V Woźnicki Bieg Uliczny

Woźniki, Polska
20.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abderrahim Elasri - BIEG 10KM / M30-39 POL Chorzówka Team elasri
2. Alker Andrzej - BIEG 5KM / M POL Gliwice rápido por favor

Zapłacone

3. Alker Elżbieta - BIEG 5KM / K POL Gliwice Alker Team

Zapłacone

4. Alker Zbigniew - BIEG 10KM / M50-99 POL Gliwice Alker Team

Zapłacone

5. Bąk Kasia - BIEG 10KM / K30-39 POL Częstochowa

Zapłacone

6. Bambynek Andrzej - BIEG 10KM / M40-49 POL Droniowice Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

7. Bambynek Ewa - BIEG 10KM / K16-29 POL Droniowice

Zapłacone

8. Bargiel Przemysław - BIEG 10KM / M40-49 POL Ruda Śląska 6300

Zapłacone

9. Bieniek Bożena - BIEG 10KM / K30-39 POL Strzebiń

Zapłacone

10. Błach Wojciech - BIEG 10KM / M30-39 POL Sosnowiec Mizopol.pl

Zapłacone

11. Bonk Antoni - BIEG 10KM / M40-49 POL Kochcice Mafia TEAM Lubliniec

Zapłacone

12. Borek Bogusław - BIEG 5KM / M POL Strzebiń O co biega w Kaletach

Zapłacone

13. Bryla Jolanta - BIEG 5KM / K POL Kalety

Zapłacone

14. Bryła Jarosław - BIEG 10KM / M30-39 POL Lubliniec
15. Bujoczek Jadwiga - BIEG 5KM / K POL Nakło Śląskie

Zapłacone

16. Bujoczek Janusz - BIEG 10KM / M50-99 POL Nakło Śląskie

Zapłacone

17. Bukowski Edward - BIEG 10KM / M50-99 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Zapłacone

18. Butor Anna - BIEG 10KM / K40-49 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

19. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / K POL Wozniki
20. Ciura Janina - BIEG 5KM / K POL Konopiska

Zapłacone

21. Cupiał Mariusz - BIEG 10KM / M30-39 POL Myszków

Zapłacone

22. Cupiał Zenon - BIEG 10KM / M50-99 POL Myszków

Zapłacone

23. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / K POL Woźniki

Zapłacone

24. Czajka Edward - BIEG 10KM / M50-99 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegaczy Tarnowskie Góry
25. Dimiccoli Roberto - BIEG 10KM / M30-39 ITA Racibórz Eko Okna Runners
26. Dragon Mirosław - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

27. Dziekan Mateusz - BIEG 10KM / M16-29 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

28. Dziubek Filip - BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

29. Dziubek Michał - BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

30. Dziubek Monika - BIEG 10KM / K30-39 POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / K POL Woźniki

Zapłacone

32. Frączek Anna - BIEG 5KM / K POL Radzionków
33. Gansiniec Tomasz - BIEG 5KM / M POL Kalety Spartan team Kalety

Zapłacone

34. Gapik Ewa - BIEG 5KM / K POL Częstochowa

Zapłacone

35. Gembała Wojciech - BIEG 10KM / M40-49 POL Lubliniec Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

36. Ginalska Joanna - BIEG 10KM / K16-29 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

37. Ginalski Adrian - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

38. Glanc Jan - BIEG 10KM / M50-99 POL Strzebiń
39. Gogolin Anna - BIEG 5KM / K POL Zabrze

Zapłacone

40. Gogolin Jerzy - BIEG 5KM / M POL Zabrze

Zapłacone

41. Golkowski Radoslaw - BIEG 10KM / M30-39 POL Zawiercie

Zapłacone

42. Gorol Artur - BIEG 5KM / M POL Kalety Spartan team

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / M POL Wozniki

Zapłacone

44. Grajcar Łukasz - BIEG 10KM / M30-39 POL Konopiska Cks Budowlani Częstochowa

Zapłacone

45. Grobelak Natalia - BIEG 5KM / K POL Częstochowa

Zapłacone

46. Grudniewski Rafał - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
47. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / K POL Częstochowa

Zapłacone

48. Hernacki Karol - BIEG 10KM / M30-39 POL Krzepice LISWARTA KRZEPICE
49. Jaksik Monika - BIEG 5KM / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

50. Jankowski Jarosław - BIEG 10KM / M40-49 POL Zabrze Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom

Zapłacone

51. Juda Artur - BIEG 10KM / M40-49 POL Radzionków
52. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / M POL Woźniki

Zapłacone

53. Kaczmarczyk Marek - BIEG 10KM / M40-49 POL Pawełki Amator

Zapłacone

54. Kalinski Łukasz - BIEG 10KM / M30-39 POL Sosnowiec Sekcja Piaski
55. Kazimierczak Rafak - BIEG 10KM / M40-49 POL Koziegłowy Myszków biega
56. Klimek Tadeusz - BIEG 10KM / M50-99 POL Kusięta Human Hunter Runners Team

Zapłacone

57. Kliszewski Dariusz - BIEG 5KM / M POL Częstochowa

Zapłacone

58. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / M POL Olesno KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

59. Kołodziejczyk Adam - BIEG 5KM / M POL Woźniki

Zapłacone

60. Kołodziejczyk Emilia - BIEG 5KM / K POL Woźniki Wataha

Zapłacone

61. Kołodziejczyk Sylwia - BIEG 5KM / K POL Woźniki

Zapłacone

62. Kołtun Magdalena - BIEG 5KM / K POL Woźniki Przyjazna Gmina

Zapłacone

63. Kołtun Radosław - BIEG 10KM / M30-39 POL Woźniki Mlks Woźniki

Zapłacone

64. Kończak Marcin - BIEG 10KM / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

65. Konderak Dawid - BIEG 5KM / M POL Chorzów
66. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / M POL Mikołów

Zapłacone

67. Kowalik Damian - BIEG 5KM / M POL Mysłowice
68. Kowalik Damian - BIEG 10KM / M40-49 POL Lubliniec EthosEnergy
69. Koza Rafał - BIEG 10KM / M40-49 POL Świętochłowice

Zapłacone

70. Kozicki Tomasz - BIEG 10KM / M40-49 POL Bytom

Zapłacone

71. Kozłowski Zbigniew - BIEG 10KM / M40-49 POL Kamieniec Ofiary Kamieńca
72. Krajewski Mariusz - BIEG 10KM / M40-49 POL Mikołów

Zapłacone

73. Krause Szymon - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

74. Kruk Grzegorz - BIEG 10KM / M50-99 POL Czestochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

75. Kryński Grzegorz - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry CASTORAMA Tarnowskie Góry

Zapłacone

76. Krzeminski Marcin - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

77. Książek Grzegorz - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry Sex shop 24H
78. Kucharczyk Benedykt - BIEG 10KM / M50-99 POL Boronów Jedność Boronów

Zapłacone

79. Kucz Stefan - BIEG 10KM / M50-99 POL Strzebiń KB Strzelec Strzebiń

Zapłacone

80. Kukowka Adam - BIEG 10KM / M30-39 POL Kalety Niezniszczalni

Zapłacone

81. Kulesza Łukasz - BIEG 5KM / M POL Rybnik

Zapłacone

82. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / K POL Olsztyn

Zapłacone

83. Ligenza Adam - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

84. Luto Andrzej - BIEG 10KM / M40-49 POL Opatów

Zapłacone

85. Łatacz Bartłomiej - BIEG 5KM / M POL Bukowno Mike Pukuotukas Gang
86. Łatanik Aneta - BIEG 10KM / K40-49 POL Aleksandria Druga

Zapłacone

87. Łatanik Rafał - BIEG 10KM / M40-49 POL Aleksandria Druga

Zapłacone

88. Łuszcz Konrad - BIEG 10KM / M16-29 POL Będzin #GrodziecRun
89. Maj Witold - BIEG 10KM / M50-99 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

90. Małczak Marcin - BIEG 10KM / M40-49 POL Ciasna Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

91. Maruszczyk Robert - BIEG 5KM / M POL Woźniki MLKS Woźniki

Zapłacone

92. Mazgaj Grażyna - BIEG 10KM / K50-99 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

93. Mazur Piotr - BIEG 10KM / M50-99 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

94. Michlik Mariusz - BIEG 10KM / M40-49 POL Wymysłów KWP katowice

Zapłacone

95. Miksza Agata - BIEG 5KM / K POL Konopiska
96. Miksza Patryk - BIEG 5KM / M POL Konopiska

Zapłacone

97. Milczarek Adrian - BIEG 5KM / M POL Częstochowa

Zapłacone

98. Morel-Przysucha Magdalena - BIEG 5KM / K POL Częstochowa

Zapłacone

99. Mszyca Darek - BIEG 10KM / M50-99 POL Blachownia niezrzeszony

Zapłacone

100. Nawrot Magda - BIEG 10KM / K16-29 POL Miasteczko Śląskie Bieg z Chrystusem

Zapłacone

101. Nawrot Marek - BIEG 10KM / M16-29 POL Miasteczko Śląskie Bieg Z Chrystusem!

Zapłacone

102. Nawrotek Piotr - BIEG 10KM / M30-39 POL Wozniki

Zapłacone

103. Nędzyński Robert - BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

104. Niciński Dariusz - BIEG 10KM / M40-49 POL Ruda Śląska 6300

Zapłacone

105. Nicpoń Miłosz - BIEG 5KM / M POL Woźniki MLKS Woźniki
106. Nocoń Krzysztof - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

107. Noga Łukasz - BIEG 10KM / M30-39 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

108. Nowak Bartosz - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

109. Nowak Kamil - BIEG 10KM / M30-39 POL Zawiercie

Zapłacone

110. Nowak Karolina - BIEG 5KM / K POL Wozniki Spartan Team

Zapłacone

111. Olejniczak Janusz - BIEG 10KM / M50-99 POL Zabrze

Zapłacone

112. Oleś Monika - BIEG 5KM / K POL Chorzów

Zapłacone

113. Osuchowska Barbara - BIEG 10KM / K30-39 POL Kłobuck Wojownik

Zapłacone

114. Osuchowski Artur - BIEG 10KM / M30-39 POL Kłobuck Wojownik

Zapłacone

115. Owczarek Bozena - BIEG 10KM / K40-49 POL Klobuck

Zapłacone

116. Owczarek Jakub - BIEG 5KM / M POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

117. Pacana Krzysztof - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

118. Pacana Patryk - BIEG 10KM / M16-29 POL Tarnowskie Góry Drużyna Świętego Marcina

Zapłacone

119. Paliga Rafal - BIEG 10KM / M40-49 POL Toporowice Ostra Góra 351
120. Palik Jakub - BIEG 10KM / M30-39 POL Ruda Śląska PGG S.A.

Zapłacone

121. Parys Jan - BIEG 10KM / M50-99 POL Kalety

Zapłacone

122. Pasternak Zbigniew - BIEG 5KM / M POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

123. Pawnuk Jan - BIEG 10KM / M50-99 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

124. Peteja Bartłomiej - BIEG 10KM / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

125. Piecuch Agnieszka - BIEG 5KM / K POL Tarnowskie Góry Inżynieria Biegania TEAM

Zapłacone

126. Piegza Dawid - BIEG 5KM / M POL Krupski Młyn Green Runners Team

Zapłacone

127. Pietras Magdalena - BIEG 10KM / K40-49 POL Częstochowa BBL Częstochowa

Zapłacone

128. Uczestnik anonimowy - BIEG 10KM / M16-29 POL Woźniki
129. Płoskoński Piotr - BIEG 10KM / M50-99 POL Strzałków KBKS-Radomsko
130. Pojda Grzegorz - BIEG 5KM / M POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

131. Pokrzywnicki Marcin - BIEG 10KM / M16-29 POL Rybnik

Zapłacone

132. Potempa Wojciech - BIEG 5KM / M POL Boronów

Zapłacone

133. Przybyła Kinga - BIEG 10KM / K30-39 POL Bierawa NAPALONE DZIKI

Zapłacone

134. Ptasik Mirosław - BIEG 10KM / M50-99 POL Koziegłowy

Zapłacone

135. Purgoł Adam - BIEG 5KM / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

136. Pytel Gracjan - BIEG 5KM / M POL Zabrze

Zapłacone

137. Rajnich Justyna - BIEG 5KM / K POL Kalety Spartan team kalety

Zapłacone

138. Religa Kinga - BIEG 10KM / K40-49 POL Tychy

Zapłacone

139. Rudy Malwina - BIEG 10KM / K30-39 POL Łazy

Zapłacone

140. Rychlik Sławomir - BIEG 5KM / M POL Cynków A może się uda
141. Rychlik Sławomir - BIEG 10KM / M30-39 POL Cynków A może się uda
142. Sas Paweł - BIEG 5KM / M POL Sosnowiec Alva1 Rowery.ruda.pl team
143. Serzysko-Wieczorek Bernadeta - BIEG 5KM / K POL Ciasna Mafia Team Lubliniec
144. Sitkiewicz Kamil - BIEG 10KM / M30-39 POL Kłobuck

Zapłacone

145. Skalska Anna - BIEG 10KM / K30-39 POL Bytom Carbon OCR Racing TEAM Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój

Zapłacone

146. Skobel Tomasz - BIEG 10KM / M40-49 POL Będzin

Zapłacone

147. Skop Jarek - BIEG 5KM / M POL Woźniki

Zapłacone

148. Skop Paweł - BIEG 5KM / M POL Psary TERMOSPEF

Zapłacone

149. Skopowska Klaudia - BIEG 10KM / K40-49 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

150. Skórka Grzegorz - BIEG 10KM / M30-39 POL Siewierz CASTARAMA Tarnowskie Góry

Zapłacone

151. Śleziak Ewa - BIEG 10KM / K40-49 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

152. Słocińska Anna - BIEG 10KM / K16-29 POL Katowice

Zapłacone

153. Słotosz Monika - BIEG 5KM / K POL Kamieńskie Młyny

Zapłacone

154. Sobanski Krzysztof - BIEG 10KM / M30-39 POL Choroń

Zapłacone

155. Sobczyk Agnieszka - BIEG 5KM / K POL Częstochowa

Zapłacone

156. Sosnowski Karol - BIEG 10KM / M30-39 POL Katowice Trolololololo

Zapłacone

157. Stachowiak Marcin - BIEG 10KM / M30-39 POL Radzionków
158. Stalmach Leszek - BIEG 10KM / M50-99 POL Lubliniec WKB META Lubliniec

Zapłacone

159. Staniowski Maksymilian - BIEG 10KM / M30-39 POL Częstochowa Filipino Arnis de Mano Poland

Zapłacone

160. Stanisz Marcin - BIEG 10KM / M30-39 POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

161. Stefaniak Krzysztof - BIEG 5KM / M POL Sosnowiec Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

162. Stępień-Wyrobiec Olga - BIEG 5KM / K POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

163. Sterczewski Marcin - BIEG 10KM / M30-39 POL Pyskowice #ZAKWAS TEAM Pyskowice
164. Sułowski Kacper - BIEG 10KM / M16-29 POL Czeladź Sułek Team

Zapłacone

165. Sułowski Marek - BIEG 10KM / M40-49 POL Będzin Sułek Team

Zapłacone

166. Synowiec Jacek - BIEG 10KM / M50-99 POL Nakło Śląskie

Zapłacone

167. Szastok Adam - BIEG 10KM / M40-49 POL Radzionków

Zapłacone

168. Szastok Katarzyna - BIEG 10KM / K40-49 POL Radzionków

Zapłacone

169. Szatka Katarzyna - BIEG 5KM / K POL Bytom

Zapłacone

170. Szatka Tomasz - BIEG 5KM / M POL Bytom

Zapłacone

171. Szcześniak Daniel - BIEG 5KM / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

172. Szkarłat Anna - BIEG 5KM / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Zapłacone

173. Szmukier Marcin - BIEG 5KM / M POL Koziegłowy Koziegłowy

Zapłacone

174. Tobor Kasia - BIEG 10KM / K30-39 POL Tarnowskie Góry
175. Trefon Michalina - BIEG 10KM / K30-39 POL Rogoźnik

Zapłacone

176. Uczestnik anonimowy - BIEG 10KM / M40-49 POL Cynków www,hamexper.com

Zapłacone

177. Ulatowska Monika - BIEG 5KM / K POL Mierzęcice

Zapłacone

178. Ulatowski Tomasz - BIEG 10KM / M40-49 POL Mierzęcice

Zapłacone

179. Wachla Rafał - BIEG 10KM / M40-49 POL Radzionków Toursport Running Team

Zapłacone

180. Wajda Ewelina - BIEG 5KM / K POL Rusinowice Calisthenic Wolves Team Lubliniec

Zapłacone

181. Walentek Łukasz - BIEG 5KM / M POL Konopiska
182. Walentek Sonia - BIEG 5KM / K POL Konopiska

Zapłacone

183. Waligóra Marian - BIEG 10KM / M50-99 POL Jedrzejów

Zapłacone

184. Warczok Karina - BIEG 5KM / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

185. Wawoczny Mateusz - BIEG 10KM / M16-29 POL Bieruń

Zapłacone

186. Wawoczny Monika - BIEG 10KM / K30-39 POL Łazy Galen Team

Zapłacone

187. Wilk Agnieszka - BIEG 10KM / K30-39 POL Łazy

Zapłacone

188. Witkowski Sylwester - BIEG 10KM / M30-39 POL Chorzów

Zapłacone

189. Włodarczyk Aleksander - BIEG 5KM / M POL Tworóg

Zapłacone

190. Włodarczyk Aleksandra - BIEG 5KM / K POL Tworóg

Zapłacone

191. Włodarczyk Piotr - BIEG 10KM / M30-39 POL Kalety

Zapłacone

192. Wojciechowska Barbara - BIEG 10KM / K30-39 POL Tarnowskie Góry Castorama Tarnowskie Góry

Zapłacone

193. Wójcik Jakub - BIEG 10KM / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

194. Wręczycki Robert - BIEG 10KM / M40-49 POL Kalety O co biega w Kaletach

Zapłacone

195. Wróblewska Natasza - BIEG 5KM / K POL Woźniki

Zapłacone

196. Wróblewski Jarosław - BIEG 10KM / M40-49 POL Woźniki

Zapłacone

197. Wrodarczyk Paweł - BIEG 5KM / M POL Radzionków

Zapłacone

198. Wyrobiec Grzegorz - BIEG 5KM / M POL Jaworzno JKLA Jawor

Zapłacone

199. Wysocka Joanna - BIEG 10KM / K16-29 POL Częstochowa Reebok Run Crew Częstochowa

Zapłacone

200. Wysocki Piotr - BIEG 10KM / M40-49 POL Częstochowa

Zapłacone

201. Wyszyński Paweł - BIEG 5KM / M POL Cynków Cynków Biega

Zapłacone

202. Wyszyński Szymon - BIEG 5KM / M POL Cynków Cynków Biega

Zapłacone

203. Yushkova Natalia - BIEG 10KM / K16-29 POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

204. Żelawski Krzysiek - BIEG 10KM / M40-49 POL Częstochowa

Zapłacone

205. Zgoda Anna - BIEG 5KM / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

206. Zielonka Robert - BIEG 10KM / M40-49 POL Chrzanów Motomaster

Zapłacone

207. Złotoś Mariusz - BIEG 10KM / M50-99 POL Świętochłowice 6300

Zapłacone

208. Zobawa Marcin - BIEG 5KM / M POL Gniazdów W pogoni za duchem
209. Zok Karol - BIEG 10KM / M30-39 POL Tarnowskie Góry Smucikonie

Zapłacone

210. Zrałek Piotr - BIEG 5KM / M POL Sączów

Zapłacone

211. Żylak Marcin - BIEG 5KM / M POL Woźniki Niezniszczalni

Zapłacone

212. Zyskowska Katarzyna - BIEG 10KM / K30-39 POL Częstochowa

Zapłacone

213. Zyzik Rafał - BIEG 10KM / M40-49 POL Kedzierzyn-Kozle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU