Grand Prix MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Wodzisław Śląski, Polska
12.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Maciej 156 ELITA / M POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Adamkiewicz Marcin 201 MASTERS / M POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

3. Andryszczak Wojciech 236 / M POL Żywiec ZETRA TAPE

Niezapłacone

4. Bak Tymoteusz 1 SMERF / M POL Gosciecin Gościęcin

Zapłacone

5. Baron Paweł 157 ELITA / M POL Orzesze www.force-components.pl

Zapłacone

6. Basiura Piotr 202 MASTERS / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

7. Bednarczyk Sławomir 237 / M POL Kozy

Zapłacone

8. Białogłowicz Jan 238 / M POL Cieszyn CST Skoczów

Niezapłacone

9. Biskup Julia 266 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

10. Biskup Marcin 203 MASTERS / M POL Rybnik Super Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

11. Borek Stefan 158 ELITA / M POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

12. Budzyn Łukasz 204 MASTERS / M POL Rybnik bROWERek Team

Zapłacone

13. Choma Laura 267 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK POL Tychy CHOMA TEAM TSR

Zapłacone

14. Choma Maksymilian 26 MŁ. ŻAK / M POL Tychy CHOMA TEAM TSR

Zapłacone

15. Chomiuk Remigiusz 159 ELITA / M POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Niezapłacone

16. Chromik Szymon 160 ELITA / M POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

17. Chrószcz Maks 161 ELITA / M POL Pszczyna

Niezapłacone

18. Cojk Patryk 101 MŁ. J.MŁ / M POL Marklowice

Zapłacone

19. Copija Bartosz 51 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

20. Cyroń Paweł 162 ELITA / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

21. Cyroń Piotr 163 ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

22. Czaporowski Piotr 2 SMERF / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

23. Czerniecki Szymon 102 MŁ. J.MŁ / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

24. Drzeniek Marcin 205 MASTERS / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

25. Duda Przemysław 164 ELITA / M POL Pszczyna Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

26. Dudek Jakub 206 MASTERS / M POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Niezapłacone

27. Durok Kamil 27 MŁ. ŻAK / M POL Jankowice UKS AVATAR

Niezapłacone

28. Dworak Aleksander 103 MŁ. J.MŁ / M POL Nowe Chechło CHOMA TEAM TSR

Zapłacone

29. Dziedzic Kamil 165 ELITA / M POL Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Niezapłacone

30. Fido Aleksander 166 ELITA / M POL Katowice KLUB SPORTOWY VICTORIA KATOWICE

Niezapłacone

31. Figel Max 131 J.MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

32. Franiczek Adam 52 ŻAK / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław Ślaski

Niezapłacone

33. Friedel David 104 MŁ. J.MŁ / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

34. Garnek Ksawier 105 MŁ. J.MŁ / M POL Rydułtowy GK Viktoria Rybnik

Niezapłacone

35. Gawałek Maciej 167 ELITA / M POL Rybnik MAD MOBIL NISSAN

Niezapłacone

36. Gawałek Marcin 239 / M POL Rybnik MAD MOBIL NISSAN

Niezapłacone

37. Gembala Eugeniusz 240 / M POL Bełk

Zapłacone

38. Gmyrek Patryk 28 MŁ. ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

39. Grudziński Rafał 106 MŁ. J.MŁ / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

40. Grzesiczek Aleksandra 53 ŻAK / K POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

41. Grzesiczek Damian 168 ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

42. Grzesiczek Dawid 169 ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

43. Hartman Nadia 54 ŻAK / K POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

44. Hawryluk Jakub 55 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

45. Herman Jarosław 242 / M POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

46. Hulbój Kamil 132 J.MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

47. Jakubowski Tomasz 207 MASTERS / M POL Bielsko Biała Bike.Store Bielsko-Biała / chorwacjawypoczynek.pl

Niezapłacone

48. Jancik Martin 133 J.MŁ. / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

49. Jancikova Adela 268 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

50. Jany Błażej 170 ELITA / M POL Pszczyna

Zapłacone

51. Jędrzejczyk Adam 243 / M POL Rybnik bROWERek team

Niezapłacone

52. Kaczmarczyk Tomasz 107 MŁ. J.MŁ / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

53. Kapellak Adriana 286 ELITA / K POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

54. Karkoszka Andrzej 134 J.MŁ. / M POL Tychy Kiwi Klub MTB

Niezapłacone

55. Kasprowiak Karol 244 / M POL Gliwice EuroBikeKaczmarekElectricTeam

Niezapłacone

56. Keisler Jiri 171 ELITA / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

57. Klemczak Michał 56 ŻAK / M POL Rybnik Szkółka kolarska MOSiR Rybnik

Niezapłacone

58. Klemczak Patrycja 269 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK POL Rybnik Szkółka kolarska MOSiR Rybnik

Niezapłacone

59. Kolańczyk Larysa 270 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK POL Rydułtowy UkS Feniks Rydułtowy

Zapłacone

60. Kowalczyk Mateusz 57 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

61. Kubica Roman 172 ELITA / M CZE Ostrava MS BIKE ACADEMY RACING

Niezapłacone

62. Kubuszok Marek 245 / M POL Świętochłowice Bike Atelier Team

Zapłacone

63. Ledwoń Dawid 135 J.MŁ. / M POL Mszana

Niezapłacone

64. Lisowski Karol 108 MŁ. J.MŁ / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

65. Łucki Dominik 173 ELITA / M POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Niezapłacone

66. Marackova Pavlina 287 ELITA / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

67. Martynowicz Andrzej 246 / M POL Gliwice

Niezapłacone

68. Maślanka Mariusz 208 MASTERS / M POL Bielsko-Biała Mtbb-Bielska Drużyna Mtb

Niezapłacone

69. Mieszczak Aleksander 209 MASTERS / M POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Niezapłacone

70. Moskała Sebastian 58 ŻAK / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

71. Mrowiec Jarosław 174 ELITA / M POL Chorzów Kiwi Klub

Niezapłacone

72. Mucha Max 3 SMERF / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

73. Mucha Samuel 29 MŁ. ŻAK / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

74. Muchova Sara 4 SMERF / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

75. Musiał Michał 210 MASTERS / M POL Chorzów KIWI KLUB MTB

Niezapłacone

76. Nosek Adrian 59 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

77. Pająk Adam 211 MASTERS / M POL Radlin SUP Lifting Team Bugla Bike Service

Niezapłacone

78. Pawliczak Paweł 212 MASTERS / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

79. Piasecki Paweł 213 MASTERS / M POL Bielsko-Biała remikbike.pl - briderz.pl

Niezapłacone

80. Piechaczek Karol 60 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

81. Piotrowski Andrzej 247 / M POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Niezapłacone

82. Pricop Mikołaj 136 J.MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

83. Puzio Wojciech 109 MŁ. J.MŁ / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

84. Raska Matous 110 MŁ. J.MŁ / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

85. Ratajczyk Paweł 5 SMERF / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

86. Ratajczyk Sebastian 62 ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

87. Rojek Maciej 30 MŁ. ŻAK / M POL Rybnik Szkółka kolarska MOSiR Rybnik

Niezapłacone

88. Sacke Jakub 111 MŁ. J.MŁ / M CZE Ostrava jiriteam

Niezapłacone

89. Sarik Jaromir 63 ŻAK / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

90. Sasko Kamil 175 ELITA / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

91. Sedlacek Jiri 248 / M CZE Ostrava-Poruba S.k.jiří Team Ostrava

Niezapłacone

92. Skokun Jakub 112 MŁ. J.MŁ / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Zapłacone

93. Strączek Mirosław 214 MASTERS / M POL Marklowice

Zapłacone

94. Svidrnoch Jakub 113 MŁ. J.MŁ / M CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

95. Syrnicka Julia 271 MŁ. J.MŁ / MŁODZICZKA i JUNIORK POL Żory KLUB KOLARSKI ŻORY

Zapłacone

96. Szczyrba Franciszek 6 SMERF / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

97. Szymeczek Amelia 64 ŻAK / K POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

98. Szymkowiak Nico 114 MŁ. J.MŁ / M POL Lubomia Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

99. Tarnowski Janusz 249 / M POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

100. Toczkowski Paweł 176 ELITA / M POL Zabrze

Zapłacone

101. Torzewski Daniel 215 MASTERS / M POL Czeladź Sayyes Chatler MTB Team

Niezapłacone

102. Twardzik Łukasz 65 ŻAK / M POL Zawada Szkółka kolarska MOSiR Wodzisław

Niezapłacone

103. Urbanek Bartosz 66 ŻAK / M POL Rybnik GK Viktoria Rybnik

Niezapłacone

104. Urbanek Krzysztof 216 MASTERS / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

105. Urbanek Maciej 67 ŻAK / M POL Rybnik Gk Viktoria Rybnik

Niezapłacone

106. Węgrzyk Tomek 68 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

107. Węgrzyn Nikodem 115 MŁ. J.MŁ / M POL Świerklany Klub Kolarski Świerklany

Niezapłacone

108. Widenka Bartosz 137 J.MŁ. / M POL Gorzyce

Zapłacone

109. Wieczorek Jan 69 ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Niezapłacone

110. Włodarczyk Mateusz 177 ELITA / M POL Katowice

Zapłacone

111. Woźnica Marcin 217 MASTERS / M POL Radlin

Zapłacone

112. Woźnica Stanisław 7 SMERF / M POL Radlin

Niezapłacone

113. Zdrazilova Zoe 288 ELITA / K CZE Ostrava Sk Jiří Team Ostrava

Niezapłacone

114. Żok Marek 178 ELITA / M POL Sumina Mikesz Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU