Bieg Mikołaje - Aniołom

Piasek, Polska
07.12.2019

Wyniki

Bieg 10 km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KRUPA Przemysław
Biegiem Przez Chybie
268 POL Mnich 00:18:07.00 3:39 16.39 00:36:26.00
2
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
238 POL Bładnice Dolne 00:18:50.00 3:48 15.87 00:37:57.00
3
WALTER Łukasz
Km Psp Tychy
329 POL Tychy 00:19:35.00 3:56 15.38 00:39:16.00
4
KOPIEC Roland
261 POL Łaziska Górne 00:20:06.00 4:01 14.93 00:40:10.00
5
CIEŚLAK Bartłomiej
RUNHOGS Tychy
215 POL Tychy 00:20:30.00 4:03 14.71 00:40:30.00
6
SOLICH Krzysztof
308 POL Łaziska Górne 00:20:41.00 4:05 14.71 00:40:49.00
7
OPIEŁKA Rafał
-
278 POL Pszczyna 00:20:42.00 4:07 14.71 00:41:01.00
8
PIRÓG Bartłomiej
283 POL Piasek 00:21:03.00 4:11 14.29 00:41:43.00
9
WROŻYNA Mariusz
340 POL Pszczyna 00:20:48.00 4:11 14.29 00:41:48.00
10
ADAMASZEK Maciej
202 POL Piasek 00:21:52.00 4:17 14.08 00:42:41.00
11
JARCZYK Tomek
Beaumont RC
243 POL Chorzów 00:21:39.00 4:19 13.89 00:43:02.00
12
FIGOŁUSZKA Dawid
226 POL Studzienice 00:22:05.00 4:20 13.89 00:43:11.00
13
JAROMIN Błazej
Aktywna Pszczyna
244 POL Rudołtowice 00:21:48.00 4:22 13.70 00:43:39.00
14
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
323 POL Piasek 00:22:32.00 4:24 13.70 00:43:50.00
15
MAĆKOWSKI Marcin
- Jafi Sport Bike Team
273 POL Goczałkowice-Zdrój 00:22:18.00 4:24 13.70 00:43:56.00
16
GÓRCZAK Andrzej
235 POL Goczałkowice-Zdrój 00:22:05.00 4:24 13.70 00:43:59.00
17
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
207 POL Jankowice 00:22:37.00 4:26 13.51 00:44:12.00
18
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
211 POL Jankowice 00:21:50.00 4:26 13.51 00:44:16.00
19
TOMASZEWICZ Krzysztof
322 POL Tychy 00:22:10.00 4:27 13.51 00:44:29.00
20
MAGIERA Adam
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
274 POL Imielin 00:22:36.00 4:27 13.51 00:44:29.00
21
KOŚCIELNY Piotr
Aktywna Pszczyna
262 POL Wisła Wielka --:--:--.-- 4:30 13.33 00:44:53.00
22
BIENIOSZEK Krystian
351 POL Żory 00:22:35.00 4:30 13.33 00:44:55.00
23
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
AKTYWNA PSZCZYNA
260 PCN Pszczyna 00:22:14.00 4:31 13.33 00:45:10.00
24
WOJCIECH Łukasz
334 POL Goczałkowice-Zdrój 00:22:37.00 4:33 13.16 00:45:22.00
25
DUROK Wojciech
KAC RUNNERS
222 POL Jankowice 00:22:38.00 4:33 13.16 00:45:28.00
26
CHRAPKIEWICZ Marek
Aktywna Pszczyna Runners Team
213 POL Pszczyna 00:23:00.00 4:34 13.16 00:45:39.00
27
RECLIK Łukasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
296 POL Pszczyna 00:22:43.00 4:34 13.16 00:45:40.00
28
SOJKA Piotr
Aktywna Pszczyna Runners Team
307 POL Bąków 00:23:00.00 4:35 13.16 00:45:41.00
29
URBAN Oleg
324 POL Piasek 00:23:03.00 4:37 12.99 00:46:08.00
30
BARON Eugeniusz
USNB
205 POL Gostyń 00:23:19.00 4:39 12.99 00:46:24.00
31
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
288 POL Jankowice 00:23:14.00 4:40 12.82 00:46:35.00
32
GŁOWACZ Kamil
347 POL Jaworzno 00:23:56.00 4:40 12.82 00:46:38.00
33
GURBISZ-WOŹNIAK Magdalena
240 POL Czarków 00:23:31.00 4:42 12.82 00:46:50.00
34
KRYSKA Eliza
Nutrend Team
269 POL Bielsko-Biała 00:24:30.00 4:48 12.50 00:47:58.00
35
NOWAK Klaudia
277 POL Tychy 00:24:47.00 4:49 12.50 00:48:09.00
36
MAZUR Jacek
355 POL Wyry 00:24:28.00 4:52 12.35 00:48:35.00
37
ŚPIEWAK Wojciech
318 POL Wilkowice 00:24:16.00 4:52 12.35 00:48:39.00
38
KUKLA Piotr
270 POL Piasek 00:24:26.00 4:55 12.20 00:49:00.00
39
STALMACH Sławomir
Pszczyna Biega
310 POL Łąka 00:23:54.00 4:58 12.05 00:49:33.00
40
WRONA Darek
Winniczek team
338 POL Piasek 00:24:40.00 4:59 12.05 00:49:47.00
41
WITALA Grzegorz
333 POL Czarków 00:25:16.00 5:01 11.90 00:50:10.00
42
WALA Adam
352 POL Czarków 00:25:15.00 5:02 11.90 00:50:12.00
43
WAGSTYL Mirela
326 POL Piasek 00:25:35.00 5:02 11.90 00:50:14.00
44
GRZECHNIK Wioletta
348 POL Studzienice 00:25:53.00 5:02 11.90 00:50:20.00
45
KRZANOWSKI Ireneusz
349 POL Rudzica 00:25:53.00 5:03 11.90 00:50:21.00
46
GOLDA Krzysztof
232 POL Mizerów 00:26:22.00 5:04 11.90 00:50:33.00
47
SZOPA Ryszard
315 POL Wisla Wielka 00:25:28.00 5:06 11.76 00:50:51.00
48
SZWAN Grażyna
316 POL Orzesze 00:25:28.00 5:06 11.76 00:50:52.00
49
TESZNER Czesław
320 POL Mizerów 00:24:56.00 5:06 11.76 00:50:54.00
50
SZOPA Ryszard
357 POL Wisla Wielka 00:24:55.00 5:06 11.76 00:50:58.00
51
SUROWIECKI Robert
313 POL Skrzyszów 00:25:33.00 5:07 11.76 00:51:08.00
52
FIGOŁUSZKA Kasia
Aktywne Choszczno
227 POL Szczecin 00:25:49.00 5:08 11.76 00:51:11.00
53
SKAPCZYK Dorota
299 POL Pszczyna 00:24:58.00 5:08 11.76 00:51:16.00
54
KANIA Tomasz
254 POL Piasek 00:26:04.00 5:10 11.63 00:51:38.00
55
FICEK Krzysztof
Zieltrans
223 POL Piasek 00:25:35.00 5:10 11.63 00:51:39.00
56
PEPEL Katarzyna
Luxtorpeda Czerwionka
281 POL Czerwionka-Leszczyny 00:26:28.00 5:12 11.49 00:51:54.00
57
PRZYBYŁA Mateusz
292 POL Łąka 00:25:49.00 5:13 11.49 00:52:08.00
58
DANISZ Adrianna
220 POL Jankowice 00:26:16.00 5:15 11.49 00:52:26.00
59
WIEWIÓRA Sylwester
332 POL Pszczyna 00:26:20.00 5:15 11.49 00:52:27.00
60
PALA Aleksandra
279 POL Łąka 00:26:16.00 5:16 11.36 00:52:39.00
61
KOWALSKA Natalia
264 POL Czechowice-Dziedzice 00:26:10.00 5:21 11.24 00:53:24.00
62
PODBIOŁ Dorota
Jankofans Myto
287 POL Jankowice 00:26:27.00 5:24 11.11 00:53:53.00
63
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
293 POL Mikołów 00:26:47.00 5:25 11.11 00:54:01.00
64
OPERCHALSKI Andrzej
Japi Bud
350 POL Jankowice 00:27:29.00 5:26 11.11 00:54:16.00
65
JASIŃSKI Krzysztof
Świerczyniecrunning
245 POL Świerczyniec 00:26:54.00 5:28 10.99 00:54:31.00
66
ZŁOTY Tomasz
Ledovo.pl
341 POL Pszczyna 00:26:53.00 5:28 10.99 00:54:35.00
67
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
272 POL Pszczyna 00:26:52.00 5:28 10.99 00:54:37.00
68
BARON Aniela
204 POL Gostyń 00:27:41.00 5:28 10.99 00:54:39.00
69
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna Biega
286 POL Pszczyna 00:26:54.00 5:30 10.99 00:54:51.00
70
CIEPŁY Daniel
214 POL Katowice 00:26:16.00 5:31 10.87 00:55:01.00
71
SPYRA Zdzisław
309 POL Pszczyna 00:28:14.00 5:33 10.87 00:55:22.00
72
FICEK Tomasz
Press Glass Biegamy I Wspieramy
353 POL Pszczyna 00:27:39.00 5:34 10.75 00:55:35.00
73
FOLEK Jarosław
228 POL Pszczyna 00:29:28.00 5:36 10.75 00:55:51.00
74
GŁĄBEK Edyta
Spot Pszczyna
230 POL Ćwiklice 00:28:23.00 5:36 10.75 00:55:54.00
75
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
267 POL Pszczyna 00:28:24.00 5:36 10.75 00:55:54.00
76
KAPŁON Magdalena
Winniczek Team
255 POL Bojszowy 00:29:02.00 5:38 10.64 00:56:11.00
77
PIETRZAK Łukasz
Mechtal City
282 POL Bytom 00:27:44.00 5:38 10.64 00:56:12.00
78
GRUDZIEŃ Michał
239 POL Pszczyna 00:27:13.00 5:39 10.64 00:56:23.00
79
BINDA Jacek
Wataha - łączy nas bieganie/No limits
208 POL Bielsko-Biała 00:28:41.00 5:51 10.31 00:58:23.00
80
KANIA Izabela
Ecopless
253 POL Pszczyna 00:28:24.00 5:51 10.31 00:58:26.00
81
KAWALEC Grzegorz
258 POL Orzesze 00:28:57.00 5:52 10.20 00:58:37.00
82
KAPŁON Marek
Winniczek Team
256 POL Bojszowy 00:30:22.00 6:05 9.90 01:00:48.00
83
WRONA Monika
Winniczek Team
339 POL Piasek 00:30:22.00 6:05 9.90 01:00:48.00
84
GÓRCZAK Małgorzata
237 POL Goczałkowice Zdrój 00:29:34.00 6:06 9.80 01:00:58.00
85
STEBEL Marzena
SPOT PSZCZYNA
311 POL Studzionka 00:30:15.00 6:18 9.52 01:02:52.00
86
ZONTEK Sabina
Wataha-łączy nas bieganie
342 POL Bielsko-Biała 00:31:39.00 6:25 9.35 01:04:09.00
87
JANKO Cyprian
ZF
242 POL Pszczyna 00:31:41.00 6:25 9.35 01:04:09.00
88
KALETA Karol
40 Latek Tychy
249 POL Tychy 00:31:40.00 6:25 9.35 01:04:09.00
89
KALETA Agnieszka
40 Latek Tychy
248 POL Tychy 00:31:38.00 6:26 9.35 01:04:10.00
90
WOJTOWICZ Iwona
Wataha-łączy nas bieganie/Freelancer
337 POL Bielsko-Biała 00:31:48.00 6:26 9.35 01:04:15.00
91
ŚWIĄTEK Marcin
Wataha-Łączy nas bieganie
319 POL Bielsko-Biała 00:31:48.00 6:26 9.35 01:04:16.00
92
FUDALA Andrzej
229 POL Pisarzowice 00:31:49.00 6:26 9.35 01:04:16.00
93
ĆWILŁA Maciej
wola
218 POL Wola 00:33:44.00 6:33 9.17 01:05:26.00
94
ŻUKOWASKA Katarzyna
344 POL Ćwiklice 00:34:31.00 6:48 8.85 01:07:54.00
95
ŻUKOWSKI Damian
345 POL Ćwiklice 00:34:31.00 6:48 8.85 01:07:54.00
96
KASPROWSKI Krzysztof
Team Viking
257 POL Tychy 00:36:39.00 7:01 8.55 01:10:08.00
97
SZŁAPA Urszula
SPOT Pszczyna
314 POL Czarków 00:34:07.00 7:10 8.40 01:11:31.00
98
KANIA Aleksandra
250 POL Kraków 00:37:48.00 7:32 8.00 01:15:13.00
99
ADAM Grzegorz
Ruch
201 POL Piasek 00:37:49.00 7:32 8.00 01:15:13.00
100
PECYNA Katarzyna
280 POL Piasek 00:37:52.00 8:04 7.46 01:20:32.00
101
MUCHA Marek
wola
276 POL Wola 00:37:54.00 8:04 7.46 01:20:32.00
102
SKĘCZEK Marcin
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
304 POL Czechowice-Dziedzice 00:25:31.00 - - DNF
103
Uczestnik anonimowy
263 POL Pszczyna 00:25:04.00 - - DNF
104
GOTZ Anna
233 POL Jankowice 00:30:35.00 - - DNF
105
CORA Agnieszka
Team Viking
216 POL Tychy 00:50:54.00 - - DNF
106
PRZYBYŁA Marcin
356 POL Jankowice 00:54:37.00 - - DNF
107
DUDA Przemysław
358 POL Pszczyna 00:29:10.00 - - DNF
108
KUBICA Piotr
360 POL Pszczyna 00:29:17.00 - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU