II JAWORZNICKI BIEG IM. ROTMISTRZA W. PILECKIEGO

Jaworzno, Polska
20.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Justyna 1 OS10 / K POL Katowice Azs Uniwersytet Śląski

Zapłacone

2. Baron Eugeniusz 2 OS10 / M Tauron Team

Zapłacone

3. Barski Rafał 3 OS10 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

4. Boba Monika 201 BU5 / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

5. Bogucka Kamila 202 BU5 / K POL Katowice

Niezapłacone

6. Bogucki Przemysław 203 BU5 / M POL Katowice

Niezapłacone

7. Ból Katarzyna 4 OS10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

8. Broda Agnieszka 5 OS10 / K Jaworzno

Niezapłacone

9. Bryś Piotr 6 OS10 / M POL Świerczyniec Runhogs Tychy

Niezapłacone

10. Bugajczyk Piotr 7 OS10 / M Tauron Team

Zapłacone

11. Bulanda Wioletta 9 OS10 / K POL Gliwice

Zapłacone

12. Cebularz Patryk 10 OS10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

13. Czopik Maria - BMK 600M / K POL Jaworzno

Zapłacone

14. Danilenko Artur 11 OS10 / M 7;#tauron Wydobycie

Zapłacone

15. Flakus Marzena 204 BU5 / K POL Zabrze -

Zapłacone

16. Foryś Paweł 12 OS10 / M POL Kraków

Niezapłacone

17. Fraś Katarzyna 13 OS10 / K 6;#tauron Polska Energia

Zapłacone

18. Gaweł Bogdan 14 OS10 / M POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

19. Gędłek Tomasz 15 OS10 / M POL Jaworzno chciałemsepobiegać

Niezapłacone

20. Głowacz Kamil 16 OS10 / M POL Jaworzno Wkurw_Team

Zapłacone

21. Głowacz Mateusz 17 OS10 / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

22. Golkowski Radoslaw 18 OS10 / M POL Zawiercie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa

Zapłacone

23. Grzelec Jacek 19 OS10 / M POL Katowice Jacenty Team

Zapłacone

24. Guła Agnieszka 205 BU5 / K POL Mysłowice Ads Masna

Niezapłacone

25. Gwóźdź Edyta 206 BU5 / K POL Jaworzno

Niezapłacone

26. Hasik Zbigniew 20 OS10 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

27. Herman Paweł 21 OS10 / M Jaworzno Tauron Team

Zapłacone

28. Jamróz Karolina 207 BU5 / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Niezapłacone

29. Janicki Krzysztof 208 BU5 / M POL Jaworzno Giganci

Zapłacone

30. Janicki Władysław 209 BU5 / M POL Ostróda

Zapłacone

31. Jędrzejek Krzysztof 210 BU5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

32. Jurek Magdalena 22 OS10 / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

33. Kacprzak Anna 23 OS10 / K POL Jaworzno

Zapłacone

34. Karpinski Dariusz 24 OS10 / M POL Gliwice

Zapłacone

35. Kawulak Kazimierz 211 BU5 / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

36. Kępka Karolina 212 BU5 / K POL Zabrze -

Zapłacone

37. Kępka Magdalena - BMK 600M / K POL Zabrze -

Zapłacone

38. Kępka Zbigniew 213 BU5 / M POL Zabrze -

Zapłacone

39. Kiljan Mariusz 25 OS10 / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

40. Klimas Agnieszka 214 BU5 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

41. Klimas Paweł 215 BU5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

42. Klimczak Aneta 216 BU5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

43. Kołodziejska Annamaria 217 BU5 / K POL Jaworzno

Zapłacone

44. Konewka Błażej 26 OS10 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

45. Kowalczyk Paweł 27 OS10 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Niezapłacone

46. Kowalik Wojciech 28 OS10 / M POL Bedzin

Niezapłacone

47. Kozłowski Zbigniew 29 OS10 / M TAURON Team

Zapłacone

48. Krynicka Barbara 30 OS10 / K Tauron Team

Zapłacone

49. Krynicki Maciej 31 OS10 / M Tauron Team

Zapłacone

50. Książek Janusz 32 OS10 / M POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Zapłacone

51. Kulpa-Czubak Małgorzata 218 BU5 / K

Niezapłacone

52. Latkowski Piotr 219 BU5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

53. Legut Tomasz 33 OS10 / M TAURON Team

Zapłacone

54. Łukajczyk Kamil 220 BU5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

55. Łuszcz Magdalena 34 OS10 / K POL Bytom BTM Runners

Zapłacone

56. Malicka Małgorzata 35 OS10 / K TAURON Team

Zapłacone

57. Michalik Adrian 36 OS10 / M Tauron Team

Zapłacone

58. Nowak Wiktor - BMK 600M / M

Niezapłacone

59. Oblizajek Paweł 37 OS10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

60. Pałka Paweł 38 OS10 / M POL Jaworzno Saint Gobain Squad

Zapłacone

61. Pasternak Stanisław 39 OS10 / M POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

62. Piechowicz Dariusz 221 BU5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

63. Piętka Marcin 41 OS10 / M POL Glinka

Zapłacone

64. Piętka Radosław 40 OS10 / M POL Sosnowiec Tauron Team

Zapłacone

65. Plich Andrzej 42 OS10 / M POL Mysłowice No.1 Mysłwice

Zapłacone

66. Pogonowski Marcin 43 OS10 / M POL Orzesze

Niezapłacone

67. Popielewicz Karolina 45 OS10 / K POL Mikolow ON LEMON SPORT TEAM

Zapłacone

68. Popielewicz Tomasz 44 OS10 / M POL Bytom ON LEMON SPORT TEAM

Zapłacone

69. Rekieć Kaja 46 OS10 / K POL Dąbrowa Górnicza HUSARIA RACE TEAM

Niezapłacone

70. Siewiert Kacper 48 OS10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

71. Siewiert Marcin 47 OS10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

72. Słoma Tomasz 222 BU5 / M POL Kielce

Zapłacone

73. Smolik Marcin 49 OS10 / M POL Jaworzno

Zapłacone

74. Sobczyk Karolina 223 BU5 / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

75. Spiocha Wacław 224 BU5 / M Kraków

Niezapłacone

76. Szarek Rafał 50 OS10 / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

77. Szlósarczyk Julia - BMK 600M / K

Niezapłacone

78. Szlósarczyk Zuzia - BMK 600M / K

Niezapłacone

79. Szozda Teresa 51 OS10 / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

80. Teper Zdzisław 225 BU5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

81. Tomczak Jacek 226 BU5 / M POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

82. Tomera Olaf - BMK 600M / M

Niezapłacone

83. Tracz Damian 227 BU5 / M POL Katowice

Zapłacone

84. Tracz Szymon 228 BU5 / M POL Katowice

Zapłacone

85. Warat Katarzyna 52 OS10 / K POL Gliwice Yes3

Zapłacone

86. Waskin Szymon 229 BU5 / M Katowice

Niezapłacone

87. Wójcik Zbigniew 53 OS10 / M POL Brzezinka

Zapłacone

88. Żurawik Daniel 54 OS10 / M POL Jaworzno PPI SYSTEMY GRZEWCZE

Zapłacone

89. Żurawik Konrad - BMK 600M / M POL Jaworzno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU