VIII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej

Pietrowice Wielkie, Polska
11.01.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamska Paulina - BG 10 KM / K16 POL Kraków

Zapłacone

2. Andruchowicz Szymon - BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie eko runers

Zapłacone

3. Balcarek Magdalena - BG 10 KM / K40 POL Połomia

Zapłacone

4. Bałos Liliana - BG 10 KM / K30 POL Pszów Love Story

Zapłacone

5. Baran Irena - BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

6. Barański Adam - BG 10 KM / M40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

7. Beśka Sławomir - BG 10 KM / M50 POL Rybnik OchajoRun Friends

Zapłacone

8. Borowiak Piotr - BG 10 KM / M40 POL Bytom

Zapłacone

9. Broszczak Grzegorz - BG 10 KM / M50 POL Rozwadza Godzikowice TEAM

Zapłacone

10. Broża Marcin - BG 10 KM / M16 POL Babice

Zapłacone

11. Buch Filip - BG 10 KM / M16 POL Kietrz MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ

Zapłacone

12. Bulenda Grzegorz - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

13. Buła Robert - BG 10 KM / M16 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

14. Burda Andrzej - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

15. Bzducha Przemysław - BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Salty Doog

Zapłacone

16. Chachuła Dominik - BG 10 KM / M16 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

17. Chachuła Ryszard - BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

18. Czarnecki Maciej - BG 10 KM / M30 POL Racibórz SRCycling

Zapłacone

19. Czekajło Jacek - BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

20. Czekała Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

21. Damec Aleksander - BG 10 KM / M40 POL Rybnik Ochajorun Friends

Zapłacone

22. Dostoł Dominik - BG 10 KM / M30 POL Łaziska Ks M.e.t.a.

Zapłacone

23. Dyczek Klaudia - BG 10 KM / K40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

24. Dyczek Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

25. Flegel Marek - BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

26. Franica Jan - BG 10 KM / M60 POL Kornowac niezrzeszony

Zapłacone

27. Furman Dawid - BG 10 KM / M30 POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

28. Gadaj Grzegorz - BG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

29. Gaj Monika - BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

30. Gawenda Józef - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

31. Gil Czesław - BG 10 KM / M60 POL Kietrz Eko-Okna Runners

Zapłacone

32. Glenc Rafal - BG 10 KM / M30 POL Pszow Love Story

Zapłacone

33. Glik Dariusz - BG 10 KM / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

34. Góralski Jarosław - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Smerfy biegają razem po 0.7

Zapłacone

35. Gorczowski Andrzej - BG 10 KM / M16 POL Kornice

Zapłacone

36. Górski Michał - BG 10 KM / M16 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

37. Grąziowski Dariusz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

38. Grucel Damian - BG 10 KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój KS M.E.T.A. / GBC Runners

Zapłacone

39. Grzonka Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Jastrzębie-Zdroj KAMUFLAŻ TATTO

Zapłacone

40. Harmansa Piotr - BG 10 KM / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

41. Hejna Michał - BG 10 KM / M30 POL Skrzyszów Ks M.E.T.A.

Zapłacone

42. Herba Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Lubotyń KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

43. Herud Magdalena - BG 10 KM / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

44. Holona Wojciech - BG 10 KM / M50 POL Rybnik Akmb Pedziwiatr Gliwice

Zapłacone

45. Iwanicka Alina - BG 10 KM / K40 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Zapłacone

46. Janda Piotr - BG 10 KM / M16 POL Bliszczyce Eko-okna Runners

Zapłacone

47. Jaroszewicz Maria - BG 10 KM / K50 POL Racibórz Klub biegam bo lubię Racibórz

Zapłacone

48. Jaroszewicz Sławomir - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Klub biegam bo lubię Racibórz

Zapłacone

49. Józefiak Rafał - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

50. Jureczka Łukasz - BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

51. Kalbarczyk Arkadiusz - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

52. Kałuża Jędrzej - BG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

53. Kaptur Wojciech - BG 10 KM / M60 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

54. Karolak Adam - BG 10 KM / M40 POL Rybnik KS Wyranie

Zapłacone

55. Karpina Jacek - BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

56. Kawecki Marian - BG 10 KM / M60 POL Branice K.B. Branice

Zapłacone

57. Kępa Agnieszka - BG 10 KM / K30 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

58. Kępa Marek - BG 10 KM / M40 POL Kornice UKS Start Pietrowice Wielkie

Zapłacone

59. Kłodziński Dariusz - BG 10 KM / M30 POL Dzbańce Osiedle Eko-Okna Runners

Zapłacone

60. Kołek Michał - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

61. Kołodziejczyk Jarosław - BG 10 KM / M50 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

62. Kołodziejczyk Mirosław - BG 10 KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

63. Krajewska Izabela - BG 10 KM / K40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

64. Krajs Daniel - BG 10 KM / M40 POL Krzanowice

Zapłacone

65. Kręcisz Zbigniew - BG 10 KM / M60 POL Racibórz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZ

Zapłacone

66. Kubik Arkadiusz - BG 10 KM / M50 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

67. Kuczera Marek - BG 10 KM / M40 POL Czernica EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

68. Kuczok Mirosław - BG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

69. Kyrcz Mateusz - BG 10 KM / M30 POL Gródczanki

Zapłacone

70. Kyrcz Natalia - BG 10 KM / K30 POL Gródczanki

Zapłacone

71. Lajtner Miroslaw - BG 10 KM / M30 POL Raciborz

Zapłacone

72. Lechocka Patrycja - BG 10 KM / K30 POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

73. Lechowicz Tadeusz - BG 10 KM / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

74. Lesik Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

75. Lis Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

76. Litkowiec Piotr - BG 10 KM / M40 POL Pogrzebień

Zapłacone

77. Luto Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Opatów

Zapłacone

78. Luto Bartosz - BG 10 KM / M16 POL Opatów KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

79. Macura Ewa - BG 10 KM / K50 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

80. Mainda Mateusz - BG 10 KM / M16 POL Chałupki

Zapłacone

81. Majcherek Marcin - BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

82. Majchrzak Magdalena - BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

83. Matuszczyk Marek - BG 10 KM / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

84. Michna Marek - BG 10 KM / M40 POL Górki Śląskie Inżynieria Biegania

Zapłacone

85. Mika Damian - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Eko _okna runners

Zapłacone

86. Mogilski Marcin - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Festiwal Biegowy

Zapłacone

87. Mrowiec Bernard - BG 10 KM / M50 POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

88. Muzyk Piotr - BG 10 KM / M50 POL Kietrz Saucony Music Team

Zapłacone

89. Noga Barbara - BG 10 KM / K16 POL Wilkowiecko Kb Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

90. Nosal Dawid - BG 10 KM / M16 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

91. Nowak Jan - BG 10 KM / M60 POL Racibórz Easy Run

Zapłacone

92. Nowak Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

93. Nowakowski Piotr - BG 10 KM / M30 POL Czerwionka-Leszczyny Wolny Strzelec

Zapłacone

94. Olejnik Danuta - BG 10 KM / K30 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

95. Olejnik Rafał - BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

96. Olszyna Mirosław - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

97. Paletta Norbert - BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie EasyRun Racibórz

Zapłacone

98. Pałka Piotr - BG 10 KM / M30 POL Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa

Zapłacone

99. Panek Janusz - BG 10 KM / M60 POL Pietrowice Wielkie amator

Zapłacone

100. Parzych Katarzyna - BG 10 KM / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

101. Paskuda Marcin - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Geodezja Paskuda

Zapłacone

102. Pasławska Katarzyna - BG 10 KM / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

103. Pastucha Anna - BG 10 KM / K60 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

104. Pastucha Marek - BG 10 KM / M60 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

105. Pawełczak Mateusz - BG 10 KM / M16 POL Złochowice KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

106. Piątek Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Klub BiegamBoLubię Raciborz

Zapłacone

107. Piątek Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

108. Piwiszkis Barbara - BG 10 KM / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

109. Piwowar Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

110. Ploch Bożena - BG 10 KM / K40 POL Racibórz Amator

Zapłacone

111. Podeszwa Marek - BG 10 KM / M50 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

112. Przybyła Edyta - BG 10 KM / K30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

113. Przybyła Marcin - BG 10 KM / M30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

114. Rębisz Agnieszka - BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-okna Runners

Zapłacone

115. Rębisz Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

116. Reclik Jarek - BG 10 KM / M50 POL Skrzyszów Forma Wodzisław Śl.

Zapłacone

117. Reichel Katarzyna - BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

118. Reichel Przemysław - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

119. Roskosz Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

120. Rusnarczyk Pawel - BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie Osp pietrowice wielkie

Zapłacone

121. Rutyna Jennifer - BG 10 KM / K16 POL Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners

Zapłacone

122. Rychlec Sławomir - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

123. Ryś Dariusz - BG 10 KM / M30 POL Rydułtowy K. S. M. E. T. A

Zapłacone

124. Rzeszowski Arek - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Ekookna Runners

Zapłacone

125. Sarmak Ireneusz - BG 10 KM / M30 POL Głubczyce Eko-Okna Runners

Zapłacone

126. Sekuła Mateusz - BG 10 KM / M16 POL Nędza Eko-Okna Runners

Zapłacone

127. Sienkiewicz Piotr - BG 10 KM / M60 POL Racibórz

Zapłacone

128. Sierny Bernard - BG 10 KM / M60 POL Nędza Amator

Zapłacone

129. Skiba Łukasz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

130. Słupik Tomasz - BG 10 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

131. Sobczuk Franciszek - BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

132. Sobczyk Gabriela - BG 10 KM / K50 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

133. Sobieraj Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Kuznia Raciborska Opel Active Team

Zapłacone

134. Sobierajska Renata - BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

135. Sobierajski Przemek - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

136. Sobola Grzegorz - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

137. Sokołowski Grzegorz - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Santander Runners Team

Zapłacone

138. Stańczak Józef - BG 10 KM / M60 POL Wodzisław Śląski KS FORMA

Zapłacone

139. Staroń Sylwester - BG 10 KM / M50 POL Zabrze

Zapłacone

140. Stefanow Adrian - BG 10 KM / M40 POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

141. Stefanow Justyna - BG 10 KM / K30 POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

142. Stos Bernadeta - BG 10 KM / K60 POL Pawłów Eko runners

Zapłacone

143. Strof Marcin - BG 10 KM / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Zapłacone

144. Surowiecki Robert - BG 10 KM / M50 POL Skrzyszów

Zapłacone

145. Syta Eliasz - BG 10 KM / M30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

146. Szczęch Marcin - BG 10 KM / M40 POL Czyżowice Drew Town

Zapłacone

147. Szewczyk Damian - BG 10 KM / M40 POL Jejkowice

Zapłacone

148. Szyjka Robert - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Klub BiegamBoLubię

Zapłacone

149. Szyszko Robert - BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

150. Tatara Dorota - BG 10 KM / K30 POL Cyprzanów 47-480 Cyprzanów

Zapłacone

151. Wciseł Paweł - BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

152. Wilk Marek - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

153. Wittek Karolina - BG 10 KM / K16 POL Krzanowice

Zapłacone

154. Wollny Kamil - BG 10 KM / M16 POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

155. Wollny Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Kornice Oirp Wrocław

Zapłacone

156. Wollny Mateusz - BG 10 KM / M16 POL Kornice

Zapłacone

157. Wolnik Artur - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

158. Wołoszczuk Tomek - BG 10 KM / M40 POL Brzeg

Zapłacone

159. Wyszynska Karina - BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

160. Zieliński Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

161. Ziemkiewicz Justyna - BG 10 KM / K40 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

162. Ziemkiewicz Paweł - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU