VII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej

Pietrowice Wielkie, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andruchowicz Szymon 2 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie esy rune raciborz

Zapłacone

Anioła Przemysław 3 BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

Bajcar Beata 4 BG 10 KM / K40 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

Balcarek Magdalena 5 BG 10 KM / K40 POL Połomia

Zapłacone

Baran Irena 6 BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

Bartkowiak Mariusz 7 BG 10 KM / M30 POL Opole INSTRUKTOR BIEGANIA

Zapłacone

Bęben Jerzy 10 BG 10 KM / M60 POL Rozwadza Dyczuś Team

Zapłacone

Bereszko Waldemar 9 BG 10 KM / M60 POL Sosnowiec TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

Blaszczak Henryk 11 BG 10 KM / M60 POL Tychy

Zapłacone

Błaszczyk Piotr 12 BG 10 KM / M16 POL Opole

Zapłacone

Bojko Bogdan 13 BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski UKS Piątka Plus Rydułtowy

Zapłacone

Borowiak Piotr 14 BG 10 KM / M40 POL Bytom

Zapłacone

Brański Tomasz 16 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Broszczak Grzegorz 17 BG 10 KM / M50 POL Rozwadza GodzikowiceTEAM

Zapłacone

Buch Filip 18 BG 10 KM / M16 POL Kietrz MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ

Zapłacone

Bugdoł Andrzej 19 BG 10 KM / M30 POL Krowiarki KP PSP RACIBORZ

Zapłacone

Bulenda Grzegorz 20 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Burczyk Klaudiusz 21 BG 10 KM / M30 POL Urbanowice

Zapłacone

Burda Andrzej 22 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Chachuła Ryszard 23 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Ciesielski Dariusz 24 BG 10 KM / M50 POL Kietrz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Cimprich Marcel 25 BG 10 KM / M50 CZE Senov Šenov

Zapłacone

Cimprichova Jana 27 BG 10 KM / K40 CZE Senov

Zapłacone

Ćwik Tomasz 33 BG 10 KM / M30 POL Racibórz biegamyzsercem.pl

Zapłacone

Czarnecki Maciej 28 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Czekajło Jacek 31 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Czekała Krzysztof 32 BG 10 KM / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

Dębinski Rafał 35 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Delong Sebastian 34 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Didkowski Rafał 36 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Dolecki Maciej 39 BG 10 KM / M30 POL Boruja Kościelna REDOS NOWY TOMYŚL

Zapłacone

Dostoł Dominik 40 BG 10 KM / M30 POL Łaziska KS M.e.t.a.

Zapłacone

Dubyk Marcin 41 BG 10 KM / M30 POL Nysa

Zapłacone

Dyczek Klaudia 42 BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Dyczek Mariusz 43 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Dziubany Sebastian 44 BG 10 KM / M30 POL Katowice Death By Run

Zapłacone

Dziurok Adam 45 BG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski CROSS SPORT

Zapłacone

Falkenberg Ludwik 46 BG 10 KM / M40 POL Krapkowice Krapkowice w biegu.

Zapłacone

Farana Łukasz 47 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Fiałkowski Jarosław 48 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Niezapłacone

Ficek Hania 49 BG 10 KM / K40 POL Jejkowice

Zapłacone

Firlej Dariusz 50 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Flegel Marek 51 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie SGL Carbon

Zapłacone

Frankiewicz Anna 52 BG 10 KM / K30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce opolskie

Zapłacone

Gabryel Rafał 53 BG 10 KM / M40 POL Tłustomosty

Zapłacone

Gadaj Grzegorz 55 BG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko

Zapłacone

Gajewska Agnieszka 56 BG 10 KM / K40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Gawenda Józef 57 BG 10 KM / M30 POL Racibórz EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

Gawlas Dominik 58 BG 10 KM / M30 POL Cieszyn BushCraft

Niezapłacone

Gil Czesław 59 BG 10 KM / M50 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Niezapłacone

Glik Dariusz 60 BG 10 KM / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Główczak Grzegorz 61 BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Główka Marcin 62 BG 10 KM / M30 POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

Gogała Ryszard 63 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Zapłacone

Góralski Jarosław 64 BG 10 KM / M50 POL Racibórz

Zapłacone

Górecki Adam 65 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Maruda

Zapłacone

Grąziowski Dariusz 66 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Grela Piotr 67 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Grycman Kazimierz 68 BG 10 KM / M40 POL Ciechowice

Zapłacone

Grzelak Anna 69 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Grzelak Robert 70 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Grzesik Andrzej 71 BG 10 KM / M50 POL Kuźnia Raciborska Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Grzonka Andrzej 72 BG 10 KM / M40 POL Jastrzebie-Zdroj GB Gapolujace Slimaki

Zapłacone

Grzywna Grzegorz 73 BG 10 KM / M16 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

Gucik Piotr 74 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Harmansa Piotr 75 BG 10 KM / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

Hasik Zbigniew 76 BG 10 KM / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Hefko Marek 77 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Hejmanowski Henryk 78 BG 10 KM / M50 POL Racibórz

Zapłacone

Hejn Marta 79 BG 10 KM / K16 POL Chróścice

Zapłacone

Hejna Michał 80 BG 10 KM / M30 POL Skrzyszów Ks M.e.t.a.

Zapłacone

Hepper Lukasz 82 BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle przektety-menty-chachmenty

Zapłacone

Herba Grzegorz 83 BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

Herud Magdalena 84 BG 10 KM / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Himel Adrian 85 BG 10 KM / M16 POL Raciborz

Zapłacone

Hlaváč Bronislav 88 BG 10 KM / M40 CZE Bolatice ENERGY TEAM Bolatice

Zapłacone

Hlavac Miroslav 87 BG 10 KM / M30 CZE Sudice Energy Team Bolatice

Niezapłacone

Hoczek Aneta 89 BG 10 KM / K40 POL Kolanowice

Zapłacone

Hoczek Arkadiusz 90 BG 10 KM / M40 POL Kolanowice

Zapłacone

Huczek Katarzyna 91 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

Hyjek Ewa 92 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Niezapłacone

Hyjek Wojciech 93 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 94 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Zapłacone

Jadach Oleksandra 95 BG 10 KM / K40 POL Racibórz BBLRacibórz

Zapłacone

Jaluvka Tomas 96 BG 10 KM / M40 CZE Branka U Opavy Caramba! Team

Zapłacone

Janda Piotr 97 BG 10 KM / M16 POL Branice EKO OKNA RUNNERS

Zapłacone

Janecek Roman 98 BG 10 KM / M30 CZE Brezova Caramba! Team

Niezapłacone

Jankowski Jarosław 99 BG 10 KM / M40 POL Zabrze Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Jaroszewicz Maria 100 BG 10 KM / K50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

Jaroszewicz Sławomir 101 BG 10 KM / M50 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

Jarzabek Monika 102 BG 10 KM / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Jeremicz Krzysztof 103 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Jezierski Przemysław 104 BG 10 KM / M30 POL Prudnik amator

Zapłacone

Józefiak Rafał 105 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Jureczka Łukasz 106 BG 10 KM / M16 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

Jurkiewicz Łukasz 107 BG 10 KM / M30 POL Kietrz Gryf Kietrz

Zapłacone

Kalbarczyk Arkadiusz 108 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

Kaletka Marek 109 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Kampik Michal 111 BG 10 KM / M30 POL Modzurów

Niezapłacone

Kandziora Dominik 112 BG 10 KM / M30 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Kania Sandra 113 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Zapłacone

Kaptur Wojciech 114 BG 10 KM / M60 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

Karolak Adam 115 BG 10 KM / M40 POL Wyry Ks Wyranie

Zapłacone

Karpina Jacek 116 BG 10 KM / M40 POL Kietrz KS GRYF KIETRZ

Zapłacone

Karplewicz Andrzej 117 BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Kaszny Robert 118 BG 10 KM / M16 POL Pietraszyn

Zapłacone

Kawecki Marian 119 BG 10 KM / M60 POL Branice K.B. Branice

Zapłacone

Kędziera Krzysztof 120 BG 10 KM / M30 POL Bierawa NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Kępa Agnieszka 121 BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

Klekociuk Dawid 122 BG 10 KM / M16 POL Tychy

Zapłacone

Kleta Dawid 123 BG 10 KM / M16 POL Racibórz

Zapłacone

Klinik Paweł 124 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Kłodziński Dariusz 125 BG 10 KM / M30 POL Dzbańce Osiedle Eko-okna runners

Zapłacone

Knura Karol 126 BG 10 KM / M16 POL Kobyla

Zapłacone

Knura Patryk 127 BG 10 KM / M16 POL Kobyla Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kocyba Henryk 128 BG 10 KM / M60 POL Lubliniec polger team

Niezapłacone

Koczumińska Katarzyna 129 BG 10 KM / K16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Koenig Patryk 130 BG 10 KM / M30 POL Raciborz Ekookna Runners

Zapłacone

Koloch Jan 131 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie Pietrowice Runers

Niezapłacone

Kołek Michał 132 BG 10 KM / M30 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Kołodziejczyk Damian 133 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kołodziejczyk Jarosław 134 BG 10 KM / M40 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

Kołodziejczyk Mirosław 135 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

Konieczny Sandra 136 BG 10 KM / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Kordyaczny Krzysztof 137 BG 10 KM / M60 POL Pawłowiczki amator

Zapłacone

Koterba Aleksander 138 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Koterba Sebastian 139 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Krajewska Izabela 140 BG 10 KM / K40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Kramarczyk Sebastian 141 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie LKS START PIETROWICE WIELKIE

Niezapłacone

Kręcichwost Kamil 144 BG 10 KM / M16 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kręcisz Krzysztof 145 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Kręcisz Zbigniew 146 BG 10 KM / M60 POL Racibórz Amator

Zapłacone

Kremer Piotr 142 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 147 BG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław śląski

Zapłacone

Krupińska Paulina 149 BG 10 KM / K16 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Krybus Artur 150 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko okna Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 151 BG 10 KM / M16 POL Maków

Zapłacone

Kubiak Edyta 152 BG 10 KM / K16 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubik Arkadiusz 153 BG 10 KM / M40 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Kulak Aleksandra 156 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kulińska Katarzyna 157 BG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

Kuryło Zenon 158 BG 10 KM / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kustra Karol 159 BG 10 KM / M50 POL Nysa

Zapłacone

Kustra Klaudia 160 BG 10 KM / K30 POL Nysa

Zapłacone

Kuszyk Krzysztof 161 BG 10 KM / M40 POL Kietrz

Zapłacone

Lajtner Mirosław 162 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Lechocka Patrycja 163 BG 10 KM / K30 POL Pszów EKOOKNA RUNNERS

Zapłacone

Lechowicz Tadeusz 164 BG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

Lis Grzegorz 165 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Litwin Jozef 166 BG 10 KM / M60 POL Glubczyce Marysienka

Zapłacone

Luto Andrzej 168 BG 10 KM / M40 POL Opatów

Zapłacone

Luto Bartosz 169 BG 10 KM / M16 POL Opatów KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

Łanucha Mariola 170 BG 10 KM / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

Łątkowski Marcin 171 BG 10 KM / M16 DEU Neumunster HSV Hamburg

Zapłacone

Majcherek Marcin 172 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Majchrzak Magdalena 173 BG 10 KM / K30 POL Kornice

Zapłacone

Malik Tomasz 174 BG 10 KM / M30 POL Ruda Śląska Maliki się szlają

Zapłacone

Markiewicz Tomasz 175 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Marmol Mirosław 176 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Matela Józef 177 BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

Matioszek Patryk 178 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Matuszczak Jarosław 179 BG 10 KM / M40 POL Racibórz ANIMUSZ RACIBÓRZ

Zapłacone

Matuszczyk Marek 181 BG 10 KM / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

Mencewicz Paweł 182 BG 10 KM / M40 POL Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Menżyk Joanna 183 BG 10 KM / K40 POL Mysłowice

Zapłacone

Michalczyk Wojciech 184 BG 10 KM / M50 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

Miczek Michal 185 BG 10 KM / M30 POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mielnik Damian 186 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Niezapłacone

Mielnik Mariusz 187 BG 10 KM / M40 POL Głubczyce

Niezapłacone

Mierzwa Aleksander 188 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mika Damian 189 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Mogilski Marcin 190 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun

Zapłacone

Mrowiec Bernard 191 BG 10 KM / M50 POL Tworków amator

Zapłacone

Mrozek Janusz 192 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EasyRyn Racibórz

Zapłacone

Muzyk Piotr 193 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Music Team Gryf

Zapłacone

Nadacy Eliza 194 BG 10 KM / K16 POL Racibórz 4DRINKI

Zapłacone

Niemira-Adamczyk Tomasz 195 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Niewrzoł Sabina 196 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Nitka Jacek 197 BG 10 KM / M50 POL Tychy

Zapłacone

Noga Barbara 198 BG 10 KM / K16 POL Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

Nosal Adam 201 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz-Rydz Team

Zapłacone

Nosal Bartosz 202 BG 10 KM / M16 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

Nosal Dawid 203 BG 10 KM / M16 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

Nosal Dorota 204 BG 10 KM / K40 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

Nowak Adrian 205 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie

Niezapłacone

Nowak Jan 207 BG 10 KM / M60 POL Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

Nowak Rafał 208 BG 10 KM / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

Ocasek Martin 209 BG 10 KM / M30 PRI Krnov Krnov

Niezapłacone

Okulowski Roman 210 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Olbrich Artur 211 BG 10 KM / M30 POL Tworków

Zapłacone

Olszyna Mirosław 212 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Orlikowska Aldona 214 BG 10 KM / K16 POL Gliwice

Zapłacone

Paletta Norbert 215 BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Pałka Piotr 216 BG 10 KM / M30 POL Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa

Zapłacone

Panek Janusz 217 BG 10 KM / M60 POL Pietrowice Wielkie amator

Zapłacone

Parzych Katarzyna 218 BG 10 KM / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Pasierbiński Damian 219 BG 10 KM / M16 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Paskuda Marcin 220 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Geodezja Paskuda

Zapłacone

Pasławska Katarzyna 222 BG 10 KM / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Pastucha Anna 223 BG 10 KM / K60 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Pastucha Katarzyna 224 BG 10 KM / K16 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Pastucha Marek 225 BG 10 KM / M50 POL Krapkowice Cross Krapkowice

Zapłacone

Pawełczak Mateusz 226 BG 10 KM / M16 POL Złochowice KB Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

Piątek Andrzej 227 BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Raciborz

Zapłacone

Pietryszyny Marcin 228 BG 10 KM / M30 POL Nowa Cerekwia

Zapłacone

Pipiro Grażyna 229 BG 10 KM / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwiszkis Barbara 230 BG 10 KM / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwowar Grzegorz 231 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

Piwowarczyk Adrianna 232 BG 10 KM / K30 POL Racibórz

Niezapłacone

Płotek Halina 233 BG 10 KM / K60 POL Głubczyce

Niezapłacone

Podeszwa Marek 234 BG 10 KM / M50 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Podgórska Jola 235 BG 10 KM / K40 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

Pogorzelska Alina 236 BG 10 KM / K50 POL Czerwionka-Leszczyny DB LESZCZYNY

Zapłacone

Poleszczuk Krystian 237 BG 10 KM / M16 POL Posucice Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

Poleszczuk Rafał 240 BG 10 KM / M40 POL Posucice Ks Gryf Kietrz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 242 BG 10 KM / M40 CZE Otice

Niezapłacone

Pruszak Leszek 243 BG 10 KM / M40 POL Elbląg EASYRUN

Zapłacone

Przybyła Amadeusz 245 BG 10 KM / M16 POL Racibórz 4Drinki

Zapłacone

Przybyła Edyta 246 BG 10 KM / K30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

Przybyła Marcin 249 BG 10 KM / M30 POL Babice MP FITNESS

Zapłacone

Rajda Radosław 250 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Rasiuk Franciszek 252 BG 10 KM / M60 POL Kietrz Gryf

Zapłacone

Rębisz Agnieszka 255 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Rębisz Mariusz 257 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASY RUN RACIBÓRZ

Zapłacone

Reclik Jacek 253 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Reichel Przemysław 254 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Rutyna Jennifer 258 BG 10 KM / K16 POL Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners

Zapłacone

Rydzak Przemysław 259 BG 10 KM / M16 POL Głubczyce KP PSP Głubczyce

Zapłacone

Rzeszowski Arkadiusz 261 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Ekookna Runners

Zapłacone

Salamin Rafał 262 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Sbeczka Rafał 263 BG 10 KM / M16 POL Tworków Easy Run Racibórz

Zapłacone

Sekuła Mateusz 264 BG 10 KM / M16 POL Nędza

Zapłacone

Siegmund Łukasz 265 BG 10 KM / M30 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

Sienkiewicz Piotr 267 BG 10 KM / M60 POL Racibórz RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Sierny Bernard 268 BG 10 KM / M60 POL Nędza Amator

Zapłacone

Skiba Łukasz 269 BG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Skiba Ryszard 270 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ

Zapłacone

Skowronek Krzysztof 271 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Śliwiński Tomasz 306 BG 10 KM / M16 POL Pietrowice Wielkie LKS START PIETROWICE WIELKIE

Niezapłacone

Słupik Tomasz 272 BG 10 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

Śmietana Grzegorz 307 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EASYRUN Racibórz

Zapłacone

Śmietana Mariusz 308 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Tupot Małych Stópek

Zapłacone

Smolana Adam 273 BG 10 KM / M40 POL Krzanowice BBL Racibórz

Zapłacone

Smyczek Bartosz 274 BG 10 KM / M30 POL Rybnik waleczne serce

Zapłacone

Sobczak Sławek 277 BG 10 KM / M30 POL Raciborz

Zapłacone

Sobczuk Franciszek 278 BG 10 KM / M60 POL Kietrz KS GRYF

Zapłacone

Sobczyk Gabriela 279 BG 10 KM / K50 POL Racibórz Rafako Team

Zapłacone

Sobieraj Andrzej 281 BG 10 KM / M40 POL Kuznia Raciborska Opel Active Team

Zapłacone

Sobierajska Renata 282 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Sobierajski Przemek 283 BG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

Sobieszczańska Agnieszka 284 BG 10 KM / K30 POL Prudnik Dyczuś Team

Zapłacone

Solich Ola 285 BG 10 KM / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Stachowski Ireneusz 286 BG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI MONSUN SPORT

Zapłacone

Staroń Sylwester 287 BG 10 KM / M40 POL Zabrze

Zapłacone

Stefanow Adrian 289 BG 10 KM / M30 POL Syrynia Dystans Lubomia

Zapłacone

Stochmiałek Wojciech 290 BG 10 KM / M40 POL Większyce Anton Team

Zapłacone

Stós Bernadeta 291 BG 10 KM / K50 POL Pawłów Pani

Zapłacone

Strof Marcin 292 BG 10 KM / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Zapłacone

Strzelczak Sebastian 293 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Eko Runners

Zapłacone

Surowiecki Robert 294 BG 10 KM / M50 POL Skrzyszów

Zapłacone

Szczyrbowski Michał 295 BG 10 KM / M30 POL Rybnik yoobee.pl

Zapłacone

Szczyrbowski Piotr 296 BG 10 KM / M60 POL Rybnik amator

Zapłacone

Szefer Michał 297 BG 10 KM / M16 POL Rydułtowy

Zapłacone

Szewczuk Zbigniew 298 BG 10 KM / M50 POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

Szewczyk Damian 299 BG 10 KM / M40 POL Jejkowice

Zapłacone

Szot Andrzej 300 BG 10 KM / M50 POL Pietrowice Wielkie Biegam bo muszę

Zapłacone

Szyjka Robert 301 BG 10 KM / M40 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

Szymiczek Krzysztof 302 BG 10 KM / M40 POL Racibórz EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Szymiczek Radosław 303 BG 10 KM / M30 POL Rogów RAFAKO RUN TEAM

Zapłacone

Szymura Wojciech 304 BG 10 KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Szyszko Robert 305 BG 10 KM / M40 POL Głogówek

Zapłacone

Tatara Dorota 309 BG 10 KM / K30 POL Cyprzanów

Zapłacone

Uherek Marcin 310 BG 10 KM / M30 POL Pszów Cross Sport

Zapłacone

Wajda Adam 1 BG 10 KM / M40 POL Pietrowice Wielkie Eko Okna Runners

Niezapłacone

Walaszek Bożena 311 BG 10 KM / K40 POL Rudnik Uks Rudnik

Zapłacone

Wciseł Paweł 313 BG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

Weiner Sebastian 314 BG 10 KM / M30 POL Pietrowice Wielkie BonumEtPax

Zapłacone

Widenka Joanna 316 BG 10 KM / K16 POL Lubomia dystans Lubomia

Zapłacone

Widenka Robert 317 BG 10 KM / M30 POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Wieczorek Andrzej 318 BG 10 KM / M30 POL Racibórz hasiok

Niezapłacone

Wilczek Barbara 320 BG 10 KM / K40 POL Cyprzanów

Zapłacone

Wiliger Henryk 321 BG 10 KM / M50 POL Racibórz RAFAKO S.A.

Zapłacone

Wilk Marek 322 BG 10 KM / M30 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

Witek Arkadiusz 323 BG 10 KM / M30 POL Głubczyce

Niezapłacone

Wittek Karolina 324 BG 10 KM / K16 POL Krzanowice

Zapłacone

Woch Szymon 325 BG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Wójcicki Kamil 334 BG 10 KM / M16 POL Liśięcice

Zapłacone

Wojtaszewska Sabina 327 BG 10 KM / K30 POL Raciborz BBL Racibórz

Zapłacone

Wollny Kamil 328 BG 10 KM / M16 POL Kornice Eko Okna Runners

Zapłacone

Wollny Łukasz 329 BG 10 KM / M16 POL Kornice Oirp Wrocław

Zapłacone

Wollny Mateusz 330 BG 10 KM / M16 POL Kornice

Zapłacone

Wołoszczuk Tomek 331 BG 10 KM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Wołoszyn Piotr 332 BG 10 KM / M40 POL Kietrz Gryf-Kietrz

Zapłacone

Woskowska Magdalena 333 BG 10 KM / K30 POL Racibórz Rafako S.a.

Zapłacone

Wrońska Beata 335 BG 10 KM / K30 POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

Wrotniewska Małgorzata 338 BG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

Wybraniec Andrzej 339 BG 10 KM / M60 POL Kietrz

Niezapłacone

Wyszkoń Franciszek 340 BG 10 KM / M30 POL Łańce FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI

Zapłacone

Wyszynska Karina 341 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar bud team

Zapłacone

Zagórski Paweł 342 BG 10 KM / M40 POL Branice KB Branice

Zapłacone

Zgrzendek Patryk 343 BG 10 KM / M16 POL Bojanów

Zapłacone

Zieba Anna 344 BG 10 KM / K30 POL Kietrz Dar Bud-Team

Niezapłacone

Zieliński Andrzej 345 BG 10 KM / M30 POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

Ziemkiewicz Justyna 346 BG 10 KM / K40 POL Racibórz Easy Run

Zapłacone

Ziemkiewicz Paweł 348 BG 10 KM / M40 POL Racibórz Easyrun Racibórz

Zapłacone

Zimny Ireneusz 349 BG 10 KM / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Zwierzyński Piotr 350 BG 10 KM / M50 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU