VIII Cross Rydułtowski

Rydułtowy, Polska
06.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andruchowicz Szymon 183 M 6KM / M18 POL Pietrowice Wielkie easy run

Zapłacone

Bazułka Aleksandra 1 K 4 KM / K18 POL Katowice AZS UJ

Zapłacone

Benisz Wojciech - M 6KM / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Dzieci 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Biskupek Kaja - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

Błaszczok Jakub 184 M 6KM / M18 POL Rydułtowy

Zapłacone

Bober Wojciech - M 6KM / M30 POL Rogów

Niezapłacone

Bodnar Anna - K 4 KM / K30 POL Cieszyn Olza Cieszyn/Superdog team

Niezapłacone

Bogdański Olaf - Dzieci mł. 400M / M POL Łaziska UKS DIAMENT GODÓW

Bezpłatne

Brauntsch Jagoda 2 K 4 KM / K30 POL Lyski

Zapłacone

Brauntsch Karol 185 M 6KM / M30 POL Lyski

Zapłacone

Brauntsch Lena - PRZEDSZKOLAK / K POL Lyski

Bezpłatne

Brzozowski Radosław - PRZEDSZKOLAK / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

Bućkowski Kamil - M 6KM / M18 POL Radlin

Niezapłacone

Buczak Łukasz - M 6KM / M30 POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

Bugdol Zbigniew 186 M 6KM / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Bugla Agnieszka 3 K 4 KM / K30 POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Burda Andrzej 187 M 6KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Burzyńska Beata 6 K 4 KM / K40 POL Katowice

Zapłacone

Bywalec Kacper - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

Bywalec Stanisław - M 6KM / M50 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Niezapłacone

Chojnicka Agnieszka 7 K 4 KM / K30 POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

Cholajda Amelia - Dzieci 600M / K POL Golkowice

Bezpłatne

Cholajda Martyna - PRZEDSZKOLAK / K POL Golkowice

Bezpłatne

Cholajda Monika 11 K 4 KM / K30 POL Golkowice

Zapłacone

Cholajda Roman 188 M 6KM / M40 POL Golkowice

Zapłacone

Czarnota Leszek 189 M 6KM / M40 POL Marklowice

Zapłacone

Czarnota Wojtek - Dzieci st. 1000M / M POL Marklowice

Bezpłatne

Czernicka Hania - PRZEDSZKOLAK / K POL Zwonowice Yno Ultra

Bezpłatne

Czernicki Jakub - Dzieci mł. 400M / M POL Zwonowice Yno Ultra

Bezpłatne

Czogała Krzysztof 190 M 6KM / M40 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

Dawiec Gabriela 13 K 4 KM / K40 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Denicki Przemysław 192 M 6KM / M18 POL Knurów

Zapłacone

Drozdziok Zofia - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Duda Anna 30 K 4 KM / K30 POL Katowice

Zapłacone

Durak Wojciech 201 M 6KM / M30 POL Ruda Śląska ŚLĄSK RUNNERS

Zapłacone

Ferfecka Sławomira - K 4 KM / K40 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Foks Nadia - PRZEDSZKOLAK / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Foks Paweł - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Franiczek Bożena 32 K 4 KM / K40 POL Rzuchów

Zapłacone

Frydecka Mirosława - K 4 KM / K40 POL Świerklany Dechatlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Furman Dawid - M 6KM / M30 POL Błażejowice Biegam Dla Milusi

Niezapłacone

Garbacz Łukasz 204 M 6KM / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

Gatner Natalia - Młodzicy 600M / K POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Gawenda Józef 210 M 6KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna- Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M 6KM / M30 POL Cieszyn TERVEL team

Niezapłacone

Gembala Violetta - K 4 KM / K50 POL Bełk

Niezapłacone

Glenz Robert - Dzieci 1000M / M POL Rogów

Bezpłatne

Górecka Iwona 34 K 4 KM / K40 POL Szczerbice

Zapłacone

Graf Kinga 37 K 4 KM / K30 POL Dzimierz

Zapłacone

Graf Wojciech - PRZEDSZKOLAK / M POL Dzimierz

Bezpłatne

Grządziela Iwona 88 K 4 KM / K30 POL Żory

Zapłacone

Grzegorzewski Kamil 347 M 6KM / M18 POL Rydułtowy

Zapłacone

Grzegorzewski Mariusz 348 M 6KM / M40 POL Rydułtowy

Zapłacone

Gzuk Joanna - K 4 KM / K40 POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Niezapłacone

Hajzyk Eveline - K 4 KM / K40 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Halama Filip - PRZEDSZKOLAK / M POL Czerwionka-Leszczyny Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

Holeczek Damian 349 M 6KM / M40 POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice

Bezpłatne

Irytowska Renata 89 K 4 KM / K40 POL Knurów

Zapłacone

Iwanca Leszek 352 M 6KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Iwanca Nelli - Dzieci st. 600M / K POL Miastko

Bezpłatne

Jakubowska Małgorzata 90 K 4 KM / K30 POL Pawłowice

Zapłacone

Jakubowski Filip - PRZEDSZKOLAK / M POL Pawłowice

Bezpłatne

Jakubowski Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Pawłowice

Bezpłatne

Jaskóła Dominika - K 4 KM / K18 POL Pszów

Niezapłacone

Jaworek Monika - K 4 KM / K40 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Jędrzejewska Sandra - K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Jędrzejewska Zuzanna - PRZEDSZKOLAK / K POL Ruda Śląska

Bezpłatne

Kamiński Zbigniew - M 6KM / M30 POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Kanclerz Kamil - Dzieci mł. 400M / M POL Racibórz

Bezpłatne

Kanclerz Paulina - Dzieci st. 600M / K POL Racibórz

Bezpłatne

Kanclerz Tomasz 353 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Kapłan Oliwia - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

Kępka Aleksander - PRZEDSZKOLAK / M POL Dąbrowa Górnicza

Bezpłatne

Kieś Justyna 94 K 4 KM / K40 POL Bogunice

Zapłacone

Kieś Sebastian 354 M 6KM / M40 POL Bogunice

Zapłacone

Kiesz Nikola 91 K 4 KM / K18 POL Czerwionka

Zapłacone

Klepczyńska Sabina - K 4 KM / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Klonowska Monika 95 K 4 KM / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

Klonowski Paweł 355 M 6KM / M30 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

Knura Patryk 356 M 6KM / M18 POL Rydułtowy Eko-Okna Runners

Zapłacone

Koenig Patryk - M 6KM / M30 POL Raciborz EkoOkna. Runners

Niezapłacone

Kolasa Wojciech - Dzieci st. 1000M / M POL Gliwice

Bezpłatne

Korus Mateusz 357 M 6KM / M18 POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Kosek Paweł - M 6KM / M18 POL Tychy Www.kosekpawel.pl

Niezapłacone

Kostrzewiński Łukasz 358 M 6KM / M30 POL Częstochowa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Kowalska Dorota - K 4 KM / K50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Niezapłacone

Kowalski Robert - M 6KM / M50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Niezapłacone

Kozak Krzysztof 359 M 6KM / M30 POL Syrynia EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Krawczyk Marta 96 K 4 KM / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

Kremer Piotr - M 6KM / M30 POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Niezapłacone

Krupa Przemysław 360 M 6KM / M30 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

Kubica Bożena 97 K 4 KM / K50 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Kuźnik Bartłomiej - M 6KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma wodzisław

Niezapłacone

Lechocka Patrycja 98 K 4 KM / K30 POL Pszów Eko Okna Runners

Zapłacone

Lizak Wojciech 361 M 6KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Luleczka Maja - Dzieci mł. 400M / K POL Rydułtowy UKS 5plus

Bezpłatne

Luleczka Paulina - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

Łukasiak Robert 362 M 6KM / M18 POL Żory -

Zapłacone

Łysek Faustyna - PRZEDSZKOLAK / K POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Łysek Konrad - Dzieci st. 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Machulak Adam 363 M 6KM / M30 POL Gościęcin

Zapłacone

Machulak Grześ - PRZEDSZKOLAK / M POL Gościęcin

Bezpłatne

Machulak Hania - PRZEDSZKOLAK / K POL Gościęcin

Bezpłatne

Machulak Zosia - Dzieci mł. 400M / K POL Gościęcin

Bezpłatne

Machulik Zbigniew 364 M 6KM / M50 POL Ornontowice Zabiegani nauczyciele

Zapłacone

Magoń Dawid - Dzieci mł. 400M / M POL Rybnik

Bezpłatne

Magoń Marcin 365 M 6KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

Maj-Dziubańska Izabela 99 K 4 KM / K30 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

Malgrab Łukasz 366 M 6KM / M40 POL Rydułtowy BWM

Zapłacone

Malik Rafał - M 6KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Marciniak Jakub - PRZEDSZKOLAK / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Marciniak Nikola - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Materzok Łukasz 368 M 6KM / M18 POL Radlin Ochotnicza Straż Pożarna Biertułtowy

Zapłacone

Mielimąka Tadeusz - Młodzicy 1000M / M POL Pstrążna SMS Victoria Racibórz

Bezpłatne

Molenda Dariusz - M 6KM / M30 POL Racibórz

Niezapłacone

Molenda Zuzanna - Dzieci 600M / K POL Racibórz

Bezpłatne

Moskwik Emilia - Dzieci 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Mrowiec Bernard 369 M 6KM / M50 POL Tworków BBL Racibórz

Zapłacone

Mrowiec Edyta 145 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Mrowiec Kamila 146 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Mrowiec Kinga 147 K 4 KM / K18 POL Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

Musiolik Mateusz 370 M 6KM / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Myszka Krzysztof 371 M 6KM / M18 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

Nachrebecka Anna - Dzieci 600M / K POL Rybnik

Bezpłatne

Nawaryńska Ewa 148 K 4 KM / K40 POL Racibórz wawrzinek Team

Zapłacone

Niebrzydowski Łukasz - M 6KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Niewrzoł Tomasz 372 M 6KM / M18 POL Wodzislaw Śląski

Zapłacone

Ołubek Robert - M 6KM / M40 POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

Orian Adrian - Młodzicy 1000M / M POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

Orian Anna - K 4 KM / K40 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

Orian Karol - PRZEDSZKOLAK / M POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

Orian Marysia - Dzieci 600M / K POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Bezpłatne

Orian Piort - M 6KM / M40 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

Orzyszek Roksana - K 4 KM / K30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Osak Małgorzata - K 4 KM / K30 POL Zawadzkie

Niezapłacone

Osetek Amelia - PRZEDSZKOLAK / K POL Pszów Radlinioki w biegu

Bezpłatne

Osetek Paweł 373 M 6KM / M30 POL Pszów Radlinioki w Biegu

Zapłacone

Osojca Mariusz 374 M 6KM / M40 POL Ornontowice Przyjaciele Dzieła Pomocy św. Ojca Pio / Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Oszek Karolina 149 K 4 KM / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

Pajestka Katarzyna 150 K 4 KM / K40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Palka Jurand 375 M 6KM / M50 POL Rybnik

Zapłacone

Pałka Bartosz - Dzieci mł. 400M / M POL Czerwionka-Leszczyny

Bezpłatne

Pałka Joanna 151 K 4 KM / K40 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Pałka Kacper - Dzieci 1000M / M POL Czerwionka-Leszczyny

Bezpłatne

Pałka Maria - PRZEDSZKOLAK / K POL Łaziska

Bezpłatne

Pardela Jakub - Dzieci st. 1000M / M POL Książenice Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

Paruzel-Osojca Joanna 152 K 4 KM / K30 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Paszkowski Kamil - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Paszkowski Piotr - Dzieci 1000M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Pełka Urszula - K 4 KM / K40 POL Świerklany Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

Piątek Andrzej - M 6KM / M40 POL Racibórz BBL Raciborz

Niezapłacone

Pieńkosz Liliana 153 K 4 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

Piotrowski Sebastian 376 M 6KM / M40 POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

Pisaniec Krzysztof - M 6KM / M40 POL Wodzisław Radlinioki w biegu

Niezapłacone

Piwowar Agnieszka 154 K 4 KM / K30 POL Knurów SZPRYCHA TEAM

Zapłacone

Połomski Grzegorz - M 6KM / M30 POL Rydułtowy Połomscy Team

Niezapłacone

Poremska Elzbieta - K 4 KM / K40 POL Lyski Aktywni lyski

Niezapłacone

Pospisil Petr - M 6KM / M40 CZE Otice

Niezapłacone

Przybył Elżbieta 155 K 4 KM / K40 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Przybył Rafał 391 M 6KM / M40 POL Radzionków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 392 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Rybarz Ewa 156 K 4 KM / K30 POL Zernica

Zapłacone

Rybarz Szymon - Dzieci mł. 400M / M POL Zernica

Bezpłatne

Sacharczuk Kinga - PRZEDSZKOLAK / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

Sacharczuk Maja - Dzieci st. 600M / K POL Rydułtowy

Bezpłatne

Sacharczuk Paweł - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

Saj Mateusz - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

Saj Radosław - Dzieci 1000M / M POL Rydultowy

Bezpłatne

Sandomierska Anita - K 4 KM / K30 POL Rybnik Pani

Niezapłacone

Sitko Dawid 393 M 6KM / M18 POL Wodzisław Śląski Milionaire Mind

Zapłacone

Skiba Maciej 394 M 6KM / M30 POL Rybnik PRO-KLIMA

Zapłacone

Sobierajska Renata 157 K 4 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Sobierajski Przemek 395 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Solich Ola - K 4 KM / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Niezapłacone

Staniek Katarzyna - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

Staniek Krzysztof - PRZEDSZKOLAK / M POL Rybnik

Bezpłatne

Staniek Slawomir - M 6KM / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 158 K 4 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

Stępień Emilia - Dzieci st. 600M / K POL Czerwionka-Leszczyny Młoda Luxtorpeda

Bezpłatne

Stępień-Wyrobiec Olga 159 K 4 KM / K40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

Suwaj Aneta 160 K 4 KM / K30 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Swistek Marcin 396 M 6KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Szczypka Piotr 397 M 6KM / M30 POL Chybie Biegiem przez Chybie

Zapłacone

Szewczyk Jacek - M 6KM / M30 POL Rudułtowy Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

Szklorz Sylwester - M 6KM / M50 POL Katowice Ads Masna

Niezapłacone

Szlezak Patrycja - Dzieci st. 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Szlezak Sebastian - Dzieci 1000M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Szopa Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Rybnik

Bezpłatne

Szpit Alan - PRZEDSZKOLAK / M POL Zory HK Żory

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy 398 M 6KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Szwiec Sandra 161 K 4 KM / K30 POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Szwiec Wiktor - Dzieci mł. 400M / M POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Bezpłatne

Szyjka Robert 399 M 6KM / M40 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

Szymiczek Krzysztof 424 M 6KM / M40 POL Raciborz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Szymonek Kinga 162 K 4 KM / K18 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Tarasiuk Jan - PRZEDSZKOLAK / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Tarasiuk Kuba - PRZEDSZKOLAK / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Tkocz Irena 163 K 4 KM / K30 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

Tkocz Maja - PRZEDSZKOLAK / K POL Rybnik

Bezpłatne

Tkocz Piotr - M 6KM / M30 POL Jejkowice Petarda Team

Niezapłacone

Toll Katarzyna 164 K 4 KM / K40 POL Gliwice

Zapłacone

Toman Aneta 165 K 4 KM / K40 POL Żory HRmax Zory

Zapłacone

Tomczyk Igor - Dzieci st. 1000M / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

Tomczyk Wiktor - Młodzicy 1000M / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Bezpłatne

Trybała Mateusz - Dzieci mł. 400M / M POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Uherek Damian - Dzieci 1000M / M POL Pszow

Bezpłatne

Urbasik Mariusz 426 M 6KM / M50 POL Rydułtowy

Zapłacone

Wardenga Michalina - K 4 KM / K18 POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Niezapłacone

Wasiuta Sebastian - M 6KM / M30 POL Rybnik Petarda Team

Niezapłacone

Wątroba-Pawlus Bogusław 429 M 6KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wierzbicka Agata - Dzieci st. 600M / K POL Pielgrzymowice Wilczki

Bezpłatne

Winkler Justyna 166 K 4 KM / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Witkowicz Emilia - Dzieci st. 600M / K POL Wodzisław Śląski

Bezpłatne

Witkowicz Martyna - Dzieci 600M / K POL Wodzisław Śląski

Bezpłatne

Witkowicz Monika 167 K 4 KM / K30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Witoś Wojciech 431 M 6KM / M18 POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

Włodarczyk Mariusz 455 M 6KM / M40 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Włodarczyk Milena - Dzieci mł. 400M / K POL Rybnik

Bezpłatne

Włoka Igor - PRZEDSZKOLAK / M POL Katowice

Bezpłatne

Włoka Jessica - K 4 KM / K18 POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Niezapłacone

Włoka Julia - Dzieci mł. 400M / K POL Katowice

Bezpłatne

Wójcik-Krzyżowska Barbara - K 4 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Woźniak Jacek - M 6KM / M40 POL Rybnik pixonet.pl

Niezapłacone

Wróbel Mariusz - M 6KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

Wyrzychowski Łukasz 481 M 6KM / M18 POL Knurów HydroWeb

Zapłacone

Wyźnikiewicz Lidia - K 4 KM / K50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Zagórska Beata 168 K 4 KM / K30 POL Goleszów

Zapłacone

Zagórski Miłosz - PRZEDSZKOLAK / M POL Goleszów

Bezpłatne

Zagórski Oliwier - Dzieci st. 1000M / M POL Goleszów

Bezpłatne

Zając Dawid 482 M 6KM / M18 POL Czernica

Zapłacone

Żak Sonia 169 K 4 KM / K30 POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

Zbigniew Białecki - Dzieci st. 1000M / M POL Jastrzebie Wilczki

Bezpłatne

Zielonka Kamil 483 M 6KM / M18 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - K 4 KM / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Złotowski Wojciech - PRZEDSZKOLAK / M POL Rydułtowy

Bezpłatne

Zuber Grzegorz 484 M 6KM / M50 POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

زيلينسكي جريج - M 6KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU