V RADOMSKI FESTIWAL BIEGOWY BIEG GŁÓWNY

Radom, Polska
26.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
Alot Paweł - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Andrzejewski Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Babaryka Ivan - BIEG GŁÓWNY / M UKR Nowomoskowsk MK Luchesk-LKB Rudnik
Banaszczyk Grzegorz - BIEG GŁÓWNY / M POL Szydłowiec Endorfina Szydłowiec
Banatowski Maciej - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew
Barańska Renata - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Bednarek Jakub - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Rltl Zte Radom
Bernas Leszek - BIEG GŁÓWNY / M POL Bliżyn STS- Skarżysko-Kamienna
Bernas Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Bliżyn
Białek Joanna - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew
Birkowski Dariusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Bocheńska Justyna - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Bocheński Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Bodo Przemysław - BIEG GŁÓWNY / M POL Świerczek Mechanik I Przyjaciele
Boduła Karol - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Bojanowicz Patrycja - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Ragun
Bojanowicz Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Ragun
Borkowska Edyta - BIEG GŁÓWNY / K POL Zwoleń Zwoleń Biega
Borkowski Tomek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Zwoleń Biega
Brudka Maciej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Brzoszkiewicz Kinga - BIEG GŁÓWNY / K POL Starachowice Husaria Race Team
Budzińska Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Budziński Marek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Byzdra Hubert - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Cywka Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Zwoleń Zwoleń Biega
Cywka Waldemar - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Czaban Iwona - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Zebrra.tv
Czaban Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Zebrra.tv
Czachor Daniel - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Czachor Daniel - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Czarnecka Lidia - BIEG GŁÓWNY / K POL Bliżyn STS SKARŻYSKO-KAM.
Czarnecki Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Bliżyn STS SKARŻYSKO-KAM.
Czekaj Wojciech - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom !
Dębowski Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Urząd Miejski Radom
Didovodiuk Dmytro - BIEG GŁÓWNY / M UKR Iwano-Frankivsk MK Luchesk-LKB Rudnik
Didovodiuk Olesja - BIEG GŁÓWNY / K UKR Iwano-Frankivsk MK Luchesk-LKB Rudnik
Dobrasiewicz Aleksander - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Dolega Darek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Dróżdż Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Lubienia Husaria Race Team
Dudek Sylwester - BIEG GŁÓWNY / M POL Rudnik lkb.runik
Dulemba Zbigniew - BIEG GŁÓWNY / M POL Skarżysko-Kamienna Juventa Kobex-Starachowice
Dusińska Ilona - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Dusinski Robert - BIEG GŁÓWNY / M POL Odechow Zabiegany Skaryszew
Falkiewicz Dariusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Fereniec Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Gałasiewicz Jakub - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Rltl Zte Radom
Gałek Marcin - BIEG GŁÓWNY / M POL Zdziechów Biegiem radom!
Gawlak Łukasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Ostrowiec Świętokrzyski
Gawryjołek Dominik - BIEG GŁÓWNY / M POL Zwoleń
Gołąbek Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Gołębiowska Katarzyna - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Klub Południe
Gomuła Grzegorz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Gorka Cezary - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Górski Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Street Run Radom
Gos Maciej - BIEG GŁÓWNY / M POL Grabina Kallipso team
Goscinny Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Stara Błotnica
Grabda Karol - BIEG GŁÓWNY / M POL Mirów Biegiem Radom
Gromadzka Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Kielce Juventa-Kobex Starachowice
Guza Adam - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Horodyskyi Bohdan-Ivan - BIEG GŁÓWNY / M UKR Lwiw MK Luchesk-LKB Rudnik
Izbińska Monika - BIEG GŁÓWNY / K POL Skarżysko-Kamienna STS SKarżysko-Kamienna
Jagiełło Damian - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Jagiełło Kacper - BIEG GŁÓWNY / M POL Klwatka Królewska
Jagieło Karol - BIEG GŁÓWNY / M POL Lubienia Husaria Race Team
Jagieło Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Lubienia Husaria Race Team
Jedrusik Patryk - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Jurczak Agnieszka - BIEG GŁÓWNY / K POL Kępiny
Kacprowicz Anita - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom BBL Radom
Kacprzak Andrzej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Kaczmarzyk Barbara - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Biegiem Radom
Kaczmarzyk Marcin - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew STREET RUN RADOM
Kaczorowski Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Kajdan Emil - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew Zabieganyskaryszew
Kajdan Emilia - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Kaminski Bartek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Kardaś Grzegorz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Karolak Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Karolak Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Karwan Zbigniew - BIEG GŁÓWNY / M POL Lublin bbl
Kleczaj Jacek - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew Zabiegany.skaryszew
Knop Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Wola Załężna Opoczno Sport Team
Kołodyński Paweł - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Street Run Radom
Konopacki Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Toruń W Drodze Do Celu!!
Kordula Paweł - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Kośmiński Łukasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Kot Paweł - BIEG GŁÓWNY / M POL Gózd
Kowalski Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom STREET RUN RADOM
Krawczyk Marek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Kubiec Dawid - BIEG GŁÓWNY / M POL Starachowice Juventa-Decathlon
Kucharski Marcin - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Bbl Radom
Kulig Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Lewikowski Mateusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Zwoleń
Lewocha Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Jastrząb Wożniak Running Team
Madej Jakub - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Maj Radosław - BIEG GŁÓWNY / M POL Skaryszew zabiegant skaryszew
Maj Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Kobylany
Majchrzak Sławomir - BIEG GŁÓWNY / M POL Starachowice UKS Tychów Stary
Malicki Grzegorz - BIEG GŁÓWNY / M POL Nowy Kazanów SCYZORYK
Marchewka Jarosław - BIEG GŁÓWNY / M POL Ciepielów
Marconi Arturro - BIEG GŁÓWNY / M POL Gózd Rozbiegany Gózd
Marlecki Andrzej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom biegiem Radom
Matysiak Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Maźwa Eugeniusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Mendyka Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Michalec Wojciech - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Mikołajczyk Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom SPPP Radom
Mirosz Artur - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Molendowski Jarosław - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Molendowski Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Sadków
Morawska Beata - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Biegiem Radom!
Moskwa Katarzyna - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom STREET RUN RADOM
Mróz Waldemar - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Munik Karol - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Niklewski Paweł - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Niziołek-Belotti Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Nowak Bartłomiej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Nowak Marcin - BIEG GŁÓWNY / M POL Iłża Iłża Pędzi
Nowak Przemysław - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Nowak Robert - BIEG GŁÓWNY / M POL Andzejów Esportowy Biegacz
Nowotnik Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Warszawa Biegam bo lubię
Okseniuk Oksana - BIEG GŁÓWNY / K UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik
Okseniuk Sergii - BIEG GŁÓWNY / M UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik
Orczykowski Dariusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Orlik Michał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom !
Orlik Sebastian - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom !
Osiński Marcin - BIEG GŁÓWNY / M POL Mazowszany Biegiem Radom!
Osiński Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Mazowszany Biegiem Radom!
Pecelt Mateusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Pecznikov Ruslan - BIEG GŁÓWNY / M UKR Odessa MK Luchesk-LKB Rudnik
Pernal Sylwia - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Piskorz Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Zalesice
Plato Katarzyna - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Radom
Płatos Ewelina - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Radom (Team Reebok Run Crew)
Pochylski Łukasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnego Radom
Podsiadły Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Vege Runners
Połeć Mirosław - BIEG GŁÓWNY / M POL Przysucha
Połoński Andrzej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Prokofyeva Eugeniya - BIEG GŁÓWNY / K UKR Kijow MK Luchesk-LKB Rudnik
Pysiak Kuba - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Racz Patryk - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Raczkiewicz Robert - BIEG GŁÓWNY / M POL Warszawa
Rozwadowska Izabela - BIEG GŁÓWNY / K PCN Radom
Rusak Sławomir - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Rutkowski Damian - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Sałas Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Tiger Faja Faja
Sałas-Kwiatkowska Kamila - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Semenovych Nataliia - BIEG GŁÓWNY / K UKR Kyiv 1995
Siek Damian - BIEG GŁÓWNY / M POL Jedlanka Stara Sam se biegam
Sikora Zbigniew - BIEG GŁÓWNY / M POL Rudnik lkb.rudnik
Skobel Robert - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Skobel Tomasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom!
Skoneczny Łukasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Street Run Radom
Skowron Małgorzata - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom STREET RUN RADOM
Skowrońska Ewa - BIEG GŁÓWNY / K POL Kępiny
Śliwa Dominika - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Sławiński Andrzej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Słomka Mateusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Obózek Wkurw_team
Smolaga Łukasz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom STREET RUN RADOM
Sobieszek Sylwia - BIEG GŁÓWNY / K POL Niwki Zwoleń Biega
Sobol Marzena - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Biegiem Radom
Sobol Norbert - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Sowa Sylwia - BIEG GŁÓWNY / K POL Kraków
Stala Krzysztof - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Niezalezny
Staniewska Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Stępień Dominika - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabieganyskaryszew
Stępień Monika - BIEG GŁÓWNY / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew
Stysiek Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiemradom!
Stysiek Radek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Biegiem Radom
Suwała Anna - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Biegusiem.pl/Trend Glass Running Team
Śwircz Damian - BIEG GŁÓWNY / M POL Wielogóra Street Run Radom
Sztandera Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Parszów Decathlon Kielce/ Juventa Starachowice
Szymczyk Mariusz - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Walczyk Kamil - BIEG GŁÓWNY / M POL Maków Zabiegany Skaryszew
Wasilewski Piotr - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Waśniewska Karolina - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom Biegiem Radom!
Witczak Kacper - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Witczak Maria - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Włodek Damian - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom
Włodek Jana - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Wójcikiewicz Rafał - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Team EUROFIN/section Warsaw
Wojtuniak Jarosław - BIEG GŁÓWNY / M POL Małęczyn Biegiem Radom!
Wolszczak Aleksandra - BIEG GŁÓWNY / K POL Tczów
Wołos Artur - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom Niezrzeszony
Wziątek Jarek - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom ZTM Warszawa PKB
Zawadzka Aleksandra - BIEG GŁÓWNY / K POL Radom
Zdziech Maciej - BIEG GŁÓWNY / M POL Radom

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU