III Bike Race Zamysłów

Rybnik, Polska
07.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamkiewicz Marcin - PRO / M36 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2. Uczestnik anonimowy - PRO / M36 POL Gierałtowice Pressing Bike-System Ice-Went Team
3. Badura Krzysztof - PRO / M19 POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - AMATOR / M36 POL Leśnica
5. Bąkowski Michał - PRO / M19 POL Jastrzębie-Zdrój Wisager Active Team
6. Uczestnik anonimowy - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

7. Barglik Jacek - PRO / M36 POL Dąbrowa Górnicza
8. Bekiesza Grzegorz - PRO / M36 POL Wodzisław Ślaski Ks Forma Wodzisław Ślaski
9. Biela Mrosław - SPORT / M36 POL Leśna

Zapłacone

10. Biskup Julia - SPORT / K0 POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service
11. Biskup Marcin - SPORT / M36 POL Rybnik Super Lifting Team Bugla Bike Service
12. Blazy Sławosz - SPORT / M36 PCN Rybnik

Zapłacone

13. Bober Rafał - AMATOR / M19 POL Rybnik Ishack
14. Bochenek Jacek - AMATOR / M50 POL Rybnik

Zapłacone

15. Bochenek Wojciech - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

16. Bomba Anna - AMATOR / K19 POL Rybnik

Zapłacone

17. Bombik Dawid - AMATOR / M19 POL Rybnik

Zapłacone

18. Bonk Tadeusz - PRO / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

19. Bonusiak Przemysław - PRO / M19 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

20. Borek Joanna - PRO / K36 POL Katowice Yellobike
21. Brauner Wojciech - PRO / M36 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

22. Breitkopf Tomasz - PRO / M36 POL Zabrze Regress Riders
23. Budzyn Łukasz - PRO / M36 POL Rybnik bROWERek Team
24. Choma Bogdan - SPORT / M36 POL Tychy Choma Sport Trener
25. Choma Laura - SPORT / K0 POL Tychy CHOMA SPORT TRENER
26. Chomiuk Patryk - PRO / M19 POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

27. Chomiuk Remigiusz - PRO / M19 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

28. Chromik Szymon - SPORT / M19 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

29. Cichecki Zbigniew - SPORT / M50 POL Łuków Śląski Mikesz team
30. Cyroń Paweł - PRO / M19 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

31. Cyroń Piotr - SPORT / M19 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM
32. Czekański Kacper - AMATOR / M19 POL Rybnik

Zapłacone

33. Dębek Krystian - SPORT / M36 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Orbea Team
34. Desastopolnicki Michał - AMATOR / M19 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

35. Dobosz Jarosław - PRO / M36 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

36. Drzeniek Marcin - PRO / M36 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
37. Duczkowski Kamil - PRO / M15 POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski VICTORIA
38. Duda Michał - PRO / M36 POL Czyżowice Sup-Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

39. Dudek Eliza - AMATOR / K36 POL Rybnik

Zapłacone

40. Dudek Jakub - AMATOR / M0 POL Rybnik
41. Dudek Maciej - SPORT / M36 POL Rybnik
42. Duźniak Pawel - AMATOR / M19 POL Krzeszowice Publishing School Racing Team
43. Fiałkiewicz Anna - AMATOR / K36 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

44. Fiałkiewicz Filip - AMATOR / M15 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

45. Fiałkiewicz Maciej - AMATOR / M36 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

46. Fiałkiewicz Ryszard - AMATOR / M50 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

47. Figel Max - SPORT / M15 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
48. Frajhofer Ewa - AMATOR / K36 POL Jastrzębie Zdrój
49. Franiczek Patryk - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

50. Friedel David - AMATOR / M0 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
51. Gajdzik Julia - SPORT / K15 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

52. Gajdzik Piotr - PRO / M36 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

53. Gajdzik Sławomira - SPORT / K36 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

54. Galowy Marek - SPORT / M36 POL Katowice Kiwi Klub Mtb
55. Gałuch Paweł - PRO / M19 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

56. Garnek Ksawier - AMATOR / M0 POL Rydułtowy GK Viktoria Rybnik
57. Gawałek Marcin - SPORT / M36 POL Rybnik MAD MOBIL NISSAN

Zapłacone

58. Gembala Eugeniusz - SPORT / M50 POL Bełk

Zapłacone

59. Gembala Szymon - SPORT / M19 POL Bełk
60. Gembala Violetta - AMATOR / K50 POL Bełk

Zapłacone

61. Góra Mariusz - AMATOR / M36 POL Żory

Zapłacone

62. Górecka Iwona - PRO / K36 POL Szczerbice

Zapłacone

63. Górecki Daniel - PRO / M15 POL Szczerbice

Zapłacone

64. Górski Tomasz - SPORT / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

65. Gorzelany Mariusz - PRO / M50 POL Rybnik Mikesz

Zapłacone

66. Grabowski Piotr - AMATOR / M19 POL Bełk

Zapłacone

67. Grudziński Adrian - SPORT / M19 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

68. Grzegorzek Czesław - AMATOR / M50 POL Palowice KTK WANDRUS ŻORY

Zapłacone

69. Grzesista Dariusz - PRO / M36 POL Rybnik

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy - AMATOR / M36 POL Częstochowa

Zapłacone

71. Herman Jarosław - PRO / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

72. Hulin Grzegorz - AMATOR / M19 POL Zabrze

Zapłacone

73. Jabczyński Tomasz - SPORT / M36 POL Gliwice

Zapłacone

74. Jamicka Magdalena - AMATOR / K0 POL Rybnik

Zapłacone

75. Jamicki Jacek - AMATOR / M36 POL Rybnik

Zapłacone

76. Jančík Martin - SPORT / M36 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
77. Jančík Martin - SPORT / M15 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
78. Jančíková Adela - AMATOR / K0 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
79. Janeczek Marcin - PRO / M19 POL Katowice

Zapłacone

80. Jasiulek Tomasz - PRO / M36 POL Orzesze

Zapłacone

81. Jędrzejczyk Adam - PRO / M36 POL Rybnik bROWERek team
82. Jodłowski Grzegorz - SPORT / M50 POL Świerklany Ex Miners Bike Gang

Zapłacone

83. Jurasz Janusz - SPORT / M36 POL Leśna

Zapłacone

84. Jureczka Łukasz - PRO / M19 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

85. Kądziela Mateusz - PRO / M19 POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

86. Kalita Marcin - PRO / M36 POL Chełmek Ocynkownia Śląsk SCHC Chrzanów

Zapłacone

87. Kalwarczyk Piotr - SPORT / M36 POL Rydułtowy
88. Kamiński Jacek - PRO / M36 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

89. Kania Krzysztof - SPORT / M19 POL Rybnik
90. Kania Stanisław - SPORT / M36 POL Czerwionka

Zapłacone

91. Kapica Marek - SPORT / M19 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

92. Karwot Krzysztof - SPORT / M36 POL Zebrzydowice

Zapłacone

93. Kiszka Zbigniew - SPORT / M36 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

94. Kloch Bartłomiej - AMATOR / M36 POL Rybnik Auto Gazda
95. Kochanowski Dawid - AMATOR / M19 POL Rybnik

Zapłacone

96. Kolorz Łukasz - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

97. Kopytko Marcin - PRO / M36 POL Chorzów Sii Cycling Team

Zapłacone

98. Kosiba Mateusz - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy - AMATOR / M50 POL Rybnik amator

Zapłacone

100. Kozlik Tomek - SPORT / M36 POL Jejkowice

Zapłacone

101. Kozyra Jacek - SPORT / M36 POL Rybnik flaki wypruli na rowerze

Zapłacone

102. Krentusz Błażej - PRO / M19 POL Rybnik

Zapłacone

103. Kubala Tomasz - PRO / M36 POL Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

104. Kubala-Dorczak Małgorzata - AMATOR / K36 POL Rybnik
105. Kubis Mateusz - PRO / M19 POL Rybnik

Zapłacone

106. Kubuszok Marek - PRO / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team

Zapłacone

107. Kucharski Łukasz - SPORT / M36 POL Rybnik Dunder Mifflin Rybnik
108. Kudio Marcin - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

109. Kurczok Leszek - PRO / M36 POL Rybnik Pm Bike

Zapłacone

110. Kwietniewski Łukasz - SPORT / M36 POL Kaczyce

Zapłacone

111. Lacheta Adrian - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

112. Liszka Andrzej - AMATOR / M50 POL Rybnik

Zapłacone

113. Liszka Iwona - AMATOR / K50 POL Rybnik

Zapłacone

114. Łata Michał - PRO / M19 POL Rybnik Formini Team
115. Łucki Dominik - PRO / M15 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team
116. Machowski Artur - AMATOR / M50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

117. Macura Olga - AMATOR / K36 POL Pogwizdów

Zapłacone

118. Macura Tomasz - SPORT / M36 POL Pogwizdów

Zapłacone

119. Magoń Marcin - SPORT / M36 POL Rybnik Amator

Zapłacone

120. Majta Paweł - PRO / M36 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdźcy Apokalipsy

Zapłacone

121. Maliszewski Łukasz - AMATOR / M19 POL Rybnik iShack
122. Małkowski Mateusz - AMATOR / M19 POL Wodzisław Śląski Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego

Zapłacone

123. Małysz Sławomir - SPORT / M36 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

124. Mandrela Piotr - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

125. Maráčková Pavlína - SPORT / K36 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
126. Markiewicz Joanna - AMATOR / K36 POL Szczejkowice

Zapłacone

127. Marzec Paweł - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

128. Matusik Dawid - SPORT / M36 POL Żory

Zapłacone

129. Michalski Marcin - SPORT / M19 POL Siemianowice Śląskie Sportgang Wysportowani Racing Team
130. Mitko Łukasz - PRO / M36 POL Rybnik
131. Mojżesz Agnieszka - SPORT / K19 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

132. Mrochen Marcin - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

133. Mrowiec Jarosław - AMATOR / M19 POL Chorzów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

134. Mrowiec Klaudia - AMATOR / K36 POL Chorzów Kiwi Klub Mtb
135. Mrozek Kacper - AMATOR / M19 POL Rybnik

Zapłacone

136. Musiał Michał - AMATOR / M36 POL Chorzów KIWI KLUB MTB

Zapłacone

137. Musioł Adam - PRO / M50 POL Bytom Sii Cycling Team

Zapłacone

138. Mytnik Maciej - PRO / M19 POL Żory PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM

Zapłacone

139. Niemiec Krzysztof - PRO / M36 POL Radlin

Zapłacone

140. Niemiec Krzysztof - SPORT / M36 POL Radlin
141. Niesler Grzegorz - PRO / M19 POL Ruda Slaska 2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

142. Niesporek Alexander - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

143. Noga Krystian - PRO / M36 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski
144. Nowacki Bartłomiej - SPORT / M36 POL Żory

Zapłacone

145. Nowak Łukasz - PRO / M36 POL Sosnowiec
146. Nowogrodzki Mariusz - PRO / M36 POL Rybnik Nogger Team Massive Atack
147. Ojczyk Piotr - SPORT / M19 POL Rybnik OJO TEAM
148. Opiekulski Adam - SPORT / M36 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

149. Orzyszek Roksana - AMATOR / K19 POL Rydułtowy
150. Osowski Wojciech - AMATOR / M15 POL Dziergowice

Zapłacone

151. Ostapiuk Marcin - PRO / M36 POL Rybnik

Zapłacone

152. Pacan Zbigniew - PRO / M50 POL Zdzieszowice

Zapłacone

153. Pasionek Wojciech - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

154. Paszenda Marcin - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

155. Paździerski Krzysztof - SPORT / M19 POL Rybnik Młodzieżowa Akademia Sportu

Zapłacone

156. Piekar Jerzy - SPORT / M19 POL Żory

Zapłacone

157. Pietras Magdalena - SPORT / K36 POL Sosnowiec

Zapłacone

158. Pigulak Rafal - AMATOR / M36 POL Rybnik Jacobs Windmill Team

Zapłacone

159. Piotrowski Andrzej - PRO / M50 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

160. Piotrowski Maciej - AMATOR / M36 POL Rybnik

Zapłacone

161. Pit Christian - AMATOR / M36 POL Rybnik
162. Płaczek Dawid - SPORT / M15 POL Rybnik
163. Pyszny Michał - SPORT / M19 POL Rybnik
164. Pytel Wojciech - SPORT / M19 POL Żytna Mikesz Team

Zapłacone

165. Uczestnik anonimowy - PRO / M36 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI
166. Sałaciński Jacek - SPORT / M36 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

167. Sedláček Jiří - SPORT / M50 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
168. Sieraj Artur - AMATOR / M19 POL Żory

Zapłacone

169. Skorupa Anna - AMATOR / K19 POL Radlin

Zapłacone

170. Skorupa Radosław - AMATOR / M50 POL Radlin Mikesz Team

Zapłacone

171. Skrzynecki Sebastian - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

172. Skupień Bartosz - PRO / M19 POL Kraków

Zapłacone

173. Skwark Aneta - SPORT / K36 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

174. Skwark Mariusz - SPORT / M36 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

175. Ślęzak Elżbieta - AMATOR / K15 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

176. Ślęzak Kamil - SPORT / M36 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

177. Sładek Łukasz - AMATOR / M36 POL Szczejkowice

Zapłacone

178. Słowik Adam - PRO / M19 POL Bielsko-Biała BIKE.STORE BIELSKO
179. Słupik Brygida - AMATOR / K36 POL Palowice KTK WANDRUS ŻORY

Zapłacone

180. Słupik Przemysław - AMATOR / M15 POL Palowice
181. Słupik Witold - AMATOR / M19 POL Palowice

Zapłacone

182. Śmich Adam - SPORT / M36 POL Rydułtowy

Zapłacone

183. Śmich Antoni - SPORT / M0 POL Rydułtowy UKS FENIKS RYDUŁTOWY

Zapłacone

184. Smoroń Krzysztof - PRO / M36 POL Rybnik SMOKO RALLY

Zapłacone

185. Sobiecki Grzegorz - AMATOR / M36 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

186. Sobik Bartłomiej - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

187. Sporysz Adam - PRO / M36 POL Książenice

Zapłacone

188. Stasiński Dawid - SPORT / M15 POL Będzin

Zapłacone

189. Stołtny Maciej - SPORT / M36 POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

190. Strączek Mirosław - PRO / M36 POL Marklowice
191. Student Karol - SPORT / M19 POL Czerwionka-Leszczyny
192. Sukiennik Dawid - SPORT / M19 POL Jankowice
193. Sukiennik Krzysztof - SPORT / M36 POL Rybnik

Zapłacone

194. Sura Kamil - PRO / M36 POL Rybnik
195. Švidrnoch Jakub - SPORT / M15 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
196. Święty Joachim - AMATOR / M50 POL Rydułtowy

Zapłacone

197. Szarek Mateusz - SPORT / M19 POL Rybnik Mikesz Team
198. Szczęch Marcin - AMATOR / M36 POL Czyżowice

Zapłacone

199. Szczęch Marcin - SPORT / M36 POL Czyżowice
200. Szendera Bogusław - AMATOR / M50 POL Rybnik

Zapłacone

201. Szkolny Piotr - SPORT / M36 POL Krapkowice ... Beer Biker Krapkowice
202. Szlęk Adrian - SPORT / M19 POL Częstochowa Uks Katolik Częstochowa

Zapłacone

203. Szymiczek Bartosz - AMATOR / M19 POL Rybnik
204. Szymura Marcin - SPORT / M19 POL Stanowice BB MTB Team

Zapłacone

205. Szyszka Zbigniew - AMATOR / M19 POL Radlin

Zapłacone

206. Test Test - SPORT / M19 POL Y
207. Tokarz Szymon - AMATOR / M19 POL Brzeszcze Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

208. Tosta Radosław - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

209. Tosta Radosław - SPORT / M19 POL Rybnik
210. Urbanek Bartosz - AMATOR / M0 POL Rybnik GK Viktoria Rybnik
211. Urbanek Iwona - AMATOR / K19 POL Bieruń

Zapłacone

212. Urbanek Krzysztof - PRO / M36 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
213. Urbanek Maciej - AMATOR / M0 POL Rybnik Gk Viktoria Rybnik
214. Wacławiec Grzegorz - AMATOR / M36 POL Rybnik

Zapłacone

215. Wiąckiewicz Łukasz - SPORT / M36 POL Ruda Śląska

Zapłacone

216. Widenka Bartosz - SPORT / M15 POL Gorzyce

Zapłacone

217. Widenka Wojciech - AMATOR / M36 POL Gorzyce

Zapłacone

218. Wieczorek Adam - SPORT / M50 POL Rydułtowy Amator

Zapłacone

219. Winkler Paweł - AMATOR / M19 POL Bełk

Zapłacone

220. Wita Dawid - SPORT / M19 POL Świerklany MTB Świerklany
221. Wita Michał - PRO / M50 POL Rybnik GK Victoria Rybnik

Zapłacone

222. Wojaczek Piotr - SPORT / M19 POL Rybnik

Zapłacone

223. Wójcik Zbigniew - AMATOR / M36 POL Goleszów

Zapłacone

224. Wojtysiak Łukasz - SPORT / M36 POL Rybnik
225. Wolny Sebastian - PRO / M36 POL Pszów Mikesz Team
226. Uczestnik anonimowy - PRO / M36 POL Pszów Mikesz Team
227. Zawada Jacek - AMATOR / M36 POL Racibórz Racibórz Cycling Team. Raciborska Grupa Oudotorowa

Zapłacone

228. Zawada Marek - AMATOR / M15 POL Racibórz

Zapłacone

229. Zdražilová Zoe - SPORT / K15 CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava
230. Zielawski Dominik - SPORT / M36 POL Rybnik Sii Cycling Team

Zapłacone

231. Zielawski Filip - AMATOR / M0 POL Rybnik

Zapłacone

232. Zieliński Ryszard - AMATOR / M50 POL Poznań

Zapłacone

233. Zwoliński Jakub - SPORT / M0 POL Myślachowice

Zapłacone

234. Zwoliński Jakub - PRO / M0 POL Myślachowice

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU