VII Towarzyski Bieg Sylwestrowy Mysłowickiego Klubu Biegacza No.I i Marsz Nordic Walking

Rynek, Mysłowice, Polska
31.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arendt Zdzisław - D4 / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

2. Banach Dawid - 6-10 LAT / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

3. Banach Kordian - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

4. Betka Jakub - 6-10 LAT / M POL Będzin

Bezpłatne

5. Białecki Mateusz - 0-5 LAT / M POL Katowice

Bezpłatne

6. Boczar Krystyna - NW 4KM / K POL Tychy

Zapłacone

7. Boczar Stanisław - NW 4KM / M POL Tychy

Zapłacone

8. Borowiec Kacper - D4 / M POL Myslowice PGG FAMILIY

Zapłacone

9. Borowiec Karolina - 11-14 LAT / K POL Mysłowice PGG FAMILY

Bezpłatne

10. Borowiec Lucjan - D4 / M POL Mysłowice PGG FAMILY

Zapłacone

11. Borowiec Maria - 0-5 LAT / K POL Mysłowice PGG FAMILY

Bezpłatne

12. Chorąży Magda - D4 / K POL Katowice Hospicjum Cordis

Zapłacone

13. Chronowska Justyna - D4 / K POL Katowice

Zapłacone

14. Czepczor Adrian - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy - 0-5 LAT / M POL Myslowice

Bezpłatne

16. Uczestnik anonimowy - 6-10 LAT / K POL Myslowice

Bezpłatne

17. Dombek Andrzej - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

18. Drabek Tomasz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

19. Drybczewski Daniel - D4 / M POL Mysłowice PGG FAMILY

Zapłacone

20. Gabor Aleksandra - 0-5 LAT / K POL Chorzów Żółwikersi

Bezpłatne

21. Giereś Leon - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

22. Giereś Natan - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

23. Golonka Marek - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane mysłowice

Zapłacone

24. Górniewski Mateusz - 6-10 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

25. Górniewski Wojciech - 11-14 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

26. Hołyst Marcin - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

27. Jablonska Hanna - 0-5 LAT / K POL Myslowice

Bezpłatne

28. Jakubowska Klaudia - 6-10 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

29. Jakubowska Paulina - 0-5 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

30. Jakubowska Weronika - 6-10 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

31. Jaroszewicz Zuzia - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

32. Jeliński Karol - 6-10 LAT / M POL Mysłowice HDK PCK Basia

Bezpłatne

33. Kamińska Amelia - 6-10 LAT / K POL Mysłowice ROWEROWE MYSŁOWICE

Bezpłatne

34. Kamińska Ania - NW 4KM / K POL Mysłowice Hospicjum Cordis

Zapłacone

35. Kamińska Krystyna - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

36. Kamiński Franciszek - 6-10 LAT / M POL Mysłowice ROWEROWE MYSŁOWICE

Bezpłatne

37. Kidawa Aleksandra - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

38. Kmita Tomasz - D4 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

39. Kontowicz Florentyna - 0-5 LAT / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacz No.I

Bezpłatne

40. Kontowicz Leonardo - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Bezpłatne

41. Krawczyk Martyna - D4 / K POL Świętochłowice Event360 RUN Collective

Zapłacone

42. Kubeczko Alicja - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Katowicki Nordic Walking

Bezpłatne

43. Kubeczko Krzysztof - NW 4KM / M POL Mysłowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

44. Kubica Dariusz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

45. Kurek Mateusz - D4 / M POL Mysłowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

46. Kurpet Adam - 0-5 LAT / M POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Bezpłatne

47. Kurpet Jan - 6-10 LAT / M POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Bezpłatne

48. Kurzawa Justyna - D4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

49. Kurzawa Natalia - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

50. Kurzawa Sabina - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

51. Lebioda Paweł - 11-14 LAT / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

52. Lebioda Tomasz - 6-10 LAT / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

53. Legomiński Werner - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

54. Łukowski Zbigniew - D4 / M POL Katowice PGG FAMILY

Zapłacone

55. Malinowska Anastazja - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Klub Sportowy Mysław

Bezpłatne

56. Malinowska Wiktoria - 0-5 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

57. Malinowski Tobiasz - 6-10 LAT / M POL Mysłowice Klub Sportowy Mysław

Bezpłatne

58. Matej Dominik - 0-5 LAT / M POL Myslowice

Bezpłatne

59. Matłachowski Antoni - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mini Mes

Bezpłatne

60. Matłachowski Franciszek - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mini Mes

Bezpłatne

61. Matonia Filip - 6-10 LAT / M POL Siemianowice Śląskie #czeladzbiega

Bezpłatne

62. Matonia Szymon - D4 / M POL Siemianowice Śląskie #czeladzbiega

Zapłacone

63. Mędrzecki Jakub - D4 / M POL Mysłowice Mysłowic Klub Biegaczy No.i

Zapłacone

64. Micuda Jan - D4 / M POL Mysłowice Truchtacz Mysłowce

Zapłacone

65. Mizera Grzegorz - D4 / M POL Katowice HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

66. Morawa Rafał - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

67. Niklas Aniela - D4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

68. Nosal Patrycja - D4 / K POL Katowice

Zapłacone

69. Olszak Anna - D4 / K POL Mysłowice ROZBIEGANE MYSŁOWICE

Zapłacone

70. Opiłek Maja - 0-5 LAT / K POL Katowice

Bezpłatne

71. Patałąg Agnieszka - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

72. Patałąg Agnieszka - 11-14 LAT / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

73. Pinocy Jan - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

74. Pinocy Monika - D4 / K POL Mysłowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

75. Piotrowska Bożena - NW 4KM / K POL Mysłowice

Zapłacone

76. Piotrowski Zbigniew - NW 4KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

77. Polaczek Szymon - 0-5 LAT / M POL Myslowice No.I

Bezpłatne

78. Przewłocki Adam - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

79. Przewłocki Wojciech - 6-10 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

80. Pytel Janusz - D4 / M POL Sosnowiec Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

81. Pytel Staś - 0-5 LAT / M POL Sosnowiec WESOŁE SKRZATY

Bezpłatne

82. Seifert Mariusz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

83. Sieka Maciej - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

84. Sieka Magdalena - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

85. Skowron-Malinowska Anna - D4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

86. Skutnik Karolina - D4 / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacz No.i

Zapłacone

87. Skutnik Kasperek - 0-5 LAT / M POL Mysłowice No.I

Bezpłatne

88. Skutnik Rafał - D4 / M POL Mysłowice NO.I

Zapłacone

89. Skutnik Zuzia - 0-5 LAT / K POL Mysłowice No.I

Bezpłatne

90. Suszczyk Filip - 6-10 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

91. Suszczyk Monika - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

92. Świaczny Alex - 6-10 LAT / M POL Tychy Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Bezpłatne

93. Świaczny Amelia - 0-5 LAT / K POL Tychy Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Bezpłatne

94. Szelest Barbara - D4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

95. Szulc Ireneusz - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Szulc Team

Bezpłatne

96. Szulc Marta - D4 / K POL Mysłowice Szulc Team

Zapłacone

97. Szulc Piotr - 6-10 LAT / M POL Mysłowice Szulc Team

Bezpłatne

98. Szulc Wojciech - D4 / M POL Mysłowice Szulc Team

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

100. Uczestnik anonimowy - 11-14 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

101. Szymański Iwo - 6-10 LAT / M POL Sosnowiec GILe

Bezpłatne

102. Szymański Leszek - D4 / M POL Sosnowiec GILe

Zapłacone

103. Trąbała Adam - D4 / M POL Mysłowice ROZBIEGANE MYSŁOWICE

Zapłacone

104. Trąbała Sara - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

105. Trąbała Wiktor - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

106. Urbankiewicz Marcin - D4 / M POL Katowice

Zapłacone

107. Wardęga-Werner Agnieszka - NW 4KM / K POL Będzin

Zapłacone

108. Wicher Grzegorz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

109. Wielkopolan Judyta - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

110. Wielkopolan Mariusz - D4 / M POL Mysłowice Radny Miasta Mysłowice

Zapłacone

111. Żołądek Igor - 6-10 LAT / M POL Chełm Śląski

Bezpłatne

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU