XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RYDUŁTOWY

Rydułtowy, Polska
01.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Andrzej - MIESZKANIEC / M40-49 POL Rydułtowy

Niezapłacone

2. Banasiak Tomasz - BG 5 KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

3. Bartoszuk Jarosław - BG 5 KM / M20 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

4. Bielińska Anna - BG 5 KM / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

5. Bizoń Ewa - MIESZKANIEC / K30-39 POL Rydułtowy

Niezapłacone

6. Bober Wojciech - BG 5 KM / M30 POL Rogów

Zapłacone

7. Bok Jarosław - BG 5 KM / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

8. Brachmański Sebastian - BG 5 KM / M20 POL Rybnik

Zapłacone

9. Bromboszcz Karol - BG 5 KM / M60 POL Katowice Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

10. Bućkowski Kamil - BG 5 KM / M20 POL Radlin

Zapłacone

11. Bywalec Stanisław - MIESZKANIEC / M60-99 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

12. Chojnicka Agnieszka - BG 5 KM / K30 POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Niezapłacone

13. Cukrowski Eugeniusz - BG 5 KM / M60 POL Rybnik

Zapłacone

14. Czarnota Piotr - BG 5 KM / M30 POL Jaworzno Victoria Jaworzno

Niezapłacone

15. Czerniecka Judyta - BG 5 KM / K30 POL Lubomia Dystans

Zapłacone

16. Czerniecki Radosław - BG 5 KM / M40 POL Lubomia Dystans

Zapłacone

17. Dimiccoli Roberto - BG 5 KM / M30 ITA Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

18. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K30 POL Czernica

Niezapłacone

19. Drożdż Damian - BG 5 KM / M30 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

20. Dudek Agnieszka - BG 5 KM / K30 POL Rybnik Zespół Rzeczoznawców Majątkowych Rybnik

Niezapłacone

21. Dudek Kamil - MIESZKANIEC / M30-39 POL Rydułtowy

Niezapłacone

22. Dylich Łukasz - BG 5 KM / M30 POL Radlin

Zapłacone

23. Funikowski Michał - BG 5 KM / M40 POL Czyżowice Drew Town

Niezapłacone

24. Gaj Kamila - BG 5 KM / K50 POL Knurów Night Runners Gliwice

Zapłacone

25. Garbacz Łukasz - BG 5 KM / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM

Niezapłacone

26. Gawliczek Gracjan - MIESZKANIEC / M20-29 POL Rydułtowy Decathlon Przyjaciele

Niezapłacone

27. Górnik Ireneusz - MIESZKANIEC / M20-29 POL Rydułtowy

Niezapłacone

28. Grabowski Jacek - BG 5 KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

29. Grzelka Cyprian - BG 5 KM / M16 POL Pogrzebień MKS Victoria-Racibórz

Zapłacone

30. Gurgul Agata - BG 5 KM / K20 POL Bogunice Aktywni Lyski

Zapłacone

31. Hanusiak Ireneusz - BG 5 KM / M50 POL Ornontowice

Niezapłacone

32. Haręża Marek - BG 5 KM / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

33. Hołyńska-Urbasik Karolina - MIESZKANIEC / K30-39 POL Rydułtowy

Niezapłacone

34. Hoszycki Mirosław - MIESZKANIEC / M50-59 POL Rydułtowy

Niezapłacone

35. Jakubowska Agnieszka - BG 5 KM / K40 POL Żory

Niezapłacone

36. Janosz Katarzyna - MIESZKANIEC / K40-49 POL Rydułtowy

Zapłacone

37. Janosz Mariusz - MIESZKANIEC / M40-49 POL Rydułtowy

Zapłacone

38. Jaskóła Dominika - BG 5 KM / K20 POL Pszów Monsun Sport

Niezapłacone

39. Jędrzejewski Tadeusz - BG 5 KM / M60 POL Katowice

Zapłacone

40. Kałuża Grzegorz - MIESZKANIEC / M40-49 POL Rydułtowy

Niezapłacone

41. Kanclerz Tomasz - BG 5 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

42. Karnowka Adam - BG 5 KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

43. Kawalec Bartek - MIESZKANIEC / M16-19 POL Rydułtowy

Niezapłacone

44. Kawulak Kazimierz - BG 5 KM / M50 POL Jaworzno kb Mckis Jaworzno

Niezapłacone

45. Kempa Piotr - BG 5 KM / M30 POL Pszów

Zapłacone

46. Kiliarska Valentyna - BG 5 KM / K20 UKR Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

47. Klepczyńska Sabina - BG 5 KM / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

48. Klimek Wojciech - BG 5 KM / M16 POL Lubomia Dystans Lubomia/MKS Victoria Racibórz

Niezapłacone

49. Kolonko Zuzanna - BG 5 KM / K30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

50. Kopeć Sylwester - MIESZKANIEC / M50-59 POL Rydułtowy

Niezapłacone

51. Kopiec Dawid - BG 5 KM / M30 POL Rydułtowy

Zapłacone

52. Koźmiński Józef - BG 5 KM / M30 POL Kozy LKS Orzeł Kozy

Niezapłacone

53. Kretek Łukasz - BG 5 KM / M20 POL Lyski Aktywni Lyski

Niezapłacone

54. Kuder Marek - BG 5 KM / M40 POL Wodzisław Slaski Ks M.E.T.A.

Niezapłacone

55. Kwapisz Krzysztof - BG 5 KM / M40 POL Wodzisław Śląski Edyta Kwapisz Fotografia

Niezapłacone

56. Lechocka Patrycja - BG 5 KM / K30 POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

57. Lewicka Elżbieta - BG 5 KM / K40 POL Knurów niezrzeszona

Zapłacone

58. Lipiński Szymon - MIESZKANIEC / M16-19 POL Rydułtowy

Niezapłacone

59. Łuszczyk Sergiusz - BG 5 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

60. Maksysz Roksana - BG 5 KM / K40 POL Wojkowice

Zapłacone

61. Malgrab Łukasz - MIESZKANIEC / M40-49 POL Rydułtowy #bwm

Zapłacone

62. Malinowski Adam - BG 5 KM / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

63. Mandera Patrycja - MIESZKANIEC / K16-19 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

64. Mielańczyk Maria - BG 5 KM / K50 POL Pszów

Niezapłacone

65. Mrowiec Bernard - BG 5 KM / M50 POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Niezapłacone

66. Myszka Krzysztof - BG 5 KM / M20 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

67. Nenko Barbara - BG 5 KM / K30 POL Ruda Slaska Nowak Team

Zapłacone

68. Orzyszek Roksana - MIESZKANIEC / K30-39 POL Rydułtowy

Niezapłacone

69. Otrzonsek Marcel - MIESZKANIEC / M16-19 POL Rydułtowy

Niezapłacone

70. Pala Aleksandra - BG 5 KM / K40 POL Łąka Najlepsze przed nami

Niezapłacone

71. Paszek Stanisław - BG 5 KM / M16 POL Rybnik

Zapłacone

72. Patas Magdalena - BG 5 KM / K20 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

73. Peteja Wojciech - BG 5 KM / M40 POL Pszów

Zapłacone

74. Petryna Bartosz - BG 5 KM / M30 POL Rybnik Ochajorun friends

Niezapłacone

75. Pierchała Paulina - MIESZKANIEC / K20-29 POL Rydułtowy

Niezapłacone

76. Ploch Bożena - BG 5 KM / K40 POL Racibórz amator

Niezapłacone

77. Podeszwa Marek - BG 5 KM / M50 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

78. Połomska Edyta - MIESZKANIEC / K40-49 POL Rydułtowy Połomscy Team

Niezapłacone

79. Połomski Grzegorz - MIESZKANIEC / M30-39 POL Rydułtowy Połomscy Team

Niezapłacone

80. Pospisil Petr - BG 5 KM / M40 CZE Otice

Niezapłacone

81. Przyłudzki Janusz - BG 5 KM / M60 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Niezapłacone

82. Pytel Adam - BG 5 KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

83. Raszczyk Szymon - BG 5 KM / M40 POL Lyski Aktywni lyski

Niezapłacone

84. Ratajczak Dariusz - BG 5 KM / M40 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

85. Rosak-Szyrocka Joanna - BG 5 KM / K40 POL Częstochowa 1979

Niezapłacone

86. Sandomierska Anita - BG 5 KM / K30 POL Rybnik 1983

Niezapłacone

87. Siwczyk Andrzej - BG 5 KM / M60 POL Rybnik Chemika Rybnik

Niezapłacone

88. Skalska Anna - BG 5 KM / K30 POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój

Niezapłacone

89. Skworc Betina - BG 5 KM / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

90. Skworc Grzegorz - BG 5 KM / M30 POL Siemianowice Ślaskie CoJaBiegne Team

Niezapłacone

91. Słupik Tomasz - BG 5 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

92. Smołka Bartosz - BG 5 KM / M20 POL Skrzyszów

Niezapłacone

93. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K30 POL Rybnik

Zapłacone

94. Sobel Jarek - BG 5 KM / M30 POL Rybnik Freelancer

Niezapłacone

95. Sobieraj Krzysztof - BG 5 KM / M30 POL Czarków SANCZIS

Niezapłacone

96. Spratek Bartosz - MIESZKANIEC / M20-29 POL Rydułtowy

Niezapłacone

97. Stępień-Wyrobiec Olga - BG 5 KM / K40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

98. Stolarski Kamil - BG 5 KM / M20 POL Rybnik

Zapłacone

99. Święcka Ewa - BG 5 KM / K50 POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.

Niezapłacone

100. Swistek Marcin - BG 5 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

101. Szczęch Adam - BG 5 KM / M40 POL Czyżowice ERIGO

Niezapłacone

102. Szczęch Marcin - BG 5 KM / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

103. Szewczyk Damian - BG 5 KM / M40 POL Jejkowice

Niezapłacone

104. Szkarłat Anna - BG 5 KM / K30 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

105. Szolc Natalia - BG 5 KM / K20 POL Lubomia

Niezapłacone

106. Szuba Czesław - BG 5 KM / M50 POL Rybnik 1961

Niezapłacone

107. Szuba Mateusz - BG 5 KM / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

108. Szymkowski Krzysztof - BG 5 KM / M40 POL Czestochowa

Niezapłacone

109. Szymonek Kinga - MIESZKANIEC / K20-29 POL Rydułtowy Lecymy Durś

Zapłacone

110. Szyrocki Jerzy - BG 5 KM / M40 POL Częstochowa WD140

Niezapłacone

111. Teleucka Sandra - BG 5 KM / K16 POL Jankowice #szymiteam

Zapłacone

112. Tkocz Irena - BG 5 KM / K30 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

113. Tkocz Piotr - BG 5 KM / M30 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

114. Tlołka Michał - BG 5 KM / M30 POL Żory

Niezapłacone

115. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

116. Urbasik Daniel - MIESZKANIEC / M30-39 POL Rydułtowy Urbsik team

Zapłacone

117. Walczak Ewelina - BG 5 KM / K30 POL Rybnik Silesia Skating

Niezapłacone

118. Warło Agata - BG 5 KM / K20 POL Wodzislaw Slaski

Niezapłacone

119. Wątroba-Pawlus Bogusław - BG 5 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

120. Wierbicki Krystian - BG 5 KM / M40 POL Pszów Yno Ultra

Niezapłacone

121. Witkowicz Monika - BG 5 KM / K30 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

122. Wójcik-Krzyżowska Barbara - BG 5 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

123. Wolnik Maria - BG 5 KM / K40 POL Czechowice-Dziedzice PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

124. Wyrobiec Grzegorz - BG 5 KM / M40 POL Jaworzno JKLA Jawor

Niezapłacone

125. Zdancewicz Wieńczysław - BG 5 KM / M50 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

126. Zdancewicz Wioletta - BG 5 KM / K50 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

127. Zieliński Sebastian - BG 5 KM / M40 POL Zabrze

Niezapłacone

128. Zubelewicz Maciej - BG 5 KM / M20 POL Wodzisław Śląski ING Tech Poland

Niezapłacone

129. Żyła Jurek - MIESZKANIEC / M50-59 POL Rydułtowy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU