FORCE MARATON MTB ORZESZE

Fabryczna, Orzesze, Polska
07.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bąk Michalina - MINIMARATON / K30 POL Tychy Puchałka Sport
Barglik Jacek - MINIMARATON / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bogacki Rafał - MINIMARATON / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team
Bonk Tadeusz - MARATON / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

Borek Joanna - MINIMARATON / K40 POL Katowice Yellobike
Cyroń Piotr - MINIMARATON / M30 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM
Czepiel Łukasz - MINIMARATON / M40 POL Krapkowice ... OKR BIKE TEAM

Zapłacone

Dębek Krystian - MARATON / M40 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

Di-Giusto Piotr - MINIMARATON / M40 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa
Dudek Jakub - MINIMARATON / M40 POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team
Dyszy Grzegorz - MINIMARATON / M16 POL Bobrowniki BIKE ATELIER TEAM
Fiałkiewicz Anna - MINIMARATON / K30 POL Żory Fiołekteam
Fiałkiewicz Maciej - MINIMARATON / M40 POL Żory Fiołekteam
Fundowicz Łukasz - MINIMARATON / M40 POL Mysłowice Rowerowe Myslowice

Zapłacone

Galowy Marek - MINIMARATON / M40 POL Katowice Kiwi Klub
Gembala Eugeniusz - MINIMARATON / M50 POL Bełk
Gembala Szymon - MINIMARATON / M30 POL Bełk
Gembala Violetta - MINIMARATON / K40 POL Bełk
Gnat Dariusz - MARATON / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
Górnik Ireneusz - MINIMARATON / M16 POL Wodzisław Śląski
Graca Sławomir - MINIMARATON / M50 POL Dankowice HCC Components
Gruszeczka Paweł - MINIMARATON / M30 POL Bielsko-Biała
Grzesiczek Damian - MARATON / M18 POL Mikołów Kiwi Klub
Jabłoński Łukasz - MINIMARATON / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

Jagieła Grzegorz - MINIMARATON / M30 POL Tychy Adient Team

Zapłacone

Jojko Tomasz - MARATON / M18 POL Bełk

Zapłacone

Karolińska Julita - MINIMARATON / K40 POL Czeladź
Kasza Paweł - MINIMARATON / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Klusek Łukasz - MINIMARATON / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Konieczny Marcin - MARATON / M40 POL Siemianowice Śląskie
Kostka Jacek - MINIMARATON / M30 POL Świerczyniec Adient Team
Kotlowski Arkadiusz - MARATON / M40 POL Zdzieszowice Cardio-Sport Scott Mtb Team
Kozak Robert - MINIMARATON / M30 POL Kęty
Uczestnik anonimowy - MINIMARATON / M30 POL Kęty
Kukurba Mikołaj - MINIMARATON / M30 POL Gliwice ROMET FACTORY TEAM
Kuriata Robert - MINIMARATON / M30 POL Bestwina Sports Coaching Mtb Team
Kurzok Rafał - MINIMARATON / M30 POL Tychy KIWI KLUB MTB
Kustra-Kapol Małgorzata - MINIMARATON / K40 POL Jastrzębie Zdrój TOMAZI BIKE TEAM
Ludwig Marcin - MARATON / M40 POL Pławniowice 4M

Zapłacone

Łyżwiński Grzegorz - MARATON / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Machowski Artur - MINIMARATON / M50 POL Bielsko-Biała
Maślanka Artur - MINIMARATON / M30 POL Żory

Zapłacone

Obuchowski Robert - MINIMARATON / M40 POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team

Zapłacone

Ołubek Robert - MINIMARATON / M40 POL Żory Hrmax Żory
Pacan Zbigniew - MINIMARATON / M50 POL Zdzieszowice
Palka Paweł - MINIMARATON / M30 POL Mysłowice Rowerowe Mysłowice

Zapłacone

Pander Marek - MARATON / M40 POL Orzesze Wilcze stado
Pawełczyk Piotr - MINIMARATON / M30 POL Bytom

Zapłacone

Pernal Szymon - MINIMARATON / M40 POL Oświęcim ADIENT TEAM

Zapłacone

Rosiński Piotr - MINIMARATON / M30 POL Gliwice

Zapłacone

Sanhen Dariusz - MINIMARATON / M40 POL Mysłowice Rowerowe Mysłowice
Sanhen Jakub - MINIMARATON / M16 POL Mysłowice Rowerowe Mysłowice
Schmidt Mariusz - MINIMARATON / M40 POL Sosnowiec Power Silesia
Sobień Adam - MINIMARATON / M40 POL Katowice
Sobótka Tomasz - MINIMARATON / M40 POL Knurów

Zapłacone

Sojka Marek - MARATON / M40 POL Tychy
Spilok Tadeusz - MINIMARATON / M50 POL Ustron Sts Fokus Ustron
Starzycki Paweł - MINIMARATON / M30 POL Tychy CHOMA SPORT TRENER
Szkolny Piotr - MINIMARATON / M30 POL Krapkowice ... Beer Biker Krapkowice
Szymczyk Leszek - MINIMARATON / M50 POL Sosnowiec
Szymura Marcin - MINIMARATON / M30 POL Stanowice BB MTB Team
Tabor Mirosław - MINIMARATON / M30 POL Chorzów PZU Sport Team
Torzewski Daniel - MARATON / M30 POL Czeladź Mut Mtb Team
Urbanek Iwona - MINIMARATON / K30 POL Bieruń
Wiąckiewicz Łukasz - MINIMARATON / M30 POL Ruda Śląska
Wita Michał - MARATON / M50 POL Rybnik Victoria Rybnik
Wojciechowski Michał - MINIMARATON / M30 POL Katowice

Zapłacone

Wójcik Zbigniew - MINIMARATON / M40 POL Goleszów 3T
Wróbel Oskar - MINIMARATON / M40 POL Mysłowice Rowerowe Mysłowice

Zapłacone

Ziółkowski Przemysław - MINIMARATON / M40 POL Gliwice

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU