Enea Energetyczna Dycha Kozienice 2019

Kozienice, Polska
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Anna 2 E i M / K30-39 ENEA
POL Kozienice Enea

Niezapłacone

2. Adamczyk Paweł 3 DYCHA / M40-49 POL Jedlińsk biegiem radm

Zapłacone

3. Alot Paweł 4 DYCHA / M30-39 POL Radom

Zapłacone

4. Baca Daniel 5 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

5. Baca Justyna 6 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

6. Badewicz Klaudia 7 E i M / K20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

7. Banach Andrzej 8 DYCHA / M60-99 POL Garbatka Letnisko Biegiem Radom!

Zapłacone

8. Banach Kuba 9 DYCHA / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

9. Banasik Paweł 10 DYCHA / M50-59 POL Radom Enduhub.com

Zapłacone

10. Bieńko Paweł 11 SRR / M20-29 POL Brzustów Street Run Radom

Zapłacone

11. Bilski Michał 12 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

12. Bińkowski Leon 13 DYCHA / M50-59 POL Radom Nowa Wola Gołębiowska Biegiem Radom!

Zapłacone

13. Bisek Marek 14 E i M / M50-59 ENEA
POL Lublin Lubelski Węgiel BOGDANKA

Zapłacone

14. Boksik Boxs 15 SRR / M30-39 POL Radom STREET RUN Radom

Zapłacone

15. Borkowska Hanna 16 DYCHA / K60-99 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

16. Borkowski Jerzy 17 DYCHA / M60-99 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

17. Borkowski Sebastian 18 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

18. Borkowski Tomek 19 DYCHA / M50-59 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

19. Bratos Emil 20 SRR / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

20. Brodacki Waldemar 21 DYCHA / M60-99 POL Puławy Chemik Noxy Puławy

Niezapłacone

21. Bulanda Grzegorz 22 E i M / M40-49 ENEA
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

22. Buławski Krzysztof 23 DYCHA / M50-59 POL Łęczna LW Bogdanka

Niezapłacone

23. Cheruiyot Laban 24 DYCHA / M20-29 KEN Eldored Benedek Team

Zapłacone

24. Cichowlas Marcin 25 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

25. Cieślak Krzysztof 26 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

26. Cukrowski Piotr 27 SRR / M30-39 POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

27. Cyngot Jacek 28 E i M / M20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice UKS Olimp Kozienice

Zapłacone

28. Cywka Krzysztof 29 DYCHA / M40-49 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

29. Czarnecki Adrian 30 E i M / M30-39 ENEA
POL Połaniec Enea Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

30. Czarnecki Maciej 31 SRR / M30-39 POL Przytyk Street Run Radom

Zapłacone

31. Czerwiec Artur 32 SRR / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

32. Czesnik Maria 33 DYCHA / K40-49 POL Warszawa Profi Team

Niezapłacone

33. Czosnek Mariusz 34 E i M / M30-39 ENEA
POL Połaniec ENEA ELEKTROWNIA POŁANIEC

Niezapłacone

34. Czyżowski Marek 35 DYCHA / M40-49 POL Huta Mińska RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Niezapłacone

35. Deleska Magdalena 36 SRR / K40-49 POL Jedlińsk Street Run Radom

Zapłacone

36. Deptuch Henryk 37 E i M / M60-99 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

37. Dolega Darek 38 DYCHA / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

38. Domagała Piotr 39 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Ryczywół WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

39. Domagała Wioletta 40 E i M / K30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Ryczywół WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

40. Domański Bartłomiej 41 DYCHA / M40-49 POL Piaseczno

Zapłacone

41. Dragan Aleksander 42 DYCHA / M20-29 POL Kielce

Zapłacone

42. Drózd Sandra 43 DYCHA / K20-29 POL Pionki

Zapłacone

43. Drużdżel Adrian 44 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

44. Drużdżel Karolina 45 SRR / K30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

45. Dyduła Urszula 46 DYCHA / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

46. Figarski Radek 47 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

47. Fijałkowska Aneta 48 DYCHA / K40-49 POL Radom

Zapłacone

48. Fila Michał 49 E i M / M30-39 ENEA
POL Lublin

Zapłacone

49. Gadzinowski Ignacy 50 DYCHA / M60-99 POL Radom

Zapłacone

50. Gajęcka Marta 51 SRR / K20-29 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

51. Garbarczyk Piotr 52 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

52. Gibaszewska Katarzyna 53 DYCHA / K40-49 POL Radom

Zapłacone

53. Głogowski Bartosz 54 SRR / M30-39 POL Radom StreetRunRadom

Zapłacone

54. Gmiński Kamil 55 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

55. Górecka Agnieszka 58 SRR / K20-29 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

56. Górnicki Tomasz 59 E i M / M30-39 ENEA
POL Kozienice

Zapłacone

57. Górski Rafał 60 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Niezapłacone

58. Gościnny Piotr 57 SRR / M40-49 POL Stara Błotnica street run radom

Zapłacone

59. Gospodarczyk Natalia 56 DYCHA / K20-29 POL Radom BIEGIEM RADOM!

Zapłacone

60. Grabda Karol 61 DYCHA / M40-49 POL Mirów Biegiem Radom!

Zapłacone

61. Hernacki Robert 62 E i M / M50-59 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

62. Hernik Justyna 63 SRR / K30-39 POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

63. Imiołek Monika 64 DYCHA / K40-49 POL Wola Gutowska Nie ma

Zapłacone

64. Iwański Jacek 65 DYCHA / M40-49 POL Skaryszew UKS OLIMP

Zapłacone

65. Janik Paweł 66 DYCHA / M30-39 POL Ponikwa Plon Garbatka

Zapłacone

66. Jarząbek Sabina 67 DYCHA / K20-29 POL Kielce Kielecki Klub Lekkoatletyczny

Zapłacone

67. Jastrzębski Daniel 68 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice Morsjanie Kozienice

Zapłacone

68. Jaworska Karolina 69 SRR / K20-29 POL Dawidów Street Run Radom

Zapłacone

69. Jęczyńska Katarzynka 70 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

70. Jurczak Agnieszka 71 SRR / K40-49 POL Kępiny street run radom

Zapłacone

71. Kaca Ewelina 72 DYCHA / K20-29 POL Bartodzieje

Niezapłacone

72. Kaczkowski Krzysztof 73 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

73. Kaczmarzyk Joanna 74 SRR / K30-39 POL Maków STREET RUN RADOM

Zapłacone

74. Kaczmarzyk Michał 75 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

75. Kamińska Ola 76 DYCHA / K30-39 POL Jastrzebia

Zapłacone

76. Kamola Kazimierz 77 DYCHA / M50-59 POL Puławy Chemik Noxy Puławy

Zapłacone

77. Kicinski Andrzej 78 DYCHA / M30-39 POL Radom 42 BLSz

Zapłacone

78. Kiepas Marcin 79 DYCHA / M40-49 POL Skaryszew

Zapłacone

79. Kimutai Hellen 80 DYCHA / K30-39 KEN Eldored Bebedek Team

Zapłacone

80. Kipngetich Evans 81 DYCHA / M20-29 KEN Eldored Benedek Team

Zapłacone

81. Kochanowska Magda 82 DYCHA / K40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

82. Kolanowski Paweł 83 DYCHA / M40-49 POL Skaryszew 42. BLSz

Niezapłacone

83. Kołodyński Paweł 84 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

84. Kopciał Jarosław 85 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

85. Kortus Kamila 86 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

86. Kosowski Grzegorz 87 E i M / M60-99 ENEA
POL Połaniec Enea Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

87. Kowalczyk Martyna 88 DYCHA / K20-29 POL Pionki

Zapłacone

88. Kowalczyk Mateusz 89 DYCHA / M16-19 POL Wąchock

Niezapłacone

89. Kowalska Urszula 90 DYCHA / K40-49 POL Radom

Zapłacone

90. Krakowiak Jacek 91 DYCHA / M50-59 POL Augustów

Zapłacone

91. Krekora Adrian 92 E i M / M20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice

Zapłacone

92. Krekora Mateusz 93 E i M / M20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice

Zapłacone

93. Krześniak Magdalena 94 DYCHA / K30-39 POL Radom Niezrzeszony

Zapłacone

94. Kucharska-Kubiś Paulina 95 DYCHA / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

95. Kulej Marta 96 SRR / K20-29 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

96. Kulhawiec Darek 97 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Aleksandrówka

Zapłacone

97. Kulig Iwona 98 DYCHA / K30-39 POL Radom

Zapłacone

98. Kuna Bartłomiej 99 DYCHA / M30-39 POL Warka KUNA TRIKLUB

Zapłacone

99. Kurys Agnieszka 100 DYCHA / K40-49 POL Radom

Zapłacone

100. Kutyła Mariusz 101 DYCHA / M30-39 POL Pulawy

Zapłacone

101. Kwapisiewicz Dariusz 102 DYCHA / M40-49 POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

Zapłacone

102. Lesiak Romek 103 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

103. Leszczyk Justyna 104 E i M / K50-59 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

104. Leszczyńska Joasia 105 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ Kozienice - BBL

Zapłacone

105. Leszek Kot 106 DYCHA / M60-99 POL Łęczna LW Bogdanka

Niezapłacone

106. Lewocha Rafał 107 DYCHA / M40-49 POL Jastrząb Wożniak Running Team

Zapłacone

107. Lichota Wojciech 108 DYCHA / M30-39 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

108. Łukaszek Michał 109 E i M / M30-39 ENEA
POL Połaniec Enea Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

109. Łysiak Krzysztof 110 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

110. Machnio Bartosz 111 SRR / M16-19 POL Radom StreetRrun Radom

Zapłacone

111. Maj Beata 112 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

112. Majchrzyk Paweł 113 SRR / M40-49 POL Starachowice Street Run Radom

Zapłacone

113. Makowski Tomasz 114 DYCHA / M40-49 POL Zalesice Team Zalesice

Niezapłacone

114. Malec Małgorzata 115 DYCHA / K30-39 POL Radom

Zapłacone

115. Marchuk Sergii 116 DYCHA / M30-39 UKR Kovel Krystofiak Team

Niezapłacone

116. Maślak Agnieszka 117 DYCHA / K40-49 POL Kozienice Morsjanie

Zapłacone

117. Michalec Wojciech 118 SRR / M50-59 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

118. Michalska Małgorzata 119 DYCHA / K50-59 POL Antoniówka Biegiem Radom!

Zapłacone

119. Michalska Renata 120 E i M / K30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Janów Gmina Kozienice Morsjanie Kozienice

Niezapłacone

120. Michalski Andrzej 121 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Janów Morsjanie Kozienice

Zapłacone

121. Michalski Mateusz 122 SRR / M20-29 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

122. Milczarczyk Dariusz 123 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

123. Modrykamień Barbara 124 DYCHA / K40-49 POL Radom

Zapłacone

124. Morawska Beata 125 DYCHA / K50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

125. Moskwa Katarzyna 126 SRR / K40-49 POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

126. Oigo Christine 127 DYCHA / K30-39 KEN Eldored Benedek Team

Zapłacone

127. Okseniuk Oksana 128 DYCHA / K30-39 UKR Lutsk Krystofiak Team

Niezapłacone

128. Okseniuk Sergii 129 DYCHA / M30-39 UKR Lutsk Krystofiak Team

Niezapłacone

129. Olędzki Przemysław 130 DYCHA / M40-49 POL Radom

Zapłacone

130. Orczykowski Dariusz 131 DYCHA / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

131. Orman Tomasz 132 DYCHA / M50-59 POL Szydlowiec Czarnecki Run Team

Zapłacone

132. Osiadacz Marcin 133 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

133. Osiak Arkadiusz 134 DYCHA / M40-49 POL Otwock

Zapłacone

134. Osiak Izabela 135 DYCHA / K20-29 POL Otwock

Zapłacone

135. Osiński Marcin 136 DYCHA / M30-39 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Zapłacone

136. Osiński Rafał 137 DYCHA / M20-29 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Zapłacone

137. Pacholski Łukasz 138 SRR / M30-39 POL Radom

Zapłacone

138. Patała Władysław 139 DYCHA / M60-99 POL Moszczenica

Zapłacone

139. Perłowska Katarzyna 140 DYCHA / K20-29 POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

140. Piaseckii Andrii 141 DYCHA / M30-39 UKR Kovel Krystofiak Team

Niezapłacone

141. Pluta Jacek 142 DYCHA / M40-49 POL Skaryszew

Niezapłacone

142. Płatos Ewelina 143 DYCHA / K20-29 POL Radom RADOM

Zapłacone

143. Podeszwa Adam 144 E i M / M60-99 ENEA
POL Kozienice

Zapłacone

144. Podsiadła Katarzyna 145 E i M / K30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

145. Podsiadły Michał 146 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ kOZIENICE

Zapłacone

146. Podsiadły Szymon 147 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

147. Podymniak Leszek 148 SRR / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

148. Połczyński Radosław 149 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice MORSJANIE KOZIENICE

Zapłacone

149. Połoński Andrzej 150 DYCHA / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

150. Prokop Anna 151 SRR / K30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

151. Prokop Paweł 152 E i M / M20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Niezapłacone

152. Przychodzień Aneta 153 E i M / K20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice WKZ BBL Kozienice

Zapłacone

153. Pyc Jarosław 154 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Brzeźnica WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

154. Pyc Monika 155 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Brzeźnica WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

155. Rębiś Maciej 156 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice MORSJANIE KOZIENICE

Zapłacone

156. Rębiś Tomasz 157 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Stanisławice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

157. Rudnicki-Matracki Artur 158 DYCHA / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

158. Rusak Sławomir 159 DYCHA / M40-49 POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

159. Rusinowski Grzegorz 160 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice Kozienice

Zapłacone

160. Ruta Damian 161 DYCHA / M30-39 POL Warszawa NikeRunningTeam

Niezapłacone

161. Rybak Sergii 162 DYCHA / M30-39 UKR Vinnitsya Lkb rudnik

Niezapłacone

162. Rykowska Karolina 163 E i M / K20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Stanisławice Enel-Sport Runners Team

Zapłacone

163. Rykowski Radosław 164 DYCHA / M30-39 POL Ciechanów Wygon Stanisławice

Zapłacone

164. Sadkowski Paweł 165 DYCHA / M30-39 POL Maków Team Kallipso

Niezapłacone

165. Seredyn Darek 166 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

166. Skierniewski Marek 167 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice MORSJANIE KOZIENICE

Zapłacone

167. Skobel Tomasz 168 DYCHA / M40-49 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

168. Skoneczny Łukasz 169 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

169. Skowrońska Ewa 170 DYCHA / K40-49 POL Kępiny

Zapłacone

170. Ślażyńska Ela 190 E i M / K30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice MORSJANIE KOZIENICE

Zapłacone

171. Słomski Sławomir 171 E i M / M50-59 ENEA
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

172. Smolaga Łukasz 1 SRR / M30-39 POL Radom STREET RUN RADOM

Zapłacone

173. Smolarczyk Krzysztof 172 DYCHA / M30-39 POL Zwoleń Zwoleń Biega

Niezapłacone

174. Sobczyk Grzegorz 173 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

175. Sobota Anna 174 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

176. Solecka Magdalena 175 E i M / K30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Niezapłacone

177. Spytek Justyna 176 DYCHA / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

178. Starski Marcin 177 SRR / M30-39 POL Klwaty Street Run Radom

Zapłacone

179. Starżyński Andrzej 178 DYCHA / M20-29 POL Klementowice Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin

Niezapłacone

180. Stefański Paweł 179 DYCHA / M40-49 POL Radom

Niezapłacone

181. Stelmach Zbigniew 180 E i M / M50-59 ENEA
POL Ćmiłów Lubelski Węgiel BOGDANKA

Zapłacone

182. Stępień-Wątła Paulina 181 DYCHA / K30-39 POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

183. Strąk Arkadiusz 182 E i M / M40-49 POL Kozienice

Zapłacone

184. Styczeń Jarosław 183 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice Husaria Race Team

Niezapłacone

185. Styczeń Karol 184 E i M / M20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice Husaria Race Team

Niezapłacone

186. Subocz Łukasz 185 E i M / M40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice

Zapłacone

187. Surus Przemysław 186 DYCHA / M30-39 POL Białobrzegi

Zapłacone

188. Suwała Anna 187 SRR / K30-39 POL Radom SRR/biegusiem.pl

Zapłacone

189. Szymański Adam 188 E i M / M50-59 ENEA
POL Połaniec ENEA ELEKTROWNIA POŁANIEC

Niezapłacone

190. Szypuła Tomasz 189 SRR / M30-39 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

191. Tarczyńska Kamila 191 DYCHA / K20-29 POL Jedlnia Letnisko

Zapłacone

192. Tęcza Paulina 192 E i M / K20-29 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice Morsjanie wkz

Zapłacone

193. Tomaszewska Agnieszka 193 DYCHA / K20-29 POL Wierzbica

Zapłacone

194. Toporek Tomasz 194 DYCHA / M40-49 POL Zwoleń

Zapłacone

195. Traczyk Izabella 195 E i M / K40-49 MIESZK. G. KOZIENICE
ENEA
POL Kozienice WKZ KOZIENICE - BBL

Zapłacone

196. Turski Jacek 196 DYCHA / M40-49 POL Pionki PIONKI

Zapłacone

197. Tworek Artur 197 E i M / M30-39 ENEA
POL Ossala Enea Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

198. Walczyk Kamil 198 DYCHA / M30-39 POL Maków Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

199. Waśniewska Karolina 199 DYCHA / K30-39 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

200. Wiązowska Monika 200 SRR / K40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

201. Widziniewicz Jarek 201 SRR / M40-49 POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

202. Witczak Maria 202 SRR / K20-29 POL Radom SRR

Zapłacone

203. Wójcik Daniel 206 E i M / M30-39 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ Kozienice BBL

Zapłacone

204. Wojtczak Magdalena 203 DYCHA / K30-39 POL Radom

Zapłacone

205. Wolszczak Ryszard 204 E i M / M60-99 MIESZK. G. KOZIENICE
POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Zapłacone

206. Wozniak Mateusz 205 DYCHA / M40-49 POL Przysucha bp

Zapłacone

207. Yakimovich Nataliya 207 DYCHA / K50-59 UKR Lutsk Krystofiak Team

Niezapłacone

208. Zalaś Marcin 208 E i M / M30-39 ENEA
POL Połaniec ENEA Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

209. Żebrowska Jolanta 211 DYCHA / K50-59 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Niezapłacone

210. Zięba Tadeusz 209 E i M / M60-99 ENEA
POL Połaniec Enea Elektrownia Połaniec

Niezapłacone

211. Zugaj Michał 210 DYCHA / M20-29 POL Kielce Kp Psp Szydłowiec

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU