Siódemka w Podobłoczach III

Zamek, Podzamcze, Iłża, Polska
03.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Artykiewicz Adrian 2 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

2. Artykiewicz Anna 3 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

3. Barańska Renata 4 Bieg 7 / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

4. Bartosik Dominik 211 NW 7 / M40 POL Iłża

Zapłacone

5. Bęben Robert 6 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

6. Bernacki Kamil 5 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

7. Bieniek Krzysztof 7 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

8. Bilska Ewelina 8 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

9. Bilski Marcin 9 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

10. Biniek Witold 10 Bieg 7 / M POL Pakoslaw

Zapłacone

11. Biskupski Tomas 11 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

12. Bober Anna 12 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

13. Bober Sławek 13 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

14. Bocheńska Justyna 14 Bieg 7 / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

15. Bocheński Krzysztof 15 Bieg 7 / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

16. Celuch Barbara 212 NW 7 / K40 POL Iłża

Zapłacone

17. Celuch Robert 213 NW 7 / M40 POL Iłża

Zapłacone

18. Cheda Joanna 16 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

19. Chmielewski Filip 17 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

20. Chojnacka Małgorzata 18 Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

21. Chojnacki Maciej 19 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

22. Cholewa Dariusz 20 Bieg 7 / M POL Wierzbica OSP Wierzbica

Zapłacone

23. Chrabąszcz Mateusz 21 Bieg 7 / M Drużyna
POL Kielce PreZero

Zapłacone

24. Chudyba Monika 22 Bieg 7 / K POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

25. Ćwiek Łukasz 24 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

26. Czarnecka Małgorzata 23 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

27. Dębowski Michał 26 Bieg 7 / M POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

28. Deleska Magdalena 25 Bieg 7 / K POL Jedlińsk Street Run Radom

Zapłacone

29. Dmytryk Michak 27 Bieg 7 / M POL Radom RUNMEN

Zapłacone

30. Driański Marcin 28 Bieg 7 / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice MAJORA

Zapłacone

31. Dudek Małgorzata 214 NW 7 / K16 POL Mirzec

Zapłacone

32. Gagat Mateusz 29 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

33. Gawlak Łukasz 30 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

34. Gilewska Marta 31 Bieg 7 / K POL Warszawa

Zapłacone

35. Gilewski Piotr 32 Bieg 7 / M POL Warszawa

Zapłacone

36. Głogowska Karolina 33 Bieg 7 / K POL Radom Brak

Zapłacone

37. Gołaszewska-Lucedarska Joanna - Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

38. Górecka Agnieszka 34 Bieg 7 / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

39. Gospodarczyk Natalia - Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom Rltl Zte Radom

Zapłacone

40. Grabda Karol 35 Bieg 7 / M Drużyna
POL Mirów Biegiem Radom

Zapłacone

41. Gruszka Marcin 36 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Goździelin Biega

Zapłacone

42. Grzesiak Milena 37 Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

43. Guzera Paweł 38 Bieg 7 / M POL

Zapłacone

44. Hamera Sylwia 39 Bieg 7 / K POL Ostrowiec BBL Ostrowiec Św.

Zapłacone

45. Heba Ewa 40 Bieg 7 / K POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

46. Heba Tomasz 41 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

47. Hernik Justyna 42 Bieg 7 / K POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

48. Horwat Łukasz 43 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

49. Jabłoński Konrad 44 Bieg 7 / M POL Warszawa Latające Holendry

Zapłacone

50. Jagieło Karol - Bieg 7 / M POL Lubienja Lubienia

Niezapłacone

51. Jagieło Kinga 45 Bieg 7 / K POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

52. Jagieło Michal 46 Bieg 7 / M POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

53. Jarosz Grażyna 215 NW 7 / K40 POL Tomaszów Lubelski

Zapłacone

54. Jarosz Grzegorz 47 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Kolonia TEAM ZALESICE

Zapłacone

55. Jarosz Wiktor 216 NW 7 / POL Susiec

Zapłacone

56. Jaroszek Agnieszka - Bieg 7 / K POL Iłża Iłża,,Pędzi,,

Niezapłacone

57. Jaworska Karolina 48 Bieg 7 / K Drużyna
POL Dawidów Street Run Radom

Zapłacone

58. Kaczmarzyk Marcin 49 Bieg 7 / M POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

59. Kajdan Emil 50 Bieg 7 / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

60. Kajdan Emilia 51 Bieg 7 / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

61. Kalita Jakub - Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Niezapłacone

62. Kalita-Gronek Barbara 52 Bieg 7 / K POL Krzyżanowice Iłża Pędzi

Zapłacone

63. Kania Przemyslaw 53 Bieg 7 / M POL Styków DB-TRANS STARACHOWICE

Zapłacone

64. Karolak Anna 54 Bieg 7 / K Drużyna
POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

65. Karolak Rafał 55 Bieg 7 / M Drużyna
POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

66. Kasprowicz Sławomir - Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Niezapłacone

67. Kern Artur 56 Bieg 7 / M POL Hrubieszów

Zapłacone

68. Kiciński Andrzej 57 Bieg 7 / M POL Ossala 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

69. Kielar Tomek 217 NW 7 / M16 POL Tomaszów Lubelski

Zapłacone

70. Kleczaj Jacek 58 Bieg 7 / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

71. Kolaszt Michał 59 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

72. Kopciał Jarosław 60 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

73. Koper Aleksander 218 NW 7 / POL Susiec

Zapłacone

74. Koper Natalia 219 NW 7 / K16 POL Susiec

Zapłacone

75. Kosin Paweł 61 Bieg 7 / M POL Kielce Klub Biegających Leśników

Zapłacone

76. Kosowski Bartosz 62 Bieg 7 / M POL Kolonia Seredzice

Zapłacone

77. Kot Paulina 63 Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom PREZERO

Zapłacone

78. Kot Paweł 64 Bieg 7 / M POL Gózd Zwoleń Biega

Zapłacone

79. Kotowski Hubert 65 Bieg 7 / M POL Iłża brak

Zapłacone

80. Kowalczyk Anna 66 Bieg 7 / K POL Kolonia Wola Solecka 2,27-300Lipsko

Zapłacone

81. Kowalczyk Mateusz - Bieg 7 / M POL Rataje

Niezapłacone

82. Kowalski Wojciech 220 NW 7 / M16 POL Zamość

Zapłacone

83. Krawczyk Grzegorz 67 Bieg 7 / M POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

84. Krawczyk Justyna 68 Bieg 7 / K POL Hrubieszów

Zapłacone

85. Krupa Marta 69 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

86. Kucharski Bartosz 70 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

87. Kudlicki Andrzej 221 NW 7 / M40 POL Tomaszów Lubelski GAŁGANY

Zapłacone

88. Kuliński Karol 71 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

89. Kutera Michał 72 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

90. Kutera Sebastian - Bieg 7 / M Drużyna
POL Iłża

Niezapłacone

91. Kwapisiewicz Dariusz 73 Bieg 7 / M POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

92. Kwiecień Konrad 74 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski BBL

Zapłacone

93. Lasek Mateusz 75 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

94. Lasek Zuzanna 76 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

95. Lewocha Rafał 77 Bieg 7 / M POL Jastrząb Wożniak Running Team

Zapłacone

96. Lipski Jacek 78 Bieg 7 / M POL Bodzechów OstroBiec

Zapłacone

97. Lis Leszek 79 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

98. Lis Magdalena 80 Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

99. Lis-Piskorz Monika - Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

100. Luba Rafał 81 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

101. Łukaszczyk Henryk 82 Bieg 7 / M POL Hrubieszów

Zapłacone

102. Łyżwa Kamil 83 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

103. Machnicka Magdalena 84 Bieg 7 / K Drużyna
POL Kraków Ostrobiec

Zapłacone

104. Machnicki Paweł 85 Bieg 7 / M Drużyna
POL Kraków Ostrobiec

Zapłacone

105. Maj Radosław 86 Bieg 7 / M Drużyna
POL Chomentów Socha ZABIEGANY Skaryszew

Zapłacone

106. Maj Rafał 87 Bieg 7 / M POL Kobylany

Zapłacone

107. Makowski Tomasz 88 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

108. Maluha Anna 89 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

109. Maluha Jacek 90 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Sw OstroBiec

Zapłacone

110. Małkiewicz Adrian 91 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

111. Mandziuk-Kielar Monika 222 NW 7 / K16 POL Tomaszów Lubelski

Zapłacone

112. Matracki Sebastian - Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski NEW Level

Niezapłacone

113. Matysiak Julia 92 Bieg 7 / K POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

114. Mazur Wojciech 93 Bieg 7 / M POL Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna

Zapłacone

115. Mazurek Marta - Bieg 7 / K POL Kielce

Niezapłacone

116. Uczestnik anonimowy 94 Bieg 7 / K POL Starachowice Zabiegani w ch...:)

Zapłacone

117. Minda Anna - NW 7 / K40 POL Pakosław

Niezapłacone

118. Minda Michał 95 Bieg 7 / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

119. Mirota Anna 223 NW 7 / POL Pakosław

Zapłacone

120. Młudzińska Agata 224 NW 7 / K16 POL Mirzec

Zapłacone

121. Młudzinski Piotr 96 Bieg 7 / M POL Mirzec Zabiegane Starachowice

Zapłacone

122. Mosionek Katarzyna 97 Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom PREZERO

Zapłacone

123. Myśliwska Kinga 98 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

124. Nazarowicz Maria 225 NW 7 / POL Lubycza Królewska

Zapłacone

125. Nieścior Waldemar 99 Bieg 7 / M POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

126. Niewęgłowska Małgosia 226 NW 7 / K16 POL Iłża Iłża pędzi

Zapłacone

127. Nogaj Marcin 100 Bieg 7 / POL Czermchowa

Zapłacone

128. Nogal Agnieszka 101 Bieg 7 / K POL Warszawa

Zapłacone

129. Nogal Robert 102 Bieg 7 / M POL Warszawa

Zapłacone

130. Nowacki Dariusz 103 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

131. Nowak Katarzyna 104 Bieg 7 / K Drużyna
POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

132. Nowak Marcin 105 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

133. Ogorzałek Grzegorz 106 Bieg 7 / M Drużyna
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

134. Orłowski Romuald 107 Bieg 7 / M Drużyna
POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

135. Pająk Angelika 108 Bieg 7 / K Drużyna
POL Skaryszew Team Zalesice

Zapłacone

136. Pająk Kacper 109 Bieg 7 / M Drużyna
POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

137. Uczestnik anonimowy 110 Bieg 7 / K POL Ostrowiec Świętokrzyski rowerowy kRaj

Zapłacone

138. Uczestnik anonimowy 112 Bieg 7 / M POL Kraków

Zapłacone

139. Perłowska Katarzyna 111 Bieg 7 / K Drużyna
POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

140. Pietrzykowski Jakub 227 NW 7 / M16 POL Radom

Zapłacone

141. Piskorz Anna 113 Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

142. Piskorz Bartosz 114 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

143. Piskorz Robert - NW 7 / M40 POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

144. Piskorz Robert - Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

145. Podgórska Katarzyna 115 Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

146. Polak Nina 228 NW 7 / K40 POL Starachowice

Zapłacone

147. Popko Izabela - Bieg 7 / K IRL Galway

Zapłacone

148. Popko Jarosław - Bieg 7 / M POL Radom

Zapłacone

149. Popko Pawel - Bieg 7 / M IRL Galway

Zapłacone

150. Próchniewicz Aleksandra 229 NW 7 / K16 POL Iłża

Zapłacone

151. Próchniewicz Michał 230 NW 7 / M16 POL Kraków

Zapłacone

152. Pronobis Przemysław 116 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Św.

Zapłacone

153. Pryciak Dorota - Bieg 7 / K POL Prędocinek

Niezapłacone

154. Przydatek Iwona 117 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

155. Przydatek Tomasz 118 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Św OSTROBIEC

Zapłacone

156. Przygoda Rafał 119 Bieg 7 / M POL Starachowice

Zapłacone

157. Pyszkowska Urszula 120 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

158. Rak Patryk 121 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

159. Rola Iwona - Bieg 7 / K Drużyna
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

160. Romanowska Aleksandra 122 Bieg 7 / K Drużyna
POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

161. Romanowski Rafał 123 Bieg 7 / M POL Łączany

Zapłacone

162. Rybak Paweł 124 Bieg 7 / M POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

163. Rykała Irena 231 NW 7 / K16 POL Krowica Hołodowska

Zapłacone

164. Rykała Tomasz 232 NW 7 / M40 POL Lubaczów

Zapłacone

165. Seliga Tomek 125 Bieg 7 / M POL Iłża FC BARCELONA

Zapłacone

166. Sępioł Agnieszka 233 NW 7 / K16 POL Iłża

Zapłacone

167. Sępioł Anna 126 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

168. Sępioł Paulina 234 NW 7 / K40 POL Iłża

Zapłacone

169. Sielwanowska Agnieszka 127 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

170. Sielwanowska Wiktoria 128 Bieg 7 / K POL Iłża IŁŻA PĘDZi

Zapłacone

171. Sikora Piotr 129 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

172. Słowik Justyna 130 Bieg 7 / K PCN Ostrowiec Świętokrzyski Słowiki Biegają

Zapłacone

173. Słowik Konrad 131 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

174. Słowińska Jolanta 235 NW 7 / K40 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

175. Sobieszek Sylwia 132 Bieg 7 / K POL Niwki Zwoleń Biega

Zapłacone

176. Sokołowska Agnieszka 133 Bieg 7 / K POL Starachowice

Zapłacone

177. Sokołowska Martyna 134 Bieg 7 / K POL Zamość

Zapłacone

178. Sokołowski Sebastian 135 Bieg 7 / M POL Zamość

Zapłacone

179. Sprawka Anna - Bieg 7 / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Niezapłacone

180. Stańczak Lidia 136 Bieg 7 / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

181. Starachowski Łukasz - Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Niezapłacone

182. Uczestnik anonimowy 137 Bieg 7 / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

183. Stępień Iwona 138 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

184. Stępień Monika 139 Bieg 7 / K Drużyna
POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

185. Stępniewska Agnieszka 140 Bieg 7 / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

186. Stolarczyk Daniel - Bieg 7 / M Drużyna
POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Niezapłacone

187. Stopka Natalia 141 Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

188. Stopyra Kazimiera 236 NW 7 / K70 POL Lubycza Królewska

Zapłacone

189. Stopyra Stanisław 237 NW 7 / M70 POL Lubycza Królewska

Zapłacone

190. Styczeń Grzegorz 142 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

191. Surdy Katarzyna 238 NW 7 / K40 POL Iłża

Zapłacone

192. Śwircz Damian 147 Bieg 7 / M POL Wielogóra Street Run Radom

Zapłacone

193. Sygut Eliasz - Bieg 7 / M POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Niezapłacone

194. Szaniawa Marcin 143 Bieg 7 / M Drużyna
POL Ostrowiec Ostrobiec

Zapłacone

195. Szmit Patryk 144 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom PREZERO

Zapłacone

196. Szostak Sylwester 145 Bieg 7 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

197. Szwed Krzysztof 239 NW 7 / M40 POL Starachowice

Zapłacone

198. Szwed Marzanna - NW 7 / K40 POL Starachowice

Niezapłacone

199. Szymanowicz Marcin 146 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom UM Radom Runaways!

Zapłacone

200. Szymczyk Michał - Bieg 7 / POL Wójtowska

Zapłacone

201. Tamoń Michał 148 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

202. Tkaczyk-Tofil Katarzyna 149 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

203. Turski Jacek 150 Bieg 7 / M POL Pionki Pionki

Zapłacone

204. Uczestnik anonimowy 151 Bieg 7 / M POL Starachowice Zabiegani w Chu......:):)

Zapłacone

205. Wancerz Sylwester - Bieg 7 / M POL Warszawa INTER CARS

Niezapłacone

206. Wardach Jan 240 NW 7 / M70 POL Zamość

Zapłacone

207. Wąsik Patrycja 152 Bieg 7 / K Drużyna
POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

208. Waśniewska Karolina - Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

209. Wątła Anna 153 Bieg 7 / K Drużyna
POL Zalesice TEAM Zalesice

Zapłacone

210. Wątły Wojciech 154 Bieg 7 / M Drużyna
POL Zalesice TEAM Zalesice

Zapłacone

211. Weber Iwona 155 Bieg 7 / K POL Bartoszyce

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy - Bieg 7 / M POL Pawliczka

Niezapłacone

213. Więcaszek Maja - Bieg 7 / K Drużyna
POL Łączany Klub sportowy zalesice team

Niezapłacone

214. Wieczorek Wioleta - Bieg 7 / K POL Wąchock Zabiegane Starachowice

Niezapłacone

215. Wieteska Zbigniew 156 Bieg 7 / M Drużyna
POL Radom PREZERO

Zapłacone

216. Wójcicki Jarek 160 Bieg 7 / M Drużyna
POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

217. Wójcik Mariusz 161 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

218. Wojtunik Urszula - Bieg 7 / K Drużyna
POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

219. Wołczyńska Katarzyna 157 Bieg 7 / K POL Iłża

Zapłacone

220. Wołczyński Kamil 158 Bieg 7 / M POL Iłża

Zapłacone

221. Wołos Jacek 159 Bieg 7 / M POL Hrubieszów

Zapłacone

222. Wyrostkiewicz Roland 241 NW 7 / M40 POL Krasnobród

Zapłacone

223. Wzorek Michał 162 Bieg 7 / M Drużyna
POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

224. Zagórski Łukasz 163 Bieg 7 / M POL Radom

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU