I LEŚNA DYSZKA ZALESICE 2018 O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

Zalesice, Polska
23.09.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WALCZYK Kamil
Zabiegany Skaryszew
37 POL Maków 3:25 17.54 00:34:04.26
2
GRABDA Karol
Biegiem Radom
17 POL Mirów 3:31 17.24 00:35:01.18
3
OSIŃSKI Rafał
Biegiem Radom!
44 POL Mazowszany 3:31 17.24 00:35:03.81
4
LEWOCHA Rafał
Wożniak Running Team
21 POL Jastrząb 3:32 16.95 00:35:15.34
5
JAGIEŁO Michał
Lubienia
60 POL Lubienia 3:34 16.95 00:35:38.18
6
ŁĘKAWSKI Mariusz
Iłża Pędzi
109 'iłża 3:36 16.67 00:35:54.48
7
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom!
119 Radom 3:39 16.39 00:36:21.93
8
SYGUT Eliasz
IŁŻA PĘDZI
76 POL Iłża 3:39 16.39 00:36:29.74
9
MENDYKA Michał
Biegiem Radom!
74 POL Radom 3:41 16.39 00:36:40.18
10
OSIŃSKI Marcin
Biegiem Radom!
47 POL Mazowszany 3:45 16.13 00:37:27.93
11
WIECZOREK Marcin
Wanda Panfil Team
52 POL Łączany 3:50 15.63 00:38:19.24
12
WOJTUNIAK Rafał
Biegiem Radom !
94 POLSKA Małęczyn 3:55 15.38 00:39:02.91
13
CHOJNACKI Maciej
Team Zalesice
2 POL Zalesice 3:55 15.38 00:39:06.68
14
ALOT Paweł
69 POL Radom 3:57 15.15 00:39:26.13
15
TUZIMEK Rafał
Team Zalesice
4 POL Szydłowiec 3:59 15.15 00:39:44.58
16
KAROLAK Rafal
Zabiegany Skaryszew
81 POL Skaryszew 4:05 14.71 00:40:42.06
17
WĄTŁY Konrad
98 POLSKA Zalesice 4:08 14.49 00:41:15.63
18
JAGIEŁO Kinga
Lubienia
59 POL Lubienia 4:12 14.29 00:41:50.66
19
BANASZCZYK Grzegorz
ENDORFINA Szydłowiec
67 POL Szydłowiec 4:15 14.08 00:42:29.08
20
BIENIEK Karol
57 POL Zatopolice 4:16 14.08 00:42:35.98
21
KOSIAK Paweł
Uks Technik Radom
97 POLSKA Radom 4:21 13.89 00:43:28.78
22
NOWAK Marcin
Iłża Pędzi
1 POL Iłża 4:23 13.70 00:43:42.76
23
MUNDZIK Mateusz
OSP KSRG Wierzbica
19 POL Wierzbica 4:23 13.70 00:43:45.41
24
MINDA Ewa
Biegiem Radom!
105 Radom 4:24 13.70 00:43:58.88
25
FALIŃSKI Grzegorz
Biegiem Radom!
106 Radom 4:25 13.70 00:44:02.84
26
MAKOWSKI Tomasz
Team Zalesice
25 POL Zalesice 4:25 13.70 00:44:04.53
27
WÓJCICKI Jarosław
Team Zalesice
13 POL Łączany 4:25 13.51 00:44:08.28
28
MAJ Radosław
Zabiegany Skaryszew
34 POLSKA Chomentów Socha 4:25 13.51 00:44:09.08
29
MORAWSKI Mirosław
Biegiem Radom!
83 POL Radom 4:31 13.33 00:45:03.84
30
KOT Paweł
Zwoleń Biega
38 POL Gózd 4:31 13.33 00:45:04.71
31
NOGAJ Marcin
Zabiegany Skaryszew
92 POLSKA Skaryszew 4:32 13.33 00:45:15.38
32
BOCHEŃSKI Krzysztof
Zabiegany Skaryszew
75 POL Skaryszew 4:32 13.16 00:45:18.74
33
PISKORZ Robert
Team Zalesice
12 POL Zalesice 4:33 13.16 00:45:26.31
34
SIWIOREK Ireneusz
108 Pomorzany 4:34 13.16 00:45:32.81
35
BŁASZCZYK Anna
Biegiem Radom!
63 POL Radom 4:36 12.99 00:45:55.78
36
PAJĄK Kacper
TEAM Zalesice
14 POL Chomentów 4:38 12.99 00:46:16.71
37
ĆWIEK Łukasz
Iłża Pędzi
114 Iłża 4:40 12.82 00:46:39.91
38
DOMAGAŁA Kacper
110 Podsuliszka 4:41 12.82 00:46:40.78
39
WĄTŁA Martyna
100 POLSKA Zalesice 4:43 12.82 00:47:00.14
40
SADKOWSKI Paweł
39 POL Maków 4:44 12.66 00:47:16.96
41
BIAŁAS Daniel
OSP KSRG Wierzbica
20 POL Wierzbica 4:46 12.66 00:47:34.76
42
JÓŹWIK Robert
50 POL Skaryszew 4:46 12.66 00:47:37.61
43
CHOLEWA Dariusz
OSP KSRG WIERZBICA
23 POL Wierzbica 4:49 12.50 00:48:00.21
44
WIĘCASZEK Sławomir
Team Zalesice
31 POLSKA Zalesice Kolonia 4:50 12.50 00:48:10.21
45
MITAL Mirosław
84 POL Radom 4:51 12.35 00:48:20.68
46
PISKORZ Anna
Team Zalesice
7 POL Zalesice 4:51 12.35 00:48:27.78
47
GRUDNIEWSKA-MATYSIAK Agnieszka
IŁŻA PĘDZI
35 POL Iłża 4:51 12.35 00:48:28.23
48
GÓŹDŹ Krystyna
Iłża Pędzi
111 Iłża 4:51 12.35 00:48:28.25
49
SZCZĘSNY Łukasz
43 POLSKA Polany 4:53 12.35 00:48:48.01
50
MALICKI Grzegorz
Scyzoryk
115 Nowy Kazanów 4:54 12.35 00:48:53.38
51
JAROSZ Grzegorz
Team Zalesice
30 POLSKA Zalesice Kolonia 4:54 12.20 00:48:59.48
52
MATYSIAK Piotr
IŁŻA PĘDZI
36 POL Iłża 4:55 12.20 00:49:09.58
53
CHOJNACKI Jakub
Team Zalesice
53 POLSKA Zalesice 4:56 12.20 00:49:14.58
54
SZCZEPIŃSKI Marek
Team Zalesice
15 POL Zalesice 4:57 12.20 00:49:21.76
55
KAROLAK Anna
Zabiegany Skaryszew
80 POL Skaryszew 4:57 12.20 00:49:23.88
56
WNUKOWSKI Sebastian
78 POL Radom 4:58 12.05 00:49:32.21
57
STANIEWSKA Anna
Zabiegany Skaryszew
86 POL Skaryszew 4:60 12.05 00:49:52.43
58
WIĘCASZEK Maja
Klub sportowy zalesice team
51 POL Łączany 5:01 12.05 00:50:05.93
59
MARLECKI Andrzej
Biegiem Radom
70 POL Radom 5:01 11.90 00:50:07.16
60
TUZIMEK Jakub
102 5:02 11.90 00:50:14.26
61
MATYSIAK Julia
Iłża Pędzi
61 POL Iłża 5:03 11.90 00:50:24.74
62
SKOBEL Robert
Stowarzyszenie Szakal Biega
95 POLSKA Radom 5:04 11.90 00:50:31.54
63
FIJAŁKOWSKA Aneta
68 POL Radom 5:05 11.76 00:50:42.66
64
WĄTŁY Wojciech
TEAM Zalesice
29 POL Zalesice 5:08 11.76 00:51:10.33
65
PLATO Katarzyna
Biegiem Radom!
62 POL Radom 5:08 11.76 00:51:15.13
66
MOSKWA Katarzyna
STREET RUN RADOM
32 POL Radom 5:09 11.63 00:51:21.98
67
HERNIK Justyna
Street Run Radom
41 POL Radom 5:09 11.63 00:51:24.44
68
CHOJNACKA Małgorzata
Team Zalesice
3 POL Zalesice 5:12 11.49 00:51:55.88
69
STĘPIEŃ Monika
Zabiegany Skaryszew
26 POL Skaryszew 5:13 11.49 00:52:05.53
70
JAROSZEK Konrad
Iłża Pędzi
64 POL Iłża 5:18 11.36 00:52:58.88
71
KOWALIK Jakub
6 POL Wierzbica 5:19 11.24 00:53:07.88
72
CHUDZIKOWSKA Sylwia
Iłża Pędzi
96 POLSKA Iłża 5:19 11.24 00:53:09.91
73
STĘPIEŃ-WĄTŁA Paulina
Klub Sportowy Zalesice Team
33 POL Zalesice 5:20 11.24 00:53:14.73
74
PYRKA Jacek
Drużyna AA
87 POL Mazowszany 5:20 11.24 00:53:16.18
75
NĘDZI Bernadetta
Drużyna AA
88 POL Huta Mazowszańska 5:20 11.24 00:53:17.83
76
SOBANIA Jacek
Zabiegany Skaryszew
93 POLSKA Skaryszew 5:22 11.24 00:53:39.11
77
CHUDYBA Monika
Iłża Pędzi
58 POL Pakosław 5:24 11.11 00:53:50.08
78
STĘPIEŃ Iwona
73 POL Iłża 5:24 11.11 00:53:51.08
79
GUCWA Małgorzata
55 POL Ruda Wielka 5:24 11.11 00:53:54.74
80
LIS-PISKORZ Monika
Team Zalesice
11 POL Zalesice 5:25 11.11 00:54:00.61
81
OSIŃSKI Grzegorz
Drużyna AA
72 POL Mazowszany 5:25 11.11 00:54:08.61
82
NOWAK Katarzyna
Iłża Pędzi
71 POL Iłża 5:28 10.99 00:54:30.01
83
PODGÓRSKA Katarzyna
Team Zalesice
5 POL Zalesice 5:31 10.87 00:55:01.46
84
KAWALEC Małgorzata
56 POL Osiny-Majorat 5:32 10.87 00:55:16.94
85
MORAWSKA Beata
Biegiem Radom!
118 Radom 5:33 10.87 00:55:28.91
86
FLOROWSKA Alicja
112 Szydłowiec 5:38 10.64 00:56:16.84
87
LIPIEC Ewelina
103 Polany 5:39 10.64 00:56:29.88
88
PISKORZ Bartosz
Team Zalesice
9 POL Zalesice 5:42 10.53 00:56:53.48
89
SĘPIOŁ Anna
82 POL Iłża 5:42 10.53 00:56:58.11
90
FLOROWSKI Przemysław
113 Szydłowiec 5:43 10.53 00:57:00.26
91
ZWOLIŃSKA Ewa
54 POL Wierzbica 5:45 10.42 00:57:25.88
92
PISKORZ Jacek
101 POLSKA Radom 5:47 10.42 00:57:40.61
93
KACZOROWSKI Krzysztof
48 POL Radom 5:47 10.42 00:57:45.36
94
SOCHACZEWSKA Anna
Zabiegany Skaryszew
116 Skaryszew 5:53 10.20 00:58:49.78
95
PISKORZ Karolina
99 POLSKA Radom 5:58 10.10 00:59:39.84
96
ROMANOWSKA Aleksandra
Team Zalesice
10 POL Łączany 6:11 9.71 01:01:43.44
97
PŁUSA Ireneusz
117 Sadek 6:21 9.43 01:03:26.53
98
DOMAGALA Katarzyna
89 POL Podsuliszka 6:22 9.43 01:03:37.56
99
TATAR Monika
107 Maków 6:22 9.43 01:03:38.01
100
CZUPRYN Paweł
65 POL Podgórki 6:27 9.35 01:04:23.81
101
CHYLICKI Marian
BIEGIEM RADOM !
104 POLSKA Radom 6:58 8.62 01:09:34.71
102
ZIELIŃSKI Marcin
24 POL Radom 7:29 8.00 01:14:44.16

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU