III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy “O złotą kózkę”

Dobczyce, Polska
02.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 1 BG 5 KM / M30 POL Czyżówka MajKris

Zapłacone

2. Bajer Marcin 2 BG 5 KM / M40 POL Skrzynka

Zapłacone

3. Bąk Stanisław 10 BG 5 KM / M50 POL Biłgoraj

Zapłacone

4. Bałucka Gabriela 3 BG 5 KM / K17-19 POL Myślenice

Zapłacone

5. Bałuszyński Sławomir 4 BG 5 KM / M40 POL Kraków Biegnij tak szybko jakbyś coś ukradł :-)

Zapłacone

6. Banach Izabela 5 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

7. Banaś Adrian 6 BG 5 KM / M20 POL Wadowice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

8. Basara Bernadetta 7 BG 5 KM / K30 POL Skawina

Zapłacone

9. Basara Pawel 8 BG 5 KM / M30 POL Skawina Treco laser

Zapłacone

10. Baster Tomasz 9 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

11. Bębenek Dorota 13 BG 5 KM / K30 POL Sieraków

Zapłacone

12. Bębenek Łukasz 14 BG 5 KM / M30 POL Sieraków

Zapłacone

13. Bezkorowajny Joanna 11 BG 5 KM / K30 POL Siepraw Słudzy Panicza Wawrzyńca

Zapłacone

14. Bezkorowajny Mateusz 12 BG 5 KM / M30 POL Siepraw Słudzy Panicza Wawrzyńca

Zapłacone

15. Bidzińska Agnieszka 15 BG 5 KM / K30 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

16. Biernat Izabela 16 BG 5 KM / K12-16 POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

17. Biernat Maria 17 BG 5 KM / K40 POL Limanowa

Zapłacone

18. Bizoń Kornelia 18 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

19. Boguta Beata 19 BG 5 KM / K40 POL Kraków #ADAMCZERWIŃSKITEAM

Zapłacone

20. Boguta Maciej 20 BG 5 KM / M12-16 POL Kraków

Zapłacone

21. Boguta Pawel 21 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

22. Bonder Sandra 22 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

23. Boroń Paulina 23 BG 5 KM / K20 POL Tomaszkowice Gdów Proud Runners

Zapłacone

24. Boryczko-Smolik Małgorzata 401 NW 5 KM / K POL Krakow kijanki

Zapłacone

25. Bryl Sławomir 24 BG 5 KM / M30 POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

26. Brytańczyk Daniel 25 BG 5 KM / M20 POL Stróża Polplast

Zapłacone

27. Brzeziński Dariusz 26 BG 5 KM / M30 POL Kraków Brunners

Zapłacone

28. Budzowski Radosław 27 BG 5 KM / M20 POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

29. Bujas Agnieszka 28 BG 5 KM / K40 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

30. Bujas Kacper 29 BG 5 KM / M17-19 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

31. Bukowska Elżbieta 30 BG 5 KM / K40 POL Krakow Bukowszczaki Team

Zapłacone

32. Bukowska Paulina 31 BG 5 KM / K12-16 POL Zdzięsławice Bukowszczaki Team

Zapłacone

33. Bukowski Dawid 32 BG 5 KM / M12-16 POL Zdzięsławice Bukowszczaki Team

Zapłacone

34. Bukowski Piotr 33 BG 5 KM / M40 POL Zdzięsławice Bukowszczaki Team

Zapłacone

35. Bystrzycki Piotr 34 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

36. Cabon Tomasz 35 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

37. Carnis Jean Louis 36 BG 5 KM / M50 POL Francja

Zapłacone

38. Chanek Robert 37 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

39. Ciapa Fabian 38 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

40. Cierpiałek Jakub 39 BG 5 KM / M30 POL Wadowice UNLIMITED Sport Lifestyle

Zapłacone

41. Cieślik Gabriela 40 BG 5 KM / K30 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

42. Ciuła Tomasz 41 BG 5 KM / M30 POL Kraków Rebellion of Free Runners

Zapłacone

43. Cyankiewicz Agnieszka 402 NW 5 KM / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

44. Cyankiewicz Anna 403 NW 5 KM / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

45. Czepiel Małgorzata 42 BG 5 KM / K30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

46. Czepiel Mateusz 43 BG 5 KM / M40 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

47. Czernecki Adam 44 BG 5 KM / M40 POL Kraków CYNGUS

Zapłacone

48. Czernecki Jan 45 BG 5 KM / M17-19 POL Kraków CYNGUS

Zapłacone

49. Czyszczoń Bogdan 46 BG 5 KM / M40 POL Wieliczka

Zapłacone

50. Dąbrowski Rafał 47 BG 5 KM / M40 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

51. Dąbrowski Tomasz 48 BG 5 KM / M30 POL Myślenice

Zapłacone

52. Dobosz Konrad 49 BG 5 KM / M30 POL Siepraw

Zapłacone

53. Dolaś Danuta 50 BG 5 KM / K40 POL Kraków Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

54. Domarecka Aneta 51 BG 5 KM / K12-16 POL Myślenice

Zapłacone

55. Dominik Kacper 52 BG 5 KM / M12-16 POL Brzezowa

Zapłacone

56. Drab Michał 53 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

57. Drąg Dariusz 54 BG 5 KM / M20 POL Dąbie Es-System Running Team

Zapłacone

58. Drewnicka Joanna 55 BG 5 KM / K40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

59. Drewnicki Jacek 56 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

60. Dróżdż Kinga 57 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

61. Drzyzga-Błaszczyk Anna 58 BG 5 KM / K30 POL Skrzynka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

62. Duda Lucyna 59 BG 5 KM / K40 POL Mogilany #adamczerwińskiteam

Zapłacone

63. Duda Wojciech 60 BG 5 KM / M40 POL Buków Skawina Biega

Zapłacone

64. Dudziak Dorota 61 BG 5 KM / K30 POL Kraków #adamczerwiński Team

Zapłacone

65. Dudziak Tomasz 62 BG 5 KM / M30 POL Kraków Polar Team

Zapłacone

66. Dudzik Izabela 63 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

67. Dudzik Kamil 64 BG 5 KM / M12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

68. Dudzik Krzysztof 65 BG 5 KM / M20 POL Raciechowice Luzacy

Zapłacone

69. Dudzik Patrycja 66 BG 5 KM / K30 POL Poznachowice Górne Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

70. Dudzik Zbigniew 67 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce Kat Dobczyce

Zapłacone

71. Dyduła Julia 68 BG 5 KM / K12-16 POL Krzyszkowice

Zapłacone

72. Dymek Jagoda 69 BG 5 KM / K12-16 POL Niżowa UKS Lider Siercza

Zapłacone

73. Dymek Mirosław 70 BG 5 KM / M40 POL Niżowa

Zapłacone

74. Dzierwa Robert 71 BG 5 KM / M40 POL Bochnia

Zapłacone

75. Dziubek Weronika 72 BG 5 KM / K17-19 POL Jaworzno

Zapłacone

76. Dziura Maciej 73 BG 5 KM / M40 POL Dziekanowice

Zapłacone

77. Ficek Waldemar 74 BG 5 KM / M40 POL Zawada POLKAS

Zapłacone

78. Figlewicz Piotr 75 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

79. Fijoł Wojciech 76 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

80. Fikas Krzysztof 77 BG 5 KM / M60 POL Myślenice

Zapłacone

81. Flak Maciej 78 BG 5 KM / M30 POL Raciechowice

Zapłacone

82. Flak Magdalena 79 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

83. Flak Michał 80 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

84. Flis-Czajka Justyna 81 BG 5 KM / K30 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

85. Florczyk Joanna 82 BG 5 KM / K40 POL Bochnia

Zapłacone

86. Florek Michał 404 NW 5 KM / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

87. Foks Wojciech 83 BG 5 KM / M12-16 POL Kraków

Zapłacone

88. Franiek Łukasz 84 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

89. Franiek Marta 85 BG 5 KM / K40 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

90. Fudala Małgorzata 86 BG 5 KM / K60 POL Brzesko Bkb Victoria Brzesko

Zapłacone

91. Furtak Dorota 405 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

92. Furtak Franciszek 406 NW 5 KM / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

93. Gajda Kamil 87 BG 5 KM / M20 POL Mysłowice #adamczerwińskiteam

Zapłacone

94. Galuba Monika 88 BG 5 KM / K30 POL Wieliczka Uks Lider

Zapłacone

95. Gancarz Marcel 89 BG 5 KM / M12-16 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

96. Gawin Katarzyna 90 BG 5 KM / K30 POL Stadniki

Zapłacone

97. Gdula Gabriela 91 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

98. Górna-Cichoń Monika 92 BG 5 KM / K40 POL Zabierzów Bocheński Niepołomice Biegają

Zapłacone

99. Górska Grażyna 407 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

100. Gratka Beata 408 NW 5 KM / K POL Kojszówka Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

101. Gratka Mirosław 409 NW 5 KM / M POL Kojszówka Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

102. Gruchacz Janusz 93 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

103. Grudnik Jakub 94 BG 5 KM / M12-16 POL Przebieczany Niepołomice Biegają

Zapłacone

104. Grudnik Zbigniew 95 BG 5 KM / M40 POL Przebieczany Niepołomice Biegają

Zapłacone

105. Grzybek Dawid 96 BG 5 KM / M20 POL Czasław

Zapłacone

106. Gubała Jarosław 97 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

107. Halota Izabella 98 BG 5 KM / K60 POL Kraków

Zapłacone

108. Hamdane Malika 99 BG 5 KM / K20 POL Kraków

Zapłacone

109. Hebda Piotr 100 BG 5 KM / M20 POL Kraków

Zapłacone

110. Hładyszewski Marek 101 BG 5 KM / M40 POL Bieńkowice

Zapłacone

111. Hodurek Stanisław 102 BG 5 KM / M50 POL Myślenice

Zapłacone

112. Ignatowicz Dawid 103 BG 5 KM / M30 POL Wolbrom Rebellion of Free Runners

Zapłacone

113. Jakubek Hanna 104 BG 5 KM / K50 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

114. Jałocha Zofia 105 BG 5 KM / K50 POL Jordanów

Zapłacone

115. Jamka Darek 106 BG 5 KM / M30 POL Tarnów

Zapłacone

116. Janczak Małgorzata 410 NW 5 KM / K POL Olesno

Zapłacone

117. Janiszewski Marcin 107 BG 5 KM / M40 POL Kraków Kamil, Kubuś i Tata

Zapłacone

118. Janus Michał 108 BG 5 KM / M12-16 POL Koźmice Małe Małokoźmiccy Biegacze

Zapłacone

119. Jarosinska Justyna 109 BG 5 KM / K20 POL Raclawice Rebellion of Free Runners

Zapłacone

120. Jarząbek Małgorzata 411 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

121. Jaśkowiec Konrad 110 BG 5 KM / M12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

122. Jaskulska Urszula 412 NW 5 KM / K POL Rybnik Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

123. Jaworska Barbara 413 NW 5 KM / K POL Dobczcye Stowarzyszenie Nordic Walking Dobczyce

Zapłacone

124. Jopek Bronisław 414 NW 5 KM / M POL Mogilany

Zapłacone

125. Kącki Bartłomiej 128 BG 5 KM / M12-16 POL Myślenice

Zapłacone

126. Kaczmarczyk Marta 111 BG 5 KM / K30 POL Brzączowice

Zapłacone

127. Kaczmarczyk Michał 112 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

128. Kaczor Jonna 415 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

129. Kaczor Marek 113 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

130. Kaim Antoni 114 BG 5 KM / M50 POL Myślenice

Zapłacone

131. Kaim Julia 115 BG 5 KM / K12-16 POL Myślenice

Zapłacone

132. Kaleta Agnieszka 116 BG 5 KM / K12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

133. Kania Dawid 117 BG 5 KM / M20 POL Wieliczka Polplast

Zapłacone

134. Kanik Bogusław 118 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

135. Kapłoniak Katarzyna 119 BG 5 KM / K20 POL Dobczyce

Zapłacone

136. Karcz Barbara 120 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio

Zapłacone

137. Kasprzyk Dominika 121 BG 5 KM / K20 POL Stojowice

Zapłacone

138. Kasprzyk Kinga 122 BG 5 KM / K50 POL Stojowice

Zapłacone

139. Kasprzyk Konrad 124 BG 5 KM / M20 POL Kędzierzynka

Zapłacone

140. Kasprzyk Leszek 125 BG 5 KM / M50 POL Stojowice

Zapłacone

141. Kastelik Szymon 126 BG 5 KM / M20 POL Gilowice Grzmot Gilowice

Zapłacone

142. Kaźmierczak Karolina 127 BG 5 KM / K30 POL Łapanów

Zapłacone

143. Kędziora Wioletta 129 BG 5 KM / K40 POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

144. Klikuszewski Kamil 130 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

145. Klimasz Bartłomiej 131 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

146. Klimasz Kamila 132 BG 5 KM / K30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

147. Kobiałka Paweł 133 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

148. Kociołek Witold 134 BG 5 KM / M40 POL Kraków #adamczerwiński Team

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy 135 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

150. Kordowska Bogusława 416 NW 5 KM / K POL Kraków LUX TORPEDA

Zapłacone

151. Kordowski Piotr 417 NW 5 KM / M POL Kraków LUX TORPEDA

Zapłacone

152. Kosiński Marek 136 BG 5 KM / M30 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

153. Kostkowski Kazimierz 137 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

154. Koszut Marek 138 BG 5 KM / M40 POL Skrzynka Top-Spin Dobczycki Klub Tenisowy

Zapłacone

155. Kowalczyk Damian 139 BG 5 KM / M30 POL Brzączowice Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Zapłacone

156. Kowalczyk Joanna 418 NW 5 KM / K POL Kraków LUX TORPEDA Małopolska

Zapłacone

157. Kowalczyk Tadeusz 419 NW 5 KM / M POL Kraków LUX TORPEDA Małopolska

Zapłacone

158. Kowalczyk Witold 140 BG 5 KM / M40 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

159. Kowalski Michał 141 BG 5 KM / M30 POL Kraków POLKAS

Zapłacone

160. Kozień Ewa 143 BG 5 KM / K50 POL Masłomiąca Pysiek

Zapłacone

161. Kras Rafał 144 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

162. Krasek Julia 145 BG 5 KM / K12-16 POL Kraków Runners Nowa Huta

Zapłacone

163. Krasek Piotr 146 BG 5 KM / M40 POL Kraków Runners Nowa Huta

Zapłacone

164. Krawczyk Agnieszka 147 BG 5 KM / K40 AUT Wiedeń

Zapłacone

165. Krawczyk Alina 148 BG 5 KM / K50 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

166. Krawczyk Kamila 149 BG 5 KM / K30 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

167. Krawczyk Natalia 150 BG 5 KM / K20 POL Krakow Dzielne Krawczyki

Zapłacone

168. Krawczyk Tomasz 151 BG 5 KM / M60 POL Kraków Dzielne Krawczyki

Zapłacone

169. Krawczyk Wojciech 152 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

170. Krupowicz Tatiana 420 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

171. Kubat Iwona 153 BG 5 KM / K30 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

172. Kubat Michał 154 BG 5 KM / M40 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

173. Kubińska Barbara 421 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

174. Kukla Janusz 155 BG 5 KM / M30 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

175. Kulawiak Emil 156 BG 5 KM / M40 POL Żarki

Zapłacone

176. Kułach Lesław 157 BG 5 KM / M40 POL Wola Radziszowska

Zapłacone

177. Kupiec Tomasz 158 BG 5 KM / M30 POL Bienkowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

178. Kurek Monika 159 BG 5 KM / K40 POL Siepraw Sieprawska Piątka

Zapłacone

179. Kuropatwińska Ewa 160 BG 5 KM / K17-19 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

180. Kurtyka Gabriela 161 BG 5 KM / K17-19 POL Liszki

Zapłacone

181. Kus Krzysztof 162 BG 5 KM / M20 POL Kobielnik Es-System Running Team

Zapłacone

182. Kwiatkowska Adriana 163 BG 5 KM / K30 POL Myślenice

Zapłacone

183. Kwiecień Justyna 164 BG 5 KM / K30 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

184. Lach Grzegorz 165 BG 5 KM / M30 POL Myślenice

Zapłacone

185. Laskowska Renata 166 BG 5 KM / K50 POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

186. Laskowski Dariusz 167 BG 5 KM / M50 POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

187. Laskowski Piotr 168 BG 5 KM / M20 POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

188. Lenart Rafał 169 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce DKB

Zapłacone

189. Lichoń Filip 170 BG 5 KM / M12-16 POL Dobczyce

Zapłacone

190. Lichoń Tomasz 171 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

191. Lichoń Zuza 172 BG 5 KM / K12-16 POL Dobczyce

Zapłacone

192. Ligęza Krystyna 422 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

193. Lis Katarzyna 173 BG 5 KM / K30 POL Myślenice drużyna z Myślenic

Zapłacone

194. Lis Paulina 174 BG 5 KM / K30 POL Myślenice drużyna z Myślenic

Zapłacone

195. Listopad Marcin 175 BG 5 KM / M30 POL Kraków Lorenz

Zapłacone

196. Lubieniecki Maciej 176 BG 5 KM / M40 POL Kraków LACHO TEAM

Zapłacone

197. Łabędź Robert 177 BG 5 KM / M40 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

198. Łaciak Marian 423 NW 5 KM / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

199. Łaski Mateusz 178 BG 5 KM / M20 POL Lanckorona

Zapłacone

200. Łazarz Mateusz 424 NW 5 KM / M POL Stojowice

Zapłacone

201. Łobocka Julita 425 NW 5 KM / K POL Kraków

Zapłacone

202. Łodzińska Aleksandra 179 BG 5 KM / K12-16 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

203. Łodzińska Anna 180 BG 5 KM / K40 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

204. Łodzińska Katarzyna 181 BG 5 KM / K17-19 POL Kraków FitVit

Zapłacone

205. Łodziński Marek 182 BG 5 KM / M40 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

206. Łukasik Sylwia 183 BG 5 KM / K20 POL Kraków

Zapłacone

207. Maciaszek Joanna 184 BG 5 KM / K20 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

208. Mączka Małgorzata 195 BG 5 KM / K40 POL Kraków

Zapłacone

209. Madejski Dawid 185 BG 5 KM / M30 POL Żarki Lacho Team

Zapłacone

210. Uczestnik anonimowy 186 BG 5 KM / K30 POL Wieliczka Km

Zapłacone

211. Majka Tomasz 187 BG 5 KM / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

212. Mąka Paweł 196 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

213. Malarczyk Jerzy 188 BG 5 KM / M40 POL Trąbki #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

214. Malinowska Katarzyna 189 BG 5 KM / K30 POL Skawina

Zapłacone

215. Malinowski Mateusz 190 BG 5 KM / M12-16 POL Skawina Treko Laser

Zapłacone

216. Maniecka Katarzyna 426 NW 5 KM / K POL Stojowice

Zapłacone

217. Uczestnik anonimowy 191 BG 5 KM / M40 POL Stojowice

Zapłacone

218. Maniecki Kacper 192 BG 5 KM / M12-16 POL Stojowice

Zapłacone

219. Marzec Arkadiusz 193 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

220. Matoga Lucyna 194 BG 5 KM / K50 POL Siepraw Słudzy Panicza Wawrzyńca

Zapłacone

221. Mężyk Aleksandra 197 BG 5 KM / K30 POL Kraków #adamczerwińskiteam

Zapłacone

222. Michalec Katarzyna 427 NW 5 KM / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

223. Michalec Zuzanna 198 BG 5 KM / K17-19 POL Dobczyce

Zapłacone

224. Michalik Justyna 199 BG 5 KM / K20 POL Dobczyce

Zapłacone

225. Michalska-Mazgaj Monika 428 NW 5 KM / K POL Kraków Mama potrafi

Zapłacone

226. Michałek Rafał 200 BG 5 KM / M20 POL Kraków

Zapłacone

227. Miękinia Piotr 202 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

228. Mieszczak Paweł 201 BG 5 KM / M20 POL Żywiec

Zapłacone

229. Miłek Katarzyna 203 BG 5 KM / K30 POL Wola Filipowska MamaBiegaczka

Zapłacone

230. Miłowska Katarzyna 204 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

231. Miłowski Łukasz 205 BG 5 KM / M30 POL Kraków Intelli One Team

Zapłacone

232. Mistarz Dorota 429 NW 5 KM / K POL Dobczyce Biblioteka Team

Zapłacone

233. Mistarz Izabela 430 NW 5 KM / K POL Kornatka

Zapłacone

234. Mleko Michał 206 BG 5 KM / M30 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

235. Molendys Małgorzata 431 NW 5 KM / K POL Dobczyce Biblioteka Team

Zapłacone

236. Moskal-Ryś Wioleta 207 BG 5 KM / K30 POL Osieczany

Zapłacone

237. Mucha Grzegorz 208 BG 5 KM / M40 POL Trzemeśnia Polplast

Zapłacone

238. Murzyn Karolina 432 NW 5 KM / K POL Pogorzany Gimnastyka Artystyczna Dobczyce

Zapłacone

239. Murzyn Marek 209 BG 5 KM / M30 POL Wiśniowa Wiśniowa

Zapłacone

240. Musiał Anna 210 BG 5 KM / K30 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

241. Musiał Witold 211 BG 5 KM / M40 POL Kraków Fitvit

Zapłacone

242. Nabielec Joanna 212 BG 5 KM / K30 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

243. Nabielec Magdalena 213 BG 5 KM / K20 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

244. Natkaniec Daniel 214 BG 5 KM / M20 POL Kraków

Zapłacone

245. Nawrocka Olga 433 NW 5 KM / K POL Kraków

Zapłacone

246. Nawrocki Marcin 215 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

247. Niewiarowska Bogumiła 216 BG 5 KM / K30 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

248. Niewiarowska Martyna 217 BG 5 KM / K12-16 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

249. Niewitała Halina 434 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

250. Nosal Elżbieta 435 NW 5 KM / K POL Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

251. Nowak Paweł 218 BG 5 KM / M30 POL Dziekanowice

Zapłacone

252. Nowakowska Katarzyna 436 NW 5 KM / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

253. Nowakowski Mariusz 219 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce Dobczyce I Okolice W Drodze Na Marsa

Zapłacone

254. Nowotny Marian 220 BG 5 KM / M60 POL Damienice Niepołomice Biegają

Zapłacone

255. Obajtek Magdalena 221 BG 5 KM / K30 POL Myślenice Husaria

Zapłacone

256. Oleksa Piotr 222 BG 5 KM / M30 POL Brzączowice Polplast

Zapłacone

257. Opałek-Bassara Anna 437 NW 5 KM / K POL Dobczyce MSNW

Zapłacone

258. Opiela Katarzyna 223 BG 5 KM / K12-16 POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

259. Opiela Mirosław 224 BG 5 KM / M40 POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

260. Opiela Paweł 225 BG 5 KM / M12-16 POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

261. Opryszek Bogusław 226 BG 5 KM / M50 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

262. Osowski Szymon 227 BG 5 KM / M30 POL Krakow

Zapłacone

263. Ostafin Szymon 228 BG 5 KM / M20 POL Trzebunia Husaria Race Tam

Zapłacone

264. Palacz Sylwester 229 BG 5 KM / M30 POL Lanckorona Super Team

Zapłacone

265. Pamuła Krystian 230 BG 5 KM / M30 POL Niepołomice SRTG Niepołomice

Zapłacone

266. Pamuła Wojciech 231 BG 5 KM / M40 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

267. Para Klaudia 232 BG 5 KM / K20 POL Dobczyce -

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy 233 BG 5 KM / K30 POL Brzezowa

Zapłacone

269. Pasieka Grzegorz 234 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

270. Paszt Agnieszka 235 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

271. Paszt Łukasz 236 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

272. Pawlak Antoni 237 BG 5 KM / M12-16 POL Myślenice

Zapłacone

273. Pawlak Magdalena 238 BG 5 KM / K30 POL Myślenice

Zapłacone

274. Pawlowski Agata 239 BG 5 KM / K50 USA Glastonbury

Zapłacone

275. Paździora Mariusz 438 NW 5 KM / M POL Wadowice LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA

Zapłacone

276. Pelowska Beata 240 BG 5 KM / K20 POL Cisiec

Zapłacone

277. Piątkowska Marta 241 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

278. Piechówka Bernardeta 440 NW 5 KM / K POL Kraków Kuternoga

Zapłacone

279. Piechowska Anna 439 NW 5 KM / K POL Kraków

Zapłacone

280. Piechowska Martyna 242 BG 5 KM / K17-19 POL Kraków

Zapłacone

281. Piekarz Iwona 243 BG 5 KM / K20 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

282. Pietras Mateusz 244 BG 5 KM / M30 POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

283. Piskorska Zofia 441 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

284. Piwowarczyk Dominik 245 BG 5 KM / M30 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

285. Piwowarczyk Katarzyna 246 BG 5 KM / K20 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

286. Piwowarczyk Magdalena 248 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

287. Piwowarczyk Tomasz 249 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Polplast

Zapłacone

288. Uczestnik anonimowy 250 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

289. Piwowarska Iwona 442 NW 5 KM / K POL Kornatka

Zapłacone

290. Płatek Grzegorz 251 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

291. Podmokły Jerzy 252 BG 5 KM / M40 POL Myślenice

Zapłacone

292. Pojda Paweł 253 BG 5 KM / M20 POL Krzeszowice

Zapłacone

293. Polit Bernadeta 254 BG 5 KM / K40 POL Kraków

Zapłacone

294. Polonek Danuta 255 BG 5 KM / K30 POL Jaworzno

Zapłacone

295. Pośnik Karolina 256 BG 5 KM / K30 POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

296. Profic Nadia 443 NW 5 KM / K POL Stojowice

Zapłacone

297. Przydatek Grzegorz 257 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

298. Pudlik Andrzej 258 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

299. Uczestnik anonimowy 259 BG 5 KM / M50 POL Ludzmierz Mok Mszana Dolna

Zapłacone

300. Rak Łukasz 260 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

301. Rapacz Małgorzata 261 BG 5 KM / K20 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

302. Rapacz Marcin 262 BG 5 KM / M30 POL Lubień

Zapłacone

303. Raś Agnieszka 263 BG 5 KM / K40 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

304. Raszewska Malgorzata 444 NW 5 KM / K POL Zgorzelec

Zapłacone

305. Ratowska Julia 264 BG 5 KM / K20 POL Kraków Szczur!

Zapłacone

306. Reszka Paweł 265 BG 5 KM / M30 POL Myślenice

Zapłacone

307. Reszka Sabina 266 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

308. Retzl Nicole 267 BG 5 KM / K40 POL Wiedeń

Zapłacone

309. Rogula Mariusz 268 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

310. Rokosz Agnieszka 445 NW 5 KM / K POL Wiśniowa

Zapłacone

311. Rotkiewicz-Michalska Ewa 446 NW 5 KM / K POL Kraków Mama potrafi

Zapłacone

312. Rozwadowska Paulina 269 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

313. Rozwadowski Grzegorz 270 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

314. Rozwadowski Jacek 271 BG 5 KM / M40 POL Sieraków

Zapłacone

315. Rudkowska Małgorzata 272 BG 5 KM / K30 POL Myslenice

Zapłacone

316. Rudzinska Elzbieta 273 BG 5 KM / K30 POL Jaroszówka

Zapłacone

317. Rusek Marcin 274 BG 5 KM / M40 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

318. Rutka Anna 447 NW 5 KM / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

319. Rybiec Mateusz 275 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Es-System Running Team

Zapłacone

320. Rychlicki Zbigniew 276 BG 5 KM / M40 POL Kraków DEAD RUNNERS

Zapłacone

321. Ryś Wacław 277 BG 5 KM / M60 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

322. Rzadkowska Anna 278 BG 5 KM / K30 POL Kielce

Zapłacone

323. Sacha Małgorzata 279 BG 5 KM / K30 POL Sterkowiec

Zapłacone

324. Sala Andrzej 448 NW 5 KM / M POL Kojszówka Podbabiogorskie Nordic Walking

Zapłacone

325. Serwan Piotr 280 BG 5 KM / M30 POL Jadowniki #adamczerwińskiteam

Zapłacone

326. Skałka Wojciech 281 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

327. Skrzeczek Aleksandra 282 BG 5 KM / K20 POL Rudnik

Zapłacone

328. Skrzyńska Mariola 283 BG 5 KM / K30 POL Niepołomice FitClub24Niepołomice

Zapłacone

329. Uczestnik anonimowy 466 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

330. Śliwiński Tomasz 309 BG 5 KM / M40 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

331. Ślusarczyk Michał 310 BG 5 KM / M20 POL Kwaczała

Zapłacone

332. Słonka Ewelina 449 NW 5 KM / K POL Kraków

Zapłacone

333. Słowikowski Paweł 284 BG 5 KM / M40 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

334. Smolik Janusz 450 NW 5 KM / M POL Kraków kijanki

Zapłacone

335. Smulski Sławomir 285 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

336. Sobczak-Kupiec Agnieszka 286 BG 5 KM / K30 POL Myślenice

Zapłacone

337. Solak Surowiec Krystyna 451 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

338. Sorocka Paulina 287 BG 5 KM / K30 POL Myslenice

Zapłacone

339. Stasiak Krzysztof 288 BG 5 KM / M30 POL Kędzierzynka

Zapłacone

340. Sternal Józef 289 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

341. Sternal Renata 290 BG 5 KM / K30 POL Skrzynka

Zapłacone

342. Stożek Anna 452 NW 5 KM / K POL Dobczyce Kat Dobczyce

Zapłacone

343. Struzik Monika 291 BG 5 KM / K30 POL Kraków Es-System Running Team

Zapłacone

344. Surowiec Dariusz 292 BG 5 KM / M50 POL Wieliczka ACTeam.

Zapłacone

345. Surowiec Henryk 453 NW 5 KM / M POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

346. Suś Karolina 456 NW 5 KM / K POL Dobczyce Królowie Dystansu

Zapłacone

347. Suś Katarzyna 457 NW 5 KM / K POL Dobczyce Królowie Dystansu

Zapłacone

348. Suś Maciej 458 NW 5 KM / M POL Dobczyce Królowie dystansu

Zapłacone

349. Suś Tomasz 459 NW 5 KM / M POL Dobczyce UGiM Dobczyce

Zapłacone

350. Suska Katarzyna 454 NW 5 KM / K POL Wadowice Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

351. Suski Daniel 455 NW 5 KM / M POL Wadowice Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

352. Światłoń Anna 311 BG 5 KM / K20 POL Jasienica

Zapłacone

353. Szajnowska Dorota 293 BG 5 KM / K30 POL Gdów GPR

Zapłacone

354. Szczepańska Amelka 460 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

355. Szczepańska Katarzyna 461 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

356. Szczepański Bartłomiej 294 BG 5 KM / M12-16 POL Dobczyce

Zapłacone

357. Szczepański Jakub 295 BG 5 KM / M12-16 POL Dobczyce Raba Dobczyce

Zapłacone

358. Szczepański Stanisław 296 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

359. Szczurek Rafał 297 BG 5 KM / M40 POL Konary Polplast

Zapłacone

360. Szczygieł Tadeusz 298 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Polplast

Zapłacone

361. Szczypka Agnieszka 299 BG 5 KM / K40 POL Kraków Porozmawiajmy o Zdrowiu

Zapłacone

362. Szkodzińska Klaudia 462 NW 5 KM / K POL Kraków

Zapłacone

363. Szkodziński Tomasz 300 BG 5 KM / M40 POL Kraków

Zapłacone

364. Szlósarczyk Hubert 301 BG 5 KM / M12-16 POL Dobczyce

Zapłacone

365. Szlósarczyk Marek 302 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

366. Szot Magdalena 463 NW 5 KM / K POL Kraków Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

367. Szot Małgorzata 464 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

368. Szot Piotr 303 BG 5 KM / M30 POL Dobczyce

Zapłacone

369. Szuba Marta 465 NW 5 KM / K POL Brzesko

Zapłacone

370. Szuszkiewicz Jarosław 304 BG 5 KM / M30 POL Ustroń

Zapłacone

371. Szwarnóg-Róg Bogusława 305 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce Różki

Zapłacone

372. Szymik Bartosz 306 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

373. Szymik Danuta 307 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

374. Szymska Anna 308 BG 5 KM / K30 POL Niezdów Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

375. Talaga Joanna 312 BG 5 KM / K20 POL Dobczyce

Zapłacone

376. Tkaczyk Ewa 467 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

377. Tokarz Kamila 313 BG 5 KM / K30 POL Myślenice

Zapłacone

378. Tokarz Wojciech 314 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

379. Tomaśko Barbara 315 BG 5 KM / K30 POL Brzączowice

Zapłacone

380. Tota Anna 316 BG 5 KM / K30 POL Bochnis

Zapłacone

381. Tota Radoslaw 317 BG 5 KM / M40 POL Bochnia

Zapłacone

382. Tracz Dariusz 468 NW 5 KM / M POL Niezdów

Zapłacone

383. Trojanowski Krzysztof 318 BG 5 KM / M20 POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

384. Trojańska Joanna 319 BG 5 KM / K30 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

385. Trojańska Wiesława 469 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

386. Trojański Dawid 320 BG 5 KM / M30 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

387. Trytko Mariusz 321 BG 5 KM / M30 POL Osieczany Osieczany biegają

Zapłacone

388. Trzaska Barbara 322 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

389. Tuleja Bogumiła 470 NW 5 KM / K POL Gdów Gdowski Uniwersytet I I I Wieku

Zapłacone

390. Turchanovich Alena 323 BG 5 KM / K30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

391. Turcza Iwona 324 BG 5 KM / K30 POL Siepraw Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

392. Urgacz Piotr 325 BG 5 KM / M30 POL Zakliczyn

Zapłacone

393. Warmuz Magdalena 326 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

394. Wątorek Roman 328 BG 5 KM / M60 POL Dobczyce

Zapłacone

395. Wawrzusiak Filip 327 BG 5 KM / M12-16 POL Brzączowice

Zapłacone

396. Wcisło Kamila 329 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

397. Wędzicha Rafał 330 BG 5 KM / M30 POL Kraków eMotion Drive

Zapłacone

398. Węglarz Andrzej 331 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

399. Węglarz Kamila 471 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

400. Węglarz Małgorzata 472 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

401. Węgrzyn Ewa 332 BG 5 KM / K30 POL Komorniki Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

402. Węgrzyn Jakub 333 BG 5 KM / M17-19 POL Dziekanowice

Zapłacone

403. Wierzba Kornelia 473 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

404. Wierzba Michał 334 BG 5 KM / M17-19 POL Dobczyce

Zapłacone

405. Wierzba Piotr 474 NW 5 KM / M POL Dobczyce

Zapłacone

406. Wierzba Wiktoria 475 NW 5 KM / K POL Dobczyce

Zapłacone

407. Wilk Katarzyna 335 BG 5 KM / K20 POL Wrocław

Zapłacone

408. Winkler Agata 336 BG 5 KM / K40 POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

409. Wojcieszek Damian 337 BG 5 KM / M20 POL Szydłowiec Itmbw Kraków

Zapłacone

410. Wójtowicz Bartłomiej 345 BG 5 KM / M40 POL Dobczyce

Zapłacone

411. Wójtowicz Magdalena 347 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce

Zapłacone

412. Wójtowicz Magdalena 346 BG 5 KM / K20 POL Myślenice Super Team

Zapłacone

413. Wojtyca Kinga 338 BG 5 KM / K17-19 POL Polanka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

414. Wolak-Tworzydło Karolina 339 BG 5 KM / K30 POL Bochnia 1984

Zapłacone

415. Wolańczyk-Gruchacz Urszula 340 BG 5 KM / K30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

416. Woźniak Agnieszka 341 BG 5 KM / K40 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

417. Woźniak Mateusz 342 BG 5 KM / M12-16 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

418. Woźniczka Szymon 343 BG 5 KM / M12-16 POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

419. Woźny Paweł 344 BG 5 KM / M40 POL Niepołomice LPP TEAM

Zapłacone

420. Wróbel Karolina 348 BG 5 KM / K20 POL Sucha Beskidzka #adamczerwińskiteam

Zapłacone

421. Wszołek Karolina 349 BG 5 KM / K30 POL Bochnia Creative Bochnia biega team

Zapłacone

422. Wydro Damian 350 BG 5 KM / M30 POL Kraków

Zapłacone

423. Wyroba Barbara 351 BG 5 KM / K30 POL Kraków

Zapłacone

424. Wysocka Joanna 352 BG 5 KM / K17-19 POL Skrzynka Polplast

Zapłacone

425. Wysocki Kajetan 353 BG 5 KM / M20 POL Skrzynka Polplast

Zapłacone

426. Wysocki Marcin 354 BG 5 KM / M40 POL Skrzynka Polplast

Zapłacone

427. Yarokhau Agnieszka 355 BG 5 KM / K30 POL Dobczyce Azs Awf Kraków

Zapłacone

428. Żaba Sylwia 359 BG 5 KM / K20 POL Gdów

Zapłacone

429. Zabłocka Dorota 356 BG 5 KM / K30 POL Lipnik

Zapłacone

430. Żak Marcin 360 BG 5 KM / M30 POL Myślenice Polplast

Zapłacone

431. Załęczny Anna 476 NW 5 KM / K POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

432. Załęczny Jan 477 NW 5 KM / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

433. Ziębowicz Mirosław 357 BG 5 KM / M50 POL Kraków

Zapłacone

434. Zimirski Paweł 358 BG 5 KM / M20 POL Dobczyce

Zapłacone

435. Żmuda Grzegorz 361 BG 5 KM / M40 POL Brzączowice

Zapłacone

436. Żuławińska-Czyż Józefa 479 NW 5 KM / K POL Dobczyce Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Zapłacone

437. Zuzek Kinga 478 NW 5 KM / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU