BIEG VELOSTRADY imienia Rotmistrza Pileckiego

Jaworzno, Polska
25.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 151 D5 / M POL Czyżówka MajKris

Zapłacone

2. Adamczyk Michał 152 D5 / M POL Olkusz Muks Ilkus Olkusz

Zapłacone

3. Bąk Antoś 2 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno PRZEMKO-BHP

Zapłacone

4. Bąk Przemysław 277 D10 / M POL Jaworzno PRZEMKO-BHP

Zapłacone

5. Banasik Daria 1 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

6. Banasik Dariusz 153 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

7. Barcik Artur 276 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

8. Bębenek Mieczysław 279 D10 / M POL Jaworzno Niezrzeszony

Zapłacone

9. Bernisz Aleksandra 3 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

10. Bernisz Krzysztof 278 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

11. Bernisz Milena 5 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

12. Bętkowska Weronika 6 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

13. Białas Jakub 7 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

14. Białas Krzysztof 8 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

15. Bielecka Katarzyna 154 D5 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

16. Boba Monika 155 D5 / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

17. Ból Katarzyna 280 D10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

18. Budka Agata 156 D5 / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

19. Byrczek Jan 9 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

20. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Sosnowiec MYSŁOWCKI KLUB BIEGACZA. No I

Niezapłacone

21. Ciągło Jan 281 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

22. Cieśla Dorota 10 BIEG 600M / K3 POL Olkusz

Zapłacone

23. Cieśla Dorota 282 D10 / K POL Olkusz

Zapłacone

24. Czarnota Piotr 283 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

25. Czech Przemek 284 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

26. Czop Adam 12 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

27. Czop Anna 13 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

28. Dąbek Adrian 285 D10 / M POL Chrzanów

Zapłacone

29. Dąbrowska Lilianna 14 BIEG 600M / K3 POL Sosnowiec

Zapłacone

30. Dandyk Karol - D10 / M POL Mysłowice Uks Chromik

Niezapłacone

31. Dobosz Monika - D5 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

32. Drabiński Jacek - D5 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

33. Uczestnik anonimowy 286 D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

34. Dubiel Igor 15 BIEG 600M / M3 POL Będzin

Zapłacone

35. Dubiel Michał 157 D5 / M POL Będzin

Zapłacone

36. Dubiel Nikodem 17 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno Niepokonani Jaworzno

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy - BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Niepokonani Jaworzno

Niezapłacone

38. Dudek Marcin 158 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

39. Dulęba-Moskal Dominik 18 BIEG 600M / M3 POL Kraków

Zapłacone

40. Dymek Dariusz 19 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

41. Dymek Orestes 287 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

42. Dymek Piotr 21 BIEG 600M / M3 POL Jaworzbo

Zapłacone

43. Dziubek Małgorzata 159 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

44. Gaj Andrzej - D5 / M POL Jaworzno Stowarzyszenie W Kręgu Formy

Niezapłacone

45. Gędłek Tomasz 288 D10 / M POL Jaworzno chciałemsepobiegać

Zapłacone

46. Gilner Dawid 23 BIEG 600M / M3 POL Sosnowiec TelegilixTeam

Zapłacone

47. Głowacz Kamil 289 D10 / M POL Jaworzno Wkurw_Team

Zapłacone

48. Górnik Ireneusz - D5 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

49. Hangiel Monika 290 D10 / K POL Dąbrowa Górnicza Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

50. Haręża Dariusz 160 D5 / M POL Bieruń

Zapłacone

51. Hołda Konrad 291 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

52. Jach Karolina 25 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

53. Jakubas Tomasz 161 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

54. Janas Magdalena 26 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

55. Janas Michał 27 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno SP 15

Zapłacone

56. Janczy Julia 28 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

57. Janczy Paweł 292 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

58. Janic Anna 162 D5 / K POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

59. Janus Mariusz 163 D5 / M POL Jaworzno SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

60. Jędrzejek Krzysztof 164 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

61. Juda Artur - D10 / M POL Radzionków

Niezapłacone

62. Kacprzak Anna 165 D5 / K POL Jaworzno Stowarzyszenie W Kręgu Formy

Zapłacone

63. Kadula Alicja 29 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

64. Kadula Jakub 30 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

65. Kasprzyca Agata - BIEG 600M / K9 POL Jaworzno Akademia Tańca ELITE

Niezapłacone

66. Kasprzyca Szymon 31 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Akademia 2012 Jaworzno

Zapłacone

67. Kaszta Kamil 293 D10 / M POL Mysłowice

Zapłacone

68. Kawulak Kazimierz 166 D5 / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

69. Kiełbus Mateusz - D5 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

70. Klaczak Maciej 167 D5 / M POL Oświęcim

Zapłacone

71. Klimas Patrycja 295 D10 / K POL Sosnowiec Stars Team

Zapłacone

72. Kocioł Rafał 296 D10 / M POL Jaworzno Sony

Zapłacone

73. Kołodziejczyk Katarzyna 168 D5 / K POL Płaza

Zapłacone

74. Kosmala Sebastian 169 D5 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

75. Kowalczyk Paweł 297 D10 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

76. Kowalski Paweł 298 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

77. Koziarz Piotr 32 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

78. Koźmienko Beata - D5 / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Niezapłacone

79. Krawczyk Nadia 33 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

80. Krynicka Barbara 170 D5 / K POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

81. Krynicki Maciej 299 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

82. Krzywoń Jacek 34 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

83. Uczestnik anonimowy 300 D10 / M POL Bolęcin RUNNING BOLECIN

Zapłacone

84. Kwasniewski Kamil 171 D5 / M POL Jaworzno brak

Zapłacone

85. Kwiatkowski Dominik 35 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

86. Lach Bartosz 36 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

87. Lach Krzysztof 172 D5 / M POL Jaworzno Harpagan beast

Zapłacone

88. Lach Szymon 37 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno Harpagan best

Zapłacone

89. Lebioda Grzegorz 173 D5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

90. Lefelic Monika 302 D10 / K POL Warszawa

Zapłacone

91. Uczestnik anonimowy 38 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

92. Leśniczek Gracjan - BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Niezapłacone

93. Leśniczek Vanessa - BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Niezapłacone

94. Lipiarz Michał 174 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

95. Łoziński Jerzy 303 D10 / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

96. Łoziński Wojciech 304 D10 / M POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

97. Łukajczyk Kamil 175 D5 / M POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

98. Majer Ania 176 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

99. Majer Arek 177 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

100. Malczyk Wiesław 178 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

101. Małecki Dominik 39 BIEG 600M / M3 POL Ruda Śląska

Zapłacone

102. Maślanka Nela - BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Niezapłacone

103. Matusiak Janusz 180 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

104. Mazur Jakub - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

105. Mocek Aleksandra 40 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

106. Mocek Wojciech 181 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

107. Mosbauer Marcin 182 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

108. Motyka Marceli - BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Akademia 2012

Niezapłacone

109. Motyka Nikodem 305 D10 / M POL Jaworzno Victoria 1918 Jaworzno

Zapłacone

110. Mroczkowski Janusz 306 D10 / M POL Chrzanów Niezrzeszony

Zapłacone

111. Mrozek Mateusz 41 BIEG 600M / M9 POL Ruda Śląska

Zapłacone

112. Myrta Mariola - D5 / K POL Wrocław

Niezapłacone

113. Myszka Krzysztof 183 D5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

114. Nawalaniec Bogumił - D5 / M POL Luszowice Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

115. Nawalaniec Małgorzata - D5 / K POL Luszowice Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

116. Uczestnik anonimowy 307 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

117. Niedzielski Norbert 185 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

118. Niemczyk Bogdan - D10 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

119. Nitoń Gracjan 42 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Trenuj z Nitasem

Zapłacone

120. Nitoń Patryk 308 D10 / M POL Jaworzno Trenuj z Nitasem

Zapłacone

121. Nocoń Nadia 43 BIEG 600M / K9 POL Wolbrom

Zapłacone

122. Nowak Dariusz 186 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

123. Nowakowska Helena 44 BIEG 600M / K3 POL Myślachowice

Zapłacone

124. Nowakowska Joanna 45 BIEG 600M / K3 POL Myślachowice

Zapłacone

125. Nowicka Katarzyna 187 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

126. Nyszkiewicz Joanna 309 D10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

127. Oblizajek Paweł 188 D5 / M POL Jaworzno Warchlaki Adelajdy

Zapłacone

128. Ochmańska Pola 49 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

129. Pabijan-Furmanek Fabiola 50 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno Sp 16

Zapłacone

130. Palion Marcin - D10 / M POL Jaworzno HARPAGAN BEAST

Niezapłacone

131. Paluch Daniel 189 D5 / M POL Płoki

Zapłacone

132. Pałka Justyna 190 D5 / K POL Jaworzno LKS KŁOS Olkusz

Zapłacone

133. Patucha Andrzej 310 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

134. Pawelec Karolina 311 D10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

135. Pawłowski Natan 51 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Jaworznicka Inicjatywa Narodowa

Zapłacone

136. Piechowicz Dariusz 191 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

137. Piętak Ariana 52 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

138. Piętak Elena 53 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

139. Piętak Jacek 312 D10 / M POL Jaworzno Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

140. Pikuła Jacek 192 D5 / M POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

141. Piwowarczyk Miłosz 193 D5 / M POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

142. Plich Andrzej 194 D5 / M POL Mysłowice Lece bo chce

Zapłacone

143. Pojda Paweł 195 D5 / M POL Krzeszowice

Zapłacone

144. Uczestnik anonimowy 313 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

145. Przyborek Bartosz - D10 / M POL Katowice

Niezapłacone

146. Przybył Elżbieta 314 D10 / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

147. Przybył Rafał 196 D5 / M POL Radzionków

Zapłacone

148. Pytel Jaroslaw 315 D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

149. Pyzalski Wojciech 316 D10 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

150. Raj Julia 54 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

151. Rębisz Paweł 317 D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

152. Rybak Tomasz 197 D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

153. Rzeszótko Tomasz - D10 / M POL Poręba Żegoty Water Team

Niezapłacone

154. Sączawa Jan 55 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno Brak

Zapłacone

155. Sączawa Piotr 198 D5 / M POL Jaworzno Brak

Zapłacone

156. Ściańska Aleksandra 210 D5 / K POL Wolbrom Wolbrom Team

Zapłacone

157. Seweryn Jacek - D10 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

158. Sidełko Damian 199 D5 / M POL Jaworzno Run4Life :)

Zapłacone

159. Uczestnik anonimowy - D5 / K RUS Moscow running man, irc

Niezapłacone

160. Smolik Monika 56 BIEG 600M / K3 POL Nowa Góra

Zapłacone

161. Smolik Szymon 200 D5 / M POL Krzeszowice

Zapłacone

162. Sokołowska Nadia 57 BIEG 600M / K9 POL Kęty

Zapłacone

163. Sokołowski Sławomir 318 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

164. Stacha Paweł 319 D10 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

165. Stachelczyk Daniel 201 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

166. Stachelczyk Natalia 58 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

167. Stadler Krzysztof 202 D5 / M POL Jaworzno StadlerMedia

Zapłacone

168. Starczynowska Anna 320 D10 / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

169. Starzycki Przemysław 203 D5 / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

170. Stawarz Bogdan 204 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

171. Stolarzewicz Marek 205 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

172. Stolecki Adam 59 BIEG 600M / M9 POL Mysłowice

Zapłacone

173. Stolecki Bogusław 321 D10 / M POL Mysłowice

Zapłacone

174. Stuglik Szymon 60 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno PRZEMKO-BHP

Zapłacone

175. Stypuła Marcin 206 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

176. Surowiak Olga 322 D10 / K POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

177. Surowiak Tomasz 323 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

178. Syguła Stanisław 61 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

179. Szozda Teresa 324 D10 / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

180. Szuryn Magda 207 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

181. Szuryn Sebastian 208 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

182. Szustak Krzysztof 325 D10 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

183. Szwedo Artur 326 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

184. Szydłowski Marcin 209 D5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

185. T D 63 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

186. T D 62 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

187. Uczestnik anonimowy 327 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

188. Teper Zdzisław 211 D5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

189. Tkocz Irena 212 D5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

190. Tkocz Piotr 213 D5 / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

191. Toman Przemysław 214 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

192. Toman Sandra 64 BIEG 600M / K9 POL Jaworzno

Zapłacone

193. Toporek Emma 65 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

194. Trzcina Michał 66 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

195. Turek Adrian 328 D10 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

196. Turek Kornelka 67 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno Jaworznicka Inicjatywa Narodowa

Zapłacone

197. Walesz Joanna 215 D5 / K POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

198. Wartała Antoś 68 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno JAWORZNICKA INICJATYWA NARODOWA

Zapłacone

199. Wąs Zuzanna 69 BIEG 600M / K3 POL Witeradów

Zapłacone

200. Wasiuta Sebastian - D5 / M POL Rybnik Petarda Team

Niezapłacone

201. Wilczewski Rafał 216 D5 / M POL Jaworzno Warchlaki Adelajdy

Zapłacone

202. Wilk Łukasz 329 D10 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

203. Włoka Jessica 218 D5 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

204. Wójsik Ewelina 222 D5 / K POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

205. Uczestnik anonimowy 70 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

206. Uczestnik anonimowy 219 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

207. Wojtyra Dawid 220 D5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

208. Wojtyra Julia 221 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

209. Woźniak Artur 330 D10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

210. Z Basia 223 D5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

211. Zajdlicz Bernardeta 331 D10 / K POL Krzeszowice

Zapłacone

212. Zajdlicz Justyna 332 D10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

213. Zajdlicz Tomasz 333 D10 / M POL Krzeszowice

Zapłacone

214. Żalińska Teresa 228 D5 / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

215. Żaliński Zbigniew 336 D10 / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

216. Zaprzałka Klaudia - D10 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

217. Zasadzki Tomasz 71 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

218. Uczestnik anonimowy 74 BIEG 600M / K3 POL Jaworzno

Zapłacone

219. Zelech Rafał 226 D5 / M POL Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

220. Zięcina Paulina - D10 / K POL Jaworzno

Niezapłacone

221. Zielonka Aleksandra 72 BIEG 600M / K9 POL Chrzanów Motomaster

Zapłacone

222. Zielonka Robert 334 D10 / M POL Chrzanów MOTOMASTER

Zapłacone

223. Ziętek Oskar 73 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

224. Żurawik Daniel 337 D10 / M POL Jaworzno PPI SYSTEMY GRZEWCZE

Zapłacone

225. Żurawik Konrad 75 BIEG 600M / M9 POL Jaworzno

Zapłacone

226. Żurawik Tymoteusz 76 BIEG 600M / M3 POL Jaworzno

Zapłacone

227. Żurek Robert 229 D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Triathlon DG

Zapłacone

228. Zwierzyński Piotr 335 D10 / M POL Rybnik Unatco

Zapłacone

229. Zychalski Konrad 227 D5 / M POL Jaworzno 69 Brygada Alkoholowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU