III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy O Złotą Kózkę Biegi dla dzieci

Dobczyce, Polska
02.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Maja 1434 600 M / K POL Czyżówka Victoria Trzebinia

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 1145 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

3. Bączek Miłosz 1074 100 M / M POL Kornatka

Zapłacone

4. Bączek Natalka 1435 600 M / K POL Kornatka

Zapłacone

5. Bączek Patryk 1221 200 M / M POL Kornatka

Zapłacone

6. Bączyński Antoni 1222 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

7. Bączyński Nikodem 1436 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

8. Bajer Ksenia 1146 200 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

9. Banach Klaudia 1547 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

10. Banach Łucja 1437 600 M / K POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

11. Bańbuła Bartosz 1360 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

12. Bańbuła Maciej 1220 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

13. Baran Natalia 1001 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

14. Basara Oliwia 1438 600 M / K POL Skawina Treco laser

Zapłacone

15. Bębenek Franciszek 1362 400 M / M POL Sieraków

Zapłacone

16. Bębenek Jakub 1223 200 M / M POL Sieraków

Zapłacone

17. Bednarz Tymoteusz 1361 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

18. Bergel Bartosz 1075 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

19. Bergel Magdalena 1147 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

20. Bizoń Gerard 1076 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

21. Blak Eryk 1439 600 M / M POL Czechowka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

22. Błaszczyk Oliwia 1148 200 M / K POL Skrzynka Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

23. Bonczar Martyna 1440 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

24. Boroń Amelia 1441 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

25. Boroń Faustyna 1286 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

26. Boroń Mikołaj 1077 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

27. Borowy Jakub 1442 600 M / M POL Jordanów

Zapłacone

28. Borowy Julia 1149 200 M / K POL Jordanów

Zapłacone

29. Bremer Jaś 1078 100 M / M POL Wieliczka

Zapłacone

30. Brożek Karol 1363 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

31. Bryl Antoni 1364 400 M / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

32. Bryl Jaś 1224 200 M / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

33. Bryl Michał 1548 800 M / M POL Koźmice Wielkie Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

34. Brytan Adam 1225 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

35. Brzezińska Natalia 1150 200 M / K POL Dobczyce Gimnastyka Artystyczna

Zapłacone

36. Brzeziński Jan 1079 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

37. Brzozowski Radosław 1226 200 M / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

38. Budka Julia 1443 600 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

39. Bukiej Anna 1444 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

40. Bukiej Ewa 1287 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

41. Burkat Aleksandra 1288 400 M / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

42. Burkat Emilia 1002 100 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

43. Burkowicz Jakub 1227 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

44. Burkowicz Maja 1003 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

45. Burliga Gabriela 1004 100 M / K POL Koźmice Wielkie

Zapłacone

46. Cabała Natalia 1549 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

47. Cabon Jan 1228 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

48. Cabon Mikołaj 1080 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

49. Chajec Szymon 1445 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

50. Chudy Albert 1550 800 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

51. Ciaputa Mateusz 1551 800 M / M POL Stróża Drużyna z Myślenic

Zapłacone

52. Cichy Michał 1365 400 M / M POL Gdów

Zapłacone

53. Cichy Wiktoria 1005 100 M / K POL Myślenice

Zapłacone

54. Ciuła Piotr 1366 400 M / M POL Kraków Rebellion of Free Runners

Zapłacone

55. Cudek Tola 1006 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

56. Czajka Alicja 1007 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

57. Czajka Natalia 1151 200 M / K POL Kraków

Zapłacone

58. Czernecka Hanna 1552 800 M / K POL Kraków CYNGUS

Zapłacone

59. Czosnykowski Krystian 1446 600 M / M POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

60. Data Aron 1081 100 M / M POL Dobczyce Przedszkole nr.1

Zapłacone

61. Dębowski Bartosz 1367 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

62. Dębowski Miłosz 1368 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

63. Długopolski Adam 1369 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

64. Dominik Bartłomiej 1229 200 M / M POL Brzezowa

Zapłacone

65. Dominik Katarzyna 1008 100 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

66. Dominik Krzysztof 1230 200 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

67. Dominik Mateusz 1370 400 M / M POL Brzezowa

Zapłacone

68. Dominik Mikołaj 1371 400 M / M POL Brzezowa

Zapłacone

69. Dominik Patryk 1447 600 M / M POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

70. Dominik Tomasz 1448 600 M / M POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

71. Drab Aleksandra 1009 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

72. Drab Lena 1289 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

73. Drab Maksymilian 1372 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

74. Drewnicki Michał 1373 400 M / M POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

75. Dróżdż Aleksandra 1553 800 M / K POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

76. Druzgała Jaś 1082 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

77. Druzgała Milena 1152 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

78. Drzygiel Magdalena 1290 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

79. Duda Karol 1374 400 M / M POL Buków

Zapłacone

80. Duda Konrad 1083 100 M / M POL Dobczyce Sp Nr 1 Dobczyce

Zapłacone

81. Duda Marianna 1010 100 M / K POL Zegartowice

Zapłacone

82. Duda Milena 1449 600 M / K POL Dobczyce Sp Nr 1 Dobczyce

Zapłacone

83. Duda Milena 1153 200 M / K POL Zegartowice

Zapłacone

84. Dudziak Tadeusz 1231 200 M / M POL Kraków #adamczerwińskiteam

Zapłacone

85. Dudzik Artur 1375 400 M / M POL Brzezowa Sp2 Dobczyce

Zapłacone

86. Dudzik Emilia 1011 100 M / K POL Brzezowa

Zapłacone

87. Dudzik Jakub 1084 100 M / M POL Poznachowice Górne Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

88. Dudzik Piotr 1450 600 M / M POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

89. Dudzik Wiktoria 1451 600 M / K POL Poznachowice Górne Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

90. Dutka-Wołoch Nicola 1291 400 M / K POL Skawina UKS Lider

Zapłacone

91. Dymek Jagoda 1554 800 M / K POL Niżowa UKS Lider Siercza

Zapłacone

92. Dyrdał Helena 1292 400 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

93. Dziedzina Joanna 1293 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

94. Dziedzina Małgorzata 1012 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

95. Dziedzina Urszula 1154 200 M / K POL Kraków

Zapłacone

96. Dzierwa Pola 1155 200 M / K POL Bochnia

Zapłacone

97. Felner Amelia 1156 200 M / K POL Kornatka

Zapłacone

98. Figlewicz Kamil 1232 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

99. Figlewicz Mikołaj 1085 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

100. Figlewicz Oliwia 1555 800 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

101. Figura Klaudia 1452 600 M / K POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

102. Filipkowska Iga 1157 200 M / K POL Stadniki

Zapłacone

103. Filutowski Miłosz 1453 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

104. Flak Milena 1294 400 M / K POL Raciechowice

Zapłacone

105. Flak Olga 1013 100 M / K POL Raciechowice

Zapłacone

106. Florczyk Aleksander 1086 100 M / M POL Bochnia

Zapłacone

107. Foks Katarzyna 1556 800 M / K POL Kraków

Zapłacone

108. Fornalik Katarzyna 1295 400 M / K POL Krzyszkowice

Zapłacone

109. Frączek Alan 1376 400 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

110. Frączek Hanna 1296 400 M / K POL Borzęta Stajnia Przylesie Borzęta

Zapłacone

111. Frączek Jakub 1377 400 M / M POL Limanowa Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

112. Francuz Franciszek 1087 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

113. Francuz Gabriela 1158 200 M / K POL Kraków

Zapłacone

114. Galuba Martyna 1297 400 M / K POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Zapłacone

115. Garczyński Wiktor 1233 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

116. Gaudyn Daria 1159 200 M / K POL Jordanów

Zapłacone

117. Gaudyn Olga 1160 200 M / K POL Jordanów

Zapłacone

118. Gawęda Kamil 1234 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

119. Gaweł Antonina 1161 200 M / K POL Dobczyce Dobczycki Klub Tenisowy Top Spin

Zapłacone

120. Gawin Eryk 1454 600 M / M POL Stadniki

Zapłacone

121. Gawin Karolina 1557 800 M / K POL Stadniki

Zapłacone

122. Gawor Konrad 1235 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

123. Gdula Julia 1455 600 M / K POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

124. Gogól Eryk 1088 100 M / M POL Kornatka

Zapłacone

125. Gogól Patryk 1236 200 M / M POL Kornatka

Zapłacone

126. Górszczyk Dawid 1456 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

127. Grabowska Agata 1298 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

128. Grabowski Aleks 1558 800 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

129. Gruca Marzena 1299 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

130. Grudnik Katarzyna 1014 100 M / K POL Przebieczany Niepołomice Biegają

Zapłacone

131. Gryglak Aleksandra 1300 400 M / K POL Myślenice

Zapłacone

132. Gryglak Hanna 1015 100 M / K POL Myślenice

Zapłacone

133. Gryglak Zofia 1162 200 M / K POL Myślenice

Zapłacone

134. Grzegorzak Kacper 1378 400 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

135. Grzegorzak Mariola 1457 600 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

136. Grzesik Maksymilian 1237 200 M / M POL Zegartowice

Zapłacone

137. Gubała Daria 1301 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

138. Guzik Aleksandra 1302 400 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

139. Guzik Jakub 1089 100 M / M POL Poznachowice Górne

Zapłacone

140. Guzik Wojciech 1238 200 M / M POL Poznachowice Górne

Zapłacone

141. Hajduk Aleksandra 1303 400 M / K POL Raciborsko

Zapłacone

142. Hajduk Antoni 1458 600 M / M POL Gorzków

Zapłacone

143. Hałatek Agata 1304 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

144. Hałatek Jakub 1559 800 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

145. Hałatek Olga 1305 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

146. Hebda Eliza 1459 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

147. Hebda Wiktoria 1163 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

148. Hodana Filip 1090 100 M / M POL Jawornik

Zapłacone

149. Hodurek Alicja 1016 100 M / K POL Wisniowa

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy 1017 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

151. Hodurek Szymon 1460 600 M / M POL Myślenice

Zapłacone

152. Hojna Anna 1461 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

153. Hudyga Patrycja 1462 600 M / K POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

154. Hujdus Wiktoria 1560 800 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

155. Idzik Agnieszka 1561 800 M / K POL Kornatka

Zapłacone

156. Idzik Emil 1379 400 M / M POL Kornatka

Zapłacone

157. Idzik Lena 1018 100 M / K POL Kornatka

Zapłacone

158. Jagła Wojciech 1380 400 M / M POL Raciborsko

Zapłacone

159. Jałocha Gabriel 1091 100 M / M POL Jordanów

Zapłacone

160. Jamborski Bartosz 1463 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

161. Jamborski Szymon 1381 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

162. Jamka Aurelia 1164 200 M / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1 Dobczyce

Zapłacone

163. Jamka Wojciech 1239 200 M / M POL Dobczyce PS nr 1 Dobczyce

Zapłacone

164. Jamróz Bartosz 1464 600 M / M POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

165. Janeczek Anna 1165 200 M / K POL Portlaoise

Zapłacone

166. Janicka Martyna 1019 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

167. Janiszewski Jakub 1382 400 M / M POL Kraków Kamil, Kubuś i Tata

Zapłacone

168. Jasek Magdalena 1465 600 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

169. Jasica Katarzyna 1562 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

170. Jasińska Martyna 1020 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy 1383 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

172. Uczestnik anonimowy 1021 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy 1022 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

174. Juras Mateusz 1466 600 M / M POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

175. Jurczak Jakub 1240 200 M / M POL Kasina Wielka

Zapłacone

176. Jurkiewicz Milena 1467 600 M / K POL Dobczyce Gimnastyka Artystyczna

Zapłacone

177. Kabaja Karolina 1166 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

178. Kabaja Krystian 1384 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

179. Kaczmarczyk Agata 1306 400 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

180. Kaczmarczyk Barbara 1023 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

181. Kaczmarczyk Hanna 1024 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

182. Kaczmarek Alicja 1167 200 M / K POL Sułków UKS Lider Siercza

Zapłacone

183. Kaczmarek Julia 1468 600 M / K POL Sułków UKS Lider Siercza

Zapłacone

184. Kalemba Tomasz 1385 400 M / M POL Mierzeń

Zapłacone

185. Kania Borys 1386 400 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

186. Kania Emilia 1307 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

187. Kania Julia 1168 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

188. Kania Zosia 1169 200 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

189. Kanik Artur 1387 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

190. Kanik Nina 1025 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

191. Kapera Liliana 1170 200 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

192. Kapuściński Oskar 1469 600 M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

193. Kapuściński Patryk 1388 400 M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

194. Karcz Amelia 1470 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

195. Karp Filip 1389 400 M / M POL Koźmice Małe AP Wieliczka

Zapłacone

196. Kasprzyk-Gajda Malgorzata 1026 100 M / K POL Bochnia

Zapłacone

197. Kędra Wiktoria 1308 400 M / K POL Raciechowice

Zapłacone

198. Kędzior Kacper 1471 600 M / M POL Kraków

Zapłacone

199. Kędzior Magdalena 1309 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

200. Kędziora Adam 1241 200 M / M POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

201. Kędziora Antosia 1027 100 M / K POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

202. Kępka Alexander 1092 100 M / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

203. Kęska Mateusz 1472 600 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

204. Kiełbowicz Damian 1093 100 M / M POL Gdów

Zapłacone

205. Klejdysz Błażej 1473 600 M / M POL Stojowice

Zapłacone

206. Klejdysz Filip 1390 400 M / M POL Stojowice

Zapłacone

207. Klikuszewska Sylwia 1171 200 M / K POL Kornatka

Zapłacone

208. Klimek Ignacy 1391 400 M / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

209. Kluska Nikola 1172 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

210. Knapik Igor 1242 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

211. Knapik Wiktoria 1173 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

212. Kniaziowski Adam 1094 100 M / M POL Bochnia

Zapłacone

213. Kobiałka Ignacy 1095 100 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

214. Kobiałka Malwina 1310 400 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

215. Kobus Milena 1028 100 M / K POL Trzemeśnia

Zapłacone

216. Kociołek Nina 1174 200 M / K POL Kraków

Zapłacone

217. Kominiak Błażej 1243 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

218. Kominiak Weronika 1029 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

219. Konieczna Magdalena 1175 200 M / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1

Zapłacone

220. Kordowska Kaja 1474 600 M / K POL Kraków LUX TORPEDA

Zapłacone

221. Korus Anna 1311 400 M / K POL Borzeta Riders Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta

Zapłacone

222. Kosińska Agnieszka 1176 200 M / K POL Kraków Fitvit

Zapłacone

223. Koszut Maciej 1392 400 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

224. Kowalczyk Kacper 1563 800 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

225. Kowalczyk Lena 1312 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

226. Kowalska Matylda 1313 400 M / K POL Wieliczka UKS Lider

Zapłacone

227. Kozdroń Hanna 1314 400 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

228. Kozdroń Julia 1475 600 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

229. Kras Jakub 1393 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

230. Krasek Konrad 1564 800 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

231. Krasek Miłosz 1565 800 M / M POL Kraków Runners Nowa Huta

Zapłacone

232. Krasek Natalia 1476 600 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

233. Krawczyk Jagoda 1477 600 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

234. Krawczyk Zofia 1030 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

235. Krupowicz Krzysztof 1244 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

236. Krzewińska Maja 1315 400 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

237. Krzewińska Nadia 1031 100 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

238. Krzewiński Igor 1245 200 M / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

239. Kubowicz Andrzej 1478 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

240. Kuchnia Alicja 1177 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

241. Kuchnia Dawid 1096 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

242. Kulawiak Julia 1479 600 M / K POL Żarki KS Victoria Trzebinia

Zapłacone

243. Kulig Patrycja 1178 200 M / K POL Dziekanowice

Zapłacone

244. Kupiec Marta 1179 200 M / K POL Myślenice

Zapłacone

245. Kupiec Zuzanna 1316 400 M / K POL Myślenice

Zapłacone

246. Kuras Adrian 1246 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

247. Kuras Kornelia 1032 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

248. Kurnik Bartłomiej 1480 600 M / M POL Gdów

Zapłacone

249. Kurtyka Oliwia 1180 200 M / K POL Liszki

Zapłacone

250. Kuś Aleksander 1247 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

251. Kus Alicja 1181 200 M / K POL Wiśniowa

Zapłacone

252. Kus Wojciech 1394 400 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

253. Kwiatkowska Marta 1317 400 M / K POL Myślenice

Zapłacone

254. Uczestnik anonimowy 1033 100 M / K POL Jasienica

Zapłacone

255. Lenart Damian 1248 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

256. Leśniak Magdalena 1318 400 M / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

257. Leśniak Natalia 1481 600 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

258. Lichoń Emilia 1319 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

259. Lichoń Marcelina 1034 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

260. Lichoń Milena 1320 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

261. Uczestnik anonimowy 1249 200 M / M POL Dobczyce PS 1

Zapłacone

262. Ładyga Magdalena 1321 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

263. Ładyga Weronika 1482 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

264. Łaszczyk Mikołaj 1097 100 M / M POL Komorniki

Zapłacone

265. Łodziński Adam 1483 600 M / M POL Kraków Fitvit

Zapłacone

266. Łuczak Wojciech 1395 400 M / M POL Słomniki

Zapłacone

267. Uczestnik anonimowy 1250 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

268. Machnicka Dobrawa 1182 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

269. Machnicka Ignacja 1035 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

270. Mądra Emilia 1484 600 M / K POL Wrzępia

Zapłacone

271. Maj Ignaś 1098 100 M / M POL Poznachowice Dolne

Zapłacone

272. Maj Laura 1036 100 M / K POL Poznachowice Dolne

Zapłacone

273. Majewska Gabriela 1037 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

274. Majewski Hubert 1099 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

275. Malik Kalina 1038 100 M / K POL Wieliczka

Zapłacone

276. Malinowska Karolina 1485 600 M / K POL Skawina

Zapłacone

277. Maniecka Gabriela 1486 600 M / K POL Stojowice

Zapłacone

278. Maniecka Klaudia 1183 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

279. Maniecka Laura 1039 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

280. Maniecka Lena 1040 100 M / K POL Stojowice

Zapłacone

281. Maniecka Patrycja 1184 200 M / K POL Stojowice

Zapłacone

282. Marcisz Martyna 1487 600 M / K POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

283. Matuła Łukasz 1488 600 M / M POL Sieraków

Zapłacone

284. Matuła Mateusz 1251 200 M / M POL Sieraków

Zapłacone

285. Matuła Michał 1252 200 M / M POL Sieraków

Zapłacone

286. Mazgaj Liliana 1489 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

287. Mazur Ewelina 1566 800 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

288. Mazur Patrycja 1185 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

289. Mazur Patrycja 1322 400 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

290. Mazur Patryk 1490 600 M / M POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

291. Mazur Wioletta 1491 600 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

292. Mazur Wojtuś 1253 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

293. Michalska Jagoda 1041 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

294. Michalski Maciek 1100 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

295. Michalski Szymon 1101 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

296. Mieczychowski Konrad 1492 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

297. Mikołajczyk Karol 1254 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

298. Miłowska Ola 1493 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

299. Misiarz Alicja 1323 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

300. Mistarz Michał 1494 600 M / M POL Wierzbanowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

301. Mistarz Wojciech 1102 100 M / M POL Kornatka

Zapłacone

302. Molendys Mateusz 1495 600 M / M POL Sieraków

Zapłacone

303. Molendys Tomasz 1103 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

304. Molendys Wojciech 1104 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

305. Morawski Tymon 1105 100 M / M POL Rudnik

Zapłacone

306. Mosiężny Oliwia 1496 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

307. Murzyn Agnieszka 1186 200 M / K POL Wiśniowa Wiśniowa

Zapłacone

308. Murzyn Fabian 1106 100 M / M POL Pogorzany

Zapłacone

309. Murzyn Julia 1042 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

310. Murzyn Lidia 1324 400 M / K POL Wiśniowa Wiśniowa

Zapłacone

311. Murzyn Maja 1325 400 M / K POL Pogorzany

Zapłacone

312. Murzyn Michał 1396 400 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

313. Murzyn Szymuś 1107 100 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

314. Musiał Aleksandra 1497 600 M / K POL Kraków Fitvit

Zapłacone

315. Musiał Magdalena 1326 400 M / K POL Kraków Fitvit

Zapłacone

316. Nawara Emilka 1187 200 M / K POL Nieznanowice

Zapłacone

317. Nawrocki Albert 1397 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

318. Nawrocki Franciszek 1398 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

319. Niezabitowski Wojciech 1498 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

320. Njako Larry 1399 400 M / M POL Kraków KS Kabel Kraków

Zapłacone

321. Njako Samuel 1108 100 M / M POL Kraków Akademia Fiesta

Zapłacone

322. Nowak Blanka 1188 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

323. Uczestnik anonimowy 1327 400 M / K POL Sieraków

Zapłacone

324. Nowak Ewa 1328 400 M / K POL Czechówka

Zapłacone

325. Nowak Ignaś 1109 100 M / M POL Dziekanowice

Zapłacone

326. Nowak Mikołaj 1499 600 M / M POL Czechówka

Zapłacone

327. Nowak Sławomir 1110 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

328. Nowak Sonia 1043 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

329. Nowak Sylwia 1567 800 M / K POL Czechówka

Zapłacone

330. Nowak Wojciech 1400 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

331. Nowakowski Adam 1401 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

332. Nowakowski Maksymilian 1500 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

333. Obajtek Mateusz 1255 200 M / M POL Wisniowa

Zapłacone

334. Obajtek Patryk 1501 600 M / M POL Wisniowa

Zapłacone

335. Obral Maria 1044 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

336. Uczestnik anonimowy 1111 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

337. Obrzud Kuba 1402 400 M / M POL Wieliczka

Zapłacone

338. Ogonowska Nadia 1189 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

339. Ogórka Adam 1112 100 M / M POL Łysokanie

Zapłacone

340. Ogórka Dagmara 1190 200 M / K POL Łysokanie

Zapłacone

341. Ogórka Franciszek 1113 100 M / M POL Łysokanie

Zapłacone

342. Oleksy Wawrzyniec 1568 800 M / M POL Wrzępia

Zapłacone

343. Olesek Magdalena 1329 400 M / K POL Myślenice

Zapłacone

344. Uczestnik anonimowy 1502 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

345. Olesek Piotr 1403 400 M / M POL Myslenice

Zapłacone

346. Ołownia Hanna 1045 100 M / K POL Kornatka

Zapłacone

347. Opalińska Lidia 1330 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

348. Opaliński Dominik 1114 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

349. Opiela Zofia 1331 400 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

350. Opyd Krzysztof 1503 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

351. Orzechowski Jakub 1256 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

352. Osińska Hania 1046 100 M / K POL Myślenice

Zapłacone

353. Osińska Kalinka 1191 200 M / K POL Myślenice

Zapłacone

354. Pach Kinga 1569 800 M / K POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

355. Pach Paweł 1504 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

356. Pajor Małgorzata 1192 200 M / K POL Sieraków Sp Nr 1 Dobczyce

Zapłacone

357. Pajor Zuzanna 1193 200 M / K POL Sieraków Sp Nr 1 Dobczyce

Zapłacone

358. Palacz Diana 1505 600 M / K POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

359. Pamuła Martyna 1194 200 M / K POL Kraków SRTG Niepołomice

Zapłacone

360. Panek Ksawery 1506 600 M / M POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

361. Panek Oliwia 1570 800 M / K POL Wiśniowa Lks Markam Wiśniowa-Osieczany

Zapłacone

362. Panikowska Gabriela 1332 400 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

363. Panikowska Kamila 1571 800 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

364. Panikowski Jakub 1115 100 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

365. Paniw Konrad 1257 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

366. Paniw Małgorzata 1047 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

367. Para Mikołaj 1404 400 M / M POL Brzezowa

Zapłacone

368. Pasek Franciszek 1116 100 M / M POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka

Zapłacone

369. Pasek Jakub 1117 100 M / M POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka

Zapłacone

370. Pasieka Martyna 1507 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

371. Paszkiewicz Oliwier 1572 800 M / M POL Kornatka

Zapłacone

372. Pawlak Antoni 1573 800 M / M POL Kraków

Zapłacone

373. Pawlak Tymoteusz 1405 400 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

374. Pawłowska Magdalena 1574 800 M / K POL Brzezowa

Zapłacone

375. Pawłowski Filip 1258 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

376. Pawłowski Kamil 1508 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

377. Paździor Karolina 1509 600 M / K POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

378. Piaskowska Wiktoria 1333 400 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

379. Piech Jakub 1259 200 M / M POL Myślenice

Zapłacone

380. Piechnik Krystian 1575 800 M / M POL Gdów

Zapłacone

381. Piechnik Lena 1048 100 M / K POL Gdów

Zapłacone

382. Pietras Kacper 1260 200 M / M POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

383. Pietras Lena 1049 100 M / K POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

384. Piwowarczyk Józef 1406 400 M / M POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

385. Piwowarczyk Teresa 1195 200 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

386. Piwowarski Maciej 1510 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

387. Piwowarski Wojciech 1261 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

388. Płachta Igor 1118 100 M / M POL Stojowice Sp1 Dobczyce

Zapłacone

389. Płachta Julia 1334 400 M / K POL Stojowice Sp1 Dobczyce

Zapłacone

390. Płatek Karolina 1335 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

391. Płatek Maja 1196 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

392. Uczestnik anonimowy 1050 100 M / K POL Lipnik

Zapłacone

393. Policht Michał 1262 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

394. Policht Zofia 1336 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

395. Polit Antoni 1119 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

396. Polit Helena 1051 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

397. Polonek Rafał 1511 600 M / M POL Jaworzno

Zapłacone

398. Półtorak Nikodem 1120 100 M / M POL Sieraków

Zapłacone

399. Półtorak Sebastian 1121 100 M / M POL Sieraków

Zapłacone

400. Przydatek Bruno 1122 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

401. Ptaszek Magdalena 1512 600 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

402. Ptaszek Marta 1576 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

403. Pudlik Hanna 1197 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

404. Pudlik Mateusz 1123 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

405. Pudlik Oskar 1263 200 M / M POL Niezdów

Zapłacone

406. Pudlik Sandra 1513 600 M / K POL Kornatka

Zapłacone

407. Raszewski Tomasz 1407 400 M / M USA Des Plains

Zapłacone

408. Reszka Dominika 1337 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

409. Reszka Julia 1514 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

410. Retzl Quentin 1577 800 M / M POL Wiedeń

Zapłacone

411. Rogula Kamil 1264 200 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

412. Rogula Patrycja 1578 800 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

413. Uczestnik anonimowy 1265 200 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

414. Rożkiewicz Natalia 1579 800 M / K POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

415. Rożkiewicz Szymon 1515 600 M / M POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

416. Rozwadowska Hanna 1052 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

417. Rozwadowska Martyna 1338 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

418. Rozwadowska Milena 1339 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

419. Rozwadowska Nikola 1198 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

420. Rozwadowski Kacper 1408 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

421. Rudzka Aleksandra 1340 400 M / K POL Wiedeń

Zapłacone

422. Rudzka Klara 1199 200 M / K POL Wiedeń

Zapłacone

423. Rudzka Zuzanna 1053 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

424. Ruman Mikołaj 1266 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

425. Rusek Gabriela 1341 400 M / K POL Bochnia Rusałki Team

Zapłacone

426. Rusek Marcelina 1200 200 M / K POL Bochnia Rusałki Team

Zapłacone

427. Ryś Patrycja 1201 200 M / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

428. Ryś Wiktoria 1516 600 M / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

429. Sacha Julia 1202 200 M / K POL Sterkowiec

Zapłacone

430. Saczka Jakub 1124 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

431. Saczka Weronika 1203 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

432. Uczestnik anonimowy 1580 800 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

433. Sambor Michał 1517 600 M / M POL Wiśniowa Uks Wiśniowa Kl.4A

Zapłacone

434. Sendor Lena 1342 400 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

435. Sendor Piotr 1518 600 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

436. Siekierka Magdalena 1343 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

437. Simsak Marysia 1054 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

438. Skiba Milena 1344 400 M / K POL Brzezowa

Zapłacone

439. Uczestnik anonimowy 1125 100 M / M POL Włosań

Zapłacone

440. Skórnicki Franciszek 1267 200 M / M POL Włosań

Zapłacone

441. Skórnicki Jakub 1268 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

442. Skowron Julia 1055 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

443. Skrzyńska Dorotka 1345 400 M / K POL Niepołomice

Zapłacone

444. Skrzyński Czarek 1126 100 M / M POL Niepołomice

Zapłacone

445. Ślęczka Kacper 1132 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

446. Ślęczka Mikołaj 1274 200 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

447. Ślęczka Szymon 1581 800 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

448. Śliwiński Konrad 1519 600 M / M POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

449. Śliwiński Nikodem 1133 100 M / M POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

450. Ślósarczyk Gabriela 1520 600 M / K POL Pcim Biegam z bratem

Zapłacone

451. Ślósarczyk Julia 1582 800 M / K POL Brzączowice Es-System Running Team

Zapłacone

452. Ślósarczyk Krzysztof 1134 100 M / M POL Pcim Biegam z siostrą

Zapłacone

453. Ślósarczyk Martyna 1208 200 M / K POL Brzączowice Es-System Running Team

Zapłacone

454. Ślusarczyk Amelia 1521 600 M / K POL Stojowice

Zapłacone

455. Ślusarczyk Lidia 1209 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

456. Ślusarczyk Maria 1062 100 M / K POL Stojowice

Zapłacone

457. Ślusarczyk Mateusz 1419 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

458. Ślusarczyk Szymon 1135 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

459. Słoboda Mateusz 1409 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

460. Śmierciak Weronika 1583 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

461. Smolarska Emilia 1056 100 M / K POL Gdów

Zapłacone

462. Smoleń Liliana 1584 800 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

463. Smulski Antoni 1410 400 M / M POL Dobczyce SOLNE MIASTO Wieliczka

Zapłacone

464. Sobon Bartosz 1522 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

465. Sosnowska Alicja 1204 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

466. Spytek Filip 1269 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

467. Spytek Hubert 1523 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

468. Spytek Igor 1127 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

469. Sroka Antoni 1128 100 M / M POL Dąbie

Zapłacone

470. Stańczuk Konrad 1524 600 M / M POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

471. Stasiak Amelia 1346 400 M / K POL Kędzierzynka

Zapłacone

472. Stasiak Laura 1057 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

473. Stasik Dawid 1525 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

474. Stasik Karolina 1585 800 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

475. Stasik Mateusz 1411 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

476. Steblecki Filip 1412 400 M / M POL Słomniki

Zapłacone

477. Sternal Maria 1347 400 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

478. Sternal Wojciech 1129 100 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

479. Stoch Hubert 1270 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

480. Uczestnik anonimowy 1271 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

481. Stoch Lena 1058 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

482. Stós Piotr 1526 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

483. Stós Sandra 1205 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

484. Strama Amelia 1527 600 M / K POL Myślenice

Zapłacone

485. Strama Patryk 1413 400 M / M POL Myślenice

Zapłacone

486. Strama Szymon 1130 100 M / M POL Myślenice

Zapłacone

487. Świstak Bartosz 1420 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

488. Szczepański Patryk 1272 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

489. Szczygieł Dawid 1414 400 M / M POL Dobczyce SP nr 2

Zapłacone

490. Szczygieł Julia 1206 200 M / K POL Dobczyce PS nr 1

Zapłacone

491. Szewczyk Gabriela 1059 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

492. Szewczyk Maja 1348 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

493. Szkodzińska Kalina 1528 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

494. Szkodziński Julian 1415 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

495. Szlachta Karol 1586 800 M / M POL Kraków

Zapłacone

496. Szlachta Zosia 1060 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

497. Szlósarczyk Mikołaj 1416 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

498. Szot Karolina 1061 100 M / K POL Dobczyce Koziołki

Zapłacone

499. Szot Maciej 1417 400 M / M POL Dobczyce Koziołki

Zapłacone

500. Szot Szymon 1529 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

501. Szumiec Pola 1207 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

502. Szumiec Sonia 1349 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

503. Szymoniak Jan 1273 200 M / M POL Myślenice

Zapłacone

504. Szymski Alan 1131 100 M / M POL Niezdów Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

505. Szymski Dawid 1418 400 M / M POL Niezdów Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

506. Tafel Izabela 1063 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

507. Uczestnik anonimowy 1210 200 M / K POL Kraków

Zapłacone

508. Tokarz Krzysztof 1136 100 M / M POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

509. Tomaśko Kacper 1137 100 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

510. Toporkiewicz Michał 1275 200 M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

511. Tota Jakub 1421 400 M / M POL Bochnia

Zapłacone

512. Tracz Krzysztof 1530 600 M / M POL Niezdów Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

513. Trojanowski Maciej 1422 400 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

514. Trojanowski Piotr 1276 200 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

515. Trzaska Wojciech 1423 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

516. Turakiewicz Franciszek 1138 100 M / M POL Niegowić

Zapłacone

517. Turakiewicz Karolina 1064 100 M / K POL Niegowić

Zapłacone

518. Uba-Maziarka Franciszek 1139 100 M / M POL Czernichów

Zapłacone

519. Urgacz Karolina 1211 200 M / K POL Zakliczyn

Zapłacone

520. Wardyga Karolina 1212 200 M / K POL Niepołomice

Zapłacone

521. Warnecka Anita 1587 800 M / K POL Kraków

Zapłacone

522. Warnecka Karolina 1350 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

523. Warnecka Paulina 1531 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

524. Wawrzusiak Gabriel 1277 200 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

525. Wawrzusiak Kacper 1424 400 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

526. Wawrzusiak Karina 1532 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

527. Wcisło Konrad 1425 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

528. Węgrzyn Anna 1213 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

529. Węgrzyn Laura 1065 100 M / K POL Góra Św Jana

Zapłacone

530. Weszka Aleksander 1278 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

531. Weszka Kacper 1279 200 M / M POL Niżowa

Zapłacone

532. Widomska Hanna 1066 100 M / K POL Winiary

Zapłacone

533. Widomski Igor 1533 600 M / M POL Winiary

Zapłacone

534. Więcek Mateusz 1534 600 M / M POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

535. Wiechniak Hanna 1535 600 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

536. Wiechniak Helena 1351 400 M / K POL Brzączowice

Zapłacone

537. Wiejaczka Eliza 1067 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

538. Wiejaczka Eryk 1426 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

539. Winkler Iwo 1427 400 M / M POL Borzeta Active Academy

Zapłacone

540. Wiśniewska Gabrysia 1352 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

541. Włodarczyk Jan 1280 200 M / M POL Sieraków

Zapłacone

542. Wnuk Adam 1281 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

543. Wnuk Krzysztof 1428 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

544. Wójcik Oskar 1536 600 M / M POL Czechówka

Zapłacone

545. Wojtan Aleksandra 1214 200 M / K POL Myślenice

Zapłacone

546. Wojtan Jakub 1537 600 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

547. Wojtan Maria 1588 800 M / K POL Myślenice

Zapłacone

548. Wójtowicz Nela 1354 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

549. Wolak Eliza 1215 200 M / K POL Kraków My

Zapłacone

550. Wolak Kamila 1068 100 M / K POL Kraków My

Zapłacone

551. Woś Jakub 1429 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

552. Woźniak Olivier 1430 400 M / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

553. Woźniak Wiktoria 1538 600 M / K POL Słopnice Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

554. Woźniczka Zuzanna 1353 400 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

555. Wrona Jagoda 1355 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

556. Wrona Wiktoria 1216 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

557. Wydro Hubert 1140 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

558. Wydro Wiktor 1141 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

559. Wyroba Ariela 1539 600 M / K POL Dobczyce Kat Dobczyce

Zapłacone

560. Wyroba Szymon 1142 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

561. Żaba Aleksandra 1072 100 M / K POL Gdów

Zapłacone

562. Zabłocka Agata 1356 400 M / K POL Lipnik

Zapłacone

563. Zabłocka Daria 1540 600 M / K POL Lipnik

Zapłacone

564. Zabłocka Lena 1069 100 M / K POL Lipnik

Zapłacone

565. Zabłocka Zuzanna 1541 600 M / K POL Lipnik

Zapłacone

566. Zabłocki Wiktor 1431 400 M / M POL Lipnik

Zapłacone

567. Żabówka Emilka 1073 100 M / K POL Komorniki

Zapłacone

568. Żabówka Patryk 1542 600 M / M POL Komorniki

Zapłacone

569. Zagórowska Magdalena 1357 400 M / K POL Mordarka Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

570. Żak Antoni 1432 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

571. Żak Maria 1217 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

572. Zawadzki Bartosz 1282 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

573. Zawadzki Wojciech 1283 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

574. Zbrożek Laura 1070 100 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

575. Zięba Leon 1143 100 M / M POL Damienice

Zapłacone

576. Ziemba Emilia 1071 100 M / K POL Kornatka

Zapłacone

577. Zimirski Tymon 1284 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

578. Żurek Michał 1589 800 M / M POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU