VII Towarzyski Bieg Sylwestrowy Mysłowickiego Klubu Biegacza No.I i Marsz Nordic Walking

Rynek, Mysłowice, Polska
31.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arendt Zdzisław - D4 / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

2. Banach Dawid - 6-10 LAT / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

3. Banach Kordian - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

4. Białecki Mateusz - 0-5 LAT / M POL Katowice

Bezpłatne

5. Giereś Leon - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

6. Giereś Natan - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

7. Golonka Marek - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane mysłowice

Zapłacone

8. Górniewski Mateusz - 6-10 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

9. Górniewski Wojciech - 11-14 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

10. Hołyst Marcin - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

11. Jakubowska Klaudia - 6-10 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

12. Jakubowska Paulina - 0-5 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

13. Jakubowska Weronika - 6-10 LAT / K POL Tychy SMS Tychy

Bezpłatne

14. Jeliński Karol - 6-10 LAT / M POL Mysłowice HDK PCK Basia

Bezpłatne

15. Kamińska Amelia - 6-10 LAT / K POL Mysłowice ROWEROWE MYSŁOWICE

Bezpłatne

16. Kamińska Ania - NW 4KM / K POL Mysłowice Hospicjum Cordis

Zapłacone

17. Kamiński Franciszek - 6-10 LAT / M POL Mysłowice ROWEROWE MYSŁOWICE

Bezpłatne

18. Kidawa Aleksandra - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

19. Kontowicz Florentyna - 0-5 LAT / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacz No.I

Bezpłatne

20. Kontowicz Leonardo - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Bezpłatne

21. Krawczyk Martyna - D4 / K POL Świętochłowice Event360 RUN Collective

Zapłacone

22. Kubeczko Alicja - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Katowicki Nordic Walking

Bezpłatne

23. Kurek Mateusz - D4 / M POL Mysłowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

24. Kurpet Adam - 0-5 LAT / M POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Bezpłatne

25. Kurpet Jan - 6-10 LAT / M POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Bezpłatne

26. Kurzawa Justyna - D4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

27. Kurzawa Natalia - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

28. Kurzawa Sabina - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

29. Lebioda Paweł - 11-14 LAT / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

30. Lebioda Tomasz - 6-10 LAT / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

31. Malinowska Anastazja - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Klub Sportowy Mysław

Bezpłatne

32. Malinowska Wiktoria - 0-5 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

33. Malinowski Tobiasz - 6-10 LAT / M POL Mysłowice Klub Sportowy Mysław

Bezpłatne

34. Matłachowski Antoni - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mini Mes

Bezpłatne

35. Matłachowski Franciszek - 0-5 LAT / M POL Mysłowice Mini Mes

Bezpłatne

36. Mizera Grzegorz - D4 / M POL Katowice HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

37. Morawa Rafał - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

38. Opiłek Maja - 0-5 LAT / K POL Katowice

Bezpłatne

39. Patałąg Agnieszka - 6-10 LAT / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

40. Patałąg Agnieszka - 11-14 LAT / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Bezpłatne

41. Pinocy Jan - 0-5 LAT / M POL Mysłowice

Bezpłatne

42. Pinocy Monika - D4 / K POL Mysłowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

43. Pytel Janusz - D4 / M POL Sosnowiec Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

44. Pytel Staś - 0-5 LAT / M POL Sosnowiec WESOŁE SKRZATY

Bezpłatne

45. Seifert Mariusz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

46. Sieka Maciej - D4 / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

47. Sieka Magdalena - D4 / K POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

48. Skowron-Malinowska Anna - D4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

49. Skutnik Karolina - D4 / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacz No.i

Zapłacone

50. Skutnik Kasperek - 0-5 LAT / M POL Mysłowice No.I

Bezpłatne

51. Skutnik Rafał - D4 / M POL Mysłowice NO.I

Zapłacone

52. Skutnik Zuzia - 0-5 LAT / K POL Mysłowice No.I

Bezpłatne

53. Stec Hanna - 11-14 LAT / K POL Mysłowice UKS Chromik Mysłowice

Bezpłatne

54. Stec Hubert - 6-10 LAT / M POL Mysłowice SP 14 Mysłowice

Bezpłatne

55. Stec Stanisław - 6-10 LAT / M POL Mysłowice SP 14 Mysłowice

Bezpłatne

56. Uczestnik anonimowy - 6-10 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

57. Uczestnik anonimowy - 11-14 LAT / K POL Mysłowice

Bezpłatne

58. Wardęga-Werner Agnieszka - NW 4KM / K POL Będzin

Zapłacone

59. Wicher Grzegorz - D4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU