V Bieg Walentynkowy

Marcule, Polska
17.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Alot Paweł - BG / M POL Radom

Zapłacone

Anna Myszka - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Arak Zbigniew - BG / M POL Skarzysko-Kamienna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG / M POL Warszawa

Zapłacone

Banach Andrzej - BG / M POL Garbatka Letnisko Biegiem Radom

Zapłacone

Banach Kuba - BG / M POL Garbatka Letnisko Biegiem Radom

Zapłacone

Barszcz Bartosz - BG / M POL Radom Gamblers Running

Zapłacone

Barszcz Mariusz - BG / M POL Starachowice

Zapłacone

Bęben Robert - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Bernacki Kamil - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Bieniek Krzysztof - BG / M POL

Zapłacone

Binensztok-Szwagierczak Wioleta - BG / K POL Ostrowiec Św OstroBiec

Zapłacone

Biskupski Tomas - BG / M POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

Bober Anna - BG / K POL Ostrobiec

Zapłacone

Bober Sławomir - BG / M POL Ostrobiec

Zapłacone

Bocheński Krzysztof - BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Bogucki Ireneusz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Brudka Anna - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Brudka Bartosz - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Chmielewski Tomasz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Chodakowski Igor - BG / M POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

Chodakowski Rafał - BG / M POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

Chojnacka Małgorzata - BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Chojnacki Maciej - BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Chudyba Monika - BG / K POL Pakosław Iłża Pędzi

Zapłacone

Chudzik Arkadiusz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Chudzik Katarzyna - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Chudzikowska Sylwia - BG / K POL Iłża Iłża pędzi

Zapłacone

Chylicki Marian - BG / M POL Radom Radom biega

Zapłacone

Ciepluch Beata - BG / K POL Starachowice Starachowice

Zapłacone

Ćwiek Łukasz - BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

Cymerys Grzegorz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

Czarnecki Maciej - BG / M POL Przytyk Street Run Radom

Zapłacone

Czubak Piotr - BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

Dąbrowski Grzegorz - BG / M POL Szewna Ostrobiec

Zapłacone

Dmytryk Michał - BG / M POL Radom

Zapłacone

Drabik Marcin - BG / M POL Radom Gamblers Running

Zapłacone

Driański Marcin - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Dróżdż Tomasz - BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

Ekiert Basia - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Fijałkowska Aneta - BG / K POL Radom

Zapłacone

Fituch Mateusz - BG / M POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

Gagat Mateusz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Gawlak Łukasz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski -

Zapłacone

Głogowska Karolina - BG / K POL Radom

Zapłacone

Górecka Agnieszka - BG / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BG / K POL Warszawa KrioFaza

Zapłacone

Górka Radosław - BG / M POL Radom KrioFaza

Zapłacone

Grabda Karol - BG / M POL Mirów Biegiem Radom

Zapłacone

Grabowski Piotr - BG / M POL Starachowice

Zapłacone

Grabski Paweł - BG / M POL Janiszew KWP z/s w Radomiu

Zapłacone

Gromadzka Anna - BG / K POL Kielce Juventa Kobex-Starachowice

Zapłacone

Grudniewska-Matysiak Agnieszka - BG / K POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

Gruszka Marcin - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Goździelin Biega

Zapłacone

Gryz Jacek - BG / M POL Janówek Pierwszy

Zapłacone

Gwóźdź Ireneusz - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Heba Tomasz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Hert-Gajewska Martyna - BG / K POL Brody Ostrobiec

Zapłacone

Jackowska Katarzyna - BG / K POL Ostrowiec Ostrobiec

Zapłacone

Jagieło Karol - BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

Jagieło Kinga - BG / K POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

Jagieło Michał - BG / M POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

Jaroszek Agnieszka - BG / K POL Iłża Iłża ,Pędzi ,

Zapłacone

Jaroszek Konrad - BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

Kajdan Emil - BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Kalita Jakub - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Kalita-Gronek Barbara - BG / K POL Krzyżanowice Iłża Pędzi

Zapłacone

Kargul Zbigniew - BG / M POL

Zapłacone

Karolak Anna - BG / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Karolak Rafał - BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Karwacki Mateusz - BG / M POL Kielce Tamper Code Runner

Zapłacone

Kleczaj Jacek - BG / M POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Klepner Sławomir - BG / M POL Starachowice AP star starachowice

Zapłacone

Kloczkowski Jerzy - BG / M POL Ciechostowice Niezrzeszony

Zapłacone

Kolaszt Michał - BG / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

Komar Izabella - BG / K POL

Zapłacone

Kopciał Jarosław - BG / M POL Radom Brak

Zapłacone

Kosowski Michał - BG / M POL Iłża

Zapłacone

Kotowski Hubert - BG / M POL Iłża

Zapłacone

Krol Rafal - BG / M POL Radom Zabiegany skaryszew

Zapłacone

Kubara-Grabska Karina - BG / K POL Radom Kwp Radom

Zapłacone

Kurys Agnieszka - BG / K POL Radom

Zapłacone

Kwiatek Michał - BG / M POL Starachowice

Zapłacone

Lasek Zuzanna - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Lefek Marlena - BG / K POL Rzepin Drugi

Zapłacone

Legut Michał - BG / M POL Wąchock

Zapłacone

Lipiec Mirosław - BG / M POL Ostrowiec OstroBiec

Zapłacone

Lipski Jacek - BG / M POL Bodzechów

Zapłacone

Lis-Piskorz Monika - BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Łebek Marcin - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Łukasik Piotr - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Maciejewski Karol - BG / M POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

Madejski Łukasz - BG / M POL Iłża

Zapłacone

Makowska Anna - BG / K POL Staw Kunowski

Zapłacone

Makowski Tomasz - BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Maluha Jacek - BG / M POL

Zapłacone

Matysiak Julia - BG / K POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

Mazur Konrad - BG / M POL Starachowice Star Starachowice

Zapłacone

Mazur Wojciech - BG / M POL Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna

Zapłacone

Michalec Wojciech - BG / M POL Radom BiegiemRadom!

Zapłacone

Minda Michał - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Mludzinski Piotr - BG / M POL Mirzec

Zapłacone

Morawska Beata - BG / K POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

Mundzik Aleksandra - BG / K POL Warszawa

Zapłacone

Myśliwska Kinga - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Myszka Agnieszka - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Nobis Weronika - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Obrębowska Małgorzata - BG / K POL Warszawa

Zapłacone

Ogorzałek Iwona - BG / K POL Pakosław

Zapłacone

Pająk Edyta - BG / K QAT Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

Pająk Kacper - BG / M POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

Pająk Witold - BG / M POL Chomentów Team Zalesice

Zapłacone

Pawelec Maciej - BG / M POL Podkonce

Zapłacone

Perłowska Katarzyna - BG / K POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

Peryt Krzysztof - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Peryt Renata - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Pięta Marlena - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Pięta Piotr - BG / M POL Ostroboec

Zapłacone

Piskorz Anna - BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Piskorz Bartosz - BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Piskorz Piotr - BG / M POL Dąbrowka Warszawska Team Zalesice

Zapłacone

Piskorz Robert - BG / M POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Podgórska Katarzyna - BG / K POL Wierzbica Team Zalesice

Zapłacone

Podmanicka Marta - BG / K POL Radom

Zapłacone

Podmanicka Marzena - BG / K POL Radom

Zapłacone

Podmanicki Wojciech - BG / M POL Radom

Zapłacone

Pomykała Anna - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Pronobis Przemysław - BG / M POL Ostrowiec Św.

Zapłacone

Przydatek Iwona - BG / K PHL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Przydatek Tomasz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec

Zapłacone

Religa Karina - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Romanowska Aleksandra - BG / K POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

Sałas Krzysztof - BG / M POL Radom Tiger Faja Faja

Zapłacone

Sępioł Anna - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Serafin Dariusz - BG / M POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Serafin Magdalena - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Sidlo Marian - BG / M POL Skarzysko-Kamienna

Zapłacone

Skowron Małgorzata - BG / K POL Radom Street Run Radom

Zapłacone

Skrzydło Karolina - BG / K POL Lubienia

Zapłacone

Skrzydło Katarzyna - BG / K POL Lubienia

Zapłacone

Słodkiewicz Jarosław - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Biegam Bo Lubię OstroBiec

Zapłacone

Słowik Konrad - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec

Zapłacone

Sokół-Woroniec Urszula - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Śpiewak Sebastian - BG / M POL Lubienia Lubienia

Zapłacone

Sprawka Anna - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Stajek Mariusz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OSTROBIEC

Zapłacone

Stańczak Lidia - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Starachowski Łukasz - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Stępień Iwona - BG / K POL Iłża

Zapłacone

Stępień Monika - BG / K POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Stępień-Wątła Paulina - BG / K POL Zalesice Klub Sportowy Team Zalesice

Zapłacone

Sygut Eliasz - BG / M POL Iłża IŁŻA PĘDZI

Zapłacone

Szostak Sylwester - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Szwagierczak Przemysław - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

Tarnowski Maciej - BG / M POL Zwola

Zapłacone

Tkaczyk-Tofil Katarzyna - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Tokarska Donata - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Tomanek Renata - BG / K POL Starachowice

Zapłacone

Trela Beata - BG / K POL Ćmielów OstroBiec

Zapłacone

Trela Krzysztof - BG / M POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Walczyk Kamil - BG / M POL Maków Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Wasik Patrycja - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Wasilewska Marzena - BG / K POL Bełżyce Biegiem Radom!

Zapłacone

Wątła Anna - BG / K POL Zalesice Team Zalesice

Zapłacone

Wójcicki Jarek - BG / M POL Łączany Team Zalesice

Zapłacone

Wójcik Michał - BG / M POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Zapłacone

Wojtan Beata - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Żabicka Julita - BG / K POL Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec

Zapłacone

Zagórski Łukasz - BG / M POL Radom

Zapłacone

Żeber Anna - BG / K POL Starachowice Zabiegane Starachowice

Zapłacone

Zielonka Andrzej - BG / M POL Rataje Nie zrzeszony

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU