Grand Prix MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Wodzisław Śląski, Polska
29.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Bartosz - SMERF / M POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

2. Absalon Michał 150 JUN.+ELITA / M POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

3. Absalon Zbigniew 248 / M POL Rybnik Absalon MTB Team

Niezapłacone

4. Adamik Igor 50 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

5. Adamkiewicz Marcin 214 MASTERS 1 / M POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

6. Bajor Mateusz 51 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

7. Bajor Sebastian 23 ŻAK / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

8. Bąk Tymoteusz - SMERF / M POL Gosciecin Gościęcin

Zapłacone

9. Bekiesza Grzegorz 244 / M POL Wodzisław Ślaski Ks Forma Wodzisław Ślaski

Zapłacone

10. Biskup Julia 125 / K POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

11. Biskup Marcin 211 MASTERS 1 / M POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Niezapłacone

12. Bojarski Andrzej 162 JUN.+ELITA / M POL Gliwice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

13. Bonusiak Przemysław 161 JUN.+ELITA / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

14. Bronowicki Tomasz 45 ŻAK / M POL Głuchołazy Glkk Victoria Głuchołazy

Niezapłacone

15. Brzeziok Wioleta 182 ELITA / K POL Rydułtowy Liv Feniks Womens Cycling Team

Zapłacone

16. Budzyn Łukasz 212 MASTERS 1 / M POL Rybnik bROWERek Team

Zapłacone

17. Chabowski Sebastian 167 JUN.+ELITA / M POL Ustroń -

Zapłacone

18. Choma Bogdan 215 MASTERS 1 / M POL Tychy CHOMA SPORT TRENER

Niezapłacone

19. Choma Laura 124 / K POL Tychy CHOMA SPORT TRENER

Zapłacone

20. Choma Maksymilian - MŁ. ŻAK / M POL Tychy CHOMA TEAM

Zapłacone

21. Chomiuk Patryk 149 JUN.+ELITA / M POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

22. Chromik Paweł 24 ŻAK / M POL Wodzisław Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

23. Chromik Szymon 156 JUN.+ELITA / M POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Niezapłacone

24. Ciechanowska Wikroria 3 ŻAK / K POL Czernica Szkółka kolarska Rydułtowy

Niezapłacone

25. Cissowski Paul 165 JUN.+ELITA / M POL Czechowice Dziedzice

Niezapłacone

26. Cojk Patryk 67 MŁ. / M POL Marklowice

Zapłacone

27. Copija Bartosz 37 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

28. Cyroń Piotr 163 JUN.+ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

29. Czaporowski Piotr - SMERF / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

30. Czekaj Damian 204 MASTERS 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

31. Dobija Krystian 154 JUN.+ELITA / M POL Łodygowice SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE

Zapłacone

32. Drzeniek Marcin 206 MASTERS 1 / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

33. Duda Przemysław 147 JUN.+ELITA / M POL Pszczyna Nice JURA BIKE Częstochowa

Niezapłacone

34. Dudek Jakub 222 MASTERS 1 / M POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Niezapłacone

35. Durok Kamil - MŁ. ŻAK / M POL Jankowice UKS AVATAR

Niezapłacone

36. Dworak Aleksander 65 MŁ. / M POL Nowe Chechło Choma Sport Trener

Zapłacone

37. Figel Max 103 J.MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

38. Friedel David 66 MŁ. / M POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

39. Gajdzik Julia 126 / K POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

40. Garnek Ksawier 70 MŁ. / M POL Rydułtowy GK Viktoria Rybnik

Niezapłacone

41. Gmyrek Patryk - MŁ. ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

42. Gołubowski Jerzy 247 / M POL Skoczów Niezrzeszony

Niezapłacone

43. Grycman Jakub 77 MŁ. / M POL Rybnik Gk Viktoria Rybnik

Niezapłacone

44. Hajda Kamil 201 MASTERS 1 / M POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

45. Hawryluk Jakub 34 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

46. Herman Jarosław 249 / M POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Niezapłacone

47. Jancik Martin 104 J.MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

48. Jancikova Adela 122 / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

49. Jędrzejczyk Adam 243 / M POL Rybnik bROWERek team

Niezapłacone

50. Jona Dawid 148 JUN.+ELITA / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

51. Kaczmarczyk Tomasz 71 MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

52. Kalita Tomas 159 JUN.+ELITA / M CZE Ostrava Head Pro Team

Niezapłacone

53. Karchniwy Ewa 183 ELITA / K POL Smolnica SCS OSOZ Racing Team

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy 207 MASTERS 1 / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

55. Keisler Jiri 151 JUN.+ELITA / M POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

56. Kiszka Zbigniew 242 / M POL Jastrzębie-Zdrój PRESSING BIKE -SYSTEM ICE -WENT TEAM

Zapłacone

57. Klich Adrian 48 ŻAK / M POL Rybnik Szkółka kolarska MOSiR Rybnik

Niezapłacone

58. Klich Mateusz - MŁ. ŻAK / M POL Rybnik Szkółka kolarska MOSiR Rybnik

Niezapłacone

59. Koguciuk Grzegorz 153 JUN.+ELITA / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

60. Kopytko Marcin 216 MASTERS 1 / M POL Chorzów Sii Cycling Team

Niezapłacone

61. Kowalczyk Mateusz 44 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

62. Kozik Patryk 28 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

63. Kubala Tomasz 221 MASTERS 1 / M POL Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

64. Kubicki Piotr 220 MASTERS 1 / M POL Bytom Kiwi Klub Mtb

Niezapłacone

65. Kura Magda 5 ŻAK / K POL Czernica Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

66. Kurpiewski Ryszard - MŁ. ŻAK / M POL Pietrzykowice MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław

Zapłacone

67. Lisowski Karol 72 MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

68. Lukoszek Mateusz 32 ŻAK / M POL Czernica Szkołka kolarska MOSiR Czernica

Niezapłacone

69. Łucki Dominik 146 JUN.+ELITA / M POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

70. Łysek Dawid 62 MŁ. / M POL Bodzanów WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

71. Malarz Michał 101 J.MŁ. / M POL Nowy Świętów WKK Pfleiderer Wieruszów

Zapłacone

72. Mańka Oliwier 33 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

73. Marackova Pavlina 185 ELITA / K POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

74. Mucha Max - SMERF / M POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

75. Mucha Samuel - MŁ. ŻAK / M POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

76. Muller Janusz 213 MASTERS 1 / M POL Chorzów SCS OSOZ RACING TEAM

Zapłacone

77. Musiał Michał 202 MASTERS 1 / M POL Chorzów KIWI KLUB MTB

Niezapłacone

78. Musioł Tomasz 160 JUN.+ELITA / M POL Tychy Romet Factory Team

Zapłacone

79. Nosek Adrian 36 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

80. Pawliczak Paweł 219 MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

81. Piasecki Paweł 203 MASTERS 1 / M POL Bielsko-Biała remikbike.pl - briderz.pl

Zapłacone

82. Piechaczek Karol 22 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

83. Piotrowski Andrzej 250 / M POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Niezapłacone

84. Pricop Mikołaj 106 J.MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

85. Puzio Wojciech 64 MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

86. Pyszny Jakub 75 MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

87. Pytel Piotr 141 JUN.+ELITA / M POL Głuchołazy WKK Pfleiderer Wieruszów

Zapłacone

88. Rączka Dominik 30 ŻAK / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

89. Ratajczyk Paweł - SMERF / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

90. Ratajczyk Sebastian 27 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

91. Ryszka Emilia 127 / K POL Rydułtowy Mexller Koziegłowy

Zapłacone

92. Sacke Jakub 63 MŁ. / M POL Ostrava Jiriteam

Niezapłacone

93. Sadowski Daniel 217 MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

94. Sasko Kamil 158 JUN.+ELITA / M POL Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

95. Sedlacek Jiri 246 / M POL Ostrava-Poruba S.k.jiří Team Ostrava

Niezapłacone

96. Siemianowski Maksymilian 49 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik.

Zapłacone

97. Skokun Jakub 69 MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

98. Skokun Piotr 35 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

99. Skrzypiec Oliwia 1 ŻAK / K POL Czernica Szkółka kolarska Rydułtowy

Niezapłacone

100. Śliwiński Piotr 143 JUN.+ELITA / M POL Gliwice RK Aluminium Bike Team

Zapłacone

101. Śliwiński Wojciech 245 / M POL Gliwice RK Aluminium Bike Team

Zapłacone

102. Smolski Kamil 164 JUN.+ELITA / M POL Prudnik

Zapłacone

103. Sobik Bartłomiej 152 JUN.+ELITA / M POL Rybnik

Zapłacone

104. Sobolewski Filip 105 J.MŁ. / M POL Jaworzno

Zapłacone

105. Svidrnoch Jakub 73 MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

106. Syrnicka Julia 123 / K POL Żory KLUB KOLARSKI ŻORY

Zapłacone

107. Szawerna Denis 25 ŻAK / M POL Czernica Szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

108. Szawerna Oliwia 4 ŻAK / K POL Czernica szkółka kolarska Czernica

Niezapłacone

109. Szczyrba Franciszek - SMERF / M POL Wodzisław

Zapłacone

110. Szymura Marcin 166 JUN.+ELITA / M POL Stanowice BB MTB Team

Zapłacone

111. Terka Marcin 155 JUN.+ELITA / M POL Wodzisław Śląski CREADIS

Zapłacone

112. Twardzik Łukasz 46 ŻAK / M POL Zawada Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

113. Tyniec Marek 205 MASTERS 1 / M POL Kraków UKS Zawojak

Zapłacone

114. Urbanek Bartosz 47 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

115. Urbanek Krzysztof 210 MASTERS 1 / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

116. Urbanek Maciej 21 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

117. Węgrzyk Tomek 26 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

118. Widenka Bartosz 102 J.MŁ. / M POL Gorzyce

Zapłacone

119. Wieczorek Filip 76 MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

120. Wieczorek Jan 29 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

121. Wilczek Kamil 31 ŻAK / M POL Czernica Szkołka kolarska Czernica

Niezapłacone

122. Wiśniowski Maksymilian 74 MŁ. / M POL Bielsko-Biała RK ALUMINIUM BIKE TEAM

Niezapłacone

123. Wojnar Janusz 208 MASTERS 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

124. Wyszyńska-Tyniec Marianna 184 ELITA / K POL Kraków UKS Zawojak

Zapłacone

125. Zdrazilova Zoe 181 ELITA / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

126. Zielawski Dominik 209 MASTERS 1 / M POL Rybnik Sii Cycling Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU