V BIEG SOŁECKI LUBOMIA 2019

Lubomia, Polska
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Barański Adam 591 BG 6 / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

2. Bartosik Sebastian 592 BG 6 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

3. Bizoń Monika 593 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

4. Bober Wojciech 594 BG 6 / M POL Rogów

Zapłacone

5. Bugdol Zbigniew 595 BG 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

6. Bugla Renata 596 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Syrynia Syrynia

Zapłacone

7. Buko Adrian 597 BG 6 / M POL Radlin

Zapłacone

8. Bulenda Krystyna 598 BG 6 / K POL Ligota Książęca

Zapłacone

9. Bulenda Wiktoria 599 BG 6 / K POL Ligota Książęca

Zapłacone

10. Burek Alina - BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans

Niezapłacone

11. Burek Bogdan - BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans

Niezapłacone

12. Chromik Stanisław 600 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

13. Czernicka Madzia - BG 6 / K POL Zwonowice Yno Ultra

Niezapłacone

14. Czerniecka Judyta 601 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans

Zapłacone

15. Czerniecki Radoslaw - BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans

Niezapłacone

16. Czogała Krzysztof 602 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

17. Czogała Szymon - BG 6 / M POL Lyski Mechanik

Niezapłacone

18. Duerschlag Iwona 603 BG 6 / K POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

19. Ficek Hania 604 BG 6 / K POL Jejkowice

Zapłacone

20. Gieroń Katarzyna 605 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

21. Griman Joanna 606 BG 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

22. Grzelka Cyprian 607 BG 6 / M POL Pogrzebień MKS Victoria Racibórz

Zapłacone

23. Uczestnik anonimowy 608 BG 6 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

24. Hartman Joanna 609 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy 610 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans

Zapłacone

26. Jeleń Michał 611 BG 6 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

27. Jeszka Artur 612 BG 6 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

28. Kanclerz Tomasz 613 BG 6 / M POL Racibórz

Zapłacone

29. Kania Sandra 614 BG 6 / K POL Racibórz

Zapłacone

30. Klimek Antoni 615 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

31. Klimek Wojciech 616 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia MKS SMS Victoria Racibórz/Dystans cLubomia

Zapłacone

32. Kłobuch Tadeusz 617 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

33. Koenig Patryk - BG 6 / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

34. Kolonko Zuzanna 618 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

35. Kowalska Dorota 619 BG 6 / K POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

36. Kowalski Robert 620 BG 6 / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

37. Kozak Krzysztof - BG 6 MIESZKANIEC / M POL Syrynia Eko-Okna Runners

Niezapłacone

38. Krakowczyk Janka - BG 6 / K POL Gaszowice

Niezapłacone

39. Kubiak Edyta 621 BG 6 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

40. Kubik Arkadiusz 622 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

41. Kuźnik Bartłomiej 623 BG 6 / M POL Wodzisław Śląski Forma wodzislaw

Zapłacone

42. Langer Marek 624 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia

Zapłacone

43. Leks Edyta 625 BG 6 / K POL Raciborz Dystans Lubomia

Zapłacone

44. Macheta Sabina 626 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Racibórz Dystans Lubomia

Zapłacone

45. Malinowski Adam 627 BG 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

46. Michulec Tomasz 628 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

47. Moczek Aleksandra 629 BG 6 / K POL Bystra

Zapłacone

48. Mrowiec Bernard - BG 6 / M POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Niezapłacone

49. Musioł Grzegorz 630 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia dystans luubomia

Zapłacone

50. Musioł Zuzanna 631 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

51. Mysliwiec Ela 632 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

52. Myśliwiec Marcin 634 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Pszów Dystans Lubomia

Zapłacone

53. Mysliwiec Wojtek 633 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

54. Organiściak Kacper - BG 6 MIESZKANIEC / M POL Krzyżanowice MKS Victoria Racibórz

Niezapłacone

55. Orzyszek Roksana 635 BG 6 / K POL Rydułtowy

Zapłacone

56. Orzyszek Roksana - BG 6 / K POL Rydułtowy

Niezapłacone

57. Osadnik Sabrina 636 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia DYSTAS LUBOMIA

Zapłacone

58. Pacak Dominika - BG 6 / K POL Racibórz Biegam Bo Lubię Racibórz

Niezapłacone

59. Paleta Marek 637 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

60. Ploch Bożena - BG 6 / K POL Racibórz

Niezapłacone

61. Rakszawa Mateusz - BG 6 / M POL Rybnik Mechanik

Niezapłacone

62. Rechajget Krystian 638 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Syrynia Dystans cLubomia

Zapłacone

63. Ryszka Michał 639 BG 6 / M POL Wodzislaw Slaski Felder Team

Zapłacone

64. Sbeczka Rafał - BG 6 / M POL Tworków EasyRun Racibórz

Niezapłacone

65. Siwczyk Andrzej - BG 6 / M POL Rybnik Chemika Rybnik

Niezapłacone

66. Słupik Tomasz 640 BG 6 / M POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

67. Śnieżek Adam - BG 6 / M POL Żernica Goggle PAE Team

Niezapłacone

68. Stachowski Ireneusz 641 BG 6 / M POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI MONSUN SPORT

Zapłacone

69. Stefanow Justyna 642 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

70. Stelmach Kamil - BG 6 / M POL Rybnik Mechanik

Niezapłacone

71. Strączek Jan 643 BG 6 / M POL Radlin

Zapłacone

72. Stużynski Marcin 644 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Pressing Bike System Ice Went Team

Zapłacone

73. Szubart Krzysztof 645 BG 6 / M POL Raciborz

Zapłacone

74. Testowy Test - BG 6 / M POL Testy Małe tester

Niezapłacone

75. Wardenga Kazimierz - BG 6 / M POL Jejkowice

Niezapłacone

76. Wardenga Michalina - BG 6 / K POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

77. Wątroba-Pawlus Bogusław - BG 6 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

78. Wawryk-Bizoń Zaneta 646 BG 6 MIESZKANIEC / K POL Lubomia Dystans

Zapłacone

79. Widenka Robert 647 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

80. Winiarski Łukasz 648 BG 6 / M POL Racibórz SRC Serwis

Zapłacone

81. Witor Kamilla 649 BG 6 / K POL Żytna EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

82. Wojtaszewska Sabina - BG 6 / K POL Racibórz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ Raciborz

Niezapłacone

83. Zajonz Marcin 650 BG 6 MIESZKANIEC / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

84. Uczestnik anonimowy 651 BG 6 / M POL Racibórz

Zapłacone

85. Zubelewicz Maciej 652 BG 6 / M POL Wodzisław Śląski ING Tech Poland

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU