III Eco Bieg Charytatywny

Wola Chorzelowska, Polska
22.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anuszewska Agata 1 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

2. Babula Ewa 219 BG 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

3. Babula Sylwester 220 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

4. Bać Wiesław 351 NW 10 / M POL Racławówka

Zapłacone

5. Bąk Mirosław 2 BG 10 / M POL Chorzelów ZABIEGANI MIELEC

Zapłacone

6. Bała Bożena 3 BG 10 / K POL Grabiny

Zapłacone

7. Baran Arkadiusz 4 BG 10 / M POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Zapłacone

8. Bauer Kamil 5 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

9. Berezak Andrzej 6 BG 10 / M POL Podleszany Husqvarna

Zapłacone

10. Berezak Gabriel 7 BG 10 / M POL Podleszany

Zapłacone

11. Berezak Milena - BD 500M / K POL Podleszany

Zapłacone

12. Białek Robert 8 BG 10 / M POL Miele Perfect Runner Team

Zapłacone

13. Bielawa Mariusz 9 BG 10 / M POL Żyraków

Zapłacone

14. Bieś Renata 10 BG 10 / K POL Mielec Powiatowy zespół placówek szkolno wychowawczych

Zapłacone

15. Błaszczak Damian 11 BG 10 / M POL Babicha Husqvarna

Zapłacone

16. Boroń Arkadiusz 12 BG 10 / M PCN Mielec MielecBanda

Zapłacone

17. Bożek Gucio - BD 200M / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

18. Bożek Jakub 13 BG 10 / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

19. Bożek Konrad 352 NW 10 / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

20. Bożek Maria 353 NW 10 / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

21. Bożek Ola - BD 200M / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

22. Bożek Zuzia - BD 200M / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

23. Bronhard Rafał 14 BG 10 / M POL Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia

Zapłacone

24. Bronowicki Dawid - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

25. Bronowicki Kevin - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

26. Bryk Adrian 15 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

27. Budaj Monika 354 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

28. Budaj Tomasz 16 BG 10 / M POL Mielec ScrewTeam

Zapłacone

29. Cebula Marcin 17 BG 10 / M POL Mielec POKER to nie hazard?

Zapłacone

30. Chajdaś Robert 18 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

31. Chałupnik Grzegorz 19 BG 10 / M POL Mielec Powiatowy Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych

Zapłacone

32. Chlebicki Kamil 20 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy 221 BG 10 / K POL Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec

Niezapłacone

34. Chmura Krzysztof 21 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

35. Cholewa Rafał 22 BG 10 / M POL Mielec Powiatowy zespół placówek szkolno wychowawczych

Zapłacone

36. Chrabąszcz Marek 23 BG 10 / M POL Książnice MIMOZA miody

Zapłacone

37. Cichoń Katarzyna 24 BG 10 / K POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

38. Cichoń Robert 25 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

39. Cichowski Mieczysław 26 BG 10 / M POL Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO

Zapłacone

40. Cieśla Patryk 27 BG 10 / M POL Mielec Płonące racice

Zapłacone

41. Ciszczoń Piotr 28 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

42. Cwik Janusz 29 BG 10 / M POL Mielec Wiat We Włosach

Zapłacone

43. Cyzio Piotr 30 BG 10 / M POL Pustków Osiedle

Zapłacone

44. Czech Aldona 222 BG 10 / K POL Tarnobrzeg TeBeG Runners Team

Niezapłacone

45. Czech-Rogalska Agnieszka 223 BG 10 / K POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

46. Czegus Aneta 31 BG 10 / K POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

47. Czegus Marcin 32 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

48. Dąbek Urszula 224 BG 10 / K POL Tarnobrzeg

Niezapłacone

49. Dengler Monika 33 BG 10 / K POL Chorzelów Fit Runners Team

Zapłacone

50. Dobosz Piotr 34 BG 10 / M POL Żarówka

Zapłacone

51. Drąg Oliwia - BD 200M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

52. Dudek Dariusz 35 BG 10 / M POL Chorzelów Zabiegani Mielec

Zapłacone

53. Dudek Jadwiga 225 BG 10 / K POL Mielec Zsb

Niezapłacone

54. Dudzik Maciej 36 BG 10 / M POL Lublin Wieś Tańczy i Biega

Zapłacone

55. Dudzik Marek 37 BG 10 / M POL Mielec Mielecbanda

Zapłacone

56. Duszkiewicz Andrzej - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

57. Uczestnik anonimowy 38 BG 10 / M POL Mielec Perfect Runner Team

Zapłacone

58. Działo Agnieszka 39 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

59. Dziekan Nikodem - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

60. Dziekan Tomasz 40 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

61. Dzierlęga Piotr 41 BG 10 / M POL Pilzno Królewskie Pilzno

Zapłacone

62. Dzierżak Arkadiusz 42 BG 10 / M POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

63. Dzierżak Elżbieta 43 BG 10 / K POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy 226 BG 10 / K POL Cmolas

Niezapłacone

65. Florek Marcin 44 BG 10 / M POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

66. Folta Sławomir 45 BG 10 / M POL Mielec Orange Polska

Zapłacone

67. Frąszczak Katarzyna 355 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany

Zapłacone

68. Furdyna Grzegorz 46 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

69. Gajek Grzegorz 47 BG 10 / M POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

70. Gajek Magdalena 48 BG 10 / K POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

71. Gawor Artur 49 BG 10 / M POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

72. Gawor Monika 50 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

73. Gibała Marcin 51 BG 10 / M POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

74. Ginter Mateusz - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

75. Ginter Mirosław 52 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

76. Głaz Jacek 53 BG 10 / M POL Jaślany Zabiegani Mielec

Zapłacone

77. Golemo Agnieszka 54 BG 10 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Zapłacone

78. Grabiec Marcin 55 BG 10 / M POL Kolbuszowa Kolbuszowa

Zapłacone

79. Grygiel Jacek 56 BG 10 / M POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

80. Guła Beata 57 BG 10 / K POL Wadowice Dolne

Zapłacone

81. Gunia Zbigniew 58 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

82. Gurgacz Dominik 59 BG 10 / M POL Zagórz Runandtrip.pl

Zapłacone

83. Gut Jacek 60 BG 10 / M POL Hucisko Black Jack Team

Zapłacone

84. Halik Małgorzata 227 BG 10 / K POL Mielec pZPSz_W

Niezapłacone

85. Harnik Aleksander 356 NW 10 / M POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Niezapłacone

86. Harnik Michal 228 BG 10 / M POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Niezapłacone

87. Jachorek Wojciech 61 BG 10 / M POL Padew Narodowa ZSB

Zapłacone

88. Jaworska Marta 62 BG 10 / K POL Rzeszów

Zapłacone

89. Jeż Robert 63 BG 10 / M POL Mielec Screwteam

Zapłacone

90. Kaniewska Anna 357 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

91. Kardyś Piotr 64 BG 10 / M POL Borowa

Zapłacone

92. Karkut Sebastian 65 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

93. Karwacki Maciej 229 BG 10 / M POL Zbigniewice Brak

Niezapłacone

94. Kasprzak Alessandra - BD 500M / K POL Grochowe UKS Tuszów Narodowy

Niezapłacone

95. Uczestnik anonimowy 66 BG 10 / M POL Grochowe

Zapłacone

96. Kasza Joanna 67 BG 10 / K POL Malinie

Zapłacone

97. Kasza Mariusz 68 BG 10 / M POL Dobrynin

Zapłacone

98. Kawalec Igor - BD 500M / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

99. Kawalec Jacek 69 BG 10 / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

100. Kawalec Waldemar 70 BG 10 / M POL Mielec JOY Runners Team

Zapłacone

101. Kawalec Wiktor - BD 200M / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

102. Kawecki Patryk 230 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

103. Kętrzyński Filip 71 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

104. Klimek Jacek 72 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

105. Klus Piotr 231 BG 10 / M POL Rzeszów Piękne i Brodacze

Niezapłacone

106. Kłósek Zenon 73 BG 10 / M POL Zagorzyce

Zapłacone

107. Kobylarz Anna 74 BG 10 / K POL Chorzelów

Zapłacone

108. Kobylarz Piotr 75 BG 10 / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

109. Kobylarz Robert 76 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

110. Koceniak Piotr - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

111. Kolisz Małgorzata 77 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

112. Uczestnik anonimowy 78 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

113. Kołtuniewicz Andrzej 79 BG 10 / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

114. Kołtuniewicz Bartłomiej - BD 500M / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

115. Kołtuniewicz Bartłomiej - BD 500M / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Niezapłacone

116. Kołtuniewicz Zofia - BD 200M / K POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

117. Kopacz Krzysztof 80 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

118. Kotula Maciej 81 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

119. Kowalik Mariusz 82 BG 10 / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC

Zapłacone

120. Uczestnik anonimowy 232 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

121. Kozdraś Antoni - BD 200M / M POL Mielec Joy Runners Team

Zapłacone

122. Kozioł Łukasz 83 BG 10 / M POL Mielec RUN FOR FUN

Zapłacone

123. Kozioł Monika 358 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

124. Krakowski Maciej 84 BG 10 / M POL Mielec wkurw_team

Zapłacone

125. Krupa Paweł 85 BG 10 / M POL Agatówka Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

126. Kubik Kamil 233 BG 10 / M POL Gnojnica

Niezapłacone

127. Uczestnik anonimowy 86 BG 10 / M POL Połaniec

Zapłacone

128. Kulig Tomasz 87 BG 10 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

129. Kulita Ela 88 BG 10 / K POL Sandomierz Tak Lubię Sandomierz

Zapłacone

130. Kwiatkowski Robert 89 BG 10 / M POL Pionki Fri

Zapłacone

131. Kwoka Roman 90 BG 10 / M POL Bobrówka

Zapłacone

132. Lejko Piotr 91 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

133. Leyko-Pyzik Paulina 92 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

134. Lipiec Grzegorz 93 BG 10 / M POL Tarnobrzeg Harpagan Tarnobrzeg

Zapłacone

135. Lipińska-Dul Eliza 359 NW 10 / K POL Podleszany

Zapłacone

136. Lipka Jakub - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

137. Lipka Maciej - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

138. Lipka Michał 234 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

139. Łącz Małgorzata 94 BG 10 / K POL Mielec RUN FOR FUN

Zapłacone

140. Łagowska Katarzyna 95 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

141. Łazinek Łukasz 96 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

142. Łukaszek Michał 97 BG 10 / M POL Połaniec Runnig Połaniec

Zapłacone

143. Madej Magdalena 360 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

144. Madejczyk Bartosz 98 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

145. Madejczyk Małgorzata 99 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

146. Madejczyk Matylda - BD 500M / K POL Mielec

Zapłacone

147. Madejczyk Mikołaj - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

148. Magda Łukasz 100 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

149. Majcher Beata 101 BG 10 / K POL Lublin Wieś Tańczy i Biega

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy 235 BG 10 / M POL Chmielów Harpagan Tarnobrzeg

Niezapłacone

151. Maksoń Małgorzata 102 BG 10 / K PCN Mielec Fit team runners

Zapłacone

152. Małek Marta 103 BG 10 / K POL Cygany

Zapłacone

153. Maroń Aleksandra 104 BG 10 / K POL Wadowice Dolne

Zapłacone

154. Maziarz Artur 105 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

155. Maziarz Hanna - BD 200M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

156. Mazur Jacek 106 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

157. Mazur Kasia - BD 200M / K POL Brzeźnica

Zapłacone

158. Miazga Grzegorz 107 BG 10 / M POL Mielec OMK Smoczka

Zapłacone

159. Micek Tomasz 108 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

160. Mierzyński Grzegorz 109 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

161. Uczestnik anonimowy 236 BG 10 / M POL Zarzecze

Niezapłacone

162. Młyniec Patryk 110 BG 10 / M POL Skopanie

Zapłacone

163. Musiał Ewa 111 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

164. Mydlarz Artur 112 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

165. Myjak Szymon - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

166. Namiota Urszula 113 BG 10 / K POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

167. Nieznaj Beata 114 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

168. Nieznaj Marcin 115 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

169. Niziołek Grzegorz 116 BG 10 / M POL Chorzelów KSRG

Zapłacone

170. Nogieć Łukasz 117 BG 10 / M POL Kraków Markowe Szczawiny

Zapłacone

171. Nowakowski Florian 118 BG 10 / M POL Rzeszów Crazy Is Life

Zapłacone

172. Obarski Tomasz 237 BG 10 / M POL Sandomierz Amator

Niezapłacone

173. Ochał Katarzyna 119 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

174. Oleksak Tomasz 120 BG 10 / M POL Nisko

Zapłacone

175. Orłowska Beata 121 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

176. Orłowski Wojciech 122 BG 10 / M POL Stalowa Wola

Zapłacone

177. Ortyl Katarzyna 123 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

178. Ortyl Magdalena 124 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

179. Ostrowska Ela 361 NW 10 / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

180. Ostrowski Hubert 125 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

181. Ostrowski Łukasz 126 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

182. Pabian Agnieszka 238 BG 10 / K POL Niedomice

Niezapłacone

183. Pakuła Przemysław 127 BG 10 / M POL Rzeszów 21 BATALION DOWODZENIA

Zapłacone

184. Paluch Andrzej 128 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

185. Paluch Marzena 129 BG 10 / K POL Mielec Van Berde

Zapłacone

186. Pałacha Anna 239 BG 10 / K POL Sandomierz TakLubię Sandomierz/TSA

Niezapłacone

187. Panek Piotr 130 BG 10 / M POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

188. Paprocka Ewa 131 BG 10 / K POL Borowa

Zapłacone

189. Partyka Katarzyna 132 BG 10 / K POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

190. Partyka Natalia 133 BG 10 / POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

191. Partyka Patryk 134 BG 10 / POL Sokołów Małopolski Akademia Futbolu Tg Sokół

Zapłacone

192. Partyka Sebastian 135 BG 10 / M POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

193. Pasek Anna - BD 500M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

194. Pasek Małgorzata 240 BG 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

195. Pasek Natalia - BD 200M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

196. Pasternak Marcin 136 BG 10 / M POL Starachowice

Zapłacone

197. Pasterz Piotr 137 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

198. Pasterz Zuzia - BD 200M / K POL Rzeszów

Zapłacone

199. Pazdro Ewelina 138 BG 10 / K POL Grochowe

Zapłacone

200. Pazdro Marcin 139 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

201. Pazdro Michał 140 BG 10 / M POL Chorzelów Husqvarna

Zapłacone

202. Pazdro Rafał 141 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

203. Pezda Witold 142 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

204. Piasecki Łukasz 143 BG 10 / M POL Mielec BTF

Zapłacone

205. Piątek Dawid 144 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

206. Uczestnik anonimowy 145 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

207. Piechota Adam 241 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

208. Piechota Kamil - BD 500M / M POL Wola Mielecka

Niezapłacone

209. Piecuch Maciej 146 BG 10 / M POL Przeworsk

Zapłacone

210. Piecyk Lena - BD 200M / K POL Grochowe

Zapłacone

211. Piekarz Jan 147 BG 10 / M POL Raniżów

Zapłacone

212. Pięta Bogdan 148 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

213. Pietryka Anna - BD 500M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

214. Pietryka Zuzanna - BD 200M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

215. Pleban Karolina 149 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

216. Pluta Marta 150 BG 10 / K POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

217. Pluta Sebastian 151 BG 10 / M POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

218. Płonka Kamil 362 NW 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

219. Polek Przemysław 152 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

220. Poniaszek Jakub 153 BG 10 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

221. Predko Grażyna 154 BG 10 / K POL Tarnobrzeg

Zapłacone

222. Przybyło Łukasz 155 BG 10 / M POL Mielec SPR Stal Mielec

Zapłacone

223. Przygoda Michał 156 BG 10 / M POL Malinie

Zapłacone

224. Przywara Piotr 157 BG 10 / M POL Budy Głogowskie Mtu Aero Engines Polska

Zapłacone

225. Pszeniczny Jakub 158 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

226. Pułanik Dariusz 159 BG 10 / M POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

227. Rączka Joanna 160 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

228. Rado Franciszek - BD 200M / M POL Wola Chorzelowska

Zapłacone

229. Uczestnik anonimowy 363 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany

Zapłacone

230. Rogalska Natasza - BD 500M / K POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

231. Rusek Jolanta 242 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

232. Rusznica Patryk - BD 200M / M POL Rzeszów

Zapłacone

233. Rusznica Pola - BD 200M / K POL Rzeszów

Zapłacone

234. Rusznica Tomasz 161 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

235. Rychlakbożek Monika 162 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

236. Rządzki Filip 163 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

237. Rżany Monika 164 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

238. Sala Zbigniew 165 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

239. Saniawa Paweł 166 BG 10 / M POL Tarnobrzeg PSPrzepraszam Klimontów

Zapłacone

240. Siembida Małgorzata 243 BG 10 / K POL Ulanów Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

241. Sikora Mateusz 167 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

242. Skawińska Marcelina 168 BG 10 / K POL Rzeszów Crazy Is Life

Zapłacone

243. Skiba Janusz 244 BG 10 / M POL Radomysl Wielki

Niezapłacone

244. Skiba Klaudia 245 BG 10 / K POL Radomyśl Wielki

Niezapłacone

245. Skop Paweł 169 BG 10 / M POL Przecław wkurw_team

Zapłacone

246. Skowron Wojciech 246 BG 10 / M POL Bobrowa OCR TEAM DĘBICA

Niezapłacone

247. Skrzypczak Barbara 247 BG 10 / K PHL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

248. Skrzysiński Gniewomir 170 BG 10 / M POL Korczyna Monk Sandals Team/Team Altra Red

Zapłacone

249. Skwara Mariusz 171 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

250. Ślęzak Paulina 249 BG 10 / K POL Miłosław WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Niezapłacone

251. Smaczny Bartłomiej 172 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

252. Smagacz Henryk 173 BG 10 / M POL Stara Jastrząbka

Zapłacone

253. Śnieżek Krzysztof 250 BG 10 / M POL Nisko Planeta Nisko

Niezapłacone

254. Sowa Dariusz 174 BG 10 / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

255. Stachula Aneta 175 BG 10 / K POL Wójków

Zapłacone

256. Stachula Radosław 176 BG 10 / M POL Wojków SLS Padew Narodowa

Zapłacone

257. Stala Tomasz 177 BG 10 / M POL Dębiaki Lks Dębiaki

Zapłacone

258. Stec Mariusz 178 BG 10 / M POL Domaradz Husaria Race Team

Zapłacone

259. Strońska Agnieszka 179 BG 10 / K POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Zapłacone

260. Uczestnik anonimowy 364 NW 10 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Niezapłacone

261. Sumiec Krystyna 180 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

262. Sumiec Zygmunt 181 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

263. Świątek Anna 184 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

264. Świątek Bogusław 185 BG 10 / M POL Brzeźnica

Zapłacone

265. Świątek Filip - BD 500M / M POL Brzeźnica

Zapłacone

266. Świątek Joanna 186 BG 10 / K POL Brzeźnica

Zapłacone

267. Szczygieł Beata 187 BG 10 / K POL Stobierna

Zapłacone

268. Szczygieł Dawid 188 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

269. Szczygieł Zbigniew 189 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

270. Szczygieł Zbigniew 248 BG 10 / M POL Stobierna

Niezapłacone

271. Szklarz Anna - BD 200M / K POL Mielec Magda Paweł Kids Fan Team

Zapłacone

272. Szklarz Anna 190 BG 10 / K POL Mielec Nie cierpię biegać

Zapłacone

273. Sztuka Marek 191 BG 10 / M POL Mielec js2221

Zapłacone

274. Szwagierczak Damian 192 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

275. Szweda Sebastian 193 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

276. Szymala-Lipka Magdalena 194 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

277. Tokarz Adrian 195 BG 10 / M POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

278. Tokarz Waldemar 196 BG 10 / M POL Paszczyna

Zapłacone

279. Tomczyk Andrzej 197 BG 10 / M POL Tarnobrzeg TG SOKÓŁ Zakopane

Zapłacone

280. Torba Jarosław 198 BG 10 / M POL Lipa

Zapłacone

281. Truniarz Paweł 199 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

282. Trzcionka Justyna 200 BG 10 / K POL Kraków Bieganie Góry Las Błoto

Zapłacone

283. Tworek Artur 251 BG 10 / M POL Ossala

Niezapłacone

284. Tylutki Agnieszka 365 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany Nordic Walking

Niezapłacone

285. Walania Kinga 201 BG 10 / K POL Głogów Małopolski TKKF Sokół

Zapłacone

286. Walas Anna 252 BG 10 / K POL Chrząstów

Niezapłacone

287. Wieczorek Agata 253 BG 10 / K POL Tarnobrzeg TeBeG Runners Team

Niezapłacone

288. Wiktor Kinga 202 BG 10 / K POL Mielec Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych

Zapłacone

289. Wiktor Stanisław - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

290. Wilk Anna 203 BG 10 / K POL Mielec ZABIEGANI MIELEC

Zapłacone

291. Wilk Maciej 204 BG 10 / M POL Trzebownisko Śwagier Team

Zapłacone

292. Witek Antoni - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

293. Witek Jan - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

294. Witek Paulina 366 NW 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

295. Wodka Dawid 254 BG 10 / M POL Mielec WW Team

Niezapłacone

296. Wójcik Tomasz 256 BG 10 / M POL Gorzyce Zmitek Team Nowa Dęba

Niezapłacone

297. Wojtuszewski Radosław 205 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

298. Wolak Dariusz 255 BG 10 / M POL Mielec Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim

Niezapłacone

299. Woźniak Janusz 206 BG 10 / M POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

300. Woźniak Lidia 207 BG 10 / K POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

301. Woźniak Marcin 208 BG 10 / M POL Mielec Frytki z majonezem

Zapłacone

302. Woźniak Mariusz 209 BG 10 / M POL Tuszyma Frytki z majonezem

Zapłacone

303. Wyparło Jan 210 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

304. Wyparło Wojciech 211 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

305. Ząbek Łukasz 212 BG 10 / M POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

306. Żądło Jacek 213 BG 10 / M POL Mielec PERFECT RUNNER TEAM

Zapłacone

307. Zalaś Filip - BD 200M / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

308. Zalaś Marcin 214 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

309. Zalepa Alicja 215 BG 10 / K POL Grodzisko Dolne

Zapłacone

310. Zalepa Krzysztof 216 BG 10 / M POL Grodzisko Dolne

Zapłacone

311. Żelazko Kamil 257 BG 10 / M POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

312. Ziomek Grzegorz 217 BG 10 / M POL Mielec LKS Mielec

Zapłacone

313. Zuber Karolina 218 BG 10 / K POL Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuszowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU