VII Iłżecki Półmaraton Charytatywny

Iłża, Polska
15.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Łukasz 111 21KM / M POL Janów Najarani Sportem Janów

Zapłacone

2. Alot Paweł 112 21KM / M POL Radom

Zapłacone

3. Balcerak Mariusz 1 10KM / M40 POL Skarżysko-Kamienna WTÓRPOL TRIATHLON

Zapłacone

4. Banaś Kamil 113 21KM / M POL Kielce EGIS

Zapłacone

5. Banaszek Paweł 2 10KM / M40 POL Starachowice

Zapłacone

6. Bęben Robert 114 21KM / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Słowiki Biegają

Zapłacone

7. Bernat Damian 3 10KM / M16 POL Bliżyn CZARNECKI RUN TEAM

Zapłacone

8. Bieniek Karol 115 21KM / M POL Zatopolice Auto-Tim

Zapłacone

9. Bilski Marcin 116 21KM / M POL Iłża

Zapłacone

10. Biniek Witold 117 21KM / M POL Iłża

Zapłacone

11. Biskupski Tomas 51 10KM / M40 POL Ostrowiec OstroBiec

Niezapłacone

12. Bogucki Arkadiusz 4 10KM / M16 POL Pakosław

Zapłacone

13. Bojara Robert 118 21KM / M POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

14. Bratos Emil 119 21KM / M POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

15. Bródka Paweł 5 10KM / M40 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

16. Budziński Marek 192 21KM / M POL Radom

Niezapłacone

17. Chołuj Andrzej 6 10KM / M16 POL Tomaszów Mazowiecki AIDG Pallotyni

Zapłacone

18. Chuchała Marek 7 10KM / M40 POL Radom

Zapłacone

19. Chudyba Monika 8 10KM / K16 POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

20. Chudzikowska Sylwia 52 10KM / K16 POL Iłża

Niezapłacone

21. Chyra Jacek 120 21KM / M POL Radom

Zapłacone

22. Ćwiek Łukasz 122 21KM / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

23. Cywka Krzysztof 53 10KM / M40 POL Zwoleń Zwoleń biega

Niezapłacone

24. Czarnecka Małgorzata 9 10KM / K16 POL Iłża Iłża

Zapłacone

25. Czarnecki Michał 54 10KM / M16 POL Rzeczniów Biegnący Rzeczniów

Niezapłacone

26. Czuba Radosław 193 21KM / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec

Niezapłacone

27. Czubak Łukasz 121 21KM / M POL Kielce

Zapłacone

28. Dębowski Michał 11 10KM / M16 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

29. Deleska Magdalena 10 10KM / K40 POL Jedlińsk Street Run Radom

Zapłacone

30. Deroń Tomasz 123 21KM / M POL Starachowice

Zapłacone

31. Dmytryk Michał 12 10KM / M40 POL Radom

Zapłacone

32. Dobrzeniecka Jadwiga 124 21KM / K POL Jedlińsk Szalona_Jadzia_Team

Zapłacone

33. Drabik Marcin 194 21KM / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

34. Dróżdż Tomasz 125 21KM / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

35. Dulebski Sławomir 126 21KM / M POL Skaryszew KALLIPSO RUNNERS TEAM

Zapłacone

36. Dziuła Marcin 127 21KM / M POL Iłża Iłża pędzi

Zapłacone

37. Fajdek Stefan 195 21KM / M POL Wacyn Biegiem Radom!

Niezapłacone

38. Fijalkowski Zbigniew 196 21KM / M POL Pakosław

Niezapłacone

39. Fijałkowska Aneta 128 21KM / K POL Radom

Zapłacone

40. Filipowicz Mirosław 197 21KM / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

41. Fortuna Maciej 129 21KM / M POL Radom WATAHA RUNNERS

Zapłacone

42. Gadzinowski Ignacy 130 21KM / M POL Radom

Zapłacone

43. Gawrys Maciej 198 21KM / M POL Zwolen Zwoleń Biega

Niezapłacone

44. Głogowska Karolina 13 10KM / K16 POL Radom Brak

Zapłacone

45. Głogowski Piotr 131 21KM / M POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

46. Głowacki Mariusz 14 10KM / M16 POL Iłża

Zapłacone

47. Go Rafał 132 21KM / M POL Iłża

Zapłacone

48. Gomuła Grzegorz 133 21KM / M POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

49. Górecka Agnieszka 15 10KM / K16 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

50. Górnik Ewelina 55 10KM / K16 POL Podsuliszka

Niezapłacone

51. Gregorek Edyta 56 10KM / K40 POL 26-700 Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

52. Grzesiak Milena 16 10KM / K16 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

53. Hernik Justyna 17 10KM / K16 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

54. Iskra Agnieszka 134 21KM / K POL Radom TEATRALNA W BIEGU

Zapłacone

55. Iskra Marcin 135 21KM / M POL Radom TEATRALNA W BIEGU

Zapłacone

56. Iwański Jacek 199 21KM / M POL Skaryszew UKS Olimp

Niezapłacone

57. Jabłoński Konrad 136 21KM / M POL Warszawa Latające Holendry

Zapłacone

58. Jagieło Karol 137 21KM / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

59. Jagieło Kinga 138 21KM / K POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

60. Jagieło Michał 139 21KM / M POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

61. Jaroszek Agnieszka 200 21KM / K POL Iłża Iłża,,Pędzi,,

Niezapłacone

62. Jaroszek Konrad 18 10KM / M40 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

63. Jastrzębski Robert 140 21KM / M POL Warka KS START PUŁASKI

Zapłacone

64. Jaworski Jacek 141 21KM / M POL Radom

Zapłacone

65. Jedlińska Agnieszka 142 21KM / K POL Kielce STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM

Zapłacone

66. Jóźwik Robert 143 21KM / M POL Skaryszew

Zapłacone

67. Kacprzak Andrzej 19 10KM / M40 POL Radom

Zapłacone

68. Kardaś Grzegorz 20 10KM / M40 POL Radom

Zapłacone

69. Katus Agata 144 21KM / K POL Skaryszew

Zapłacone

70. Kępiński Piotr 201 21KM / M POL Starachowice

Niezapłacone

71. Kicinski Andrzej 21 10KM / M16 POL Radom 42 BLSz

Zapłacone

72. Kiełbasa Ireneusz 22 10KM / M40 POL Iłża-Warszawa

Zapłacone

73. Kolaszt Dariusz 145 21KM / M POL Stara Niedziałka Dąbrowski Team

Zapłacone

74. Kolaszt Elżbieta 57 10KM / K40 POL Stara Niedziałka ZIKO

Niezapłacone

75. Kolaszt Michał 146 21KM / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

76. Kolaszt Wiktor 23 10KM / M16 POL Kolonia Seredzice

Zapłacone

77. Kopacz Robert 147 21KM / M POL Łosice Pędzące Ślimaki Łosice

Zapłacone

78. Kosmowski Sławomir 148 21KM / M POL Radom BESTDACH Radom

Zapłacone

79. Kosowski Bartosz 24 10KM / M16 POL Iłża

Zapłacone

80. Kosuń Tomasz 149 21KM / M POL Radom

Zapłacone

81. Kotowski Hubert 25 10KM / M16 POL Iłża brak

Zapłacone

82. Kowalczyk Robert 58 10KM / M16 POL Jastrzębia Cross fight Radom

Niezapłacone

83. Kowalska Urszula 150 21KM / K POL Radom

Zapłacone

84. Kramer Rafał 151 21KM / M POL Radom

Zapłacone

85. Król Robert 152 21KM / M POL Kielce Skrzydlaci Dzieciom

Zapłacone

86. Krupa Marta 26 10KM / K16 POL Iłża

Zapłacone

87. Kucab Magdalena 153 21KM / K POL Kielce

Zapłacone

88. Kucharski Bartosz 154 21KM / M POL Iłża

Zapłacone

89. Kuliński Karol 27 10KM / M16 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

90. Kupidura Łukasz 202 21KM / M POL Kazanow

Niezapłacone

91. Kutera Sebastian 155 21KM / M POL Koszary Esssa

Zapłacone

92. Kuźdub Dorota 59 10KM / K40 POL Zalesice Kolonia Taem zalesice

Niezapłacone

93. Kwapisiewicz Dariusz 28 10KM / M40 POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

94. Lewikowski Mateusz 29 10KM / M16 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

95. Luba Rafał 30 10KM / M16 POL Iłża

Zapłacone

96. Łęcki Artur 156 21KM / M POL Iłża

Zapłacone

97. Łyżwa Kamil 31 10KM / M16 POL Iłża

Zapłacone

98. Maj Grzegorz 157 21KM / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

99. Maj Rafał 158 21KM / M POL Kobylany zabiegany skaryszew

Zapłacone

100. Majewicz Michał 60 10KM / M16 POL Warszawa

Niezapłacone

101. Majewicz Sylwia 61 10KM / K16 POL Warszawa

Niezapłacone

102. Majewska Monika 203 21KM / K POL Ostrowiec Sw BBL Ostrowiec Św.

Niezapłacone

103. Maluha Jacek 62 10KM / M40 POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Niezapłacone

104. Marlecki Andrzej 32 10KM / M40 POL Radom Biegiem!radom

Zapłacone

105. Matysiak Karolina 33 10KM / K16 POL Janów Zwoleń biega

Zapłacone

106. Minda Michał 159 21KM / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

107. Mirakowska Ewa 34 10KM / K40 POL Wólka Modrzejowa Kolonia Biegiem radom

Zapłacone

108. Misztal Katarzyna 204 21KM / K POL Wrocław Skrzydlaci Dzieciom

Niezapłacone

109. Misztal-Kubiak Paula 160 21KM / K POL Radom

Zapłacone

110. Motyka Jakub 63 10KM / M16 POL Warszawa

Niezapłacone

111. Niewczas Klaudia 64 10KM / K16 POL Płudnica

Niezapłacone

112. Niziołek-Belotti Michał 35 10KM / M16 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

113. Nowacki Dariusz 205 21KM / M POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

114. Nowak Katarzyna 37 10KM / K16 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

115. Nowak Marcin 161 21KM / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

116. Nowak Sławomir 162 21KM / M POL Skarżysko-Kam

Zapłacone

117. Olędzki Przemysław 163 21KM / M POL Radom

Zapłacone

118. Osiński Marcin 65 10KM / M16 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Niezapłacone

119. Osiński Rafał 164 21KM / M POL Mazowszany Biegiem Radom!

Zapłacone

120. Pająk Kacper 66 10KM / M16 POL Chomntów Socha Tim zalesice

Niezapłacone

121. Paprocka Aleksandra 38 10KM / K16 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

122. Pastuszka Zuzanna 165 21KM / K POL Kol Seredzice

Zapłacone

123. Perłowska Katarzyna 39 10KM / K16 POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

124. Pięta Marlena 166 21KM / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

125. Pietras Jarosław 206 21KM / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

126. Pittner Adrian 167 21KM / M POL Jawor ChruPek TEAM

Zapłacone

127. Pluta Jacek 207 21KM / M POL Skaryszew

Niezapłacone

128. Podmanicka Marta 168 21KM / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

129. Podmanicka Marzena 169 21KM / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

130. Podmanicki Wojciech 170 21KM / M POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

131. Pomorska Martyna 171 21KM / K POL Starachowice rzeczka

Zapłacone

132. Pomykała Anna 67 10KM / K16 POL Iłża

Niezapłacone

133. Potrząsaj Łukasz 208 21KM / M POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Niezapłacone

134. Prokop Anna 68 10KM / K16 POL Radom Street Run Radom

Niezapłacone

135. Pucułek Konrad 40 10KM / M16 POL Sienno

Zapłacone

136. Puszka Jarosław 172 21KM / M POL Przytyk Biegiem Radom!

Zapłacone

137. Rajewski Marcin 209 21KM / M POL Radom

Niezapłacone

138. Rak Patryk 69 10KM / M16 POL Iłża Mechanik i Przyjaciele

Niezapłacone

139. Rękawik Krzysztof 173 21KM / M POL Skaryszew Urząd Miasta i Gminy Skaryszew

Zapłacone

140. Rokita Andrzej 41 10KM / M40 POL Ćmielów

Zapłacone

141. Rybak Paweł 42 10KM / M40 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

142. Rychlicka Ewa 210 21KM / K POL Radom Biegiem Radom

Niezapłacone

143. Rychlicki Waldemar 174 21KM / M POL Augustów

Zapłacone

144. Sielwanowska Wiktoria 211 21KM / K POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

145. Sławek Dawid 212 21KM / M POL Brzezie

Niezapłacone

146. Sławiński Andrzej 43 10KM / M40 POL Radom

Zapłacone

147. Słowik Justyna 175 21KM / K PCN Ostrowiec Świętokrzyski Słowiki Biegają

Zapłacone

148. Smolarski Marcin 176 21KM / M POL Szydłowiec Deportivo La Coruna

Zapłacone

149. Sobieszek Sylwia 213 21KM / K POL Niwki Zwoleń Biega

Niezapłacone

150. Śpiewak Sebastian 216 21KM / M POL Lubienia Lubienia

Niezapłacone

151. Śpiewak Sebastian 217 21KM / M POL Lubienia Lubienia

Niezapłacone

152. Sprawka Anna 70 10KM / K40 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Niezapłacone

153. Sputowski Jerzy 177 21KM / M POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

154. Staniewska Anna 178 21KM / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

155. Starachowski Łukasz 214 21KM / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Niezapłacone

156. Stefański Adrian 71 10KM / M16 POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

157. Stefański Adrian 215 21KM / M POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

158. Stępień Iwona 44 10KM / K16 POL Iłża

Zapłacone

159. Stępień Konrad 45 10KM / M16 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

160. Stępień Monika 179 21KM / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

161. Stępień-Wątła Paulina 72 10KM / K16 POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

162. Stolarczyk Daniel 180 21KM / M POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

163. Surdy Rafał 46 10KM / M16 POL Szydłowiec Raf-Top

Zapłacone

164. Świerczyński Tomasz 181 21KM / M POL Bugaj STS Skarżysko

Zapłacone

165. Sygut Eliasz 47 10KM / M16 POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

166. Szymanowicz Marcin 48 10KM / M40 POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

167. Telka Paweł 73 10KM / M16 POL Kielce Mechanik i Przyjaciele

Niezapłacone

168. Tomaszewska Agnieszka 74 10KM / K16 POL Wierzbica

Niezapłacone

169. Waszkuć Małgorzata 182 21KM / K POL Kielce Wkurw_team

Zapłacone

170. Werenkowicz-Wrona Ilona 183 21KM / K POL Pawłów LKB RUDNIK

Zapłacone

171. Więcaszek Maja 75 10KM / K16 POL Łączany Klub sportowy zalesice team

Niezapłacone

172. Wilkiewicz Dariusz 184 21KM / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

173. Wiśniewski Marcin 185 21KM / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Jano Sport Team

Zapłacone

174. Wittlieb Julia 186 21KM / K POL Warszawa rzeczka

Zapłacone

175. Wlazłowski Rafał 187 21KM / M POL Skaryszew

Zapłacone

176. Wójcicki Jarosław 218 21KM / M POL Łączany Team Zalesice

Niezapłacone

177. Wojtuniak Jarosław 188 21KM / M POL Małęczyn Biegiem Radom!

Zapłacone

178. Wojtuniak Rafal 189 21KM / M POL Małęczyn Biegiem Radom !

Zapłacone

179. Wołczyńska Katarzyna 49 10KM / K16 POL Iłża WW

Zapłacone

180. Wołczyński Kamil 50 10KM / M16 POL Iłża WW

Zapłacone

181. Zając Emilian 190 21KM / M POL Końskie Biegające Zające

Zapłacone

182. Żłobecki Piotr 191 21KM / M POL Świętomarz Daniel Wosik Tervel Team

Zapłacone

183. Życiński Marcelin 219 21KM / M POL Pakosław

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU