BIEG I NORDIC WALKING – 15 LAT POLSKI W UE

Myszków, Polska
01.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arendt Zdzisław 101 NW 5 KM / M51 POL Katowice

Zapłacone

2. Bachowicz Agnieszka 103 NW 5 KM / K31 POL Niepołomice Aga_biega

Zapłacone

3. Będkowski Tomasz 2 BIEG 5KM / M31 POL Koziegłówki

Zapłacone

4. Bernacki Piotr 1 BIEG 5KM / M31 POL Myszków

Zapłacone

5. Błaszczyk Adrian 104 NW 5 KM / M31 POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

6. Bobrowski Mariusz 107 NW 5 KM / M31 POL Koniecpol

Zapłacone

7. Cesarz Jolanta 108 NW 5 KM / K31 POL Myszków

Zapłacone

8. Chrzanowski Klaudiusz 3 BIEG 5KM / M31 POL Myszków

Zapłacone

9. Cieniuch Agnieszka 5 BIEG 5KM / K31 POL Żarki BIEGAJ Z ŻARKAMI

Zapłacone

10. Czarnecki Zbyszek 109 NW 5 KM / M31 POL Myszków

Zapłacone

11. Deja Agnieszka 110 NW 5 KM / K31 POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

12. Dewódzka Katarzyna 111 NW 5 KM / K31 POL Myszków

Zapłacone

13. Domin Krystyna - NW 5 KM / K51 POL Siemianowice MK TEAM

Niezapłacone

14. Dragon Mirosław - BIEG 5KM / M51 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

15. Uczestnik anonimowy 112 NW 5 KM / K31 POL Częstochowa A. Z. S. Cz- wa

Zapłacone

16. Dziadkowiec Krzysztof 6 BIEG 5KM / M31 POL Niepołomice FitClub24Niepołomice

Zapłacone

17. Fajer Marek 7 BIEG 5KM / M51 POL Myszków Zwik Myszków. Myszków Biega

Zapłacone

18. Gabor Aleksandra - NW 5 KM / K31 POL Chorzów Stowarzyszeniw Niezależny Chorzów

Niezapłacone

19. Gajdka Jolanta 113 NW 5 KM / K31 POL Czeladź Kije W Dobrych Rękach

Zapłacone

20. Gałazka Anna 8 BIEG 5KM / K16 POL Złotypotok

Zapłacone

21. Gałązka Jarosław 9 BIEG 5KM / M51 POL Złoty Potok

Zapłacone

22. Gębska Elżbieta 114 NW 5 KM / K51 POL Będzin Kije w Dobrych Rekach/Recepturki

Zapłacone

23. Gogolin Anna 10 BIEG 5KM / K31 POL Zabrze

Zapłacone

24. Gogolin Jerzy 12 BIEG 5KM / M51 POL Zabrze

Zapłacone

25. Gołda Mariusz 13 BIEG 5KM / M31 POL Myszków

Zapłacone

26. Grabowska Anna 115 NW 5 KM / K31 POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

27. Haciuk Andrzej 116 NW 5 KM / M51 POL Myszków sympatyk Kijomaniaków

Zapłacone

28. Hajda Justyna - BIEG 5KM / K16 POL Radzionków Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

29. Hanasiewicz Marcin 14 BIEG 5KM / M16 POL Czeladź

Zapłacone

30. Hauke Iwona 117 NW 5 KM / K31 POL Siemonia Bobry Wolking

Zapłacone

31. Hrabia Józef 118 NW 5 KM / M51 POL Częstochowa Viking Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

32. Janocha Agnieszka 15 BIEG 5KM / K31 POL Żarki Letnisko Ambitni Amatorzy

Zapłacone

33. Janocha Piotr 17 BIEG 5KM / M31 POL Żarki Letnisko

Zapłacone

34. Jurczak Brygida 119 NW 5 KM / K51 POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem

Zapłacone

35. Kańka Małgorzata - NW 5 KM / K31 POL Myszków

Niezapłacone

36. Karcz Grzegorz 18 BIEG 5KM / M31 POL Myszków Będuska Brygada Biegowa, Myszków Biega

Zapłacone

37. Karcz Joanna 19 BIEG 5KM / K31 POL Myszków Będuska Brygada Biegowa

Zapłacone

38. Kasprzak Bronisław 120 NW 5 KM / M51 POL Wręczyca Wielka

Zapłacone

39. Kasprzik Bernard 121 NW 5 KM / M51 POL Toszek Toszanka Nordic Team

Zapłacone

40. Kasprzik Jolanta 122 NW 5 KM / K51 POL Toszek Toszanka Nordic Team

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy 20 BIEG 5KM / M31 POL Sosnowiec

Zapłacone

42. Klimas Katarzyna 123 NW 5 KM / K31 POL Myszków Stowarzyszenie Kijomaniacy

Zapłacone

43. Klimek Tadeusz 21 BIEG 5KM / M31 POL Kusięta Gmina Olsztyn

Zapłacone

44. Kliszewski Dariusz 23 BIEG 5KM / M51 POL Częstochowa

Zapłacone

45. Kobiela Daria 124 NW 5 KM / K16 POL Częstochowa KABEX Podkowa Janów

Zapłacone

46. Koczur Tamara - BIEG 5KM / K31 POL Myszków

Niezapłacone

47. Uczestnik anonimowy 125 NW 5 KM / M31 POL Sosnowiec

Zapłacone

48. Krakowian Aleksandra 126 NW 5 KM / K51 POL Częstochowa

Zapłacone

49. Krakowian Mirosław 127 NW 5 KM / M51 POL Częstochowa

Zapłacone

50. Kudzia Anna - BIEG 5KM / K31 POL Katowice

Niezapłacone

51. Kufel Kamil - BIEG 5KM / M31 POL Wlodowice Kabex Podkowa Janów

Niezapłacone

52. Kwaśniak Mateusz 25 BIEG 5KM / M16 POL Libiąż

Zapłacone

53. Ledwan Krzysztof 26 BIEG 5KM / M16 POL Częstochowa UKS Katolik Częstochowa

Zapłacone

54. Leski Józef 128 NW 5 KM / M51 POL Zawiercie Grupa Jura.PL

Zapłacone

55. Leszczawski Andrzej 129 NW 5 KM / M51 POL Sosnowiec

Zapłacone

56. Łączyk Barbara 130 NW 5 KM / K51 POL Czeladź

Zapłacone

57. Łączyk Jerzy 131 NW 5 KM / M51 POL Czeladź

Zapłacone

58. Machowski Jan 132 NW 5 KM / M51 POL Koziegłowy Leśne Ludki Zarki Letnisko

Zapłacone

59. Mazur Anna 27 BIEG 5KM / K31 POL Sosnowiec

Zapłacone

60. Mazur Kamil 28 BIEG 5KM / M31 POL Sosnowiec lubelskibiegacz.pl

Zapłacone

61. Uczestnik anonimowy - BIEG 5KM / M31 POL Kraków #YOLOTEAMKRK

Niezapłacone

62. Mercik Wioleta 29 BIEG 5KM / K31 POL Myszków #YOLOTEAMKRK

Zapłacone

63. Mieczkowska Katarzyna 133 NW 5 KM / K31 POL Koziegłowy Stowarzyszenie Kijomaniacy

Zapłacone

64. Mizera Edyta 30 BIEG 5KM / K31 POL Sosnowiec

Zapłacone

65. Mizera Marcin 31 BIEG 5KM / M31 POL Sosnowiec

Zapłacone

66. Mizgała Kacper - NW 5 KM / M16 POL Janów kabex podkowa janów

Niezapłacone

67. Mizgała Nadia - BIEG 5KM / K16 POL Janów kabex podkowa janów

Niezapłacone

68. Myrta Mariola - BIEG 5KM / K16 POL Wroclaw Awl

Niezapłacone

69. Ociepa Dariusz - BIEG 5KM / M31 POL Myszków

Niezapłacone

70. Ociepa Ewa - BIEG 5KM / K31 POL Myszków

Niezapłacone

71. Osuszek Andrzej - BIEG 5KM / M16 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

72. Owczarek Krzysztof 32 BIEG 5KM / M16 POL Częstochowa

Zapłacone

73. Pałys Małgorzata 33 BIEG 5KM / K16 POL Myszków

Zapłacone

74. Uczestnik anonimowy 34 BIEG 5KM / M31 POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

75. Piedo Agnieszka 134 NW 5 KM / K31 POL Myszków

Zapłacone

76. Pilis Paulina - BIEG 5KM / K16 POL Myszków

Niezapłacone

77. Pisarczyk-Pękała Daria 135 NW 5 KM / K31 POL Rogoźnik Bobry Walking

Zapłacone

78. Płatek Tomasz 35 BIEG 5KM / M16 POL Drobnice Wieluń Biega

Zapłacone

79. Płoskoński Piotr 36 BIEG 5KM / M51 POL Radomsko Kbks Radomsko

Zapłacone

80. Ptasik Agnieszka - NW 5 KM / K16 POL Koziegłowy Uniwersytet Wrocławski

Niezapłacone

81. Ptasik Dominika 136 NW 5 KM / K16 POL Koziegłowy VII LO w Częstochowie

Zapłacone

82. Ptasik Izabela 137 NW 5 KM / K31 POL Koziegłowy

Zapłacone

83. Ptasik Mirosław 37 BIEG 5KM / M51 POL Koziegłowy

Zapłacone

84. Rabczuk Beata 139 NW 5 KM / K31 POL Myszków

Zapłacone

85. Rajczyk Włodzimierz 38 BIEG 5KM / M51 POL Żarki Letnisko LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

86. Reczulski Mariusz 140 NW 5 KM / M51 POL Częstochowa Stowarzyszenie Miłośników Sportu Efekt Częstochowa /KABEX Podkowa Janów

Zapłacone

87. Romańska Katarzyna 141 NW 5 KM / K31 POL Katowice #Czeladzbiega

Zapłacone

88. Samerdak Basia 142 NW 5 KM / K31 POL Myszków

Zapłacone

89. Sczęsny Marta 39 BIEG 5KM / K31 POL Opole

Zapłacone

90. Śluz Rafał - BIEG 5KM / M31 POL Katowice

Niezapłacone

91. Sojka Katarzyna 143 NW 5 KM / K31 POL Jaworznik Gibkie Patyki

Zapłacone

92. Srebniak Anna 144 NW 5 KM / K51 POL Koziegłowy koziegłowski UTW

Zapłacone

93. Sroka Małgorzata 145 NW 5 KM / K31 POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

94. Staszewska Joanna 147 NW 5 KM / K31 POL Świętochłowice Gibkie Patyki

Zapłacone

95. Staszewski Henryk 40 BIEG 5KM / M51 POL Chorzów Gibkie szłapy

Zapłacone

96. Stefaniak Emilia 148 NW 5 KM / K51 POL Sosnowiec

Zapłacone

97. Stiller Karol 149 NW 5 KM / M31 POL Kusięta KABEX Podkowa Janów

Zapłacone

98. Syma Sebastian 41 BIEG 5KM / M31 POL Myszków

Zapłacone

99. Szala Danuta - NW 5 KM / K51 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

100. Szrobarczyk Małgorzata 150 NW 5 KM / K51 POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

101. Taisner Aleksandra 151 NW 5 KM / K31 POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

102. Taisner Tomasz 152 NW 5 KM / M31 POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

103. Tiahnybok Paweł 42 BIEG 5KM / M31 POL Kalety Socios Silesia

Zapłacone

104. Tuora Zuzanna - BIEG 5KM / K16 POL Myszków

Niezapłacone

105. Ujejski Zbigniew 153 NW 5 KM / M51 POL Myszków Stowarzyszenie Kijomaniacy

Zapłacone

106. Welm Grzegorz - BIEG 5KM / M31 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

107. Wierachowska Zofia 154 NW 5 KM / K51 POL Katowice Bobry Walking

Zapłacone

108. Wołoszczuk Grzegorz 155 NW 5 KM / M51 POL Zawiercie Wydra Zielona

Zapłacone

109. Woźniak Olga - BIEG 5KM / K31 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

110. Wrocławski Rafał - NW 5 KM / M31 POL Poraj

Niezapłacone

111. Zaradna-Szymańska Iwona - NW 5 KM / K51 POL Siemianowice Śląskie MK team

Niezapłacone

112. Zarębska Katarzyna 156 NW 5 KM / K51 POL Częstochowa

Zapłacone

113. Zarębski Lukasz 157 NW 5 KM / M51 POL Częstochowa

Zapłacone

114. Zarnowiecka Justyna 158 NW 5 KM / K31 POL Myszkow

Zapłacone

115. Zielińska Grażyna 159 NW 5 KM / K51 POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

116. Zimny Agnieszka 160 NW 5 KM / K31 POL Koziegłówki

Zapłacone

117. Zydek Ewa 161 NW 5 KM / K51 POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU