10. Błękitna Wstęga Balatonu

Wodzisław Śląski, Polska
31.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Auguścik Bogdan 1 BIEG 5 KM / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

2. Balcarek Magdalena 156 BIEG 10 KM / K40 POL Połomia

Zapłacone

3. Bałecki Zbigniew 761 1600 M / M POL Jastrzębie Zdrój Młode Wilczki

Zapłacone

4. Bałos Liliana 157 BIEG 10 KM / K30 POL Pszów Love Story

Zapłacone

5. Banach Sebastian 158 BIEG 10 KM / M40 POL Pszów YNO ULTRA

Zapłacone

6. Banek Emilia 601 800 M / K POL Gorzyczki

Zapłacone

7. Banek Eugeniusz 159 BIEG 10 KM / M40 POL Gorzyczki

Zapłacone

8. Banek Karolina 602 800 M / K POL Gorzyczki

Zapłacone

9. Banek Katarzyna 2 BIEG 5 KM / K POL Gorzyczki

Zapłacone

10. Banko Dominika 768 1600 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

11. Banko Zuzanna 624 800 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

12. Bartosik Sebastian 160 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

13. Bernat Bartłomiej 3 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

14. Bialik Tomasz 4 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

15. Białecki Michał 705 800 M / M POL Jastrzębie Zdrój Młode Wilczki

Zapłacone

16. Białoń Szymon 161 BIEG 10 KM / M14 POL Cieszyn

Zapłacone

17. Bielińska Anna 150 BIEG 5 KM / K POL Rydułtowy YNO ULTRA

Zapłacone

18. Bieniek Katarzyna 162 BIEG 10 KM / K30 POL Ochaby

Zapłacone

19. Blutko Nikodem 501 400 M / M POL Skrzyszów

Zapłacone

20. Bober Wojciech 5 BIEG 5 KM / M POL Rogów

Zapłacone

21. Bodnar Anna 6 BIEG 5 KM / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

22. Bogdański Olaf 502 400 M / M POL Łaziska UKS DIAMENT GODÓW

Zapłacone

23. Bombor Antonina 7 BIEG 5 KM / K POL Rybnik

Zapłacone

24. Brachman Nicola 163 BIEG 10 KM / K14 POL Czyżowice

Zapłacone

25. Brauner Wojciech 164 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

26. Brejnak Liliana 503 400 M / K POL Rybnik

Zapłacone

27. Brzozowski Radosław 517 400 M / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

28. Buchalik Dariusz 8 BIEG 5 KM / M POL Żory ANTON TEAM

Zapłacone

29. Buchalik Marian 165 BIEG 10 KM / M40 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

30. Budnicki Artur 166 BIEG 10 KM / M40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

31. Budnicki Kamil 167 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

32. Bugiel Michalina 769 1600 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

33. Bugla Agnieszka 9 BIEG 5 KM / K POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

34. Bugla Wieslaw 168 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Sląski RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

35. Bulenda Krystyna 10 BIEG 5 KM / K POL Ligota Książęca

Zapłacone

36. Bulenda Wiktoria 12 BIEG 5 KM / K POL Ligota Książęca

Zapłacone

37. Burda Andrzej 13 BIEG 5 KM / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

38. Burdzik Weronika 14 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

39. Cabała Adam 15 BIEG 5 KM / M POL Marklowice

Zapłacone

40. Cabała Natalia 603 800 M / K POL Marklowice

Zapłacone

41. Chmiel Jacek 169 BIEG 10 KM / M60 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

42. Chrapkiewicz Marek 170 BIEG 10 KM / M30 POL Pszczyna Szwagry Team Pszczyna/ Pszczyna Biega

Zapłacone

43. Chrobok Jakub 401 200 M / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

44. Chrobok Michał 16 BIEG 5 KM / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

45. Chrobok Radosław 17 BIEG 5 KM / M POL Katowice AA

Zapłacone

46. Cyran Marcin 171 BIEG 10 KM / M30 POL Zawada

Zapłacone

47. Cyrus Zosia 423 200 M / K POL Rybnik

Niezapłacone

48. Czarnota Anna 18 BIEG 5 KM / K POL Marklowice

Zapłacone

49. Czarnota Leszek 19 BIEG 5 KM / M POL Marklowice

Zapłacone

50. Czarnota Wojciech 707 800 M / M POL Marklowice

Zapłacone

51. Czyż Adrian 625 800 M / M POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

52. Czyż Jacek 172 BIEG 10 KM / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

53. Czyż Leonarda 20 BIEG 5 KM / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

54. Czyż Marlena 770 1600 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

55. Czyż Marlena 604 800 M / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

56. Dandyk Karol 173 BIEG 10 KM / M14 POL Mysłowice Uks Chromik

Zapłacone

57. Darnowska-Hyla Julia 21 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

58. Dawiec Gabriela 174 BIEG 10 KM / K40 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

59. Drogosz Damian 22 BIEG 5 KM / M POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna

Zapłacone

60. Drozdziok Elżbieta 23 BIEG 5 KM / K POL Pielgrzymowice Mamy Młodych Wilczków

Zapłacone

61. Drozdziok Zofia 605 800 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

62. Dubiel Jarosław 175 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

63. Duerschlag Iwona 176 BIEG 10 KM / K40 POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

64. Dyl Ireneusz 177 BIEG 10 KM / M40 POL Czyżowice

Zapłacone

65. Dzierżęga Łukasz 24 BIEG 5 KM / M POL Wodziskaw Śląski

Zapłacone

66. Ferfecka Sławomira 25 BIEG 5 KM / K POL Rydułtowy

Zapłacone

67. Filusz Dawid 178 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik DECATHLON Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

68. Fojcik Leszek 26 BIEG 5 KM / M POL Jankowice Klub Sportowy Cross Sport

Zapłacone

69. Fojcik-Pustelnik Karolina 27 BIEG 5 KM / K POL Ustroń Hónym do mety

Zapłacone

70. Foks Marcin 28 BIEG 5 KM / M POL Pielgrzymowice Tata wilczka

Zapłacone

71. Foks Nadia 402 200 M / K POL Pielgrzymowice Młode wilczki

Zapłacone

72. Folwarczny Tomasz 29 BIEG 5 KM / M POL Skoczów

Zapłacone

73. Frączek Bartosz 30 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

74. Franek Marcin 179 BIEG 10 KM / M40 POL Cieszyn AMDG

Zapłacone

75. Franica Jan 180 BIEG 10 KM / M60 POL Kornowac Niezrzeszony

Zapłacone

76. Fulneczek Piotr 31 BIEG 5 KM / M POL Krzyżanowice

Zapłacone

77. Funikowski Michał 32 BIEG 5 KM / M POL Czyzowice

Zapłacone

78. Gadaj Grzegorz 181 BIEG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

79. Gajda Alicja 403 200 M / K POL Żory

Zapłacone

80. Gajda Klaudia 626 800 M / K POL Żory UKS Diament Godów

Niezapłacone

81. Uczestnik anonimowy 33 BIEG 5 KM / M POL Rybnik HUSARIA

Zapłacone

82. Gajdzica Marcin 182 BIEG 10 KM / M40 POL Pawłowiczki 4-Pak Team

Zapłacone

83. Gąsior Katarzyna 34 BIEG 5 KM / K POL Pawłowice

Zapłacone

84. Gatner Natalia 762 1600 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

85. Gaweł Bogdan 183 BIEG 10 KM / M60 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

86. Gawlas Dominik 184 BIEG 10 KM / M30 POL Cieszyn Daniel Wąsik TervelTeam

Zapłacone

87. Glenc Rafal 185 BIEG 10 KM / M30 POL Pszow Love Story

Zapłacone

88. Glenz Robert 606 800 M / M POL Rogów

Zapłacone

89. Głowa Maja 518 400 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

90. Góralski Jarosław 187 BIEG 10 KM / M50 POL Racibórz

Zapłacone

91. Górski Michał 188 BIEG 10 KM / M14 POL Racibórz

Zapłacone

92. Gorzelany Rafał 186 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

93. Grabowski Tomasz 189 BIEG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

94. Griman Joanna 190 BIEG 10 KM / K30 POL Rybnik

Zapłacone

95. Grzybek Antoni 191 BIEG 10 KM / M50 POL Pierściec

Zapłacone

96. Hajto Dominik 192 BIEG 10 KM / M30 POL Chybie Biegiem przez Chybie

Zapłacone

97. Hawełka Edward 193 BIEG 10 KM / M40 POL Kończyce Małe

Zapłacone

98. Hejna Michał 194 BIEG 10 KM / M30 POL Skrzyszów KS M.E.T.A.

Zapłacone

99. Heliosz Agnieszka 195 BIEG 10 KM / K40 POL Krostoszowice InterAktywni

Zapłacone

100. Hetmaniok Rafał 35 BIEG 5 KM / M POL Skrzyszów

Zapłacone

101. Uczestnik anonimowy 504 400 M / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy 505 400 M / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

103. Holona Maciek 196 BIEG 10 KM / M50 POL Rydultowy forma wodzisław

Zapłacone

104. Uczestnik anonimowy 36 BIEG 5 KM / K POL Jastrzebie-Zdroj

Zapłacone

105. Hvolka Petr 197 BIEG 10 KM / M40 CZE Frýdek-Místek Kilpi racing team

Zapłacone

106. Hyła Aleksandra 198 BIEG 10 KM / K14 POL Mszana KRS MORSY.PL

Zapłacone

107. Jablonska Sabina 607 800 M / K POL Marklowice

Zapłacone

108. Jabłoński Tomasz 199 BIEG 10 KM / M40 POL Marklowice IBteam Inżynieria Biegania

Zapłacone

109. Jadach Oleksandra 200 BIEG 10 KM / K40 POL Racibórz BBL RACIBÓRZ

Zapłacone

110. Janeta Dawid 201 BIEG 10 KM / M30 POL Skrzyszów KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

111. Janiec Witold 202 BIEG 10 KM / M40 POL Zwonowice

Zapłacone

112. Janoszka Piotr 37 BIEG 5 KM / M POL Zabrze BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

113. Jarząbek Monika 38 BIEG 5 KM / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

114. Jasiński Miłosz 203 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik Pasiu X-Tream

Zapłacone

115. Jaworek Monika 39 BIEG 5 KM / K POL Rydułtowy

Zapłacone

116. Jędrzejewska Sandra 41 BIEG 5 KM / K POL Świętochłowice

Zapłacone

117. Jędrzejewska Zuzanna 404 200 M / K POL Świętochłowice

Zapłacone

118. Jeszka Artur 40 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

119. Jurczyk Barbara 204 BIEG 10 KM / K14 POL Rybnik STUDIO ENERGIA RYBNIK

Zapłacone

120. Kacprzak Anna 42 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

121. Kądziela Dariusz 209 BIEG 10 KM / M40 POL Marklowice

Zapłacone

122. Kądziela Julia 45 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

123. Kądziela Paulina 708 800 M / K POL Wodzisław Śląski UKS STRZAŁ

Zapłacone

124. Kalinowski Szymon 519 400 M / M POL Wodzisław Śląski -

Niezapłacone

125. Kaptur Wojciech 205 BIEG 10 KM / M60 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski

Zapłacone

126. Karlik-Kałusek Agnieszka 206 BIEG 10 KM / K30 POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

127. Karplewicz Andrzej 207 BIEG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

128. Kasza Paweł 43 BIEG 5 KM / M POL Racibórz

Zapłacone

129. Kaźmierczak Szymon 208 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

130. Kaźmierski Rafał 44 BIEG 5 KM / M POL Zabrze Banda z południa

Zapłacone

131. Kępka Alexander 424 200 M / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

132. Kiełkowski Mateusz 709 800 M / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

133. Kiełkowski Tomasz 210 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

134. Kkroczek Janusz 211 BIEG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śl

Zapłacone

135. Klappholz Adriana 212 BIEG 10 KM / K40 POL Cieszyn Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

136. Klepczynska Sabina 213 BIEG 10 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

137. Klimek Raodsław 46 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski brak

Zapłacone

138. Kłodziński Dariusz 214 BIEG 10 KM / M30 POL Dzbańce Osiedle Eko-Okna Runners

Zapłacone

139. Kłosok Adam 215 BIEG 10 KM / M40 POL Marklowice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

140. Kłosok Aleksander 608 800 M / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

141. Kmieciak Bogdan 47 BIEG 5 KM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

142. Kmieciak Grażyna 48 BIEG 5 KM / K POL Radlin RunPatola

Zapłacone

143. Kochan Rafał 216 BIEG 10 KM / M40 POL Łąka Tc Kochan Rafał

Zapłacone

144. Koczy Martyna 217 BIEG 10 KM / K30 POL Wodzislaw Slaski

Zapłacone

145. Konsek Paweł 218 BIEG 10 KM / M14 POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

146. Kopiec Arkadiusz 219 BIEG 10 KM / M40 POL Skrzyszów

Zapłacone

147. Kopiec ( Pluta) Izabela 220 BIEG 10 KM / K30 POL Skrzyszów Inter Rope Team

Zapłacone

148. Korus Mateusz 221 BIEG 10 KM / M14 POL Rydułtowy KM PSP jastrzębie Zdrój

Zapłacone

149. Kościelny Jan 222 BIEG 10 KM / M14 POL Gorzyce

Zapłacone

150. Kościelny Łukasz 223 BIEG 10 KM / M40 POL Gorzyce Forma Wodzisław Ślaski

Zapłacone

151. Kotarski Jarosław 224 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

152. Kotarski Marek 225 BIEG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Tkkf Relax Wodzisław

Zapłacone

153. Kotula Witold 49 BIEG 5 KM / M POL Świerklany

Zapłacone

154. Kowalska Kinga 226 BIEG 10 KM / K40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

155. Kowalski Janusz 227 BIEG 10 KM / M40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

156. Kozak Krzysztof 228 BIEG 10 KM / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Zapłacone

157. Kozieł Anna 50 BIEG 5 KM / K POL Cieszyn

Zapłacone

158. Kozik Damian 229 BIEG 10 KM / M30 POL Żory Hrmax

Zapłacone

159. Koźlik Robert 230 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

160. Kożuchowski Łukasz 51 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

161. Krajczok Kevin 52 BIEG 5 KM / M POL Łęg

Zapłacone

162. Krakowczyk Jakub 520 400 M / M POL Gołkowice UKS Diament Godów

Niezapłacone

163. Krakowczyk Julia 718 800 M / K POL Gołkowice UKS Diament Godów

Niezapłacone

164. Krakowczyk Karolina 53 BIEG 5 KM / K POL Gołkowice

Zapłacone

165. Krakowczyk Marta 231 BIEG 10 KM / K14 POL Wodzisław Śląski Yno Ultra

Zapłacone

166. Krawczyk Marta 54 BIEG 5 KM / K POL Zawadzkie

Zapłacone

167. Kręcisz Zbigniew 232 BIEG 10 KM / M60 POL Racibórz Amator

Zapłacone

168. Kremer Piotr 55 BIEG 5 KM / M POL Racibórz

Zapłacone

169. Kremer Tymon 506 400 M / M POL Racibórz Mkz unia racibórz

Zapłacone

170. Kretek Łukasz 56 BIEG 5 KM / M POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

171. Kroczek Przemysław 233 BIEG 10 KM / M14 POL Zebrzydowice

Zapłacone

172. Król Przemysław 234 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik Fenomen

Zapłacone

173. Królik Rafał 235 BIEG 10 KM / M30 POL Nowogród Run Team Piątnica

Zapłacone

174. Kropka Magdalena 57 BIEG 5 KM / K POL Tychy

Zapłacone

175. Kropka Oskar 405 200 M / M POL Tychy

Zapłacone

176. Krupa Przemysław 236 BIEG 10 KM / M30 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

177. Krzywodajc Karol 406 200 M / M POL Rydułtowy

Zapłacone

178. Krzywodajc Łukasz 237 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Slaski

Zapłacone

179. Krzyżowska Izabela 58 BIEG 5 KM / K POL Orzesze

Zapłacone

180. Krzyżowski Dariusz 238 BIEG 10 KM / M50 POL Orzesze

Zapłacone

181. Kubica Bożena 59 BIEG 5 KM / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

182. Kubicius Mirosław 60 BIEG 5 KM / M POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

183. Kubińska Aleksandra 61 BIEG 5 KM / K POL Pawłowice

Zapłacone

184. Kuczera Marek 239 BIEG 10 KM / M40 POL Marklowice

Zapłacone

185. Kuczok Dawid 62 BIEG 5 KM / M POL Chałupki

Zapłacone

186. Kuczok Mirosław 240 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE

Zapłacone

187. Kulawiak Julia 710 800 M / K POL Żarki KS Victoria Trzebinia

Zapłacone

188. Kulińska Katarzyna 241 BIEG 10 KM / K40 POL Racibórz

Zapłacone

189. Kuryło Zenon 242 BIEG 10 KM / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

190. Kurysia Piotr 243 BIEG 10 KM / M40 POL Bujakow

Zapłacone

191. Kurzela Paulina 63 BIEG 5 KM / K POL Świętochłowice Koneserzy Dźwięków

Zapłacone

192. Kurzela Cube Kuba 244 BIEG 10 KM / M30 POL Świętochłowice Koneserzy Dźwięków

Zapłacone

193. Kuśka Adam 245 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik AZS AWF KATOWICE/ Decathlon Team

Zapłacone

194. Kuźnik Bartłomiej 64 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Forma wodzisław

Zapłacone

195. Lasok Rafał 408 200 M / M POL Mszana

Zapłacone

196. Lebok Mariusz 65 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

197. Lechocka Patrycja 246 BIEG 10 KM / K30 POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

198. Leśniak Bartosz 66 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

199. Leśniak Krzysztof 247 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

200. Uczestnik anonimowy 67 BIEG 5 KM / K POL Racibórz

Zapłacone

201. Lubszczyk Justyna 248 BIEG 10 KM / K14 POL Żory YNO ULTRA

Zapłacone

202. Łatka Marek 249 BIEG 10 KM / M40 POL Rudziczka

Zapłacone

203. Łepek Bożena 68 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Sląski

Zapłacone

204. Łoskot Aneta 69 BIEG 5 KM / K POL Warszowice

Zapłacone

205. Łukasik Krzysztof 250 BIEG 10 KM / M50 POL Chrzanów

Zapłacone

206. Łuszczyk Sergiusz 251 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

207. Łysek Fałstyna 507 400 M / K POL Jastrzębie Zdrój Młode Wilczki

Zapłacone

208. Łysek Konrad 711 800 M / M POL Jastrzębie Zdrój Młode Wilczki

Zapłacone

209. Łysek Paweł 252 BIEG 10 KM / M40 POL Jastrzębie Zdrój Bziegacz

Zapłacone

210. Mac Joanna 70 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

211. Machej Miłosz 508 400 M / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

212. Machej Remigiusz 253 BIEG 10 KM / M30 POL Jastrzebie Zdroj Maro Team Jastrzębie- Żory

Zapłacone

213. Machej Tymoteusz 712 800 M / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

214. Machowska Renata 71 BIEG 5 KM / K POL Mysłowice

Zapłacone

215. Macura Ewa 254 BIEG 10 KM / K50 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

216. Madej Anna 72 BIEG 5 KM / K POL Katowice Vege Runners

Zapłacone

217. Madej Daria 763 1600 M / K POL Katowice Vege Runners

Zapłacone

218. Magoń Grzegorz 73 BIEG 5 KM / M POL Jankowice radliniokiwbiegu / wqrw_team

Zapłacone

219. Maj Witold 255 BIEG 10 KM / M50 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

220. Majewski Arkadiusz 256 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

221. Majwald Janusz 257 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

222. Majwald Marcela 258 BIEG 10 KM / K14 POL Kraków

Zapłacone

223. Uczestnik anonimowy 74 BIEG 5 KM / K POL Pogwizdów

Zapłacone

224. Makulski Mateusz 75 BIEG 5 KM / M POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

225. Mandera Patrycja 259 BIEG 10 KM / K14 POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

226. Maniszewska Dorota 260 BIEG 10 KM / K40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

227. Marciniak Beata 76 BIEG 5 KM / K POL Pielgrzymowice Mamy Młodych Wilczków

Zapłacone

228. Marciniak Jakub 509 400 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

229. Marciniak Nikola 609 800 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

230. Marcol Adrian 77 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie Zdrój NKS Trójwieś Beskidzka

Zapłacone

231. Marcol Wiktoria 610 800 M / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

232. Marczak Nadia 719 800 M / K POL Łaziska UKS Diament Godów

Niezapłacone

233. Marek Agnieszka 78 BIEG 5 KM / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

234. Marek-Wróbel Edyta 79 BIEG 5 KM / K POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

235. Margalski Krzysztof 261 BIEG 10 KM / M30 POL Pszow

Zapłacone

236. Maroszek Szymon 262 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

237. Masłowska Katarzyna 80 BIEG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

238. Matioszek Dawid 409 200 M / M POL Racibórz

Zapłacone

239. Matioszek Patryk 263 BIEG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

240. Matuła Sylwester 81 BIEG 5 KM / M POL Zwonowice

Zapłacone

241. Matys Adam 82 BIEG 5 KM / M POL Katowice

Zapłacone

242. Mężyk Mariusz 83 BIEG 5 KM / M POL Skrzyszów

Zapłacone

243. Mielańczyk Mateusz 264 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

244. Miśkiewicz Mariusz 265 BIEG 10 KM / M30 POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE

Zapłacone

245. Miśkowiec Agnieszka 84 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój KB FARTLEK

Zapłacone

246. Morawska Julia 266 BIEG 10 KM / K14 POL Mysłowice UKS Chromik Mysłowice

Zapłacone

247. Moskwik Emilia 713 800 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

248. Musiolik Mateusz 267 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

249. Musioł Jennifer 85 BIEG 5 KM / K POL Orzesze

Zapłacone

250. Muszewski Bartłomiej 268 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

251. Mutwil Oliwia 86 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

252. Mutwil Oliwier 87 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

253. Mutwil Teresa 88 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

254. Mutwil Wiktoria 89 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

255. Myszka Krzysztof 90 BIEG 5 KM / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

256. Nalepka Paweł 269 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

257. Niedzwiecki Zenon 270 BIEG 10 KM / M40 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

258. Niemiec Mirek 271 BIEG 10 KM / M50 POL Cieszyn

Zapłacone

259. Niewrzoł Tomasz 272 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzislaw Śląski

Zapłacone

260. Noga Krystian 273 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

261. Nowak Patryk 91 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

262. Ogierman Maria 92 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

263. Olesiak Franciszek 274 BIEG 10 KM / M40 POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

264. Olszyna Katarzyna 93 BIEG 5 KM / K POL Racibórz

Zapłacone

265. Olszyna Mirosław 275 BIEG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

266. Ołubek Robert 276 BIEG 10 KM / M40 POL Żory Hrmax Żory

Zapłacone

267. Osak Małgorzata 94 BIEG 5 KM / K POL Zawadzkie

Zapłacone

268. Osetek Amelia 410 200 M / K POL Pszów Radlinioki w biegu

Zapłacone

269. Osetek Paweł 277 BIEG 10 KM / M30 POL Pszów Radlinioki w biegu

Zapłacone

270. Oślizło Marcin 278 BIEG 10 KM / M14 POL Książenice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

271. Pala Aleksander 611 800 M / M POL Łąka -

Zapłacone

272. Pala Aleksandra 279 BIEG 10 KM / K40 POL Łąka -

Zapłacone

273. Palka Jurand 280 BIEG 10 KM / M50 POL Rybnik

Zapłacone

274. Paluchiewicz Szymon 281 BIEG 10 KM / M40 POL Pawłowice

Zapłacone

275. Pannek Marcin 95 BIEG 5 KM / M POL Godów DUMA GODOWA

Zapłacone

276. Pasławska Katarzyna 96 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

277. Paszkowski Kamil 612 800 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

278. Paszkowski Piotr 613 800 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

279. Patas Kajetan 614 800 M / M POL Rybnik Gum-fit Patas

Zapłacone

280. Patas Nadia 411 200 M / K POL Rybnik Gym-fit Patas

Zapłacone

281. Patas Tomasz 282 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik Gum-fit Patas

Zapłacone

282. Paweł Foks 615 800 M / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

283. Pawlas Damian 283 BIEG 10 KM / M14 POL Zory

Zapłacone

284. Pawluczuk Roksana 97 BIEG 5 KM / K POL Rydułtowy

Zapłacone

285. Pawłowski Rafał 98 BIEG 5 KM / M POL Zabrze

Zapłacone

286. Peroński Radosław 627 800 M / M POL Zabrze

Niezapłacone

287. Petrykowski Grzegorz 284 BIEG 10 KM / M50 POL Żory Hrmax Żory

Zapłacone

288. Petryna Bartosz 99 BIEG 5 KM / M POL Rybnik Incognito Runners

Zapłacone

289. Pidanty Łukasz 100 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

290. Piekar Adriana 101 BIEG 5 KM / K POL Żory

Zapłacone

291. Pietrasz Krzysztof 102 BIEG 5 KM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

292. Uczestnik anonimowy 616 800 M / K POL Wodzislaw Śląski

Zapłacone

293. Piontek Sabina 285 BIEG 10 KM / K30 POL Racibórz MIEDONIA FIT

Zapłacone

294. Uczestnik anonimowy 103 BIEG 5 KM / M POL Wodzisaw Sląski HUSARIA

Zapłacone

295. Plewnia Marzena 104 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski Bella Femina

Zapłacone

296. Plewnia Szymon 105 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski Bella Femina

Zapłacone

297. Uczestnik anonimowy 617 800 M / K POL Racibórz

Zapłacone

298. Podleśny Michał 286 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

299. Pogorzelska Alina 287 BIEG 10 KM / K50 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

300. Pogorzelska Wiesława 288 BIEG 10 KM / K40 POL Gorzyce Forma

Zapłacone

301. Połomska Edyta 289 BIEG 10 KM / K40 POL Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

302. Połomski Grzegorz 290 BIEG 10 KM / M30 POL Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

303. Potysz Ewelina 106 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

304. Pradela Joanna 107 BIEG 5 KM / K POL Nowa Wieś Aktywni Lyski

Zapłacone

305. Pradela Klaudiusz 108 BIEG 5 KM / M POL Nowa Wieś Aktywni Lyski

Zapłacone

306. Przeliorz Paweł 291 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

307. Przybyła Kacper 771 1600 M / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

308. Przybyła Maciej 628 800 M / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

309. Przybyła Tomasz 292 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

310. Pszczolkova Veronika 293 BIEG 10 KM / K40 CZE Cesky Tesin

Zapłacone

311. Pustelnik Ewa 295 BIEG 10 KM / K40 POL Żory Hrmax

Zapłacone

312. Pustelnik Pola 618 800 M / K POL Ustroń

Zapłacone

313. Pyka Arkadiusz 296 BIEG 10 KM / M30 POL Paniówki

Zapłacone

314. Pytlik Wojtek 297 BIEG 10 KM / M30 POL Kraków / Bogunice Heineken Krakow Running Club

Zapłacone

315. Rajwa Jan 109 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz

Zapłacone

316. Rajwa Roman 298 BIEG 10 KM / M14 POL Chybie KB MOSiR Jastrzębie, Bziegacze

Zapłacone

317. Raszczyk Małgorzata 110 BIEG 5 KM / K POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

318. Raszczyk Szymon 111 BIEG 5 KM / M POL Lyski Aktywni lyski

Zapłacone

319. Raszka Janusz 299 BIEG 10 KM / M50 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

320. Roehrich Krzysztof 300 BIEG 10 KM / M30 POL Łąka Szwagry Team Pszczyna

Zapłacone

321. Rosiński Jakub 412 200 M / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

322. Rozmus Marzena 302 BIEG 10 KM / K40 POL Bojszowy Nowe SWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

323. Różycka Wiola 112 BIEG 5 KM / K POL Żory

Zapłacone

324. Rychczyński Jonatan 303 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

325. Ryszka Michal 304 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Slaski Felder Team

Zapłacone

326. Saj Mateusz 425 200 M / M POL Rydułtowy

Niezapłacone

327. Saj Radosław 720 800 M / M POL Rydułtowy

Niezapłacone

328. Siegmund Łukasz 305 BIEG 10 KM / M30 POL Pstrążna Aktywni Lyski

Zapłacone

329. Siemiesz Paweł 306 BIEG 10 KM / M14 POL Czerwionka SOCA

Zapłacone

330. Sitek Oliwia 721 800 M / K POL Godów UKS

Niezapłacone

331. Sitko Dawid 307 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzisław Śląski Milionaire Mind

Zapłacone

332. Skiba Łukasz 308 BIEG 10 KM / M30 POL Racibórz Amator

Zapłacone

333. Skiba Maciej 309 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik PRO-KLIMA

Zapłacone

334. Skrabel Artur 310 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

335. Skrzyński Janusz 311 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

336. Słodkiewicz Grzegorz 312 BIEG 10 KM / M40 POL Gliwice

Zapłacone

337. Słowiński Jacek 113 BIEG 5 KM / M POL Rybnik

Zapłacone

338. Słupik Dawid 114 BIEG 5 KM / M POL Czerwionka

Zapłacone

339. Słupik Małgorzata 764 1600 M / K POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

340. Słupik Michał 413 200 M / M POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

341. Słupik Paulina 510 400 M / K POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

342. Słupik Szymon 714 800 M / M POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

343. Słupik Tomasz 313 BIEG 10 KM / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

344. Smaga Anna 619 800 M / K POL Gołkowice

Zapłacone

345. Smaga Ewelina 115 BIEG 5 KM / K POL Gołkowice

Zapłacone

346. Smaga Piotr 426 200 M / M POL Gołkowice UKS Diament Godów

Niezapłacone

347. Uczestnik anonimowy 414 200 M / M POL Gołkowice UKS Diament Godów

Zapłacone

348. Smyla Amelia 511 400 M / K POL Skrzyszów

Zapłacone

349. Smyla Maja 415 200 M / K POL Skrzyszów

Zapłacone

350. Smyła Julia 722 800 M / K POL Skrzyszów UKS Diament Godów

Niezapłacone

351. Śnietka Anna 131 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdroj

Zapłacone

352. Sobczak Błażej 512 400 M / M POL Racibórz

Zapłacone

353. Sobczak Kamil 416 200 M / M POL Opole

Zapłacone

354. Sobczak Łukasz 116 BIEG 5 KM / M POL Opole

Zapłacone

355. Sobczak Sławomir 314 BIEG 10 KM / M30 POL Racibórz

Zapłacone

356. Sobczak Wiktoriaa 521 400 M / K POL Opole

Niezapłacone

357. Sobczyk Gabriela 315 BIEG 10 KM / K50 POL Racibórz Rafako SRun Team

Zapłacone

358. Sobczyk Grzegorz 723 800 M / M POL Racibórz SP nr 15 Raciborz

Niezapłacone

359. Sobierajska Renata 316 BIEG 10 KM / K40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

360. Sobierajski Przemek 317 BIEG 10 KM / M40 POL Racibórz

Zapłacone

361. Sobola Grzegorz 117 BIEG 5 KM / M POL Racibórz

Zapłacone

362. Solich Ola 118 BIEG 5 KM / K POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

363. Sowa Adrian 119 BIEG 5 KM / M POL Katowice PIOTROWICE RUN

Zapłacone

364. Stabik Dawid 318 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

365. Stawarczyk Anna 120 BIEG 5 KM / K POL Rybnik CPJ TEAM

Zapłacone

366. Stawarczyk Krystian 121 BIEG 5 KM / M POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

367. Stebel Piotr 319 BIEG 10 KM / M50 POL Skoczów PRZEWODNIK

Zapłacone

368. Stempel Grzegorz 320 BIEG 10 KM / M30 POL Wodzisław Śl

Zapłacone

369. Stopyra Agnieszka 122 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

370. Surawska Marta 123 BIEG 5 KM / K POL Golasowice

Zapłacone

371. Święch Grzegorz 132 BIEG 5 KM / M POL Bielsko-Biała RUNNING CATHOLIC

Zapłacone

372. Święch Krzysztof 621 800 M / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

373. Święch Maciej 514 400 M / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

374. Swistek Marcin 321 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

375. Szałek Dawid 322 BIEG 10 KM / M30 POL Syrynia KM PSP JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Zapłacone

376. Szczęch Marcin 124 BIEG 5 KM / M POL Czyżowice

Zapłacone

377. Szczypka Bartłomiej 715 800 M / M POL Cieszyn Szczypaki

Zapłacone

378. Szczypka Dawid 513 400 M / M POL Cieszyn Szczypaki

Zapłacone

379. Szczypka Krzysztof 323 BIEG 10 KM / M40 POL Cieszyn AMDG Cieszyn

Zapłacone

380. Szkatuła Henryk 324 BIEG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław ŚL.

Zapłacone

381. Szlezak Patrycja 765 1600 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

382. Szlezak Sebastian 620 800 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

383. Szoblik Karol 417 200 M / M POL Chorzów

Zapłacone

384. Szombara Klaudia 125 BIEG 5 KM / K POL Łaziska JS2023

Zapłacone

385. Szombara Tomasz 325 BIEG 10 KM / M30 POL Łaziska

Zapłacone

386. Uczestnik anonimowy 427 200 M / M POL Rybnik

Niezapłacone

387. Szpit Alan 418 200 M / M POL Żory HK Zory

Zapłacone

388. Szubart Krzysztof 126 BIEG 5 KM / M POL Racibórz

Zapłacone

389. Szulik Piotr 326 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

390. Szwiec Sandra 127 BIEG 5 KM / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

391. Uczestnik anonimowy 128 BIEG 5 KM / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz Samotny Wilk

Zapłacone

392. Szymkowiak Paweł 327 BIEG 10 KM / M40 POL Kotlarnia 4-Pak Team

Zapłacone

393. Szymura Izabela 328 BIEG 10 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

394. Szymura Katarzyna 129 BIEG 5 KM / K POL Czerwionka-Leszczyny Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

395. Szymura Wojciech 329 BIEG 10 KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

396. Szyrocki Krzysztof 130 BIEG 5 KM / M POL Wodzislaw Slaski Forma

Zapłacone

397. Tarasiuk Jan 419 200 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

398. Tarasiuk Kuba 420 200 M / M POL Pielgrzymowice MŁode Wilczki

Zapłacone

399. Terka Marcin 330 BIEG 10 KM / M14 POL Wodzisław Śląski CREADIS

Zapłacone

400. Tkocz Irena 133 BIEG 5 KM / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

401. Tlałka Bartłomiej 331 BIEG 10 KM / M30 POL Syrynia

Zapłacone

402. Tochowicz Bartosz 332 BIEG 10 KM / M50 POL Goleszów Olza Cieszyn

Zapłacone

403. Tomczyk Igor 766 1600 M / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

404. Tomczyk Wiktor 134 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

405. Uczestnik anonimowy 333 BIEG 10 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

406. Uczestnik anonimowy 716 800 M / M POL Rybnik

Zapłacone

407. Trybała Danuta 135 BIEG 5 KM / K POL Pielgrzymowice Mamy Młodych Wilczków

Zapłacone

408. Trybała Joanna 136 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

409. Trybała Mateusz 515 400 M / M POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

410. Uczestnik anonimowy 137 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

411. Trybała Weronika 139 BIEG 5 KM / K POL Pielgrzymowice Mamy Młodych Wilczków

Zapłacone

412. Turniak Dariusz 140 BIEG 5 KM / M POL Świerklany

Zapłacone

413. Turniak Estera 141 BIEG 5 KM / K POL Świerklany

Zapłacone

414. Twardy Dawid 334 BIEG 10 KM / M30 POL Racibórz EasyRun

Zapłacone

415. Twardy Patryk 335 BIEG 10 KM / M14 POL Pszów

Zapłacone

416. Tyman Karolina 772 1600 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

417. Uherek Aleksandra 724 800 M / K POL Łaziska UKS Diament Godów

Niezapłacone

418. Uherek Damian 622 800 M / M POL Pszow

Zapłacone

419. Uherek Marcin 336 BIEG 10 KM / M30 POL Pszow Cross Sport

Zapłacone

420. Walczak Sylwester 337 BIEG 10 KM / M40 POL Rybnik

Zapłacone

421. Walczak Wojciech 338 BIEG 10 KM / M50 POL Jastrzębie-Zdrój Runteam

Zapłacone

422. Warcholińska Anna 142 BIEG 5 KM / K POL Racibórz Eko-okna runners

Zapłacone

423. Wątroba-Pawlus Bogusław 143 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

424. Wicherek Tomasz 144 BIEG 5 KM / M POL Żory

Zapłacone

425. Wieczorek Paweł 145 BIEG 5 KM / M POL Książenice http://niedzwiedzbiega.pl/

Zapłacone

426. Wieczorek Tomasz 339 BIEG 10 KM / M30 POL Rogów Yno Ultra

Zapłacone

427. Wierzbicka Agata 717 800 M / K POL Pielgrzymowice Młode Wilczki

Zapłacone

428. Wilczok Daniel 146 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

429. Wioska Bogusława 147 BIEG 5 KM / K POL Bierun Irons Tychy

Zapłacone

430. Wioska Martyna 421 200 M / K POL Bieruń

Zapłacone

431. Wioska Zbigniew 340 BIEG 10 KM / M30 POL Bieruń

Zapłacone

432. Wiśniewski Szymon 341 BIEG 10 KM / M40 POL Rudziczka

Zapłacone

433. Witek Oliwia 623 800 M / K POL Gołkowice

Zapłacone

434. Witoś Wojciech 148 BIEG 5 KM / M POL Gaszowice Aktywni Lyski

Zapłacone

435. Woch Szymon 342 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik Studio Energia Team Rybnik

Zapłacone

436. Wojciechowski Marcin 343 BIEG 10 KM / M30 POL Radlin Radlinioki

Zapłacone

437. Wójcik Radosław 347 BIEG 10 KM / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

438. Wojtaszewska Sabina 344 BIEG 10 KM / K30 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

439. Woliński Dariusz 345 BIEG 10 KM / M40 POL Żory

Zapłacone

440. Wolnik Jolanta 149 BIEG 5 KM / K POL Ligota Ksiazeca

Zapłacone

441. Wolnik Mateusz 346 BIEG 10 KM / M14 POL Lyski Aktywni team

Zapłacone

442. Wolnik Zuzia 422 200 M / K POL Ligota Księżyca

Zapłacone

443. Wróbel Marcin 348 BIEG 10 KM / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

444. Wybraniec Rafał 151 BIEG 5 KM / M POL Wodzislaw Slaski

Zapłacone

445. Wycisk Lidia 349 BIEG 10 KM / K40 POL Rybnik

Zapłacone

446. Uczestnik anonimowy 350 BIEG 10 KM / M30 POL Rybnik

Zapłacone

447. Zbroszczyk Lena 428 200 M / K POL Rybnik

Niezapłacone

448. Zdancewicz Wieńczysław 351 BIEG 10 KM / M50 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

449. Zdancewicz Wioletta 152 BIEG 5 KM / K POL Wodzisław Śląski Fitolka

Zapłacone

450. Zdziebło Karol 153 BIEG 5 KM / M POL Połomia

Zapłacone

451. Zdziebło Stanisław 352 BIEG 10 KM / M50 POL Połomia

Zapłacone

452. Zdziebło Zofia 767 1600 M / K POL Połomia

Zapłacone

453. Zichlarz Jan 429 200 M / M POL Żory UKS Diament Godów

Niezapłacone

454. Zichlarz Zofia 629 800 M / K POL Żory UKS Diament Godów

Niezapłacone

455. Ziętara Agata 154 BIEG 5 KM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

456. Ziętara Paweł 353 BIEG 10 KM / M50 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

457. Zimoń Dawid 355 BIEG 10 KM / M14 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

458. Zniszczoł Zuzanna 773 1600 M / K POL Godów UKS Diament Godów

Niezapłacone

459. Zubelewicz Maciej 155 BIEG 5 KM / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

460. Zuber Grzegorz 356 BIEG 10 KM / M50 POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

461. Zwierzyński Piotr 357 BIEG 10 KM / M50 POL Rybnik Unatco

Zapłacone

462. Казимиров Александр 516 400 M / M UKR Kalisz

Zapłacone

463. Казимиров Александр 358 BIEG 10 KM / M30 UKR Kalisz

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU