V Bieg z Kopyta Biegi dla dzieci

Gniazdów, Polska
17.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamski Kacper 247 BIEG 200M / M POL Zabrze
2. Bajor Małgorzata 248 BIEG 200M / K POL Cynków
3. Baryluk Beniamin 315 CHŁOPCY 1200M / M POL Czeladź MOSiR TKKF Saturn Czeladź
4. Baumann Dorian 201 PRZEDSZKOLAK / M POL Garby BAUMANNKI - LISEK URWISEK
5. Bobrowski Ksawery 202 PRZEDSZKOLAK / M POL Podlesie
6. Bojanek Gabriela 312 DZIEWCZĘTA 800M / K POL Pustkowie Lgockie Kijomaniacy
7. Boroń Adam 316 CHŁOPCY 1200M / M POL Czeladź Mosir TKKF Saturn Czeladź
8. Brożek Wiktoria 285 BIEG 400M / K POL Brzeziny
9. Budziński Jan 203 PRZEDSZKOLAK / M POL Zabrze
10. Cesarz Nadia 286 BIEG 400M / K POL Winowno
11. Churas Filip 204 PRZEDSZKOLAK / M POL Gniazdów
12. Churas Kacper 249 BIEG 200M / M POL Gniazdów
13. Cieslik Julia 250 BIEG 200M / K DEU Schwandorf
14. Cieslik Marie 205 PRZEDSZKOLAK / K DEU Schwandorf
15. Crawford Maja 206 PRZEDSZKOLAK / K POL Konopiska
16. Crawford Rosie 207 PRZEDSZKOLAK / K POL Konopiska
17. Cupiał Adam 287 BIEG 400M / M POL Myszków
18. Uczestnik anonimowy 251 BIEG 200M / M POL Sosnowiec
19. Uczestnik anonimowy 252 BIEG 200M / M POL Koziegłowy
20. Dotkuś Emilia 288 BIEG 400M / K POL Mzyki
21. Dotkuś Laura 253 BIEG 200M / K POL Mzyki
22. Dudek Aleksander 289 BIEG 400M / M POL Sosnowiec
23. Emilia Wirska 254 BIEG 200M / K POL Jaworzno
24. Flak Julia 208 PRZEDSZKOLAK / K POL Markowice
25. Gocyła Antonina 255 BIEG 200M / K POL Mysłów
26. Gocyła Zofia 209 PRZEDSZKOLAK / K POL Mysłów
27. Grząś Bartosz 210 PRZEDSZKOLAK / M POL Rzeniszów
28. Grząś Dominika 256 BIEG 200M / K POL Rzeniszów
29. Ircha Aleksander 257 BIEG 200M / M POL Winowno
30. Iwańska Samanta 211 PRZEDSZKOLAK / K POL Krusin
31. Iwański Marcel 290 BIEG 400M / M POL Krusin
32. Jarnot Ewa 258 BIEG 200M / K POL Czechowice-Dziedzice
33. Jarnot Karol 291 BIEG 400M / M POL Czechowice-Dziedzice
34. Jeziorski Mateusz 212 PRZEDSZKOLAK / M POL Myszków
35. Uczestnik anonimowy 292 BIEG 400M / M POL Myszków Podkowa Janów
36. Karcz Zosia 259 BIEG 200M / K POL Myszków Będuska Brygada Biegowa
37. Kawalec Bartosz 213 PRZEDSZKOLAK / M POL Katowice
38. Kawalec Wiktor 214 PRZEDSZKOLAK / M POL Częstochowa Kawalec
39. Kempa Emilia 215 PRZEDSZKOLAK / K POL Gliwice
40. Kempa Natalia 216 PRZEDSZKOLAK / K POL Bytom
41. Uczestnik anonimowy 217 PRZEDSZKOLAK / K POL Kędzierzyn-Koźle
42. Kita Michalina 293 BIEG 400M / K POL Złoty Potok
43. Koba Alicja 218 PRZEDSZKOLAK / K POL Mzyki
44. Koba Hanna 219 PRZEDSZKOLAK / K POL Mzyki
45. Koba Nadia 260 BIEG 200M / K POL Mzyki
46. Kobylański Marek 261 BIEG 200M / M POL Chorzów
47. Kochanek Magdalena 294 BIEG 400M / K POL Siemianowice Śląskie
48. Kochanek Maksymilian 317 CHŁOPCY 1200M / M POL Siemianowice Śląskie
49. Kocznur Alicja 220 PRZEDSZKOLAK / K POL Poraj
50. Kołodziejczyk Daniel 221 PRZEDSZKOLAK / M POL Woźniki MLKS
51. Uczestnik anonimowy 222 PRZEDSZKOLAK / M POL Gniazdów
52. Kołodziejczyk Kornelia 262 BIEG 200M / K POL Wozniki
53. Kołodziejczyk Ksawery 295 BIEG 400M / M POL Wozniki Mlks Woźniki
54. Kołodziejczyk Maciej 223 PRZEDSZKOLAK / M POL Woźniki MLKS
55. Uczestnik anonimowy 224 PRZEDSZKOLAK / M POL Gniazdów
56. Kosytarska Kamila 263 BIEG 200M / K POL Koziegłówki
57. Uczestnik anonimowy 264 BIEG 200M / M POL Kędzierzyn-Koźle
58. Kulawiak Julia 296 BIEG 400M / K POL Żarki KS Victoria Trzebinia
59. Kurzak Przemysław 297 BIEG 400M / M POL Myszków BBB
60. Kwoka Julia 313 DZIEWCZĘTA 800M / K POL Strzebiń WKB META LUBLINIEC
61. Kwoka Krzysztof 225 PRZEDSZKOLAK / M POL Strzebiń
62. Lubas Igor 265 BIEG 200M / M POL Winowno
63. Lubas Wiktor 226 PRZEDSZKOLAK / M POL Winowno
64. Madej Adam 227 PRZEDSZKOLAK / M POL Winowno
65. Madej Bartłomiej 266 BIEG 200M / M POL Winowno
66. Madej Szymon 298 BIEG 400M / M POL Winowno
67. Magiera Maja 228 PRZEDSZKOLAK / K POL Myszków
68. Magiera Szymon 267 BIEG 200M / M POL Kolonia Wierzchowisko
69. Męcik Maja 299 BIEG 400M / K POL Myszków
70. Mizgała Dawid 268 BIEG 200M / M POL Piasek
71. Mordarska Maja 229 PRZEDSZKOLAK / K POL Katowice
72. Mordarski Patryk 230 PRZEDSZKOLAK / M POL Katowice
73. Mróz Agata 300 BIEG 400M / K POL Myszków Bbb
74. Mróz Mateusz 231 PRZEDSZKOLAK / M POL Myszków Bbb
75. Mrugała Nikodem 232 PRZEDSZKOLAK / M POL Kraków
76. Nawara Sara 269 BIEG 200M / K POL Mzyki
77. Niedziocha Alicja 270 BIEG 200M / K POL Mysłów
78. Niezabitowski Borys 271 BIEG 200M / M POL Sosnowiec
79. Nowak Aleksander 318 CHŁOPCY 1200M / M POL Kalej Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
80. Uczestnik anonimowy 301 BIEG 400M / K POL Lublinie
81. Palka Hubert 319 CHŁOPCY 1200M / M POL Nowa Kuźnica
82. Piech Martyna 233 PRZEDSZKOLAK / K POL Mzyki
83. Psonka Natalia 272 BIEG 200M / K POL Koziegłowy
84. Rajczyk Kinga 234 PRZEDSZKOLAK / K POL Mzyki
85. Rajczyk Mikołaj 273 BIEG 200M / M POL Mzyki
86. Serafin Jakub 302 BIEG 400M / M POL Lubliniec Akademia Sportowa Lubliniec
87. Skalska Dominika 235 PRZEDSZKOLAK / K POL Bytom Miechowice
88. Skop Florian 274 BIEG 200M / M POL Psary TERMOSPEF
89. Skorek Alicja 275 BIEG 200M / K POL Myszkow
90. Skorek Mateusz 276 BIEG 200M / M POL Rzeniszów
91. Skorek Szymon 236 PRZEDSZKOLAK / M POL Myszków Będuska Brygada Biegowa
92. Słocińska Aleksandra 303 BIEG 400M / K POL Siedlec Duży
93. Słociński Mateusz 277 BIEG 200M / M POL Siedlec Duży
94. Słotosz Marta 237 PRZEDSZKOLAK / K POL Kamieńskie Młyny
95. Słotosz Sewertn 278 BIEG 200M / M POL Kamieńskie Młyny
96. Smektala Karol 238 PRZEDSZKOLAK / M POL Gostyń
97. Smektala Kinga 239 PRZEDSZKOLAK / K POL Gostyń
98. Śmietana Daniel 308 BIEG 400M / M POL Gniazdów Orlik
99. Srogosz Weronika 304 BIEG 400M / K POL Częstochowa
100. Stelmach Kaja 240 PRZEDSZKOLAK / K POL Sosnowiec
101. Stolarczyk Oskar 241 PRZEDSZKOLAK / M POL Gniazdów
102. Stradomska Maria 279 BIEG 200M / K POL Częstochowa
103. Stradomski Franek 242 PRZEDSZKOLAK / M POL Częstochowa
104. Stradomski Tomasz 320 CHŁOPCY 1200M / M POL Częstochowa
105. Stryniak Aleksandra 243 PRZEDSZKOLAK / K POL Mzyki
106. Styrcz Martyna 244 PRZEDSZKOLAK / K POL Czeladz T K K F Saturn Czeladz
107. Uczestnik anonimowy 305 BIEG 400M / K POL Myszków
108. Świeboda Oskar 309 BIEG 400M / M POL Lgota Mokrzesz
109. Świeboda Patryk 310 BIEG 400M / M POL Lgota Mokrzesz
110. Syma Franciszek 306 BIEG 400M / M POL Myszków
111. Szewczyk Julia 280 BIEG 200M / K POL Myszków
112. Szewczyk Oliwia 307 BIEG 400M / K POL Sławniów
113. Sztechmiler Emma 245 PRZEDSZKOLAK / K POL Rudy
114. Tront Kacper 281 BIEG 200M / M POL Rydułtowy
115. Ufel Marcelina 314 DZIEWCZĘTA 800M / K POL Czeladź MOSiR TKKF SATURN Czeladź
116. Walo Magda 282 BIEG 200M / K POL Cynków
117. Wirska Emma 246 PRZEDSZKOLAK / K POL Jaworzno
118. Wirski Antoni 321 CHŁOPCY 1200M / M POL Jaworzno
119. Włodarczyk Zuzanna 283 BIEG 200M / K POL Koziegłowy
120. Uczestnik anonimowy 284 BIEG 200M / K POL Gniezno
121. Żak Dawid 322 CHŁOPCY 1200M / M POL Czeladź TKKF Saturn Czeladź
122. Zobawa Aleksander 311 BIEG 400M / M POL Gniazdów

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU