V Bieg Walentynkowy

Marcule, Polska
17.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Alot Paweł 87 BG / M POL Radom

Zapłacone

2. Arak Zbigniew 74 BG / M POL Skarzysko-Kamienna

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy 61 BG / M POL Warszawa

Zapłacone

4. Banach Andrzej 154 BG / M POL Garbatka Letnisko Biegiem Radom

Zapłacone

5. Banach Kuba 155 BG / M POL Garbatka Letnisko Biegiem Radom

Zapłacone

6. Barszcz Bartosz 119 BG / M POL Radom Gamblers Running

Zapłacone

7. Barszcz Mariusz 80 BG / M POL Starachowice

Zapłacone

8. Bęben Robert 24 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

9. Bernacki Kamil 5 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

10. Biskupski Tomas 59 BG / M POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

11. Bober Anna 120 BG / K POL Ostrobiec

Zapłacone

12. Bober Sławomir 121 BG / M POL Ostrobiec

Zapłacone

13. Bocheński Krzysztof 30 BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

14. Bogucki Ireneusz 174 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

15. Brudka Anna 140 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

16. Brudka Bartosz 141 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

17. Chmielewski Tomasz 56 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

18. Chodakowski Igor 143 BG / M POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

19. Chodakowski Rafał 144 BG / M POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

20. Chojnacka Małgorzata 97 BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

21. Chojnacki Maciej 107 BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy 114 BG / K POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

23. Chudzik Arkadiusz 102 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

24. Chudzik Katarzyna 103 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

25. Chudzikowska Sylwia 171 BG / K POL Iłża Iłża pędzi

Zapłacone

26. Chylicki Marian 169 BG / M POL Radom Radom biega

Zapłacone

27. Ciepluch Beata 94 BG / K POL Starachowice Starachowice

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy 106 BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

29. Cymerys Grzegorz 162 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

30. Czarnecki Kamil 8 BG / M POL Skarżysko-Kam Czarnecki Run Team

Zapłacone

31. Czubak Piotr 11 BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

32. Dmytryk Michał 25 BG / M POL Radom

Zapłacone

33. Drabik Marcin 34 BG / M POL Radom Gamblers Running

Zapłacone

34. Driański Marcin 91 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

35. Dróżdż Tomasz 131 BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

36. Dziuła Marcin 177 BG / M POL Pruszków Iłża Pędzi

Zapłacone

37. Fijałkowska Aneta 46 BG / K POL Radom

Zapłacone

38. Fituch Mateusz 96 BG / M POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

39. Gagat Mateusz 160 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

40. Gawlak Łukasz 52 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski -

Zapłacone

41. Głogowska Karolina 13 BG / K POL Radom

Zapłacone

42. Górecka Agnieszka 68 BG / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

43. Górka Monika 66 BG / K POL Warszawa KrioFaza

Zapłacone

44. Górka Radosław 53 BG / M POL Radom KrioFaza

Zapłacone

45. Grabda Karol 129 BG / M POL Mirów Biegiem Radom

Zapłacone

46. Grabowski Piotr 64 BG / M POL Starachowice

Zapłacone

47. Grabski Paweł 139 BG / M POL Janiszew KWP z/s w Radomiu

Zapłacone

48. Gromadzka Anna 45 BG / K POL Kielce Juventa Kobex-Starachowice

Zapłacone

49. Grudniewska-Matysiak Agnieszka 1 BG / K POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

50. Gruszka Marcin 26 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Goździelin Biega

Zapłacone

51. Gryz Jacek 50 BG / M POL Janówek Pierwszy

Zapłacone

52. Gwóźdź Ireneusz 124 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

53. Heba Tomasz 164 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

54. Hert-Gajewska Martyna 104 BG / K POL Brody Ostrobiec

Zapłacone

55. Jackowska Katarzyna 76 BG / K POL Ostrowiec Ostrobiec

Zapłacone

56. Jagieło Karol 126 BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

57. Jagieło Michał 128 BG / M POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

58. Jaroszek Agnieszka 16 BG / K POL Iłża Iłża ,Pędzi ,

Zapłacone

59. Jaroszek Konrad 176 BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

60. Kajdan Emil 29 BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

61. Kalita Jakub 17 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

62. Kalita-Gronek Barbara 167 BG / K POL Krzyżanowice Iłża Pędzi

Zapłacone

63. Kargul Zbigniew 23 BG / M POL

Zapłacone

64. Karolak Anna 14 BG / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

65. Karolak Rafał 15 BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

66. Karwacki Mateusz 54 BG / M POL Kielce Tamper Code Runner

Zapłacone

67. Klepner Sławomir 70 BG / M POL Starachowice AP star starachowice

Zapłacone

68. Kloczkowski Jerzy 62 BG / M POL Ciechostowice Niezrzeszony

Zapłacone

69. Kolaszt Michał 4 BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

70. Komar Izabella 148 BG / K POL

Zapłacone

71. Kopciał Jarosław 38 BG / M POL Radom Brak

Zapłacone

72. Kosior Paweł 19 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

73. Kosowski Michał 153 BG / M POL Iłża

Zapłacone

74. Kubara-Grabska Karina 116 BG / K POL Radom Kwp Radom

Zapłacone

75. Kurys Agnieszka 69 BG / K POL Radom

Zapłacone

76. Kwiatek Michał 172 BG / M POL Starachowice

Zapłacone

77. Lasek Zuzanna 100 BG / K POL Iłża

Zapłacone

78. Lefek Marlena 18 BG / K POL Rzepin Drugi

Zapłacone

79. Lewandowski Jakub 28 BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

80. Lipiec Mirosław 163 BG / M POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

81. Lipski Jacek 168 BG / M POL Bodzechów

Zapłacone

82. Lis-Piskorz Monika 89 BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

83. Luba Rafał 9 BG / M POL Iłża

Zapłacone

84. Ładak Łukasz 158 BG / M POL Iłża

Zapłacone

85. Łebek Marcin 165 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

86. Łukasik Piotr 149 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

87. Machnicki Paweł 118 BG / M POL Kraków OstroBiec

Zapłacone

88. Maciejewski Karol 47 BG / M POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

89. Madejski Łukasz 51 BG / M POL Iłża

Zapłacone

90. Maj Radosław 7 BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

91. Makowska Anna 65 BG / K POL Staw Kunowski

Zapłacone

92. Makowski Tomasz 142 BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

93. Maluha Jacek 122 BG / M POL

Zapłacone

94. Matysiak Julia 75 BG / K POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

95. Mazur Konrad 92 BG / M POL Starachowice Star Starachowice

Zapłacone

96. Mazur Wojciech 49 BG / M POL Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna

Zapłacone

97. Michalec Wojciech 138 BG / M POL Radom BiegiemRadom!

Zapłacone

98. Minda Michał 33 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

99. Mludzinski Piotr 88 BG / M POL Mirzec

Zapłacone

100. Morawska Beata 79 BG / K POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

101. Mundzik Aleksandra 60 BG / K POL Warszawa

Zapłacone

102. Myśliwska Kinga 130 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

103. Myszka Agnieszka 157 BG / K POL Iłża

Zapłacone

104. Myszka Anna 147 BG / K POL Iłża

Zapłacone

105. Nobis Weronika 48 BG / K POL Iłża

Zapłacone

106. Nowak Agnieszka 77 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

107. Nowak Katarzyna 175 BG / K POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

108. Nowak Marcin 72 BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

109. Obrębowska Małgorzata 170 BG / K POL Warszawa

Zapłacone

110. Ogorzałek Iwona 156 BG / K POL Pakosław

Zapłacone

111. Pająk Edyta 82 BG / K QAT Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

112. Pająk Kacper 83 BG / M POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

113. Pająk Witold 85 BG / M POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

114. Parszowska Renata 127 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

115. Pawelec Maciej 159 BG / M POL Podkonce

Zapłacone

116. Perłowska Katarzyna 10 BG / K POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

117. Peryt Krzysztof 173 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

118. Peryt Renata 31 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

119. Pięta Marlena 134 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

120. Pięta Piotr 135 BG / M POL Ostroboec

Zapłacone

121. Piskorz Anna 39 BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

122. Piskorz Bartosz 32 BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

123. Piskorz Piotr 81 BG / M POL Dąbrowka Warszawska Team Zalesice

Zapłacone

124. Piskorz Robert 90 BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

125. Podgórska Katarzyna 2 BG / K POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

126. Podmanicka Marta 42 BG / K POL Radom

Zapłacone

127. Podmanicka Marzena 43 BG / K POL Radom

Zapłacone

128. Podmanicki Wojciech 44 BG / M POL Radom

Zapłacone

129. Pomykała Anna 93 BG / K POL Iłża

Zapłacone

130. Pronobis Przemysław 58 BG / M POL Ostrowiec Św.

Zapłacone

131. Przydatek Iwona 136 BG / K PHL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

132. Przydatek Tomasz 137 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec

Zapłacone

133. Pulsakowska Barbara 145 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

134. Rakoczy Grzegorz 117 BG / M POL Lubienia

Zapłacone

135. Religa Karina 152 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

136. Romanowska Aleksandra 67 BG / K POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

137. Ruszczyk Grzegorz 86 BG / M POL Radom Zabiegany skaryszew

Zapłacone

138. Sałas Krzysztof 111 BG / M POL Radom Tiger Faja Faja

Zapłacone

139. Serafin Dariusz 3 BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

140. Serafin Magdalena 146 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

141. Sidlo Marian 73 BG / M POL Skarzysko-Kamienna

Zapłacone

142. Skowron Małgorzata 161 BG / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

143. Skrzydło Karolina 123 BG / K POL Lubienia

Zapłacone

144. Skrzydło Katarzyna 133 BG / K POL Lubienia

Zapłacone

145. Słodkiewicz Jarosław 101 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Biegam Bo Lubię OstroBiec

Zapłacone

146. Słowik Justyna 41 BG / K POL Ostrowiec Św Słowiki Biegają

Zapłacone

147. Słowik Konrad 35 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec

Zapłacone

148. Sokół-Woroniec Urszula 112 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

149. Śpiewak Sebastian 132 BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

150. Sprawka Anna 84 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

151. Stajek Mariusz 63 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OSTROBIEC

Zapłacone

152. Stańczak Lidia 115 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

153. Starachowski Łukasz 166 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

154. Stępień Iwona 12 BG / K POL Iłża

Zapłacone

155. Stępień Monika 37 BG / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

156. Stępień-Wątła Paulina 110 BG / K POL Zalesice Klub Sportowy Team Zalesice

Zapłacone

157. Sygut Eliasz 113 BG / M POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

158. Szostak Sylwester 55 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

159. Szwagierczak Przemysław 40 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

160. Szypuła Tomasz 78 BG / M POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

161. Tarnowski Maciej 95 BG / M POL Zwola

Zapłacone

162. Tkaczyk-Tofil Katarzyna 99 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

163. Tokarska Donata 20 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

164. Tomanek Renata 6 BG / K POL Starachowice

Zapłacone

165. Trela Beata 151 BG / K POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

166. Trela Krzysztof 150 BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

167. Walczyk Kamil 105 BG / M POL Maków Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

168. Wasik Patrycja 98 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

169. Wasilewska Marzena 21 BG / K POL Bełżyce Biegiem Radom!

Zapłacone

170. Wątła Anna 109 BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

171. Wójcicki Jarek 108 BG / M POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

172. Wójcik Michał 22 BG / M POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Zapłacone

173. Wojtan Beata 125 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

174. Żabicka Julita 71 BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

175. Zagórski Łukasz 36 BG / M POL Radom

Zapłacone

176. Żeber Anna 27 BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

177. Zielonka Andrzej 57 BG / M POL Rataje Nie zrzeszony

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU