Zimowy Bieg Orzeski

Orzesze, Polska
03.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Marcin 1 BG7 / M31 POL Dabrowa Górnicza

Zapłacone

Adamczyk Mariusz 2 BG7 / M31 POL Ornontowice KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska

Zapłacone

Adamiak Edyta 3 BG7 / K31 POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Alicja Aleksandra - BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdój Kobiety na 5+

Niezapłacone

Antolik Łukasz 4 BG7 / M16 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Auguścik Bogdan - BG7 / M45 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

Badach Agnieszka 5 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Bajcar Beata 6 BG7 / K45 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

Bajorek Łukasz 7 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Pindakaas

Zapłacone

Balcarek Magdalena 8 BG7 / K31 POL Połomia

Zapłacone

Baniak Przemysław 9 BG7 / M31 POL Zawiercie

Zapłacone

Bartel Jakub 10 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Bartnik Joanna 11 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit

Zapłacone

Bartnik Sebastian 12 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit

Zapłacone

Baś Sebastian 13 BG7 / M31 POL Żory

Zapłacone

Baster Sławomir 14 BG7 / M31 POL Chrzanów Chrzanów

Zapłacone

Bębnik Piotr 501 BM 2,5 / M POL Bieruń Nowy

Zapłacone

Bejnarowicz Maciej 15 BG7 / M16 POL Radlin Jadymy Durś

Zapłacone

Benisz Bartłomiej 16 BG7 / M16 POL Żory

Zapłacone

Bernacki Krzysztof 17 BG7 / M31 POL Rybnik BOLI MNIE KOLANO TEAM

Zapłacone

Betka Bartłomiej - BG7 / M31 POL Będzin

Niezapłacone

Białas Joanna 18 BG7 / K31 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Biela Grzegorz - BM 2,5 / M POL Zawada Night Runners Pyskowice

Niezapłacone

Bielińska Anna 19 BG7 / K31 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Bielińska Monika 20 BG7 / K31 POL Przyszowice

Zapłacone

Biernot Damian 21 BG7 / M31 POL Stanowice

Zapłacone

Bińkowski Czesław 22 BG7 / M45 POL Orzesze Brak

Zapłacone

Blus Marcin 23 BG7 / M31 POL Zabrze

Zapłacone

Bluszcz Stefan 24 BG7 / M45 POL Świerklany

Zapłacone

Bochenek Maria 25 BG7 / K45 POL Skoczów

Zapłacone

Bogucki Michał 26 BG7 / M31 POL Pszczyna Biegam bo nie lubię

Zapłacone

Boguszewski Piotr 502 BM 2,5 / M POL Śmiłowce MORSY BARONA

Zapłacone

Borchert Marcin 27 BG7 / M31 POL Świętochłowice Chorzowski Klub Rowerowy

Zapłacone

Borkowski Andrzej 28 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Boroń Tomek 503 BM 2,5 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Boryczka Szymon 29 BG7 / M31 POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Brodala Agnieszka 30 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

Brodala Maciej 31 BG7 / M31 POL Gliwice KS Judo Team Masters Gliwice

Zapłacone

Brychcy Estera 32 BG7 / K31 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Brzezinka Mariusz 33 BG7 / M16 POL Rybnik

Zapłacone

Buchalik Magdalena 34 BG7 / K16 POL Rybnik

Zapłacone

Buchowicz Agnieszka 35 BG7 / K31 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

Buczak Łukasz - BG7 / M31 POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

Bujnowski Artur 36 BG7 / M31 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

Burakowska Małgorzata 37 BG7 / K45 POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Burek Gabriela - BG7 / K31 POL Pawłowice Śląskie RUNTEAM PAWŁOWICE

Niezapłacone

Cebo Agnieszka 38 BG7 / K31 POL Bytom Miraz Race Team

Zapłacone

Chłopaś Artur 39 BG7 / M45 POL Lubliniec WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

Chomicz Krzysztof 40 BG7 / M31 POL Orzesze Husaria Race Team

Zapłacone

Chomiuk Patryk - BG7 / M16 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Chrobok Michał - BG7 / M31 POL Gołkowice RunPatola

Niezapłacone

Chudek Agnieszka 41 BG7 / K31 POL Goczałkowice-Zdrój Spot Pszczyna

Zapłacone

Chudy Dawid 42 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Chudy Krzysztof 43 BG7 / M31 POL Orzesze MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM

Zapłacone

Ciasto Sebastian 44 BG7 / M31 POL Przezchlebie

Zapłacone

Cichecki Zbigniew 45 BG7 / M45 POL Łuków Śląski

Zapłacone

Cichoń Iwona 46 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Ciemiega Adam 47 BG7 / M45 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Cierniak Klaudia 48 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

Cierniak Tomek 49 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Cieślik Zosia 50 BG7 / K31 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Ciosmak Cezary 51 BG7 / M31 POL Knurow

Zapłacone

Ćmiel Katarzyna 52 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

Ćwiok Barbara 53 BG7 / K45 POL Paniówki Fis-Sst Team

Zapłacone

Ćwiok Marek 54 BG7 / M45 POL Paniówki TUV Rheinland

Zapłacone

Czank-Nowakowska Magdalena 55 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

Czarnota Leszek 56 BG7 / M45 POL Marklowice

Zapłacone

Czendlik Dorota 57 BG7 / K31 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

Czerniak Jarosław 58 BG7 / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

Czmok Paulina 59 BG7 / K31 POL Tychy

Zapłacone

Czypionka Żaneta 60 BG7 / K31 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Czyrnek Dariusz 61 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Czyrnek Ewa 62 BG7 / K45 POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Dąbrowska Natalia - BG7 / K31 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

Dąbrowski Andrzej - BG7 / M45 POL Rybnik

Niezapłacone

Damec Aleksander - BG7 / M45 POL Rybnik OchajoRun Friends

Niezapłacone

Dargiewicz Dariusz 63 BG7 / M45 POL Domaszowice VELUX

Zapłacone

Dariusz Dariusz 504 BM 2,5 / M POL Tychy MEGA SPORT

Zapłacone

Dewor Marek - BG7 / M45 POL Rybnik i-sport

Niezapłacone

Diakonow Grzegorz 64 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Dolata Magdalena 505 BM 2,5 / K POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

Dolińska Agnieszka 65 BG7 / K16 POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

Doman Łukasz 66 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

Drąg Grzegorz 67 BG7 / M31 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Dragon Mirosław 68 BG7 / M45 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Drażyk Andrzej 69 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Dreszer Damian 70 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Duda Krzysztof 71 BG7 / M31 POL Mikołów silesia running team

Zapłacone

Duda Łukasz 72 BG7 / M31 POL Chorzów BATORY LOTO

Zapłacone

Dyrcz Anna 73 BG7 / K45 POL Knurów

Zapłacone

Dziąbor Andrzej - BG7 / M45 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

Działowski Dariusz 74 BG7 / M31 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Dziubla Bartłomiej 75 BG7 / M16 POL Kamieniec

Zapłacone

Elwicki Adam 76 BG7 / M31 POL Katowice Fto na zadku tyż parówa.

Zapłacone

Foks Damian 77 BG7 / M45 POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Fornalik Katarzyna 78 BG7 / K31 POL Będzin

Zapłacone

Fornalik Marek 79 BG7 / M31 POL Będzin

Zapłacone

Fruk Kamil 80 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

Fruk Natalia 81 BG7 / K16 POL Gliwice

Zapłacone

Furman Sylwia 82 BG7 / K31 POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Furtok Lidia 506 BM 2,5 / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

Gabor Katarzyna 83 BG7 / K16 POL Łaziska Górne Niezrzeszona

Zapłacone

Gabruś Iwona 84 BG7 / K45 POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Gadaj Grzegorz 85 BG7 / M31 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Gagjew Paulina 86 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

Gaj Kamila - BG7 / K45 POL Knurów Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Gajewska Izabela 87 BG7 / K45 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

Gajewski Jacek 88 BG7 / M45 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

Gałąska Magdalena 89 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

Gamoń Dorota - BG7 / K31 POL Żory

Niezapłacone

Gamza Barbara 90 BG7 / K31 POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Gamza Mariusz 91 BG7 / M31 POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Gawlas Dominik 92 BG7 / M31 POL Cieszyn

Zapłacone

Gburek Piotr 93 BG7 / M31 POL Gliwice -

Zapłacone

Gensty Klaudia 94 BG7 / K31 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Giedwiłło Marta 95 BG7 / K31 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Gizdoń Łukasz 507 BM 2,5 / M POL Orzesze

Zapłacone

Glik Dariusz 96 BG7 / M31 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Gnaś Anna 97 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Gocałek Wiesław 508 BM 2,5 / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

Golenia Mariusz 98 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Gondro Dominik 99 BG7 / M16 POL Konopiska Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Gondzik Dominik 100 BG7 / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

Górecka Iwona 101 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

Górecki Wojciech 102 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Gorlińska Angelika 509 BM 2,5 / K POL Leszczyny

Zapłacone

Górnik Ireneusz - BG7 / M16 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Gorzelak Joanna 103 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Grabowska Daria - BG7 / K31 POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Niezapłacone

Gregorczyk Marcin 104 BG7 / M31 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Grund Marek 105 BG7 / M16 POL Strzebiń Mafia TEAM Lubliniec

Zapłacone

Grychtoł Artur 106 BG7 / M31 POL Jaśkowice 20 Latek 23 lata pozniej

Zapłacone

Grychtoł Paweł 107 BG7 / M16 POL Orzeszejaskowice LKS orzeł palowice

Zapłacone

Grzegorzek Czesław 108 BG7 / M45 POL Palowice KTK Wandrus Żory

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BM 2,5 / M POL Orzesze xxxxxxx

Niezapłacone

Grzegorzyca Marcin 109 BG7 / M31 POL Gierałtowice Gierałtowice

Zapłacone

Grzonka Andrzej 110 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdroj GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Grzywna Grzegorz 111 BG7 / M16 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Gwioździk Justyna 112 BG7 / K16 POL Rybnik

Zapłacone

Gzuk Joanna 113 BG7 / K31 POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

Hajducki Jakub 114 BG7 / M16 POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

Hajduczek-Zielonka Teresa - BM 2,5 / K POL Rybnik Kaj ta meta

Niezapłacone

Helwing Karol 115 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

Hernas Kamil 116 BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 117 BG7 / K31 POL Orzesze

Zapłacone

Horbacz Dariusz 118 BG7 / M45 POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Huba Agnieszka 119 BG7 / K31 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Huzarewicz Henryk 120 BG7 / M31 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Huzior Ela 121 BG7 / K45 POL Orzesze ..................

Zapłacone

Hyba Piotr 122 BG7 / M31 POL Kobiór

Zapłacone

Hyła Aleksandra 123 BG7 / K16 POL Mszana KRS MORSZ:PL

Zapłacone

Indeka Joanna 124 BG7 / K45 POL Studzionka Rodzinka

Zapłacone

Iwanecki Jarosław 125 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Jabłonka Mariusz 126 BG7 / M45 POL Mysłowice DZIADY OCR

Zapłacone

Jacek Daria 510 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

Jacek Natalia 127 BG7 / K16 POL Chorzów Miraz Race Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 128 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Janiec Witold 129 BG7 / M45 POL Zwonowice

Zapłacone

Janik Michał 130 BG7 / M16 POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

Janik Natalia 131 BG7 / K16 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Jankowski Jarosław 132 BG7 / M31 POL Zabrze DECATHLON RYBNIK PRZYJACIELE

Zapłacone

Janoszka Piotr 133 BG7 / M31 POL Wodzisław Śląski BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

Jarmundowicz Michał 134 BG7 / M31 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Jasińska Patrycja 135 BG7 / K16 POL Tychy

Zapłacone

Jasiński Maksymilian 136 BG7 / M45 POL Jastrzębie-Zdrój MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY

Zapłacone

Jaskólski Piotr - BG7 / M31 POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Niezapłacone

Jezusek Edyta 137 BG7 / K31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Jezusek Grzegorz 138 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

John Roman 139 BG7 / M16 POL Świbie Miraz Race Taem

Zapłacone

Jojko Tomasz 140 BG7 / M16 POL Bełk

Zapłacone

Kaczmarczyk Magdalena 141 BG7 / K16 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Kadula Piotr 142 BG7 / M45 POL Jaworzno

Zapłacone

Kaiser Paweł 143 BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kalita Sebastian 511 BM 2,5 / M POL Orzesze UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE

Zapłacone

Kała Stanisław 144 BG7 / M45 POL Pielgrzymowice RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

Kamińska Dorota 512 BM 2,5 / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Kamionka Marcin 145 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Kapinos Joanna 146 BG7 / K16 POL Kraków

Zapłacone

Karlik Paweł 147 BG7 / M31 POL Kobiór

Zapłacone

Karmański Piotr 148 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

Karplewicz Andrzej 513 BM 2,5 / M POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 514 BM 2,5 / M POL Nieborowice

Zapłacone

Karwot Norbert 515 BM 2,5 / M POL Nieborowice

Zapłacone

Kasjaniuk Rafał 516 BM 2,5 / M POL Mikołów

Zapłacone

Kasprzak Martyna - BG7 / K16 POL Chorzów Night Runners Śląsk

Niezapłacone

Kastelik Szymon 149 BG7 / M16 POL Gilowice Grzmot Gilowice

Zapłacone

Kaszuba-Śmieja Małgorzata 150 BG7 / K31 POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

Kawalec Grzegorz 151 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Kawulak Kazimierz 152 BG7 / M45 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

Kaźmierski Rafał 153 BG7 / M16 POL Zabrze Banda z południa

Zapłacone

Kiełkowska Agnieszka 154 BG7 / K45 POL Jastrzębie Kobiety Na 5+

Zapłacone

Kilian Jarosław 155 BG7 / M31 POL Jejkowice

Zapłacone

Kilian Weronika 517 BM 2,5 / K POL Jejkowice

Zapłacone

Klepczyńska Sabina 156 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

Kloza Grzegorz 157 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Koenig Patryk 158 BG7 / M16 POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kojder Rafal 159 BG7 / M31 POL Tychy

Zapłacone

Kokot Justyna 518 BM 2,5 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kokot Tomasz 519 BM 2,5 / M POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kołek Michał 160 BG7 / M31 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Kołodziej Barbara 520 BM 2,5 / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

Kołodziej Bogusław 521 BM 2,5 / M POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy Bosaki

Zapłacone

Kołodziej Konrad 161 BG7 / M16 POL Orzesze Kw Katowice

Zapłacone

Komarnicki Tomasz 522 BM 2,5 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

Konsek Paweł 162 BG7 / M16 POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

Kopel Grzegorz 523 BM 2,5 / M POL Orzesze MORSY BARONA

Zapłacone

Kopel Marcin 163 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Kopiec Roland 164 BG7 / M31 POL Łaziska Górne 1988

Zapłacone

Kopka Arkadiusz - BM 2,5 / M POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Kornas Patrycjusz 165 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Korzusznik Piotr 166 BG7 / M45 POL Czerwionka-Leszczyny LUXTORPEDA CZERWIONKA

Zapłacone

Korzusznik Wojciech 167 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Kościelniak Józef 168 BG7 / M45 POL Łaziska Górne

Zapłacone

Kościelniak Milena 169 BG7 / K31 POL Mikołów

Zapłacone

Kosowski Adam - BG7 / M45 POL Podolsze Adamex

Niezapłacone

Kostrzak Czesław 170 BG7 / M45 POL Knurów Klub Biegacza Orły z Knurowa

Zapłacone

Kosztyła Joanna 524 BM 2,5 / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Koterzyna Janusz - BG7 / M45 POL Żory Amator

Niezapłacone

Kowalska Sonia 171 BG7 / K31 POL Mikołów

Zapłacone

Kowalski Krzysztof 172 BG7 / M45 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

Koziarz Jadwiga 525 BM 2,5 / K POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

Kozioł Grzegorz 173 BG7 / M31 POL Sucha Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Krajewska Monika 174 BG7 / K31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Krajewski Damian 175 BG7 / M31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Krajewski Mariusz 176 BG7 / M31 POL Mikołów

Zapłacone

Krawczyk Pawel 177 BG7 / M31 POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

Kręcisz Zbigniew 526 BM 2,5 / M POL Racibórz Amator

Zapłacone

Krętosz Marcin 178 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Krętosz Michał 527 BM 2,5 / M POL Leszczyny

Zapłacone

Królik Arkadiusz 179 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

Krukówka Bogdan 180 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Kruszek Małgorzata 181 BG7 / K31 POL Katowice Przekoty

Zapłacone

Kryska Aleksandra 182 BG7 / K31 POL Knurów

Zapłacone

Krzczuk Benedykt - BG7 / M45 POL Tychy

Niezapłacone

Krzystała Łukasz 183 BG7 / M31 POL Czerwionka czwórka jaśkowice

Zapłacone

Krzystała Paweł 184 BG7 / M16 POL Czerwionka

Zapłacone

Krzysteczko Kamil 185 BG7 / M16 POL Mikołów

Zapłacone

Krzyżowski Dariusz 186 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Krzyżowski Paweł 187 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

Ku Kam 188 BG7 / M31 POL Miasteczko Śląskie

Zapłacone

Kubiak Edyta 189 BG7 / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubis Barbara 190 BG7 / K31 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

Kubista Łukasz 191 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Kubisty Anka 528 BM 2,5 / K POL Oświęcim

Zapłacone

Kucharewicz Rafał 529 BM 2,5 / M POL Orzesze Morsy Barona

Zapłacone

Kuczera Łukasz 192 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Kuczyński Damian 193 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

Kudyba Paweł 194 BG7 / M31 POL Ćwiklice

Zapłacone

Kula Przemysław - BG7 / M31 POL Orzesze

Niezapłacone

Kuligowska Agata 195 BG7 / K31 POL Żory Miraz Race Team

Zapłacone

Kurowski Michał 196 BG7 / M31 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Kurpas Adam 197 BG7 / M31 POL Orzesze KS Zimny Procent

Zapłacone

Kurz Marek - BG7 / M31 POL Katowice

Niezapłacone

Kwaśniewicz Przemek 198 BG7 / M16 POL Tychy

Zapłacone

Lalewicz Marcin 199 BG7 / M31 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Latacz Norbert 200 BG7 / M31 POL Sosnowiec

Zapłacone

Lazar Damian 201 BG7 / M31 POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

Leiszner Izabela 202 BG7 / K31 POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

Lemański Arkadiusz 203 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

Lichota Wojciech 204 BG7 / M31 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

Lisowski Adam - BG7 / M31 POL Zabrze

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 205 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Losza Arkadiusz - BG7 / M16 POL Wilcza 30na30

Niezapłacone

Łaba Przemysław - BG7 / M16 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Łakomska Michalina 206 BG7 / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Łakomski Marcin 207 BG7 / M45 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Łanucha Mariola 208 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

Łatka Łukasz 209 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Łatka Marek 210 BG7 / M31 POL Rudziczka

Zapłacone

Łukajczyk Kamil 211 BG7 / M16 POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

Łuszcz Konrad 212 BG7 / M16 POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

Machej Remigiusz 213 BG7 / M31 POL Jastrzebie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

Maciejczyk Witold 214 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 215 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Madej Marek 216 BG7 / M45 POL Chorzów

Zapłacone

Madera Dawid 530 BM 2,5 / M POL Katowice Biegamy z oszczepem

Zapłacone

Magnuszewska Izabela 217 BG7 / K31 POL Knurów

Zapłacone

Maicher Raimund 218 BG7 / M45 POL Orzesze

Zapłacone

Maicher Robert 219 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Maj Witold 220 BG7 / M45 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

Maj-Dziubańska Izabela - BG7 / K31 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Niezapłacone

Majer Marzena 221 BG7 / K45 POL Knurów Klub Orły z Knurowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 531 BM 2,5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Malara Dalia 532 BM 2,5 / K POL Zabrze CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

Malik Alicja 222 BG7 / K16 POL Bełk

Zapłacone

Malinowska Małgorzata 223 BG7 / K45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Malinowski Adam 224 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

Malinowski Krzysztof 225 BG7 / M45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Małas Wojciech 226 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Małysa Łukasz 227 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Marek Patryk 228 BG7 / M16 POL Górki Wielkie Beskid Runners Team

Zapłacone

Maroszek Szymon 229 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Marszalik Anna 533 BM 2,5 / K POL Katowice

Zapłacone

Marszalik Stanisław 534 BM 2,5 / M POL Katowice

Zapłacone

Masny-Jarmundowicz Marta 230 BG7 / K31 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Maturski Tomasz 535 BM 2,5 / M POL Orzesze ULS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE

Zapłacone

Matusiak Marcin 231 BG7 / M31 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Mazur Brygida 232 BG7 / K16 POL Tychy

Zapłacone

Mazur Jakub - BG7 / M16 POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

Mazur Krzysztof - BG7 / M16 POL Częstochowa

Niezapłacone

Mędrek Marzena 233 BG7 / K16 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Mekitów Maciej 536 BM 2,5 / M POL Namysłów VELUX

Zapłacone

Mendecka Daria 234 BG7 / K16 POL Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne

Zapłacone

Mendecka Michalina 235 BG7 / K16 POL Łaziska Górne 1 Second Team

Zapłacone

Mendel Beata 236 BG7 / K31 POL Orzesze Studio Fitness Beata Mendel

Zapłacone

Menżyk Joanna 237 BG7 / K45 POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Mi Justyna 537 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

Michalik Michał 238 BG7 / M16 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

Mielcarek Leszek - BG7 / M45 POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

Mierczak Dawid 239 BG7 / M16 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Mierzwa Aleksander 240 BG7 / M31 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mika Damian 538 BM 2,5 / M POL Racibórz Eko-Okna. Runners

Zapłacone

Mikołajczyk Mirosław 241 BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Mikołajczyk Mirosław - BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Niezapłacone

Milkowski Jan 242 BG7 / M45 POL Świętochłowice

Zapłacone

Mołdrzyk Kinga 243 BG7 / K31 POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

Moskwa Przemysław 244 BG7 / M45 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

Mrógała Ewa 245 BG7 / K31 POL Cieszyn

Zapłacone

Mrózek Rafał 246 BG7 / M31 POL Łękawica Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

Muchowska Maria 539 BM 2,5 / K POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

Muniak Katarzyna 247 BG7 / K31 POL Żory

Zapłacone

Muras-Jaromin Justyna 248 BG7 / K16 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Musioł Jennifer 249 BG7 / K16 POL Orzesze

Zapłacone

Musioł Monika - BG7 / K16 POL Tychy

Niezapłacone

Myśliwiec Barbara 250 BG7 / K16 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Myśliwiec Monika 251 BG7 / K31 POL Jastrzebie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Myszkowska Julia - BM 2,5 / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Nalepa Tomasz 252 BG7 / M31 POL Bełk

Zapłacone

Nalewajka Wioleta 253 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Niebrzydowski Łukasz 254 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Niedurny Marcin 255 BG7 / M31 POL Ruda Śląska Endurance Team

Zapłacone

Niedziołko Bożena 256 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Niestrój Sylwia 540 BM 2,5 / K POL Lubomia dystans

Zapłacone

Niewdana Anna 257 BG7 / K16 POL Katowice Euvic

Zapłacone

Nikiel Łukasz 258 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Noga Angelika 259 BG7 / K16 POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

Noszczyk Sebastian - BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Niezapłacone

Nowak Małgorzata 260 BG7 / K45 POL Czeladź czeladź biega

Zapłacone

Nowak Sebastian 261 BG7 / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Olbrych Anna 541 BM 2,5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

Olbrych Monika 542 BM 2,5 / K POL Mysłowice Mors Mysłowice

Zapłacone

Oleś Katarzyna 262 BG7 / K45 POL Rybnik

Zapłacone

Olesiak Franciszek 263 BG7 / M31 POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

Olschimke Kasia 264 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Ołubek Robert - BG7 / M31 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

Opiłek Dorota 265 BG7 / K31 POL Katowice Augusteam

Zapłacone

Opiłek Marek 266 BG7 / M31 POL Katowice Euvic / Parkrun Katowice

Zapłacone

Oslislok Paweł 267 BG7 / M16 NPL Czerwionka SOCA

Zapłacone

Osojca Mariusz 268 BG7 / M31 POL Ornontowice Dzieło Pomocy św. Ojca Pio / Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Ostrowska Izabela 269 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Oźminkowski Marcin - BG7 / M45 POL Poznań 1973

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 270 BG7 / K16 POL Jarocin JW 3390

Zapłacone

Pacyna-Przybylak Agnieszka 271 BG7 / K31 POL Myszkowice

Zapłacone

Pająk Marcin 272 BG7 / M16 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Pałaży Nina 273 BG7 / K31 POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

Pander Marek 274 BG7 / M31 POL Orzesze Wilcze stado

Zapłacone

Parzych Wojciech - BM 2,5 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Patoń Iwona 275 BG7 / K31 POL Bytom

Zapłacone

Pawelczyk Józef 543 BM 2,5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

Pawelska Kamila 276 BG7 / K16 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Pawlus Artur 277 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Pawłowski Jarek 278 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Pawłowski Rafał 279 BG7 / M16 POL Zabrze

Zapłacone

Pędowska Bożena 280 BG7 / K45 POL Gliwice

Zapłacone

Pędowski Wojciech 281 BG7 / M45 POL Gliwice

Zapłacone

Pełka Urszula 282 BG7 / K45 POL Świerklany Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Pepek Bożena - BG7 / K31 POL Żory

Niezapłacone

Petkiewicz Tomasz - BG7 / M31 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Niezapłacone

Piechaczek Izabela 283 BG7 / K31 POL Goczałkowice-Zdrój Rodzinka

Zapłacone

Piechota Maciej 284 BG7 / M31 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

Pietrzyk Aleksandra 285 BG7 / K31 POL Tychy Lake Runners Tychy

Zapłacone

Pikuła Jacek 286 BG7 / M31 POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Pilc Agnieszka - BG7 / K31 POL Stanowice Stankam

Niezapłacone

Pilc Patrycja 287 BG7 / K16 POL Stanowice Stankam

Zapłacone

Pilc Zbigniew 288 BG7 / M45 POL Stanowice Stankam

Zapłacone

Pinocy Mateusz 544 BM 2,5 / M POL Łaziska Górne WRD KPP Mikołów

Zapłacone

Piórkowski Tomasz 289 BG7 / M31 POL Gliwice Proservice Racing Team

Zapłacone

Piwiszkis Barbara 290 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwoński Jakub 291 BG7 / M16 POL

Zapłacone

Pleszczyńska Iwona 292 BG7 / K31 POL Zabrze

Zapłacone

Płaska Barbara 293 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Płóciennik Kamila - BG7 / K16 POL Tychy

Niezapłacone

Podbioł Michalina 545 BM 2,5 / K POL Orzesze

Zapłacone

Podemska-Rejdych Dominika 294 BG7 / K16 POL Tychy AC Pajace

Zapłacone

Podleśny Marian 295 BG7 / M45 POL Świerklany

Zapłacone

Poloczek Marcin 296 BG7 / M31 POL Orzesze NiYwysportowani

Zapłacone

Pompa Dariusz 297 BG7 / M31 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Porczyńska Patrycja 298 BG7 / K31 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Porwolik Daniel 299 BG7 / M16 POL Łaziska Góne

Zapłacone

Posłuszna Monika 300 BG7 / K16 POL Bielsko-Biała Spot Pszczyna

Zapłacone

Prokop Elżbieta 546 BM 2,5 / K POL Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI

Zapłacone

Przeliorz Paweł 301 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Przybylik Ewa 302 BG7 / K45 POL Zawiercie

Zapłacone

Przybysz Katarzyna 303 BG7 / K16 POL Ruda Śląska Miraz Race Team

Zapłacone

Ptaszyński Tomasz - BG7 / M31 POL Zabrze Stary Hangar Gliwice

Niezapłacone

Puchała Ewelina 304 BG7 / K31 POL Katowice Da Vinci Team Sp. Z O.o.

Zapłacone

Pustelnik Ewa - BG7 / K31 POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

Pustelnik Michał 305 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Pyka Tomasz 306 BG7 / M31 POL Mikołów Proservice Racing Team

Zapłacone

Pysz Dorota 307 BG7 / K31 PCN Orzesze

Zapłacone

Pysz Radoslaw 308 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Pyszny Mateusz - BG7 / M16 POL Czerwionka Jadymy durs

Niezapłacone

Radecki Tomasz 309 BG7 / M31 POL Bełk

Zapłacone

Radwański Daniel 310 BG7 / M16 POL Knurów

Zapłacone

Rak Agata 311 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Rakowski Marcin 312 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Rataj Barbara 313 BG7 / K31 POL Jejkowice BRAK

Zapłacone

Raźniak Beata 314 BG7 / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Reclik Jacek 315 BG7 / M45 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Reinert Aleksandra 316 BG7 / K31 POL Pszczyna

Zapłacone

Rejdych Adam - BG7 / M31 POL Rybnik Events Drzewo Życia

Niezapłacone

Rekieć Kaja 317 BG7 / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rencz Małgorzata 318 BG7 / K45 POL Orzesze AugusTeam

Zapłacone

Respondek Sebastian - BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Rim Marcin 319 BG7 / M31 POL Łaziska Górne Bbl Mikołów

Zapłacone

Rimpler Łukasz 320 BG7 / M31 POL Orzesze Biegnę dla Zuzi

Zapłacone

Rodak Katarzyna 547 BM 2,5 / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Zapłacone

Rogóż Kamil 321 BG7 / M31 POL Będzin Przekoty

Zapłacone

Rozmus Marzena 322 BG7 / K45 POL Bojszowy Nowe ŚWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

Rygiel Grzegorz 323 BG7 / M31 POL Ligota szwagry team

Zapłacone

Ryszkowska Dorota - BG7 / K31 POL Cieszyn Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

Satlawa-Janiec Alicja 324 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

Sawicka Marta 325 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

Sędzik Aleksander 326 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

Siemiesz Paweł 327 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny DOCA

Zapłacone

Sikora Anna 328 BG7 / K16 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

Sikora Magdalena 329 BG7 / K31 POL Cieszyn

Zapłacone

Siwczyk Andrzej - BG7 / M45 POL Rybnik Chemika Rybnik

Niezapłacone

Skiba Adam 330 BG7 / M31 POL Koszęcin Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

Skonieczny Andrzej 331 BG7 / M31 POL Włochy Velux

Zapłacone

Skorupa Adam 332 BG7 / M31 POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Skotnica Karolina 333 BG7 / K31 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Skowronek Maciej 548 BM 2,5 / M POL Orzesze Morsy Barona/ Tim ti rim tim team

Zapłacone

Skrzypczyk Joanna 334 BG7 / K31 POL Rudołtowice AZYL

Zapłacone

Sluzalek Małgorzata 335 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BM 2,5 / M POL Bełk

Niezapłacone

Słodkiewicz Grzegorz 336 BG7 / M31 POL Gliwice

Zapłacone

Słowik Weronika 337 BG7 / K16 POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Słupik Barbara 338 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

Słupik Bożena 339 BG7 / K45 POL Orzesze

Zapłacone

Słupik Tomasz 341 BG7 / M31 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

Słupik Tomasz 340 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Śmieja Tomasz 342 BG7 / M31 POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

Śmietana Grzegorz 343 BG7 / M31 POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

Śmietana Mariusz - BG7 / M31 POL Racibórz Tupot Małych Stópek

Niezapłacone

Smolorz Kewin 344 BG7 / M16 POL Gardawice

Zapłacone

Sobczak Andrzej 345 BG7 / M45 POL Wodzisław Śląski MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

Sobczyk Gabriela 346 BG7 / K45 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Sobolewska Stefania 347 BG7 / K31 POL Gliwice

Zapłacone

Sobolewski Krzysztof 348 BG7 / M45 POL Gliwice

Zapłacone

Sobota Kamil 349 BG7 / M31 POL Orzesze Manaslu Outdoor Team

Zapłacone

Soj Przemysław 350 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

Sojka Robert - BM 2,5 / M POL Chorzów

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 351 BG7 / K45 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Sontag Michał 352 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Stabla Kasia 549 BM 2,5 / K POL Stanowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Staniek Sławomir 353 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Stefan Grzegorz 354 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

Stefański Jarosław 355 BG7 / M45 POL Siemianowice Śląskie AugusTeam

Zapłacone

Stępień-Wyrobiec Olga 356 BG7 / K45 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

Stochnij Karol 357 BG7 / M31 POL Chorzów

Zapłacone

Stochnij Katarzyna 358 BG7 / K31 POL Chorzów

Zapłacone

Stroka Tomasz 359 BG7 / M45 POL Rybnik Czwórka Jaśkowice

Zapłacone

Sukiennik Dawid 360 BG7 / M16 POL Jankowice

Zapłacone

Surmiak-Kopka Kamila - BM 2,5 / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Sury-Wolniewicz Kamila 361 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Świderska Anna 362 BG7 / K31 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

Świerkot Przemek 363 BG7 / M31 POL Ligota Kaj Ta Meta

Zapłacone

Świerzy Ewa - BM 2,5 / K POL Bełk

Niezapłacone

Syrewicz Sylwia 364 BG7 / K16 POL Zebrzydowice Husaria Race Team

Zapłacone

Szafron Katarzyna 365 BG7 / K31 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Szafron Tomasz 366 BG7 / M31 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Szaleniec Patrycja - BG7 / K31 POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

Szaleniec Sebastian - BG7 / M31 POL Będzin Będzin Team

Niezapłacone

Szarkowicz Tomasz 367 BG7 / M31 POL Kraków

Zapłacone

Szczęsny Michał 368 BG7 / M16 POL Ruda Śląska Miraz Race Team

Zapłacone

Szczyrba Michał - BG7 / M31 POL Orzesze

Niezapłacone

Szczyrbowski Piotr 369 BG7 / M45 POL Rybnik amator

Zapłacone

Szendzielorz Patryk 370 BG7 / M16 POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

Szewczyk Damian 371 BG7 / M31 POL Jejkowice

Zapłacone

Szkarłat Anna - BG7 / K31 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

Szłapka Sebastian 372 BG7 / M31 POL Orzesze

Zapłacone

Szojda Paulina 373 BG7 / K31 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Szramek Gerard 374 BG7 / M16 POL Orzesze

Zapłacone

Szulik Piotr 375 BG7 / M16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

Szuster-Kurz Ewa - BG7 / K31 POL Katowice

Niezapłacone

Szydłowski Waldemar 376 BG7 / M31 POL Tychy Magna Formpol running team

Zapłacone

Szygulska Roma 377 BG7 / K31 POL Ustroń

Zapłacone

Szymkowski Krzysztof 378 BG7 / M45 POL Czestochowa

Zapłacone

Szymura Grzegorz 379 BG7 / M45 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

Szymura Izabela 380 BG7 / K31 POL Rybnik

Zapłacone

Szymura Wojciech 381 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

Szyporta Ewa 382 BG7 / K31 POL Namysłów Velux

Zapłacone

Szypuła Ewa 383 BG7 / K31 POL Tychy Krav Maga Sagot

Zapłacone

Tabacki Daniel 384 BG7 / M16 POL Orzesze AZS UE KATOWICE

Zapłacone

Tamiola Grazyna 550 BM 2,5 / K POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

Tarabura Marek 385 BG7 / M45 POL Jaworzno Satori

Zapłacone

Targiel Lukasz 386 BG7 / M31 POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

Teler Marcin 387 BG7 / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Thomann Jacek 388 BG7 / M31 POL Katowice GOULTRA.PL

Zapłacone

Tiahnybok Paweł - BG7 / M45 POL Kalety Socios Silesia

Niezapłacone

Tide Krzysztof 389 BG7 / M16 POL Żory

Zapłacone

Tkocz-Cieślik Małgorzata 390 BG7 / K16 POL Orzesze

Zapłacone

Tomas Marzena 391 BG7 / K31 POL Syrynia Radlinioki w biegu

Zapłacone

Tomczyk Krzysztof 392 BG7 / M31 POL Łaziska Górne Krav Maga Sagot

Zapłacone

Trela Krystyna 551 BM 2,5 / K POL Mysłowice Mors Mysłowice

Zapłacone

Treliński Mariusz 393 BG7 / M31 POL Pszczyna Pszczyna biega

Zapłacone

Trepka Rafał 394 BG7 / M31 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Trojanowski Wojciech 395 BG7 / M45 POL Bytom

Zapłacone

Trzaskalik Ireneusz 396 BG7 / M45 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Trzcińska Joanna 397 BG7 / K16 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Tyczyńska Paulina - BG7 / K31 POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Niezapłacone

Urbanek Małgorzata 398 BG7 / K31 POL Bielsko-Biała MARGO Team

Zapłacone

Urbanowicz Damian 399 BG7 / M31 POL Ruda Slaska ADS Masna

Zapłacone

Wachnik Agnieszka 400 BG7 / K16 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

Walczak Sylwester 401 BG7 / M45 POL Rybnik

Zapłacone

Waleczek Krzysztof 402 BG7 / M45 POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

Waliczek Leszek 403 BG7 / M45 POL Rudołtowice Azyl

Zapłacone

Wasik Piotr 404 BG7 / M31 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

Wątroba Tomasz 405 BG7 / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

Watroba-Pawlus Bogusław 552 BM 2,5 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wawer Mateusz 406 BG7 / M16 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Wawoczny Anita 407 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

Wawrzynek Grzegorz - BG7 / M31 POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

Węgler Jarosław 408 BG7 / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Węgler Kornelia 409 BG7 / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Wegner Jacek 410 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Przyjaciele

Zapłacone

Wernik Katarzyna 411 BG7 / K45 POL Radlin Bestfit club Rybnik

Zapłacone

Wicherek Mateusz 412 BG7 / M31 POL Mikołów

Zapłacone

Widuch Wojciech 413 BG7 / M31 POL Łaziska Górne

Zapłacone

Wieczorek Adam 414 BG7 / M45 POL Rydultowy Amator

Zapłacone

Wieczorek Henryk 415 BG7 / M45 POL Goczałkowice Zdrój Hajna Loto

Zapłacone

Wiejacka Barbara 416 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Wiejacki Jarosław 417 BG7 / M31 POL Katowice

Zapłacone

Wierzbicki Łukasz - BG7 / M31 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Wika Sebastian 418 BG7 / M31 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Wilczek Monika 419 BG7 / K45 POL Katowice

Zapłacone

Wilsz Adam 420 BG7 / M45 POL Paniówki FIS-SST TEAM

Zapłacone

Wilsz Ewa 421 BG7 / K45 POL Paniówki FIS-SST TEAM

Zapłacone

Winkler Agnieszka 422 BG7 / K31 POL Katowice Night Runner

Zapłacone

Wiśniewska Justyna 423 BG7 / K31 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Wiśniewski Przemysław 424 BG7 / M31 POL Orzesze Huragan Woszczyce

Zapłacone

Wiśniewski Szymon 425 BG7 / M31 POL Rudziczka Niezrzeszony

Zapłacone

Wita Krzysztof 426 BG7 / M31 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Witała Marzena 427 BG7 / K31 POL Katowice

Zapłacone

Włodarczyk Dawid 428 BG7 / M31 POL Katowice MURCKI TEAM

Zapłacone

Włoka Jessica 553 BM 2,5 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

Wodniak Angela 429 BG7 / K31 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Wójcik Dariusz 430 BG7 / M31 POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

Wojdat Robert 431 BG7 / M31 POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

Wojnar Janusz 432 BG7 / M31 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM MTB SECTION

Zapłacone

Wojtaszewska Sabina 433 BG7 / K31 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG7 / K45 POL Mikołów Biegam Bo Lubię (Mikołów)

Niezapłacone

Wojtowicz Karolina 434 BG7 / K31 POL Gliwice Siostry Madizar

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz 435 BG7 / M31 POL Rybnik

Zapłacone

Woliński Dariusz 436 BG7 / M31 POL Żory

Zapłacone

Wolnik Ewelina 554 BM 2,5 / K POL Mikołów

Zapłacone

Wołoszyn Ryszard 437 BG7 / M45 POL Bielsko-Biała KLINGSPOR BIELSKO- BIAŁA

Zapłacone

Wróblewski Janmarian 438 BG7 / M31 POL Bielsko-Biała Ks Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

Wrożyna Adam 439 BG7 / M45 POL Rybnik Pędzące Żółwie

Zapłacone

Wycik Kazimierz 440 BG7 / M45 POL Sosnowiec 1971

Zapłacone

Wylotek Barbara 441 BG7 / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Wylotek Bartosz 442 BG7 / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Wylotek Rafał 443 BG7 / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 555 BM 2,5 / M POL Gliwice

Zapłacone

Zabłocka Maria - BG7 / K31 POL Bytom

Niezapłacone

Zajdel Michał 444 BG7 / M31 POL Halemba Socios Silesia

Zapłacone

Żak Sonia 445 BG7 / K16 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

Zaklińska Katarzyna 446 BG7 / K31 POL Gliwice TMTeam

Zapłacone

Załęcka Monika 447 BG7 / K31 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Zawierucha Aleksander 448 BG7 / M45 POL Żory MARO Team Jastrzębie-Żory

Zapłacone

Zbąski Bartłomiej 449 BG7 / M31 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

Zdunek Wioletta 450 BG7 / K16 POL Gliwice

Zapłacone

Zieliński Sebastian 451 BG7 / M31 POL Zabrze

Zapłacone

Ziętara Agata 452 BG7 / K45 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Ziętara Paweł 453 BG7 / M45 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Zimny Cecylia 556 BM 2,5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Zimny Ireneusz 454 BG7 / M31 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Zimoń Dawid 455 BG7 / M16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

Zimoń Karolina 456 BG7 / K16 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

Zioła Sebastian 457 BG7 / M31 POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

Zubel Michał - BG7 / M31 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Niezapłacone

Żurek Tomasz 458 BG7 / M31 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Zwierzyński Piotr 459 BG7 / M45 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU