XIII Wodzisławski Półmaraton

Wodzisław Śląski, Polska
27.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Renata 221 MINI / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

2. Auguścik Bogdan 222 MINI / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

3. Badura Adam 1 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

4. Bajor Paweł 223 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

5. Bąkowski Michał 225 MINI / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

6. Banek Eugeniusz 2 PÓŁMARATON / M40-49 POL Gorzyczki

Zapłacone

7. Barański Adam 224 MINI / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

8. Bartosik Sebastian 3 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

9. Batoryk Igor 4 PÓŁMARATON / M40-49 UKR Czestochowa

Zapłacone

10. Bednarek Wacław 226 MINI / M POL Rybnik Jejkowice biegają

Zapłacone

11. Białoń Szymon 5 PÓŁMARATON / M18-29 POL Cieszyn

Zapłacone

12. Bielica Patryk 6 PÓŁMARATON / M18-29 POL Rydułtowy

Zapłacone

13. Bierza Alina 227 MINI / K POL Wodzisław Śląski Fitolka

Zapłacone

14. Bilińska Lilla 228 MINI / K POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

15. Błaszczok Jakub 229 MINI / M POL Rydułtowy

Zapłacone

16. Bober Wojciech 230 MINI / M POL Rogów

Zapłacone

17. Bombor Antonina 231 MINI / K POL Rybnik

Zapłacone

18. Borowiak Piotr 7 PÓŁMARATON / M40-49 POL Bytom

Zapłacone

19. Boryczka Szymon 8 PÓŁMARATON / M30-39 POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

20. Borysewicz Wojciech 9 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik

Zapłacone

21. Brauner Wojciech 10 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy 232 MINI / K POL Siemianowice Endurance team

Zapłacone

23. Brol Piotr 233 MINI / M POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

24. Brych-Pająk Ewa - PÓŁMARATON / K40-49 POL Czestochowa JKLA JAWOR JAWORZNO

Niezapłacone

25. Buchalik Marian 11 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

26. Bugla Wieslaw 12 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Sląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

27. Bulenda Grzegorz 13 PÓŁMARATON / M50-59 POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

28. Burda Andrzej 234 MINI / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

29. Cabała Adam 14 PÓŁMARATON / M18-29 POL Marklowice 13 ŚBOT

Zapłacone

30. Ceglarska Sonia 235 MINI / K POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

31. Ceglarski Adrian 236 MINI / M POL Jejkowice Jejkowice Biegają

Zapłacone

32. Chrapkiewicz Marek 15 PÓŁMARATON / M30-39 POL Pszczyna Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

33. Chrószcz Wojtek - MINI / M POL Marklowice

Niezapłacone

34. Cichoń Joanna 16 PÓŁMARATON / K30-39 POL Mierzęcice

Zapłacone

35. Cichoń Roman 17 PÓŁMARATON / M40-49 POL Mierzęcice

Zapłacone

36. Cierniak Klaudia 237 MINI / K POL Orzesze

Zapłacone

37. Cieślik Rafał 238 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

38. Czapla Kamil 18 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik

Zapłacone

39. Czaporowski Tomasz 19 PÓŁMARATON / M30-39 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

40. Czarnota Anna 239 MINI / K POL Marklowice

Zapłacone

41. Czarnota Leszek 20 PÓŁMARATON / M40-49 POL Marklowice

Zapłacone

42. Czechowski Dariusz 240 MINI / M POL Rybnik

Zapłacone

43. Czernik Barbara 21 PÓŁMARATON / K30-39 POL Tychy Kosek Team

Zapłacone

44. Czyrnek Dariusz 22 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

45. Czyrnek Ewa 241 MINI / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

46. Delong-Michalowska Izabela - MINI / K POL Rybnik

Niezapłacone

47. Dimiccoli Roberto 23 PÓŁMARATON / M30-39 ITA Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

48. Dobreniuk Aurelia 242 MINI / K POL Rybnik

Zapłacone

49. Dobreniuk Krzysztof 243 MINI / M POL Rybnik

Zapłacone

50. Domagała Kornelia - PÓŁMARATON / K30-39 POL Rudzica

Niezapłacone

51. Drewniak Andrzej 24 PÓŁMARATON / M60-99 POL Racibórz Zajazd Malibu

Zapłacone

52. Drożdż Damian 25 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

53. Dubiel Jarosław 26 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

54. Dudziak Tadeusz 27 PÓŁMARATON / M50-59 POL Branice

Zapłacone

55. Dylich Łukasz 244 MINI / M POL Radlin FIt Run Fun By Łukasz

Zapłacone

56. Uczestnik anonimowy - PÓŁMARATON / M18-29 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

57. Dziarski Wiesław 28 PÓŁMARATON / M60-99 POL Rybnik ERBUD Rybnik

Zapłacone

58. Feichtinger Marek - PÓŁMARATON / M40-49 POL Żory

Niezapłacone

59. Ficek Hania 245 MINI / K POL Jejkowice

Zapłacone

60. Fijałkowski Paweł 29 PÓŁMARATON / M30-39 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa/Kalinowski Team

Zapłacone

61. Florecki Andrzej 30 PÓŁMARATON / M60-99 POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

62. Fojcik Leszek 246 MINI / M POL Jankowice Klub Sportowy Cross - Sport

Zapłacone

63. Forajter Zbigniew 31 PÓŁMARATON / M50-59 POL Rybnik

Zapłacone

64. Funikowski Michał 32 PÓŁMARATON / M40-49 POL Czyżowice Drew Town

Zapłacone

65. Gabruś Iwona 33 PÓŁMARATON / K40-49 POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

66. Gajda Tomasz 247 MINI / M POL Rybnik HUSARIA

Zapłacone

67. Gąsior Katarzyna 248 MINI / K POL Pawłowice

Zapłacone

68. Gąszczak Tadeusz - PÓŁMARATON / M60-99 POL Gliwice

Niezapłacone

69. Gawliczek Gracjan - PÓŁMARATON / M18-29 POL Rydułtowy Decathlon Przyjaciele

Niezapłacone

70. Gembala Eugeniusz - MINI / M POL Bełk

Niezapłacone

71. Gembala Violetta - MINI / K POL Bełk

Niezapłacone

72. Giba Patryk 34 PÓŁMARATON / M18-29 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

73. Giełda Tomasz 35 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wrocław Team Draczyński

Zapłacone

74. Goik Damian 249 MINI / M POL Jastrzębie Zdrój Bziegacze

Zapłacone

75. Góralski Jarosław 250 MINI / M POL Racibórz Smerfy biegają razem po 0.7

Zapłacone

76. Górnik Ireneusz - PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

77. Griman Joanna 36 PÓŁMARATON / K30-39 POL Rybnik

Zapłacone

78. Gruszczyk Grzegorz 37 PÓŁMARATON / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

79. Gryt Zbigniew 38 PÓŁMARATON / M30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

80. Gurgul Agata - MINI / K POL Bogunice Aktywni Lyski

Niezapłacone

81. Halbowicz Aleksandra 251 MINI / K POL Zabrze Inżynieria Biegania

Zapłacone

82. Halman Tomasz 252 MINI / M POL Gliwice KLAVA

Zapłacone

83. Hasik Zbigniew 39 PÓŁMARATON / M50-59 POL Sosnowiec

Zapłacone

84. Hejna Michał 40 PÓŁMARATON / M30-39 POL Skrzyszów Ks M.E.T.A.

Zapłacone

85. Heliosz Agnieszka 41 PÓŁMARATON / K40-49 POL Krostoszowice Interaktywni

Zapłacone

86. Hetmaniok Rafal 253 MINI / M POL Skrzyszow

Zapłacone

87. Hołyńska-Urbasik Karolina 254 MINI / K POL Rydułtowy Aktywni Rydułtowy

Zapłacone

88. Horwat Jan 42 PÓŁMARATON / M50-59 POL Bronów Rozbiegamy-to-Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

89. Hus Tomasz 43 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Slaski

Zapłacone

90. Hyła Aleksandra - PÓŁMARATON / K18-29 POL Mszana KRS MORSY.PL

Niezapłacone

91. Ignac Paweł 44 PÓŁMARATON / M30-39 POL Racibórz FizjoFunk TEAM

Zapłacone

92. Iwanca Leszek 45 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik

Zapłacone

93. Jadach Oleksandra 46 PÓŁMARATON / K40-49 POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

94. Janczyk Grzegorz 255 MINI / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

95. Janczyk Grzegorz - PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

96. Janczyk Wiktoria 256 MINI / K POL Rybnik

Zapłacone

97. Janecki Mateusz 47 PÓŁMARATON / M18-29 POL Jastrzębie Zdrój Bziegacze

Zapłacone

98. Jaroszewicz Maria 48 PÓŁMARATON / K50-99 POL Racibórz Klub biegam bo lubię Racibórz

Zapłacone

99. Jaroszewicz Sławomir 49 PÓŁMARATON / M50-59 POL Racibórz Klub biegam bo lubię Racibórz

Zapłacone

100. Jasek Tadeusz 50 PÓŁMARATON / M60-99 POL Radziechowy PZLAM POLSKA

Zapłacone

101. Jędrych Grzegorz 258 MINI / M POL Wodzisław Śląski Klatka

Zapłacone

102. Jeszka Artur 257 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

103. Jochlik Szymon 51 PÓŁMARATON / M30-39 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

104. Kądziela Julia 261 MINI / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

105. Kalinowski Tomasz 52 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

106. Kalinowski Zbigniew - PÓŁMARATON / M30-39 POL Czestochowa JKLA JAWOR JAWORZNO

Niezapłacone

107. Kania Dominik 53 PÓŁMARATON / M30-39 POL Katowice R.r. Martin Pisz Już Te Książki

Zapłacone

108. Kaptur Wojciech 54 PÓŁMARATON / M60-99 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

109. Karlik-Kałusek Agnieszka 259 MINI / K POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

110. Kasperzec Joanna 260 MINI / K POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

111. Kasperzec Michał 55 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnk JEJKOWICE BIEGAJĄ

Zapłacone

112. Kaszewski Igor - PÓŁMARATON / M30-39 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

113. Kiełkowska Maria 56 PÓŁMARATON / K30-39 POL Pszczyna Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

114. Kilian Jarosław 262 MINI / M POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

115. Kipkemoi Kiprono - PÓŁMARATON / M18-29 KEN Nairobi

Niezapłacone

116. Klappholz Adriana 57 PÓŁMARATON / K40-49 POL Cieszyn Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy - MINI / K POL Rybnik

Niezapłacone

118. Klimek Wojtek 263 MINI / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

119. Klimosz Kamil 58 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski Rybnik Thunders

Zapłacone

120. Kluz Krzysztof 59 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

121. Knesz Marek 60 PÓŁMARATON / M50-59 POL Jejkowice

Zapłacone

122. Kohut Rafał 61 PÓŁMARATON / M50-59 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

123. Kolarczyk Dorota - MINI / K POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

124. Kołtuniak Lukasz 62 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

125. Kopiec Izabela 63 PÓŁMARATON / K30-39 POL Skrzyszów Inter Rope Team

Zapłacone

126. Korus Mateusz 64 PÓŁMARATON / M18-29 POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

127. Korzeniowski Mateusz 65 PÓŁMARATON / M18-29 POL Bielsko-Biała Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

128. Kosmala-Landzińska Ewa 264 MINI / K POL Żory

Zapłacone

129. Kotarski Jarosław 66 PÓŁMARATON / M18-29 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

130. Kotarski Marek 67 PÓŁMARATON / M50-59 POL Wodzisław Śląski TKKF Relaks Wodziaław Śl.

Zapłacone

131. Kowalski Tomasz 68 PÓŁMARATON / M30-39 POL Mszana

Zapłacone

132. Kowol Arkadiusz 69 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Biegacze ściemniacze

Zapłacone

133. Kozak Krzysztof - PÓŁMARATON / M30-39 POL Syrynia EKO-OKNA RUNNERS

Niezapłacone

134. Koźmiński Józef 70 PÓŁMARATON / M30-39 POL Kozy Lks Orzeł Kozy

Zapłacone

135. Krajczok Kevin 265 MINI / M POL Łęg smerfy biegaja razem po 0.7

Zapłacone

136. Krajs Daniel 71 PÓŁMARATON / M40-49 POL Krzanowice

Zapłacone

137. Krakowczyk Marta 72 PÓŁMARATON / K18-29 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

138. Kretek Łukasz 266 MINI / M POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

139. Kruczek Jacek 73 PÓŁMARATON / M30-39 POL Opole GT Kona

Zapłacone

140. Krzywodajc Łukasz 74 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Slaski

Zapłacone

141. Kubik Arkadiusz 75 PÓŁMARATON / M40-49 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

142. Kucozk Dawid 267 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

143. Kuczok Mirosław 76 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

144. Kufieta Magdalena 268 MINI / K POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Zapłacone

145. Kur Mariusz 77 PÓŁMARATON / M40-49 POL Zawiercie

Zapłacone

146. Kurasz Paweł 78 PÓŁMARATON / M30-39 POL Mikołów

Zapłacone

147. Kurdyś Małgorzata 269 MINI / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

148. Kuś Tomasz - PÓŁMARATON / M30-39 POL Marklowice Radlinioki w biegu

Niezapłacone

149. Kuźnik Edward 270 MINI / M POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

150. Lachowicz Izabela 79 PÓŁMARATON / K18-29 POL Rybnik-Boguszowice pędzące żółwie IMI

Zapłacone

151. Lampa Adrian 80 PÓŁMARATON / M18-29 POL Czestochowa Kalinowski Team

Zapłacone

152. Lampa Artur 81 PÓŁMARATON / M40-49 POL Częstochowa Kalinowski Team

Zapłacone

153. Lechocka Patrycja 271 MINI / K POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

154. Lechocka Patrycja - PÓŁMARATON / K30-39 POL Pszów Eko-Okna Runners

Niezapłacone

155. Lesik Krzysztof 82 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

156. Leśniak Bartosz 272 MINI / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w Biegu

Zapłacone

157. Leśniak Krzysztof 83 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

158. Lichota Wojciech 273 MINI / M POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

159. Liszka Ela 274 MINI / K POL Jejkowice Jejkowice Biegają

Zapłacone

160. Łepek Bożena 275 MINI / K POL Wodzisław Sląski

Zapłacone

161. Łukasik Anna 84 PÓŁMARATON / K40-49 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

162. Mac Joanna 276 MINI / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

163. Magiera Janusz 85 PÓŁMARATON / M50-59 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

164. Majwald Janusz 277 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

165. Majwald Marcela 86 PÓŁMARATON / K18-29 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

166. Manowski Adrian 278 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

167. Marcol Sebastian 279 MINI / M POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

168. Marek-Wróbel Edyta 87 PÓŁMARATON / K50-99 POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

169. Maroszek Szymon 88 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik

Zapłacone

170. Masarczyk Piotr 280 MINI / M POL Szczerbice Aktywni Lyski

Zapłacone

171. Masłowska Katarzyna 281 MINI / K POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

172. Masny Michał 89 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rydułtowy

Zapłacone

173. Matioszek Patryk 282 MINI / M POL Racibórz Smerfy biegają razem po 0,7

Zapłacone

174. Mecha Rysiek - MINI / M POL Gołkowice

Niezapłacone

175. Medes Marcin 90 PÓŁMARATON / M30-39 POL Tychy

Zapłacone

176. Mężyk Mariusz 283 MINI / M POL Skrzyszów

Zapłacone

177. Miketa Marek 91 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik

Zapłacone

178. Milbrant Kornel - PÓŁMARATON / M30-39 POL Ruda Śląska All Runners Are Beautiful

Niezapłacone

179. Mrowiec Bernard 92 PÓŁMARATON / M50-59 POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

180. Mrówka Mateusz 94 PÓŁMARATON / M18-29 POL Radlin Kwk Marcel /Radlinioki w biegu

Zapłacone

181. Mróz Karol 284 MINI / M POL Wodzisław Śląski KS Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

182. Mrozek Aleksandra 93 PÓŁMARATON / K18-29 POL Jastrzębie-Zdrój PSZCZYNA BIEGA

Zapłacone

183. Musioł Grzegorz 285 MINI / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

184. Muszewski Bartłomiej 95 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

185. Myszka Krzysztof 286 MINI / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

186. Myszka Piotr 287 MINI / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

187. Uczestnik anonimowy 96 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

188. Nawrot Paweł 288 MINI / M POL Ruda Śląska Bieg z Chrystusem!

Zapłacone

189. Niedzwiecki Zenon 97 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

190. Niesporek Piotr 98 PÓŁMARATON / M50-59 POL Wodzisław Amator

Zapłacone

191. Niesporek Piotr - PÓŁMARATON / M50-59 POL Rybnik

Niezapłacone

192. Noga Krystian 99 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

193. Nosiadek Marta 289 MINI / K POL Wodzisław Śląski KS Cross Sport

Zapłacone

194. Nosiadek Michał 290 MINI / M POL Wodzisław Śląski KS Cross - Sport

Zapłacone

195. Olbrich Artur 100 PÓŁMARATON / M30-39 POL Tworków ULC Sparkasse Langenlois

Zapłacone

196. Ołubek Robert - PÓŁMARATON / M40-49 POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

197. Orzyszek Roksana 101 PÓŁMARATON / K30-39 POL Rydułtowy

Zapłacone

198. Osetek Paweł 102 PÓŁMARATON / M30-39 POL Pszów Radlinioki w biegu

Zapłacone

199. Oślizło Kasia - MINI / K POL Świerklany

Niezapłacone

200. Oślizło Marcin 104 PÓŁMARATON / M30-39 POL Skrzyszów AWF Katowice

Zapłacone

201. Oślizło Mateusz 105 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

202. Oślizło Tomasz 106 PÓŁMARATON / M30-39 POL Gorzyce OCRA Poland

Zapłacone

203. Ostrowski Bartosz 103 PÓŁMARATON / M30-39 POL Czyżowice

Zapłacone

204. Pacak Dominika 107 PÓŁMARATON / K30-39 POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

205. Pacuła Piotr 291 MINI / M POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

206. Paluchiewicz Szymon 108 PÓŁMARATON / M40-49 POL Pawłowice

Zapłacone

207. Pasławska Katarzyna 109 PÓŁMARATON / K40-49 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

208. Paszkieicz Grzegorz - PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik Rags

Zapłacone

209. Patas Magdalena 292 MINI / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski / Erigo

Zapłacone

210. Uczestnik anonimowy 110 PÓŁMARATON / M18-29 POL Zory

Zapłacone

211. Pawłowicz Tomasz 111 PÓŁMARATON / M30-39 POL Nędza

Zapłacone

212. Piaściak Szymon 112 PÓŁMARATON / M18-29 POL Wodzisław Slaski

Zapłacone

213. Piecha-Łachajczyk Hanna 293 MINI / K POL Rybnik

Zapłacone

214. Piekorz Paweł - MINI / M POL Rybnik Tl ROW Rybnik

Niezapłacone

215. Pieprzka Janusz 113 PÓŁMARATON / M40-49 POL Dzięgielów

Zapłacone

216. Piwońska Adriana 294 MINI / K POL Podbucze Ineraktywni

Zapłacone

217. Piwoński Marcin 295 MINI / M POL Podbucze INTER KROSTOSZOWICE

Zapłacone

218. Piwowar Grzegorz 114 PÓŁMARATON / M40-49 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

219. Plewnia Irena 296 MINI / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

220. Plewnia Szymon 297 MINI / M POL Wodzisław Śląski Bella femina

Zapłacone

221. Ploch Bożena 298 MINI / K POL Racibórz Amator

Zapłacone

222. Podsiadły Mateusz - PÓŁMARATON / M18-29 POL Zdzieszowice GM

Niezapłacone

223. Polok Magdalena 299 MINI / K POL Pszów

Zapłacone

224. Połeć Damian 115 PÓŁMARATON / M18-29 POL Ruda Śląska To Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

225. Połednik Tomek 116 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski FORMA

Zapłacone

226. Połomska Edyta 117 PÓŁMARATON / K40-49 POL Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

227. Połomski Grzegorz 118 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

228. Porembski Dawid - PÓŁMARATON / M30-39 POL Bielsko Biała INTER

Niezapłacone

229. Przesór Barbara 119 PÓŁMARATON / K30-39 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

230. Przyłudzki Janusz - PÓŁMARATON / M60-99 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Niezapłacone

231. Psota Leszek 300 MINI / M POL Rybnik

Zapłacone

232. Radecka-Nieckarz Anna 301 MINI / K POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

233. Radoła Marcin - PÓŁMARATON / M40-49 POL Katowice RMF4RT GLADIATORS

Niezapłacone

234. Rajwa Jan 120 PÓŁMARATON / M30-39 POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacze

Zapłacone

235. Rajwa Roman 121 PÓŁMARATON / M18-29 POL Chybie KB MOSiR Jastrzębie

Zapłacone

236. Raszczyk Szymon 302 MINI / M POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

237. Raszka Janusz 122 PÓŁMARATON / M50-59 POL Cieszyn JGTEAM

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy 303 MINI / K POL Cieszyn JGTEAM

Zapłacone

239. Rataj Barbara 304 MINI / K POL Jejkowice Team Jejkowice biegaja

Zapłacone

240. Reclik Jacek 123 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

241. Rejdych Adam - MINI / M POL Jejkowice Jejkowice Biegają

Niezapłacone

242. Rogowski Michał 124 PÓŁMARATON / M18-29 POL Kędzierzyn-Koźle START KATOWICE

Zapłacone

243. Różycka Wiola 305 MINI / K POL Żory

Zapłacone

244. Rubeš Pavel - PÓŁMARATON / M30-39 CZE Ostrava SK Cerne plice

Zapłacone

245. Rusek Jarosław - PÓŁMARATON / M40-49 POL Mogilany

Niezapłacone

246. Rychczyński Jonatan 125 PÓŁMARATON / M18-29 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

247. Ryszka Michal 126 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzislaw Slaski Felder Team

Zapłacone

248. Siegmund Łukasz 127 PÓŁMARATON / M30-39 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

249. Sikora Alicja 128 PÓŁMARATON / K50-99 POL Bielsko Biala Team Sikora

Zapłacone

250. Sikora Stefan 129 PÓŁMARATON / M60-99 POL Bielsko Biala Team Sikora

Zapłacone

251. Sitko Błażej 130 PÓŁMARATON / M30-39 POL Pszów

Zapłacone

252. Skiba Łukasz 131 PÓŁMARATON / M30-39 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

253. Skiba Maciej 306 MINI / M POL Rybnik PRO-KLIMA

Zapłacone

254. Skowron Magdalena 132 PÓŁMARATON / K40-49 POL Balice

Zapłacone

255. Skowron Radosław 133 PÓŁMARATON / M40-49 POL Balice Płonące Kondony Babuni

Zapłacone

256. Skrabel Mateusz 134 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik

Zapłacone

257. Skrzyński Janusz 135 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razem

Zapłacone

258. Skrzyszowski Janusz 307 MINI / M POL Gorzyczki

Zapłacone

259. Skrzyszowski Kamil 308 MINI / M POL Gołkowice

Zapłacone

260. Skupień Agnieszka - PÓŁMARATON / K40-49 POL Rybnik Skupiony Łabędź

Niezapłacone

261. Skupień Robert 309 MINI / M POL Turza Śląska

Zapłacone

262. Skurzyński Mariusz 136 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

263. Slisz Maria 310 MINI / K POL Rybnik Decathlon Przyjaciele Rybnik

Zapłacone

264. Słupik Tomasz 137 PÓŁMARATON / M40-49 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

265. Śmietana Grzegorz 151 PÓŁMARATON / M40-49 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

266. Sobczak Slawek Halina 311 MINI / M POL Raciborz

Zapłacone

267. Sobczyk Sławomir 138 PÓŁMARATON / M50-59 POL Tychy Brak

Zapłacone

268. Sokołowski Bartłomiej 139 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław-Śląski Stowarzyszenie Biegów Gorskich

Zapłacone

269. Sosna Mariusz 140 PÓŁMARATON / M40-49 POL Turza Śląska

Zapłacone

270. Sowa Adrian 312 MINI / M POL Katowice PIOTROWICE RUN

Zapłacone

271. Spandel-Piwowar Izabela 141 PÓŁMARATON / K40-49 POL Racibórz EasyRun

Zapłacone

272. Śpiewak Wojciech 152 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wilkowice

Zapłacone

273. Spratek Bartosz 313 MINI / M POL Rydułtowy

Zapłacone

274. Stabla Ksenia 314 MINI / K POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

275. Staroń Sylwester 142 PÓŁMARATON / M40-49 POL Zabrze

Zapłacone

276. Stawarczyk Anna 315 MINI / K POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

277. Stawarczyk Krystian 316 MINI / M POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

278. Stefanow Adrian 317 MINI / M POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

279. Stempel Grzegorz 143 PÓŁMARATON / M30-39 POL Wodzisław Śl

Zapłacone

280. Stopyra Agnieszka 318 MINI / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

281. Stroiński Kamil 144 PÓŁMARATON / M30-39 POL Tychy PGG KONTRA STASZIC

Zapłacone

282. Strzedulla Andrzej 145 PÓŁMARATON / M30-39 POL Krzanowice

Zapłacone

283. Świątek Marcin 153 PÓŁMARATON / M40-49 POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

284. Swistek Marcin 319 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

285. Szałek Michał 320 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

286. Szczęch Adam 322 MINI / M POL Czyżowice ERIGO

Zapłacone

287. Szczęch Marcin 323 MINI / M POL Czyżowice Drew Town spółka z o.o.

Zapłacone

288. Szczelina Marta 146 PÓŁMARATON / K30-39 POL Brzeszcze Nessi Team

Zapłacone

289. Szczepański Jakub 321 MINI / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

290. Szewczyk Damian 324 MINI / M POL Jejkowice Jejkowice biegaja

Zapłacone

291. Szewczyk Krzysztof 325 MINI / M POL Wodzisław INTER KROSTOSZOWICE

Zapłacone

292. Szkatuła Henryk 147 PÓŁMARATON / M50-59 POL Wodzisław Sl Forma Wodzisław Śl.

Zapłacone

293. Szmajduch Mariusz 326 MINI / M POL Mysłowice

Zapłacone

294. Szombara Klaudia 327 MINI / K POL Łaziska JS2023

Zapłacone

295. Szombara Tomasz 148 PÓŁMARATON / M30-39 POL Łaziska

Zapłacone

296. Szymczak Ariel 328 MINI / M POL Żory TL ROW Rybnik

Zapłacone

297. Szymura Izabela 149 PÓŁMARATON / K40-49 POL Rybnik DecathlonPrzyjaciele

Zapłacone

298. Szymura Wojciech 150 PÓŁMARATON / M40-49 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

299. Teleucka Sandra 329 MINI / K POL Jankowice #szymiteam

Zapłacone

300. Tkocz Irena 330 MINI / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

301. Tkocz Piotr 331 MINI / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

302. Tokarewicz Damian 154 PÓŁMARATON / M30-39 POL Zebrzydowice Zebry

Zapłacone

303. Tokarewicz Justyna 332 MINI / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

304. Uczestnik anonimowy 333 MINI / K POL Rybnik

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy - MINI / K POL Rybnik

Niezapłacone

306. Urbainska Ilona 334 MINI / K POL Łęg

Zapłacone

307. Urbasik Daniel 155 PÓŁMARATON / M30-39 POL Rydułtowy Aktywni Rydułtowy

Zapłacone

308. Uczestnik anonimowy 156 PÓŁMARATON / K30-39 POL Tychy ProsiekoTeam

Zapłacone

309. Vrajikova Dagmar - PÓŁMARATON / K40-49 CZE Otrokovice

Niezapłacone

310. Warło Agata 157 PÓŁMARATON / K18-29 POL Wodzislaw Slaski

Zapłacone

311. Wątroba-Pawlus Bogusław - MINI / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

312. Węglarczyk Krzysztof 159 PÓŁMARATON / M40-49 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

313. Wernik Katarzyna 158 PÓŁMARATON / K40-49 POL Radlin Bestfit club Rybnik

Zapłacone

314. Wiechowska Sabina - MINI / K POL Wodzisław Śląski Monsun Sport

Niezapłacone

315. Wieczorek Adam 335 MINI / M POL Rydultowy Amator

Zapłacone

316. Wieczorek Łukasz 160 PÓŁMARATON / M18-29 POL Warszawa

Zapłacone

317. Wilczok Daniel 336 MINI / M POL Wodzisław Śląski WilQ RUNNER

Zapłacone

318. Wilk Marek 161 PÓŁMARATON / M30-39 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

319. Witkowicz Monika 337 MINI / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

320. Witoś Wojciech 338 MINI / M POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

321. Wojciech Pompa 339 MINI / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

322. Wojtaszewska Sabina 162 PÓŁMARATON / K30-39 POL Raciborz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ Racibórz

Zapłacone

323. Wolinski Jozef 163 PÓŁMARATON / M50-59 POL Gliwice

Zapłacone

324. Wolnik Jolanta 340 MINI / K POL Ligota Ksiazeca Smerfy biegają razem po 0.7

Zapłacone

325. Wolnik Mateusz 164 PÓŁMARATON / M18-29 POLSKA Lyski Aktywni Team/uks 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

326. Wołowski Lech 165 PÓŁMARATON / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

327. Wrońska Beata 341 MINI / K POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

328. Wycisk Lidia 166 PÓŁMARATON / K40-49 POL Rybnik sport profit team

Zapłacone

329. Wymyslo Andrzej 167 PÓŁMARATON / M60-99 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

330. Wyrembelski Adam 168 PÓŁMARATON / M18-29 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

331. Wyźnikiewicz Lidia - MINI / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

332. Zając Przemysław 342 MINI / M POL Sosnowiec

Zapłacone

333. Zarzecka-Giełda Edyta 343 MINI / K POL Wroclaw KRWAWE STEFANY

Zapłacone

334. Zarzecki Rafał 169 PÓŁMARATON / M18-29 POL Wodzisław Śląski Krwawe Stefany

Zapłacone

335. Zdancewicz Wieńczysław 170 PÓŁMARATON / M50-59 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

336. Zdancewicz Wioletta 344 MINI / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

337. Zielonka Robert 345 MINI / M POL Chrzanów Motomaster

Zapłacone

338. Ziętara Agata 346 MINI / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

339. Ziętara Paweł 171 PÓŁMARATON / M50-59 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

340. Zimny Cecylia 347 MINI / K POL Rybnik Mam Zajawkę

Zapłacone

341. Zimny Ireneusz 348 MINI / M POL Rybnik Mam Zajawkę

Zapłacone

342. Zontek Sabina 172 PÓŁMARATON / K40-49 POL Bielsko-Biała Wataha-łączy nas bieganie

Zapłacone

343. Zubelewicz Maciej 349 MINI / M POL Wodzisław Śląski ING Tech Poland

Zapłacone

344. Żyła Wojciech 350 MINI / M POL Konczyce Wielkie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU