VIII Cross Rydułtowski

Rydułtowy, Polska
06.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andruchowicz Szymon 183 M 6KM / M18 POL Pietrowice Wielkie easy run

Zapłacone

2. Bazułka Aleksandra 1 K 4 KM / K18 POL Katowice AZS UJ

Zapłacone

3. Benisz Wojciech - M 6KM / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

4. Uczestnik anonimowy - Dzieci 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

5. Biskupek Kaja - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

6. Błaszczok Jakub 184 M 6KM / M18 POL Rydułtowy

Zapłacone

7. Bober Wojciech - M 6KM / M30 POL Rogów

Niezapłacone

8. Bodnar Anna - K 4 KM / K30 POL Cieszyn Olza Cieszyn/Superdog team

Niezapłacone

9. Bogdański Olaf - Dzieci mł. 400M / M POL Łaziska UKS DIAMENT GODÓW

Bezpłatne

10. Brauntsch Jagoda 2 K 4 KM / K30 POL Lyski

Zapłacone

11. Brauntsch Karol 185 M 6KM / M30 POL Lyski

Zapłacone

12. Brauntsch Lena - PRZEDSZKOLAK / K POL Lyski

Bezpłatne

13. Brzozowski Radosław - PRZEDSZKOLAK / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

14. Bućkowski Kamil - M 6KM / M18 POL Radlin

Niezapłacone

15. Buczak Łukasz - M 6KM / M30 POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

16. Bugdol Zbigniew 186 M 6KM / M18 POL Rybnik

Zapłacone

17. Bugla Agnieszka 3 K 4 KM / K30 POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

18. Burda Andrzej 187 M 6KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

19. Burzyńska Beata 6 K 4 KM / K40 POL Katowice

Zapłacone

20. Bywalec Kacper - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

21. Bywalec Stanisław - M 6KM / M50 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

22. Chojnicka Agnieszka 7 K 4 KM / K30 POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

23. Cholajda Amelia - Dzieci 600M / K POL Golkowice

Bezpłatne

24. Cholajda Martyna - PRZEDSZKOLAK / K POL Golkowice

Bezpłatne

25. Cholajda Monika 11 K 4 KM / K30 POL Golkowice

Zapłacone

26. Cholajda Roman 188 M 6KM / M40 POL Golkowice

Zapłacone

27. Czarnota Leszek 189 M 6KM / M40 POL Marklowice

Zapłacone

28. Czarnota Wojtek - Dzieci st. 1000M / M POL Marklowice

Bezpłatne

29. Czernicka Hania - PRZEDSZKOLAK / K POL Zwonowice Yno Ultra

Bezpłatne

30. Czernicki Jakub - Dzieci mł. 400M / M POL Zwonowice Yno Ultra

Bezpłatne

31. Czogała Krzysztof 190 M 6KM / M40 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

32. Dawiec Gabriela 13 K 4 KM / K40 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

33. Denicki Przemysław 192 M 6KM / M18 POL Knurów

Zapłacone

34. Drozdziok Zofia - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

35. Duda Anna 30 K 4 KM / K30 POL Katowice

Zapłacone

36. Durak Wojciech 201 M 6KM / M30 POL Ruda Śląska ŚLĄSK RUNNERS

Zapłacone

37. Ferfecka Sławomira - K 4 KM / K40 POL Rydułtowy

Niezapłacone

38. Foks Nadia - PRZEDSZKOLAK / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

39. Foks Paweł - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

40. Franiczek Bożena 32 K 4 KM / K40 POL Rzuchów

Zapłacone

41. Frydecka Mirosława - K 4 KM / K40 POL Świerklany Dechatlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

42. Furman Dawid - M 6KM / M30 POL Błażejowice Biegam Dla Milusi

Niezapłacone

43. Garbacz Łukasz 204 M 6KM / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

44. Gatner Natalia - Młodzicy 600M / K POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

45. Gawenda Józef 210 M 6KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna- Runners

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy - M 6KM / M30 POL Cieszyn TERVEL team

Niezapłacone

47. Gembala Violetta - K 4 KM / K50 POL Bełk

Niezapłacone

48. Glenz Robert - Dzieci 1000M / M POL Rogów

Bezpłatne

49. Górecka Iwona 34 K 4 KM / K40 POL Szczerbice

Zapłacone

50. Graf Kinga 37 K 4 KM / K30 POL Dzimierz

Zapłacone

51. Graf Wojciech - PRZEDSZKOLAK / M POL Dzimierz

Bezpłatne

52. Grządziela Iwona 88 K 4 KM / K30 POL Żory

Zapłacone

53. Grzegorzewski Kamil 347 M 6KM / M18 POL Rydułtowy

Zapłacone

54. Grzegorzewski Mariusz 348 M 6KM / M40 POL Rydułtowy

Zapłacone

55. Gzuk Joanna - K 4 KM / K40 POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Niezapłacone

56. Hajzyk Eveline - K 4 KM / K40 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

57. Halama Filip - PRZEDSZKOLAK / M POL Czerwionka-Leszczyny Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

58. Holeczek Damian 349 M 6KM / M40 POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

59. Uczestnik anonimowy - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice

Bezpłatne

60. Uczestnik anonimowy - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice

Bezpłatne

61. Irytowska Renata 89 K 4 KM / K40 POL Knurów

Zapłacone

62. Iwanca Leszek 352 M 6KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

63. Iwanca Nelli - Dzieci st. 600M / K POL Miastko

Bezpłatne

64. Jakubowska Małgorzata 90 K 4 KM / K30 POL Pawłowice

Zapłacone

65. Jakubowski Filip - PRZEDSZKOLAK / M POL Pawłowice

Bezpłatne

66. Jakubowski Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Pawłowice

Bezpłatne

67. Jaskóła Dominika - K 4 KM / K18 POL Pszów

Niezapłacone

68. Jaworek Monika - K 4 KM / K40 POL Rydułtowy

Niezapłacone

69. Jędrzejewska Sandra - K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

70. Jędrzejewska Zuzanna - PRZEDSZKOLAK / K POL Ruda Śląska

Bezpłatne

71. Kamiński Zbigniew - M 6KM / M30 POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

72. Kanclerz Kamil - Dzieci mł. 400M / M POL Racibórz

Bezpłatne

73. Kanclerz Paulina - Dzieci st. 600M / K POL Racibórz

Bezpłatne

74. Kanclerz Tomasz 353 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

75. Kapłan Oliwia - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

76. Kępka Aleksander - PRZEDSZKOLAK / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

77. Kieś Justyna 94 K 4 KM / K40 POL Bogunice

Zapłacone

78. Kieś Sebastian 354 M 6KM / M40 POL Bogunice

Zapłacone

79. Kiesz Nikola 91 K 4 KM / K18 POL Czerwionka

Zapłacone

80. Klepczyńska Sabina - K 4 KM / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

81. Klonowska Monika 95 K 4 KM / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

82. Klonowski Paweł 355 M 6KM / M30 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

83. Knura Patryk 356 M 6KM / M18 POL Rydułtowy Eko-Okna Runners

Zapłacone

84. Koenig Patryk - M 6KM / M30 POL Raciborz EkoOkna. Runners

Niezapłacone

85. Kolasa Wojciech - Dzieci st. 1000M / M POL Gliwice

Bezpłatne

86. Korus Mateusz 357 M 6KM / M18 POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

87. Kosek Paweł - M 6KM / M18 POL Tychy Www.kosekpawel.pl

Niezapłacone

88. Kostrzewiński Łukasz 358 M 6KM / M30 POL Częstochowa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

89. Kowalska Dorota - K 4 KM / K50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Niezapłacone

90. Kowalski Robert - M 6KM / M50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Niezapłacone

91. Kozak Krzysztof 359 M 6KM / M30 POL Syrynia EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

92. Krawczyk Marta 96 K 4 KM / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

93. Kremer Piotr - M 6KM / M30 POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Niezapłacone

94. Krupa Przemysław 360 M 6KM / M30 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

95. Kubica Bożena 97 K 4 KM / K50 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

96. Kuźnik Bartłomiej - M 6KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma wodzisław

Niezapłacone

97. Lechocka Patrycja 98 K 4 KM / K30 POL Pszów Eko Okna Runners

Zapłacone

98. Lizak Wojciech 361 M 6KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

99. Luleczka Maja - Dzieci mł. 400M / K POL Rydułtowy UKS 5plus

Bezpłatne

100. Luleczka Paulina - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

101. Łukasiak Robert 362 M 6KM / M18 POL Żory -

Zapłacone

102. Łysek Faustyna - PRZEDSZKOLAK / K POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

103. Łysek Konrad - Dzieci st. 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

104. Machulak Adam 363 M 6KM / M30 POL Gościęcin

Zapłacone

105. Machulak Grześ - PRZEDSZKOLAK / M POL Gościęcin

Bezpłatne

106. Machulak Hania - PRZEDSZKOLAK / K POL Gościęcin

Bezpłatne

107. Machulak Zosia - Dzieci mł. 400M / K POL Gościęcin

Bezpłatne

108. Machulik Zbigniew 364 M 6KM / M50 POL Ornontowice Zabiegani nauczyciele

Zapłacone

109. Magoń Dawid - Dzieci mł. 400M / M POL Rybnik

Bezpłatne

110. Magoń Marcin 365 M 6KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

111. Maj-Dziubańska Izabela 99 K 4 KM / K30 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

112. Malgrab Łukasz 366 M 6KM / M40 POL Rydułtowy BWM

Zapłacone

113. Malik Rafał - M 6KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

114. Marciniak Jakub - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

115. Marciniak Nikola - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

116. Materzok Łukasz 368 M 6KM / M18 POL Radlin Ochotnicza Straż Pożarna Biertułtowy

Zapłacone

117. Mielimąka Tadeusz - Młodzicy 1000M / M POL Pstrążna SMS Victoria Racibórz

Bezpłatne

118. Molenda Dariusz - M 6KM / M30 POL Racibórz

Niezapłacone

119. Molenda Zuzanna - Dzieci 600M / K POL Racibórz

Bezpłatne

120. Moskwik Emilia - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

121. Mrowiec Bernard 369 M 6KM / M50 POL Tworków BBL Racibórz

Zapłacone

122. Mrowiec Edyta 145 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Zapłacone

123. Mrowiec Kamila 146 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Zapłacone

124. Mrowiec Kinga 147 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

125. Musiolik Mateusz 370 M 6KM / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

126. Myszka Krzysztof 371 M 6KM / M18 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

127. Nachrebecka Anna - Dzieci 600M / K POL Rybnik

Bezpłatne

128. Nawaryńska Ewa 148 K 4 KM / K40 POL Racibórz wawrzinek Team

Zapłacone

129. Niebrzydowski Łukasz - M 6KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

130. Niewrzoł Tomasz 372 M 6KM / M18 POL Wodzislaw Śląski

Zapłacone

131. Ołubek Robert - M 6KM / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

132. Orian Adrian - Młodzicy 1000M / M POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

133. Orian Anna - K 4 KM / K40 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

134. Orian Karol - PRZEDSZKOLAK / M POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

135. Orian Marysia - Dzieci 600M / K POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

136. Orian Piort - M 6KM / M40 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

137. Orzyszek Roksana - K 4 KM / K30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

138. Osak Małgorzata - K 4 KM / K30 POL Zawadzkie

Niezapłacone

139. Osetek Amelia - PRZEDSZKOLAK / K POL Pszów Radlinioki w biegu

Bezpłatne

140. Osetek Paweł 373 M 6KM / M30 POL Pszów Radlinioki w Biegu

Zapłacone

141. Osojca Mariusz 374 M 6KM / M40 POL Ornontowice Przyjaciele Dzieła Pomocy św. Ojca Pio / Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

142. Oszek Karolina 149 K 4 KM / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

143. Pajestka Katarzyna 150 K 4 KM / K40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

144. Palka Jurand 375 M 6KM / M50 POL Rybnik

Zapłacone

145. Pałka Bartosz - Dzieci mł. 400M / M POL Czerwionka-Leszczyny

Bezpłatne

146. Pałka Joanna 151 K 4 KM / K40 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

147. Pałka Kacper - Dzieci 1000M / M POL Czerwionka-Leszczyny

Bezpłatne

148. Pałka Maria - PRZEDSZKOLAK / K POL Łaziska

Bezpłatne

149. Pardela Jakub - Dzieci st. 1000M / M POL Książenice Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

150. Paruzel-Osojca Joanna 152 K 4 KM / K30 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

151. Paszkowski Kamil - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

152. Paszkowski Piotr - Dzieci 1000M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

153. Pełka Urszula - K 4 KM / K40 POL Świerklany Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

154. Piątek Andrzej - M 6KM / M40 POL Racibórz BBL Raciborz

Niezapłacone

155. Pieńkosz Liliana 153 K 4 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

156. Piotrowski Sebastian 376 M 6KM / M40 POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

157. Pisaniec Krzysztof - M 6KM / M40 POL Wodzisław Radlinioki w biegu

Niezapłacone

158. Piwowar Agnieszka 154 K 4 KM / K30 POL Knurów SZPRYCHA TEAM

Zapłacone

159. Połomski Grzegorz - M 6KM / M30 POL Rydułtowy Połomscy Team

Niezapłacone

160. Poremska Elzbieta - K 4 KM / K40 POL Lyski Aktywni lyski

Niezapłacone

161. Pospisil Petr - M 6KM / M40 CZE Otice

Niezapłacone

162. Przybył Elżbieta 155 K 4 KM / K40 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

163. Przybył Rafał 391 M 6KM / M40 POL Radzionków

Zapłacone

164. Uczestnik anonimowy 392 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

165. Rybarz Ewa 156 K 4 KM / K30 POL Zernica

Zapłacone

166. Rybarz Szymon - Dzieci mł. 400M / M POL Zernica

Bezpłatne

167. Sacharczuk Kinga - PRZEDSZKOLAK / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

168. Sacharczuk Maja - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

169. Sacharczuk Paweł - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

170. Saj Mateusz - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

171. Saj Radosław - Dzieci 1000M / M POL Rydultowy

Bezpłatne

172. Sandomierska Anita - K 4 KM / K30 POL Rybnik Pani

Niezapłacone

173. Sitko Dawid 393 M 6KM / M18 POL Wodzisław Śląski Milionaire Mind

Zapłacone

174. Skiba Maciej 394 M 6KM / M30 POL Rybnik PRO-KLIMA

Zapłacone

175. Sobierajska Renata 157 K 4 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

176. Sobierajski Przemek 395 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

177. Solich Ola - K 4 KM / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Niezapłacone

178. Staniek Katarzyna - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

179. Staniek Krzysztof - PRZEDSZKOLAK / M POL Rybnik

Bezpłatne

180. Staniek Slawomir - M 6KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

181. Uczestnik anonimowy 158 K 4 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

182. Stępień Emilia - Dzieci st. 600M / K POL Czerwionka-Leszczyny Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

183. Stępień-Wyrobiec Olga 159 K 4 KM / K40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

184. Suwaj Aneta 160 K 4 KM / K30 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

185. Swistek Marcin 396 M 6KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

186. Szczypka Piotr 397 M 6KM / M30 POL Chybie Biegiem przez Chybie

Zapłacone

187. Szewczyk Jacek - M 6KM / M30 POL Rudułtowy Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

188. Szklorz Sylwester - M 6KM / M50 POL Katowice Ads Masna

Niezapłacone

189. Szlezak Patrycja - Dzieci st. 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

190. Szlezak Sebastian - Dzieci 1000M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

191. Szopa Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Rybnik

Bezpłatne

192. Szpit Alan - PRZEDSZKOLAK / M POL Zory HK Żory

Bezpłatne

193. Uczestnik anonimowy 398 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

194. Szwiec Sandra 161 K 4 KM / K30 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

195. Szwiec Wiktor - Dzieci mł. 400M / M POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Bezpłatne

196. Szyjka Robert 399 M 6KM / M40 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

197. Szymiczek Krzysztof 424 M 6KM / M40 POL Raciborz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

198. Szymonek Kinga 162 K 4 KM / K18 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

199. Tarasiuk Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

200. Tarasiuk Kuba - PRZEDSZKOLAK / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

201. Tkocz Irena 163 K 4 KM / K30 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

202. Tkocz Maja - PRZEDSZKOLAK / K POL Rybnik

Bezpłatne

203. Tkocz Piotr - M 6KM / M30 POL Jejkowice Petarda Team

Niezapłacone

204. Toll Katarzyna 164 K 4 KM / K40 POL Gliwice

Zapłacone

205. Toman Aneta 165 K 4 KM / K40 POL Żory HRmax Zory

Zapłacone

206. Tomczyk Igor - Dzieci st. 1000M / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

207. Tomczyk Wiktor - Młodzicy 1000M / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

208. Trybała Mateusz - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

209. Uherek Damian - Dzieci 1000M / M POL Pszow

Bezpłatne

210. Urbasik Mariusz 426 M 6KM / M50 POL Rydułtowy

Zapłacone

211. Wardenga Michalina - K 4 KM / K18 POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

212. Wasiuta Sebastian - M 6KM / M30 POL Rybnik Petarda Team

Niezapłacone

213. Wątroba-Pawlus Bogusław 429 M 6KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

214. Wierzbicka Agata - Dzieci st. 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

215. Winkler Justyna 166 K 4 KM / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

216. Witkowicz Emilia - Dzieci st. 600M / K POL Wodzisław Śląski

Bezpłatne

217. Witkowicz Martyna - Dzieci 600M / K POL Wodzisław Śląski

Bezpłatne

218. Witkowicz Monika 167 K 4 KM / K30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

219. Witoś Wojciech 431 M 6KM / M18 POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

220. Włodarczyk Mariusz 455 M 6KM / M40 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

221. Włodarczyk Milena - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

222. Włoka Igor - PRZEDSZKOLAK / M POL Katowice

Bezpłatne

223. Włoka Jessica - K 4 KM / K18 POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Niezapłacone

224. Włoka Julia - Dzieci mł. 400M / K POL Katowice

Bezpłatne

225. Wójcik-Krzyżowska Barbara - K 4 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

226. Woźniak Jacek - M 6KM / M40 POL Rybnik pixonet.pl

Niezapłacone

227. Wróbel Mariusz - M 6KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

228. Wyrzychowski Łukasz 481 M 6KM / M18 POL Knurów HydroWeb

Zapłacone

229. Wyźnikiewicz Lidia - K 4 KM / K50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

230. Zagórska Beata 168 K 4 KM / K30 POL Goleszów

Zapłacone

231. Zagórski Miłosz - PRZEDSZKOLAK / M POL Goleszów

Bezpłatne

232. Zagórski Oliwier - Dzieci st. 1000M / M POL Goleszów

Bezpłatne

233. Zając Dawid 482 M 6KM / M18 POL Czernica

Zapłacone

234. Żak Sonia 169 K 4 KM / K30 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

235. Zbigniew Białecki - Dzieci st. 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

236. Zielonka Kamil 483 M 6KM / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

237. Uczestnik anonimowy - K 4 KM / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

238. Złotowski Wojciech - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

239. Zuber Grzegorz 484 M 6KM / M50 POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

240. زيلينسكي جريج - M 6KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU