III Rodzinny Mini Festiwal Biegowy O Złotą Kózkę Biegi dla dzieci

Dobczyce, Polska
02.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bajer Ksenia - 200 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

Bańbuła Bartosz - 400 M / M POL Kraków
Bańbuła Maciej - 200 M / M POL Kraków
Boroń Amelia - 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

Boroń Faustyna - 400 M / K POL Kraków

Zapłacone

Brożek Karol - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Bukiej Anna - 600 M / K POL Dobczyce
Bukiej Ewa - 400 M / K POL Dobczyce
Burkat Aleksandra - 400 M / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

Burkat Emilia - 400 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

Burkowicz Jakub - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Burkowicz Maja - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Cabon Jan - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Cabon Mikołaj - 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Data Aron - 100 M / M POL Dobczyce Przedszkole nr.1

Zapłacone

Dębowski Bartosz - 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

Dębowski Miłosz - 400 M / M POL Kraków

Zapłacone

Drab Aleksandra - 100 M / K POL Kraków
Drab Maksymilian - 400 M / M POL Kraków
Drewnicki Michał - 400 M / M POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

Druzgała Jaś - 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Druzgała Milena - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Duda Marianna - 100 M / K POL Zegartowice
Duda Milena - 200 M / K POL Zegartowice
Dudzik Artur - 400 M / M POL Brzezowa Sp2 Dobczyce

Zapłacone

Dudzik Jakub - 100 M / M POL Poznachowice Górne Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Dudzik Wiktoria - 600 M / K POL Poznachowice Górne Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Dutka-Wołoch Nicola - 400 M / K POL Skawina UKS Lider
Dymek Jagoda - 800 M / K POL Niżowa UKS Lider Siercza

Zapłacone

Dyrdał Helena - 400 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

Dziedzina Joanna - 400 M / K POL Kraków
Dziedzina Małgorzata - 100 M / K POL Kraków
Dziedzina Urszula - 200 M / K POL Kraków
Francuz Franciszek - 100 M / M POL Kraków
Francuz Gabriela - 200 M / K POL Kraków
Galuba Martyna - 400 M / K POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Zapłacone

Garczyński Wiktor - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Gawin Eryk - 600 M / M POL Stadniki

Zapłacone

Grabowska Agata - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Grabowski Aleks - 800 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Gubała Daria - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Hojna Anna - 600 M / K POL Dobczyce
Idzik Agnieszka - 800 M / K POL Kornatka

Zapłacone

Idzik Lena - 100 M / K POL Kornatka

Zapłacone

Jałocha Gabriel - 100 M / M POL Jordanów
Jamka Aurelia - 200 M / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1 Dobczyce

Zapłacone

Jamka Wojciech - 200 M / M POL Dobczyce PS nr 1 Dobczyce
Janeczek Anna - 200 M / K POL Portlaoise

Zapłacone

Janiszewski Jakub - 400 M / M POL Kraków Kamil, Kubuś i Tata

Zapłacone

Jasek Magdalena - 600 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 400 M / M POL Kraków
Uczestnik anonimowy - 100 M / K POL Kraków
Uczestnik anonimowy - 100 M / K POL Kraków
Jurczak Jakub - 200 M / M POL Kasina Wielka

Zapłacone

Kabaja Karolina - 200 M / K POL Dobczyce
Kabaja Krystian - 400 M / M POL Dobczyce
Kaczmarek Alicja - 200 M / K POL Sułków UKS Lider Siercza
Kaczmarek Julia - 600 M / K POL Sułków UKS Lider Siercza
Kania Borys - 400 M / M POL Skrzynka
Kania Emilia - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Kania Julia - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Kania Zosia - 200 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

Kapuściński Oskar - 600 M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

Kapuściński Patryk - 400 M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

Karcz Amelia - 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Karp Filip - 400 M / M POL Koźmice Małe AP Wieliczka

Zapłacone

Kędzior Kacper - 600 M / M POL Kraków
Kędzior Magdalena - 400 M / K POL Kraków
Kędziora Adam - 200 M / M POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

Kędziora Antosia - 100 M / K POL Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

Knapik Igor - 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

Knapik Wiktoria - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Kobiałka Antoni - 800 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Kobiałka Ignacy - 100 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Kobiałka Malwina - 400 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Konieczna Magdalena - 200 M / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1

Zapłacone

Korus Anna - 400 M / K POL Borzeta Riders Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
Koszut Maciej - 400 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

Kowalczyk Lena - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Krasek Konrad - 800 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Krasek Natalia - 600 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Krawczyk Zofia - 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

Krzewińska Maja - 400 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

Krzewińska Nadia - 100 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

Krzewiński Igor - 200 M / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

Kuchnia Alicja - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Kuchnia Dawid - 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Kulig Patrycja - 200 M / K POL Dziekanowice

Zapłacone

Kuś Aleksander - 200 M / M POL Kraków

Zapłacone

Kwiatkowska Marta - 400 M / K POL Myślenice

Zapłacone

Lenart Damian - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Leśniak Magdalena - 400 M / K POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

Leśniak Natalia - 600 M / K POL Dobczyce Sp1 Dobczyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 200 M / M POL Dobczyce PS 1

Zapłacone

Łuczak Wojciech - 400 M / M POL Słomniki

Zapłacone

Malinowska Karolina - 600 M / K POL Skawina
Maniecka Gabriela - 600 M / K POL Stojowice

Zapłacone

Maniecka Lena - 100 M / K POL Stojowice

Zapłacone

Maniecka Patrycja - 200 M / K POL Stojowice
Mazgaj Liliana - 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

Mazur Patrycja - 400 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

Mazur Wioletta - 600 M / K POL Poznachowice Górne

Zapłacone

Mikołajczyk Karol - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Miłowska Ola - 600 M / K POL Kraków

Zapłacone

Molendys Tomasz - 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Molendys Wojciech - 100 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Mosiężny Oliwia - 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Murzyn Julia - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Murzyn Michał - 400 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

Murzyn Szymuś - 100 M / M POL Wiśniowa

Zapłacone

Nawara Emilka - 200 M / K POL Nieznanowice

Zapłacone

Nawrocki Albert - 400 M / M POL Kraków
Nawrocki Franciszek - 400 M / M POL Kraków
Njako Larry - 400 M / M POL Kraków KS Kabel Kraków
Nowak Blanka - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Nowak Ewa - 400 M / K POL Czechówka
Nowak Mikołaj - 600 M / M POL Czechówka
Nowak Sonia - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Nowak Sylwia - 800 M / K POL Czechówka
Nowakowski Adam - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Nowakowski Maksymilian - 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Obajtek Mateusz - 200 M / M POL Wisniowa

Zapłacone

Obajtek Patryk - 600 M / M POL Wisniowa

Zapłacone

Obral Maria - 100 M / K POL Kraków
Obrzud Kuba - 400 M / M POL Wieliczka

Zapłacone

Ogonowska Nadia - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Ogórka Adam - 100 M / M POL Łysokanie

Zapłacone

Ogórka Dagmara - 200 M / K POL Łysokanie

Zapłacone

Ogórka Franciszek - 100 M / M POL Łysokanie

Zapłacone

Orzechowski Jakub - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Osińska Hania - 100 M / K POL Myślenice
Osińska Kalinka - 200 M / K POL Myślenice
Para Mikołaj - 400 M / M POL Brzezowa

Zapłacone

Pasek Franciszek - 100 M / M POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka
Pasek Jakub - 100 M / M POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka
Pawlak Antoni - 800 M / M POL Kraków

Zapłacone

Pawłowski Filip - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Pawłowski Kamil - 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Piaskowska Wiktoria - 400 M / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

Piwowarczyk Józef - 400 M / M POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

Piwowarczyk Teresa - 200 M / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Płachta Igor - 100 M / M POL Stojowice Sp1 Dobczyce

Zapłacone

Płachta Julia - 400 M / K POL Stojowice Sp1 Dobczyce

Zapłacone

Polak Nikola - 600 M / K POL Białka
Policht Michał - 200 M / M POL Dobczyce
Policht Zofia - 400 M / K POL Dobczyce
Polit Antoni - 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

Polit Helena - 100 M / K POL Kraków

Zapłacone

Półtorak Nikodem - 100 M / M POL Sieraków

Zapłacone

Półtorak Sebastian - 100 M / M POL Sieraków

Zapłacone

Pudlik Oskar - 200 M / M POL Niezdów

Zapłacone

Reszka Dominika - 400 M / K POL Dobczyce
Reszka Julia - 600 M / K POL Dobczyce
Rożkiewicz Natalia - 800 M / K POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Rożkiewicz Szymon - 600 M / M POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Rozwadowska Hanna - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Rozwadowska Martyna - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Rozwadowska Milena - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Rozwadowska Nikola - 200 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Rozwadowski Kacper - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Ryś Patrycja - 200 M / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

Ryś Wiktoria - 600 M / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

Skrzyńska Dorotka - 400 M / K POL Niepołomice

Zapłacone

Skrzyński Czarek - 100 M / M POL Niepołomice

Zapłacone

Ślęczka Mikołaj - 200 M / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Ślusarczyk Amelia - 600 M / K POL Stojowice

Zapłacone

Ślusarczyk Maria - 100 M / K POL Stojowice

Zapłacone

Słoboda Mateusz - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Smolarska Emilia - 100 M / K POL Gdów
Smulski Antoni - 400 M / M POL Dobczyce SOLNE MIASTO Wieliczka
Sobon Bartosz - 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Sroka Antoni - 100 M / M POL Dąbie

Zapłacone

Stasiak Amelia - 400 M / K POL Kędzierzynka

Zapłacone

Stasiak Magdalena - 600 M / K POL Kędzierzynka

Zapłacone

Steblecki Filip - 400 M / M POL Słomniki

Zapłacone

Sternal Maria - 400 M / K POL Skrzynka

Zapłacone

Sternal Wojciech - 100 M / M POL Skrzynka

Zapłacone

Stoch Hubert - 200 M / M POL Dobczyce
Szczepański Patryk - 200 M / M POL Kraków
Szczygieł Dawid - 400 M / M POL Dobczyce SP nr 2

Zapłacone

Szczygieł Julia - 200 M / K POL Dobczyce PS nr 1

Zapłacone

Szewczyk Gabriela - 100 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Szewczyk Maja - 400 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Szot Karolina - 100 M / K POL Dobczyce Koziołki

Zapłacone

Szot Maciej - 400 M / M POL Dobczyce Koziołki

Zapłacone

Szot Szymon - 600 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Szymski Alan - 100 M / M POL Niezdów Ps Nr 3 Dobczyce

Zapłacone

Szymski Dawid - 400 M / M POL Niezdów 1C Sp1

Zapłacone

Tokarz Krzysztof - 100 M / M POL Stojowice Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

Tomaśko Kacper - 100 M / M POL Brzączowice

Zapłacone

Trzaska Wojciech - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Turakiewicz Franciszek - 100 M / M POL Niegowić

Zapłacone

Turakiewicz Karolina - 100 M / K POL Niegowić

Zapłacone

Urgacz Karolina - 200 M / K POL Zakliczyn

Zapłacone

Wardyga Karolina - 200 M / K POL Niepołomice

Zapłacone

Wawrzusiak Gabriel - 200 M / M POL Brzączowice
Wawrzusiak Kacper - 400 M / M POL Brzączowice
Wawrzusiak Karina - 600 M / K POL Dobczyce

Zapłacone

Weszka Kacper - 200 M / M POL Niżowa
Winkler Iwo - 400 M / M POL Borzeta Active Academy

Zapłacone

Wnuk Adam - 200 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Wnuk Krzysztof - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Wolak Eliza - 200 M / K POL Kraków My

Zapłacone

Wolak Kamila - 100 M / K POL Kraków My

Zapłacone

Woś Jakub - 400 M / M POL Dobczyce

Zapłacone

Wydro Hubert - 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

Wydro Wiktor - 100 M / M POL Kraków

Zapłacone

Wyroba Ariela - 600 M / K POL Dobczyce Kat Dobczyce

Zapłacone

Zabłocka Agata - 400 M / K POL Lipnik

Zapłacone

Zabłocka Daria - 600 M / K POL Lipnik

Zapłacone

Zabłocka Lena - 100 M / K POL Lipnik

Zapłacone

Zabłocka Zuzanna - 600 M / K POL Lipnik

Zapłacone

Zabłocki Wiktor - 400 M / M POL Lipnik

Zapłacone

Zadęcki Igor - 600 M / M POL Kraków
Zadęcki Tadeusz - 400 M / M POL Kraków
Zając Daria - 400 M / K POL Kraków UKS Lider Siercza

Zapłacone

Zając Robert - 600 M / M POL Kraków UKS Lider Siercza

Zapłacone

Żurek Michał - 800 M / M POL Dobczyce Sp2 Dobczyce

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU