II Leśna Dyszka Zalesice 2019

Zalesice, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczy Paweł - BG 10KM / M40-49 POL Bierwce Biegiem Radom

Niezapłacone

2. Adamowicz Agnieszka 101 BG 10KM / K40-49 POL Stary Ciepielow Zwoleń Biega

Zapłacone

3. Alot Paweł - BG 10KM / M30-39 POL Radom

Niezapłacone

4. Uczestnik anonimowy - BG 10KM / M50-59 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Rataje _

Niezapłacone

5. Andrzejewski Daniel 1 DZIECI / M6-7 POL Radom

Bezpłatne

6. Białas Daniel - BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica OSP WIERZBICA

Niezapłacone

7. Białkowski Kacper 2 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

8. Bieniek Karol 102 BG 10KM / M40-49 POL Zatopolice Auto-Tim

Zapłacone

9. Biniek Witold - BG 10KM / M50-59 POL Pakosław

Niezapłacone

10. Bińkowski Leon 226 BG 10KM / M50-59 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

11. Bocheńska Justyna 103 BG 10KM / K40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

12. Bocheński Krzysztof 104 BG 10KM / M40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

13. Bochniak Krzysztof - BG 10KM / M30-39 POL Radom

Niezapłacone

14. Bochniak Michał - BG 10KM / M40-49 POL Radom

Niezapłacone

15. Bojara Robert 105 BG 10KM / M40-49 POL Radom Biegiem radom

Zapłacone

16. Bratos Emil - BG 10KM / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Niezapłacone

17. Brusik Beata 271 BT / K POL Blędów

Zapłacone

18. Brusik Dominik 272 BT / M POL Błędów

Zapłacone

19. Brusik Dominik 3 DZIECI / M12-13 POL Błędów

Bezpłatne

20. Brusik Karolina 4 DZIECI / K10-11 POL Błędów

Bezpłatne

21. Brusik Martyna 5 DZIECI / K8-9 POL Błędów

Bezpłatne

22. Chojnacka Małgorzata 106 BG 10KM / K30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

23. Chojnacki Filip 6 DZIECI / M12-13 POL Zalesice TEAM ZALESICE

Bezpłatne

24. Chojnacki Jakub 107 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

25. Chojnacki Maciej 108 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

26. Cholewa Dariusz 109 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica OSP Wierzbica

Zapłacone

27. Chrzanowska Katarzyna 110 BG 10KM / K30-39 POL Małęczyn

Zapłacone

28. Chrzanowski Michał 111 BG 10KM / M30-39 POL Małęczyn

Zapłacone

29. Chudyba Błażej 7 DZIECI / M12-13 POL Pakosław

Bezpłatne

30. Chudyba Julia 8 DZIECI / K10-11 POL Pakosław

Bezpłatne

31. Chudyba Monika 112 BG 10KM / K30-39 POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

32. Chylicki Marian 114 BG 10KM / M60-99 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

33. Ćwiek Łukasz 113 BG 10KM / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

34. Czarnecka Paulina 115 BG 10KM / K30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Rzeczków

Zapłacone

35. Czupryn Paweł 116 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Podgórki Team Zalesice

Zapłacone

36. Czyż Marek 117 BG 10KM / M60-99 POL Szydłowiec

Zapłacone

37. Deleska Magdalena 118 BG 10KM / K40-49 POL Jedlińsk Street Run Radom

Zapłacone

38. Dolega Darek - BG 10KM / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

39. Domagała Adrian 9 DZIECI / M12-13 POL Podsuliszka

Bezpłatne

40. Domagała Kasia - BG 10KM / K30-39 POL Podsuliszka

Niezapłacone

41. Driański Marcin 119 BG 10KM / M40-49 POL Starachowice Zabiegane starachowice

Zapłacone

42. Dulebska Patrycja 10 DZIECI / K6-7 POL Skaryszew

Bezpłatne

43. Dulebski Sławomir - BG 10KM / M30-39 POL Skaryszew

Niezapłacone

44. Gajos Ksawery 11 DZIECI / M6-7 POL Chomentów

Bezpłatne

45. Glapinski Igor 120 BG 10KM / M16-29 POL Tarczyn

Zapłacone

46. Głogowski Piotr 121 BG 10KM / M30-39 POL Street Run Radom

Zapłacone

47. Gołda Adrianna 12 DZIECI / K6-7 POL

Bezpłatne

48. Gołda Daria 13 DZIECI / K10-11 POL Błędów

Bezpłatne

49. Górecka Agnieszka 122 BG 10KM / K16-29 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

50. Górska Justyna - BT / K POL

Niezapłacone

51. Górski Aleksander 16 DZIECI / M8-9 POL

Bezpłatne

52. Górski Borys 17 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

53. Gos Mateusz 14 DZIECI / M8-9 POL

Bezpłatne

54. Gos Natalia 15 DZIECI / K10-11 POL

Bezpłatne

55. Grabda Karol - BG 10KM / M40-49 POL Mirów Biegiem Radom!

Niezapłacone

56. Gregorek Edyta 123 BG 10KM / K50-59 POL 26-700 Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

57. Grzyb Krzysztof - BG 10KM / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

58. Hernik Justyna 124 BG 10KM / K30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

59. Imiolek Adam 125 BG 10KM / M40-49 POL Jedlińsk Biegiem Radom!

Zapłacone

60. Imiołek Anna 126 BG 10KM / K50-59 POL Jedlińsk BIEGIEM RADOM!

Zapłacone

61. Imiołek Monika 127 BG 10KM / K40-49 POL Wola Gutowska

Zapłacone

62. Jagieło Kinga - BG 10KM / K30-39 POL Lubienia Husaria Race Team

Niezapłacone

63. Jagieło Michał - BG 10KM / M30-39 POL Lubienia Husaria Race Team

Niezapłacone

64. Jóźwik Robert 128 BG 10KM / M30-39 POL Skaryszew

Zapłacone

65. Jurczak Agnieszka 129 BG 10KM / K40-49 POL

Zapłacone

66. Jurek Zbigniew 130 BG 10KM / M50-59 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

67. Kaca Ewelina - BG 10KM / K16-29 POL Bartodzieje Zwoleń Biega

Niezapłacone

68. Kaczmarczyk Adam 131 BG 10KM / M40-49 POL Radom Kaczmarczyk Team

Zapłacone

69. Kaczmarczyk Aleksandra 18 DZIECI / K8-9 POL Radom Kaczmarczyk Team

Bezpłatne

70. Kaczmarczyk Ignacy 19 DZIECI / M4-5 POL Radom Kaczmarczyk Team

Bezpłatne

71. Kaczmarczyk Inga 132 BG 10KM / K40-49 POL Radom Kaczmarczyk Team

Zapłacone

72. Kaczmarczyk Kornelia 20 DZIECI / K12-13 POL Radom Kaczmarczyk Team

Bezpłatne

73. Kaczmarzyk Marcin - BG 10KM / M40-49 POL Radom STREET RUN RADOM

Niezapłacone

74. Kaczorowska Julia 21 DZIECI / K4-5 POL

Bezpłatne

75. Kaczorowski Bartosz 22 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

76. Kaczorowski Krzysztof 133 BG 10KM / M40-49 POL Radom

Zapłacone

77. Kajdan Emil 134 BG 10KM / M30-39 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

78. Karolak Rafal - BG 10KM / M40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Niezapłacone

79. Katus Agata - BG 10KM / K30-39 POL Skaryszew

Niezapłacone

80. Katus Laura 23 DZIECI / K8-9 POL Skaryszew

Bezpłatne

81. Kawalec Małgorzata 135 BG 10KM / K30-39 POL Osiny-Majorat

Zapłacone

82. Kępas Dawid - BG 10KM / M16-29 POL Zbijów Mały

Niezapłacone

83. Kolaszt Michał 136 BG 10KM / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

84. Kośla Aleksander 24 DZIECI / M4-5 POL Wierzbica

Bezpłatne

85. Kośla Jan 25 DZIECI / M12-13 POL Wierzbica

Bezpłatne

86. Kosmowski Sławomir 137 BG 10KM / M40-49 POL Radom BESTDACH Radom

Zapłacone

87. Kot Adam 26 DZIECI / M6-7 POL Gózd

Bezpłatne

88. Kot Paweł 273 BT / M POL Gózd Zwoleń Biega

Zapłacone

89. Kotowski Hubert 138 BG 10KM / M16-29 POL Iłża brak

Zapłacone

90. Kowalczyk Janusz 139 BG 10KM / M50-59 POL Radom BiegiemRadom

Zapłacone

91. Kowalczyk Karol 140 BG 10KM / M16-29 POL Zalesice-Kolonia

Zapłacone

92. Kowalczyk Maksymilian 27 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

93. Kowalczyk Mateusz 141 BG 10KM / M16-29 POL Rataje

Zapłacone

94. Kowalska Edyta 142 BG 10KM / K40-49 POL Huta Mazowszańska

Zapłacone

95. Kozieł Maja 28 DZIECI / K8-9 POL Młynek

Bezpłatne

96. Kozieł Oliwia 29 DZIECI / K10-11 POL Młynek

Bezpłatne

97. Kozłowska Aneta 143 BG 10KM / K40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica

Zapłacone

98. Kruk Aneta 274 BT / K POL Zalesice

Zapłacone

99. Kruk Nina 275 BT / K POL Team Zalesice

Zapłacone

100. Krześniak Kacper 30 DZIECI / M8-9 POL Skaryszew

Bezpłatne

101. Kuliński Karol 144 BG 10KM / M30-39 POL Radom Urzad Miejski Radom

Zapłacone

102. Kurys Agnieszka 145 BG 10KM / K40-49 POL Radom

Zapłacone

103. Kuźdub Dorota 146 BG 10KM / K40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

104. Kuźdub Łukasz 276 BT / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

105. Kwiecień Zuzanna 31 DZIECI / K12-13 POL Wierzbica

Bezpłatne

106. Lenart Marcin - BG 10KM / M40-49 POL Lipsko Pazerni na sport Lipsko

Niezapłacone

107. Lewocha Rafał 147 BG 10KM / M40-49 POL Jastrząb Wożniak Running Team

Zapłacone

108. Lis Anna - BT / K POL Zalesice

Niezapłacone

109. Lis Ewa - BT / K POL Łączany -

Niezapłacone

110. Lis Leszek 148 BG 10KM / M50-59 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

111. Lis Magdalena 149 BG 10KM / K16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

112. Lis Tomasz 150 BG 10KM / M60-99 POL Poznan -

Zapłacone

113. Lis-Piskorz Monika 151 BG 10KM / K40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

114. Łapczyńska Klara 32 DZIECI / K10-11 POL Radom

Bezpłatne

115. Łyżwa Maja 33 DZIECI / K8-9 POL

Bezpłatne

116. Łyżwińska Blanka 34 DZIECI / K4-5 POL Wierzbica

Bezpłatne

117. Łyżwińska Emilia 35 DZIECI / K8-9 POL Radom

Bezpłatne

118. Łyżwiński Aleksander 36 DZIECI / M8-9 POL Radom

Bezpłatne

119. Maj Albert - BT / M POL

Niezapłacone

120. Maj Kuba 37 DZIECI / M12-13 POL

Bezpłatne

121. Maj Majka 38 DZIECI / K8-9 POL

Bezpłatne

122. Uczestnik anonimowy 152 BG 10KM / M30-39 POL Chomentów Socha ZABIEGANY Skaryszew

Zapłacone

123. Majewska Monika - BG 10KM / K40-49 POL Ostrowiec Sw BBL Ostrowiec Sw.

Niezapłacone

124. Makowski Olgierd 277 BT / M POLSKA Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

125. Makowski Oskar 39 DZIECI / M6-7 POL Zalesice

Bezpłatne

126. Makowski Tomasz 153 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

127. Marczewska Agata 40 DZIECI / K4-5 POL Radom

Bezpłatne

128. Marczewska Alicja 41 DZIECI / K8-9 POL Mazowszany

Bezpłatne

129. Marczewska Iga 42 DZIECI / K6-7 POL Radom

Bezpłatne

130. Marczewska Lilianna 43 DZIECI / K8-9 POL

Bezpłatne

131. Marczewski Jakub 44 DZIECI / M4-5 POL Mazowszany

Bezpłatne

132. Marlecki Andrzej 154 BG 10KM / M60-99 POL Radom Biegiem!radom

Zapłacone

133. Matysiak Karolina 155 BG 10KM / K30-39 POL Janów Zwoleń biega

Zapłacone

134. Mazur Wojciech - BG 10KM / M30-39 POL Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna

Niezapłacone

135. Michalczak Alan 45 DZIECI / M8-9 POL

Bezpłatne

136. Michalczak Jakub 46 DZIECI / M6-7 POL Łączany

Bezpłatne

137. Michalczak Kamil 278 BT / M POL Łączany

Zapłacone

138. Michalski Mateusz - BG 10KM / M16-29 POL Góra Puławska Street Run Radom

Niezapłacone

139. Milczarska Zuzanna 47 DZIECI / K10-11 POL Huta Mazowszanska

Bezpłatne

140. Milczarski Cezary 48 DZIECI / M10-11 POL Huta Mazowszanska

Bezpłatne

141. Milczarski Krzysztof 279 BT / M POL Huta Mazowszanska

Zapłacone

142. Minner Romek - BG 10KM / M30-39 POL Górno BBL Kielce

Niezapłacone

143. Mirakowska Ewa 156 BG 10KM / K40-49 POL Wólka Modrzejowa Kolonia Biegiem radom

Zapłacone

144. Młudziński Piotr 157 BG 10KM / M40-49 POL Mirzec Zabiegane Starachowice

Zapłacone

145. Młynarski Sylwester 158 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Radom Niemam

Zapłacone

146. Morawska Beata 159 BG 10KM / K50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

147. Moskwa Katarzyna 160 BG 10KM / K40-49 POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

148. Mróz Waldemar 161 BG 10KM / M40-49 POL Kraśnik Mr Ubezpieczenia

Zapłacone

149. Mucha Marzena 162 BG 10KM / K40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

150. Mundzik Mateusz 163 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica OSP Wierzbica

Zapłacone

151. Munik Karol 164 BG 10KM / M40-49 POL Radom

Zapłacone

152. Napora Marcin - BT / M POL Radom

Zapłacone

153. Uczestnik anonimowy 165 BG 10KM / K30-39 POL Huta Mazowszańska

Zapłacone

154. Niewęgłowska Małgorzata - BT / K POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

155. Nogaj Marcin 166 BG 10KM / M40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

156. Nowak Maksymilian 49 DZIECI / M6-7 POL Radom

Bezpłatne

157. Nowak Marcin - BG 10KM / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

158. Nowak Mikołaj 50 DZIECI / M6-7 POL Iłża Iłża Pędzi

Bezpłatne

159. Nowak Oskar 51 DZIECI / M8-9 POL Radom

Bezpłatne

160. Nowak Zuzanna 52 DZIECI / K10-11 POL Iłża Iłża Pędzi

Bezpłatne

161. Ogorzałek Aleksandra 280 BT / K POL Zalesice -

Zapłacone

162. Ogorzałek Grzegorz 167 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

163. Ogorzałek Mateusz 281 BT / M POL Zalesice -

Zapłacone

164. Okorska-Bombińska Basia - BG 10KM / K30-39 POL Radom Zabiegany Skaryszew

Niezapłacone

165. Orman Tomasz 168 BG 10KM / M50-59 POL Szydlowiec Czarnecki Run Team

Zapłacone

166. Osiński Marcin 169 BG 10KM / M30-39 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Zapłacone

167. Osiński Rafał 170 BG 10KM / M16-29 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Zapłacone

168. Pacholski Łukasz 171 BG 10KM / M30-39 POL Radom

Zapłacone

169. Pająk Angelika 172 BG 10KM / K16-29 POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

170. Pająk Edyta 173 BG 10KM / K40-49 POL Chomentów Socha Team Zalesice

Zapłacone

171. Pająk Hanna 53 DZIECI / K4-5 POL Chomentów

Bezpłatne

172. Pająk Kacper 174 BG 10KM / M16-29 POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

173. Pająk Oliwia 54 DZIECI / K6-7 POL Chomentów

Bezpłatne

174. Pająk Witold 175 BG 10KM / M40-49 POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

175. Pasek Ewelina 176 BG 10KM / K30-39 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

176. Perłowska Katarzyna 177 BG 10KM / K16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

177. Perzyna Marcin 178 BG 10KM / M30-39 POL Tarczyn runtechno

Zapłacone

178. Piasek Jarosław 282 BT / M POL

Zapłacone

179. Piorun Anna 283 BT / K POL

Zapłacone

180. Piskorz Anna 179 BG 10KM / K60-99 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

181. Piskorz Bartosz 180 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

182. Piskorz Franek 284 BT / M POL Dąbrowka Warszawska Team Zalesice

Zapłacone

183. Piskorz Franek 55 DZIECI / M12-13 POL Dąbrowka Warszawska Team Zalesice

Bezpłatne

184. Piskorz Hania 56 DZIECI / K4-5 POL Dąbrówka Warszawska

Bezpłatne

185. Piskorz Jacek - BG 10KM / M16-29 POL Radom

Niezapłacone

186. Piskorz Kamil 57 DZIECI / M8-9 POL Łączany

Bezpłatne

187. Piskorz Karolina - BG 10KM / K16-29 POL Radom

Niezapłacone

188. Piskorz Karolina 58 DZIECI / K6-7 POL Łączany

Bezpłatne

189. Piskorz Oskar 59 DZIECI / M14-15 POL Zalesice Team Zalesice

Bezpłatne

190. Piskorz Piotr 181 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Dąbrowka Warszawska Team Zalesice

Zapłacone

191. Piskorz Robert 182 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

192. Płatos Ewelina 183 BG 10KM / K16-29 POL Radom Radom

Zapłacone

193. Płusa Ireneusz 184 BG 10KM / M60-99 POL Sadek

Zapłacone

194. Pochylski Łukasz - BT / M POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Niezapłacone

195. Podgórski Mateusz 60 DZIECI / M10-11 POL Zalesice

Bezpłatne

196. Podgórski Oskar 61 DZIECI / M8-9 POL Zalesice

Bezpłatne

197. Podymniak Leszek - BG 10KM / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Niezapłacone

198. Połeć Mirosław 185 BG 10KM / M50-59 POL Przysucha

Zapłacone

199. Pomarański Przemysław 186 BG 10KM / M30-39 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

200. Pomorski Robert 187 BG 10KM / M40-49 POL Skaryszew Biegiem Radom

Zapłacone

201. Rękawik Krzysztof 188 BG 10KM / M30-39 POL Skaryszew Urząd Miasta i Gminy Skaryszew

Zapłacone

202. Rokita-Tuzimek Ewa - BT / K POL

Niezapłacone

203. Rola Bartłomiej 189 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice

Zapłacone

204. Rola Iwona 190 BG 10KM / K30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

205. Rola Julia 62 DZIECI / K6-7 POL Wierzbica Team Zalesice

Bezpłatne

206. Rola Marcjanna 285 BT / K POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

207. Rola Marcjanna 63 DZIECI / K12-13 POL Wierzbica Team Zalesice

Bezpłatne

208. Romanowski Rafał 191 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Łączany

Zapłacone

209. Rusak Sławomir 192 BG 10KM / M40-49 POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

210. Ruszczyk Grzegorz 193 BG 10KM / M40-49 POL Skaryszew ZABIEGANY SKARYSZEW

Zapłacone

211. Rutka Małgorzata - BT / K POL Tomaszów

Zapłacone

212. Rychlicka Ewa 194 BG 10KM / K30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Radom

Zapłacone

213. Ścisłowski Norbert 221 BG 10KM / M30-39 POL Warka KS Start Pulaski Warka

Zapłacone

214. Siwiorek Faustyna 64 DZIECI / K4-5 POL

Bezpłatne

215. Siwiorek Ireneusz 195 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Pomorzany Team Zalesice

Zapłacone

216. Siwiorek Justyna 286 BT / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

217. Siwiorek Monika 287 BT / K POL

Zapłacone

218. Siwiorek Szymon 65 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

219. Siwiorek Zofia 66 DZIECI / K4-5 POL Zalesice

Bezpłatne

220. Skobel Robert - BG 10KM / M40-49 POL Radom Szakal Biega

Niezapłacone

221. Skobel Tomasz 196 BG 10KM / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

222. Skowrońska Ewa 197 BG 10KM / K40-49 POL Kępiny

Zapłacone

223. Śliwa Agnieszka 293 BT / K POL Wierzbica

Zapłacone

224. Śliwa Igor 83 DZIECI / M8-9 POL

Bezpłatne

225. Śliwa Patryk 84 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

226. Śliwa Przemysław 294 BT / M POL Wierzbica

Zapłacone

227. Śliwińska Maja 85 DZIECI / K10-11 POL Radom

Bezpłatne

228. Slomka Jaroslaw 198 BG 10KM / M40-49 POL Kowala Team Kowala

Zapłacone

229. Słaboń-Skorupa Agata - BT / K POL Ruda Wielka

Zapłacone

230. Słomińska Lena 67 DZIECI / K8-9 POL Młynek

Bezpłatne

231. Słomiński Jakub 68 DZIECI / M10-11 POL Młynek

Bezpłatne

232. Słyk Patryk 199 BG 10KM / M16-29 POL Jastrząb

Zapłacone

233. Smolarski Marcin 200 BG 10KM / M30-39 POL Radom

Zapłacone

234. Sobania Jacek 201 BG 10KM / M50-59 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

235. Sobania Paweł 202 BG 10KM / M30-39 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

236. Sobania Golińska Sylwia 203 BG 10KM / K30-39 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

237. Sobulski Kamil 204 BG 10KM / M30-39 POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Zapłacone

238. Sochaczewska Anna 205 BG 10KM / K30-39 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

239. Sochański Andrzej 206 BG 10KM / M40-49 POL Drzewica

Zapłacone

240. Sowiński Kacper 69 DZIECI / M6-7 POL Radom

Bezpłatne

241. Spórna Kacper 70 DZIECI / M10-11 POL Wola Lipieniecka

Bezpłatne

242. Sprawka Anna - BG 10KM / K40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Niezapłacone

243. Sputowski Jerzy 207 BG 10KM / M60-99 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

244. Stachurska Iwona - BG 10KM / K50-59 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

245. Stańczak Lidia - BG 10KM / K40-49 POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Niezapłacone

246. Stanisławek Natalia 71 DZIECI / K8-9 POL Huta Mazowszańska

Bezpłatne

247. Stankowski Adrian 208 BG 10KM / M16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica

Zapłacone

248. Stefański Adrian - BG 10KM / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Niezapłacone

249. Stępień Anna 288 BT / K POL Zalesice

Zapłacone

250. Stępień Iwona 209 BG 10KM / K30-39 POL Iłża

Zapłacone

251. Stępień Konrad 210 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

252. Stępień Monika 211 BG 10KM / K40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

253. Stępień Nadia 73 DZIECI / K8-9 POL Iłża

Bezpłatne

254. Stępień Zbigniew 212 BG 10KM / M50-59 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

255. Stępień-Wątła Paulina 213 BG 10KM / K30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

256. Stępniewska Agnieszka 214 BG 10KM / K40-49 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

257. Stepniewska Karolina 72 DZIECI / K10-11 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Bezpłatne

258. Stopa Kacper 74 DZIECI / M12-13 POL Ciechostowice STS Skarzysko-kamienna

Bezpłatne

259. Stopa Kacper 289 BT / M POL Ciechostowice STS Skarzysko-kamienna

Zapłacone

260. Stopa Krzysztof 290 BT / M POL Ciechostowice

Zapłacone

261. Stysiek Piotr 215 BG 10KM / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

262. Sulima Zuzanna - BT / K POL

Niezapłacone

263. Surdy Rafał - BG 10KM / M30-39 POL Szydłowiec Raf-Top

Niezapłacone

264. Sygut Agnieszka 216 BG 10KM / K40-49 POL Iłża

Zapłacone

265. Szczepaniak Albert 217 BG 10KM / M40-49 POL Łukawa

Zapłacone

266. Szczepaniak Anna 218 BG 10KM / K30-39 POL Łukawa Biegiem Radom!

Zapłacone

267. Szczepaniak Bartosz 75 DZIECI / M12-13 POL Łukawa

Bezpłatne

268. Szczepaniak Krzysztof 76 DZIECI / M10-11 POL Łukawa

Bezpłatne

269. Szczepińska Dorota 291 BT / K POL Wierzbica

Zapłacone

270. Szczepińska Julia 292 BT / K POL Wierzbica

Zapłacone

271. Szczepińska Maja 77 DZIECI / K6-7 POL Zalesice

Bezpłatne

272. Szczepiński Julian 78 DZIECI / M8-9 POL Zalesice

Bezpłatne

273. Szczepiński Marek 219 BG 10KM / M40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

274. Szczepiński Nikodem 79 DZIECI / M8-9 POL Wierzbica

Bezpłatne

275. Szymańska Natalia 80 DZIECI / K12-13 POL Łazy STS Skarzysko-kamienna

Bezpłatne

276. Szyszka Antoni 81 DZIECI / M10-11 POL Wierzbica Rzeczków

Bezpłatne

277. Szyszka Przemysław 220 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Wierzbica Rzeczków

Zapłacone

278. Szyszka Stanisław 82 DZIECI / M6-7 POL Wierzbica Rzeczków

Bezpłatne

279. Telka Paweł - BG 10KM / M30-39 POL Kielce Mechanik i Przyjaciele

Niezapłacone

280. Tomaszewska Agnieszka 222 BG 10KM / K16-29 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Radom

Zapłacone

281. Trojanowska Bianka 86 DZIECI / K6-7 POL Radom

Bezpłatne

282. Trojanowski Bernard - BG 10KM / M30-39 POL Radom

Niezapłacone

283. Tuzimek Anna 87 DZIECI / K12-13 POL Zalesice

Bezpłatne

284. Tuzimek Marta 88 DZIECI / K10-11 POL Zalesice

Bezpłatne

285. Tuzimek Michał 89 DZIECI / M6-7 POL Zalesice

Bezpłatne

286. Tuzimek Rafał 223 BG 10KM / M50-59 POL Szydłowiec Team Zalesice

Zapłacone

287. Tuzimek Tymoteusz 90 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

288. Ulbrich Marek 224 BG 10KM / M40-49 POL Pakosław

Zapłacone

289. Ulbrich Weronika 295 BT / K POL Pakosław

Zapłacone

290. Wątła Alicja 91 DZIECI / K8-9 POL Zalesice

Bezpłatne

291. Wątła Anna 225 BG 10KM / K40-49 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

292. Wątła Gabrysia - BT / K POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

293. Wątły Aleksander 296 BT / M POL Zalesice

Zapłacone

294. Wątły Aleksander 92 DZIECI / M12-13 POL Zalesice

Bezpłatne

295. Wątły Dariusz 297 BT / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

296. Wątły Wojciech 227 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

297. Wesołowska Kinga 93 DZIECI / K12-13 POL Mazowszany

Bezpłatne

298. Wesołowski Mirosław - BT / M POLSKA Zalesice

Niezapłacone

299. Wiązowska Monika 228 BG 10KM / K40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

300. Wieciński Arkadiusz - BT / M POL Duchnice

Niezapłacone

301. Wieciński Oliwier 94 DZIECI / M6-7 POL Duchnice

Bezpłatne

302. Wilkiewicz Dariusz 229 BG 10KM / M40-49 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

303. Wójcicki Jarosław - BT / M POL Łączany Team Zalesice

Niezapłacone

304. Wójcicki Kacper 98 DZIECI / M14-15 POL Łączany

Bezpłatne

305. Wójcik Maja 99 DZIECI / K10-11 POL Zalesice

Bezpłatne

306. Wojtuniak Rafal 230 BG 10KM / M40-49 POL Małęczyn Biegiem Radom !

Zapłacone

307. Wolczyński Mokołaj 95 DZIECI / M6-7 POL

Bezpłatne

308. Wolski Grzegorz 96 DZIECI / M12-13 POL Zalesice Team Zalesice

Bezpłatne

309. Wolski Grzegorz 298 BT / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

310. Wolski Michał - BT / M POL Zalesice

Niezapłacone

311. Woszczyna Nadia 97 DZIECI / K10-11 POL Zalesice

Bezpłatne

312. Woźniak Mateusz - BG 10KM / M40-49 POL Przysucha

Niezapłacone

313. Wychowaniec Maksym 100 DZIECI / M4-5 POL Zaborowie

Bezpłatne

314. Zieliński Marcin 231 BG 10KM / M30-39 MIESZK. G. WIERZBICA
POL Radom

Zapłacone

315. Zielonka Andrzej 232 BG 10KM / M50-59 POL Rataje

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU