IV Eco Zimowy Bieg Charytatywny w Rado Resort

Wola Chorzelowska, Polska
22.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bezara Judyta - BIEG 10 KM / K POL Rzemień

Zapłacone

2. Bezara Natalia - BIEG 10 KM / K POL Rzemień

Zapłacone

3. Bielawa Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Żyraków Dębickie Gepardy

Zapłacone

4. Bogudzki Janusz - BIEG 10 KM / M POL Mielec Calipso

Zapłacone

5. Bozek Jozef - BIEG 10 KM / M POL Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
6. Broda Monika - BIEG 10 KM / K POL Tarnobrzeg
7. Broniec Dariusz - BIEG 10 KM / M POL Zawada Koło Tarnowa

Zapłacone

8. Buszek Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Dębica

Zapłacone

9. Chajdaś Robert - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

10. Chmura Urszula - BIEG 10 KM / K POL Mielec Komenda Powiatowa Policji w Mielcu

Zapłacone

11. Chrabąszcz Marek - BIEG 10 KM / M POL Książnice Frytki z majonezem
12. Ćwięka Irena - NW 10 KM / K POL Mielec
13. Czegus Aneta - BIEG 10 KM / K POL Połaniec RUNNING POŁANIEC
14. Czegus Marcin - BIEG 10 KM / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC
15. Czerwiński Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec Run for fun

Zapłacone

16. Daszewska Sylwia - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

17. Dengler Monika - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

18. Dudek Paweł - BIEG 10 KM / M POL Dębno Klub Biegowy Perła

Zapłacone

19. Dudzik Maciej - BIEG 10 KM / M POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

20. Dudzik Marek - BIEG 10 KM / M POL Mielec MIELECBANDA

Zapłacone

21. Dziekan Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

22. Dzierżak Arkadiusz - BIEG 10 KM / M POL Głogów Małopolski Husaria Race Team
23. Filipowicz Krzysztof - BIEG 10 KM / M POL Kupno

Zapłacone

24. Florek Marcin - BIEG 10 KM / M POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa
25. Gadziała Sylwester Karol - BIEG 10 KM / M POL Malinie

Zapłacone

26. Gajek Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Czółna Wieś tańczy i biega
27. Gajek Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Czółna Wieś tańczy i biega
28. Gębura Beata - NW 10 KM / K POL Kielce

Zapłacone

29. Gibała Marcin - BIEG 10 KM / M POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

30. Gładysz Lilianna - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

31. Głaz Jacek - BIEG 10 KM / M POL Jaślany Zabiegani Mielec

Zapłacone

32. Górnik Ewa - NW 10 KM / K POL Rydułtowy
33. Grabiec Marcin - BIEG 10 KM / M POL Kolbuszowa
34. Grygiel Jacek - BIEG 10 KM / M POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

35. Guła Marek - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

36. Gunia Zbigniew - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

37. Hałka Anna - BIEG 10 KM / K POL Tarnobrzeg
38. Jachymczyk Norbert - BIEG 10 KM / M POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

39. Kardyś Piotr - BIEG 10 KM / M POL Borowa

Zapłacone

40. Kasprzak Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Grochowe

Zapłacone

41. Kasza Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Dobrynin

Zapłacone

42. Kawa Alan - BIEG 200 M / M POL Wola Żyrakowska Kawusie

Zapłacone

43. Kawa Barbara - BIEG 10 KM / K POL Żyraków Maratończyk Dębica

Zapłacone

44. Kawa Otylia - BIEG 200 M / K POL Wola Żyrakowska Kawusie

Zapłacone

45. Kawa Rafał - BIEG 10 KM / M POL Wola Żyrakowska OCR Dębica

Zapłacone

46. Kawa Wiktoria - BIEG 500 M / K POL Wola Żyrakowska Kawusie

Zapłacone

47. Kawalec Igor - BIEG 500 M / M POL Trzciana Team IWO/CWKS RESOVIA
48. Kawalec Jacek - BIEG 10 KM / M POL Trzciana Team IWO
49. Kawalec Wiktor - BIEG 500 M / M POL Trzciana Team IWO/CWKS RESOVIA
50. Kłósek Zenek - BIEG 10 KM / M POL Szkodna DLA NIEJ

Zapłacone

51. Kobylarz Anna - BIEG 10 KM / K POL Chorzelów
52. Komorowski Artur - BIEG 10 KM / M POL Połaniec Wieś Tańczy i Biega
53. Kopeć Beata - BIEG 10 KM / K POL Głogów Mlp Tkkf Sokół, Nocny Bór Team
54. Kopeć Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

55. Kopeć Marek - BIEG 10 KM / M POL Gliwice

Zapłacone

56. Kopek Sławomir - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

57. Kowalik Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC

Zapłacone

58. Krakowski Jerzy Piotr - NW 10 KM / M POL Mielec PTG Sokół 1893 Mielec
59. Krakowski Maciej - BIEG 10 KM / M POL Mielec #a_moze_ultra / wkurw_team

Zapłacone

60. Krasoń Marcin - BIEG 10 KM / M POL Hucisko
61. Krupa Jacek - BIEG 10 KM / M POL Stalowa Wola ATS WHEELS

Zapłacone

62. Kuczynski Rafal - BIEG 10 KM / M POL Rzeszow
63. Kulawiak Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC
64. Kulig Tomasz - NW 10 KM / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

65. Lampart Michał - BIEG 10 KM / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC

Zapłacone

66. Lazinek Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Tuszyma
67. Leśniak Marcelina - BIEG 10 KM / K POL Chorzelów

Zapłacone

68. Leszczyński Seba - NW 10 KM / M POL Gniezno Juice Plus

Zapłacone

69. Lewandowski Paweł - BIEG 10 KM / M POL Rzeszów BBL Rzeszów
70. Łagowska Katarzyna - BIEG 10 KM / K POL Mielec
71. Łukaszek Michał - BIEG 10 KM / M POL Połaniec Runnig połaniec
72. Maciejko Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Tarnobrzeg OstroBiec

Zapłacone

73. Mączka Katarzyna - BIEG 10 KM / K POL Staszów
74. Mączka Nikodem - BIEG 10 KM / M POL Staszów
75. Majcher Beata - BIEG 10 KM / K POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

76. Majnusz Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Rzeszów

Zapłacone

77. Majnusz Michał - BIEG 10 KM / M POL Rzeszów

Zapłacone

78. Majnusz Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Modlnica

Zapłacone

79. Małek Artur - BIEG 10 KM / M POL Cygany

Zapłacone

80. Małek Marta - BIEG 10 KM / K POL Cygany BBKTS

Zapłacone

81. Maziarz Artur - BIEG 10 KM / M POL Mielec Run ForFun

Zapłacone

82. Micek Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

83. Miłoś Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

84. Młyniec Patryk - BIEG 10 KM / M POL Skopanie SLS

Zapłacone

85. Momola Mateusz - BIEG 10 KM / M POL Mielec PZL Mielec

Zapłacone

86. Mroczek Tomasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec KPP MIELEC
87. Mytych Wiesław - BIEG 10 KM / M POL Kolbuszowa

Zapłacone

88. Niemiec Maria - BIEG 200 M / K POL Mielec
89. Nieznaj Beata - NW 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec
90. Nieznaj Marcin - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec
91. Nowakowska Elzbieta - NW 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

92. Nylec Tomek - BIEG 10 KM / M POL Chotowa Wataha-Łączy Nas Bieganie
93. Orłowska Beata - BIEG 10 KM / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
94. Orłowski Beata - BIEG 10 KM / K POL Stalowa Wola Lans Las
95. Ortyl Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

96. Ostrowski Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Mielec
97. Paluch Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Mielec Run For Fun
98. Pasternak Marcin - BIEG 10 KM / M POL Starachowice

Zapłacone

99. Pazdro Marcin - BIEG 10 KM / M POL Mielec WygranejCzas

Zapłacone

100. Pazdyk Anna - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

101. Piątek Dawid - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

102. Piechota Adam - BIEG 10 KM / M POL Wola Mielecka PZL Mielec

Zapłacone

103. Piekarz Jan - BIEG 10 KM / M POL Raniżów
104. Pięta Bogdan - BIEG 10 KM / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

105. Pietryka Magdalena - NW 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

106. Poniaszek Jakub - NW 10 KM / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

107. Przywara Piotr - BIEG 10 KM / M POL Budy Głogowskie Mtu Aero Engines Polska

Zapłacone

108. Rączka Joanna - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

109. Rogowska Daria - BIEG 10 KM / K POL Mielec Vege Runners

Zapłacone

110. Rusek Jolanta - BIEG 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

111. Rusin Grzegorz - BIEG 10 KM / M POL Mielec

Zapłacone

112. Rutyna Szymon - BIEG 500 M / M POL Kraków Mamisynka:)

Zapłacone

113. Rutyna Wiktor - BIEG 500 M / M POL Kraków Mamisynka:)

Zapłacone

114. Rzeszucinski Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec
115. Sabat Tadeusz - BIEG 10 KM / M POL Ocieka Ocieka

Zapłacone

116. Sala Maciej - BIEG 10 KM / M POL Stobierna Brak

Zapłacone

117. Sala Zbigniew - BIEG 10 KM / M POL Stobierna Brak

Zapłacone

118. Saniawa Paweł - BIEG 10 KM / M POL Tarnobrzeg PSP Klimontow
119. Skoczylas Żaneta - BIEG 10 KM / K POL Szczucin
120. Słowik Daniel - BIEG 10 KM / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów
121. Smaczny Bartłomiej - BIEG 10 KM / M POL Mielec HejPrzygodo Team

Zapłacone

122. Stachula Albert - BIEG 10 KM / M POL Padew Narodowa WTD Poznań

Zapłacone

123. Stachula Aneta - BIEG 10 KM / K POL Wojków

Zapłacone

124. Stachula Radosław - BIEG 10 KM / M POL Padew Narodowa

Zapłacone

125. Stala-Dudek Jadwiga - BIEG 10 KM / K POL Mielec
126. Starzec Paweł - BIEG 10 KM / M POL Kolbuszowa
127. Stępień Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Chorzelów
128. Strong Jack - BIEG 10 KM / M POL Wojków

Zapłacone

129. Sudoł Andrzej - BIEG 10 KM / M POL Ruda ATS Wheels
130. Sumiec Krystyna - BIEG 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec
131. Sumiec Zygmunt - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec
132. Szatko Tomek - BIEG 10 KM / M POL Mielec Gardner Team Mielec

Zapłacone

133. Szczerba Agnieszka - NW 10 KM / K POL Mielec Juice Plus

Zapłacone

134. Szewczyk Dominika - BIEG 10 KM / K POL Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom
135. Szklarz Anna - BIEG 10 KM / K POL Mielec
136. Szulc Anna - BIEG 10 KM / K POL Staszów

Zapłacone

137. Szymański Adam - BIEG 10 KM / M POL Połaniec
138. Tokarz Waldemar - BIEG 10 KM / M POL Paszczyna Jak Mustangi...

Zapłacone

139. Tomasz Krystian - BIEG 10 KM / M POL Brzeziny

Zapłacone

140. Truniarz Paweł - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec
141. Walat-Sankowska Elżbieta - BIEG 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

142. Wiatr Sylwia - BIEG 10 KM / K POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

143. Więckowiak Ania - BIEG 10 KM / K POL Mielec Zabiegani Mielec
144. Więckowiak Dagmara - BIEG 500 M / K POL Mielec
145. Wielgosz Artur - BIEG 10 KM / M POL Mielec Zabiegani Mielec
146. Wiktor Wiesław - BIEG 10 KM / M POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Zapłacone

147. Wiktor-Galek Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Kolbuszowa
148. Wiśniowski Adam - BIEG 10 KM / M POL Debica maratończyk dębica

Zapłacone

149. Wójcik Karolina - NW 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

150. Woźniak Mariusz - BIEG 10 KM / M POL Tuszyma Frytki z majonezem

Zapłacone

151. Wyparło Rafał - BIEG 10 KM / M POL Mielec AMATOR
152. Żabczyńska Magdalena - BIEG 10 KM / K POL Głogów Małopolski

Zapłacone

153. Żabczyńska Zuzanna - BIEG 500 M / K POL Głogów Małopolski

Zapłacone

154. Żabczyński Robert - BIEG 10 KM / M POL Głogów Małopolski

Zapłacone

155. Ząbek Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

156. Żądło Jacek - BIEG 10 KM / M POL Mielec PERFECT RUNNER TEAM
157. Zalaś Filip - BIEG 200 M / M POL Połaniec Running Połaniec
158. Zalaś Marcin - BIEG 10 KM / M POL Połaniec Running Połaniec
159. Zawłocka Joanna - BIEG 10 KM / K POL Brzeziny
160. Ździebło Łukasz - BIEG 10 KM / M POL Pilzno Królewskie Pilzno
161. Zuzel Sylwia - BIEG 10 KM / K POL Mielec

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU