XIII Kamień Extreme 2018

Rybnik
30.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Bartłomiej 157 KE / M18 DRUŻYNA
POL Knurów Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Adamiak Jarosław 30 KE / M18 DRUŻYNA
POL Pogrzebień STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Adamowska Katarzyna 6 KE / K36 DRUŻYNA
POL Gliwice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Antosik Michalina 1 KE / K18 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Asztemborski Przemysław 262 KE / M18 POL Jastrzębie-Zdrój DobryMoment.com

Zapłacone

Badaczewski Tomasz - KE / M36 PCN Rybnik

Niezapłacone

Bałdyga Daniel 40 KE / M18 DRUŻYNA
POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Banach Angelika 301 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Fitness Express Rybnik

Zapłacone

Baron Dominika 303 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Bartos Adam 302 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Fitness Express Rybnik

Zapłacone

Batko Adam 2 KE / M18 POL Żory

Zapłacone

Batko Agnieszka 3 KE / K36 POL Żory

Zapłacone

Batko Paweł 115 KE / M36 DRUŻYNA
POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Bednarz Marcin 4 KE / M36 POL Radlin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 5 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Bezuch Paweł 10 MKE / M DRUŻYNA
POL Rzuchów ZSP2

Zapłacone

Białecki Jan 51 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Bijak Justyna 12 KE / K18 POL Ornontowice

Zapłacone

Błaszczok Jakub - KE / M18 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Bober Aneta 13 KE / K18 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Bochynek Paweł 14 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Bogacz Szczepan 22 MKE / M DRUŻYNA
POL Jastrzębie-Zdrój ZS 3 - Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Boldys Mateusz 118 MKE / M DRUŻYNA
POL Rydułtowy Ochotnicza Straż Pożarna

Zapłacone

Boroń Tomek - KE / M36 POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

Borszcz Szymon 17 KE / M18 POLSKA Rybnik Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Borysewicz Wojciech 15 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rydułtowy

Zapłacone

Brachman Magdalena - KE / K18 DRUŻYNA
POL Przegędza STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Bralich Justyna 16 KE / K18 POL Stanowice

Zapłacone

Brejnak Agnieszka 170 KE / K18 DRUŻYNA
POLSKA Rybnik Crossfit Blackground

Zapłacone

Brzezinka Grzegorz 96 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik CrossFit Blackground

Zapłacone

Brzezinka Jakub 23 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Brzezinka Mariusz - KE / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

Brzezinka Marta 95 KE / K18 POL Rybnik ostra

Zapłacone

Bugla Agnieszka 7 KE / K18 DRUŻYNA
POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Burnagiel Agata 116 KE / K36 POL Czerwionka-Leszczyny Hrmax Żory

Zapłacone

Bury Joanna 313 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Chłodek Mateusz 24 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Chodkowski Mariusz - KE / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

Chrobok Michał 25 KE / M18 POL Gołkowice

Zapłacone

Chrośnik Roksana - KE / K18 POL Rybnik

Niezapłacone

Chruszcz Paweł - KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Ciałoń Zbigniew 66 MKE / M DRUŻYNA
Katowice Lom Zdz

Zapłacone

Cichocki Rafał 125 KE / M36 POL Leszczyny Kaj Ta Meta

Zapłacone

Cichy Kamil 128 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

Ciepłak Marcin 26 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Cios Rudolf 11 MKE / M DRUŻYNA
POL Rydułtowy ZSP2

Zapłacone

Cudo Szymon 27 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Czapla Kamil 102 KE / M18 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Czyrnek Dariusz 52 KE / M36 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Czyrnek Ewa - KE / K36 POL Rybnik

Niezapłacone

Dąbrowski Krzysztof - KE / M36 DRUŻYNA
POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Damec Aleksander 244 KE / M36 POL Rybnik OchajoRun & Friends

Zapłacone

Delong Sebastian 53 KE / M36 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Desastopolnicki Adam - KE / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

Desastopolnicki Michał - KE / M18 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Diakonow Grzegorz 91 KE / M18 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Diakonow Mirela 92 KE / K18 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Dobrenko Edyta 35 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik

Zapłacone

Dolata Krzysztof - KE / M36 DRUŻYNA
POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Dominek Grzegorz 36 KE / M36 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Dominiak Monika 37 KE / K36 POL Żory

Zapłacone

Donat Krzysztof 117 MKE / M DRUŻYNA
POL Pstrążna Ochotnicza Straż Pożarna w Pstrążnej

Zapłacone

Drzęźla Szymon 56 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik-Kamień OSP Kamień

Zapłacone

Duerschlag Iwona 276 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik Studio Energia Rybnik

Zapłacone

Figura Damian 93 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Filec Wiktoria - KE / K18 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Filip Michał - KE / M18 DRUŻYNA
POL Bargłówka SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Filusz Dawid 32 KE / M18 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Filusz Kamil 215 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Franczyk Łukasz 285 KE / M18 POL Rybnik Franki

Zapłacone

Frelich Hanna - KE / K36 POL Rybnik SBD ENERGETYK

Niezapłacone

Gajek Paweł 274 KE / M18 POL Czerwionka SOCA

Zapłacone

Gamza Barbara 94 KE / K36 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Gamza Mariusz 236 KE / M18 DRUŻYNA
POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Gąsiorek Paweł 38 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Gąsiorek Rafał 39 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 55 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik OSP Wielopole

Zapłacone

Główczak Grzegorz - KE / M18 DRUŻYNA
POL Bojanów Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Głuszak Adam 243 KE / M36 POL Rybnik Opel Activ Team

Zapłacone

Goj Sylwia - KE / K18 POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

Góra Jan 46 KE / M18 POL Knurów

Zapłacone

Górecki Wojciech 47 KE / M36 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Górnaś Anna 304 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Granieczny Robert 286 KE / M18 DRUŻYNA
POL Gaszowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Grecka Anna 179 KE / K18 DRUŻYNA
POL Gliwice Anica Team

Zapłacone

Griman Joanna 48 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Groborz Kinga 103 KE / K18 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Gruszka Damian 77 MKE / M DRUŻYNA
POL Żory KM PSP Żory

Zapłacone

Gryń Paweł - KE / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

Gucik Piotr 147 KE / M18 DRUŻYNA
POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Gutt Mirosław 41 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Socios Silesia

Zapłacone

Hądz Dariusz 49 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Hądz Józefina 50 KE / K18 POL Rybnik

Zapłacone

Hajdziony Monika 287 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Hauke Łukasz - KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

Helios Karina 57 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Holeczki Edyta 305 KE / K18 DRUŻYNA
POL Książenice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Jakubczyk Marcin 58 KE / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Jakubowski Kamil 136 KE / M18 DRUŻYNA
POL Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Janeta Dawid 84 MKE / M DRUŻYNA
POL Skrzyszów KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Janikowski Adam 180 KE / M18 DRUŻYNA
POL Gliwice Anica Team

Zapłacone

Janko Anna 252 KE / K18 DRUŻYNA
POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 78 MKE / M DRUŻYNA
POL Poręba KM PSP Żory

Zapłacone

Jarmundowicz Michał 237 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Jarzabek Monika 288 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Jasiński Damian 289 KE / M36 POL Racibórz Studio Energia Team Rybnik

Zapłacone

Jendrysik Martyna 290 KE / K18 DRUŻYNA
POL Syrynia STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Jezusek Edyta 59 KE / K36 POL Leszczyny

Zapłacone

Jezusek Grzegorz 242 KE / M36 POL Leszczyny Opel Active Team

Zapłacone

Jurzyca Przemek 291 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Kaczmarek Jacek 137 KE / M36 DRUŻYNA
POL Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Kądziela Tomasz - KE / M18 POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

Kamiński Zbigniew 138 KE / M36 DRUŻYNA
POL Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Kamyczek Adam 60 KE / M36 POL Bąków

Zapłacone

Kania Sebastian 67 MKE / M DRUŻYNA
Katowice Lom Zdz

Zapłacone

Kaplik Andrzej 65 KE / M36 POL Rybnik RCSW FIGHTER

Zapłacone

Kawarski Jarosław 127 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Hajer z Jankowic

Zapłacone

Kitura Joanna 306 KE / K36 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM

Zapłacone

Klejnowska Katarzyna 42 KE / K18 DRUŻYNA
POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

Klejnowski Mateusz 43 KE / M18 DRUŻYNA
POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

Klepczyńska Sabina - KE / K36 POL Rybnik

Niezapłacone

Kluger Magdalena 307 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Kmieciak Bogdan 62 KE / M36 POL Radlin Runpatola

Zapłacone

Kmieciak Szymon - KE / M18 DRUŻYNA
POL Radlin RunPatola

Niezapłacone

Kocula Dominika 61 KE / K18 POL Świerklany

Zapłacone

Kocula Patryk 68 KE / M18 POL Świerklany

Zapłacone

Kocula Tadeusz 69 KE / M36 POL Świerklany

Zapłacone

Kocur Aleksandra 139 MKE / K DRUŻYNA
POL Rydułtowy ZS 3 - Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Koczot Bartłomiej 18 KE / M18 POLSKA Knurów Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Kokowski Łukasz 113 KE / M36 DRUŻYNA
POLSKA Czerwionka-Leszczyny Kuźnia Mocy

Zapłacone

Kolbusz Dawid 173 MKE / M DRUŻYNA
POL Pstrążna Ochotnicza Straż Pożarna

Zapłacone

Kolorz Blanka 238 KE / K18 DRUŻYNA
POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Kolorz Jarosław 239 KE / M36 DRUŻYNA
POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Kolowca Aleksandra - KE / K18 POL Cyprzanów

Niezapłacone

Komaniecka Joanna - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Komaniecka Pati 158 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Komaniecki Łukasz 104 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Komarnicki Tomasz 254 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 217 MKE / M DRUŻYNA
POL Wisła Mała

Zapłacone

Korduła Michał 70 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Kordusiak Tomasz - KE / M18 DRUŻYNA
POL Knurów Socios Silesia

Niezapłacone

Korus Mateusz 85 MKE / M DRUŻYNA
POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Korzusznik Wojciech 245 KE / M18 POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Kowaczek Marek 71 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Kowal Łukasz 256 KE / M18 POL Rybnik Fitness Express Rybnik

Zapłacone

Kowalska Magdalena - KE / K18 POL Szczerbice

Niezapłacone

Kowalski Maciej - KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Kożdoń Jagoda 105 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Kozielska Agnieszka - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 277 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Studio Energia Rybnik

Zapłacone

Krętosz Marcin 72 KE / M18 POL Orzesze

Zapłacone

Krętosz Michał 79 KE / M18 POL Leszczyny

Zapłacone

Król Jowita 257 KE / K18 POL Rybnik FENOMEN

Zapłacone

Król Piotr 224 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Król Przemysław - KE / M18 POL Rybnik Fenomen. Mój Klub.

Niezapłacone

Królicka Martyna 114 KE / K18 DRUŻYNA
POLSKA Gliwice Kuźnia Mocy

Zapłacone

Krybus Artur 259 KE / M18 Rybnik Eko Okna Runners

Zapłacone

Krzystała Paweł 80 KE / M18 POL Czerwionka

Zapłacone

Krzyżaniak Piotr 81 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Krzyżowski Grzegorz 255 KE / M18 DRUŻYNA
POL Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Kubica Bożena 201 KE / K36 DRUŻYNA
POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Kudio Marcin 82 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Kujańska Aleksandra 278 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Kulesza Łukasz 83 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Kuligowska Małgorzata 86 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Kurka Tomasz 87 KE / M18 POL Borucin

Zapłacone

Kuś Tomasz 74 KE / M36 POL Marklowice Radlinioki w biegu

Zapłacone

Kuso Małgorzata 88 KE / K18 POL Rybnik

Zapłacone

Kwiatkowska Monika 308 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Kwiecień-Wrzosek Katarzyna 249 KE / K18 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Lachowski Marcin 108 KE / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Larysz Piotr 44 MKE / M DRUŻYNA
POL Radlin Straż Miejska Rybnik

Zapłacone

Lebioda Marcin 225 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Lewandowski Krzysztof 54 KE / M36 POL Jastrzębie Zdrój Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Lipok Klaudia 90 KE / K18 POL Rybnik

Zapłacone

Lipus Andrzej - KE / M36 POL Książenice

Niezapłacone

Lis Grzegorz 97 KE / M36 POL Racibórz

Zapłacone

Lis Tomasz 98 KE / M36 POL Racibórz

Zapłacone

Lisowski Grzegorz 226 KE / M36 DRUŻYNA
POL Świętochłowice Socios Silesia

Zapłacone

Liszka Mirosław 124 KE / M36 POL Rybnik Kdp Rekin Liszka Mirosław

Zapłacone

Lubszczyk Adrian 190 KE / M18 POL Świerklany Akademia Biegania W Świerklanach

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KE / K18 POL Gaszowice

Niezapłacone

Łabędzki Bogusław 151 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik PSP

Zapłacone

Łatuszyński Patryk 99 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Łopatka Michał 191 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Łukasik Marcin 100 KE / M18 POL Czerwionka

Zapłacone

Łyżwiński Bartosz - MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik KM PSP Rybnik

Niezapłacone

Macionczyk Szymon 101 KE / M18 POL Świerklany

Zapłacone

Macionczyk Wojciech 109 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Malik Alicja 110 KE / K18 POL Bełk

Zapłacone

Malina Dawid 250 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Małecki Piotr 192 KE / M18 POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Manicki Mateusz 73 KE / M18 POL Świerklany RCSW Fighter

Zapłacone

Marek Elżbieta 111 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Marek Robert 240 KE / M36 POL Rybnik P-tech Tem

Zapłacone

Marek Sylwiusz 292 KE / M18 POL Czernica STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Markiewicz Andrzej 293 KE / M36 POL Rybnik Studio Energia team Rybnik

Zapłacone

Masłowska Patrycja - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Masny-Jarmudnowicz Marta 268 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Matusik Adam 283 KE / M18 DRUŻYNA
POL Jejkowice Grubiorze Lotajom

Zapłacone

Matusik Katarzyna 112 KE / K18 POL Rybnik

Zapłacone

Matyasik Paulina - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Mendel Beata 214 KE / K36 POL Orzesze Studio Fitness Mikołów

Zapłacone

Michalczewski Sławomir 294 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Michalczyk Karolina - KE / K36 POL Katowice tomkatotrening.pl

Niezapłacone

Mierzwa Aleksander 148 KE / M36 PCN Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mika Radosław 248 KE / M18 POL Świerklany STUDIO ENERGIA RYBNIK

Zapłacone

Milkowska Justyna 232 KE / K18 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Minczek Michał 260 KE / M36 Rybnik Eko Okna Runners

Zapłacone

Morgała Daria 231 KE / K36 POL Książenice 1981

Zapłacone

Musiolik Mateusz 295 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Muskietorz Piotr 119 KE / M18 POL Mikołów

Zapłacone

Myśliwiec Kacper 120 KE / M18 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Nadolski Kamil 205 MKE / M DRUŻYNA
POL Świerklany KM PSP Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Nalepa Wojciech 121 KE / M36 POL Bełk

Zapłacone

Nalewajek Robert 33 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik Policja Rybnik

Zapłacone

Nguyen Dorota 235 KE / K18 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Niedźwiecki Maciej 122 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Niedzwiecki Zenon 75 KE / M36 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Nosiadek Tomasz 123 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Ogrodnik Mateusz 21 MKE / M DRUŻYNA
POL Radlin ZSP2

Zapłacone

Ołubek Robert 253 KE / M36 DRUŻYNA
POL Żory Hrmax Żory

Zapłacone

Opolony Ireneusz - MKE / M DRUŻYNA
POL Pszów KM PSP Rybnik

Niezapłacone

Ordoń Bartłomiej 45 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik Straż Miejska Rybnik

Zapłacone

Osetek Paweł 241 KE / M18 DRUŻYNA
POL Pszów Osetek Team

Zapłacone

Papaj Łukasz 130 KE / M36 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Paruzel Agnieszka - KE / K36 DRUŻYNA
POL Mikołów Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

Paruzel Ireneusz - KE / M36 DRUŻYNA
POL Bujaków Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

Pasierbiński Damian 149 KE / M18 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Pawelczyk Józef 131 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Pawlowska Dorota 309 KE / K36 POL Wielichowo

Zapłacone

Pędzik Błażej 272 KE / M18 POL Szczejkowice Pędzik Błażej

Zapłacone

Pękała Marcin - KE / M18 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Perenc Agata 171 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik CrossFit Blackground

Zapłacone

Pidanty Łukasz 132 KE / M18 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Piechaczek Tomasz 206 MKE / M DRUŻYNA
POL Jastrzębie-Zdrój KM PSP Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Pieczka Monika - KE / K18 POL Rybnik

Niezapłacone

Pieczka Monika 159 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Pieczka Sebastian - KE / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

Pielesz Małgorzata 133 KE / K18 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Pieńkosz Daniel 134 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Pieńkosz Liliana 141 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Pierchała Karolina - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Pietrasz Krzysztof 63 KE / M18 POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Pinoczek Mariusz 142 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Piotrowicz Justyna 269 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Piotrowski Bogdan 296 KE / M36 DRUŻYNA
POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Piotrowski Michał 143 KE / M18 POL Zabrze

Zapłacone

Pisaniec Krzysztof 76 KE / M36 POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

Pluta Adam 64 KE / M36 POL Rybnik run away

Zapłacone

Pluta Joanna 144 KE / K18

Zapłacone

Pluta Kamil 145 KE / M18

Zapłacone

Pluta Michał 126 KE / M18 POL Rybnik Kaj Jo je!?

Zapłacone

Podeszwa Marek 233 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Podleśny Michał 297 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Pogorzelska Alina 168 KE / K36 POL Czerwionka-Leszczyny DB LESZCZYNY

Zapłacone

Pojda Grzegorz 282 KE / M36 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Pojda Rafał 8 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Polak Paweł - KE / M18 POL Racibórz

Niezapłacone

Poralla Mirosława 310 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Porwoł Mateusz - KE / M18 POL Jankowice

Niezapłacone

Pracz Kamil 183 MKE / M DRUŻYNA
Katowice Lom Zdz

Zapłacone

Prosol Michal 152 KE / M18 POL Wodzislaw Slaski

Zapłacone

Przeliorz Tomasz 19 KE / M18 POLSKA Rydułtowy Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Przesdzienk Adam - KE / M36 POL Rybnik Sbd Energetyk

Niezapłacone

Przewlekły Karolina 298 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Przybyła Tomasz - KE / M36 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - KE / M36 POL Tychy Opel Activ Team

Niezapłacone

Pyszny Jakub 299 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Pyszny Mirosław 234 KE / M36 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Rakowski Marcin 160 KE / M18 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Raszkiewicz Radosław 106 MKE / M DRUŻYNA
POL Jastrzębie-Zdrój JS2023

Zapłacone

Robek Anna - KE / K18 POL Rybnik

Niezapłacone

Roskosz Adam 29 KE / M36 DRUŻYNA
POL Opole STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKA

Zapłacone

Różański Piotr 153 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Rozy Nina 311 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Rudzińska Marta 300 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Rusinek Marta - KE / K18 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Ryzinska Aneta 154 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Rzonsik Katarzyna 322 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Samul Grzegorz 155 KE / M18 POL Leszczyny

Zapłacone

Sawecki Grzegorz 156 KE / M36 POL Będzin

Zapłacone

Sbeczka Rafał - KE / M18 POL Tworków Easy Run Racibórz

Niezapłacone

Siemianowska Olga 284 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Siemiesz Paweł 275 KE / M18 POL Czerwionka-Leszczyny SOCA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KE / M18 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Sitko Adam 281 KE / M36 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Siwanowicz Justyna 264 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Canicross Rybnik

Zapłacone

Siwiec Grzegorz 146 KE / M36 POL Żory EkoRuuners

Zapłacone

Skiba Maciej 163 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Skrabel Artur 279 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Studio Energia Rybnik

Zapłacone

Skrabel Mateusz 164 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Skrzyński Janusz 165 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Skupień Przemysław - KE / M18 POL Marklowice

Niezapłacone

Sładek Patryk - KE / M18 DRUŻYNA
POL Bełk SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Sładkowski Przemysław 166 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Słodzińska Magdalena 167 KE / K18 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Słomka Paweł 263 KE / M18 DRUŻYNA
POLSKA Rybnik CrossFit Blackground

Zapłacone

Słupik Dawid 194 MKE / M DRUŻYNA
POL Czerwionka KM PSP Żory

Zapłacone

Słupik Tomasz 174 KE / M18 POL Orzesze

Zapłacone

Słupik Tomasz 258 KE / M36 POL Bełk Eltoms

Zapłacone

Smołka Marek 246 KE / M18 DRUŻYNA
POLSKA Rybnik Kuźnia Mocy

Zapłacone

Smyczek Joanna 175 KE / K36 POL Bełk

Zapłacone

Smyczek Krystian 176 KE / M36 POL Bełk

Zapłacone

Smyczek Magdalena 177 KE / K18 POL Bełk

Zapłacone

Sobeczko Martin 312 KE / M18 DRUŻYNA
POL Pstrążna STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Sobel Jarek 89 KE / M18 POL Rybnik Freelancer

Zapłacone

Sobiecki Grzegorz 31 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Sochacki Michał 181 KE / M18 DRUŻYNA
POL Gliwice Anica Team

Zapłacone

Sromek Martina - KE / K18 DRUŻYNA
POL Żernica DECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 178 KE / K18 POL Książenice

Zapłacone

Stec Arkadiusz 193 KE / M36 POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Stefan Grzegorz 251 KE / M36 POL Czerwionka-Leszczyny Husaria Race Team

Zapłacone

Stefanek Piotr 135 KE / M36 POL Rybnik GS

Zapłacone

Stępień Karolina 185 KE / K18 POL Rybnik

Zapłacone

Stiel Katarzyna 323 KE / K36 DRUŻYNA
POL Radlin STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Strupowska Klaudia - KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Sulkowska Julia 186 KE / K18 POL Książenice

Zapłacone

Sulkowski Arkadiusz 187 KE / M36 POL Knurów

Zapłacone

Suszka Zbigniew 188 KE / M36 POL Bytom

Zapłacone

Świerzy Barbara 199 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Świerzy Ewa 200 KE / K36 POL Bełk

Zapłacone

Szady Barbara 189 KE / K36 POL Żory

Zapłacone

Szczyrbowski Michał - KE / M36 POL Rybnik TurboKilla

Niezapłacone

Szewczyk Jacek 196 KE / M36 POL Rudułtowy Rybnik

Zapłacone

Szewczyk Jacek 197 KE / M18 POL Książenice

Zapłacone

Szklorz Sylwester 34 MKE / M DRUŻYNA
POL Katowice Policja Rybnik

Zapłacone

Szlufik Aleksandra 150 MKE / K DRUŻYNA
POL Rybnik Straż Miejska Rybnik

Zapłacone

Szombara Klaudia 107 MKE / K DRUŻYNA
POL Łaziska JS2023

Zapłacone

Szpyrka Monika 198 KE / K18 POL Zabrze

Zapłacone

Szukalski Maciej 20 KE / M36 POLSKA Gliwice Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Szulik Piotr 212 KE / M18 POLSKA Rybnik Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Szwiec Sandra 9 KE / K18 DRUŻYNA
POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Szymański Jakub - KE / M18 DRUŻYNA
POL Rydułtowy Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Szymura Adam 280 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik studio energia

Zapłacone

Szymura Paweł - MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik KM PSP Rybnik

Niezapłacone

Tarajko Marta 314 KE / K18 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Tofil Małgorzata 28 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik Studio Energia Team Rybnik

Zapłacone

Tofil Michał 129 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik 6 batalion powietrznodesantowy

Zapłacone

Trela Aniela - KE / K36 POL Czerwionka-Leszczyny DB LESZCZYNY

Niezapłacone

Trela Mirosław 169 KE / M36 POL Leszczyny DB LESZCZYNY

Zapłacone

Trella Dawid 207 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 208 KE / M18 POL Żory

Zapłacone

Trzos Daria 270 KE / K18 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Urbański Mateusz 184 MKE / M DRUŻYNA
Katowice Lom Zdz

Zapłacone

Wardenga Michalina 315 KE / K18 DRUŻYNA
POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Warzecha Adrian 209 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik

Zapłacone

Wawer Mateusz 213 KE / M18 POLSKA Knurów Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Zapłacone

Wegner Jacek 265 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Canicross Rybnik

Zapłacone

Węgrzyk Adrian 162 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik OSP Kamień

Zapłacone

Węgrzyk Karol 172 MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik OSP KAMIEŃ

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 230 KE / M36 POL Żory 1977

Zapłacone

Więcek Sebastian - KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Socios Silesia

Niezapłacone

Wierzchowski Romek 210 KE / M36 POL Rybnik

Zapłacone

Wijas Marcin 211 KE / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Wiktorzak Dawid 140 MKE / M DRUŻYNA
POL Jastrzębie-Zdrój ZS 3 - Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Winczura Agata 261 KE / K18 Rybnik Eko Okna Runners

Zapłacone

Wiśniewska Arleta 316 KE / K36 DRUŻYNA
POL Rybnik Studio Energia Team

Zapłacone

Witczak Adam 218 KE / M18 POL Pyskowice

Zapłacone

Witek Ewelina 321 KE / K18 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Witkowska-Paskuda Aneta 219 KE / K18 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wnuk Bartłomiej 220 KE / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 161 MKE / M DRUŻYNA
POL Gaszowice Policja Rybnik

Zapłacone

Wójcikowski Mateusz 182 KE / M18 DRUŻYNA
POL Gliwice Anica Team

Zapłacone

Wojewódka Krystian 227 KE / M18 DRUŻYNA
POL Sośnicowice Socios Silesia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 273 KE / M36 POL Rybnik Socios Silesia

Zapłacone

Wrożyna Adam 271 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Pędzące Żółwie Imi

Zapłacone

Wuzik Marek 221 KE / M18 POL Pszczyna

Zapłacone

Wysmoliński Mariusz 216 MKE / M DRUŻYNA
POL Jastrzębie-Zdrój JS2023

Zapłacone

Zaborowski Piotr 266 KE / M18 DRUŻYNA
POL Bytom Anica Team

Zapłacone

Zaik Ewelina 222 KE / K36 POL Rybnik

Zapłacone

Zborowski Damian - MKE / M DRUŻYNA
POL Rybnik KM PSP Rybnik

Niezapłacone

Zbroszczyk Damian 223 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik

Zapłacone

Zbroszczyk Roksana - KE / K18 POL Rybnik

Niezapłacone

Zdzieblo Marcin 195 MKE / M DRUŻYNA
POL Żory KM PSP Żory

Zapłacone

Ziarkiewicz Oktawiusz - KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Ziarkowska Agnieszka 318 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Ziarkowski Mirosław 319 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Ziemnicki Tomasz 228 KE / M36 POL Leszczyny

Zapłacone

Zimny Ireneusz 204 KE / M36 POL Rybnik Watacha-Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

Zimończyk Beata 320 KE / K18 DRUŻYNA
POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Zniszczoł Łukasz 229 KE / M18 POL Świerklany

Zapłacone

Zuber Grzegorz 202 KE / M36 DRUŻYNA
POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Zuber Igor 203 KE / M18 DRUŻYNA
POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Zygmund Sandra 247 KE / K18 DRUŻYNA
POLSKA Rybnik Kuźnia Mocy

Zapłacone

Zygmuntowicz Piotr 267 KE / M36 DRUŻYNA
POL Czerwionka-Leszczyny Anica Team

Zapłacone

Żyła Michał - KE / M18 POL Brenna

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU