Zimowy Bieg Orzeski

Orzesze, Polska
03.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marcin 1 BG7 / M31 POL Dabrowa Górnicza

Zapłacone

2. Adamczyk Mariusz 2 BG7 / M31 POL Ornontowice KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska

Zapłacone

3. Adamiak Edyta 3 BG7 / K31 POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

4. Alicja Aleksandra - BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdój Kobiety na 5+

Niezapłacone

5. Antolik Łukasz 4 BG7 / M16 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

6. Auguścik Bogdan - BG7 / M45 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

7. Badach Agnieszka 5 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

8. Bajcar Beata 6 BG7 / K45 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

9. Bajorek Łukasz 7 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Pindakaas

Zapłacone

10. Balcarek Magdalena 8 BG7 / K31 POL Połomia

Zapłacone

11. Baniak Przemysław 9 BG7 / M31 POL Zawiercie

Zapłacone

12. Bartel Jakub 10 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

13. Bartnik Joanna 11 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit

Zapłacone

14. Bartnik Sebastian 12 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit

Zapłacone

15. Baś Sebastian 13 BG7 / M31 POL Żory

Zapłacone

16. Baster Sławomir 14 BG7 / M31 POL Chrzanów Chrzanów

Zapłacone

17. Bębnik Piotr 501 BM 2,5 / M POL Bieruń Nowy

Zapłacone

18. Bejnarowicz Maciej 15 BG7 / M16 POL Radlin Jadymy Durś

Zapłacone

19. Benisz Bartłomiej 16 BG7 / M16 POL Żory

Zapłacone

20. Bernacki Krzysztof 17 BG7 / M31 POL Rybnik BOLI MNIE KOLANO TEAM

Zapłacone

21. Betka Bartłomiej - BG7 / M31 POL Będzin

Niezapłacone

22. Białas Joanna 18 BG7 / K31 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

23. Biela Grzegorz - BM 2,5 / M POL Zawada Night Runners Pyskowice

Niezapłacone

24. Bielińska Anna 19 BG7 / K31 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

25. Bielińska Monika 20 BG7 / K31 POL Przyszowice

Zapłacone

26. Biernot Damian 21 BG7 / M31 POL Stanowice

Zapłacone

27. Bińkowski Czesław 22 BG7 / M45 POL Orzesze Brak

Zapłacone

28. Blus Marcin 23 BG7 / M31 POL Zabrze

Zapłacone

29. Bluszcz Stefan 24 BG7 / M45 POL Świerklany

Zapłacone

30. Bochenek Maria 25 BG7 / K45 POL Skoczów

Zapłacone

31. Bogucki Michał 26 BG7 / M31 POL Pszczyna Biegam bo nie lubię

Zapłacone

32. Boguszewski Piotr 502 BM 2,5 / M POL Śmiłowce MORSY BARONA

Zapłacone

33. Borchert Marcin 27 BG7 / M31 POL Świętochłowice Chorzowski Klub Rowerowy

Zapłacone

34. Borkowski Andrzej 28 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

35. Boroń Tomek 503 BM 2,5 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

36. Boryczka Szymon 29 BG7 / M31 POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

37. Brodala Agnieszka 30 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

38. Brodala Maciej 31 BG7 / M31 POL Gliwice KS Judo Team Masters Gliwice

Zapłacone

39. Brychcy Estera 32 BG7 / K31 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

40. Brzezinka Mariusz 33 BG7 / M16 POL Rybnik

Zapłacone

41. Buchalik Magdalena 34 BG7 / K16 POL Rybnik

Zapłacone

42. Buchowicz Agnieszka 35 BG7 / K31 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

43. Buczak Łukasz - BG7 / M31 POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

44. Bujnowski Artur 36 BG7 / M31 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

45. Burakowska Małgorzata 37 BG7 / K45 POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

46. Burek Gabriela - BG7 / K31 POL Pawłowice Śląskie RUNTEAM PAWŁOWICE

Niezapłacone

47. Cebo Agnieszka 38 BG7 / K31 POL Bytom Miraz Race Team

Zapłacone

48. Chłopaś Artur 39 BG7 / M45 POL Lubliniec WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

49. Chomicz Krzysztof 40 BG7 / M31 POL Orzesze Husaria Race Team

Zapłacone

50. Chomiuk Patryk - BG7 / M16 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

51. Chrobok Michał - BG7 / M31 POL Gołkowice RunPatola

Niezapłacone

52. Chudek Agnieszka 41 BG7 / K31 POL Goczałkowice-Zdrój Spot Pszczyna

Zapłacone

53. Chudy Dawid 42 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

54. Chudy Krzysztof 43 BG7 / M31 POL Orzesze MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

55. Ciasto Sebastian 44 BG7 / M31 POL Przezchlebie

Zapłacone

56. Cichecki Zbigniew 45 BG7 / M45 POL Łuków Śląski

Zapłacone

57. Cichoń Iwona 46 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

58. Ciemiega Adam 47 BG7 / M45 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

59. Cierniak Klaudia 48 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

60. Cierniak Tomek 49 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

61. Cieślik Zosia 50 BG7 / K31 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

62. Ciosmak Cezary 51 BG7 / M31 POL Knurow

Zapłacone

63. Ćmiel Katarzyna 52 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

64. Ćwiok Barbara 53 BG7 / K45 POL Paniówki Fis-Sst Team

Zapłacone

65. Ćwiok Marek 54 BG7 / M45 POL Paniówki TUV Rheinland

Zapłacone

66. Czank-Nowakowska Magdalena 55 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

67. Czarnota Leszek 56 BG7 / M45 POL Marklowice

Zapłacone

68. Czendlik Dorota 57 BG7 / K31 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

69. Czerniak Jarosław 58 BG7 / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

70. Czmok Paulina 59 BG7 / K31 POL Tychy

Zapłacone

71. Czypionka Żaneta 60 BG7 / K31 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

72. Czyrnek Dariusz 61 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

73. Czyrnek Ewa 62 BG7 / K45 POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

74. Dąbrowska Natalia - BG7 / K31 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

75. Dąbrowski Andrzej - BG7 / M45 POL Rybnik

Niezapłacone

76. Damec Aleksander - BG7 / M45 POL Rybnik OchajoRun Friends

Niezapłacone

77. Dargiewicz Dariusz 63 BG7 / M45 POL Domaszowice VELUX

Zapłacone

78. Dariusz Dariusz 504 BM 2,5 / M POL Tychy MEGA SPORT

Zapłacone

79. Dewor Marek - BG7 / M45 POL Rybnik i-sport

Niezapłacone

80. Diakonow Grzegorz 64 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

81. Dolata Magdalena 505 BM 2,5 / K POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

82. Dolińska Agnieszka 65 BG7 / K16 POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

83. Doman Łukasz 66 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

84. Drąg Grzegorz 67 BG7 / M31 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

85. Dragon Mirosław 68 BG7 / M45 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

86. Drażyk Andrzej 69 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

87. Dreszer Damian 70 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

88. Duda Krzysztof 71 BG7 / M31 POL Mikołów silesia running team

Zapłacone

89. Duda Łukasz 72 BG7 / M31 POL Chorzów BATORY LOTO

Zapłacone

90. Dyrcz Anna 73 BG7 / K45 POL Knurów

Zapłacone

91. Dziąbor Andrzej - BG7 / M45 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

92. Działowski Dariusz 74 BG7 / M31 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

93. Dziubla Bartłomiej 75 BG7 / M16 POL Kamieniec

Zapłacone

94. Elwicki Adam 76 BG7 / M31 POL Katowice Fto na zadku tyż parówa.

Zapłacone

95. Foks Damian 77 BG7 / M45 POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

96. Fornalik Katarzyna 78 BG7 / K31 POL Będzin

Zapłacone

97. Fornalik Marek 79 BG7 / M31 POL Będzin

Zapłacone

98. Fruk Kamil 80 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

99. Fruk Natalia 81 BG7 / K16 POL Gliwice

Zapłacone

100. Furman Sylwia 82 BG7 / K31 POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

101. Furtok Lidia 506 BM 2,5 / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

102. Gabor Katarzyna 83 BG7 / K16 POL Łaziska Górne Niezrzeszona

Zapłacone

103. Gabruś Iwona 84 BG7 / K45 POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

104. Gadaj Grzegorz 85 BG7 / M31 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

105. Gagjew Paulina 86 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

106. Gaj Kamila - BG7 / K45 POL Knurów Night Runners Gliwice

Niezapłacone

107. Gajewska Izabela 87 BG7 / K45 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

108. Gajewski Jacek 88 BG7 / M45 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

109. Gałąska Magdalena 89 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

110. Gamoń Dorota - BG7 / K31 POL Żory

Niezapłacone

111. Gamza Barbara 90 BG7 / K31 POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

112. Gamza Mariusz 91 BG7 / M31 POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

113. Gawlas Dominik 92 BG7 / M31 POL Cieszyn

Zapłacone

114. Gburek Piotr 93 BG7 / M31 POL Gliwice -

Zapłacone

115. Gensty Klaudia 94 BG7 / K31 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

116. Giedwiłło Marta 95 BG7 / K31 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

117. Gizdoń Łukasz 507 BM 2,5 / M POL Orzesze

Zapłacone

118. Glik Dariusz 96 BG7 / M31 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

119. Gnaś Anna 97 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

120. Gocałek Wiesław 508 BM 2,5 / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

121. Golenia Mariusz 98 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

122. Gondro Dominik 99 BG7 / M16 POL Konopiska Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

123. Gondzik Dominik 100 BG7 / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

124. Górecka Iwona 101 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

125. Górecki Wojciech 102 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

126. Gorlińska Angelika 509 BM 2,5 / K POL Leszczyny

Zapłacone

127. Górnik Ireneusz - BG7 / M16 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

128. Gorzelak Joanna 103 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

129. Grabowska Daria - BG7 / K31 POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Niezapłacone

130. Gregorczyk Marcin 104 BG7 / M31 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

131. Grund Marek 105 BG7 / M16 POL Strzebiń Mafia TEAM Lubliniec

Zapłacone

132. Grychtoł Artur 106 BG7 / M31 POL Jaśkowice 20 Latek 23 lata pozniej

Zapłacone

133. Grychtoł Paweł 107 BG7 / M16 POL Orzeszejaskowice LKS orzeł palowice

Zapłacone

134. Grzegorzek Czesław 108 BG7 / M45 POL Palowice KTK Wandrus Żory

Zapłacone

135. Uczestnik anonimowy - BM 2,5 / M POL Orzesze xxxxxxx

Niezapłacone

136. Grzegorzyca Marcin 109 BG7 / M31 POL Gierałtowice Gierałtowice

Zapłacone

137. Grzonka Andrzej 110 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdroj GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

138. Grzywna Grzegorz 111 BG7 / M16 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

139. Gwioździk Justyna 112 BG7 / K16 POL Rybnik

Zapłacone

140. Gzuk Joanna 113 BG7 / K31 POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

141. Hajducki Jakub 114 BG7 / M16 POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

142. Hajduczek-Zielonka Teresa - BM 2,5 / K POL Rybnik Kaj ta meta

Niezapłacone

143. Helwing Karol 115 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

144. Hernas Kamil 116 BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

145. Uczestnik anonimowy 117 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

146. Horbacz Dariusz 118 BG7 / M45 POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

147. Huba Agnieszka 119 BG7 / K31 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

148. Huzarewicz Henryk 120 BG7 / M31 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

149. Huzior Ela 121 BG7 / K45 POL Orzesze ..................

Zapłacone

150. Hyba Piotr 122 BG7 / M31 POL Kobiór

Zapłacone

151. Hyła Aleksandra 123 BG7 / K16 POL Mszana KRS MORSZ:PL

Zapłacone

152. Indeka Joanna 124 BG7 / K45 POL Studzionka Rodzinka

Zapłacone

153. Iwanecki Jarosław 125 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

154. Jabłonka Mariusz 126 BG7 / M45 POL Mysłowice DZIADY OCR

Zapłacone

155. Jacek Daria 510 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

156. Jacek Natalia 127 BG7 / K16 POL Chorzów Miraz Race Team

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy 128 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

158. Janiec Witold 129 BG7 / M45 POL Zwonowice

Zapłacone

159. Janik Michał 130 BG7 / M16 POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

160. Janik Natalia 131 BG7 / K16 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

161. Jankowski Jarosław 132 BG7 / M31 POL Zabrze DECATHLON RYBNIK PRZYJACIELE

Zapłacone

162. Janoszka Piotr 133 BG7 / M31 POL Wodzisław Śląski BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

163. Jarmundowicz Michał 134 BG7 / M31 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

164. Jasińska Patrycja 135 BG7 / K16 POL Tychy

Zapłacone

165. Jasiński Maksymilian 136 BG7 / M45 POL Jastrzębie-Zdrój MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY

Zapłacone

166. Jaskólski Piotr - BG7 / M31 POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Niezapłacone

167. Jezusek Edyta 137 BG7 / K31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

168. Jezusek Grzegorz 138 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

169. John Roman 139 BG7 / M16 POL Świbie Miraz Race Taem

Zapłacone

170. Jojko Tomasz 140 BG7 / M16 POL Bełk

Zapłacone

171. Kaczmarczyk Magdalena 141 BG7 / K16 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

172. Kadula Piotr 142 BG7 / M45 POL Jaworzno

Zapłacone

173. Kaiser Paweł 143 BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

174. Kalita Sebastian 511 BM 2,5 / M POL Orzesze UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE

Zapłacone

175. Kała Stanisław 144 BG7 / M45 POL Pielgrzymowice RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

176. Kamińska Dorota 512 BM 2,5 / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

177. Kamionka Marcin 145 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

178. Kapinos Joanna 146 BG7 / K16 POL Kraków

Zapłacone

179. Karlik Paweł 147 BG7 / M31 POL Kobiór

Zapłacone

180. Karmański Piotr 148 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

181. Karplewicz Andrzej 513 BM 2,5 / M POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

182. Uczestnik anonimowy 514 BM 2,5 / M POL Nieborowice

Zapłacone

183. Karwot Norbert 515 BM 2,5 / M POL Nieborowice

Zapłacone

184. Kasjaniuk Rafał 516 BM 2,5 / M POL Mikołów

Zapłacone

185. Kasprzak Martyna - BG7 / K16 POL Chorzów Night Runners Śląsk

Niezapłacone

186. Kastelik Szymon 149 BG7 / M16 POL Gilowice Grzmot Gilowice

Zapłacone

187. Kaszuba-Śmieja Małgorzata 150 BG7 / K31 POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

188. Kawalec Grzegorz 151 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

189. Kawulak Kazimierz 152 BG7 / M45 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

190. Kaźmierski Rafał 153 BG7 / M16 POL Zabrze Banda z południa

Zapłacone

191. Kiełkowska Agnieszka 154 BG7 / K45 POL Jastrzębie Kobiety Na 5+

Zapłacone

192. Kilian Jarosław 155 BG7 / M31 POL Jejkowice

Zapłacone

193. Kilian Weronika 517 BM 2,5 / K POL Jejkowice

Zapłacone

194. Klepczyńska Sabina 156 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

195. Kloza Grzegorz 157 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

196. Koenig Patryk 158 BG7 / M16 POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

197. Kojder Rafal 159 BG7 / M31 POL Tychy

Zapłacone

198. Kokot Justyna 518 BM 2,5 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

199. Kokot Tomasz 519 BM 2,5 / M POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

200. Kołek Michał 160 BG7 / M31 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

201. Kołodziej Barbara 520 BM 2,5 / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

202. Kołodziej Bogusław 521 BM 2,5 / M POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

203. Kołodziej Konrad 161 BG7 / M16 POL Orzesze Kw Katowice

Zapłacone

204. Komarnicki Tomasz 522 BM 2,5 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

205. Konsek Paweł 162 BG7 / M16 POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

206. Kopel Grzegorz 523 BM 2,5 / M POL Orzesze MORSY BARONA

Zapłacone

207. Kopel Marcin 163 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

208. Kopiec Roland 164 BG7 / M31 POL Łaziska Górne 1988

Zapłacone

209. Kopka Arkadiusz - BM 2,5 / M POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

210. Kornas Patrycjusz 165 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

211. Korzusznik Piotr 166 BG7 / M45 POL Czerwionka-Leszczyny LUXTORPEDA CZERWIONKA

Zapłacone

212. Korzusznik Wojciech 167 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

213. Kościelniak Józef 168 BG7 / M45 POL Łaziska Górne

Zapłacone

214. Kościelniak Milena 169 BG7 / K31 POL Mikołów

Zapłacone

215. Kosowski Adam - BG7 / M45 POL Podolsze Adamex

Niezapłacone

216. Kostrzak Czesław 170 BG7 / M45 POL Knurów Klub Biegacza Orły z Knurowa

Zapłacone

217. Kosztyła Joanna 524 BM 2,5 / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

218. Koterzyna Janusz - BG7 / M45 POL Żory Amator

Niezapłacone

219. Kowalska Sonia 171 BG7 / K31 POL Mikołów

Zapłacone

220. Kowalski Krzysztof 172 BG7 / M45 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

221. Koziarz Jadwiga 525 BM 2,5 / K POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

222. Kozioł Grzegorz 173 BG7 / M31 POL Sucha Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

223. Krajewska Monika 174 BG7 / K31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

224. Krajewski Damian 175 BG7 / M31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

225. Krajewski Mariusz 176 BG7 / M31 POL Mikołów

Zapłacone

226. Krawczyk Pawel 177 BG7 / M31 POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

227. Kręcisz Zbigniew 526 BM 2,5 / M POL Racibórz Amator

Zapłacone

228. Krętosz Marcin 178 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

229. Krętosz Michał 527 BM 2,5 / M POL Leszczyny

Zapłacone

230. Królik Arkadiusz 179 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

231. Krukówka Bogdan 180 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

232. Kruszek Małgorzata 181 BG7 / K31 POL Katowice Przekoty

Zapłacone

233. Kryska Aleksandra 182 BG7 / K31 POL Knurów

Zapłacone

234. Krzczuk Benedykt - BG7 / M45 POL Tychy

Niezapłacone

235. Krzystała Łukasz 183 BG7 / M31 POL Czerwionka czwórka jaśkowice

Zapłacone

236. Krzystała Paweł 184 BG7 / M16 POL Czerwionka

Zapłacone

237. Krzysteczko Kamil 185 BG7 / M16 POL Mikołów

Zapłacone

238. Krzyżowski Dariusz 186 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

239. Krzyżowski Paweł 187 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

240. Ku Kam 188 BG7 / M31 POL Miasteczko Śląskie

Zapłacone

241. Kubiak Edyta 189 BG7 / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

242. Kubis Barbara 190 BG7 / K31 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

243. Kubista Łukasz 191 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

244. Kubisty Anka 528 BM 2,5 / K POL Oświęcim

Zapłacone

245. Kucharewicz Rafał 529 BM 2,5 / M POL Orzesze Morsy Barona

Zapłacone

246. Kuczera Łukasz 192 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

247. Kuczyński Damian 193 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

248. Kudyba Paweł 194 BG7 / M31 POL Ćwiklice

Zapłacone

249. Kula Przemysław - BG7 / M31 POL Orzesze

Niezapłacone

250. Kuligowska Agata 195 BG7 / K31 POL Żory Miraz Race Team

Zapłacone

251. Kurowski Michał 196 BG7 / M31 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

252. Kurpas Adam 197 BG7 / M31 POL Orzesze KS Zimny Procent

Zapłacone

253. Kurz Marek - BG7 / M31 POL Katowice

Niezapłacone

254. Kwaśniewicz Przemek 198 BG7 / M16 POL Tychy

Zapłacone

255. Lalewicz Marcin 199 BG7 / M31 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

256. Latacz Norbert 200 BG7 / M31 POL Sosnowiec

Zapłacone

257. Lazar Damian 201 BG7 / M31 POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

258. Leiszner Izabela 202 BG7 / K31 POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

259. Lemański Arkadiusz 203 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

260. Lichota Wojciech 204 BG7 / M31 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

261. Lisowski Adam - BG7 / M31 POL Zabrze

Niezapłacone

262. Uczestnik anonimowy 205 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

263. Losza Arkadiusz - BG7 / M16 POL Wilcza 30na30

Niezapłacone

264. Łaba Przemysław - BG7 / M16 POL Rydułtowy

Niezapłacone

265. Łakomska Michalina 206 BG7 / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

266. Łakomski Marcin 207 BG7 / M45 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

267. Łanucha Mariola 208 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

268. Łatka Łukasz 209 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

269. Łatka Marek 210 BG7 / M31 POL Rudziczka

Zapłacone

270. Łukajczyk Kamil 211 BG7 / M16 POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

271. Łuszcz Konrad 212 BG7 / M16 POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

272. Machej Remigiusz 213 BG7 / M31 POL Jastrzebie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

273. Maciejczyk Witold 214 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

274. Uczestnik anonimowy 215 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

275. Madej Marek 216 BG7 / M45 POL Chorzów

Zapłacone

276. Madera Dawid 530 BM 2,5 / M POL Katowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

277. Magnuszewska Izabela 217 BG7 / K31 POL Knurów

Zapłacone

278. Maicher Raimund 218 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

279. Maicher Robert 219 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

280. Maj Witold 220 BG7 / M45 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

281. Maj-Dziubańska Izabela - BG7 / K31 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Niezapłacone

282. Majer Marzena 221 BG7 / K45 POL Knurów Klub Orły z Knurowa

Zapłacone

283. Uczestnik anonimowy 531 BM 2,5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

284. Malara Dalia 532 BM 2,5 / K POL Zabrze CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

285. Malik Alicja 222 BG7 / K16 POL Bełk

Zapłacone

286. Malinowska Małgorzata 223 BG7 / K45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

287. Malinowski Adam 224 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

288. Malinowski Krzysztof 225 BG7 / M45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

289. Małas Wojciech 226 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

290. Małysa Łukasz 227 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

291. Marek Patryk 228 BG7 / M16 POL Górki Wielkie Beskid Runners Team

Zapłacone

292. Maroszek Szymon 229 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

293. Marszalik Anna 533 BM 2,5 / K POL Katowice

Zapłacone

294. Marszalik Stanisław 534 BM 2,5 / M POL Katowice

Zapłacone

295. Masny-Jarmundowicz Marta 230 BG7 / K31 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

296. Maturski Tomasz 535 BM 2,5 / M POL Orzesze ULS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE

Zapłacone

297. Matusiak Marcin 231 BG7 / M31 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

298. Mazur Brygida 232 BG7 / K16 POL Tychy

Zapłacone

299. Mazur Jakub - BG7 / M16 POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

300. Mazur Krzysztof - BG7 / M16 POL Częstochowa

Niezapłacone

301. Mędrek Marzena 233 BG7 / K16 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

302. Mekitów Maciej 536 BM 2,5 / M POL Namysłów VELUX

Zapłacone

303. Mendecka Daria 234 BG7 / K16 POL Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne

Zapłacone

304. Mendecka Michalina 235 BG7 / K16 POL Łaziska Górne 1 Second Team

Zapłacone

305. Mendel Beata 236 BG7 / K31 POL Orzesze Studio Fitness Beata Mendel

Zapłacone

306. Menżyk Joanna 237 BG7 / K45 POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

307. Mi Justyna 537 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

308. Michalik Michał 238 BG7 / M16 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

309. Mielcarek Leszek - BG7 / M45 POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

310. Mierczak Dawid 239 BG7 / M16 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

311. Mierzwa Aleksander 240 BG7 / M31 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

312. Mika Damian 538 BM 2,5 / M POL Racibórz Eko-Okna. Runners

Zapłacone

313. Mikołajczyk Mirosław 241 BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

314. Mikołajczyk Mirosław - BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Niezapłacone

315. Milkowski Jan 242 BG7 / M45 POL Świętochłowice

Zapłacone

316. Mołdrzyk Kinga 243 BG7 / K31 POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

317. Moskwa Przemysław 244 BG7 / M45 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

318. Mrógała Ewa 245 BG7 / K31 POL Cieszyn

Zapłacone

319. Mrózek Rafał 246 BG7 / M31 POL Łękawica Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

320. Muchowska Maria 539 BM 2,5 / K POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

321. Muniak Katarzyna 247 BG7 / K31 POL Żory

Zapłacone

322. Muras-Jaromin Justyna 248 BG7 / K16 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

323. Musioł Jennifer 249 BG7 / K16 POL Orzesze

Zapłacone

324. Musioł Monika - BG7 / K16 POL Tychy

Niezapłacone

325. Myśliwiec Barbara 250 BG7 / K16 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

326. Myśliwiec Monika 251 BG7 / K31 POL Jastrzebie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

327. Myszkowska Julia - BM 2,5 / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

328. Nalepa Tomasz 252 BG7 / M31 POL Bełk

Zapłacone

329. Nalewajka Wioleta 253 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

330. Niebrzydowski Łukasz 254 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

331. Niedurny Marcin 255 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Endurance Team

Zapłacone

332. Niedziołko Bożena 256 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

333. Niestrój Sylwia 540 BM 2,5 / K POL Lubomia dystans

Zapłacone

334. Niewdana Anna 257 BG7 / K16 POL Katowice Euvic

Zapłacone

335. Nikiel Łukasz 258 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

336. Noga Angelika 259 BG7 / K16 POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

337. Noszczyk Sebastian - BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Niezapłacone

338. Nowak Małgorzata 260 BG7 / K45 POL Czeladź czeladź biega

Zapłacone

339. Nowak Sebastian 261 BG7 / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

340. Olbrych Anna 541 BM 2,5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

341. Olbrych Monika 542 BM 2,5 / K POL Mysłowice Mors Mysłowice

Zapłacone

342. Oleś Katarzyna 262 BG7 / K45 POL Rybnik

Zapłacone

343. Olesiak Franciszek 263 BG7 / M31 POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

344. Olschimke Kasia 264 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

345. Ołubek Robert - BG7 / M31 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

346. Opiłek Dorota 265 BG7 / K31 POL Katowice Augusteam

Zapłacone

347. Opiłek Marek 266 BG7 / M31 POL Katowice Euvic / Parkrun Katowice

Zapłacone

348. Oslislok Paweł 267 BG7 / M16 NPL Czerwionka SOCA

Zapłacone

349. Osojca Mariusz 268 BG7 / M31 POL Ornontowice Dzieło Pomocy św. Ojca Pio / Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

350. Ostrowska Izabela 269 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

351. Oźminkowski Marcin - BG7 / M45 POL Poznań 1973

Niezapłacone

352. Uczestnik anonimowy 270 BG7 / K16 POL Jarocin JW 3390

Zapłacone

353. Pacyna-Przybylak Agnieszka 271 BG7 / K31 POL Myszkowice

Zapłacone

354. Pająk Marcin 272 BG7 / M16 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

355. Pałaży Nina 273 BG7 / K31 POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

356. Pander Marek 274 BG7 / M31 POL Orzesze Wilcze stado

Zapłacone

357. Parzych Wojciech - BM 2,5 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

358. Patoń Iwona 275 BG7 / K31 POL Bytom

Zapłacone

359. Pawelczyk Józef 543 BM 2,5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

360. Pawelska Kamila 276 BG7 / K16 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

361. Pawlus Artur 277 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

362. Pawłowski Jarek 278 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

363. Pawłowski Rafał 279 BG7 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

364. Pędowska Bożena 280 BG7 / K45 POL Gliwice

Zapłacone

365. Pędowski Wojciech 281 BG7 / M45 POL Gliwice

Zapłacone

366. Pełka Urszula 282 BG7 / K45 POL Świerklany Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

367. Pepek Bożena - BG7 / K31 POL Żory

Niezapłacone

368. Petkiewicz Tomasz - BG7 / M31 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Niezapłacone

369. Piechaczek Izabela 283 BG7 / K31 POL Goczałkowice-Zdrój Rodzinka

Zapłacone

370. Piechota Maciej 284 BG7 / M31 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

371. Pietrzyk Aleksandra 285 BG7 / K31 POL Tychy Lake Runners Tychy

Zapłacone

372. Pikuła Jacek 286 BG7 / M31 POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

373. Pilc Agnieszka - BG7 / K31 POL Stanowice Stankam

Niezapłacone

374. Pilc Patrycja 287 BG7 / K16 POL Stanowice Stankam

Zapłacone

375. Pilc Zbigniew 288 BG7 / M45 POL Stanowice Stankam

Zapłacone

376. Pinocy Mateusz 544 BM 2,5 / M POL Łaziska Górne WRD KPP Mikołów

Zapłacone

377. Piórkowski Tomasz 289 BG7 / M31 POL Gliwice Proservice Racing Team

Zapłacone

378. Piwiszkis Barbara 290 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

379. Piwoński Jakub 291 BG7 / M16 POL

Zapłacone

380. Pleszczyńska Iwona 292 BG7 / K31 POL Zabrze

Zapłacone

381. Płaska Barbara 293 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

382. Płóciennik Kamila - BG7 / K16 POL Tychy

Niezapłacone

383. Podbioł Michalina 545 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

384. Podemska-Rejdych Dominika 294 BG7 / K16 POL Tychy AC Pajace

Zapłacone

385. Podleśny Marian 295 BG7 / M45 POL Świerklany

Zapłacone

386. Poloczek Marcin 296 BG7 / M31 POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

387. Pompa Dariusz 297 BG7 / M31 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

388. Porczyńska Patrycja 298 BG7 / K31 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

389. Porwolik Daniel 299 BG7 / M16 POL Łaziska Góne

Zapłacone

390. Posłuszna Monika 300 BG7 / K16 POL Bielsko-Biała Spot Pszczyna

Zapłacone

391. Prokop Elżbieta 546 BM 2,5 / K POL Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI

Zapłacone

392. Przeliorz Paweł 301 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

393. Przybylik Ewa 302 BG7 / K45 POL Zawiercie

Zapłacone

394. Przybysz Katarzyna 303 BG7 / K16 POL Ruda Śląska Miraz Race Team

Zapłacone

395. Ptaszyński Tomasz - BG7 / M31 POL Zabrze Stary Hangar Gliwice

Niezapłacone

396. Puchała Ewelina 304 BG7 / K31 POL Katowice Da Vinci Team Sp. Z O.o.

Zapłacone

397. Pustelnik Ewa - BG7 / K31 POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

398. Pustelnik Michał 305 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

399. Pyka Tomasz 306 BG7 / M31 POL Mikołów Proservice Racing Team

Zapłacone

400. Pysz Dorota 307 BG7 / K31 PCN Orzesze

Zapłacone

401. Pysz Radoslaw 308 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

402. Pyszny Mateusz - BG7 / M16 POL Czerwionka Jadymy durs

Niezapłacone

403. Radecki Tomasz 309 BG7 / M31 POL Bełk

Zapłacone

404. Radwański Daniel 310 BG7 / M16 POL Knurów

Zapłacone

405. Rak Agata 311 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

406. Rakowski Marcin 312 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

407. Rataj Barbara 313 BG7 / K31 POL Jejkowice BRAK

Zapłacone

408. Raźniak Beata 314 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

409. Reclik Jacek 315 BG7 / M45 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

410. Reinert Aleksandra 316 BG7 / K31 POL Pszczyna

Zapłacone

411. Rejdych Adam - BG7 / M31 POL Rybnik Events Drzewo Życia

Niezapłacone

412. Rekieć Kaja 317 BG7 / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

413. Rencz Małgorzata 318 BG7 / K45 POL Orzesze AugusTeam

Zapłacone

414. Respondek Sebastian - BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

415. Rim Marcin 319 BG7 / M31 POL Łaziska Górne Bbl Mikołów

Zapłacone

416. Rimpler Łukasz 320 BG7 / M31 POL Orzesze Biegnę dla Zuzi

Zapłacone

417. Rodak Katarzyna 547 BM 2,5 / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Zapłacone

418. Rogóż Kamil 321 BG7 / M31 POL Będzin Przekoty

Zapłacone

419. Rozmus Marzena 322 BG7 / K45 POL Bojszowy Nowe ŚWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

420. Rygiel Grzegorz 323 BG7 / M31 POL Ligota szwagry team

Zapłacone

421. Ryszkowska Dorota - BG7 / K31 POL Cieszyn Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

422. Satlawa-Janiec Alicja 324 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

423. Sawicka Marta 325 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

424. Sędzik Aleksander 326 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

425. Siemiesz Paweł 327 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny DOCA

Zapłacone

426. Sikora Anna 328 BG7 / K16 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

427. Sikora Magdalena 329 BG7 / K31 POL Cieszyn

Zapłacone

428. Siwczyk Andrzej - BG7 / M45 POL Rybnik Chemika Rybnik

Niezapłacone

429. Skiba Adam 330 BG7 / M31 POL Koszęcin Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

430. Skonieczny Andrzej 331 BG7 / M31 POL Włochy Velux

Zapłacone

431. Skorupa Adam 332 BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

432. Skotnica Karolina 333 BG7 / K31 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

433. Skowronek Maciej 548 BM 2,5 / M POL Orzesze Morsy Barona/ Tim ti rim tim team

Zapłacone

434. Skrzypczyk Joanna 334 BG7 / K31 POL Rudołtowice AZYL

Zapłacone

435. Sluzalek Małgorzata 335 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

436. Uczestnik anonimowy - BM 2,5 / M POL Bełk

Niezapłacone

437. Słodkiewicz Grzegorz 336 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

438. Słowik Weronika 337 BG7 / K16 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

439. Słupik Barbara 338 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

440. Słupik Bożena 339 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

441. Słupik Tomasz 341 BG7 / M31 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

442. Słupik Tomasz 340 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

443. Śmieja Tomasz 342 BG7 / M31 POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

444. Śmietana Grzegorz 343 BG7 / M31 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

445. Śmietana Mariusz - BG7 / M31 POL Racibórz Tupot Małych Stópek

Niezapłacone

446. Smolorz Kewin 344 BG7 / M16 POL Gardawice

Zapłacone

447. Sobczak Andrzej 345 BG7 / M45 POL Wodzisław Śląski MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

448. Sobczyk Gabriela 346 BG7 / K45 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

449. Sobolewska Stefania 347 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

450. Sobolewski Krzysztof 348 BG7 / M45 POL Gliwice

Zapłacone

451. Sobota Kamil 349 BG7 / M31 POL Orzesze Manaslu Outdoor Team

Zapłacone

452. Soj Przemysław 350 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

453. Sojka Robert - BM 2,5 / M POL Chorzów

Niezapłacone

454. Uczestnik anonimowy 351 BG7 / K45 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

455. Sontag Michał 352 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

456. Stabla Kasia 549 BM 2,5 / K POL Stanowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

457. Staniek Sławomir 353 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

458. Stefan Grzegorz 354 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

459. Stefański Jarosław 355 BG7 / M45 POL Siemianowice Śląskie AugusTeam

Zapłacone

460. Stępień-Wyrobiec Olga 356 BG7 / K45 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

461. Stochnij Karol 357 BG7 / M31 POL Chorzów

Zapłacone

462. Stochnij Katarzyna 358 BG7 / K31 POL Chorzów

Zapłacone

463. Stroka Tomasz 359 BG7 / M45 POL Rybnik Czwórka Jaśkowice

Zapłacone

464. Sukiennik Dawid 360 BG7 / M16 POL Jankowice

Zapłacone

465. Surmiak-Kopka Kamila - BM 2,5 / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

466. Sury-Wolniewicz Kamila 361 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

467. Świderska Anna 362 BG7 / K31 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

468. Świerkot Przemek 363 BG7 / M31 POL Ligota Kaj Ta Meta

Zapłacone

469. Świerzy Ewa - BM 2,5 / K POL Bełk

Niezapłacone

470. Syrewicz Sylwia 364 BG7 / K16 POL Zebrzydowice Husaria Race Team

Zapłacone

471. Szafron Katarzyna 365 BG7 / K31 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

472. Szafron Tomasz 366 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

473. Szaleniec Patrycja - BG7 / K31 POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

474. Szaleniec Sebastian - BG7 / M31 POL Będzin Będzin Team

Niezapłacone

475. Szarkowicz Tomasz 367 BG7 / M31 POL Kraków

Zapłacone

476. Szczęsny Michał 368 BG7 / M16 POL Ruda Śląska Miraz Race Team

Zapłacone

477. Szczyrba Michał - BG7 / M31 POL Orzesze

Niezapłacone

478. Szczyrbowski Piotr 369 BG7 / M45 POL Rybnik amator

Zapłacone

479. Szendzielorz Patryk 370 BG7 / M16 POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

480. Szewczyk Damian 371 BG7 / M31 POL Jejkowice

Zapłacone

481. Szkarłat Anna - BG7 / K31 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

482. Szłapka Sebastian 372 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

483. Szojda Paulina 373 BG7 / K31 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

484. Szramek Gerard 374 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

485. Szulik Piotr 375 BG7 / M16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

486. Szuster-Kurz Ewa - BG7 / K31 POL Katowice

Niezapłacone

487. Szydłowski Waldemar 376 BG7 / M31 POL Tychy Magna Formpol running team

Zapłacone

488. Szygulska Roma 377 BG7 / K31 POL Ustroń

Zapłacone

489. Szymkowski Krzysztof 378 BG7 / M45 POL Czestochowa

Zapłacone

490. Szymura Grzegorz 379 BG7 / M45 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

491. Szymura Izabela 380 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

492. Szymura Wojciech 381 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

493. Szyporta Ewa 382 BG7 / K31 POL Namysłów Velux

Zapłacone

494. Szypuła Ewa 383 BG7 / K31 POL Tychy Krav Maga Sagot

Zapłacone

495. Tabacki Daniel 384 BG7 / M16 POL Orzesze AZS UE KATOWICE

Zapłacone

496. Tamiola Grazyna 550 BM 2,5 / K POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

497. Tarabura Marek 385 BG7 / M45 POL Jaworzno Satori

Zapłacone

498. Targiel Lukasz 386 BG7 / M31 POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

499. Teler Marcin 387 BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

500. Thomann Jacek 388 BG7 / M31 POL Katowice GOULTRA.PL

Zapłacone

501. Tiahnybok Paweł - BG7 / M45 POL Kalety Socios Silesia

Niezapłacone

502. Tide Krzysztof 389 BG7 / M16 POL Żory

Zapłacone

503. Tkocz-Cieślik Małgorzata 390 BG7 / K16 POL Orzesze

Zapłacone

504. Tomas Marzena 391 BG7 / K31 POL Syrynia Radlinioki w biegu

Zapłacone

505. Tomczyk Krzysztof 392 BG7 / M31 POL Łaziska Górne Krav Maga Sagot

Zapłacone

506. Trela Krystyna 551 BM 2,5 / K POL Mysłowice Mors Mysłowice

Zapłacone

507. Treliński Mariusz 393 BG7 / M31 POL Pszczyna Pszczyna biega

Zapłacone

508. Trepka Rafał 394 BG7 / M31 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

509. Trojanowski Wojciech 395 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

510. Trzaskalik Ireneusz 396 BG7 / M45 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

511. Trzcińska Joanna 397 BG7 / K16 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

512. Tyczyńska Paulina - BG7 / K31 POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Niezapłacone

513. Urbanek Małgorzata 398 BG7 / K31 POL Bielsko-Biała MARGO Team

Zapłacone

514. Urbanowicz Damian 399 BG7 / M31 POL Ruda Slaska ADS Masna

Zapłacone

515. Wachnik Agnieszka 400 BG7 / K16 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

516. Walczak Sylwester 401 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

517. Waleczek Krzysztof 402 BG7 / M45 POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

518. Waliczek Leszek 403 BG7 / M45 POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

519. Wasik Piotr 404 BG7 / M31 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

520. Wątroba Tomasz 405 BG7 / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

521. Watroba-Pawlus Bogusław 552 BM 2,5 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

522. Wawer Mateusz 406 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

523. Wawoczny Anita 407 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

524. Wawrzynek Grzegorz - BG7 / M31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

525. Węgler Jarosław 408 BG7 / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

526. Węgler Kornelia 409 BG7 / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

527. Wegner Jacek 410 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

528. Wernik Katarzyna 411 BG7 / K45 POL Radlin Bestfit club Rybnik

Zapłacone

529. Wicherek Mateusz 412 BG7 / M31 POL Mikołów

Zapłacone

530. Widuch Wojciech 413 BG7 / M31 POL Łaziska Górne

Zapłacone

531. Wieczorek Adam 414 BG7 / M45 POL Rydultowy Amator

Zapłacone

532. Wieczorek Henryk 415 BG7 / M45 POL Goczałkowice Zdrój Hajna Loto

Zapłacone

533. Wiejacka Barbara 416 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

534. Wiejacki Jarosław 417 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

535. Wierzbicki Łukasz - BG7 / M31 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

536. Wika Sebastian 418 BG7 / M31 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

537. Wilczek Monika 419 BG7 / K45 POL Katowice

Zapłacone

538. Wilsz Adam 420 BG7 / M45 POL Paniówki FIS-SST TEAM

Zapłacone

539. Wilsz Ewa 421 BG7 / K45 POL Paniówki FIS-SST TEAM

Zapłacone

540. Winkler Agnieszka 422 BG7 / K31 POL Katowice Night Runner

Zapłacone

541. Wiśniewska Justyna 423 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

542. Wiśniewski Przemysław 424 BG7 / M31 POL Orzesze Huragan Woszczyce

Zapłacone

543. Wiśniewski Szymon 425 BG7 / M31 POL Rudziczka Niezrzeszony

Zapłacone

544. Wita Krzysztof 426 BG7 / M31 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

545. Witała Marzena 427 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

546. Włodarczyk Dawid 428 BG7 / M31 POL Katowice MURCKI TEAM

Zapłacone

547. Włoka Jessica 553 BM 2,5 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

548. Wodniak Angela 429 BG7 / K31 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

549. Wójcik Dariusz 430 BG7 / M31 POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

550. Wojdat Robert 431 BG7 / M31 POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

551. Wojnar Janusz 432 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM MTB SECTION

Zapłacone

552. Wojtaszewska Sabina 433 BG7 / K31 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

553. Uczestnik anonimowy - BG7 / K45 POL Mikołów Biegam Bo Lubię (Mikołów)

Niezapłacone

554. Wojtowicz Karolina 434 BG7 / K31 POL Gliwice Siostry Madizar

Zapłacone

555. Wojtysiak Łukasz 435 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

556. Woliński Dariusz 436 BG7 / M31 POL Żory

Zapłacone

557. Wolnik Ewelina 554 BM 2,5 / K POL Mikołów

Zapłacone

558. Wołoszyn Ryszard 437 BG7 / M45 POL Bielsko-Biała KLINGSPOR BIELSKO- BIAŁA

Zapłacone

559. Wróblewski Janmarian 438 BG7 / M31 POL Bielsko-Biała Ks Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

560. Wrożyna Adam 439 BG7 / M45 POL Rybnik Pędzące Żółwie

Zapłacone

561. Wycik Kazimierz 440 BG7 / M45 POL Sosnowiec 1971

Zapłacone

562. Wylotek Barbara 441 BG7 / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

563. Wylotek Bartosz 442 BG7 / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

564. Wylotek Rafał 443 BG7 / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

565. Uczestnik anonimowy 555 BM 2,5 / M POL Gliwice

Zapłacone

566. Zabłocka Maria - BG7 / K31 POL Bytom

Niezapłacone

567. Zajdel Michał 444 BG7 / M31 POL Halemba Socios Silesia

Zapłacone

568. Żak Sonia 445 BG7 / K16 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

569. Zaklińska Katarzyna 446 BG7 / K31 POL Gliwice TMTeam

Zapłacone

570. Załęcka Monika 447 BG7 / K31 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

571. Zawierucha Aleksander 448 BG7 / M45 POL Żory MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

572. Zbąski Bartłomiej 449 BG7 / M31 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

573. Zdunek Wioletta 450 BG7 / K16 POL Gliwice

Zapłacone

574. Zieliński Sebastian 451 BG7 / M31 POL Zabrze

Zapłacone

575. Ziętara Agata 452 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

576. Ziętara Paweł 453 BG7 / M45 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

577. Zimny Cecylia 556 BM 2,5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

578. Zimny Ireneusz 454 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

579. Zimoń Dawid 455 BG7 / M16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

580. Zimoń Karolina 456 BG7 / K16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

581. Zioła Sebastian 457 BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

582. Zubel Michał - BG7 / M31 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Niezapłacone

583. Żurek Tomasz 458 BG7 / M31 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

584. Zwierzyński Piotr 459 BG7 / M45 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU