Jaworznicki Bieg Niepodległości

Geosfera, Jaworzno, Polska
10.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 201 BIEG 5KM / M POL Czyżówka

Zapłacone

2. Apostel Karolina 202 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

3. Bąchór Bartosz 404 BIEG 10KM / M POL Załęże -

Zapłacone

4. Bajkai Miłosz 1 500M / M POL Jaworzno

Zapłacone

5. Bajkai Nadia 2 500M / K POL Jaworzno

Zapłacone

6. Bajor Aneta 401 BIEG 10KM / K POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

7. Bajor Hanna 50 650M/M / K POL Żory Rebellion of Free Runners

Zapłacone

8. Bajor Rafał 402 BIEG 10KM / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

9. Bąk Antoś 3 500M / M POL Jaworzno Przemko-BHP

Zapłacone

10. Bąk Grzegorz 405 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

11. Bąk Mateusz 406 BIEG 10KM / M POL Płaza

Zapłacone

12. Bąk Przemysław 408 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Przemko-BHP

Zapłacone

13. Banasik Darek 203 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

14. Baranowski Łukasz 403 BIEG 10KM / M POL Orzesze

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy 5 500M / K POL Katowice

Zapłacone

16. Bernisz Krzysztof 409 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

17. Bielecki Paul 6 500M / M POL Górki Wielkie

Zapłacone

18. Bielecki Paul 51 650M/M / M POL Górki Wielkie

Zapłacone

19. Bielecki Paul 204 BIEG 5KM / M POL Górki Wielkie

Zapłacone

20. Biskupek Elżbieta 205 BIEG 5KM / K POL Zabrze OPTYK I SYN

Zapłacone

21. Błoniarczyk Jakub 410 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

22. Bochenek Adam 7 500M / M POL Chrzanow

Zapłacone

23. Bochenek Monika 206 BIEG 5KM / K POL Chrzanow

Zapłacone

24. Bogacki Łukasz 207 BIEG 5KM / M POL Miękinia Dogonić Krzeszowice

Zapłacone

25. Bohm Mariusz 411 BIEG 10KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

26. Ból Katarzyna 412 BIEG 10KM / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

27. Borek Monika 208 BIEG 5KM / K POL Jaworzno Harpagan beast

Zapłacone

28. Brzozowska Martyna 209 BIEG 5KM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

29. Bućko Marcin 413 BIEG 10KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

30. Budek Grzegorz 211 BIEG 5KM / M POL Łazy Palety Transport 502505399

Zapłacone

31. Budka Agata 212 BIEG 5KM / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

32. Burnagiel Agata 213 BIEG 5KM / K POL Czerwionka-Leszczyny Hrmax Żory

Zapłacone

33. Burnagiel Tomasz 414 BIEG 10KM / M POL Czewionka-Leszczyny HRmax Żory

Zapłacone

34. Cabała Julia 52 650M/M / K POL Jaworzno

Zapłacone

35. Całka Paweł 214 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

36. Chechelski Michał 215 BIEG 5KM / M POL Olkusz

Zapłacone

37. Chojnicka Agnieszka 216 BIEG 5KM / K POL Ruda Śląska fRUNiemy

Zapłacone

38. Cholajda Amelia 53 650M/M / K POL Golkowice

Zapłacone

39. Cholajda Martyna 8 500M / K POL Golkowice

Zapłacone

40. Cholajda Monika 218 BIEG 5KM / K POL Golkowice

Zapłacone

41. Cholajda Roman 220 BIEG 5KM / M POL Golkowice

Zapłacone

42. Chrobok Jacek 221 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy 222 BIEG 5KM / K POL Korzenna

Zapłacone

44. Cichowicz Paweł 415 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec amator

Zapłacone

45. Cierpioł Krzysztof 416 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

46. Ciesla Przemysław 417 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec Stowarzyszenie Strzeleckie LokMilsim

Zapłacone

47. Ciołczyk-Olej Bożena 223 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

48. Cyganek Monika 226 BIEG 5KM / K POL Olkusz

Zapłacone

49. Cyganik Piotr 418 BIEG 10KM / M POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

50. Czardybon Laura 419 BIEG 10KM / K POL Sośnicowice

Zapłacone

51. Czarny Mariusz 420 BIEG 10KM / M POL Jaworzno JaworznoŁBC

Zapłacone

52. Czarny Marzena 421 BIEG 10KM / K POL Jaworzno JaworznoŁBC

Zapłacone

53. Czatnota Mateusz 227 BIEG 5KM / M POL Zurada

Zapłacone

54. Czyżykowski Marcin 422 BIEG 10KM / M POL Świętochłowice

Zapłacone

55. Dąbek Adrian 423 BIEG 10KM / M POL Chrzanów

Zapłacone

56. Dąbrowska Lilianna 9 500M / K POL Sosnowiec

Zapłacone

57. Dobosz Monika 228 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

58. Drabiński Jacek 229 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

59. Dudek Donata 424 BIEG 10KM / K POL Chorzów NEVER TOO LATE / UKS Orzeł Katowice

Zapłacone

60. Uczestnik anonimowy 425 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

61. Duplak Paweł 426 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy 427 BIEG 10KM / M POL Jaworzno KbMckiS jaworzno

Zapłacone

63. Dymanus Damian 230 BIEG 5KM / M POL Balin Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

64. Figiel Krzysztof 232 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Cube Szok Team

Zapłacone

65. Filipczyk Emilia 10 500M / K POL Jaworzno

Zapłacone

66. Filipek Przemysław 233 BIEG 5KM / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

67. Gaj Radosław 428 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

68. Garbacz Łukasz 235 BIEG 5KM / M POL Będzin fRUNiemy

Zapłacone

69. Gawron Piotr 429 BIEG 10KM / M POL Kraków KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

70. Gędłek Tomasz 430 BIEG 10KM / M POL Jaworzno chciałemsepobiegać

Zapłacone

71. Gęsiarz Bartłomiej 431 BIEG 10KM / M POL Bukowno

Zapłacone

72. Giereś Natan 12 500M / M POL Mysłowice

Zapłacone

73. Gilner Dawid 13 500M / M POL Sosnowiec TelegilixTeam

Zapłacone

74. Gliniecki Bartłomiej 237 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

75. Głód Tadeusz 238 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

76. Głowacz Kamil 432 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Wkurw_Team

Zapłacone

77. Gorczynska Martyna 433 BIEG 10KM / K POL Kraków

Zapłacone

78. Grochal Łukasz 434 BIEG 10KM / M POL Wola Filipowska Krzeszowice Biegają

Zapłacone

79. Grochala Marzena 435 BIEG 10KM / K POL Sosnowiec MM

Zapłacone

80. Gwardiak Mateusz 436 BIEG 10KM / M POL Orzesze

Zapłacone

81. Hamik Adam 239 BIEG 5KM / M POL Bierun Hamster team

Zapłacone

82. Hamik Krystian 15 500M / M POL Chełm Śląski Hamster Team

Zapłacone

83. Hamik Oliwier 54 650M/M / M POL Bierun

Zapłacone

84. Hamik Rafał 240 BIEG 5KM / M POL Chełm Śląski Hamster Team

Zapłacone

85. Haratyk Gabriela 437 BIEG 10KM / K POL Jastrzębie-Zdrój Przyjaciele Klubu Biegacza Fartlek

Zapłacone

86. Haratyk Grzegorz 438 BIEG 10KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

87. Hołda Konrad 439 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

88. Horbacz Dariusz 241 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

89. Huber Aleksandra 242 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

90. Huber Hugo Rafał 440 BIEG 10KM / M POL Jaworzno EURPOL- Technika Filtracji

Zapłacone

91. Ja Radomir 243 BIEG 5KM / M POL Katowice

Zapłacone

92. Janic Anna 244 BIEG 5KM / K POL Libiąż Chrzanów Biega

Zapłacone

93. Jankowski Jarek 245 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Bystry Gekon

Zapłacone

94. Jaśkowiec Monika 246 BIEG 5KM / K POL Poręba

Zapłacone

95. Jaśkowiec Stanisław 55 650M/M / M POL Poręba

Zapłacone

96. Jaśkowiec Wojciech 247 BIEG 5KM / M POL Poręba

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 441 BIEG 10KM / M POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

98. Juszczyk Justyna 442 BIEG 10KM / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

99. Juźkiewicz Maja 17 500M / K POL Jaworzno

Zapłacone

100. Uczestnik anonimowy 248 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

101. Kacprzak Anna 443 BIEG 10KM / K POL Jaworzno Stowarzyszenie w Kręgu Formy

Zapłacone

102. Kaczmarski Marcin 249 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec MMM Kaczmarski

Zapłacone

103. Kaczmarski Mateusz 18 500M / M POL Sosnowiec MMM Kaczmarski

Zapłacone

104. Kaczmarski Mikołaj 19 500M / M POL Sosnowiec MMM Kaczmarski

Zapłacone

105. Kaczmarzyk Paweł 444 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland/Nowak Team

Zapłacone

106. Kadłuczka Katrzyna 250 BIEG 5KM / K POL Chrzanów

Zapłacone

107. Kadłuczka Patryk 21 500M / M POL Chrzanów

Zapłacone

108. Kadula Piotr 251 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

109. Kandora Marian 253 BIEG 5KM / M DEU Iserlohn-Ciasna LAZ - Iserlohn

Zapłacone

110. Kantorosińska Anna 254 BIEG 5KM / K POL Mysłowice

Zapłacone

111. Kantorosiński Jan 445 BIEG 10KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

112. Kapuśnik Michał 56 650M/M / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

113. Karpinski Dariusz 446 BIEG 10KM / M POL Gliwice 13ŚBOT

Zapłacone

114. Kawulak Kazimierz 255 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Ks Mckis Jaworzno

Zapłacone

115. Kicka Grzegorz 256 BIEG 5KM / M POL Wola Filipowska KRZESZOWICE BIEGAJĄ

Zapłacone

116. Kisiecki Damian 257 BIEG 5KM / M POL Katowice Nova Trading Stale Biegam

Zapłacone

117. Klaczak Maciej 447 BIEG 10KM / M POL Oświęcim

Zapłacone

118. Klimczak Aneta 258 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

119. Klosowicz Aneta 23 500M / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

120. Knapik Rafał 259 BIEG 5KM / M POL Chrzanów

Zapłacone

121. Kocój Marcelina 448 BIEG 10KM / K POL Trzebinia

Zapłacone

122. Kolka Piotr 449 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

123. Koniec Mariusz 260 BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

124. Kononov Maksym 261 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy 450 BIEG 10KM / M POL Mikołów

Zapłacone

126. Kosmala Sebastian 262 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

127. Kotnis Bogusław 451 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

128. Kowalska-Bąk Justyna 452 BIEG 10KM / K POL Płaza

Zapłacone

129. Uczestnik anonimowy 57 650M/M / K POL Jaworzno

Zapłacone

130. Koziarz Piotr 25 500M / M POL Jaworzno

Zapłacone

131. Koźmienko Beata 453 BIEG 10KM / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

132. Uczestnik anonimowy 454 BIEG 10KM / K POL Katowice

Zapłacone

133. Kraus Mikołaj 263 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

134. Krawczyk Monika 455 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

135. Krawczyk Nadia 26 500M / K POL Jaworzno

Zapłacone

136. Krawczyński Sławomir 456 BIEG 10KM / M POL Pszczyna

Zapłacone

137. Krępa Alicja 264 BIEG 5KM / K POL Sosnowiec OPTYK I SYN

Zapłacone

138. Krępa Tomasz 265 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec OPTYK I SYN

Zapłacone

139. Krzemińska Kinga 266 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

140. Krzywoń Jacek 58 650M/M / M POL Jaworzno

Zapłacone

141. Kukuczka Łukasz 457 BIEG 10KM / M POL Kraków Kukuczka Team

Zapłacone

142. Kulas Romuald 458 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

143. Kumór Bartłomiej 74 650M/S / M POL Jaworzno

Zapłacone

144. Kurczaba Aldona 267 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

145. Kuropatwińska Ewa 268 BIEG 5KM / K POL Poręba LKS MARKAM Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

146. Kurp Grażyna 459 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

147. Kwasniewski Kamil 269 BIEG 5KM / M POL Jaworzno brak

Zapłacone

148. Lach Szymon 27 500M / M POL Jaworzno Harpagan beast

Zapłacone

149. Lebioda Grzegorz 270 BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

150. Lichota Tomasz 460 BIEG 10KM / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

151. Likus Oskar 75 650M/S / M POL Żarki

Zapłacone

152. Lipiarz Michał 271 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

153. Lis Mariusz Jakub 461 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland/Nowak Team

Zapłacone

154. Listkiewicz Michał 59 650M/M / M POL Jaworzno

Zapłacone

155. Listkiewicz Tomasz 272 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

156. Lubszczyk Radek 28 500M / M POL Połomia

Zapłacone

157. Łagosz Agata 60 650M/M / K POL Brzezinka

Zapłacone

158. Łagosz Ewelina 462 BIEG 10KM / K POL Brzezinka

Zapłacone

159. Łagosz Jakub 29 500M / M POL Brzezinka

Zapłacone

160. Łasaj Sebastian 273 BIEG 5KM / M POL Jaworzno PTT Oddział Jaworzno

Zapłacone

161. Łozińska Barbara 274 BIEG 5KM / K POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

162. Łozińska Wiktoria 275 BIEG 5KM / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

163. Łoziński Jerzy 276 BIEG 5KM / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

164. Łoziński Wojciech 277 BIEG 5KM / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

165. Łukajczyk Kamil 278 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

166. Łukaszewska Agnieszka 279 BIEG 5KM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

167. Łukaszewski Marcin 280 BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

168. Łuszcz Magdalena 463 BIEG 10KM / K POL Bytom BTM RUNNERS

Zapłacone

169. Łuszcz Zbigniew 464 BIEG 10KM / M POL Bytom

Zapłacone

170. Uczestnik anonimowy 281 BIEG 5KM / M POL Będzin MM

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy 465 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

172. Majerska Anna 466 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

173. Majerski Edward 467 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

174. Major Kamil 468 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

175. Makowska Magda 282 BIEG 5KM / K POL Jaworzno Boot Camp Polska

Zapłacone

176. Malciak Ireneusz 469 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

177. Malina Adam 470 BIEG 10KM / M POL Bojszowy Synthos Run Team

Zapłacone

178. Malina Michalina 283 BIEG 5KM / K POL Bojszowy Gts Bojszowy

Zapłacone

179. Małek Adam 471 BIEG 10KM / M POL Orzesze

Zapłacone

180. Marcol Leon 30 500M / M POL Katowice

Zapłacone

181. Mastalska Renata 286 BIEG 5KM / K POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

182. Mastalski Leszek 287 BIEG 5KM / M POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

183. Mendak Jacek 472 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

184. Mocherek Marta 288 BIEG 5KM / K POL Jaworzno MCKiS Jaworzno

Zapłacone

185. Mokry Bastek 473 BIEG 10KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

186. Morkisz Piotr 290 BIEG 5KM / M POL Oświęcim

Zapłacone

187. Moskała Paweł 291 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

188. Mounier Frederic 474 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

189. Mulec Szymon 475 BIEG 10KM / M POL Chorzów

Zapłacone

190. Mysiak Arkadiusz 476 BIEG 10KM / M POL Chorzów Warta Runners

Zapłacone

191. Mysiak Karol 31 500M / M POL Chorzów

Zapłacone

192. Mysiak Monika 477 BIEG 10KM / K POL Chorzów

Zapłacone

193. Mysiak Tymon 32 500M / M POL Chorzów

Zapłacone

194. Myszka Krzysztof 292 BIEG 5KM / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

195. Myszka Piotr 293 BIEG 5KM / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

196. Nachman Kama 295 BIEG 5KM / K POL Jaworzno Garncarki

Zapłacone

197. Nachman Oliwia 61 650M/M / K PCN Jaworzno

Zapłacone

198. Niedziela Sebastian 478 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

199. Nowakowska Helena 33 500M / K POL Myślachowice

Zapłacone

200. Nowakowska Joanna 34 500M / K POL Myślachowice

Zapłacone

201. Nowakowski Stanisław 35 500M / M POL Myślachowice

Zapłacone

202. Noworyta Grzegorz 296 BIEG 5KM / M POL Zator Dont give up

Zapłacone

203. Nusbaum Irek 479 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

204. Nyznar Piotr 36 500M / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

205. Nyznar Rafał 480 BIEG 10KM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

206. Odias Dominika 297 BIEG 5KM / K POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

207. Ogłaza Anna 37 500M / K POL Katowice

Zapłacone

208. Ogłaza Joanna 298 BIEG 5KM / K POL Katowice

Zapłacone

209. Ogłaza Karolina 62 650M/M / K POL Katowice

Zapłacone

210. Ogłaza Marek 299 BIEG 5KM / M POL Katowice

Zapłacone

211. Ogłaza Mateusz 76 650M/S / M POL Katowice

Zapłacone

212. Olej Milan 63 650M/M / M POL Jaworzno

Zapłacone

213. Olejnik Adam 481 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

214. Oleksy Damian 482 BIEG 10KM / M DEU Nordrhein-Westfalen-Salzkotten Harpagan Beast

Zapłacone

215. Oleszko Marta 483 BIEG 10KM / K POL Libiąż

Zapłacone

216. Pabijan-Furmanek Fabiola 64 650M/M / K POL Jaworzno Sp 16

Zapłacone

217. Pajak Daniel 484 BIEG 10KM / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

218. Pakuła Tomasz 485 BIEG 10KM / M POL Chorzów 6 Power

Zapłacone

219. Palian Łukasz 303 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

220. Palka Sławomir 486 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

221. Palt Tomasz 487 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

222. Paluch Daniel 304 BIEG 5KM / M POL Płoki

Zapłacone

223. Pałka Kacper 305 BIEG 5KM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

224. Panek Szymon 38 500M / M POL Balin

Zapłacone

225. Pankowski Dariusz 488 BIEG 10KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Hardcor Runners

Zapłacone

226. Peciak Dariusz 307 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

227. Piech Adam 39 500M / M POL Częstochowa Sportowa Częstochowa

Zapłacone

228. Piech Robert 489 BIEG 10KM / M POL Częstochowa

Zapłacone

229. Piechowicz Dariusz 308 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

230. Pieczara Błażej 490 BIEG 10KM / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

231. Pieniążek Krzysztof 491 BIEG 10KM / M POL Gliwice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

232. Pierzchała Jacek 492 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

233. Piętak Jacek 493 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Press Glass Biegamy I Wspieramy/OSP Os.Stałe

Zapłacone

234. Pietraszek Sebastian 309 BIEG 5KM / M POL Bolęcin

Zapłacone

235. Piórko Adrian 494 BIEG 10KM / M POL Płoki Parkrun Chrzanów

Zapłacone

236. Piwowarczyk Miłosz 310 BIEG 5KM / M POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

237. Plich Andrzej 311 BIEG 5KM / M POL Mysłowice Lece bo chce

Zapłacone

238. Płonka Paweł 495 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

239. Podgajny Krzysztof 496 BIEG 10KM / M POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

240. Podolak Magdalena 497 BIEG 10KM / K POL Chrzanów

Zapłacone

241. Postupalski Marcin 498 BIEG 10KM / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

242. Proksa Dawid 40 500M / M POL Jaworzno JIN

Zapłacone

243. Proksa Pola 41 500M / K POL Jaworzno JIN

Zapłacone

244. Przyłucki Grzegorz 312 BIEG 5KM / M POL Preczów 10 Stopień Żasilania

Zapłacone

245. Pyjas Bartek 65 650M/M / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

246. Pytel Jarosław 499 BIEG 10KM / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

247. Pytlik Maciek 500 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

248. Pyzalski Wojciech 501 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

249. Radomski Jacek 502 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

250. Radomski Kacper 313 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

251. Uczestnik anonimowy 42 500M / K POL Sosnowiec

Zapłacone

252. Rapacz Sebastian 314 BIEG 5KM / M POL Katowice Harpagan Beast

Zapłacone

253. Replińska Teresa 315 BIEG 5KM / K POL Trzebinia PARKRUN CHRZANÓW

Zapłacone

254. Repliński Marek 316 BIEG 5KM / M POL Trzebinia PARKRUN CHRZANÓW

Zapłacone

255. Roczkalski Mirosław 503 BIEG 10KM / M POL Jaworzno niezrzeszony

Zapłacone

256. Rosiak Sebastian 317 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

257. Rudź Krzysztof 504 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

258. Rybak Tomasz 318 BIEG 5KM / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

259. Sączawa Piotr 321 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Brak

Zapłacone

260. Sadowska-Kocój Irena 319 BIEG 5KM / K POL Trzebinia

Zapłacone

261. Sadowski Tomasz 505 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

262. Sawicki Michał 320 BIEG 5KM / M POL Łazy

Zapłacone

263. Sekuła Patryk 322 BIEG 5KM / M POL Tychy

Zapłacone

264. Siba Joanna 506 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

265. Sidełko Damian 323 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Run4Life :)

Zapłacone

266. Siemek Jacek 507 BIEG 10KM / M POL Jaworzno STRAŻAKI

Zapłacone

267. Siudy Przemysław 324 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

268. Ślusarczyk-Lebioda Anna 342 BIEG 5KM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

269. Słapa Krzysztof 325 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

270. Smalcerz Kamil 508 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

271. Smalec Sebastian 509 BIEG 10KM / M POL Libiąż

Zapłacone

272. Smolej Sebastian 326 BIEG 5KM / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

273. Spórna Monika 327 BIEG 5KM / K POL Mysłowice

Zapłacone

274. Sroga Arkadiusz 510 BIEG 10KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

275. Sroga Przemysław 511 BIEG 10KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

276. Stach Wojciech 328 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec STACHU TEAM

Zapłacone

277. Stachańczyk Dariusz 512 BIEG 10KM / M POL Chrzanów Wkreceni

Zapłacone

278. Stachańczyk Monika 329 BIEG 5KM / K POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

279. Stachelczyk Daniel 513 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

280. Stachelczyk Natalia 43 500M / K POL Jaworzno

Zapłacone

281. Stachowiak Dariusz 331 BIEG 5KM / M POL Mysłowice

Zapłacone

282. Uczestnik anonimowy 514 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

283. Stuglik Paulina 332 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

284. Stypuła Justyna 333 BIEG 5KM / K POL Kęty

Zapłacone

285. Stypuła Marcin 334 BIEG 5KM / M POL Kęty

Zapłacone

286. Świątek Bożena 343 BIEG 5KM / K POL Katowice

Zapłacone

287. Syguła Stanisław 44 500M / M POL Jaworzno

Zapłacone

288. Szatkowska Agnieszka 515 BIEG 10KM / K POL Chrzanów

Zapłacone

289. Szlendak-Konopka Agnieszka 336 BIEG 5KM / K POL Czeladz

Zapłacone

290. Szot Alek 66 650M/M / M POL Połomia

Zapłacone

291. Szozda Teresa 516 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

292. Szubel Anna 337 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

293. Uczestnik anonimowy 338 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

294. Szubielski Tomasz 339 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Saint-Gobain Squad

Zapłacone

295. Szuryn Magda 340 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

296. Szuryn Sebastian 341 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

297. Szwedo Artur 517 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

298. Teofilak Edward 344 BIEG 5KM / M POL Trzebinia Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

299. Teper Zdzisław 345 BIEG 5KM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

300. Tiszler Krzysiek 518 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

301. Tkocz Irena 346 BIEG 5KM / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

302. Tkocz Piotr 347 BIEG 5KM / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

303. Tokarz Agnieszka 348 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

304. Tomanek Marek 519 BIEG 10KM / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

305. Tomanek Weronika 520 BIEG 10KM / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

306. Tosza Emilka 67 650M/M / K POL Jaworzno

Zapłacone

307. Trela Andrzej 521 BIEG 10KM / M POL Piaski Grandpagang

Zapłacone

308. Turek Adrian 522 BIEG 10KM / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

309. Turek Kornelia 45 500M / K POL Jaworzno JIN

Zapłacone

310. Tyrak Bartosz 68 650M/M / M POL Jaworzno

Zapłacone

311. Tyrak Jakub 69 650M/M / M POL Jaworzno

Zapłacone

312. Tyrała Jagoda 70 650M/M / K POL Katowice

Zapłacone

313. Urbankiewicz Marcin 523 BIEG 10KM / M POL Katowice

Zapłacone

314. Wągroda Iwona 349 BIEG 5KM / K POL Krzeszowice Krzeszowice biegają

Zapłacone

315. Wągroda Łukasz 350 BIEG 5KM / M POL Kraków Krzeszowice biegają

Zapłacone

316. Wartała Antoni 46 500M / M POL Jaworzno JIN

Zapłacone

317. Warzecha Julia 524 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

318. Wąs Justyna 49 500M / K POL Olkusz

Zapłacone

319. Wąsowicz Agnieszka 525 BIEG 10KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

320. Wąsowicz Grzegorz 526 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

321. Wąsowicz Sławomir 527 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

322. Wiercioch Łukasz 528 BIEG 10KM / M POL Olkusz

Zapłacone

323. Wilczewski Rafał 351 BIEG 5KM / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

324. Wilkosz Wojciech 529 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

325. Włoka Jessica 352 BIEG 5KM / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

326. Wojtyra Barbara 353 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

327. Wojtyra Dawid 355 BIEG 5KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

328. Wojtyra Julia 356 BIEG 5KM / K POL Jaworzno

Zapłacone

329. Woźniczka Radosław 357 BIEG 5KM / M POL Kraków JÓZEFIŃSKA TEAM

Zapłacone

330. Wyłupek Tomasz 530 BIEG 10KM / M POL Sosnowiec Ayrton Senna Racing Team

Zapłacone

331. Zaczyk Łukasz 71 650M/M / M POL Chorzów SPMS Chorzów

Zapłacone

332. Zaczyk Piotr 72 650M/M / M POL Chorzów SPMS Chorzów

Zapłacone

333. Żak Maciek 535 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

334. Żalińska Teresa 360 BIEG 5KM / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

335. Żaliński Zbigniew 536 BIEG 10KM / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

336. Zaroda Jakub 531 BIEG 10KM / M POL Jaworzno

Zapłacone

337. Zawadzki Marcin 532 BIEG 10KM / M POL Jaworzno Marcin Zawadzki

Zapłacone

338. Zbyl Agnieszka 533 BIEG 10KM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

339. Zbyl Jacek 534 BIEG 10KM / M POL Jastzebie Zdrój

Zapłacone

340. Żurek Tomasz 537 BIEG 10KM / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

341. Uczestnik anonimowy 73 650M/M / K POL Jaworzno

Zapłacone

342. Zychalski Konrad 358 BIEG 5KM / M POL Jaworzno 69 Brygada Alkoholowa

Zapłacone

343. Zymon Barbara 359 BIEG 5KM / K POL Jaworzno Stowarzyszenie W Kręgu Formy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU