Orzeski Bieg Po Krzokach

Orzesze, Polska
20.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Paweł 1 BPK 7 KM / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

2. Adamczyk Wojciech 2 BPK 7 KM / M18-29 POL Ornontowice

Zapłacone

3. Ardelli Adaś 3 BPK 7 KM / M18-29 POL Bytom

Zapłacone

4. Badura Dawid 4 BPK 7 KM / M18-29 POL Orzesze

Zapłacone

5. Balcerzak Magdalena 5 BPK 7 KM / K30-39 POL Zory

Zapłacone

6. Banaś Marta 6 BPK 7 KM / K30-39 POL Będzin

Zapłacone

7. Baranowski Łukasz 7 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

8. Baron Eugeniusz 8 BPK 7 KM / M50-99 POL Gostyń USNB

Zapłacone

9. Białas Krzysztof 9 BPK 7 KM / M40-49 POL Ruda Śląska

Zapłacone

10. Bielińska Anna - BPK 7 KM / K30-39 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

11. Bielińska Monika 10 BPK 7 KM / K30-39 POL Przyszowice

Zapłacone

12. Bińkowski Czesław 11 BPK 7 KM / M50-99 POL Orzesze

Zapłacone

13. Bitner Karolina 12 BPK 7 KM / K18-29 POL Piasek

Zapłacone

14. Bitner-Ryszka Natalia 13 BPK 7 KM / K30-39 POL Żory Porada Tram

Zapłacone

15. Bober Wojciech - BPK 7 KM / M30-39 POL Rogów

Niezapłacone

16. Bogusz Damian - BPK 7 KM / M30-39 POL Zabrze

Niezapłacone

17. Borkowski Przemysław 14 BPK 7 KM / M40-49 POL Sosnowiec

Zapłacone

18. Boryczka Szymon 15 BPK 7 KM / M30-39 POL Miedzyrzecze SociosSilesia

Zapłacone

19. Brandys Michał 16 BPK 7 KM / M30-39 POL Pawłowice Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

20. Brol Marcin 17 BPK 7 KM / M30-39 POL Katowice MK Team

Zapłacone

21. Brudny Karol 18 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

22. Buczek Paweł 19 BPK 7 KM / M18-29 POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

23. Bugaj Beata 20 BPK 7 KM / K30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

24. Bugaj Piotr 21 BPK 7 KM / M40-49 POL Orzesze

Zapłacone

25. Bugaj Piotr - BPK 7 KM / M40-49 POL Orzesze

Niezapłacone

26. Burzynska Beata 22 BPK 7 KM / K40-49 POL Katowice

Zapłacone

27. Ceglarska Sonia - BPK 7 KM / K30-39 POL Jejkowice Jejkowice biegają

Niezapłacone

28. Ceglarski Adrian 23 BPK 7 KM / M30-39 POL Jejkowice Jejkowice Biegajom

Zapłacone

29. Chłąd Łukasz 24 BPK 7 KM / M18-29 POL Libidza Młode Wilki SKL

Zapłacone

30. Chomczyk Katarzyna 25 BPK 7 KM / K30-39 POL Siemianowice Śląskie Śląsk Runners

Zapłacone

31. Chudy Dawid 26 BPK 7 KM / M18-29 POL Orzesze

Zapłacone

32. Chudy Krzysztof 27 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

33. Cichocki Krzysztof 28 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

34. Cichocki Rafał 29 BPK 7 KM / M40-49 POL Leszczyny Kaj Ta Meta

Zapłacone

35. Czaj Artur 30 BPK 7 KM / M18-29 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

36. Cząstkiewicz Alicja 31 BPK 7 KM / K30-39 POL Gliwice PowerGirls

Zapłacone

37. Cząstkiewicz Marcin 32 BPK 7 KM / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

38. Czernik Barbara 33 BPK 7 KM / K30-39 POL Tychy

Zapłacone

39. Czernik Wojciech 34 BPK 7 KM / M30-39 POL Tychy Pi Tychy

Zapłacone

40. Dankiewicz Magdalena 35 BPK 7 KM / K18-29 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

41. Diakonow Grzegorz 36 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

42. Drożdż Łukasz - BPK 7 KM / M40-49 POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

43. Drożdż Małgorzata - BPK 7 KM / K40-49 POL Czwchowice-Dziedzice

Niezapłacone

44. Drwal Dorota 37 BPK 7 KM / K30-39 POL Łaziska Górne

Zapłacone

45. Dulewicz Leon 38 BPK 7 KM / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

46. Dziubiński Paweł 39 BPK 7 KM / M30-39 POL Kozy Nutrend Team

Zapłacone

47. Fojt Krzysztof 40 BPK 7 KM / M40-49 POL Mikołów APR 69

Zapłacone

48. Foks Marcin 41 BPK 7 KM / M30-39 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

49. Foks Marek 42 BPK 7 KM / M30-39 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

50. Franielczyk Joanna 43 BPK 7 KM / K40-49 POL Orzesze

Zapłacone

51. Gabor Kasia 44 BPK 7 KM / K18-29 POL Laziska Gorne

Zapłacone

52. Uczestnik anonimowy - BPK 7 KM / M30-39 POL Bełk

Niezapłacone

53. Gardziński Paweł 45 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik

Zapłacone

54. Gaś Rafał - BPK 7 KM / M30-39 POL Wieszczęta

Niezapłacone

55. Gąsior Ariel 48 BPK 7 KM / M30-39 POL Wodzisław Śląski Octagon Team

Zapłacone

56. Gaweł Bogdan 46 BPK 7 KM / M50-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

57. Gawlik Daria - BPK 7 KM / K30-39 POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

58. Gawrysiak Daniel 47 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik Kryjemy tyły team

Zapłacone

59. Głogowski Mateusz 49 BPK 7 KM / M18-29 POL Gliwice

Zapłacone

60. Gołąb Szymon 50 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

61. Gomola Zbigniew 51 BPK 7 KM / M40-49 POL Ruda Slaska

Zapłacone

62. Góralik Grzegorz 52 BPK 7 KM / M40-49 POL Zabrze Samotny warchlak

Zapłacone

63. Grabiańska Katarzyna 53 BPK 7 KM / K30-39 POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

64. Gwardiak Mateusz 54 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

65. Gwiżdż Sebastian 55 BPK 7 KM / M30-39 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

66. Handzlik Artur 56 BPK 7 KM / M30-39 POL Kęty

Zapłacone

67. Heda Sebastian - BPK 7 KM / M30-39 POL Pawłowice Fartlek

Niezapłacone

68. Izydorczyk Agnieszka 57 BPK 7 KM / K18-29 POL Rybnik

Zapłacone

69. Izydorczyk Marek 58 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

70. Jachimski Piotr 59 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

71. Jacimirski Jurek 60 BPK 7 KM / M18-29 POL Ruda Śląska

Zapłacone

72. Jadwisczok Jacek 61 BPK 7 KM / M40-49 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

73. Jakubowska Małgorzata 62 BPK 7 KM / K30-39 POL Pawłowice

Zapłacone

74. Jakubowski Bartek 63 BPK 7 KM / M30-39 POL Pawłowice

Zapłacone

75. Janczyk Grzegorz 64 BPK 7 KM / M40-49 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

76. Jedrzejczyk Adam 65 BPK 7 KM / M30-39 POL Suszec

Zapłacone

77. Jeżewski Michał 66 BPK 7 KM / M40-49 POL Sosnowiec WIKING Team

Zapłacone

78. Kaczmarek Jacek 67 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

79. Kalinowska Małgorzata 68 BPK 7 KM / K40-49 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

80. Kamińska Dorota 69 BPK 7 KM / K18-29 POL Jastrzębie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

81. Kaniecka Justyna 70 BPK 7 KM / K18-29 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

82. Karchniwy Ewa - BPK 7 KM / K18-29 POL Smolnica SCS OSOZ Racing Team

Niezapłacone

83. Kasperzec Joanna 71 BPK 7 KM / K30-39 POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

84. Kasperzec Michał 72 BPK 7 KM / M40-49 POL Rybnk JEJKOWICE BIEGAJĄ

Zapłacone

85. Kasprzyk Łukasz - BPK 7 KM / M40-49 POL Sosnowiec

Niezapłacone

86. Kaszuba-Śmieja Małgorzata 73 BPK 7 KM / K40-49 POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

87. Kilian Jarosław 74 BPK 7 KM / M40-49 POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

88. Klemczak Elżbieta 75 BPK 7 KM / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

89. Kochanek-Morgała Katarzyna 76 BPK 7 KM / K30-39 POL Książenice

Zapłacone

90. Koperwas Krystyna 77 BPK 7 KM / K18-29 POL Orzesze-Zawada

Zapłacone

91. Kozłowska Agnieszka 78 BPK 7 KM / K40-49 POL Sosnowiec

Zapłacone

92. Krajcarz Tomasz 79 BPK 7 KM / M30-39 POL Łękawica

Zapłacone

93. Krawczyk Filip 80 BPK 7 KM / M18-29 AUT Wiedeń

Zapłacone

94. Krawczyk Filip - BPK 7 KM / M18-29 AUT Wieden

Niezapłacone

95. Krawczyk Marta 81 BPK 7 KM / K40-49 AUT Vien

Zapłacone

96. Krawczyk Marta - BPK 7 KM / K40-49 AUT Wien

Niezapłacone

97. Król Jowita 82 BPK 7 KM / K18-29 POL Rybnik Kryjemy tyły team

Zapłacone

98. Krupa Marcin - BPK 7 KM / M40-49 POL Sosnowiec Autobusczerwony.pl

Niezapłacone

99. Krzempek Paulina 83 BPK 7 KM / K18-29 POL Mnich

Zapłacone

100. Krzymowski Dariusz - BPK 7 KM / M40-49 POL Chorzów Harciole Świętochłowice

Niezapłacone

101. Krzystała Łukasz 84 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka-Leszczyny Czwórka Jaśkowice

Zapłacone

102. Krzystała Paweł 85 BPK 7 KM / M18-29 POL Czerwionka

Zapłacone

103. Kubacz Piotr 86 BPK 7 KM / M40-49 POL Mikołów Mikołów Biega

Zapłacone

104. Kubas Alina 87 BPK 7 KM / K40-49 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

105. Kubas Mariusz 88 BPK 7 KM / M40-49 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

106. Kubica Miłosz 89 BPK 7 KM / M40-49 POL Bielsko-Biała Niebiescy

Zapłacone

107. Kubik Jarosław 90 BPK 7 KM / M40-49 POL Jaworzno XXXXXXX

Zapłacone

108. Kufieta Magdalena 91 BPK 7 KM / K40-49 POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Zapłacone

109. Kukla Marcin 92 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

110. Kuligowska Agata - BPK 7 KM / K40-49 POL Żory MIRAZ RACE TEAM

Niezapłacone

111. Kułach Lesław 93 BPK 7 KM / M40-49 POL Wola Radziszowska

Zapłacone

112. Kurek Małgorzata 94 BPK 7 KM / K30-39 POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

113. Kurz Marek - BPK 7 KM / M40-49 POL Katowice

Niezapłacone

114. Kurzela Cube Kuba 95 BPK 7 KM / M30-39 POL Świętochłowice Gibkie Szłapy

Zapłacone

115. Kuźma Kamil 96 BPK 7 KM / M18-29 POL Brzezinka Dolna

Zapłacone

116. Kuźma Łukasz 97 BPK 7 KM / M30-39 POL Brzezinka Dolna Husaria Race Team

Zapłacone

117. Kuźnik Piotr 98 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik Kryjemy tyły team

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy 99 BPK 7 KM / M40-49 POL Będzin

Zapłacone

119. Latacz Norbert 100 BPK 7 KM / M40-49 POL Sosnowiec

Zapłacone

120. Leiszner Izabela 101 BPK 7 KM / K30-39 POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

121. Ligocki Sylwester 102 BPK 7 KM / M18-29 POL Katowice

Zapłacone

122. Lis Monika 103 BPK 7 KM / K40-49 POL Żory

Zapłacone

123. Lniany Beniamin - BPK 7 KM / M40-49 POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Niezapłacone

124. Łosoń Rafał 104 BPK 7 KM / M18-29 POL Gostyń

Zapłacone

125. Łożyński Kamil 105 BPK 7 KM / M30-39 POL Paniówki KW Gliwice

Zapłacone

126. Maciejczyk Sebastian 106 BPK 7 KM / M18-29 POL Zabrze

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy 107 BPK 7 KM / M40-49 POL Orzesze

Zapłacone

128. Maćkowiak Maciej 109 BPK 7 KM / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

129. Maćkowiak Patrycja 110 BPK 7 KM / K30-39 POL Katowice

Zapłacone

130. Macura Ewa 108 BPK 7 KM / K50-99 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

131. Madej Marek 111 BPK 7 KM / M50-99 POL Chorzów

Zapłacone

132. Makles-Kluba Magdalena 112 BPK 7 KM / K30-39 POL Bodzanowice ZRYW Parzymiechy

Zapłacone

133. Malik Alicja 113 BPK 7 KM / K18-29 POL Bełk

Zapłacone

134. Małek Adam 114 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

135. Małysa Łukasz 115 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

136. Mancin-Starowicz Sara 116 BPK 7 KM / K30-39 POL Bielsko Biała

Zapłacone

137. Matuszewska Karolina 117 BPK 7 KM / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

138. Miara Maciej 118 BPK 7 KM / M18-29 POL Bytom

Zapłacone

139. Mierzchała Ilona - BPK 7 KM / K40-49 POL Katowice Harciole Świętochłowice

Niezapłacone

140. Mlynarczuk Beata 119 BPK 7 KM / K50-99 AUT Wieden

Zapłacone

141. Moskała Magdalena 120 BPK 7 KM / K30-39 POL Pawłowice

Zapłacone

142. Munari Anna 121 BPK 7 KM / K30-39 POL Radostowice

Zapłacone

143. Munari Cristian 122 BPK 7 KM / M40-49 POL Radostowice

Zapłacone

144. Mutwil Jarosław 123 BPK 7 KM / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

145. Myszka Krzysztof 124 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

146. Myszka Piotr 125 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

147. Nieradzik Marek 126 BPK 7 KM / M40-49 POL Gostyń

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 127 BPK 7 KM / M30-39 POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

149. Ogaza Anna 128 BPK 7 KM / K30-39 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

150. Ogierman-Dykas Marzena 129 BPK 7 KM / K30-39 POL Orzesze Fantastic Team

Zapłacone

151. Ogłaza Joanna 130 BPK 7 KM / K30-39 POL Katowice

Zapłacone

152. Ogłaza Marek 131 BPK 7 KM / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

153. Ogrodowicz Jacek 132 BPK 7 KM / M50-99 POL Żory Ale ... o co biega?

Zapłacone

154. Olejniczak Patryk 133 BPK 7 KM / M40-49 POL Katowice #rajdyrządzą

Zapłacone

155. Ołubek Robert 134 BPK 7 KM / M40-49 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

156. Orlikowska Kasia 135 BPK 7 KM / K30-39 POL Katowice Bootcmp

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy 136 BPK 7 KM / K40-49 POL Katowice

Zapłacone

158. Pajestka Katarzyna 137 BPK 7 KM / K40-49 POL Ruda Śląska

Zapłacone

159. Palarz Małgorzata 138 BPK 7 KM / K30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

160. Palarz Michał 139 BPK 7 KM / M30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

161. Patoń Iwona - BPK 7 KM / K30-39 POL Bytom

Niezapłacone

162. Pidanty Łukasz 140 BPK 7 KM / M30-39 POL Jastrzębie Zdrój Madyrun

Zapłacone

163. Pięta Michał 141 BPK 7 KM / M40-49 POL Rybnik Cannibal Corpse

Zapłacone

164. Plewińska Oliwia 142 BPK 7 KM / K30-39 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

165. Plutka Wojciech - BPK 7 KM / M30-39 POL Rydułtowy Aktywni Rydułtowy

Niezapłacone

166. Płaczek Miron 143 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

167. Pochylska Iwona 144 BPK 7 KM / K30-39 POL Brzezinka Dolna

Zapłacone

168. Poremski Żaneta 145 BPK 7 KM / K18-29 POL Rybnik Kryjemy tyły team

Zapłacone

169. Przesór Barbara 146 BPK 7 KM / K30-39 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

170. Pysz Dorota 147 BPK 7 KM / K30-39 POL Orzesze

Zapłacone

171. Radecka Bogumiła 148 BPK 7 KM / K40-49 POL Bełk

Zapłacone

172. Radecki Tomasz 149 BPK 7 KM / M40-49 POL Bełk

Zapłacone

173. Rataj Barbara 150 BPK 7 KM / K30-39 POL Jejkowice Jejkowice Biegaja

Zapłacone

174. Respondek Leszek 151 BPK 7 KM / M30-39 POL Żory Husaria Race Team

Zapłacone

175. Rojek Marlena 152 BPK 7 KM / K30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

176. Rosak-Szyrocka Joanna 153 BPK 7 KM / K40-49 POL Częstochowa 1979

Zapłacone

177. Różewicz Dariusz 154 BPK 7 KM / M50-99 POL Tychy PANCE

Zapłacone

178. Różewicz Ewa 155 BPK 7 KM / K50-99 POL Tychy Pance

Zapłacone

179. Rybak Remigiusz 156 BPK 7 KM / M30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

180. Rybak Tomasz 157 BPK 7 KM / M30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

181. Rybok Weronika 158 BPK 7 KM / K18-29 POL Czerwionka

Zapłacone

182. Sędzik Aleksander 160 BPK 7 KM / M50-99 POL Bytom

Zapłacone

183. Semik Mateusz 159 BPK 7 KM / M18-29 POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Zapłacone

184. Sikorski Przemek - BPK 7 KM / M30-39 POL Żory

Niezapłacone

185. Sirko Łukasz 161 BPK 7 KM / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

186. Sirko Sabina 162 BPK 7 KM / K30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

187. Skotnicki Paweł 163 BPK 7 KM / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

188. Skowronek Karina 164 BPK 7 KM / K30-39 POL Orzesze

Zapłacone

189. Śliwa Monika - BPK 7 KM / K30-39 POL Chorzów

Niezapłacone

190. Sluzalek Małgorzata 165 BPK 7 KM / K40-49 POL Gliwice

Zapłacone

191. Słaboń Roma 166 BPK 7 KM / K30-39 POL Gliwice

Zapłacone

192. Słowik Marcin 167 BPK 7 KM / M30-39 POL Żory

Zapłacone

193. Smaczynski Dariusz 168 BPK 7 KM / M50-99 POL Dabrowa Gornicza SRS AKTYWNA DABROWA

Zapłacone

194. Śmiatek Marcino 185 BPK 7 KM / M40-49 POL Siemianowice Śląskie AGRESOR

Zapłacone

195. Śmieja Tomasz 186 BPK 7 KM / M40-49 POL Ģliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

196. Smolorz Kewin 169 BPK 7 KM / M18-29 POL Gardawice

Zapłacone

197. Solich Krzysztof 170 BPK 7 KM / M30-39 POL Łaziska Górne

Zapłacone

198. Stana Maria 171 BPK 7 KM / K30-39 POL Książenice

Zapłacone

199. Starosta Michalina 172 BPK 7 KM / K18-29 POL Orzesze

Zapłacone

200. Starowicz Łukasz 173 BPK 7 KM / M40-49 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

201. Stoń Marcin 174 BPK 7 KM / M30-39 POL Orzesze

Zapłacone

202. Studnik Jarosław 175 BPK 7 KM / M40-49 POL Ruda Śląska

Zapłacone

203. Surowiec Michał 176 BPK 7 KM / M30-39 POL Wojkowice

Zapłacone

204. Suszka Zbigniew 177 BPK 7 KM / M30-39 POL Bytom

Zapłacone

205. Szklorz Sylwester 178 BPK 7 KM / M50-99 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

206. Szłapa Andrzej 179 BPK 7 KM / M30-39 POL Mysłowice www.cloud2b.pl

Zapłacone

207. Szmatłoch Iwona 180 BPK 7 KM / K40-49 POL Chorzów Batory Śląsk Runners

Zapłacone

208. Szulc Adriana 181 BPK 7 KM / K30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

209. Szweder Aleksander 182 BPK 7 KM / M30-39 POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

210. Szwiec Lukasz 183 BPK 7 KM / M30-39 POL Ornontowice

Zapłacone

211. Szwiec Wiktor 184 BPK 7 KM / M18-29 POL Ornontowice

Zapłacone

212. Tkocz Irena 187 BPK 7 KM / K30-39 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

213. Tkocz Piotr 188 BPK 7 KM / M30-39 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

214. Tomczyk Krzysztof - BPK 7 KM / M30-39 POL Łaziska Górne

Niezapłacone

215. Walewska Lutka 189 BPK 7 KM / K40-49 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

216. Wegner Jacek 190 BPK 7 KM / M40-49 POL Rybnik Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

217. Wiencek Ania 191 BPK 7 KM / K18-29 POL Suszec Suszecka grupa biegowa Lets Go

Zapłacone

218. Wilczyński Robert 192 BPK 7 KM / M18-29 POL Gruszewnia Młode Wilki SKL

Zapłacone

219. Uczestnik anonimowy - BPK 7 KM / K40-49 POL Knurów

Niezapłacone

220. Witkowski Radek 193 BPK 7 KM / M30-39 POL Łaziska Górne KW Gliwice

Zapłacone

221. Wizner Czesław 194 BPK 7 KM / M50-99 POL Mysłowice ----

Zapłacone

222. Wojtysiak Łukasz - BPK 7 KM / M30-39 POL Rybnik

Niezapłacone

223. Wróblewska Judyta 196 BPK 7 KM / K18-29 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

224. Wrożyna Adam 195 BPK 7 KM / M40-49 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

225. Wypych Marcin 197 BPK 7 KM / M30-39 POL Jastrzębie-Zdrój Klub biegacza Fartlek

Zapłacone

226. Zięba Aleksander 198 BPK 7 KM / M18-29 POL Strzyżowice Klub Sportowy Gminy Psary

Zapłacone

227. Zieliński Przemysław - BPK 7 KM / M30-39 POL Ruda Śląska Sileman Sp. z o.o.

Niezapłacone

228. Uczestnik anonimowy 199 BPK 7 KM / K18-29 POL Książenice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU