Grand Prix MTB XC Wodzisław Śląski 2019

Wodzisław Śląski, Polska
24.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamik Igor - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Andryszczak Wojciech - MASTERS 1 / POL Żywiec ZETRA
Atłas Filip - ELITA / M POL Sosnowiec 72D Rowmix java team
Bańbor Ola - ELITA / K POL Knurów AZS politechnika śląska
Bednarczyk Sławomir - MASTERS 1 / POL Kozy

Zapłacone

Bekiesza Grzegorz - MASTERS 1 / POL Wodzisław Ślaski Ks Forma Wodzisław Ślaski
Bernert Grzegorz - ELITA / M POL Żory AZS Politechnika Śląska
Biskup Julia - MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

Biskup Marcin - MASTERS 1 / M POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

Bonusiak Przemysław - ELITA / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team
Broda Adrianna - ELITA / K POL Żory Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Broda Artur - ELITA / M POL Żory Pressing Bike-System Ice-Went Team
Bryłka Konrad - ELITA / POL Nowa Wieś Książęca WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

Budzyn Łukasz - MASTERS 1 / M POL Rybnik bROWERek Team

Zapłacone

Caputa Dominik - ELITA / M POL Cisiec AZS Politechnika Śląska
Chomiuk Patryk - ELITA / M POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

Chomiuk Remigiusz - ELITA / M POL Rybnik Tomazi Bike Team

Zapłacone

Chromik Szymon - ELITA / M POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

Cisak Maksymilian - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany
Copija Bartosz - ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Ćwiczak Adrian - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Cyroń Piotr - ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

Dąbrowski Beniamin - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Gogolin UKS Sport Bralin

Zapłacone

Dobosz Jarosław - ELITA / POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - MŁ. ŻAK / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SMERF / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - MASTERS 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Duda Michał - MASTERS 1 / M POL Czyżowice Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
Duda Przemysław - ELITA / M POL Pszczyna Nice JURA BIKE Częstochowa
Dudek Izabela - MASTERS 1 / K POL Sosnowiec PEVA POLSKA MTB TEAM

Zapłacone

Dudek Jakub - MASTERS 1 / M POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Zapłacone

Dudzic Mateusz - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany
Uczestnik anonimowy - MŁ. ŻAK / M POL Jankowice UKS AVATAR

Zapłacone

Duzniak Pawel - ELITA / M POL Krzeszowice Publishing School Racing Team
Fiałkiewicz Filip - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Żory Fiołekteam
Fiałkiewicz Maciej - MASTERS 1 / M POL Żory Fiołekteam
Gajdzik Julia - MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Gajdzik Piotr - MASTERS 1 / M POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Gajdzik Sławomira - ELITA / K POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Galowy Marek - MASTERS 1 / POL Katowice Kiwi Klub Mtb
Uczestnik anonimowy - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rydułtowy GK Viktoria Rybnik
Gembala Eugeniusz - MASTERS 1 / POL Bełk

Zapłacone

Gmyrek Patryk - MŁ. ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Grzesiczek Damian - ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

Grzesiczek Dawid - ELITA / M POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

Hawryluk Jakub - ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Herman Jarosław - MASTERS 1 / POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

Hulbój Kamil - JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Imiela Kamil - ELITA / M POL Mysłowice

Zapłacone

Jakubowski Tomasz - MASTERS 1 / M POL Bielsko Biała Bike.Store Bielsko-Biała / chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

Janik Przemysław - MASTERS 1 / M POL Pierściec Opony Serafinowski
Jokel Michał - ELITA / POL Chorzów Kiwi Klub
Jona Dawid - ELITA / M POL Ruda MEXLLER KOZIEGŁOWY

Zapłacone

Jona Maja - SMERF / K POL Ruda Ślaska

Zapłacone

Kaczmarczyk Tomasz - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Kapica Marek - ELITA / M POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM
Karkoszka Andrzej - ELITA / POL Tychy Kiwi Klub MTB

Zapłacone

Kasprowiak Karol - MASTERS 1 / POL Gliwice EuroBikeKaczmarekElectricTeam

Zapłacone

Kempa Maciej - MASTERS 1 / POL Pilchowice

Zapłacone

Kisza Tadeusz - MASTERS 2 / M POL Brenna
Kiszel Jakub - MŁ. I JUN. MŁ. / POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany
Kiszka Zbigniew - MASTERS 1 / POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Kokot Paweł - ELITA / M POL Piasek Kukson Racing Team
Konieczny Marcin - MASTERS 1 / M POL Siemianowice Śląskie Sayyes Chatler MTB Team
Uczestnik anonimowy - ELITA / POL Bielsko Biała

Zapłacone

Kowal Karol - MŁ. I JUN. MŁ. / POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kowalczyk Mateusz - ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Uczestnik anonimowy - ELITA / PCN Wodzisław
Kubala Tomasz - MASTERS 1 / M POL Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Kubicki Piotr - MASTERS 1 / M POL Bytom Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

Kubuszok Marek - MASTERS 1 / POL Świętochłowice Bike Atelier Team

Zapłacone

Kuśka Maksymilian - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik
Kuśka Zuzanna - MŁ. ŻAK / K POL Rybnik
Kwapulinski Krzysztof - MASTERS 1 / M POL Świetochłowice

Zapłacone

Kwiecień Jacek - ELITA / M POL Łącza AZS Politechnika Śląska
Lamich Adam - ELITA / M CZE Opava SUPERIOR RIDERS
Latusik Łukasz - ELITA / M POL Tychy AZS Politechnika Śląska
Ledwoń Dawid - ELITA / POL Mszana

Zapłacone

Leśniak Bartosz - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

Lettovsky Tomas - ELITA / M CZE Ostrava SUPERIOR RIDERS
Lisowski Karol - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Łucki Dominik - ELITA / M POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Łyżwiński Grzegorz - ELITA / M POL Sosnowiec SAYYES Chatler

Zapłacone

Machura Oliwier - MŁ. I JUN. MŁ. / POL Bytom Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Majer Katarzyna - ELITA / K POL Katowice KU AZS UŚ
Majzel Daniel - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Malarz Michał - JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Marcol Bartek - MŁ. I JUN. MŁ. / POL Mszana

Zapłacone

Mieszczak Aleksander - MASTERS 1 / M POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
Mojżesz Agnieszka - ELITA / K POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Mrowiec Jarosław - ELITA / M POL Chorzów Kiwi Klub

Zapłacone

Musiał Michał - ELITA / POL Chorzów KIWI KLUB MTB
Musioł Kacper - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Połomia LKK Fuji Gos Mszana

Zapłacone

Pałęga Krzysztof - ELITA / M POL Zawiercie Uniwersytet Śląski
Pasternak Jakub - ELITA / M POL Brzeszcze Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Pasternak Piotr - ELITA / M POL Brzeszcze Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

Paszenda Arek - ELITA / M POL Rybnik PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
Pawliczak Paweł - MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

Piech Martyna - ELITA / K POL Katowice AZS AWF KATOWICE
Piechaczek Karol - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Podleżyńska Marzena - ELITA / K POL Katowice AZS AWF Katowice
Puzio Wojciech - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Pyrchla Piotr - ELITA / M POL Katowice ProService Racing Team

Zapłacone

Pytel Piotr - ELITA / M POL Głuchołazy WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

Pytka Tomasz - ELITA / M POL Ruda Śląska
Ratajczyk Łukasz - MASTERS 1 / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Ratajczyk Paweł - SMERF / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Ratajczyk Sebastian - ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Rokicki Karol - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Prudnik WHIT MTB TEAM BIAŁA

Zapłacone

Ryhun Rodion - ELITA / M POL Katowice KU AZS UŚ
Sadowski Daniel - MASTERS 1 / M POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

Samek Paweł - ELITA / M POL Żory Azs Politechnika Śląska
Scierski Maciej - ELITA / M POL Tychy RK Aluminium Team /SWSM Katowice
Sedlacek Jiri - MASTERS 1 / CZE Ostrava-Poruba S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava
Siemianowski Maksymilian - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Sieniawski Jakub - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Sikora Szymon - ELITA / M POL Gliwice Regress Riders

Zapłacone

Siwek Olimpia - MŁ. I JUN. MŁ. / K POL Gogołowa LKK FUJI GOS MSZANA
Skokun Jakub - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Skokun Piotr - ŻAK / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Skowronek Piotr - ELITA / M POL Katowice Uniwersytet Śląski
Skwark Aneta - ELITA / K POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Skwark Mariusz - MASTERS 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

Ślusarz Dariusz - MASTERS 1 / M POL Orzesze

Zapłacone

Smolarz Daniel - ELITA / M POL Błażejowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

Smolarz Piotr - ELITA / M POL Katowice

Zapłacone

Smolski Kamil - ELITA / M POL Prudnik
Sobierski Bartosz - ELITA / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Sobik Bartłomiej - ELITA / M POL Rybnik

Zapłacone

Sobolewski Filip - ELITA / POL Jaworzno

Zapłacone

Sobótka Tomasz - MASTERS 1 / M POL Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu

Zapłacone

Socha Sławomir - MASTERS 1 / POL Wodzisław Śląski
Stasiowska Paula - ELITA / K POL Piekary Śląskie AZS Politechnika Śląska / Gomola Trans Airco
Suchanek Martyna - ELITA / K POL Gliwice Politechnika Śląska
Szarek Mateusz - ELITA / M POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

Szewczyk Michał - ELITA / M POL Cieszyn AZS Politechnika Śląska
Szmid Julia - ŻAK / K POL Rybnik KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
Szumowski Bogdan - MASTERS 2 / M POL Bielsko-Biała Bike.store

Zapłacone

Szymeczek Amelia - ŻAK / K POL Buczkowice

Zapłacone

Szymura Marcin - ELITA / M POL Stanowice BB MTB Team
Torzewski Daniel - ELITA / POL Czeladź Sayyes Chatler MTB Team
Tymiński Patryk - ELITA / M POL Jastrzębie Zdrój Uniwersytet Śląski
Ucher Krystian - ELITA / M POL Świerklany Pressing Bike-System Ice-Went Team
Urbanek Bartosz - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Urbanek Krzysztof - MASTERS 1 / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Urbanek Maciej - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Węgrzyk Tomek - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Węgrzyn Nikodem - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Świerklany Klub Kolarski Świerklany
Westova Alzbeta - MŁ. I JUN. MŁ. / K CZE Opava Bike team Sportovní kurzy
Wieczorek Filip - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Wieczorek Jan - ŻAK / M POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Wiencek Denis - ELITA / M POL Pietna OKR BIKE Team

Zapłacone

Wilk Marcin - ELITA / M POL Katowice

Zapłacone

Wodarczyk Monika - ELITA / K POL Kobiór AZS

Zapłacone

Woelke Patrick - ELITA / M POL Biała White MTB Team
Wójcik Zbigniew - MASTERS 1 / M POL Goleszów 3T
Zarenkiewicz Arkadiusz - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
Zawierta Magdalena - ELITA / K POL Pieczyska WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

Zawierta Patrycja - ELITA / K POL Pieczyska WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

Ziółkowski Jakub - MŁ. I JUN. MŁ. / M POL Gliwice
Ziółkowski Przemysław - MASTERS 1 / POL Gliwice
Zmysłowski Daniel - MASTERS 1 / POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU