I LEŚNA DYSZKA ZALESICE 2018 O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA

Zalesice, Polska
23.09.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WALCZYK Kamil
Zabiegany Skaryszew
37 POL Maków 3:25 17.54 00:34:04:26
2
GRABDA Karol
Biegiem Radom
17 POL Mirów 3:31 17.24 00:35:01:18
3
OSIŃSKI Rafał
Biegiem Radom!
44 POL Mazowszany 3:31 17.24 00:35:03:81
4
LEWOCHA Rafał
Wożniak Running Team
21 POL Jastrząb 3:32 16.95 00:35:15:34
5
JAGIEŁO Michał
Lubienia
60 POL Lubienia 3:34 16.95 00:35:38:18
6
ŁĘKAWSKI Mariusz
Iłża Pędzi
109 'iłża 3:36 16.67 00:35:54:48
7
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom!
119 Radom 3:39 16.39 00:36:21:93
8
SYGUT Eliasz
IŁŻA PĘDZI
76 POL Iłża 3:39 16.39 00:36:29:74
9
MENDYKA Michał
Biegiem Radom!
74 POL Radom 3:41 16.39 00:36:40:18
10
OSIŃSKI Marcin
Biegiem Radom!
47 POL Mazowszany 3:45 16.13 00:37:27:93
11
WIECZOREK Marcin
Wanda Panfil Team
52 POL Łączany 3:50 15.63 00:38:19:24
12
WOJTUNIAK Rafał
Biegiem Radom !
94 POLSKA Małęczyn 3:55 15.38 00:39:02:91
13
CHOJNACKI Maciej
Team Zalesice
2 POL Zalesice 3:55 15.38 00:39:06:68
14
ALOT Paweł
69 POL Radom 3:57 15.15 00:39:26:13
15
TUZIMEK Rafał
Team Zalesice
4 POL Szydłowiec 3:59 15.15 00:39:44:58
16
KAROLAK Rafal
Zabiegany Skaryszew
81 POL Skaryszew 4:05 14.71 00:40:42:06
17
WĄTŁY Konrad
98 POLSKA Zalesice 4:08 14.49 00:41:15:63
18
JAGIEŁO Kinga
Lubienia
59 POL Lubienia 4:12 14.29 00:41:50:66
19
BANASZCZYK Grzegorz
ENDORFINA Szydłowiec
67 POL Szydłowiec 4:15 14.08 00:42:29:08
20
BIENIEK Karol
57 POL Zatopolice 4:16 14.08 00:42:35:98
21
KOSIAK Paweł
Uks Technik Radom
97 POLSKA Radom 4:21 13.89 00:43:28:78
22
NOWAK Marcin
Iłża Pędzi
1 POL Iłża 4:23 13.70 00:43:42:76
23
MUNDZIK Mateusz
OSP KSRG Wierzbica
19 POL Wierzbica 4:23 13.70 00:43:45:41
24
MINDA Ewa
Biegiem Radom!
105 Radom 4:24 13.70 00:43:58:88
25
FALIŃSKI Grzegorz
Biegiem Radom!
106 Radom 4:25 13.70 00:44:02:84
26
MAKOWSKI Tomasz
Team Zalesice
25 POL Zalesice 4:25 13.70 00:44:04:53
27
WÓJCICKI Jarosław
Team Zalesice
13 POL Łączany 4:25 13.51 00:44:08:28
28
MAJ Radosław
Zabiegany Skaryszew
34 POLSKA Chomentów Socha 4:25 13.51 00:44:09:08
29
MORAWSKI Mirosław
Biegiem Radom!
83 POL Radom 4:31 13.33 00:45:03:84
30
KOT Paweł
Zwoleń Biega
38 POL Gózd 4:31 13.33 00:45:04:71
31
NOGAJ Marcin
Zabiegany Skaryszew
92 POLSKA Skaryszew 4:32 13.33 00:45:15:38
32
BOCHEŃSKI Krzysztof
Zabiegany Skaryszew
75 POL Skaryszew 4:32 13.16 00:45:18:74
33
PISKORZ Robert
Team Zalesice
12 POL Zalesice 4:33 13.16 00:45:26:31
34
SIWIOREK Ireneusz
108 Pomorzany 4:34 13.16 00:45:32:81
35
BŁASZCZYK Anna
Biegiem Radom!
63 POL Radom 4:36 12.99 00:45:55:78
36
PAJĄK Kacper
TEAM Zalesice
14 POL Chomentów 4:38 12.99 00:46:16:71
37
ĆWIEK Łukasz
Iłża Pędzi
114 Iłża 4:40 12.82 00:46:39:91
38
DOMAGAŁA Kacper
110 Podsuliszka 4:41 12.82 00:46:40:78
39
WĄTŁA Martyna
100 POLSKA Zalesice 4:43 12.82 00:47:00:14
40
SADKOWSKI Paweł
39 POL Maków 4:44 12.66 00:47:16:96
41
BIAŁAS Daniel
OSP KSRG Wierzbica
20 POL Wierzbica 4:46 12.66 00:47:34:76
42
JÓŹWIK Robert
50 POL Skaryszew 4:46 12.66 00:47:37:61
43
CHOLEWA Dariusz
OSP KSRG WIERZBICA
23 POL Wierzbica 4:49 12.50 00:48:00:21
44
WIĘCASZEK Sławomir
Team Zalesice
31 POLSKA Zalesice Kolonia 4:50 12.50 00:48:10:21
45
MITAL Mirosław
84 POL Radom 4:51 12.35 00:48:20:68
46
PISKORZ Anna
Team Zalesice
7 POL Zalesice 4:51 12.35 00:48:27:78
47
GRUDNIEWSKA-MATYSIAK Agnieszka
IŁŻA PĘDZI
35 POL Iłża 4:51 12.35 00:48:28:23
48
GÓŹDŹ Krystyna
Iłża Pędzi
111 Iłża 4:51 12.35 00:48:28:25
49
SZCZĘSNY Łukasz
43 POLSKA Polany 4:53 12.35 00:48:48:01
50
MALICKI Grzegorz
Scyzoryk
115 Nowy Kazanów 4:54 12.35 00:48:53:38
51
JAROSZ Grzegorz
Team Zalesice
30 POLSKA Zalesice Kolonia 4:54 12.20 00:48:59:48
52
MATYSIAK Piotr
IŁŻA PĘDZI
36 POL Iłża 4:55 12.20 00:49:09:58
53
CHOJNACKI Jakub
Team Zalesice
53 POLSKA Zalesice 4:56 12.20 00:49:14:58
54
SZCZEPIŃSKI Marek
Team Zalesice
15 POL Zalesice 4:57 12.20 00:49:21:76
55
KAROLAK Anna
Zabiegany Skaryszew
80 POL Skaryszew 4:57 12.20 00:49:23:88
56
WNUKOWSKI Sebastian
78 POL Radom 4:58 12.05 00:49:32:21
57
STANIEWSKA Anna
Zabiegany Skaryszew
86 POL Skaryszew 4:60 12.05 00:49:52:43
58
WIĘCASZEK Maja
Klub sportowy zalesice team
51 POL Łączany 5:01 12.05 00:50:05:93
59
MARLECKI Andrzej
Biegiem Radom
70 POL Radom 5:01 11.90 00:50:07:16
60
TUZIMEK Jakub
102 5:02 11.90 00:50:14:26
61
MATYSIAK Julia
Iłża Pędzi
61 POL Iłża 5:03 11.90 00:50:24:74
62
SKOBEL Robert
Stowarzyszenie Szakal Biega
95 POLSKA Radom 5:04 11.90 00:50:31:54
63
FIJAŁKOWSKA Aneta
68 POL Radom 5:05 11.76 00:50:42:66
64
WĄTŁY Wojciech
TEAM Zalesice
29 POL Zalesice 5:08 11.76 00:51:10:33
65
PLATO Katarzyna
Biegiem Radom!
62 POL Radom 5:08 11.76 00:51:15:13
66
MOSKWA Katarzyna
STREET RUN RADOM
32 POL Radom 5:09 11.63 00:51:21:98
67
HERNIK Justyna
Street Run Radom
41 POL Radom 5:09 11.63 00:51:24:44
68
CHOJNACKA Małgorzata
Team Zalesice
3 POL Zalesice 5:12 11.49 00:51:55:88
69
STĘPIEŃ Monika
Zabiegany Skaryszew
26 POL Skaryszew 5:13 11.49 00:52:05:53
70
JAROSZEK Konrad
Iłża Pędzi
64 POL Iłża 5:18 11.36 00:52:58:88
71
KOWALIK Jakub
6 POL Wierzbica 5:19 11.24 00:53:07:88
72
CHUDZIKOWSKA Sylwia
Iłża Pędzi
96 POLSKA Iłża 5:19 11.24 00:53:09:91
73
STĘPIEŃ-WĄTŁA Paulina
Klub Sportowy Zalesice Team
33 POL Zalesice 5:20 11.24 00:53:14:73
74
PYRKA Jacek
Drużyna AA
87 POL Mazowszany 5:20 11.24 00:53:16:18
75
NĘDZI Bernadetta
Drużyna AA
88 POL Huta Mazowszańska 5:20 11.24 00:53:17:83
76
SOBANIA Jacek
Zabiegany Skaryszew
93 POLSKA Skaryszew 5:22 11.24 00:53:39:11
77
CHUDYBA Monika
Iłża Pędzi
58 POL Pakosław 5:24 11.11 00:53:50:08
78
STĘPIEŃ Iwona
73 POL Iłża 5:24 11.11 00:53:51:08
79
GUCWA Małgorzata
55 POL Ruda Wielka 5:24 11.11 00:53:54:74
80
LIS-PISKORZ Monika
Team Zalesice
11 POL Zalesice 5:25 11.11 00:54:00:61
81
OSIŃSKI Grzegorz
Drużyna AA
72 POL Mazowszany 5:25 11.11 00:54:08:61
82
NOWAK Katarzyna
Iłża Pędzi
71 POL Iłża 5:28 10.99 00:54:30:01
83
PODGÓRSKA Katarzyna
Team Zalesice
5 POL Zalesice 5:31 10.87 00:55:01:46
84
KAWALEC Małgorzata
56 POL Osiny-Majorat 5:32 10.87 00:55:16:94
85
MORAWSKA Beata
Biegiem Radom!
118 Radom 5:33 10.87 00:55:28:91
86
FLOROWSKA Alicja
112 Szydłowiec 5:38 10.64 00:56:16:84
87
LIPIEC Ewelina
103 Polany 5:39 10.64 00:56:29:88
88
PISKORZ Bartosz
Team Zalesice
9 POL Zalesice 5:42 10.53 00:56:53:48
89
SĘPIOŁ Anna
82 POL Iłża 5:42 10.53 00:56:58:11
90
FLOROWSKI Przemysław
113 Szydłowiec 5:43 10.53 00:57:00:26
91
ZWOLIŃSKA Ewa
54 POL Wierzbica 5:45 10.42 00:57:25:88
92
PISKORZ Jacek
101 POLSKA Radom 5:47 10.42 00:57:40:61
93
KACZOROWSKI Krzysztof
48 POL Radom 5:47 10.42 00:57:45:36
94
SOCHACZEWSKA Anna
Zabiegany Skaryszew
116 Skaryszew 5:53 10.20 00:58:49:78
95
PISKORZ Karolina
99 POLSKA Radom 5:58 10.10 00:59:39:84
96
ROMANOWSKA Aleksandra
Team Zalesice
10 POL Łączany 6:11 9.71 01:01:43:44
97
PŁUSA Ireneusz
117 Sadek 6:21 9.43 01:03:26:53
98
DOMAGALA Katarzyna
89 POL Podsuliszka 6:22 9.43 01:03:37:56
99
TATAR Monika
107 Maków 6:22 9.43 01:03:38:01
100
CZUPRYN Paweł
65 POL Podgórki 6:27 9.35 01:04:23:81
101
CHYLICKI Marian
BIEGIEM RADOM !
104 POLSKA Radom 6:58 8.62 01:09:34:71
102
ZIELIŃSKI Marcin
24 POL Radom 7:29 8.00 01:14:44:16

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU