Bieg Mikołaje - Aniołom

Piasek, Polska
07.12.2019

Wyniki

Bieg 5 km 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JACHIMSKI Piotr
549 POL Orzesze 00:17:07.00 3:29 17.24 00:17:20.00
2
DAMEC Aleksander
Ochajorun Friends
515 POL Rybnik 00:17:57.00 3:39 16.67 00:18:12.00
3
WAWOCZNY Mateusz
647 POL Bieruń 00:18:00.00 3:39 16.67 00:18:13.00
4
ZYGMA Kordian
Johnnie Runner Team
656 POL Ligota 00:17:59.00 3:39 16.67 00:18:13.00
5
JARCZOK Zdzichu
Festiwal biegowy w Krynicy
550 POL Pszczyna 00:18:20.00 3:44 16.13 00:18:38.00
6
KURCIUS Grzegorz
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
573 POL Rybnik 00:18:55.00 3:50 15.63 00:19:09.00
7
OPUCHLIK Tomasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
593 POL Studzienice 00:19:32.00 3:58 15.15 00:19:47.00
8
KURCIUS Łukasz
Ośrodek Nad Dokawą/czarni Piasek
661 POL Piasek 00:19:42.00 4:01 15.15 00:20:01.00
9
ŻAKOWIECKA-HENNION Barbara
JKLA Jawor / Inception
658 POL Katowice 00:19:55.00 4:02 14.71 00:20:10.00
10
ROEHRICH Krzysztof
610 POL Łąka 00:19:57.00 4:03 14.71 00:20:15.00
11
DOMŻOŁ Marcin
Żuczek Team
522 POL Pszczyna 00:20:53.00 4:14 14.29 00:21:09.00
12
SZAŁAŚNY Piotr
Testyoutdoorowe.pl
628 POL Kobiór 00:21:03.00 4:18 13.89 00:21:26.00
13
SZCZUCKI Damian
Magna Formpol Running Team
631 POL Tychy 00:21:06.00 4:18 13.89 00:21:30.00
14
BUKAŁA Jarosław
Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
510 POL Bieruń 00:21:37.00 4:22 13.89 00:21:49.00
15
KURCIUS Dariusz
572 POL Piasek 00:21:59.00 4:28 13.51 00:22:17.00
16
GOLDA Dawid
662 POL Pszczyna 00:22:22.00 4:34 13.16 00:22:49.00
17
SZCZOTKA Katarzyna
BiegamBoLubię
629 POL Pszczyna 00:22:30.00 4:35 13.16 00:22:53.00
18
DUŻY Monika
Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
524 POL Bieruń 00:22:36.00 4:35 13.16 00:22:54.00
19
WAWOCZNY Monika
648 POL Bieruń 00:22:36.00 4:35 13.16 00:22:54.00
20
ŁAPA Piotr
Aktywna Pszczyna/Pszczyna Biega
578 POL Pszczyna 00:22:43.00 4:36 13.16 00:22:59.00
21
STOLECKI Piotr
Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami
624 POL Bieruń 00:22:54.00 4:39 12.82 00:23:14.00
22
KACZMAREK Robert
Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
555 POL Bieruń 00:22:56.00 4:40 12.82 00:23:15.00
23
KACEWICZ Eliasz
KS Football Project
553 POL Piasek 00:23:34.00 4:43 12.82 00:23:34.00
24
JONKISZ Ewelina
551 POL Zabrzeg 00:23:29.00 4:47 12.50 00:23:51.00
25
GAŻA Oliwia
540 POL Radostowice 00:23:34.00 4:47 12.50 00:23:52.00
26
SZYMLAK Adrian
635 POL Piasek 00:23:11.00 4:48 12.50 00:24:00.00
27
GAŻA Krzysztof
539 POL Radostowice 00:23:44.00 4:49 12.50 00:24:02.00
28
PRZĄDKA Wojciech
Szybcy się wściekli
603 POL Pszczyna 00:23:43.00 4:49 12.50 00:24:02.00
29
KUBIS Wojciech
570 POL Czarków 00:23:28.00 4:49 12.50 00:24:05.00
30
KOŚCIELNIAK Milena
566 POL Mikołów 00:24:01.00 4:55 12.20 00:24:30.00
31
JABŁOŃSKI Bartosz
Czarni Piasek
664 POL Piasek 00:23:53.00 4:57 12.20 00:24:41.00
32
NOWOK Paweł
Czarni Piasek
669 POL Piasek 00:24:30.00 5:02 11.90 00:25:08.00
33
BEREZA Marcin
502 POL Bojszowy 00:24:57.00 5:04 11.90 00:25:20.00
34
SPYCHAŁA Andrzej
Lks Brzeźce
621 POL Katowice 00:24:32.00 5:04 11.90 00:25:20.00
35
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu
596 POL Pszczyna 00:24:57.00 5:05 11.90 00:25:24.00
36
GĘBOŁYŚ Beata
Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
541 POL Bieruń 00:25:06.00 5:06 11.90 00:25:26.00
37
TRELIŃSKI Mariusz
Aktywna Pszczyna Runners Team
642 POL Pszczyna 00:25:13.00 5:07 11.63 00:25:34.00
38
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
Aktywna Pszczyna Runners Team
632 POL Pszczyna 00:25:18.00 5:07 11.63 00:25:35.00
39
PĘSZOR Dawid
600 POL Piasek 00:24:56.00 5:09 11.63 00:25:43.00
40
KAPŁUN Brajan
556 POL Piasek 00:25:41.00 5:12 11.63 00:25:56.00
41
SZYMURA Wojciech
636 POL Piasek 00:25:38.00 5:14 11.36 00:26:07.00
42
NIEDŹWIEDŹ Sonia
588 POL Jankowice 00:25:44.00 5:14 11.36 00:26:08.00
43
OSEMLAK Łukasz
594 POL Pszczyna 00:25:58.00 5:19 11.36 00:26:33.00
44
MARDZYNSKA Magdalena
581 POL Gilowice 00:26:07.00 5:20 11.36 00:26:39.00
45
GOŁEK Edyta
679 POL Wisła Wielka 00:26:02.00 5:20 11.36 00:26:40.00
46
WIZNER Jacek
652 POL Goczałkowice Zdrój 00:26:20.00 5:21 11.11 00:26:44.00
47
SZCZOTKA Mariusz
630 POL Piasek 00:26:17.00 5:21 11.11 00:26:45.00
48
RĘBISZ Dawid
Davos
608 POL Piasek 00:26:15.00 5:22 11.11 00:26:47.00
49
MAJCHER Rajmund
580 POL Orzesze 00:26:29.00 5:22 11.11 00:26:48.00
50
ŚNIEŻEK Roman
637 POL Katowice 00:26:21.00 5:23 11.11 00:26:54.00
51
KOŚCIELNIAK Józef
565 POL Łaziska Górne 00:26:32.00 5:25 11.11 00:27:03.00
52
DZIDA Anna
525 POL Ligota 00:26:46.00 5:27 11.11 00:27:12.00
53
MALINA Adam
676 POL Bieruń 00:26:53.00 5:29 10.87 00:27:20.00
54
DZIEWIRZ Zbigniew
527 POL Warszowice 00:26:42.00 5:31 10.87 00:27:31.00
55
KOZIK Grzegorz
Avanti Squash Fitness Club
568 POL Goczałkowice-Zdrój 00:27:10.00 5:31 10.87 00:27:32.00
56
NOWAK Robert
590 POL Żory 00:26:48.00 5:32 10.87 00:27:38.00
57
MARDZYŃSKI Dariusz
582 POL Gilowice 00:27:06.00 5:32 10.87 00:27:38.00
58
PAWEŁKO Jakub
598 POL Bestwina 00:27:05.00 5:33 10.87 00:27:43.00
59
DOMŻOŁ Katarzyna
Żuczek Team
521 POL Pszczyna 00:27:25.00 5:34 10.87 00:27:48.00
60
GAŻA Hanna
538 POL Radostowice 00:27:43.00 5:37 10.64 00:28:02.00
61
PRZĄDKA Kinga
602 POL Pszczyna 00:27:44.00 5:37 10.64 00:28:03.00
62
RADWAN Patrycja
605 POL Gostyń 00:27:31.00 5:37 10.64 00:28:05.00
63
RADWAN Barbara
604 POL Gostyń 00:27:32.00 5:38 10.64 00:28:07.00
64
URBAŃCZYK Alicja
644 POL Pszczyna 00:27:52.00 5:39 10.64 00:28:12.00
65
MŁODZIK Marcin
584 POL Pszczyna 00:27:53.00 5:39 10.64 00:28:13.00
66
KORNAK Monika
Aktywna Pszczyna Runners Team
563 POL Czechowice-Dziedzice 00:28:00.00 5:40 10.64 00:28:17.00
67
MOSKAŁA Magdalena
585 POL Pawłowice 00:27:50.00 5:40 10.64 00:28:19.00
68
STUDENT Mirosława
626 POL Jastrzębie Zdrój 00:27:56.00 5:43 10.42 00:28:31.00
69
WITEK Sławek
650 POL Piasek 00:27:49.00 5:44 10.42 00:28:36.00
70
GORCZAK Rysiek
542 POL Goczałkowice-Zdrój 00:28:07.00 5:44 10.42 00:28:37.00
71
BRYŁA Dariusz
-
509 POL Jankowice 00:28:08.00 5:45 10.42 00:28:43.00
72
RĘBISZ Izabela
Nie ma miłości, jest tylko matematyka.
609 POL Piasek 00:28:16.00 5:46 10.42 00:28:49.00
73
ŚWIĘS Tomasz
638 POL Czarków 00:28:40.00 5:50 10.20 00:29:06.00
74
MROWIEC Marta
667 POL Żywiec 00:28:38.00 5:50 10.20 00:29:09.00
75
KOTWASIŃSKA Marta
567 POL Piasek 00:28:28.00 5:50 10.20 00:29:10.00
76
TATARCZUCH Robert
640 POL Piasek 00:28:13.00 5:51 10.20 00:29:11.00
77
WILK Grzegorz
668 POL Pszczyna 00:28:39.00 5:51 10.20 00:29:11.00
78
KAPŁUN Kacper
665 POL Piasek 00:28:57.00 5:51 10.20 00:29:13.00
79
ZYGMA Żaneta
657 POL Ligota 00:28:48.00 5:51 10.20 00:29:14.00
80
BIELECKI Łukasz
Lenarto
506 POL Piasek 00:28:18.00 5:52 10.20 00:29:17.00
81
BRODA Kamila
508 POL Piasek 00:28:38.00 5:54 10.20 00:29:26.00
82
BARON Hania
501 POL Bieruń 00:29:04.00 5:54 10.20 00:29:27.00
83
HANF Anna
Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami
545 POL Bieruń 00:29:03.00 5:54 10.20 00:29:28.00
84
KĘDZIOR Michał
557 POL Piasek 00:28:59.00 5:56 10.20 00:29:39.00
85
BIAŁAS Barbara
504 POL Łąka 00:29:03.00 5:57 10.20 00:29:41.00
86
BIAŁAS Anna
503 POL Łąka 00:29:41.00 5:57 10.20 00:29:41.00
87
SZKODA Magda
633 POL Łąka 00:29:07.00 5:57 10.20 00:29:41.00
88
WITUŁA Joanna
651 POL Łąka 00:29:05.00 5:57 10.20 00:29:41.00
89
ŁAPA Aleksandra
4A
577 POL Pszczyna 00:29:23.00 5:60 10.00 00:29:57.00
90
RYGUŁA Grzegorz
Ośrodek Nad Dokawą-Czarni Piasek
616 POL Piasek 00:29:32.00 5:60 10.00 00:29:58.00
91
RUCIŃSKA Sylwia
614 POL Tychy 00:29:26.00 6:01 10.00 00:30:04.00
92
PORCZYŃSKA Patrycja
SPOT Pszczyna
678 POL Pszczyna 00:29:32.00 6:01 10.00 00:30:05.00
93
HRISTOVA Daria
SPOT Pszczyna
546 POL Pszczyna 00:29:31.00 6:01 10.00 00:30:05.00
94
KOCZY Edyta
560 PCN Pszczyna 00:29:27.00 6:01 10.00 00:30:05.00
95
SEKTA Sławomir
617 POL Kobielice 00:29:29.00 6:02 10.00 00:30:08.00
96
WOJCIECH Agnieszka
653 POL Goczałkowice-Zdrój 00:29:39.00 6:02 10.00 00:30:08.00
97
DZIEWIRZ Aurelia
RunTeamPAWŁOWICE
526 POL Warszowice 00:29:25.00 6:03 10.00 00:30:14.00
98
FICEK Kacper
zieltrans
529 POL Łąka 00:30:02.00 6:07 9.80 00:30:31.00
99
FICEK Marzena
530 POL Łąka 00:30:03.00 6:07 9.80 00:30:32.00
100
MURAS-JAROMIN Justyna
Spot Pszczyna
586 POL Pszczyna 00:30:21.00 6:12 9.62 00:30:57.00
101
CHRZANOWSKA Bożena
Pszczyńskie Bosaki
512 POL Morąg 00:30:33.00 6:15 9.62 00:31:11.00
102
STOLARZEWICZ Mariusz
Big Fat Runner
622 POL Jawiszowice 00:30:36.00 6:16 9.62 00:31:17.00
103
WOJTKOWSKI Przemysław
Viking Training Center
654 POL Tychy 00:30:24.00 6:18 9.62 00:31:28.00
104
ŻUK Michał
Viking Training Center
659 POL Tychy 00:30:25.00 6:18 9.62 00:31:29.00
105
PAWEŁKO Jarosław
599 POL Bestwina 00:30:57.00 6:19 9.43 00:31:34.00
106
WALECKI Filip
Filip na 21-szym biegu
645 POL Czarków 00:31:11.00 6:19 9.43 00:31:35.00
107
WALECKI Michał
Filip na 21-szym biegu
646 POL Czarków 00:31:14.00 6:21 9.43 00:31:41.00
108
NOWAK Greg
589 POL Miedźna 00:31:24.00 6:25 9.43 00:32:04.00
109
KORDA Tomasz
562 POL Piasek 00:31:55.00 6:29 9.26 00:32:22.00
110
ZBIJOWSKA Iwona
655 POL Ligota 00:32:02.00 6:31 9.26 00:32:31.00
111
SKRZYPIEC Mirosława
619 POL Pszczyna 00:32:01.00 6:32 9.26 00:32:40.00
112
SOSNA Agnieszka
Pszczyńskie Morsy BOSAKI
682 POL Studzienice 00:32:17.00 6:33 9.09 00:32:45.00
113
KUDYBA Kacper
Pszczyńskie Morsy BOSAKI
683 POL Wola 00:32:17.00 6:33 9.09 00:32:45.00
114
SOSNA Marek
Pszczyńskie Morsy BOSAKI
681 POL Pszczyna 00:32:19.00 6:34 9.09 00:32:47.00
115
KUBIS Barbara
Spot Pszczyna
569 POL Czarków 00:32:34.00 6:39 9.09 00:33:10.00
116
BIAŁAS Joanna
Spot Pszczyna
505 POL Radostowice 00:33:17.00 6:40 9.09 00:33:17.00
117
SZAFRON Gosia
Spot
627 POL Ćwiklice 00:33:58.00 6:57 8.62 00:34:43.00
118
LOSKA Anita
574 POL Piasek 00:33:56.00 6:60 8.62 00:34:57.00
119
ROLNIK Wojtek
677 POL Tychy 00:33:54.00 6:60 8.62 00:34:57.00
120
ROLNIK Aleksandra
611 POL Piasek 00:33:54.00 6:60 8.62 00:34:58.00
121
ROLNIK Paweł
613 POL Tychy 00:33:55.00 6:60 8.62 00:34:59.00
122
KULIK Jagoda
571 POL Ćwiklice 00:35:04.00 7:11 8.33 00:35:50.00
123
ULCZOK Magdalena
Spot Pszczyna
643 POL Pszczyna 00:35:25.00 7:13 8.33 00:36:03.00
124
CZADER Paulina
513 POL Dankowice 00:35:38.00 7:13 8.33 00:36:03.00
125
Uczestnik anonimowy
548 POL Pszczyna 00:35:29.00 7:14 8.33 00:36:07.00
126
DERLICH Anna
-
517 POL Dankowice 00:35:44.00 7:14 8.33 00:36:08.00
127
ADAM Wojtek
Bs Truchtacz Dobrzyca
675 POL Piasek 00:35:27.00 7:17 8.20 00:36:22.00
128
HUPTYS Katarzyna
Urząd Miejski w Pszczynie
547 POL Pszczyna 00:36:25.00 7:28 8.06 00:37:17.00
129
KOMRAUS Ewelina
561 POL Piasek 00:36:35.00 7:30 8.06 00:37:28.00
130
ŻUREK Agnieszka
Lenarto
660 POL Piasek 00:36:33.00 7:30 8.06 00:37:29.00
131
TATARCZUCH Karolina
639 POL Piasek 00:36:33.00 7:30 8.06 00:37:29.00
132
WALICZEK Justyna
671 POL Pszczyna 00:37:22.00 7:34 7.94 00:37:50.00
133
WALICZEK Zuzanna
672 POL Pszczyna 00:37:22.00 7:35 7.94 00:37:51.00
134
FALEWICZ Witold
528 POL Piasek 00:37:52.00 7:46 7.69 00:38:47.00
135
TOMASZEWSKA Aleksandra
641 POL Wodzisław Śląski 00:38:03.00 7:48 7.69 00:38:57.00
136
PIETRZYK Julia
673 POL Pszczyna 00:38:40.00 7:56 7.58 00:39:35.00
137
PECYNA Ola
674 POL Piasek 00:38:41.00 7:56 7.58 00:39:35.00
138
KOZIOŁ Emilia
680 POL Pszczyna 00:38:41.00 7:56 7.58 00:39:35.00
139
JUTKA Kasia
552 POL Tychy 00:40:27.00 8:15 7.25 00:41:12.00
140
SZOJDA Paulina
Viking Training Center/Biegnę Byle Dobiec
634 POL Tychy 00:40:27.00 8:15 7.25 00:41:12.00
141
RĄBA Monika
607 POL Pszczyna 00:40:37.00 8:15 7.25 00:41:15.00
142
RĄBA Paulina
606 POL Pszczyna 00:41:27.00 8:18 7.25 00:41:27.00
143
WRONA Sebastian
670 POL Katowice 00:41:28.00 8:18 7.25 00:41:28.00
144
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
Aktywna Pszczyna
666 POL Pszczyna --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU