VII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej

Pietrowice Wielkie, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andruchowicz Szymon - BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie esy rune raciborz

Zapłacone

Antolak Edward - BG 10 KM / M60 POL Katowice Tkkf Saturn Czeladź
Balcarek Magdalena - BG 10 KM / K40 POL Połomia

Zapłacone

Baran Irena - BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

Bęben Jerzy - BG 10 KM / M60 POL Rozwadza Dyczuś Team
Bojko Bogdan - BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski UKS Piątka Plus Rydułtowy

Zapłacone

Borowiak Piotr - BG 10 KM / M40 POL Bytom

Zapłacone

Buch Filip - BG 10 KM / M16 POL Kietrz MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ

Zapłacone

Bulenda Grzegorz - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Burda Andrzej - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Chachuła Ryszard - BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Ciesielski Dariusz - BG 10 KM / M50 POL Kietrz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Czekaj Justyna - BG 10 KM / K16 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
Czekajło Agnieszka - BG 10 KM / K30 POL Racibórz
Czekajło Jacek - BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Czekała Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

Dębinski Rafał - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Delong Sebastian - BG 10 KM / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Depta Michał - BG 10 KM / M30 POL Racibórz
Dolecki Maciej - BG 10 KM / M30 POL Boruja Kościelna REDOS NOWY TOMYŚL

Zapłacone

Dyczek Klaudia - BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team
Dyczek Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Dzierżak Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Nysa Runners Team Nysa
Dziubany Sebastian - BG 10 KM / M30 POL Katowice Death By Run

Zapłacone

Dziurok Adam - BG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski CROSS SPORT

Zapłacone

Falkenberg Ludwik - BG 10 KM / M30 POL Krapkowice Krapkowice w biegu.

Zapłacone

Ficek Hania - BG 10 KM / K40 POL Jejkowice

Zapłacone

Gabryel Rafał - BG 10 KM / M40 POL Tłustomosty

Zapłacone

Gadaj Grzegorz - BG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko

Zapłacone

Gajewska Agnieszka - BG 10 KM / K40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Gawenda Józef - BG 10 KM / M30 POL Racibórz EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

Glik Dariusz - BG 10 KM / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Główka Marcin - BG 10 KM / M30 POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

Gogała Ryszard - BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Zapłacone

Górecki Adam - BG 10 KM / M16 POL Racibórz Maruda

Zapłacone

Grela Piotr - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Grycman Kazimierz - BG 10 KM / M40 POL Ciechowice
Grzonka Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Jastrzebie-Zdroj GB Gapolujace Slimaki

Zapłacone

Gucik Piotr - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Harmansa Piotr - BG 10 KM / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

Hasik Zbigniew - BG 10 KM / M50 POL Sosnowiec
Hefko Marek - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Hejna Michał - BG 10 KM / M30 POL Skrzyszów Ks M.e.t.a.

Zapłacone

Hepper Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Większyce Przekręty menty i hahmenty
Herba Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

Herud Magdalena - BG 10 KM / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Himel Adrian - BG 10 KM / M16 POL Raciborz

Zapłacone

Hlaváč Bronislav - BG 10 KM / M40 CZE Bolatice ENERGY TEAM Bolatice

Zapłacone

Hoczek Aneta - BG 10 KM / K40 POL Kolanowice

Zapłacone

Hoczek Arkadiusz - BG 10 KM / M40 POL Kolanowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG 10 KM / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Zapłacone

Jadach Oleksandra - BG 10 KM / K40 POL Racibórz BBLRacibórz

Zapłacone

Jaluvka Tomas - BG 10 KM / M40 CZE Branka U Opavy Caramba! Team

Zapłacone

Janecek Roman - BG 10 KM / M30 CZE Brezova Caramba! Team
Jaroszewicz Maria - BG 10 KM / K50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

Jaroszewicz Sławomir - BG 10 KM / M50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

Jarzabek Monika - BG 10 KM / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Jeremicz Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Jezierski Przemysław - BG 10 KM / M30 POL Prudnik amator
Jeziorski Piotr - BG 10 KM / M40 POL Zabełków ---
Jureczka Łukasz - BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

Jurkiewicz Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Kietrz Gryf Kietrz
Kampik Michal - BG 10 KM / M30 POL Modzurow
Kandziora Dominik - BG 10 KM / M30 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Karpina Jacek - BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

Karplewicz Andrzej - BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Kaszny Robert - BG 10 KM / M16 POL Pietraszyn

Zapłacone

Kędziera Krzysztof - BG 10 KM / M30 POL Bierawa NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Kępa Agnieszka - BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

Klekociuk Dawid - BG 10 KM / M16 POL Tychy

Zapłacone

Kłodziński Dariusz - BG 10 KM / M30 POL Dzbańce Osiedle Eko-okna runners

Zapłacone

Koenig Patryk - BG 10 KM / M30 POL Raciborz Ekookna Runners

Zapłacone

Kołek Michał - BG 10 KM / M30 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Kołodziejczyk Mirosław - BG 10 KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

Konieczny Sandra - BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team
Koterba Aleksander - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Koterba Sebastian - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Krajewska Izabela - BG 10 KM / K40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Kręcichwost Kamil - BG 10 KM / M16 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle
Kręcisz Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Kręcisz Zbigniew - BG 10 KM / M60 POL Racibórz Amator

Zapłacone

Kremer Piotr - BG 10 KM / M30 POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław śląski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG 10 KM / M16 POL Maków

Zapłacone

Kubik Arkadiusz - BG 10 KM / M40 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Kulak Aleksandra - BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kuryło Zenon - BG 10 KM / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kuszyk Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Kietrz

Zapłacone

Lechocka Patrycja - BG 10 KM / K30 POL Pszów EKOOKNA RUNNERS

Zapłacone

Lechowicz Tadeusz - BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

Lis Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Litwin Jozef - BG 10 KM / M60 POL Glubczyce Marysienka

Zapłacone

Łanucha Mariola - BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

Łątkowski Marcin - BG 10 KM / M16 DEU Neumunster HSV Hamburg

Zapłacone

Majcherek Marcin - BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Majchrzak Magdalena - BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

Matuszczak Jarosław - BG 10 KM / M40 POL Racibórz ANIMUSZ RACIBÓRZ

Zapłacone

Matuszczyk Marek - BG 10 KM / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

Mencewicz Paweł - BG 10 KM / M40 POL Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Menżyk Joanna - BG 10 KM / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

Michalczyk Wojciech - BG 10 KM / M50 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

Miczek Michal - BG 10 KM / M30 POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mierzwa Aleksander - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mika Damian - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mrowiec Bernard - BG 10 KM / M50 POL Tworków amator

Zapłacone

Mudry Mateusz - BG 10 KM / M16 POL Ściborzyce Wielkie
Niemira-Adamczyk Tomasz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Nowak Jan - BG 10 KM / M60 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

Nowak Rafał - BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM
Ocasek Martin - BG 10 KM / M30 PRI Krnov Krnov
Olbrich Artur - BG 10 KM / M30 POL Tworków

Zapłacone

Olszyna Mirosław - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Orlikowska Aldona - BG 10 KM / K16 POL Gliwice

Zapłacone

Paletta Norbert - BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie
Paliga Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Pszów
Pałka Piotr - BG 10 KM / M30 POL Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa

Zapłacone

Panek Janusz - BG 10 KM / M60 POL Pietrowice Wielkie amator

Zapłacone

Parzych Katarzyna - BG 10 KM / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Pasierbiński Damian - BG 10 KM / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Pasławska Katarzyna - BG 10 KM / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Pastucha Anna - BG 10 KM / K60 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Pastucha Katarzyna - BG 10 KM / K16 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Pastucha Marek - BG 10 KM / M50 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Piątek Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Raciborz
Pipiro Grażyna - BG 10 KM / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwiszkis Barbara - BG 10 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwowar Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

Podeszwa Marek - BG 10 KM / M50 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Podgórska Jola - BG 10 KM / K40 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

Pogorzelska Alina - BG 10 KM / K50 POL Czerwionka-Leszczyny DB LESZCZYNY

Zapłacone

Popiela Marta - BG 10 KM / K40 POL Strzelce Opolskie Strzelce
Przybyła Edyta - BG 10 KM / K30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

Przybyła Marcin - BG 10 KM / M30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

Pustelnik Ewa - BG 10 KM / K40 POL Żory Hrmax
Rajda Radosław - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Rębisz Agnieszka - BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Rębisz Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASY RUN RACIBÓRZ

Zapłacone

Rogowski Krzysztof - BG 10 KM / M50 POL Racibórz
Rutyna Jennifer - BG 10 KM / K16 POL Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners

Zapłacone

Rydzak Przemysław - BG 10 KM / M16 POL Głubczyce KP PSP Głubczyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG 10 KM / M16 POL Tworków EasyRun Racibórz
Siegmund Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

Sienkiewicz Piotr - BG 10 KM / M60 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Sierny Bernard - BG 10 KM / M60 POL Nędza Amator

Zapłacone

Siwczyk Andrzej - BG 10 KM / M60 POL Rybnik Chemika Rybnik
Skiba Łukasz - BG 10 KM / M30 POL Racibórz
Skiba Ryszard - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

Skowronek Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Słupik Tomasz - BG 10 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

Śmietana Grzegorz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

Śmietana Mariusz - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Tupot Małych Stópek

Zapłacone

Smyczek Bartosz - BG 10 KM / M30 POL Rybnik waleczne serce

Zapłacone

Sobczuk Franciszek - BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

Sobczyk Gabriela - BG 10 KM / K50 POL Racibórz Rafako Team

Zapłacone

Sobieraj Andrzej - BG 10 KM / M40 POL Kuznia Raciborska Opel Active Team

Zapłacone

Sobierajska Renata - BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Sobierajski Przemek - BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Sobieszczańska Agnieszka - BG 10 KM / K30 POL Prudnik Dyczuś Team

Zapłacone

Solich Ola - BG 10 KM / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Spionkowski Samuel - BG 10 KM / M30 POL Czernica GTW - Grupa Trzymajaca Wagę
Stachowski Ireneusz - BG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT
Staroń Sylwester - BG 10 KM / M40 POL Zabrze

Zapłacone

Stefanow Adrian - BG 10 KM / M30 POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

Stós Bernadeta - BG 10 KM / K50 POL Pawłów Pani

Zapłacone

Strof Marcin - BG 10 KM / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Zapłacone

Strzelczak Sebastian - BG 10 KM / M40 POL Rybnik Eko Runners

Zapłacone

Surowiecki Robert - BG 10 KM / M50 POL Skrzyszów

Zapłacone

Szefer Michał - BG 10 KM / M16 POL Rydułtowy

Zapłacone

Szewczuk Zbigniew - BG 10 KM / M50 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Szot Andrzej - BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie Biegam bo muszę

Zapłacone

Szyjka Robert - BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Racibórz
Szymiczek Krzysztof - BG 10 KM / M40 POL Racibórz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Szymiczek Radosław - BG 10 KM / M30 POL Rogów RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Szyszko Robert - BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

Uherek Marcin - BG 10 KM / M30 POL Pszow CrossSport
Wciseł Paweł - BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

Weiner Sebastian - BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie BonumEtPax

Zapłacone

Widenka Joanna - BG 10 KM / K16 POL Lubomia dystans Lubomia

Zapłacone

Widenka Robert - BG 10 KM / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Wiliger Henryk - BG 10 KM / M50 POL Racibórz RAFAKO S.A.

Zapłacone

Wittek Karolina - BG 10 KM / K16 POL Krzanowice

Zapłacone

Wojtaszewska Sabina - BG 10 KM / K30 POL Raciborz BBL Racibórz

Zapłacone

Wojtowicz Andrzej - BG 10 KM / M60 POL Kietrz KSKS GRYF KIETRZ
Wollny Kamil - BG 10 KM / M16 POL Kornice Eko Okna Runners

Zapłacone

Wołoszczuk Tomek - BG 10 KM / M30 POL Brzeg
Wrońska Beata - BG 10 KM / K30 POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze
Wrotniewska Małgorzata - BG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

Zagorski Pawel - BG 10 KM / M40 POL Branice KB Branice
Zieliński Andrzej - BG 10 KM / M30 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

Ziemkiewicz Justyna - BG 10 KM / K40 POL Racibórz EasyRun Racibórz
Ziemkiewicz Paweł - BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz
Zueliński Rafał - BG 10 KM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój KB Mosir Jastrzębie
Zwierzyński Piotr - BG 10 KM / M50 POL Rybnik Unatco

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU