Lysecka Piątka 2019

Lyski, Polska
28.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamczyk Rafał - BG 5 KM / M POL Bytom Cidry Lotajom
2. Andrzejczak Dagmara - BG 5 KM / K POL Rybnik Chwałowice FC
3. Banasiak Tomasz - BG 5 KM / M POL Racibórz
4. Benisz Wojciech - BG 5 KM / M POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
5. Bober Wojciech - BG 5 KM / M POL Rogów
6. Brachmański Sebastian - BG 5 KM / M POL Rybnik
7. Brauntsch Karol - BG 5 KM / M POL Lyski
8. Buchalik Marian - BG 5 KM / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski
9. Bugdol Zbigniew - BG 5 KM / M POL Rybnik
10. Czerwiński Michał - BG 5 KM / M POL Rybnik OSP GOTARTOWICE
11. Czogała Krzysztof - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
12. Czogała Szymon - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
13. Dobreniuk Aurelia - BG 5 KM / K POL Rybnik
14. Dobreniuk Krzysztof - BG 5 KM / M POL Rybnik
15. Fliegert Ewa - BG 5 KM / K POL Rybnik Chemika Rybnik
16. Fliegert Filip - BG 5 KM / M POL Rybnik BP Rybnik
17. Fliegert Mateusz - BG 5 KM / M POL Rybnik Rybnik
18. Gawliczek Gracjan - BG 5 KM / M POL Rydułtowy Decathlon Przyjaciele
19. Gurgul Agata - BG 5 KM / K POL Bogunice Aktywni Lyski
20. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K POL Rybnik ACTIVE SILESIA
21. Janczyk Grzegorz - BG 5 KM / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
22. Jeszka Artur - BG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski
23. Jodłowski Grzegorz - BG 5 KM / M POL Świerklany Ex Miners Bike Gang
24. Jojko Henryk - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
25. Kanclerz Tomasz - BG 5 KM / M POL Racibórz
26. Karlik-Kałusek Agnieszka - BG 5 KM / K POL Gaszowice Aktywni Lyski
27. Kleta Dawid - BG 5 KM / M POL Racibórz Klub Biegam bo Lubię Racibórz
28. Kłoda Dorota - BG 5 KM / K POL Jankowice
29. Kowalska Dorota - BG 5 KM / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik
30. Kowalski Robert - BG 5 KM / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik
31. Kretek Łukasz - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
32. Kuczera Marek - BG 5 KM / M POL Czernica INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
33. Kuder Marek - BG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.
34. Kudio Daria - BG 5 KM / K POL Rybnik
35. Kudio Marcin - BG 5 KM / M POL Rybnik
36. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K POL Rybnik
37. Kuźnik Edward - BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
38. Laskowski Tomasz - BG 5 KM / M POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
39. Lechocka Patrycja - BG 5 KM / K POL Pszów Eko-Okna Runners
40. Leonarski Sebastian - BG 5 KM / M POL Rybnik
41. Ludwiczak Monika - BG 5 KM / K POL Rydułtowy
42. Łącka Karolina - BG 5 KM / K POL Czerwionka-Leszczyny
43. Malinowski Adam - BG 5 KM / M POL Rybnik
44. Mandrysz Grzegorz - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
45. Mandrysz Jacek - BG 5 KM / M POL Czernica
46. Marcol Sebastian - BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
47. Masłowska Katarzyna - BG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski
48. Menżyk Urszula - BG 5 KM / K POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka
49. Michna Marek - BG 5 KM / M POL Górki Śląskie Inżyniera Biegania Team
50. Miera Wiktoria - BG 5 KM / K POL Ruda Kozielska #SzymiTeam
51. Moska Maciej - BG 5 KM / M POL Rybnik
52. Mrachacz Dagmara - BG 5 KM / K POL Bytom
53. Mrachacz Dorota - BG 5 KM / K POL Bytom Inżynieria Biegania/MGB
54. Mrachacz Piotr - BG 5 KM / M POL Bytom Inżynieria Biegania/MGB
55. Mrowiec Bernard - BG 5 KM / M POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
56. Orzyszek Roksana - BG 5 KM / K POL Rydułtowy
57. Pacak Dominika - BG 5 KM / K POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
58. Pacan Zbigniew - BG 5 KM / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team
59. Paciuch Dorota - BG 5 KM / K POL Bytom
60. Pawelczyk Józef - BG 5 KM / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
61. Pawelczyk Oliwia - BG 5 KM / K POL Rybnik
62. Pepel Katarzyna - BG 5 KM / K POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka
63. Piekorz Paweł - BG 5 KM / M POL Rybnik Tl Row Rybnik
64. Pietrzak Łukasz - BG 5 KM / M POL Bytom
65. Plutka Wojciech - BG 5 KM / M POL Rydułtowy
66. Pojda Grzegorz - BG 5 KM / M POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
67. Przybyła Mateusz - BG 5 KM / M POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka/Inżynieria Biegania Team
68. Raszczyk Małgorzata - BG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski
69. Raszczyk Szymon - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
70. Rduch Grzegorz - BG 5 KM / M POL Świerklany
71. Sadło Sebastian - BG 5 KM / M POL Rudy #SzymiTeam
72. Siwczyk Andrzej - BG 5 KM / M POL Rybnik Chemika Rybnik
73. Skiba Łukasz - BG 5 KM / M POL Racibórz EasyRun Racibórz
74. Śnieżek Romek - BG 5 KM / M POL Katowice
75. Sobczyk Gabriela - BG 5 KM / K POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik
76. Sobeczko Piotr - BG 5 KM / M POL Dzimierz
77. Sobieraj Andrzej - BG 5 KM / M POL Kuznia Raciborska Opel Active Team
78. Solich Ola - BG 5 KM / K POL Raciborz Sulis Hoko Team
79. Stabla Ksenia - BG 5 KM / K POL Pstrążna Aktywni Lyski
80. Stawarczyk Anna - BG 5 KM / K POL Rybnik Opel Active Team
81. Stawarczyk Krystian - BG 5 KM / M POL Rybnik Opel Active Team
82. Stolarski Kamil - BG 5 KM / M POL Rybnik Husaria Race Team
83. Stolorz Katarzyna - BG 5 KM / K POL Tychy Inżynieria biegania
84. Strzelczak Sebastian - BG 5 KM / M POL Rybnik
85. Student Mirosława - BG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój
86. Święcka Ewa - BG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.
87. Szczotka Viola - BG 5 KM / K POL Bełk Luxtorpeda Czerwionka
88. Szewczyk Damian - BG 5 KM / M POL Jejkowice
89. Szojda Małgorzata - BG 5 KM / K POL Ruda Śląska Inżynieria Biegania Team
90. Twardzik Stanisław - BG 5 KM / M POL Wodzislaw Sl Zawada WJM RUN Zawada
91. Uczestnik anonimowy - BG 5 KM / K POL Zabrze
92. Ulbrych Weronika - BG 5 KM / K POL Rydułtowy
93. Wanglorz Jakub - BG 5 KM / M POL Rybnik
94. Watoła Andrzej - BG 5 KM / M POL Łuków Śląski Aktywni Lyski
95. Wawer Mateusz - BG 5 KM / M POL Czerwionka Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka
96. Wawryk-Bizoń Żaneta - BG 5 KM / K POL Lubomia Inżynieria biegania
97. Wieczorek Adam - BG 5 KM / M POL Rydultowy Amator
98. Witoś Wojciech - BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
99. Wolnik Mateusz - BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski/ IB Team
100. Woryna Edyta - BG 5 KM / K POL Stanowice LUXTORPEDA CZERWIONKA

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU