III Eco Bieg Charytatywny

Wola Chorzelowska, Polska
22.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Anuszewska Agata 1 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Babula Ewa 219 BG 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Babula Sylwester 220 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Bać Wiesław 351 NW 10 / M POL Racławówka

Zapłacone

Bąk Mirosław 2 BG 10 / M POL Chorzelów ZABIEGANI MIELEC

Zapłacone

Bała Bożena 3 BG 10 / K POL Grabiny

Zapłacone

Baran Arkadiusz 4 BG 10 / M POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Zapłacone

Bauer Kamil 5 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Berezak Andrzej 6 BG 10 / M POL Podleszany Husqvarna

Zapłacone

Berezak Gabriel 7 BG 10 / M POL Podleszany

Zapłacone

Berezak Milena - BD 500M / K POL Podleszany

Zapłacone

Białek Robert 8 BG 10 / M POL Miele Perfect Runner Team

Zapłacone

Bielawa Mariusz 9 BG 10 / M POL Żyraków

Zapłacone

Bieś Renata 10 BG 10 / K POL Mielec Powiatowy zespół placówek szkolno wychowawczych

Zapłacone

Błaszczak Damian 11 BG 10 / M POL Babicha Husqvarna

Zapłacone

Boroń Arkadiusz 12 BG 10 / M PCN Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Gucio - BD 200M / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Jakub 13 BG 10 / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Konrad 352 NW 10 / M POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Maria 353 NW 10 / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Ola - BD 200M / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bożek Zuzia - BD 200M / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Bronhard Rafał 14 BG 10 / M POL Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia

Zapłacone

Bronowicki Dawid - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Bronowicki Kevin - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Bryk Adrian 15 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Budaj Monika 354 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Budaj Tomasz 16 BG 10 / M POL Mielec ScrewTeam

Zapłacone

Cebula Marcin 17 BG 10 / M POL Mielec POKER to nie hazard?

Zapłacone

Chajdaś Robert 18 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Chałupnik Grzegorz 19 BG 10 / M POL Mielec Powiatowy Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych

Zapłacone

Chlebicki Kamil 20 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 221 BG 10 / K POL Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec

Niezapłacone

Chmura Krzysztof 21 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

Cholewa Rafał 22 BG 10 / M POL Mielec Powiatowy zespół placówek szkolno wychowawczych

Zapłacone

Chrabąszcz Marek 23 BG 10 / M POL Książnice MIMOZA miody

Zapłacone

Cichoń Katarzyna 24 BG 10 / K POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Cichoń Robert 25 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Cichowski Mieczysław 26 BG 10 / M POL Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO

Zapłacone

Cieśla Patryk 27 BG 10 / M POL Mielec Płonące racice

Zapłacone

Ciszczoń Piotr 28 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Cwik Janusz 29 BG 10 / M POL Mielec Wiat We Włosach

Zapłacone

Cyzio Piotr 30 BG 10 / M POL Pustków Osiedle

Zapłacone

Czech Aldona 222 BG 10 / K POL Tarnobrzeg TeBeG Runners Team

Niezapłacone

Czech-Rogalska Agnieszka 223 BG 10 / K POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

Czegus Aneta 31 BG 10 / K POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

Czegus Marcin 32 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

Dąbek Urszula 224 BG 10 / K POL Tarnobrzeg

Niezapłacone

Dengler Monika 33 BG 10 / K POL Chorzelów Fit Runners Team

Zapłacone

Dobosz Piotr 34 BG 10 / M POL Żarówka

Zapłacone

Drąg Oliwia - BD 200M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Dudek Dariusz 35 BG 10 / M POL Chorzelów Zabiegani Mielec

Zapłacone

Dudek Jadwiga 225 BG 10 / K POL Mielec Zsb

Niezapłacone

Dudzik Maciej 36 BG 10 / M POL Lublin Wieś Tańczy i Biega

Zapłacone

Dudzik Marek 37 BG 10 / M POL Mielec Mielecbanda

Zapłacone

Duszkiewicz Andrzej - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 38 BG 10 / M POL Mielec Perfect Runner Team

Zapłacone

Działo Agnieszka 39 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Dziekan Nikodem - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

Dziekan Tomasz 40 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Dzierlęga Piotr 41 BG 10 / M POL Pilzno Królewskie Pilzno

Zapłacone

Dzierżak Arkadiusz 42 BG 10 / M POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

Dzierżak Elżbieta 43 BG 10 / K POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 226 BG 10 / K POL Cmolas

Niezapłacone

Florek Marcin 44 BG 10 / M POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

Folta Sławomir 45 BG 10 / M POL Mielec Orange Polska

Zapłacone

Frąszczak Katarzyna 355 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany

Zapłacone

Furdyna Grzegorz 46 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Gajek Grzegorz 47 BG 10 / M POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

Gajek Magdalena 48 BG 10 / K POL Lublin Wieś tańczy i biega

Zapłacone

Gawor Artur 49 BG 10 / M POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Gawor Monika 50 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Gibała Marcin 51 BG 10 / M POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

Ginter Mateusz - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

Ginter Mirosław 52 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Głaz Jacek 53 BG 10 / M POL Jaślany Zabiegani Mielec

Zapłacone

Golemo Agnieszka 54 BG 10 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Zapłacone

Grabiec Marcin 55 BG 10 / M POL Kolbuszowa Kolbuszowa

Zapłacone

Grygiel Jacek 56 BG 10 / M POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Guła Beata 57 BG 10 / K POL Wadowice Dolne

Zapłacone

Gunia Zbigniew 58 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

Gurgacz Dominik 59 BG 10 / M POL Zagórz Runandtrip.pl

Zapłacone

Gut Jacek 60 BG 10 / M POL Hucisko Black Jack Team

Zapłacone

Halik Małgorzata 227 BG 10 / K POL Mielec pZPSz_W

Niezapłacone

Harnik Aleksander 356 NW 10 / M POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Niezapłacone

Harnik Michal 228 BG 10 / M POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Niezapłacone

Jachorek Wojciech 61 BG 10 / M POL Padew Narodowa ZSB

Zapłacone

Jaworska Marta 62 BG 10 / K POL Rzeszów

Zapłacone

Jeż Robert 63 BG 10 / M POL Mielec Screwteam

Zapłacone

Kaniewska Anna 357 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Kardyś Piotr 64 BG 10 / M POL Borowa

Zapłacone

Karkut Sebastian 65 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Karwacki Maciej 229 BG 10 / M POL Zbigniewice Brak

Niezapłacone

Kasprzak Alessandra - BD 500M / K POL Grochowe UKS Tuszów Narodowy

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 66 BG 10 / M POL Grochowe

Zapłacone

Kasza Joanna 67 BG 10 / K POL Malinie

Zapłacone

Kasza Mariusz 68 BG 10 / M POL Dobrynin

Zapłacone

Kawalec Igor - BD 500M / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

Kawalec Jacek 69 BG 10 / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

Kawalec Waldemar 70 BG 10 / M POL Mielec JOY Runners Team

Zapłacone

Kawalec Wiktor - BD 200M / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

Kawecki Patryk 230 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Kętrzyński Filip 71 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Klimek Jacek 72 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Klus Piotr 231 BG 10 / M POL Rzeszów Piękne i Brodacze

Niezapłacone

Kłósek Zenon 73 BG 10 / M POL Zagorzyce

Zapłacone

Kobylarz Anna 74 BG 10 / K POL Chorzelów

Zapłacone

Kobylarz Piotr 75 BG 10 / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Kobylarz Robert 76 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

Koceniak Piotr - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

Kolisz Małgorzata 77 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 78 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Kołtuniewicz Andrzej 79 BG 10 / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

Kołtuniewicz Bartłomiej - BD 500M / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

Kołtuniewicz Bartłomiej - BD 500M / M POL Lublin wieś tańczy i biega

Niezapłacone

Kołtuniewicz Zofia - BD 200M / K POL Lublin wieś tańczy i biega

Zapłacone

Kopacz Krzysztof 80 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Kotula Maciej 81 BG 10 / M POL Tuszów Narodowy

Zapłacone

Kowalik Mariusz 82 BG 10 / M POL Połaniec RUNNING POŁANIEC

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 232 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

Kozdraś Antoni - BD 200M / M POL Mielec Joy Runners Team

Zapłacone

Kozioł Łukasz 83 BG 10 / M POL Mielec RUN FOR FUN

Zapłacone

Kozioł Monika 358 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Krakowski Maciej 84 BG 10 / M POL Mielec wkurw_team

Zapłacone

Krupa Paweł 85 BG 10 / M POL Agatówka Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Kubik Kamil 233 BG 10 / M POL Gnojnica

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 86 BG 10 / M POL Połaniec

Zapłacone

Kulig Tomasz 87 BG 10 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Kulita Ela 88 BG 10 / K POL Sandomierz Tak Lubię Sandomierz

Zapłacone

Kwiatkowski Robert 89 BG 10 / M POL Pionki Fri

Zapłacone

Kwoka Roman 90 BG 10 / M POL Bobrówka

Zapłacone

Lejko Piotr 91 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

Leyko-Pyzik Paulina 92 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Lipiec Grzegorz 93 BG 10 / M POL Tarnobrzeg Harpagan Tarnobrzeg

Zapłacone

Lipińska-Dul Eliza 359 NW 10 / K POL Podleszany

Zapłacone

Lipka Jakub - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

Lipka Maciej - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

Lipka Michał 234 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

Łącz Małgorzata 94 BG 10 / K POL Mielec RUN FOR FUN

Zapłacone

Łagowska Katarzyna 95 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Łazinek Łukasz 96 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Łukaszek Michał 97 BG 10 / M POL Połaniec Runnig Połaniec

Zapłacone

Madej Magdalena 360 NW 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Madejczyk Bartosz 98 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Madejczyk Małgorzata 99 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Madejczyk Matylda - BD 500M / K POL Mielec

Zapłacone

Madejczyk Mikołaj - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

Magda Łukasz 100 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Majcher Beata 101 BG 10 / K POL Lublin Wieś Tańczy i Biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 235 BG 10 / M POL Chmielów Harpagan Tarnobrzeg

Niezapłacone

Maksoń Małgorzata 102 BG 10 / K PCN Mielec Fit team runners

Zapłacone

Małek Marta 103 BG 10 / K POL Cygany

Zapłacone

Maroń Aleksandra 104 BG 10 / K POL Wadowice Dolne

Zapłacone

Maziarz Artur 105 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Maziarz Hanna - BD 200M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Mazur Jacek 106 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

Mazur Kasia - BD 200M / K POL Brzeźnica

Zapłacone

Miazga Grzegorz 107 BG 10 / M POL Mielec OMK Smoczka

Zapłacone

Micek Tomasz 108 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Mierzyński Grzegorz 109 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 236 BG 10 / M POL Zarzecze

Niezapłacone

Młyniec Patryk 110 BG 10 / M POL Skopanie

Zapłacone

Musiał Ewa 111 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Mydlarz Artur 112 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

Myjak Szymon - BD 200M / M POL Mielec

Zapłacone

Namiota Urszula 113 BG 10 / K POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

Nieznaj Beata 114 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Nieznaj Marcin 115 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Niziołek Grzegorz 116 BG 10 / M POL Chorzelów KSRG

Zapłacone

Nogieć Łukasz 117 BG 10 / M POL Kraków Markowe Szczawiny

Zapłacone

Nowakowski Florian 118 BG 10 / M POL Rzeszów Crazy Is Life

Zapłacone

Obarski Tomasz 237 BG 10 / M POL Sandomierz Amator

Niezapłacone

Ochał Katarzyna 119 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Oleksak Tomasz 120 BG 10 / M POL Nisko

Zapłacone

Orłowska Beata 121 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Orłowski Wojciech 122 BG 10 / M POL Stalowa Wola

Zapłacone

Ortyl Katarzyna 123 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Ortyl Magdalena 124 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Ostrowska Ela 361 NW 10 / K POL Mielec MielecBanda

Zapłacone

Ostrowski Hubert 125 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Ostrowski Łukasz 126 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Pabian Agnieszka 238 BG 10 / K POL Niedomice

Niezapłacone

Pakuła Przemysław 127 BG 10 / M POL Rzeszów 21 BATALION DOWODZENIA

Zapłacone

Paluch Andrzej 128 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Paluch Marzena 129 BG 10 / K POL Mielec Van Berde

Zapłacone

Pałacha Anna 239 BG 10 / K POL Sandomierz TakLubię Sandomierz/TSA

Niezapłacone

Panek Piotr 130 BG 10 / M POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Paprocka Ewa 131 BG 10 / K POL Borowa

Zapłacone

Partyka Katarzyna 132 BG 10 / K POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

Partyka Natalia 133 BG 10 / POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

Partyka Patryk 134 BG 10 / POL Sokołów Małopolski Akademia Futbolu Tg Sokół

Zapłacone

Partyka Sebastian 135 BG 10 / M POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

Pasek Anna - BD 500M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Pasek Małgorzata 240 BG 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Pasek Natalia - BD 200M / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Pasternak Marcin 136 BG 10 / M POL Starachowice

Zapłacone

Pasterz Piotr 137 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

Pasterz Zuzia - BD 200M / K POL Rzeszów

Zapłacone

Pazdro Ewelina 138 BG 10 / K POL Grochowe

Zapłacone

Pazdro Marcin 139 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Pazdro Michał 140 BG 10 / M POL Chorzelów Husqvarna

Zapłacone

Pazdro Rafał 141 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

Pezda Witold 142 BG 10 / M POL Mielec Husqvarna

Zapłacone

Piasecki Łukasz 143 BG 10 / M POL Mielec BTF

Zapłacone

Piątek Dawid 144 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 145 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Piechota Adam 241 BG 10 / M POL Mielec

Niezapłacone

Piechota Kamil - BD 500M / M POL Wola Mielecka

Niezapłacone

Piecuch Maciej 146 BG 10 / M POL Przeworsk

Zapłacone

Piecyk Lena - BD 200M / K POL Grochowe

Zapłacone

Piekarz Jan 147 BG 10 / M POL Raniżów

Zapłacone

Pięta Bogdan 148 BG 10 / M POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Pietryka Anna - BD 500M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Pietryka Zuzanna - BD 200M / K POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

Pleban Karolina 149 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Pluta Marta 150 BG 10 / K POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Pluta Sebastian 151 BG 10 / M POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Płonka Kamil 362 NW 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Polek Przemysław 152 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Poniaszek Jakub 153 BG 10 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Predko Grażyna 154 BG 10 / K POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Przybyło Łukasz 155 BG 10 / M POL Mielec SPR Stal Mielec

Zapłacone

Przygoda Michał 156 BG 10 / M POL Malinie

Zapłacone

Przywara Piotr 157 BG 10 / M POL Budy Głogowskie Mtu Aero Engines Polska

Zapłacone

Pszeniczny Jakub 158 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Pułanik Dariusz 159 BG 10 / M POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

Rączka Joanna 160 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Rado Franciszek - BD 200M / M POL Wola Chorzelowska

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 363 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany

Zapłacone

Rogalska Natasza - BD 500M / K POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

Rusek Jolanta 242 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

Rusznica Patryk - BD 200M / M POL Rzeszów

Zapłacone

Rusznica Pola - BD 200M / K POL Rzeszów

Zapłacone

Rusznica Tomasz 161 BG 10 / M POL Rzeszów

Zapłacone

Rychlakbożek Monika 162 BG 10 / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Rządzki Filip 163 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Rżany Monika 164 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Sala Zbigniew 165 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

Saniawa Paweł 166 BG 10 / M POL Tarnobrzeg PSPrzepraszam Klimontów

Zapłacone

Siembida Małgorzata 243 BG 10 / K POL Ulanów Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

Sikora Mateusz 167 BG 10 / M POL Chorzelów

Zapłacone

Skawińska Marcelina 168 BG 10 / K POL Rzeszów Crazy Is Life

Zapłacone

Skiba Janusz 244 BG 10 / M POL Radomysl Wielki

Niezapłacone

Skiba Klaudia 245 BG 10 / K POL Radomyśl Wielki

Niezapłacone

Skop Paweł 169 BG 10 / M POL Przecław wkurw_team

Zapłacone

Skowron Wojciech 246 BG 10 / M POL Bobrowa OCR TEAM DĘBICA

Niezapłacone

Skrzypczak Barbara 247 BG 10 / K PHL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

Skrzysiński Gniewomir 170 BG 10 / M POL Korczyna Monk Sandals Team/Team Altra Red

Zapłacone

Skwara Mariusz 171 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Ślęzak Paulina 249 BG 10 / K POL Miłosław WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Niezapłacone

Smaczny Bartłomiej 172 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Smagacz Henryk 173 BG 10 / M POL Stara Jastrząbka

Zapłacone

Śnieżek Krzysztof 250 BG 10 / M POL Nisko Planeta Nisko

Niezapłacone

Sowa Dariusz 174 BG 10 / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Stachula Aneta 175 BG 10 / K POL Wójków

Zapłacone

Stachula Radosław 176 BG 10 / M POL Wojków SLS Padew Narodowa

Zapłacone

Stala Tomasz 177 BG 10 / M POL Dębiaki Lks Dębiaki

Zapłacone

Stec Mariusz 178 BG 10 / M POL Domaradz Husaria Race Team

Zapłacone

Strońska Agnieszka 179 BG 10 / K POL Tarnobrzeg Kopalnia Mocy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 364 NW 10 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Sumiec Krystyna 180 BG 10 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Sumiec Zygmunt 181 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Świątek Anna 184 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Świątek Bogusław 185 BG 10 / M POL Brzeźnica

Zapłacone

Świątek Filip - BD 500M / M POL Brzeźnica

Zapłacone

Świątek Joanna 186 BG 10 / K POL Brzeźnica

Zapłacone

Szczygieł Beata 187 BG 10 / K POL Stobierna

Zapłacone

Szczygieł Dawid 188 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

Szczygieł Zbigniew 189 BG 10 / M POL Stobierna

Zapłacone

Szczygieł Zbigniew 248 BG 10 / M POL Stobierna

Niezapłacone

Szklarz Anna - BD 200M / K POL Mielec Magda Paweł Kids Fan Team

Zapłacone

Szklarz Anna 190 BG 10 / K POL Mielec Nie cierpię biegać

Zapłacone

Sztuka Marek 191 BG 10 / M POL Mielec js2221

Zapłacone

Szwagierczak Damian 192 BG 10 / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Szweda Sebastian 193 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

Szymala-Lipka Magdalena 194 BG 10 / K POL Mielec

Zapłacone

Tokarz Adrian 195 BG 10 / M POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Tokarz Waldemar 196 BG 10 / M POL Paszczyna

Zapłacone

Tomczyk Andrzej 197 BG 10 / M POL Tarnobrzeg TG SOKÓŁ Zakopane

Zapłacone

Torba Jarosław 198 BG 10 / M POL Lipa

Zapłacone

Truniarz Paweł 199 BG 10 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

Trzcionka Justyna 200 BG 10 / K POL Kraków Bieganie Góry Las Błoto

Zapłacone

Tworek Artur 251 BG 10 / M POL Ossala

Niezapłacone

Tylutki Agnieszka 365 NW 10 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany Nordic Walking

Niezapłacone

Walania Kinga 201 BG 10 / K POL Głogów Małopolski TKKF Sokół

Zapłacone

Walas Anna 252 BG 10 / K POL Chrząstów

Niezapłacone

Wieczorek Agata 253 BG 10 / K POL Tarnobrzeg TeBeG Runners Team

Niezapłacone

Wiktor Kinga 202 BG 10 / K POL Mielec Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych

Zapłacone

Wiktor Stanisław - BD 500M / M POL Mielec

Zapłacone

Wilk Anna 203 BG 10 / K POL Mielec ZABIEGANI MIELEC

Zapłacone

Wilk Maciej 204 BG 10 / M POL Trzebownisko Śwagier Team

Zapłacone

Witek Antoni - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Witek Jan - BD 500M / M POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Witek Paulina 366 NW 10 / K POL Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu

Zapłacone

Wodka Dawid 254 BG 10 / M POL Mielec WW Team

Niezapłacone

Wójcik Tomasz 256 BG 10 / M POL Gorzyce Zmitek Team Nowa Dęba

Niezapłacone

Wojtuszewski Radosław 205 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Wolak Dariusz 255 BG 10 / M POL Mielec Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim

Niezapłacone

Woźniak Janusz 206 BG 10 / M POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

Woźniak Lidia 207 BG 10 / K POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

Woźniak Marcin 208 BG 10 / M POL Mielec Frytki z majonezem

Zapłacone

Woźniak Mariusz 209 BG 10 / M POL Tuszyma Frytki z majonezem

Zapłacone

Wyparło Jan 210 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Wyparło Wojciech 211 BG 10 / M POL Mielec

Zapłacone

Ząbek Łukasz 212 BG 10 / M POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Żądło Jacek 213 BG 10 / M POL Mielec PERFECT RUNNER TEAM

Zapłacone

Zalaś Filip - BD 200M / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

Zalaś Marcin 214 BG 10 / M POL Połaniec Running Połaniec

Zapłacone

Zalepa Alicja 215 BG 10 / K POL Grodzisko Dolne

Zapłacone

Zalepa Krzysztof 216 BG 10 / M POL Grodzisko Dolne

Zapłacone

Żelazko Kamil 257 BG 10 / M POL Rzeszów Husaria Race Team

Niezapłacone

Ziomek Grzegorz 217 BG 10 / M POL Mielec LKS Mielec

Zapłacone

Zuber Karolina 218 BG 10 / K POL Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuszowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU