VII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej

Pietrowice Wielkie, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andruchowicz Szymon 2 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie esy rune raciborz

Zapłacone

2. Anioła Przemysław 3 BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

3. Bajcar Beata 4 BG 10 KM / K40 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

4. Balcarek Magdalena 5 BG 10 KM / K40 POL Połomia

Zapłacone

5. Baran Irena 6 BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

6. Bartkowiak Mariusz 7 BG 10 KM / M30 POL Opole INSTRUKTOR BIEGANIA

Zapłacone

7. Bęben Jerzy 10 BG 10 KM / M60 POL Rozwadza Dyczuś Team

Zapłacone

8. Bereszko Waldemar 9 BG 10 KM / M60 POL Sosnowiec TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

9. Blaszczak Henryk 11 BG 10 KM / M60 POL Tychy

Zapłacone

10. Błaszczyk Piotr 12 BG 10 KM / M16 POL Opole

Zapłacone

11. Bojko Bogdan 13 BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski UKS Piątka Plus Rydułtowy

Zapłacone

12. Borowiak Piotr 14 BG 10 KM / M40 POL Bytom

Zapłacone

13. Brański Tomasz 16 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

14. Broszczak Grzegorz 17 BG 10 KM / M50 POL Rozwadza GodzikowiceTEAM

Zapłacone

15. Buch Filip 18 BG 10 KM / M16 POL Kietrz MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ

Zapłacone

16. Bugdoł Andrzej 19 BG 10 KM / M30 POL Krowiarki KP PSP RACIBORZ

Zapłacone

17. Bulenda Grzegorz 20 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

18. Burczyk Klaudiusz 21 BG 10 KM / M30 POL Urbanowice

Zapłacone

19. Burda Andrzej 22 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

20. Chachuła Ryszard 23 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

21. Ciesielski Dariusz 24 BG 10 KM / M50 POL Kietrz Eko-Okna Runners

Zapłacone

22. Cimprich Marcel 25 BG 10 KM / M50 CZE Senov Šenov

Zapłacone

23. Cimprichova Jana 27 BG 10 KM / K40 CZE Senov

Zapłacone

24. Ćwik Tomasz 33 BG 10 KM / M30 POL Racibórz biegamyzsercem.pl

Zapłacone

25. Czarnecki Maciej 28 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

26. Czekajło Jacek 31 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

27. Czekała Krzysztof 32 BG 10 KM / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

28. Dębinski Rafał 35 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

29. Delong Sebastian 34 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

30. Didkowski Rafał 36 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

31. Dolecki Maciej 39 BG 10 KM / M30 POL Boruja Kościelna REDOS NOWY TOMYŚL

Zapłacone

32. Dostoł Dominik 40 BG 10 KM / M30 POL Łaziska KS M.e.t.a.

Zapłacone

33. Dubyk Marcin 41 BG 10 KM / M30 POL Nysa

Zapłacone

34. Dyczek Klaudia 42 BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

35. Dyczek Mariusz 43 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

36. Dziubany Sebastian 44 BG 10 KM / M30 POL Katowice Death By Run

Zapłacone

37. Dziurok Adam 45 BG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski CROSS SPORT

Zapłacone

38. Falkenberg Ludwik 46 BG 10 KM / M40 POL Krapkowice Krapkowice w biegu.

Zapłacone

39. Farana Łukasz 47 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

40. Fiałkowski Jarosław 48 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

41. Ficek Hania 49 BG 10 KM / K40 POL Jejkowice

Zapłacone

42. Firlej Dariusz 50 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

43. Flegel Marek 51 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie SGL Carbon

Zapłacone

44. Frankiewicz Anna 52 BG 10 KM / K30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce opolskie

Zapłacone

45. Gabryel Rafał 53 BG 10 KM / M40 POL Tłustomosty

Zapłacone

46. Gadaj Grzegorz 55 BG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko

Zapłacone

47. Gajewska Agnieszka 56 BG 10 KM / K40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

48. Gawenda Józef 57 BG 10 KM / M30 POL Racibórz EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

49. Gawlas Dominik 58 BG 10 KM / M30 POL Cieszyn BushCraft

Niezapłacone

50. Gil Czesław 59 BG 10 KM / M50 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Niezapłacone

51. Glik Dariusz 60 BG 10 KM / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

52. Główczak Grzegorz 61 BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Runners

Zapłacone

53. Główka Marcin 62 BG 10 KM / M30 POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

54. Gogała Ryszard 63 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Zapłacone

55. Góralski Jarosław 64 BG 10 KM / M50 POL Racibórz

Zapłacone

56. Górecki Adam 65 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Maruda

Zapłacone

57. Grąziowski Dariusz 66 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

58. Grela Piotr 67 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

59. Grycman Kazimierz 68 BG 10 KM / M40 POL Ciechowice

Zapłacone

60. Grzelak Anna 69 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

61. Grzelak Robert 70 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

62. Grzesik Andrzej 71 BG 10 KM / M50 POL Kuźnia Raciborska Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

63. Grzonka Andrzej 72 BG 10 KM / M40 POL Jastrzebie-Zdroj GB Gapolujace Slimaki

Zapłacone

64. Grzywna Grzegorz 73 BG 10 KM / M16 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

65. Gucik Piotr 74 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

66. Harmansa Piotr 75 BG 10 KM / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

67. Hasik Zbigniew 76 BG 10 KM / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

68. Hefko Marek 77 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

69. Hejmanowski Henryk 78 BG 10 KM / M50 POL Racibórz

Zapłacone

70. Hejn Marta 79 BG 10 KM / K16 POL Chróścice

Zapłacone

71. Hejna Michał 80 BG 10 KM / M30 POL Skrzyszów Ks M.e.t.a.

Zapłacone

72. Hepper Lukasz 82 BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle przektety-menty-chachmenty

Zapłacone

73. Herba Grzegorz 83 BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

74. Herud Magdalena 84 BG 10 KM / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

75. Himel Adrian 85 BG 10 KM / M16 POL Raciborz

Zapłacone

76. Hlaváč Bronislav 88 BG 10 KM / M40 CZE Bolatice ENERGY TEAM Bolatice

Zapłacone

77. Hlavac Miroslav 87 BG 10 KM / M30 CZE Sudice Energy Team Bolatice

Niezapłacone

78. Hoczek Aneta 89 BG 10 KM / K40 POL Kolanowice

Zapłacone

79. Hoczek Arkadiusz 90 BG 10 KM / M40 POL Kolanowice

Zapłacone

80. Huczek Katarzyna 91 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

81. Hyjek Ewa 92 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Niezapłacone

82. Hyjek Wojciech 93 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Niezapłacone

83. Uczestnik anonimowy 94 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Zapłacone

84. Jadach Oleksandra 95 BG 10 KM / K40 POL Racibórz BBLRacibórz

Zapłacone

85. Jaluvka Tomas 96 BG 10 KM / M40 CZE Branka U Opavy Caramba! Team

Zapłacone

86. Janda Piotr 97 BG 10 KM / M16 POL Branice EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

87. Janecek Roman 98 BG 10 KM / M30 CZE Brezova Caramba! Team

Niezapłacone

88. Jankowski Jarosław 99 BG 10 KM / M40 POL Zabrze Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

89. Jaroszewicz Maria 100 BG 10 KM / K50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

90. Jaroszewicz Sławomir 101 BG 10 KM / M50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

91. Jarzabek Monika 102 BG 10 KM / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

92. Jeremicz Krzysztof 103 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

93. Jezierski Przemysław 104 BG 10 KM / M30 POL Prudnik amator

Zapłacone

94. Józefiak Rafał 105 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

95. Jureczka Łukasz 106 BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

96. Jurkiewicz Łukasz 107 BG 10 KM / M30 POL Kietrz Gryf Kietrz

Zapłacone

97. Kalbarczyk Arkadiusz 108 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

98. Kaletka Marek 109 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

99. Kampik Michal 111 BG 10 KM / M30 POL Modzurów

Niezapłacone

100. Kandziora Dominik 112 BG 10 KM / M30 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

101. Kania Sandra 113 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Zapłacone

102. Kaptur Wojciech 114 BG 10 KM / M60 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

103. Karolak Adam 115 BG 10 KM / M40 POL Wyry Ks Wyranie

Zapłacone

104. Karpina Jacek 116 BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

105. Karplewicz Andrzej 117 BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

106. Kaszny Robert 118 BG 10 KM / M16 POL Pietraszyn

Zapłacone

107. Kawecki Marian 119 BG 10 KM / M60 POL Branice K.B. Branice

Zapłacone

108. Kędziera Krzysztof 120 BG 10 KM / M30 POL Bierawa NAPALONE DZIKI

Zapłacone

109. Kępa Agnieszka 121 BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

110. Klekociuk Dawid 122 BG 10 KM / M16 POL Tychy

Zapłacone

111. Kleta Dawid 123 BG 10 KM / M16 POL Racibórz

Zapłacone

112. Klinik Paweł 124 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

113. Kłodziński Dariusz 125 BG 10 KM / M30 POL Dzbańce Osiedle Eko-okna runners

Zapłacone

114. Knura Karol 126 BG 10 KM / M16 POL Kobyla

Zapłacone

115. Knura Patryk 127 BG 10 KM / M16 POL Kobyla Eko-Okna Runners

Zapłacone

116. Kocyba Henryk 128 BG 10 KM / M60 POL Lubliniec polger team

Niezapłacone

117. Koczumińska Katarzyna 129 BG 10 KM / K16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

118. Koenig Patryk 130 BG 10 KM / M30 POL Raciborz Ekookna Runners

Zapłacone

119. Koloch Jan 131 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie Pietrowice Runers

Niezapłacone

120. Kołek Michał 132 BG 10 KM / M30 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

121. Kołodziejczyk Damian 133 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

122. Kołodziejczyk Jarosław 134 BG 10 KM / M40 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

123. Kołodziejczyk Mirosław 135 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

124. Konieczny Sandra 136 BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

125. Kordyaczny Krzysztof 137 BG 10 KM / M60 POL Pawłowiczki amator

Zapłacone

126. Koterba Aleksander 138 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

127. Koterba Sebastian 139 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

128. Krajewska Izabela 140 BG 10 KM / K40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

129. Kramarczyk Sebastian 141 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie LKS START PIETROWICE WIELKIE

Niezapłacone

130. Kręcichwost Kamil 144 BG 10 KM / M16 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

131. Kręcisz Krzysztof 145 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

132. Kręcisz Zbigniew 146 BG 10 KM / M60 POL Racibórz Amator

Zapłacone

133. Kremer Piotr 142 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy 147 BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław śląski

Zapłacone

135. Krupińska Paulina 149 BG 10 KM / K16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

136. Krybus Artur 150 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko okna Runners

Zapłacone

137. Uczestnik anonimowy 151 BG 10 KM / M16 POL Maków

Zapłacone

138. Kubiak Edyta 152 BG 10 KM / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

139. Kubik Arkadiusz 153 BG 10 KM / M40 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

140. Kulak Aleksandra 156 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

141. Kulińska Katarzyna 157 BG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

142. Kuryło Zenon 158 BG 10 KM / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

143. Kustra Karol 159 BG 10 KM / M50 POL Nysa

Zapłacone

144. Kustra Klaudia 160 BG 10 KM / K30 POL Nysa

Zapłacone

145. Kuszyk Krzysztof 161 BG 10 KM / M40 POL Kietrz

Zapłacone

146. Lajtner Mirosław 162 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

147. Lechocka Patrycja 163 BG 10 KM / K30 POL Pszów EKOOKNA RUNNERS

Zapłacone

148. Lechowicz Tadeusz 164 BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

149. Lis Grzegorz 165 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

150. Litwin Jozef 166 BG 10 KM / M60 POL Glubczyce Marysienka

Zapłacone

151. Luto Andrzej 168 BG 10 KM / M40 POL Opatów

Zapłacone

152. Luto Bartosz 169 BG 10 KM / M16 POL Opatów KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

153. Łanucha Mariola 170 BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

154. Łątkowski Marcin 171 BG 10 KM / M16 DEU Neumunster HSV Hamburg

Zapłacone

155. Majcherek Marcin 172 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

156. Majchrzak Magdalena 173 BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

157. Malik Tomasz 174 BG 10 KM / M30 POL Ruda Śląska Maliki się szlają

Zapłacone

158. Markiewicz Tomasz 175 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

159. Marmol Mirosław 176 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

160. Matela Józef 177 BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

161. Matioszek Patryk 178 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

162. Matuszczak Jarosław 179 BG 10 KM / M40 POL Racibórz ANIMUSZ RACIBÓRZ

Zapłacone

163. Matuszczyk Marek 181 BG 10 KM / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

164. Mencewicz Paweł 182 BG 10 KM / M40 POL Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

165. Menżyk Joanna 183 BG 10 KM / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

166. Michalczyk Wojciech 184 BG 10 KM / M50 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

167. Miczek Michal 185 BG 10 KM / M30 POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

168. Mielnik Damian 186 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Niezapłacone

169. Mielnik Mariusz 187 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Niezapłacone

170. Mierzwa Aleksander 188 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

171. Mika Damian 189 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

172. Mogilski Marcin 190 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun

Zapłacone

173. Mrowiec Bernard 191 BG 10 KM / M50 POL Tworków amator

Zapłacone

174. Mrozek Janusz 192 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EasyRyn Racibórz

Zapłacone

175. Muzyk Piotr 193 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Music Team Gryf

Zapłacone

176. Nadacy Eliza 194 BG 10 KM / K16 POL Racibórz 4DRINKI

Zapłacone

177. Niemira-Adamczyk Tomasz 195 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

178. Niewrzoł Sabina 196 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

179. Nitka Jacek 197 BG 10 KM / M50 POL Tychy

Zapłacone

180. Noga Barbara 198 BG 10 KM / K16 POL Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

181. Nosal Adam 201 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz-Rydz Team

Zapłacone

182. Nosal Bartosz 202 BG 10 KM / M16 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

183. Nosal Dawid 203 BG 10 KM / M16 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

184. Nosal Dorota 204 BG 10 KM / K40 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

185. Nowak Adrian 205 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie

Niezapłacone

186. Nowak Jan 207 BG 10 KM / M60 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

187. Nowak Rafał 208 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

188. Ocasek Martin 209 BG 10 KM / M30 PRI Krnov Krnov

Niezapłacone

189. Okulowski Roman 210 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

190. Olbrich Artur 211 BG 10 KM / M30 POL Tworków

Zapłacone

191. Olszyna Mirosław 212 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

192. Orlikowska Aldona 214 BG 10 KM / K16 POL Gliwice

Zapłacone

193. Paletta Norbert 215 BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

194. Pałka Piotr 216 BG 10 KM / M30 POL Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa

Zapłacone

195. Panek Janusz 217 BG 10 KM / M60 POL Pietrowice Wielkie amator

Zapłacone

196. Parzych Katarzyna 218 BG 10 KM / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

197. Pasierbiński Damian 219 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

198. Paskuda Marcin 220 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Geodezja Paskuda

Zapłacone

199. Pasławska Katarzyna 222 BG 10 KM / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

200. Pastucha Anna 223 BG 10 KM / K60 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

201. Pastucha Katarzyna 224 BG 10 KM / K16 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

202. Pastucha Marek 225 BG 10 KM / M50 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

203. Pawełczak Mateusz 226 BG 10 KM / M16 POL Złochowice KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

204. Piątek Andrzej 227 BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Raciborz

Zapłacone

205. Pietryszyny Marcin 228 BG 10 KM / M30 POL Nowa Cerekwia

Zapłacone

206. Pipiro Grażyna 229 BG 10 KM / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

207. Piwiszkis Barbara 230 BG 10 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

208. Piwowar Grzegorz 231 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

209. Piwowarczyk Adrianna 232 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Niezapłacone

210. Płotek Halina 233 BG 10 KM / K60 POL Głubczyce

Niezapłacone

211. Podeszwa Marek 234 BG 10 KM / M50 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

212. Podgórska Jola 235 BG 10 KM / K40 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

213. Pogorzelska Alina 236 BG 10 KM / K50 POL Czerwionka-Leszczyny DB LESZCZYNY

Zapłacone

214. Poleszczuk Krystian 237 BG 10 KM / M16 POL Posucice Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

215. Poleszczuk Rafał 240 BG 10 KM / M40 POL Posucice Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

216. Uczestnik anonimowy 242 BG 10 KM / M40 CZE Otice

Niezapłacone

217. Pruszak Leszek 243 BG 10 KM / M40 POL Elbląg EASYRUN

Zapłacone

218. Przybyła Amadeusz 245 BG 10 KM / M16 POL Racibórz 4Drinki

Zapłacone

219. Przybyła Edyta 246 BG 10 KM / K30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

220. Przybyła Marcin 249 BG 10 KM / M30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

221. Rajda Radosław 250 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

222. Rasiuk Franciszek 252 BG 10 KM / M60 POL Kietrz Gryf

Zapłacone

223. Rębisz Agnieszka 255 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

224. Rębisz Mariusz 257 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASY RUN RACIBÓRZ

Zapłacone

225. Reclik Jacek 253 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

226. Reichel Przemysław 254 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

227. Rutyna Jennifer 258 BG 10 KM / K16 POL Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners

Zapłacone

228. Rydzak Przemysław 259 BG 10 KM / M16 POL Głubczyce KP PSP Głubczyce

Zapłacone

229. Rzeszowski Arkadiusz 261 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Ekookna Runners

Zapłacone

230. Salamin Rafał 262 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

231. Sbeczka Rafał 263 BG 10 KM / M16 POL Tworków Easy Run Racibórz

Zapłacone

232. Sekuła Mateusz 264 BG 10 KM / M16 POL Nędza

Zapłacone

233. Siegmund Łukasz 265 BG 10 KM / M30 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

234. Sienkiewicz Piotr 267 BG 10 KM / M60 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

235. Sierny Bernard 268 BG 10 KM / M60 POL Nędza Amator

Zapłacone

236. Skiba Łukasz 269 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

237. Skiba Ryszard 270 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

238. Skowronek Krzysztof 271 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

239. Śliwiński Tomasz 306 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie LKS START PIETROWICE WIELKIE

Niezapłacone

240. Słupik Tomasz 272 BG 10 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

241. Śmietana Grzegorz 307 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

242. Śmietana Mariusz 308 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Tupot Małych Stópek

Zapłacone

243. Smolana Adam 273 BG 10 KM / M40 POL Krzanowice BBL Racibórz

Zapłacone

244. Smyczek Bartosz 274 BG 10 KM / M30 POL Rybnik waleczne serce

Zapłacone

245. Sobczak Sławek 277 BG 10 KM / M30 POL Raciborz

Zapłacone

246. Sobczuk Franciszek 278 BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

247. Sobczyk Gabriela 279 BG 10 KM / K50 POL Racibórz Rafako Team

Zapłacone

248. Sobieraj Andrzej 281 BG 10 KM / M40 POL Kuznia Raciborska Opel Active Team

Zapłacone

249. Sobierajska Renata 282 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

250. Sobierajski Przemek 283 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

251. Sobieszczańska Agnieszka 284 BG 10 KM / K30 POL Prudnik Dyczuś Team

Zapłacone

252. Solich Ola 285 BG 10 KM / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

253. Stachowski Ireneusz 286 BG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI MONSUN SPORT

Zapłacone

254. Staroń Sylwester 287 BG 10 KM / M40 POL Zabrze

Zapłacone

255. Stefanow Adrian 289 BG 10 KM / M30 POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

256. Stochmiałek Wojciech 290 BG 10 KM / M40 POL Większyce Anton Team

Zapłacone

257. Stós Bernadeta 291 BG 10 KM / K50 POL Pawłów Pani

Zapłacone

258. Strof Marcin 292 BG 10 KM / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Zapłacone

259. Strzelczak Sebastian 293 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Eko Runners

Zapłacone

260. Surowiecki Robert 294 BG 10 KM / M50 POL Skrzyszów

Zapłacone

261. Szczyrbowski Michał 295 BG 10 KM / M30 POL Rybnik yoobee.pl

Zapłacone

262. Szczyrbowski Piotr 296 BG 10 KM / M60 POL Rybnik amator

Zapłacone

263. Szefer Michał 297 BG 10 KM / M16 POL Rydułtowy

Zapłacone

264. Szewczuk Zbigniew 298 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

265. Szewczyk Damian 299 BG 10 KM / M40 POL Jejkowice

Zapłacone

266. Szot Andrzej 300 BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie Biegam bo muszę

Zapłacone

267. Szyjka Robert 301 BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

268. Szymiczek Krzysztof 302 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

269. Szymiczek Radosław 303 BG 10 KM / M30 POL Rogów RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

270. Szymura Wojciech 304 BG 10 KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

271. Szyszko Robert 305 BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

272. Tatara Dorota 309 BG 10 KM / K30 POL Cyprzanów

Zapłacone

273. Uherek Marcin 310 BG 10 KM / M30 POL Pszów Cross Sport

Zapłacone

274. Wajda Adam 1 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie Eko Okna Runners

Niezapłacone

275. Walaszek Bożena 311 BG 10 KM / K40 POL Rudnik Uks Rudnik

Zapłacone

276. Wciseł Paweł 313 BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

277. Weiner Sebastian 314 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie BonumEtPax

Zapłacone

278. Widenka Joanna 316 BG 10 KM / K16 POL Lubomia dystans Lubomia

Zapłacone

279. Widenka Robert 317 BG 10 KM / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

280. Wieczorek Andrzej 318 BG 10 KM / M30 POL Racibórz hasiok

Niezapłacone

281. Wilczek Barbara 320 BG 10 KM / K40 POL Cyprzanów

Zapłacone

282. Wiliger Henryk 321 BG 10 KM / M50 POL Racibórz RAFAKO S.A.

Zapłacone

283. Wilk Marek 322 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

284. Witek Arkadiusz 323 BG 10 KM / M30 POL Głubczyce

Niezapłacone

285. Wittek Karolina 324 BG 10 KM / K16 POL Krzanowice

Zapłacone

286. Woch Szymon 325 BG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

287. Wójcicki Kamil 334 BG 10 KM / M16 POL Liśięcice

Zapłacone

288. Wojtaszewska Sabina 327 BG 10 KM / K30 POL Raciborz BBL Racibórz

Zapłacone

289. Wollny Kamil 328 BG 10 KM / M16 POL Kornice Eko Okna Runners

Zapłacone

290. Wollny Łukasz 329 BG 10 KM / M16 POL Kornice Oirp Wrocław

Zapłacone

291. Wollny Mateusz 330 BG 10 KM / M16 POL Kornice

Zapłacone

292. Wołoszczuk Tomek 331 BG 10 KM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

293. Wołoszyn Piotr 332 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Gryf-Kietrz

Zapłacone

294. Woskowska Magdalena 333 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Rafako S.a.

Zapłacone

295. Wrońska Beata 335 BG 10 KM / K30 POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

296. Wrotniewska Małgorzata 338 BG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

297. Wybraniec Andrzej 339 BG 10 KM / M60 POL Kietrz

Niezapłacone

298. Wyszkoń Franciszek 340 BG 10 KM / M30 POL Łańce FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI

Zapłacone

299. Wyszynska Karina 341 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar bud team

Zapłacone

300. Zagórski Paweł 342 BG 10 KM / M40 POL Branice KB Branice

Zapłacone

301. Zgrzendek Patryk 343 BG 10 KM / M16 POL Bojanów

Zapłacone

302. Zieba Anna 344 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar Bud-Team

Niezapłacone

303. Zieliński Andrzej 345 BG 10 KM / M30 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

304. Ziemkiewicz Justyna 346 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Easy Run

Zapłacone

305. Ziemkiewicz Paweł 348 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

306. Zimny Ireneusz 349 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

307. Zwierzyński Piotr 350 BG 10 KM / M50 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU