Lysecka Piątka 2019

Lyski, Polska
28.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamczyk Rafał 1 BG 5 KM / M POL Bytom Cidry Lotajom
2. Andrzejczak Dagmara 2 BG 5 KM / K POL Rybnik Chwałowice FC
3. Auguścik Bogdan 3 BG 5 KM / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski
4. Banasiak Tomasz 5 BG 5 KM / M POL Racibórz
5. Benisz Wojciech 6 BG 5 KM / M POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
6. Bielińska Anna 7 BG 5 KM / K POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele
7. Bober Wojciech 8 BG 5 KM / M POL Rogów
8. Brachmański Sebastian 9 BG 5 KM / M POL Rybnik
9. Brauntsch Karol 10 BG 5 KM / M POL Lyski
10. Buchalik Marian 12 BG 5 KM / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski
11. Bugdol Paweł 13 BG 5 KM / M POL Gaszowice
12. Bugdol Zbigniew 15 BG 5 KM / M POL Rybnik
13. Burda Paweł 17 BG 5 KM / M POL Bogunice
14. Ceglarski Adrian 18 BG 5 KM / M POL Jejkowice Jejkowice Biegaiom
15. Czarnota Leszek 19 BG 5 KM / M POL Marklowice
16. Czerwiński Michał 21 BG 5 KM / M POL Rybnik OSP GOTARTOWICE
17. Czogała Krzysztof 23 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
18. Czogała Szymon 25 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
19. Dobreniuk Aurelia 26 BG 5 KM / K POL Rybnik
20. Dobreniuk Krzysztof 27 BG 5 KM / M POL Rybnik
21. Dudacy Patryk 28 BG 5 KM / M POL Bogunice
22. Fliegert Ewa 29 BG 5 KM / K POL Rybnik Chemika Rybnik
23. Fliegert Filip 30 BG 5 KM / M POL Rybnik BP Rybnik
24. Fliegert Mateusz 31 BG 5 KM / M POL Rybnik Rybnik
25. Gawliczek Gracjan 32 BG 5 KM / M POL Rydułtowy Decathlon Przyjaciele
26. Gemza Robert 33 BG 5 KM / M POL Racibórz
27. Gorywoda Hanna 34 BG 5 KM / K POL Pogrzebień MP FITNESS
28. Gurgul Agata 35 BG 5 KM / K POL Bogunice Aktywni Lyski
29. Uczestnik anonimowy 36 BG 5 KM / K POL Rybnik ACTIVE SILESIA
30. Janczyk Grzegorz 37 BG 5 KM / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
31. Janiec Witold 38 BG 5 KM / M POL Zwonowice
32. Jelocha Grzegorz 39 BG 5 KM / M POL Żytna nie dotyczy
33. Jendrecka Grażyna 40 BG 5 KM / K POL Racibórz Amator
34. Jeremicz Krzysztof 41 BG 5 KM / M POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
35. Jeszka Artur 42 BG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski
36. Jodłowski Grzegorz 43 BG 5 KM / M POL Świerklany Ex Miners Bike Gang
37. Jojko Henryk 44 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
38. Kanclerz Tomasz 45 BG 5 KM / M POL Racibórz
39. Karlik-Kałusek Agnieszka 49 BG 5 KM / K POL Gaszowice Aktywni Lyski
40. Kleta Dawid 50 BG 5 KM / M POL Racibórz Klub Biegam bo Lubię Racibórz
41. Kłoda Dorota 51 BG 5 KM / K POL Jankowice
42. Kowalska Dorota 52 BG 5 KM / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik
43. Kowalski Robert 53 BG 5 KM / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik
44. Kretek Łukasz 54 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
45. Kuczera Marek 55 BG 5 KM / M POL Czernica INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
46. Kuder Marek 57 BG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.
47. Kudio Daria 58 BG 5 KM / K POL Rybnik
48. Kudio Marcin 59 BG 5 KM / M POL Rybnik
49. Uczestnik anonimowy 60 BG 5 KM / K POL Rybnik
50. Kuźnik Bartłomiej 61 BG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Forma wodzisław
51. Kuźnik Edward 62 BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
52. Laskowski Tomasz 63 BG 5 KM / M POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
53. Lechocka Patrycja 64 BG 5 KM / K POL Pszów Eko-Okna Runners
54. Leonarski Sebastian 65 BG 5 KM / M POL Rybnik
55. Ludwiczak Monika 66 BG 5 KM / K POL Rydułtowy
56. Łącka Karolina 67 BG 5 KM / K POL Czerwionka-Leszczyny
57. Malina Krzysztof 68 BG 5 KM / M POL Rybnik
58. Malinowski Adam 69 BG 5 KM / M POL Rybnik
59. Mandrysz Grzegorz 70 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
60. Mandrysz Jacek 71 BG 5 KM / M POL Czernica
61. Marcol Sebastian 72 BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
62. Masłowska Katarzyna 73 BG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski
63. Menżyk Urszula 74 BG 5 KM / K POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka
64. Michna Marek 75 BG 5 KM / M POL Górki Śląskie Inżyniera Biegania Team
65. Moska Maciej 76 BG 5 KM / M POL Rybnik
66. Mrachacz Dagmara 77 BG 5 KM / K POL Bytom
67. Mrachacz Dorota 78 BG 5 KM / K POL Bytom Inżynieria Biegania/MGB
68. Mrachacz Piotr 79 BG 5 KM / M POL Bytom Inżynieria Biegania/MGB
69. Mrowiec Bernard 80 BG 5 KM / M POL Tworków Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
70. Orian Anna 81 BG 5 KM / K POL Zdzieszowice LUKS Rospondek
71. Orian Piotr 82 BG 5 KM / M POL Zdzieszowice LUKS Rospondek
72. Orzyszek Roksana 83 BG 5 KM / K POL Rydułtowy
73. Osadzin Dominika 84 BG 5 KM / K POL Lyski
74. Osetek Paweł 86 BG 5 KM / M POL Pszów Radlinioki w biegu
75. Pacak Dominika 87 BG 5 KM / K POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
76. Pacan Zbigniew 91 BG 5 KM / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team
77. Pawelczyk Józef 92 BG 5 KM / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
78. Pawelczyk Oliwia 93 BG 5 KM / K POL Rybnik
79. Pepel Katarzyna 94 BG 5 KM / K POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka
80. Piekorz Paweł 95 BG 5 KM / M POL Rybnik Tl Row Rybnik
81. Pietrzak Łukasz 96 BG 5 KM / M POL Bytom
82. Ploch Bożena 97 BG 5 KM / K POL Racibórz Amator
83. Pluta Dominik 98 BG 5 KM / M POL Gaszowice
84. Plutka Wojciech 99 BG 5 KM / M POL Rydułtowy
85. Pojda Grzegorz 100 BG 5 KM / M POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
86. Przybyła Edyta 101 BG 5 KM / K POL Babice MP FITNESS
87. Przybyła Marcin 103 BG 5 KM / M POL Babice MP FITNESS
88. Przybyła Mateusz 104 BG 5 KM / M POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka/Inżynieria Biegania Team
89. Uczestnik anonimowy 107 BG 5 KM / M POL Racibórz
90. Pytlik Ania 108 BG 5 KM / K POL Bogunice
91. Raszczyk Małgorzata 109 BG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski
92. Raszczyk Szymon 110 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski
93. Rduch Grzegorz 111 BG 5 KM / M POL Świerklany
94. Sankala Wiesław 112 BG 5 KM / M POL Pszów
95. Satlawa-Janiec Alicja 113 BG 5 KM / K POL Hrubieszów
96. Sienkiewicz Piotr 114 BG 5 KM / M POL Racibórz
97. Siwczyk Andrzej 115 BG 5 KM / M POL Rybnik Chemika Rybnik
98. Skiba Łukasz 116 BG 5 KM / M POL Racibórz EasyRun Racibórz
99. Śnieżek Romek 130 BG 5 KM / M POL Katowice
100. Sobczyk Gabriela 117 BG 5 KM / K POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik
101. Sobeczko Piotr 118 BG 5 KM / M POL Dzimierz
102. Sobieraj Andrzej 119 BG 5 KM / M POL Kuznia Raciborska Opel Active Team
103. Solich Ola 120 BG 5 KM / K POL Raciborz Sulis Hoko Team
104. Stabla Ksenia 121 BG 5 KM / K POL Pstrążna Aktywni Lyski
105. Stawarczyk Anna 122 BG 5 KM / K POL Rybnik Opel Active Team
106. Stawarczyk Krystian 123 BG 5 KM / M POL Rybnik Opel Active Team
107. Stolarski Kamil 124 BG 5 KM / M POL Rybnik Husaria Race Team
108. Stolorz Katarzyna 125 BG 5 KM / K POL Tychy Inżynieria biegania
109. Strzelczak Sebastian 126 BG 5 KM / M POL Rybnik
110. Student Mirosława 127 BG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój
111. Studnik Grzegorz 128 BG 5 KM / M POL Rybnik GlobalRun
112. Święcka Ewa 131 BG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.
113. Szewczyk Damian 129 BG 5 KM / M POL Jejkowice
114. Twardzik Stanisław 132 BG 5 KM / M POL Wodzislaw Sl Zawada WJM RUN Zawada
115. Uczestnik anonimowy 133 BG 5 KM / K POL Zabrze
116. Ulbrych Weronika 134 BG 5 KM / K POL Rydułtowy
117. Wanglorz Jakub 135 BG 5 KM / M POL Rybnik
118. Watoła Andrzej 136 BG 5 KM / M POL Łuków Śląski Aktywni Lyski
119. Wawer Mateusz 137 BG 5 KM / M POL Czerwionka Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka
120. Wawryk-Bizoń Żaneta 139 BG 5 KM / K POL Lubomia Inżynieria biegania
121. Wegner Jacek 140 BG 5 KM / M POL Rybnik
122. Wieczorek Adam 141 BG 5 KM / M POL Rydultowy Amator
123. Witoś Wojciech 142 BG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski
124. Wojtaszewska Sabina 143 BG 5 KM / K POL Raciborz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ Racibórz
125. Wolnik Mateusz 144 BG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski/ IB Team
126. Woryna Edyta 145 BG 5 KM / K POL Stanowice LUXTORPEDA CZERWIONKA
127. Zimny Celina 147 BG 5 KM / K POL Rybnik
128. Zimny Ireneusz 148 BG 5 KM / M POL Rybnik
129. Zwierzyński Piotr 149 BG 5 KM / M POL Rybnik Unatco

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU