X Bieg Przesiedleńczy

Nieboczowy, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiak Jarosław - BG 5 KM / M16 POL Pogrzebień

Zapłacone

2. Antoszczyszyn Ryszard - BG 5 KM / M36 POL Nysa RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

3. Auguścik Bogdan - BG 5 KM / M46 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

4. Bajer Grzegorz - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

5. Banasiak Tomasz - BG 5 KM / M46 POL Racibórz
6. Bażan Paweł - BG 5 KM / M16 POL Śląskie
7. Benisz Wojciech - BG 5 KM / M16 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
8. Bober Wojciech - BG 5 KM / M16 POL Rogów
9. Bugla Renata - BG 5 KM / K46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

10. Burdzik Weronika - BG 5 KM / K16 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

11. Burek Alina - BG 5 KM / K36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia

Zapłacone

12. Chelicka Ewelina - BG 5 KM / K16 POL Rydułtowy
13. Chromik Stanisław - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

14. Chrząszcz Katarzyna - BG 5 KM / K16 POL Orzesze Niywysportowani

Zapłacone

15. Chrząszcz Mateusz - BG 5 KM / M16 POL Orzesze

Zapłacone

16. Cieślik Alicja - BG 5 KM / K36 POL Racibórz

Zapłacone

17. Czerniecka Judyta - BG 5 KM / K36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans

Zapłacone

18. Czerniecki Radoslaw - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans

Zapłacone

19. Czogała Krzysztof - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

20. Depta Marcin - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans

Zapłacone

21. Elsner Monika - BG 5 KM / K16 POL Zawada
22. Franica Jan - BG 5 KM / M46 POL Kornowac Niezrzeszony

Zapłacone

23. Franiczek Bozena - BG 5 KM / K36 POL Rzuchów

Zapłacone

24. Gatnarczyk Mateusz - BG 5 KM / M16 POL Radlin
25. Gawliczek Gracjan - BG 5 KM / M16 POL Rydułtowy Decathlon Przyjaciele
26. Gie Andrea - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia

Zapłacone

27. Gieroń Katarzyna - BG 5 KM / K36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

28. Gil Czesław - BG 5 KM / M46 POL Kietrz EKO-OKNA RUNNERS
29. Główka Bartosz - BG 5 KM / M36 POL Raciborz
30. Goralczyk Agnieszka - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

31. Grzelka Cyprian - BG 5 KM / M16 POL Pogrzebień MKS Victoria-Racibórz

Zapłacone

32. Grzywna Grzegorz - BG 5 KM / M16 POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE
33. Holona Maciej - BG 5 KM / M46 POL Rydułtowy Forma Wodzisław

Zapłacone

34. Janowska Michalina - BG 5 KM / K16 POL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA

Zapłacone

35. Jaskóła Dominika - BG 5 KM / K16 POL Pszów MonsunSport
36. Jeleń Michał - BG 5 KM / M16 POL Rydułtowy

Zapłacone

37. Kania Sandra - BG 5 KM / K16 POL Racibórz

Zapłacone

38. Karlik-Kałusek Agnieszka - BG 5 KM / K36 POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

39. Kasza Mirosław - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

40. Kisiel Beata - BG 5 KM / K36 POL Czernica

Zapłacone

41. Klimek Antoni - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

42. Klimek Kamil - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans cLubomia

Zapłacone

43. Klimek Wojciech - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

44. Kłobuch Tadeusz - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

45. Kretek Sebastian - BG 5 KM / M36 POL Racibórz

Zapłacone

46. Kubik Arkadiusz - BG 5 KM / M46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

47. Kuźnik Bartłomiej - BG 5 KM / M16 POL Wodzisław Śląski Forma wodzisław

Zapłacone

48. Kuźnik Janusz - BG 5 KM / M16 POL Mszana
49. Kuźnik Pawel - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

50. Langer Marek - BG 5 KM / M46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia

Zapłacone

51. Lazar Damian - BG 5 KM / M16 POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

52. Lechocka Patrycja - BG 5 KM / K16 POL Pszów Eko-Okna Runners
53. Leks Edyta - BG 5 KM / K46 POL Racibórz Dystans lubomia

Zapłacone

54. Majszak Bartosz - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

55. Malczyk Marek - BG 5 KM / M16 POL Chudów NiYwysportowani

Zapłacone

56. Malczyk Natalia - BG 5 KM / K16 POL Chudów NiYwysportowani

Zapłacone

57. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / M16 POL Gaszowice Aktywni Lyski
58. Mrowiec Bernard - BG 5 KM / M46 POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
59. Musioł Grzegorz - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

60. Musioł Zuzanna - BG 5 KM / K36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans cLubomia

Zapłacone

61. Mysliwiec Ela - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

62. Myśliwiec Marcin Pepe - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

63. Mysliwiec Wojciech - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

64. Myszka Krzysztof - BG 5 KM / M16 POL Rybnik Petarda Team
65. Nadacy Eliza - BG 5 KM / K16 POL Racibórz 4DRINKI

Zapłacone

66. Niemira-Adamczyk Tomasz - BG 5 KM / M46 POL Racibórz Klub biegam bo lubię Racibórz
67. Osadnik Sabrina - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia DYSTANS LUBOMIA
68. Osetek Paweł - BG 5 KM / M16 POL Pszów Radlinioki w biegu
69. Pacak Dominika - BG 5 KM / K16 POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
70. Pacan Zbigniew - BG 5 KM / M46 POL Zdzieszowice Dyczuś Team
71. Paleta Marek - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia
72. Paleta Marek - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia
73. Paszek Stanisław - BG 5 KM / M16 POL Rybnik
74. Pawelczyk Józef - BG 5 KM / M36 POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

75. Pawełek Ireneusz - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia

Zapłacone

76. Perlikowski Kamil - BG 5 KM / M16 POL Rybnik

Zapłacone

77. Płaczek Hanna - BG 5 KM / K16 POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

78. Płaczek Miron - BG 5 KM / M16 POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

79. Pytel Adam - BG 5 KM / M36 POL Racibórz
80. Rechajget Krystian - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia Dystans cLubomia

Zapłacone

81. Rutyna Jennifer - BG 5 KM / K16 POL Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners

Zapłacone

82. Rychlec Sławomir - BG 5 KM / M36 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

83. Skiba Łukasz - BG 5 KM / M36 POL Racibórz EasyRun Racibórz
84. Skorupski Krzysztof - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans

Zapłacone

85. Śmietana Grzegorz - BG 5 KM / M36 POL Racibórz EasyRun Racibórz
86. Sobczyk Gabriela - BG 5 KM / K46 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

87. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K36 POL Raciborz Sulis Hoko Team
88. Stachowski Ireneusz - BG 5 KM / M36 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI MONSUN SPORT

Zapłacone

89. Stefanow Adrian - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

90. Stefanow Justyna - BG 5 KM / K36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

91. Szczęsny Jaroslaw - BG 5 KM / M46 POL Olza
92. Szewczyk Damian - BG 5 KM / M36 POL Jejkowice

Zapłacone

93. Szkatuła Henryk - BG 5 KM / M46 POL Wodzisław Sl Forma Wodzisław Śl.
94. Szolc Natalia - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Amator

Zapłacone

95. Szymiczek Radosław - BG 5 KM / M36 POL Rogów
96. Szymiczek Wojciech - BG 5 KM / M36 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia Amator

Zapłacone

97. Teleucka Sandra - BG 5 KM / K16 POL Jankowice
98. Tkocz Irena - BG 5 KM / K16 POL Jejkowice Petarda Team
99. Tkocz Piotr - BG 5 KM / M36 POL Jejkowice Petarda Team
100. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K36 POL Rybnik
101. Wawryk-Bizoń Zaneta - BG 5 KM / K16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

102. Widenka Paweł - BG 5 KM / M16 POL Turza Śląska
103. Widenka Robert - BG 5 KM / M16 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

104. Winiarski Łukasz - BG 5 KM / M36 POL Racibórz SRC Serwis

Zapłacone

105. Witkowski Krzysztof - BG 5 KM / M36 POL Czernica

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K36 POL Jastrzębie-Zdrój
107. Wollny Kamil - BG 5 KM / M16 POL Kornice Eko-Okna Runners
108. Wysocka Grażyna - BG 5 KM / K46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia
109. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia
110. Wysocki Arkadiusz - BG 5 KM / M46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia
111. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / M46 MIESZK. G. LUBOMIA
POL Syrynia
112. Zajonz Marcin - BG 5 KM / M16 POL Lubomia Dystans Lubomia
113. Zieliński Andrzej - BG 5 KM / M36 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

114. Zieliński Sebastian - BG 5 KM / M36 POL Zabrze

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU